Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 1 od 1
    1. #1
      kartal avatar
      <3 GSX-R <3
       
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Jul 2018
      Lokacija
      U PARKU
      Poruke
      352
      Teme
      106
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      6 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      293
      Like (dobivenih)
      245
      Rep

      Joker (2019.)



      Žanr:
      Krimi, drama, triler

      Režija:
      Todd Phillips

      Scenarij:
      Todd Phillips, Scott Silver

      Glumačka postava:
      Joaquin Phoenix (Arthur Fleck / Joker), Robert De Niro (Murray Franklin), Zazie Beetz (Sophie Dumond), Frances Conroy (Penny Fleck), Brett Cullen (Thomas Wayne)

      Sinopsis:
      Arthur Fleck (Joaquin Phoenix) je klaun koji ima ambiciju postati uspješni komičar. Arthur Fleck je istovremeno i psihički bolestan te depresivan samotnjak koji živi s psihički bolesnom majkom (Frances Conroy) o kojoj se skrbi. Dok Arthur Fleck pokušava balansirati između stvarnosti i vlastitih maštarija i ambicija, film nam prikazuje moralni i društveni rasap Gothama, čiji je jedini spasitelj Thomas Wayne (Brett Cullen). Priča Arthura Flecka razvija se u kadru tog moralnog raspada, ali i u kadru stripovskog svijeta iz kojega potiče priča o najvećem zlikovcu svih vremena – Jokeru. Kako je Arthur Fleck, neuspjeli klaun i još manje uspjeli komičar postao najveći među najgorima?

      Moram priznati da je ovo jedan od filmova kojima sam se, ove godine, najviše radovao; kad bolje razmislim, možda sam se upravo njemu najviše radovao. Naime, za one koji malo bolje poznaju izdavačku politiku DC Comicsa, znaju da su njihove tzv. “Elseworlds” priče često mnogo zanimljivije, mnogo hrabrije i mnogo kvalitetnije od onih iz glavnog kontinuiteta. Kada je Joker inicijalno najavljen, najavljen je upravo kao filmska varijanta “Elseworlds” priče, koja bi egzistirala unutar šireg filmskog univerzuma, ali izvan glavnog kontinuiteta DCEU-ja. I to me obradovalo. Onda sam čuo da će Scorsese producirati (možda i režirati?) film, ali to je na koncu propalo, međutim Marty Scorsese je na kraju bio prisutan u ovom filmu više nego što bi bio da ga je on sam režirao, tako da je i taj dio očekivanja ispunjen. Na kraju – Joaquin Phoenix! Kada saberete te tri stvari, ovom starom ljubitelju DC-ja je srce zatitralo kao malenom dječaku i nakon odlaska na pretpremijeru – to srce je na mjestu, zadovoljno, oduševljeno i pod snažnim dojmom.

      IZVOR: svijetfilma.eu
      Posljednje uređivanje od kartal : 11-12-19 at 21:50

    2. Like demarcus, nitroto se sviđa ovaj post
     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •