Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 1 od 1

    Tema: It (2017.)

    1. #1
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,597
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep

      It (2017.)

      IT
      (2017)




      Žanr:
      Drama, horor

      Trajanje:
      135 minuta

      Redatelj:
      Andy Muschietti

      Scenarist:
      Chase Palmer, Cary Fukunaga

      Glumci:

      Bill Skarsgård, Jaeden Lieberher, Finn Wolfhard, Sophia Lillis, Jeremy Ray Taylor, Wyatt Oleff, Chosen Jacobs, Jack Dylan Grazer, Nicholas Hamilton, Jackson Robert Scott

      Radnja ukratko:

      Ovaj film je prvi od dva dijela Stephen Kingove adaptacije knjige o klaunu ubojici Pennywise i grupi dječaka koji će ga pokušati zaustaviti.

      IT je vjerna adaptacija knjige po kojoj je pravljen, koliko god jedan film to može učiniti, te isto tako najbolji mogući remake IT mini serije iz 1990 godine. Ljubitelji knjige i serije mislim da bolje od ovoga nisu mogli tražiti i vrlo sam sretan što sam ja jedan od tih. Da stvar bude još bolja, film jako podsjeća na seriju Stranger Things, pa tako da i ljubitelji te serije mogu doći na svoje, dok čekaju iduću sezonu.

      Ovaj film je prvi dio, od dva dijela, te se bavi samo vremenom između 50′ i 80′ godina, te “Looser’s Club” (6 dječaka i jedna djevojčica) samo u njihovim mladim godinama. Počinje tako što je Georgie Denbrough odvučen u kanalizaciju od strane zlog klauna Pennywise (Bill Skarsgård). Obuzet krivnjom Bill (Jaeden Lieberher) postaje opsjednut pronalaskom dječaka. Kako dolaze ljetni odmori 89′ godine i još više djece nestaje, grupa različitih, zlostavljanih dječaka i jedna djevojčica pod nazivom “Loosers”, kreće na put kroz šume i kanalizacije kako bi pronašli mitsko čudovište.

      Sva djeca imaju svoje noćne more o klaunu, ali i svoje prizemljenije, ljudske probleme. I baš je to onaj dio koji mi se inače najviše sviđa kod Kingovih knjiga, a odlično je prenesen na film. Taj osjećaj s jedne strane njihove odvojenosti od ostatka svijeta, ali s druge zajedništva, kada se napokon svi nađu.

      Interesantna stvar kod filma je, mada ima nekih vrlo strašnih scena, da zapravo nije tako užasno strašan horor. Često su uspjeli umiješati duhovite scene sa strašnima, a rezultat toga je bio odličan, pomiješani osjećaji, tako da se u jednom trenutku smijete, dok već u drugom kidate stolicu u kinu.

      Nastavak ovog filma: klik






      Izvor: Klik
      Matthew Willson


      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 28-01-21 at 22:40
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •