PDA

Pogledaj cijelu verziju : ✦ | Sve o fitnessu



Stranice : [1] 2 3 4 5

Raskolnikov
16-06-15, 16:14
https://i.imgur.com/0M2q0nu_d.webp?maxwidth=760&fidelity=grand

Sve o svijetu Street Workouta - Bodybuildinga.

Ukoliko želite dobar savjet za vježbanje, prijedlog vježbi, plan prehrane, motivacija ili bilo što drugo, pitajte tu. Također možete stavljati videe, sa različitih meetinga, slike, kako svoje tako i od ostalih.



Poštujte Pravila Offtopica (https://croherze.com/forum/showthread.php?23-☺-Pravila-Offtopica-☺) !
Poštujte Pravila Foruma (https://croherze.com/forum/showthread.php?312510-Ⓕ-Opća-pravila-Foruma) !

GaLLo
16-06-15, 19:05
Cek jel mozemo tu komentirat i raspravljat o običnom vježbanju u teretani il kod kuce?

- ArchonyM -
16-06-15, 19:42
Ovako ja cu pitat nest, Je li zdravo piti proteine ? ali samo proteine! (inace pijem :D)

I sta je najbolje za masu ?

Andrés
16-06-15, 20:55
Cek jel mozemo tu komentirat i raspravljat o običnom vježbanju u teretani il kod kuce?


Možeš o sve što te zanima a zabravo je vježba. :D

GaLLo
16-06-15, 21:09
Ovako ja cu pitat nest, Je li zdravo piti proteine ? ali samo proteine! (inace pijem :D)

I sta je najbolje za masu ?

Samo proteine i ne, moraš vježbat pa nakon vježbe kad su misici stegnuti popijes proteine

A za masu da ne duljim


https://www.youtube.com/watch?v=4AGHQ6SkMbM

Raskolnikov
16-06-15, 21:39
Ovako ja cu pitat nest, Je li zdravo piti proteine ? ali samo proteine! (inace pijem :D)

I sta je najbolje za masu ?
Proteini (bjelančevine), čine veliki udio u sastavu tijela općenito, te su hajmo reć jedna od najvažniji gradivnih jedinica tijela uopče. Naravno da je poželjno unošenje proteina jer proteini izgrađuju mišiće.
Za masu ti je najbitnija pravilna ishrana, dakle raznovrsna hrana. Tu su naravno u prvom redu proteini, ugljikohidrati (šećeri) i masti kao energetski najvrednije tvari. U svakom slučaju, proteina trebaš unositi najviše proteine (meso, morski plodovi, mliječni proizvodi, mahunarke, žitarice itd) , masti i ugljikohidrati (pogotovo) nek ti budu na zadnjem mjestu jer će znatno utjecat na onaj ''pivski stomak'' ;).


Cek jel mozemo tu komentirat i raspravljat o običnom vježbanju u teretani il kod kuce?
U svakom slučaju, bilo koji oblik tjelovježbe.

Gambino
16-06-15, 21:42
Ovako ja cu pitat nest, Je li zdravo piti proteine ? ali samo proteine! (inace pijem :D)

I sta je najbolje za masu ?

Mozes pit proteine jer oni su dio prehrane, takoder njih mozes nas u pilecem bijelom mesu..

Neki dan sam upozno ovog interventnog policajca, svaki dan pojede 2kg mesa, a od mesa jede samo piletinu i junjetinu
http://www.jutarnji.hr/multimedia/archive/00849/st1_849615S1.jpg

Amel Hamilton
16-06-15, 21:45
Joooj Borna samo se prosipaas :p Salim se
Uglaaavnom predobra tema i da ovaj Street Workout Championshipa u Bosni i Hercegovini sam gledao :D (Y)

GaLLo
16-06-15, 22:03
Mozes pit proteine jer oni su dio prehrane, takoder njih mozes nas u pilecem bijelom mesu..

Neki dan sam upozno ovog interventnog policajca, svaki dan pojede 2kg mesa, a od mesa jede samo piletinu i junjetinu
http://www.jutarnji.hr/multimedia/archive/00849/st1_849615S1.jpg

Ovaj lik bi mogao s Dwayne Johnsonom biti u WWE

Također najjaći policajac kojeg sam vidio

Gambino
16-06-15, 22:05
Ovaj lik bi mogao s Dwayne Johnsonom biti u WWE

Također najjaći policajac kojeg sam vidio

Ovaj gore ima masu od 140 kg a masa misica mu ja 120kg

A eto jos jedan policajac takoder interventni

https://40.media.tumblr.com/4a7bd78d577071d8affcac69631f2444/tumblr_n9qxoqfUFu1rs4ej4o1_500.jpg

GaLLo
16-06-15, 22:07
Ovaj gore ima masu od 140 kg a masa misica mu ja 120kg

A eto jos jedan policajac takoder interventni

https://40.media.tumblr.com/4a7bd78d577071d8affcac69631f2444/tumblr_n9qxoqfUFu1rs4ej4o1_500.jpg

Za ovo treba vježbat cijeli zivot realno gledajući

Gambino
16-06-15, 22:10
Pa eto.. od kad su postali policajci krenuli vjezbat i sad su u interventnoj.. svaki dan provode po minimun 2 sata u teretani i to 2 puta dnevno

Raskolnikov
16-06-15, 22:12
Ovaj gore ima masu od 140 kg a masa misica mu ja 120kg

A eto jos jedan policajac takoder interventni

https://40.media.tumblr.com/4a7bd78d577071d8affcac69631f2444/tumblr_n9qxoqfUFu1rs4ej4o1_500.jpg
Ovaj dere steroide na kilo... za ovakvo tijelo treba posvetit život BB-u, sumnjam da on ima vremena za bilo što drugo

Gambino
16-06-15, 22:13
Ovaj dere steroide na kilo... za ovakvo tijelo treba posvetit život BB-u, sumnjam da on ima vremena za bilo što drugo

Da si interventni drot i ti bi bio takav vjeruj vi.. obojca svaki dan deru po 2 kile mesa punog proteinima..

- ArchonyM -
16-06-15, 22:13
Ovaj gore ima masu od 140 kg a masa misica mu ja 120kg

A eto jos jedan policajac takoder interventni

https://40.media.tumblr.com/4a7bd78d577071d8affcac69631f2444/tumblr_n9qxoqfUFu1rs4ej4o1_500.jpg
a dobro ovo je vec previse, ovo su godine rada i truda :D Mada i ja treniram godinu blizu dvije god, ne ide lose.. samo se s****m kad presstanem po mjesec dva, onda se osusim pa opet s' pocetka i to jedino ne valja :D

GaLLo
16-06-15, 22:17
E tocno tu gresku sam i ja napravio. Vježbao sam oko 5 mjeseci pa prestao jer su bile vrucine, a bas sam dobio malo misice i trbusnjake. To je bilo prije godinu dana, al mi je zao kad vidim kakav sam mogao bit. Al idemo dalje, od jucer sam opet poceo i nema predaje pa makar umro :D

Raskolnikov
16-06-15, 22:21
Da si interventni drot i ti bi bio takav vjeruj vi.. obojca svaki dan deru po 2 kile mesa punog proteinima..
Jarane mogu pojest mesnicu za dan, za ovo tijelo treba puno više od hrane...


Ma samo kontinuitet vježbanja dečki i rezultati su neminovni

KenshiN
17-06-15, 15:03
Ovaj gore ima masu od 140 kg a masa misica mu ja 120kg

A eto jos jedan policajac takoder interventni

https://40.media.tumblr.com/4a7bd78d577071d8affcac69631f2444/tumblr_n9qxoqfUFu1rs4ej4o1_500.jpg
pa ovo su steroidi i Bog zna sta jos uzima ovaj hahaha

GaLLo
17-06-15, 15:07
Treba imat volju i motivaciju za vježbanje i zdravo se hranit i vec ce nesto biti

Gambino
17-06-15, 15:24
pa ovo su steroidi i Bog zna sta jos uzima ovaj hahaha

Bas suprotno! Ne uzima ih! Niti jedan niti drugi, samo je nizak i onda izgleda nabildanije nego onaj gore visoki a ubiti su jednaki, a to znam zato kaj kupuju obojca u mesnici di radi stara ;)

Aarslan
17-06-15, 15:30
Samo nečural , ništa hemija BAJO MOJ ! , hahaha , znal neko brz način da skinem masu i da zategnem tijelo ? :) HVALA !

Gambino
17-06-15, 15:33
;3743957']Samo nečural , ništa hemija BAJO MOJ ! , hahaha , znal neko brz način da skinem masu i da zategnem tijelo ? :) HVALA !

Nemoj jest previse slatkisa, kruha i tjestenine i trci 2 puta dnevno (ujutro i navecer) i radi redovne treninge, dizanje utega (ako ih imas), sklekovi, trbusnjaci itd.. :D

Aarslan
17-06-15, 15:35
Nemoj jest previse slatkisa, kruha i tjestenine i trci 2 puta dnevno (ujutro i navecer) i radi redovne treninge, dizanje utega (ako ih imas), sklekovi, trbusnjaci itd.. :D

Evo vec 3 dan nista ne jedem , izgubio odjednom apetit , zavrsio upravo polaganja za srednju skolu , i sad cu teretanu , hvala na savjetu

el Krzna
17-06-15, 16:13
Da pitam ovako, šta je najbolje od voća jesti kad se ne želiš zdebljat ili kad želiš skinut kilograme? Npr. voće je inače najzdravije, ali ima onih koji kažu da ima neko voće koje opet nije toliko zdravo jest ako ne želiš nabit kilažu, pa želim da pitam da li opće postoji voće koje nije zdravo, ako je prirodno uzgojeno?

GaLLo
17-06-15, 16:36
Da pitam ovako, šta je najbolje od voća jesti kad se ne želiš zdebljat ili kad želiš skinut kilograme? Npr. voće je inače najzdravije, ali ima onih koji kažu da ima neko voće koje opet nije toliko zdravo jest ako ne želiš nabit kilažu, pa želim da pitam da li opće postoji voće koje nije zdravo, ako je prirodno uzgojeno?

Svako voće moze biti i stetno ak ga puno jedes, al sumnjam da se mozes udebljat od njega :)

Ja sam ti za vrijeme tokom dana znao pojest i 2.5 kg banani skoro svaki dan pa mi nista nije bilo

Za mrsavljanje ti je najbolje jest jabuku ili suhe šljive (fuj), također pol sata ili sat prije vježbanja mozes pojesti 1-2 banane da bolje radis

Aarslan
17-06-15, 16:45
Svako voće moze biti i stetno ak ga puno jedes, al sumnjam da se mozes udebljat od njega :)

Ja sam ti za vrijeme tokom dana znao pojest i 2.5 kg banani skoro svaki dan pa mi nista nije bilo

Za mrsavljanje ti je najbolje jest jabuku ili suhe šljive (fuj), također pol sata ili sat prije vježbanja mozes pojesti 1-2 banane da bolje radis

Isto ne valja jesti ništa "tesko" i dosta hranjivo 2 sata prije treninga , da bi se moglo sleci sve , jer bi ti moglo bit' lose i povracati se , a pogotovo da te zgaravica uhvati

GaLLo
17-06-15, 16:55
A slatkiše izbjegavati u potpunosti

I ak oces smrsaviti najbolje je vjezbati odma ujutro na prazan zeludac

Gambino
17-06-15, 17:50
Da pitam ovako, šta je najbolje od voća jesti kad se ne želiš zdebljat ili kad želiš skinut kilograme? Npr. voće je inače najzdravije, ali ima onih koji kažu da ima neko voće koje opet nije toliko zdravo jest ako ne želiš nabit kilažu, pa želim da pitam da li opće postoji voće koje nije zdravo, ako je prirodno uzgojeno?

Najvise udaraj po jabukama, banana te uvijek napuse i nekad ti zna bit lose

Raskolnikov
17-06-15, 18:28
Bas suprotno! Ne uzima ih! Niti jedan niti drugi, samo je nizak i onda izgleda nabildanije nego onaj gore visoki a ubiti su jednaki, a to znam zato kaj kupuju obojca u mesnici di radi stara ;)
Ja bi ruku u vatru stavio da je ovaj drugi na steroidima, pogledaj ta ramena i punoću trapeziusa, svatko ko se bavi ''prirodnim'' bodibildingom zna da tako nešto nije baš moguće


;3743957']Samo nečural , ništa hemija BAJO MOJ ! , hahaha , znal neko brz način da skinem masu i da zategnem tijelo ? :) HVALA !
Jaka fizička aktivnost, kardio trening (trčanje, preskakanje obruča, itd itd pogledaj na YT imaš tuce tutoriala što i kako raditi kardio trening). U biti bitno ti je samo da potrošiš više kalorija nego što pojedeš, kile same spadaju.


;3743962']Evo vec 3 dan nista ne jedem , izgubio odjednom apetit , zavrsio upravo polaganja za srednju skolu , i sad cu teretanu , hvala na savjetu
Pazi, izgladnjivanje je najkraći put do debljanja. Kada izgladnjuješ tijelo, ne trošiš masti, nego glukozu i glikogen, a budući da je mozgu to jedini izvor energije, možeš imat probleme. Druga stvar, kada izgladnjuješ tijelo, pa se nakon vremena najedeš, ubrzano se debljaš jer je tijelo ''preplašeno'' da imaš manjak hrane, te tako taloži energiju u masti kako bi se osiguralo za ubuduće

Da pitam ovako, šta je najbolje od voća jesti kad se ne želiš zdebljat ili kad želiš skinut kilograme? Npr. voće je inače najzdravije, ali ima onih koji kažu da ima neko voće koje opet nije toliko zdravo jest ako ne želiš nabit kilažu, pa želim da pitam da li opće postoji voće koje nije zdravo, ako je prirodno uzgojeno?
Svako voće ima svoju, hajmo reć namjenu. Banana recimo je poznata kako usporava metabolizam (vidite tenisače kako ih jedu, baš zbog toga) pa je nepreporučljiva osobama koje imaju probleme sa kilama također u sebi sadrži i kalij koji je bitan. Vitamin C (limun, kupus itd) je iznimno bitan za krv. Mogu nabrajat do sutra. Svako voće je dobro, ali nemojte se zavaravati da se nećete udebljati ako ga pretjerano jedete. U svakom slučaju je bolje za vaše tijelo da pojedete jabuku nego neki hamburger ili šta ti ja znam. Osobno nisam čuo za voće koje je nezdravo, jedino je količina bitna.

;3744036']Isto ne valja jesti ništa "tesko" i dosta hranjivo 2 sata prije treninga , da bi se moglo sleci sve , jer bi ti moglo bit' lose i povracati se , a pogotovo da te zgaravica uhvati
To svakako ne, znamo svi kako to izgleda kad se dobro najedeš pa trčiš ili nešto radiš ;)

A slatkiše izbjegavati u potpunosti

I ak oces smrsaviti najbolje je vjezbati odma ujutro na prazan zeludac
Ne samo slatkiše, čipseve, grickalice...
Zavisno koji oblik tjelovježbe, trčanje i kardio možeš djelomično na prazan želudac, nećeš sigurno gladan u teretanu ić.

Aarslan
17-06-15, 18:33
Pazi, izgladnjivanje je najkraći put do debljanja. Kada izgladnjuješ tijelo, ne trošiš masti, nego glukozu i glikogen, a budući da je mozgu to jedini izvor energije, možeš imat probleme. Druga stvar, kada izgladnjuješ tijelo, pa se nakon vremena najedeš, ubrzano se debljaš jer je tijelo ''preplašeno'' da imaš manjak hrane, te tako taloži energiju u masti kako bi se osiguralo za ubuduće


Ne izgladnjujem ja sebe da bih mršao , već jednostavno nisam gladan , i tjelo mi ne trazi , a kad pocnem trenirat , samo u manjoj kolicini jesti i vise radit .. :) , HVALAA

Raskolnikov
17-06-15, 18:34
;3744174']Ne izgladnjujem ja sebe da bih mršao , već jednostavno nisam gladan , i tjelo mi ne trazi , a kad pocnem trenirat , samo u manjoj kolicini jesti i vise radit .. :) , HVALAA
Samo nek ti bude na pameti da tijelo kad je gladno smanjuje i mišiće da bi manje energije potrošilo, znači što više manjih obroka dnevno.
Ništa :)

KenshiN
17-06-15, 21:05
A i uvedite pravilo da ako je vec rijec o SW ,da se samo postaju ljudi koji rade SW a ne ovi drugi ,tj druga vrsta bodybuildinga :)

Gambino
17-06-15, 21:14
A i uvedite pravilo da ako je vec rijec o SW ,da se samo postaju ljudi koji rade SW a ne ovi drugi ,tj druga vrsta bodybuildinga :)

Tema je Street Workout - Bodybuldinga a to podrazumjeva sve ;)

Raskolnikov
17-06-15, 21:40
A i uvedite pravilo da ako je vec rijec o SW ,da se samo postaju ljudi koji rade SW a ne ovi drugi ,tj druga vrsta bodybuildinga :)
Smisao teme je da tu iznose mišljenja ljudi koji se bave tim vrstom tjelovježbe općenito, dal je to SW, BB, Fitness, Power Lifting je potpuno nebitno ;)

GaLLo
18-06-15, 17:21
;3744174']Ne izgladnjujem ja sebe da bih mršao , već jednostavno nisam gladan , i tjelo mi ne trazi , a kad pocnem trenirat , samo u manjoj kolicini jesti i vise radit .. :) , HVALAA

Nmvz jesi gladan il nisi, ako si prije pojeo 2 čipsa i 3 čokolade pa onda za 3h ides vjezbat, nece ti to biti dobro

Najbolje da pojedes 1-2 banane il zobene pahuljice sat/sat i pol prije vježbanja, a nakon bi bilo dobro da popijes litru vode i proteine (kruh, pecivo, jaja, piletina, povrce, orašasti plodovi, tuna itd)

SagA
18-06-15, 17:29
Bas suprotno! Ne uzima ih! Niti jedan niti drugi, samo je nizak i onda izgleda nabildanije nego onaj gore visoki a ubiti su jednaki, a to znam zato kaj kupuju obojca u mesnici di radi stara ;)

E ovdje sam se nasmijao ono aj zdraO hahahahh
pa normalno da ce jesti nece se samo bosti covjece :3

Soldo
18-06-15, 17:55
Mozes pit proteine jer oni su dio prehrane, takoder njih mozes nas u pilecem bijelom mesu..

Neki dan sam upozno ovog interventnog policajca, svaki dan pojede 2kg mesa, a od mesa jede samo piletinu i junjetinu
http://www.jutarnji.hr/multimedia/archive/00849/st1_849615S1.jpg

cekaj , je li to ovaj lik? hahah

https://www.youtube.com/watch?v=pvRw_XiUHdQ

Gambino
18-06-15, 17:56
cekaj , je li to ovaj lik? hahah

https://www.youtube.com/watch?v=pvRw_XiUHdQ

Jest' od glave do pete :D

KenshiN
19-06-15, 22:40
cekaj , je li to ovaj lik? hahah

https://www.youtube.com/watch?v=pvRw_XiUHdQ
hahaha pa vidi stvarno taj lik xd ,gdje nađe ovo haha

Gallagher
22-06-15, 00:08
Hmmm, poznat mi je ovaj mnogo bolan :D Vidjeo sam ga nedje

GaLLo
23-06-15, 17:47
Ajmo bilderi, oživite ovaj chat

Ja si danas kupio proteine pa cemo vidjet sta ce s tim bit :D

KenshiN
24-06-15, 01:08
Ajmo bilderi, oživite ovaj chat

Ja si danas kupio proteine pa cemo vidjet sta ce s tim bit :D
sad ces ti to u 7 dana hahah xd

GaLLo
24-06-15, 20:37
Molim da mi odgovore oni koji se bolje kuze u proteine i to.

Kad odvjezbam i popijem proteine, jel moram onda i neku hranu s proteinima jesti il samo da popijem ovo i dosta je?(jaja, riba, meso)

Gambino
25-06-15, 19:02
http://www.24sata.hr/news/oni-su-najjaci-hrvati-vise-nas-gledaju-muskarci-nego-zene-424473 eto vam pa pogledajte i procitajte

KenshiN
26-06-15, 00:42
Molim da mi odgovore oni koji se bolje kuze u proteine i to.

Kad odvjezbam i popijem proteine, jel moram onda i neku hranu s proteinima jesti il samo da popijem ovo i dosta je?(jaja, riba, meso)
Ma ima ti puno tih klipova na YT kako treba i to ,ovdje ti može svako govorit al najbolje da tamo pogledaš

CrooksTM
26-06-15, 04:03
Molim da mi odgovore oni koji se bolje kuze u proteine i to.

Kad odvjezbam i popijem proteine, jel moram onda i neku hranu s proteinima jesti il samo da popijem ovo i dosta je?(jaja, riba, meso)

Znam za After Workout Protein Shake, to sa vodom možeš miksati, tu je uglavnom surutka [ČISTI PROTEIN] obavezno piji poslije svakog treninga. Preporuka

Raskolnikov
29-06-15, 02:32
Molim da mi odgovore oni koji se bolje kuze u proteine i to.

Kad odvjezbam i popijem proteine, jel moram onda i neku hranu s proteinima jesti il samo da popijem ovo i dosta je?(jaja, riba, meso)
Proteini povećaju nivo hormona koji ublažavaju glad. Naravno da nećeš nazor jest, al' naravno ne smiješ se ni izgladnjivat.

KenshiN
29-06-15, 12:14
Znam za After Workout Protein Shake, to sa vodom možeš miksati, tu je uglavnom surutka [ČISTI PROTEIN] obavezno piji poslije svakog treninga. Preporuka
pa reci mu kako da napravi ako vec znas :D

Raskolnikov
01-07-15, 20:34
Ma ima ih pet miliona minimum na Googlu, samo treba nać onaj koji ti odgovara.. sastav je isti pretežno

Diego Santana
01-07-15, 20:48
Molim da mi odgovore oni koji se bolje kuze u proteine i to.

Kad odvjezbam i popijem proteine, jel moram onda i neku hranu s proteinima jesti il samo da popijem ovo i dosta je?(jaja, riba, meso)


Proteini su dodatak prehrani, pijes ih uz obroke i oni nisu zamjena za obrok :)

GaLLo
03-07-15, 19:11
Proteini su dodatak prehrani, pijes ih uz obroke i oni nisu zamjena za obrok :)

Taj odgovor sam cekao :D

KenshiN
04-07-15, 03:57
Taj odgovor sam cekao :D
ma nisi moro cekat ,imaš toga po google tona ,samo biraš koji ćeš program

GaLLo
05-07-15, 12:57
ma nisi moro cekat ,imaš toga po google tona ,samo biraš koji ćeš program

Ma jedni vele da proteini ne valjaju nista, pa da samo pojedini valjaju, pa da samo whey treba piti bez hrane itd

Diego Santana
05-07-15, 13:16
Ma jedni vele da proteini ne valjaju nista, pa da samo pojedini valjaju, pa da samo whey treba piti bez hrane itd

Oni koji mjenjaju obrok sa proteinima i ne uzimaju proteine iskljucivo kao dodatak prehrani su malo reci glupi, tako da od takvih ljudi ni nemoj trazit bilo kakve savjete haha

Vito Altieri
05-07-15, 13:33
Vidim da se mogu postavljati svoje slike a od ovih bildera niko neće da postavi pa eto evo moja :p
http://ch-slike.com/images/2015/07/05/K8jSL.jpg
Radim trenutno na masi ali to nije moguće baš najbolje sada tokom ljeta, previše je toplo i čovjek se normalno znoji i time smanjuje količinu tečnosti u organizmu.
Uglavnom, pitao sam mnoge kako i šta raditi ako već želite da nabijete masu onda je najbolje da čekate zimu jer ćete preko ljeta samo još dodatno isklesati tijelo i skinuti dodatne naslage i imati čist mišić.
Pratiti ću sada malo više ovu temu..

Bronx
05-07-15, 13:44
Vidim da se mogu postavljati svoje slike a od ovih bildera niko neće da postavi pa eto evo moja :p
http://ch-slike.com/images/2015/07/05/K8jSL.jpg
Radim trenutno na masi ali to nije moguće baš najbolje sada tokom ljeta, previše je toplo i čovjek se normalno znoji i time smanjuje količinu tečnosti u organizmu.
Uglavnom, pitao sam mnoge kako i šta raditi ako već želite da nabijete masu onda je najbolje da čekate zimu jer ćete preko ljeta samo još dodatno isklesati tijelo i skinuti dodatne naslage i imati čist mišić.
Pratiti ću sada malo više ovu temu..

Prestani trenirati 25/30 dana ..

I umjesto 2 puta sto jedes,JEDI 3 ..(ako jedes 3 ,onda 4 jedi)

Za mjesec ces sigurno dobiti 5/7 kg..

Znam iz iskustva..

Vito Altieri
05-07-15, 13:50
Prestani trenirati 25/30 dana ..

I umjesto 2 puta sto jedes,JEDI 3 ..(ako jedes 3 ,onda 4 jedi)

Za mjesec ces sigurno dobiti 5/7 kg..

Znam iz iskustva..

O kakvom ti prekidanju pričaš?
Treniraš svakim danom i jedeš 5/6x na dan i sigurno ćeš napredovati + nećeš dobiti nikakve masne naslage ako jedeš zdravu hranu.
Unosiš više UH ali naravno zdravih te proteine i sigurno napreduješ.
Nikakvo prekidanje i zajebancije, suplementacija/odmor/jelo/treniranje sve što ti treba i tu nema nikakve priče.
Neću da se razvalim sa 7kg jer ću dobiti od toga samo salo i da kasnije se zajebavam oko toga i skidam to.
Prvo što ćeš dodatno oslabiti ako ne budeš vježbao, nećeš moći dizati kilaže kao prije to je sigurno.
Bolje je postepeni napredak nego li to prekidanje i nabacivanje nekog KG od kojih će većina biti salo jer ćeš ti samo odmarati, ne brukaj se Bronx.

EDIT:
Nabaci kakvu sliku Bronx da vidimo miške :D

Bronx
05-07-15, 13:58
Jedna moja,ne treniram vec neko vrijeme,ofalio. Xd
http://moje-slike.com/images/2015/07/05/16e7382ce2fc8aae88b36f55101215fd.jpg

http://moje-slike.com/images/2015/07/05/30efa48148bf341f720e4a6b967609a4.jpg

Serba
05-07-15, 14:15
Jedna moja,ne treniram vec neko vrijeme,ofalio. Xd
http://moje-slike.com/images/2015/07/05/16e7382ce2fc8aae88b36f55101215fd.jpg

http://moje-slike.com/images/2015/07/05/30efa48148bf341f720e4a6b967609a4.jpg


To brate sto pricas su gluposti,
Da prekine trenirat i pocne jest obrok vise bi samo dobio masne naslage a me misicnu masu koju on trazi i koja mu je potrebna..

PS slike koje si poslao nisu vidjele trrninga, prsa ko od pileta, bez uvrede

Ledja takodjer, samo si mrsav i to je to..
Tebi preporucujem street workout svaki dan i jest sto vise, ne jest stetne tvari za organizam, vec protein u prahu ili protein ovako iz hrane (pilece bjelo meso)

Bronx
05-07-15, 14:21
Lik kaze daj slike ja dam.Neam se sta naci uvrijeden.Jer neam vremena za to,pa mu barem zelju ispunimm xd

Trenirao sam 7/8 mjesrci i prestao u maju nekada ( 5om mjesecu )

Jer mi je dotuzilo,neam volje,misici nedaju snalazljivost za udaranje i to,vec samo izgled.
http://moje-slike.com/images/2015/07/05/4a7539b5bb9fd57a419f4534b87c5565.jpg





EDIT:
Isto kao sto bi ja njemu rekao daj da vidim kako igras Nogomet i to,jer Nogomet treniram 7/8 godina .I da sigurno ne igra bolje od mene,barem poziciju koju igram 2/3 godine

Ovo sam nekada iz zezancije isao i prestao ..

el Krzna
05-07-15, 14:34
Jedna moja,ne treniram vec neko vrijeme,ofalio. Xd
http://moje-slike.com/images/2015/07/05/16e7382ce2fc8aae88b36f55101215fd.jpg



Buraz po faci ja bi reko da ovo nisi ti, više mi liči na ovog pored tebe, zagledo sam se u nos (haha) i vidim da je to ipak on? A i kosa ti nije ista (na ovim drugim slikama)... pogledajte obrve i to heheheh

http://ch-slike.com/images/2015/07/02/iUOcw.jpg

KenshiN
05-07-15, 14:36
Prestani trenirati 25/30 dana ..

I umjesto 2 puta sto jedes,JEDI 3 ..(ako jedes 3 ,onda 4 jedi)

Za mjesec ces sigurno dobiti 5/7 kg..

Znam iz iskustva..
u pravu si za ovo ljeto ,al ako prestaneš trenirati ode sve u masne naslage
ma idi pomalo ,sad dok je ramazan poslije iftara to ti je najbolje :)

GaLLo
05-07-15, 19:48
Ja nisam vjezbao godinu dana pa sam dobio 10kg sala :/

Heisenberg
05-07-15, 20:54
Lik kaze daj slike ja dam.Neam se sta naci uvrijeden.Jer neam vremena za to,pa mu barem zelju ispunimm xd

Trenirao sam 7/8 mjesrci i prestao u maju nekada ( 5om mjesecu )

Jer mi je dotuzilo,neam volje,misici nedaju snalazljivost za udaranje i to,vec samo izgled.
http://moje-slike.com/images/2015/07/05/4a7539b5bb9fd57a419f4534b87c5565.jpg





EDIT:
Isto kao sto bi ja njemu rekao daj da vidim kako igras Nogomet i to,jer Nogomet treniram 7/8 godina .I da sigurno ne igra bolje od mene,barem poziciju koju igram 2/3 godine

Ovo sam nekada iz zezancije isao i prestao ..

Još da stavljaš svoje slike sve bi bilo pet, a ne ko neko dijete stavljaš tuđe slike lol (iako ti po slici ovoj tvojoj što je krzna stavio nebi dao više od 15)

Cyrus
05-07-15, 21:12
Ne znam kako mi promakla ova tema, javio bih se u njoj vec davno prije :D

a stvarno nemojte krast slike , i folirati da ste to vi. To nam nije od nikakve koristi

Amel Hamilton
05-07-15, 21:29
Evo i mene malo. Inace street workout 2godine treniram(sa prekidima).. Sad je pauza al' pojma nisam imo o ishrani tako da sam nekad i preskocio jesti poslije i prije treninga...
Zato sam ja trenutno 'definicija' .. Nista od suplementacije nisam koristio,home food..


http://ch-slike.com/images/2015/07/05/imZCc.jpg
http://ch-slike.com/images/2015/07/05/NPRgX.png

Sad kad znam dosta o ishrani,suplementaciju ovom onom ali sam izgubio i volju za treningom. Imam baš dosta slika dok sam treniro

btw eo neka isto starija biceps
http://ch-slike.com/images/2015/07/05/lMth5.jpg

Bronx
05-07-15, 23:23
Još da stavljaš svoje slike sve bi bilo pet, a ne ko neko dijete stavljaš tuđe slike lol (iako ti po slici ovoj tvojoj što je krzna stavio nebi dao više od 15)

Dobio je Krzna ( Nikola razvijeni ) slike na PM.

Pa se usutio,pa sam "Like" baca :)

Cyrus
05-07-15, 23:32
Da čujem od vas, što već imate iskustva koliko već trenirate...

U slučaju neke deformacije, nije poželjno, ili ne bi se smjelo trenirati/ići u gym ?

Da li bi se uopće moglo to nešto popraviti vježbama,spravama ili isključivo se treba baviti vlastitim vježbama propisanim od fizioterapeuta, pa se tek onda baviti treningom?

Heisenberg
05-07-15, 23:42
Da čujem od vas, što već imate iskustva koliko već trenirate...

U slučaju neke deformacije, nije poželjno, ili ne bi se smjelo trenirati/ići u gym ?

Da li bi se uopće moglo to nešto popraviti vježbama,spravama ili isključivo se treba baviti vlastitim vježbama propisanim od fizioterapeuta, pa se tek onda baviti treningom?

Koliko sam ja upućen i koliko znam, svaka "zakržljavost" ili deformacija se ispravlja vježbama za taj dio tijela koji je zaostao ili je deformiran, ako griješim neka me neko ispravi.

Gambino
05-07-15, 23:42
Lik kaze daj slike ja dam.Neam se sta naci uvrijeden.Jer neam vremena za to,pa mu barem zelju ispunimm xd

Trenirao sam 7/8 mjesrci i prestao u maju nekada ( 5om mjesecu )

Jer mi je dotuzilo,neam volje,misici nedaju snalazljivost za udaranje i to,vec samo izgled.
http://moje-slike.com/images/2015/07/05/4a7539b5bb9fd57a419f4534b87c5565.jpg





EDIT:
Isto kao sto bi ja njemu rekao daj da vidim kako igras Nogomet i to,jer Nogomet treniram 7/8 godina .I da sigurno ne igra bolje od mene,barem poziciju koju igram 2/3 godine

Ovo sam nekada iz zezancije isao i prestao ..


Bogati rade obrisi ovo oct samo se brukas jer ovo nisi ti.. buraz mi trenira godinu dana uzima prehranu kakvu treba rijetko kad masno, vjezba svaki dat razno razne vijezbe i ima posebne sprave i tek sad pocinje licit nesto blizu "tebi" ali i dalje nema takve ruke..

KenshiN
06-07-15, 00:37
Evo i mene malo. Inace street workout 2godine treniram(sa prekidima).. Sad je pauza al' pojma nisam imo o ishrani tako da sam nekad i preskocio jesti poslije i prije treninga...
Zato sam ja trenutno 'definicija' .. Nista od suplementacije nisam koristio,home food..


http://ch-slike.com/images/2015/07/05/imZCc.jpg
http://ch-slike.com/images/2015/07/05/NPRgX.png

Sad kad znam dosta o ishrani,suplementaciju ovom onom ali sam izgubio i volju za treningom. Imam baš dosta slika dok sam treniro

btw eo neka isto starija biceps
http://ch-slike.com/images/2015/07/05/lMth5.jpg
Ma nema još malo i stici ces Lazara Novovica haha ,dobro je mada po meni bolje imat masu,al et ti jos imas genetiku za ovo tako da nastavi :)

Raskolnikov
06-07-15, 00:53
u pravu si za ovo ljeto ,al ako prestaneš trenirati ode sve u masne naslage
ma idi pomalo ,sad dok je ramazan poslije iftara to ti je najbolje :)
Najveća greška koju možete pravit, jer kako sam upućen niti se jede niti se pije preko dana... svi mi znamo šta to znači organizmu, preskočite ovaj mjesec dana, moj savjet


Lik kaze daj slike ja dam.Neam se sta naci uvrijeden.Jer neam vremena za to,pa mu barem zelju ispunimm xd

Trenirao sam 7/8 mjesrci i prestao u maju nekada ( 5om mjesecu )

Jer mi je dotuzilo,neam volje,misici nedaju snalazljivost za udaranje i to,vec samo izgled.

Ovo sam nekada iz zezancije isao i prestao ..
Oj ja gluplje izjave na ovako malom mjestu nisam čuo, pazi - mišići ne daju snalažljivost za udaranje (???????)
http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/09/leaving-now.gif


Buraz po faci ja bi reko da ovo nisi ti, više mi liči na ovog pored tebe, zagledo sam se u nos (haha) i vidim da je to ipak on? A i kosa ti nije ista (na ovim drugim slikama)... pogledajte obrve i to heheheh


Krzna mytbuster


Ja nisam vjezbao godinu dana pa sam dobio 10kg sala :/
ja nisam od 9. mjeseca prošle godine pa sam čak smršao par kila haha


Da čujem od vas, što već imate iskustva koliko već trenirate...

U slučaju neke deformacije, nije poželjno, ili ne bi se smjelo trenirati/ići u gym ?

Da li bi se uopće moglo to nešto popraviti vježbama,spravama ili isključivo se treba baviti vlastitim vježbama propisanim od fizioterapeuta, pa se tek onda baviti treningom?
Deformacije na tijelu se medicinski rješavaju, tj fizioterapeutski, pa čak i kirurški, zavisno šta je u pitanju. Naravno da nikako nije poželjno ići u teretanu pogotovo ak je opsežna deformacija.


Bogati rade obrisi ovo oct samo se brukas jer ovo nisi ti.. buraz mi trenira godinu dana uzima prehranu kakvu treba rijetko kad masno, vjezba svaki dat razno razne vijezbe i ima posebne sprave i tek sad pocinje licit nesto blizu "tebi" ali i dalje nema takve ruke..
Ček u čemu je problem sa ovim rukama ? Genetika + konstanta kvalitetnog vježbanja i svako može izgledat ovako za 3 mjeseca maksimalno.

KenshiN
06-07-15, 01:02
Najveća greška koju možete pravit, jer kako sam upućen niti se jede niti se pije preko dana... svi mi znamo šta to znači organizmu, preskočite ovaj mjesec dana, moj savjet



Ja sam rekao čovjeku zbog toga što posti taj mjesec ,a ako vec hoce odrzat misicnu masu najbolje bi mu bilo poslije tog jela
jer nema teorije da trenira tokom dana ,jer metabolizam mu je usporen ,fizicka aktivnost svedena na minimum
poslje tog jela jedino moze ,i jos jednom ponavljam ako vec hoce da odrzi misicnu masu tokom tog mjeseca ,tj da ne opadne :)

Raskolnikov
06-07-15, 01:04
Ja sam rekao čovjeku zbog toga što posti taj mjesec ,a ako vec hoce odrzat misicnu masu najbolje bi mu bilo poslije tog jela
jer nema teorije da trenira tokom dana ,jer metabolizam mu je usporen ,fizicka aktivnost svedena na minimum
poslje tog jela jedino moze ,i jos jednom ponavljam ako vec hoce da odrzi misicnu masu tokom tog mjeseca ,tj da ne opadne :)
Razumijem te buraz perfektno šta si htio reć, al zamisli na ionako trošenje energije, dodatno trošenje vježbanjem. Organizam kao organizam ne zna, trošit će i mišićnu masu jednako kao i masne naslage. Moje mišljenje, opet svako izvoli po svom. :)

i evo vam jedan motivacioni:

https://www.youtube.com/watch?v=okpf-cgIwFE
ko razumije shvatit će

Noizy Bora
06-07-15, 10:14
http://ch-slike.com/images/2015/07/06/0vlK7.jpg

Evo jedne od prije 5 mj

Cyrus
06-07-15, 12:34
Znači, isključivo raditi one vježbe koje su za taj dio tijela, i tek kad se to riješi , može se trenirati?

U pitanje su nepravilno držanje, jedno rame gore, drugo dole, lopatica također...

Dosta izvora govore mi drukčije (forum, ljudi, treneri), da nema to veze, da se nevalja s tim igrati, bla-bla i kome vjerovati više http://www.monitor.hr/foto/usagi/smajlici/anon.gif]

Raskolnikov
06-07-15, 14:42
Znači, isključivo raditi one vježbe koje su za taj dio tijela, i tek kad se to riješi , može se trenirati?

U pitanje su nepravilno držanje, jedno rame gore, drugo dole, lopatica također...

Dosta izvora govore mi drukčije (forum, ljudi, treneri), da nema to veze, da se nevalja s tim igrati, bla-bla i kome vjerovati više http://www.monitor.hr/foto/usagi/smajlici/anon.gif]
Ako si meni odgovorio, nisi me razumio onda. Ja sam ti već rekao gore da je naravno nepoželjno u teretanu sa deformacijama, bilo kakvim. Fizioterapeutski to moraš (ili već tko), pa tek onda, zavisno opet šta doktor odluči. Što prije pođeš sa fizioterapijom, bolji će bit rezultati, vjeruj mi znam to.

KenshiN
08-07-15, 18:13
http://ch-slike.com/images/2015/07/06/0vlK7.jpg

Evo jedne od prije 5 mj
auuu dobar dobar ,ako je prije 5 mj ovo sad je bolje sigurno :)

raiN
09-07-15, 00:19
Ja se također pomalo bavim "street bodybuilding" , vježbam s frendovima vani, trčimo po par kilometara pa malo brzog hoda pa se vratimo, pa odemo u teretanu i tako, jer sam se vratio iz bolnice pa jako moram pazit na liniju i na prehranu, nakon što malo smanjim linijiu, bacam se na sklekove, zgibove i malo dizanje utegova, treniram već sportova par pa tako da to ide hvala Bogu, pazim na prehranu i sve super :D

KenshiN
09-07-15, 00:33
ma nema full si ,kolko dugo to radiš?

raiN
09-07-15, 00:35
HaruN evo ima već mjesec dana, otkako to radim smršavio sam dosta , oko 10-ak kg.. Ali tu je paženje na prehranu, 3 dana ništa ne jeo, samo infuzija. Onda je tu par puta dnevno trčanje po par km, i paženje na prehranu.. :D

KenshiN
09-07-15, 00:39
pa dobro ti to ako vec os smrsat ,ma ako se ne drzis prehrane mozes trcat maraton svaki dan ,ako ti je unos dnevnih kalorija u plusu djaba xd

raiN
09-07-15, 00:41
pa dobro ti to ako vec os smrsat ,ma ako se ne drzis prehrane mozes trcat maraton svaki dan ,ako ti je unos dnevnih kalorija u plusu djaba xd
Prvo ću smršaviti 30 kg , da budem već izgubio salo, to planiram tokom ovog lijeta, zatim krećem s bodybuildingom , biceps i to hehe.. :D

Cyrus
09-07-15, 09:35
Koliko ti to imas onda kilograma, a tek 14 godinaa??? http://www.prannevile.com/gb/templates/default/images/smilies/smiley_horror.gif

U tim godinama, nista toliko tih fizickih stvari, nejedenje, izgladivanje i plan o prehrani uopce vodio nisam. Sta je ovo s novim generacijama ? :confused:

raiN
09-07-15, 09:43
Cyrus imao sam oko 81kg, sad od kako sam se operirao smršavio sam do 70.5kg i sad kad bih smršavio još 15-ak kg, izgledao bih super po momoj procjeni, zatim bih se bacio na bildanje da dobijem mišićnu masu :D

Cyrus
09-07-15, 09:49
Ajd super, ako je tako, sretno s tim.

Samo me zacuduju takvi slucajevi , da su mladji vec toliko fitness svjesni, da se drze stoge prehrane , da vec zive svojim lifestyleom

raiN
09-07-15, 10:05
Cyrus Moram paziti stvarno, ako ovako nastavim kako sam prije bio puko bih xd, a sad ovako život mi ide na bolje :D

Cyrus
09-07-15, 10:19
Naravno da treba voditi racuna o sebi, dok nije prekasno pa se kasnije nja nja nja, tuzakati..

Svakako je bolje radit nesto za sebe, nego nista

raiN
09-07-15, 10:22
Ma odmah od početka treba raditi sve što možeš, a ne poslije kad narasteš imat 100kg pa se žalit kako nemaš nikog ovo ono

Cyrus
09-07-15, 10:30
Valja opet i vidjet kakav ces biti u buducnosti, navike, sloboda vremena hoce ti biti fizicki izgled biti bitan ili nece. Za neke to apsolutno nije briga, a svakako su zdravi :D

dosta sam i vidio sliku transformacija ljudi kako su se promjenili radeci vjezbe, samo upornost i trud isplati se . Budem lupio koje u toku dana ;)

el Krzna
09-07-15, 12:01
Još da stavljaš svoje slike sve bi bilo pet, a ne ko neko dijete stavljaš tuđe slike lol (iako ti po slici ovoj tvojoj što je krzna stavio nebi dao više od 15)

Nisam vidio da me spominjao kako mi poslao neke slike, evo da ih tu stavim, pa usporedite :)

http://ch-slike.com/images/2015/07/09/4I8F.jpghttp://moje-slike.com/images/2015/07/05/4a7539b5bb9fd57a419f4534b87c5565.jpg

Heisenberg
09-07-15, 13:42
Nisam vidio da me spominjao kako mi poslao neke slike, evo da ih tu stavim, pa usporedite :)

http://ch-slike.com/images/2015/07/09/4I8F.jpghttp://moje-slike.com/images/2015/07/05/4a7539b5bb9fd57a419f4534b87c5565.jpg


MA fantazira frajer, dovoljno da pogledaš na njegovim slikama da nema obrve,a onu di je stavio masu mišića ima obrve ko da je markerom crto

Cyrus
09-07-15, 23:37
MA fantazira frajer, dovoljno da pogledaš na njegovim slikama da nema obrve,a onu di je stavio masu mišića ima obrve ko da je markerom crto

http://www.forum.hr/images/smilies/lol.gifhttp://www.forum.hr/images/smilies/rofl.gifhttp://www.forum.hr/images/smilies/lol.gifhttp://www.forum.hr/images/smilies/rofl.gifhttp://www.forum.hr/images/smilies/lol.gifhttp://www.forum.hr/images/smilies/rofl.gifhttp://www.forum.hr/images/smilies/lol.gifhttp://www.forum.hr/images/smilies/rofl.gifhttp://www.forum.hr/images/smilies/lol.gifhttp://www.forum.hr/images/smilies/rofl.gif

evo, kao što sam i rekao...
http://ch-slike.com/images/2015/07/09/B0u2.jpg
http://ch-slike.com/images/2015/07/09/AKqo4.jpg
http://ch-slike.com/images/2015/07/09/tLElk.jpg
http://ch-slike.com/images/2015/07/09/6Jj2m.jpg

Raskolnikov
10-07-15, 16:27
Nisam vidio da me spominjao kako mi poslao neke slike, evo da ih tu stavim, pa usporedite :)

http://ch-slike.com/images/2015/07/09/4I8F.jpghttp://moje-slike.com/images/2015/07/05/4a7539b5bb9fd57a419f4534b87c5565.jpg
Lik na gornjoj slici je ginger, dakle ima narandžastu kosu otprilike i svi znamo kakav ten može imat, a ovaj dole ima boju ko da ne silazi sa sjena


Prvo ću smršaviti 30 kg , da budem već izgubio salo, to planiram tokom ovog lijeta, zatim krećem s bodybuildingom , biceps i to hehe.. :D
30 kila do kraja ljeta ? sretno drug moj hahaha

Cr0w.
10-07-15, 19:14
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10455291_1565372687079517_4913910752184343486_n.jp g?oh=0417dbe86a5f3ca80f08ed912802ae7e&oe=5659A92B

Marcelo Coleridge
10-07-15, 19:26
http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/

kome zatreba

el Krzna
10-07-15, 23:29
Lik na gornjoj slici je ginger, dakle ima narandžastu kosu otprilike i svi znamo kakav ten može imat, a ovaj dole ima boju ko da ne silazi sa sjena

O tome ti ja pričam :D


Prvo ću smršaviti 30 kg , da budem već izgubio salo, to planiram tokom ovog lijeta, zatim krećem s bodybuildingom , biceps i to hehe.. http://croherze.com/forum/images/smilies/biggrin.gif


Polako ti nemoj pretjerivat jer ti to može našteti zdravlju. Imao sam susjedu koja je isto išla na dijete, nije jela itd... Počela je prečesto ostajat bez svijesti, završavat na hitnoj i infuziji, bolje ti je polako, ali sa dobrim rezultatima

KenshiN
11-07-15, 02:29
Ma može on i bez tih rigoroznih dijeta ,samo nek smanji ugljikohidrate za 90 % ,a oni cak nisu ni esencijalni za zivot
ja msm da ih je dobro jesti da pokrenu rad stitnjace ,al on da se sedmicno jednom najede bio bi zdrav
tako da moze i ovo probat :)

Raskolnikov
12-07-15, 12:55
Ma može on i bez tih rigoroznih dijeta ,samo nek smanji ugljikohidrate za 90 % ,a oni cak nisu ni esencijalni za zivot
ja msm da ih je dobro jesti da pokrenu rad stitnjace ,al on da se sedmicno jednom najede bio bi zdrav
tako da moze i ovo probat :)
Nije baš da ugljikohidrati utječu na rad štitnjače, nego ona na njih xd
a za mršanje 30 kila treba malo više od dijete u tako kratkom periodu

KenshiN
12-07-15, 16:11
Nije baš da ugljikohidrati utječu na rad štitnjače, nego ona na njih xd
a za mršanje 30 kila treba malo više od dijete u tako kratkom periodu
pa jest ,al ovo mu je jedna od najjefikasnijih sad može se uvjek usporit mršanje ,može se i ubrzat uvjek zavisi sve kako radi on :)

Cyrus
12-07-15, 19:41
Bitan je uspostaviti cilj, i truditi se ostvariti istog. Hoce li potrajat to dugo vremena ili u 5min - nebitno. Samo da se ucini isplanirano :)

KenshiN
12-07-15, 21:29
ma jest ako neko ima volju trenirat ,bit ce uspjeha

Raskolnikov
13-07-15, 22:48
Motivacija i jest najveći problem kod većine

el Krzna
13-07-15, 23:20
http://ch-slike.com/images/2015/07/13/zh9sS.jpg

Cyrus
14-07-15, 00:30
http://ch-slike.com/images/2015/07/13/zh9sS.jpg

Ovo sigurno nije nikakva motivacija Krzna :(

KenshiN
14-07-15, 01:24
pa nisi dobro onda shvatio Krznu haha

el Krzna
14-07-15, 12:13
Ovo sigurno nije nikakva motivacija Krzna :(

Nisam, ali najbitnija ti je volja, ako nemaš volje za nešto, teško ćeš to ostvarit (u ovom slučaju mislim na ovu temu).

KenshiN
14-07-15, 21:48
Kojih 3 bodybuildera su vam najdraža ,ajd baš da vidimo evo moja 3 koja su po meni dobri
Jay Cutler
Arnold Schwarzenegger
I na kraju najbolja genetika svih vremena Ronnie Coleman
evo neki od njihovih treninga
https://www.youtube.com/watch?v=78zWZK8Clco

Raskolnikov
15-07-15, 18:59
Ljubitelj sam estetike pa ću navest dvojicu bogova estetike
Ulysses
http://taukevesusau.com/wp-content/uploads/2014/04/ulisses.jpg
i Zyzz
http://seannal.com/images/zyzz-workout.jpg


https://www.youtube.com/watch?v=Hxi_1grKi_w

KenshiN
15-07-15, 20:01
dobri su nema šta ,samo je ovako smješno svi ti bodybuilderi koji su na stereoidima ,da to prestanu radit 3 mjeseca
svi mišići bi otišli
Primjer Dorian Yates ,mašina bio prije sad nema ništa od njega
Dok ako pogledamo ove natural bodybuildere ,to je vec druga prica

Soldo
15-07-15, 21:39
dobri su nema šta ,samo je ovako smješno svi ti bodybuilderi koji su na stereoidima ,da to prestanu radit 3 mjeseca
svi mišići bi otišli
Primjer Dorian Yates ,mašina bio prije sad nema ništa od njega
Dok ako pogledamo ove natural bodybuildere ,to je vec druga prica

Kako mislis da prestanu radit , mislis vjezbat?
Pa normalno, svako bi opao da prestane vjezbat bez obzira je li uzimao steroide ili ne.
A za Doriana ne znam sta govoris lik je jos zvijer
http://i31.servimg.com/u/f31/11/51/95/42/dorian11.jpg


http://beastmotivation.com/wp-content/uploads/2013/07/1012385_632648670081207_766467669_n.jpg

KenshiN
16-07-15, 00:23
e pa ne znam baš ,pogledaj kakav je npr Ronnie Coleman bio prije ,nije nalik na prije
dok je kod natural bodybuildera to drugačije ,slobodno pretraži slike malo vidjećeš

Soldo
16-07-15, 03:59
e pa ne znam baš ,pogledaj kakav je npr Ronnie Coleman bio prije ,nije nalik na prije
dok je kod natural bodybuildera to drugačije ,slobodno pretraži slike malo vidjećeš

Sta je pisac htio reci?

Coleman izgleda odlicno sa obzirom da se ne natjece vise i ima 50+ godina.

http://www.bodybuilding-motivation.org/upload/images/medium/2014/01/ronnie_coleman_current_form_2013-09-29_09-52-44.jpg


http://beastmotivation.com/wp-content/uploads/2014/04/1511901_721459654572682_11154981_n.jpg

Raskolnikov
16-07-15, 17:02
e pa ne znam baš ,pogledaj kakav je npr Ronnie Coleman bio prije ,nije nalik na prije
dok je kod natural bodybuildera to drugačije ,slobodno pretraži slike malo vidjećeš
Kako je to drukčije ? Ak ne radiš nemaš ni rezultata i to je sva politika, steroidi i ostale supstance nemaju veze sa tim

Lips Of An AngeL
16-07-15, 17:06
Natural bb nemas, sve i jedan profesionalni bb koristi steroide :p xD

Raskolnikov
16-07-15, 17:42
Natural bb nemas, sve i jedan profesionalni bb koristi steroide :p xD
Oni koji žive od tog i koriste, natural ne možeš puno postić

Lips Of An AngeL
16-07-15, 18:03
Oni koji žive od tog i koriste, natural ne možeš puno postić

Pa to ti kazem i nemam nista protiv steroida
Najgore mi je sto ovi koji nemaju pojma od toga smatraju steroide kao neku drogu a oni uopste nisu stetni za zdravlje ako ih koristis kako treba i u normalnim kolicinama i naravno moras trenirati, mozda cak i vise nego kad ih ne koristis, ljudi misle ubodes se i eto te mr olympia, ne-ne, treba puno znojaaa

KenshiN
16-07-15, 18:22
Kako je to drukčije ? Ak ne radiš nemaš ni rezultata i to je sva politika, steroidi i ostale supstance nemaju veze sa tim

jest u pravu si to ,al sa stereoidima se tijelo brže oporavlja
tj brže nego u natural bba
primjer Dorian Yates ,ima klip toga gdje ujutro radi biceps ,i navecer radi sto je nemoguce kod naturala
pa zato da prestane koristit stereoide ,druga bi prica bila

Soldo
17-07-15, 03:07
jest u pravu si to ,al sa stereoidima se tijelo brže oporavlja
tj brže nego u natural bba
primjer Dorian Yates ,ima klip toga gdje ujutro radi biceps ,i navecer radi sto je nemoguce kod naturala
pa zato da prestane koristit stereoide ,druga bi prica bila

Kakve to veze ima ?
Cek ti ga osudjujes zbog toga sto on moze trenirati dva puta na dan i sto se moze brze oporaviti od drugih ljudi?
On zivi od toga , ne razumijem sta oces reci , zelis ga ocrniti ili sta?
Preporucio bi ti da odbacis taj stereotip o steroidima kao da su oni svo zlo ovog svijeta.

Mate_Stojic
17-07-15, 03:38
Vinkaca deder poduči omladinu kako se dižu tengovi !

Raskolnikov
17-07-15, 09:49
jest u pravu si to ,al sa stereoidima se tijelo brže oporavlja
tj brže nego u natural bba
primjer Dorian Yates ,ima klip toga gdje ujutro radi biceps ,i navecer radi sto je nemoguce kod naturala
pa zato da prestane koristit stereoide ,druga bi prica bila
Samo znam da nitko nikog ne tjera da uzima steroide ni bilo šta. Nisam ni za ni protiv, svejedno mi je
Jedina stvar protiv koje sam jest korištenje diuretika u svre bba

Zrinja
17-07-15, 23:00
U potpunosti se slazem sa Dr. Mr
Pr. fra Mate Stojica.
Ja od pocetka svoje bb karijere, znaci neke 2.5 godine koristim i steroide i diuretik, neznam o cem pricate..

Otkada to koristim jaci sam, misici su mi veci, izrazeniji, auto mi manje trosi, cuna mi je narasla , pomirio sam se s familijom, kerovi me vole..

Stoga svakom badibilderu preporucam koristenje gore navedenih tvari, te tko zeli moze ih jeftino nabavit u Tonce, prodaje po cijeni 100k = 1 sprica, uzima zamijene za infernus..

Vito Altieri
24-07-15, 17:47
Pogledajte, dosta toga možete da naučite iz ovoga.

https://www.youtube.com/watch?v=1X8_40U5TX8

el Krzna
26-07-15, 13:12
http://ch-slike.com/images/2015/07/26/0ISbR.jpg

KenshiN
26-07-15, 20:15
http://ch-slike.com/images/2015/07/26/0ISbR.jpg
kad se umori od tegova ,uzme pare i diže hahah
gdje nadje sliku xd?

el Krzna
26-07-15, 20:17
kad se umori od tegova ,uzme pare i diže hahah
gdje nadje sliku xd?

Hahahaha više pare diže, zato izgleda ovako :p
Ma nedavno našo negdje na FB hah

KenshiN
26-07-15, 20:20
Hahahaha više pare diže, zato izgleda ovako :p
Ma nedavno našo negdje na FB hah
gledao sam jedan klip ,presmjesan u vezi tog al ne mogu ga nac sad pokusat cu bas xd

#Andy
27-07-15, 23:42
Bilderi, kako ide kod Vas haha ? Evo ja skoro po malo sa jednim drugom krenuo u teretanu, pa je l' mi Vi preporučujete da pijem kao neki "preparat" za mišiće, pošto još uvijek imam 15 godina, pa ne znam je l' to baš najbolje da uzimam, pa da čujem vaše savjete?

KenshiN
28-07-15, 09:06
Bilderi, kako ide kod Vas haha ? Evo ja skoro po malo sa jednim drugom krenuo u teretanu, pa je l' mi Vi preporučujete da pijem kao neki "preparat" za mišiće, pošto još uvijek imam 15 godina, pa ne znam je l' to baš najbolje da uzimam, pa da čujem vaše savjete?
kakav preparat hahah
ak misliš na ova shakeove možeš to uzimat slobodno..

Cyrus
28-07-15, 09:10
Nek' ti je sa srećom, nemoj da odustaneš odma :p

#Andy
28-07-15, 09:10
kakav preparat hahah
ak misliš na ova shakeove možeš to uzimat slobodno..

Pa da mislio sam to nešto jbg, kao kreatin i to, ali opet ne znam da li ću ili ne, skontat ću se haha.

KenshiN
28-07-15, 13:57
Pa da mislio sam to nešto jbg, kao kreatin i to, ali opet ne znam da li ću ili ne, skontat ću se haha.
ma mozes piti ,al sta ces piti npr kreatin ako ces vjezbat tih mjesec dana tak da zavisi sve

#Andy
28-07-15, 22:22
ma mozes piti ,al sta ces piti npr kreatin ako ces vjezbat tih mjesec dana tak da zavisi sve


Pa dobro onda jbg, za vježbanje evo redovno idem već mjesec dana, ima samo koji dan da sam fulao ali jbg, a tamo od septembra ne znam jbg kako će biti kad škola počne i to sve, sve zavisi od toga hoću li ili ne trenirati :D Čuo sam da se kreatin treba piti 2 mjeseca, pa 2 mjeseca s tim pauzu napravit ? Ili sam dobio pogrešnu informaciju ?

KenshiN
29-07-15, 14:00
ma to za kreatin malo pretraži ,jer korisno je čut svačije mišljenje haha

Tarik Conell
30-07-15, 16:12
Pa dobro onda jbg, za vježbanje evo redovno idem već mjesec dana, ima samo koji dan da sam fulao ali jbg, a tamo od septembra ne znam jbg kako će biti kad škola počne i to sve, sve zavisi od toga hoću li ili ne trenirati :D Čuo sam da se kreatin treba piti 2 mjeseca, pa 2 mjeseca s tim pauzu napravit ? Ili sam dobio pogrešnu informaciju ?

Brate ne preporucujrm ti kreatin ja sam prije 2 g pio to i fino bude koju g al kako staris sve si slabiji i opadaju misici,to mi je rekao vlasnik teretane..
Najbolje ti je ako imas masu na suho raditi ne piti nista,ako hoces masu uzmi gold whey proteine i pij ih 2 puta dnevno tj ujutro i navecer

Vito Altieri
30-07-15, 19:25
Pa dobro onda jbg, za vježbanje evo redovno idem već mjesec dana, ima samo koji dan da sam fulao ali jbg, a tamo od septembra ne znam jbg kako će biti kad škola počne i to sve, sve zavisi od toga hoću li ili ne trenirati :D Čuo sam da se kreatin treba piti 2 mjeseca, pa 2 mjeseca s tim pauzu napravit ? Ili sam dobio pogrešnu informaciju ?

Pazi ovako.. Kreatin ti ne preporucujem odmah da uzimas, koristio sam ja C4 od ON i odlican je. Ti ako ces da se bavis BB za pocetak uzmi nesto poslije treninga kao npr Whey ako ti treba mase itd.. Kad budes na neki nacin "oslabio" nemas volje, motivacije tada se uzima kreatin jer se on prije treninga koristi. Bukvalno on ce te prodrmati i vratiti ce ti se volja za treningom, mnogi ga uzimaju i koristis ga 2 mjeseca pa odmor od njega. Prije treninga kafu sebi napravi ako se osjecas umorno jer sadrzi kofein kao kreatin.

#Andy
31-07-15, 09:10
Hajde eto, poslušat ću Vas, pa još neću ništa pit, možda nekad kasnije, ali i to ne vjerujem, sad će za mjesec dana škola pa neću stizat sve :)

tw1ce
31-07-15, 09:34
Samo whey bajo moj, samo nečural...

De ljudi sta vam je imate 13-14 godina ocete neke proteine uzimat nešto, ostavite se toga i trenirajte bez ičeg..

slavko white
31-07-15, 09:39
eto ako koga zanima nesto jos o bodybuildingu moze pogledati ovaj klip https://www.youtube.com/watch?v=-zyKF9eUf7k


ostavite komentar,like...napisite dal zelite neke klipove s treninga sw/bb

#Andy
31-07-15, 09:41
Slavko neda mi se gledati taj klip od 5 minuta jbt hahah. zqk jbt šta tebe boli briga za to brate ? Pusti nas, naš je život i radit ćemo šta hoćemo.

slavko white
31-07-15, 09:46
po mom misljenju slobodno uzimas whey.ja uzimam 20-30 grama nakon treninga vec godinu dana iako isto imam 15 godina.i odlicno se osjecam,misici narasli...

#Andy
31-07-15, 10:08
Ma neka hajd, sačekat ću još malo neću ništa uzimat, možda ću džaba krenut uzimat i nakon mjesec dana prestat trenirat radi škole i treninga (karatea), pa bolje da još ništa, ha ya.

KenshiN
31-07-15, 10:17
Ma neka hajd, sačekat ću još malo neću ništa uzimat, možda ću džaba krenut uzimat i nakon mjesec dana prestat trenirat radi škole i treninga (karatea), pa bolje da još ništa, ha ya.
to ti govorim ,stekni naviku da ideš u teretanu pa onda počni ,šta će ti ako ćeš prestat za sedmicu/dvije ..

Raskolnikov
02-08-15, 11:06
Samo whey bajo moj, samo nečural...

De ljudi sta vam je imate 13-14 godina ocete neke proteine uzimat nešto, ostavite se toga i trenirajte bez ičeg..
ipak mislim da je bolje pit proteine sa 13-14 nego ić po noćnim klubovima i opijat se

Čavo Ledeni
02-08-15, 11:10
samo jbga, dosta roditelja misli da je to droga hahahahha isto ko i moji...

Raskolnikov
02-08-15, 11:22
samo jbga, dosta roditelja misli da je to droga hahahahha isto ko i moji...
Kao i svačiji, glavna fora je jedan čovjek to uzimao i srce mu stalo -_-

Čavo Ledeni
02-08-15, 11:28
Kao i svačiji, glavna fora je jedan čovjek to uzimao i srce mu stalo -_-

bas to..a nema boga da bi saslusali il raspitali se slucajno..ne to je droga i tocka...

Raskolnikov
02-08-15, 11:47
bas to..a nema boga da bi saslusali il raspitali se slucajno..ne to je droga i tocka...
Pa hajd stariji ljudi me ne čude, čuli su nešto, pa skontali sebi sami i sad tako vjeruju... Mene iznenađuju ovi ''samo nečurall'' glupani koji se imaju priliku edukovat ,a pričaju gluposti i dalje...

KenshiN
02-08-15, 19:03
ipak mislim da je bolje pit proteine sa 13-14 nego ić po noćnim klubovima i opijat se
e evo je jedna od najpametnijih u ovom chatu :)
ovako bar vodiš zdrav život ,sve prednosti tu

#Andy
02-08-15, 23:32
Freddy dobro si napisao jbg, bolje pit proteine, nego klošariti po ulicama 0-24, opijati se svaki dan, pušiti itd itd, ha ya. Ne znam zašto se ljudi miješaju u moj život, i to sa koliko godina ću ja pit proteine ili šta već. Ja ipak za sada neću ništa od tih preparata uzimati, dok 100% ne krenem u teretanu bez prestanka.

el Krzna
02-08-15, 23:32
ipak mislim da je bolje pit proteine sa 13-14 nego ić po noćnim klubovima i opijat se

Upravo ovako trebaju svi razmišljati. Svaka čast

Vitori
03-08-15, 00:40
Neznam zasto je naslov stavljen Street Workout-Bodybuilding jer su to po meni dvije razlicite stvari

Cyrus
03-08-15, 01:12
Upravo ovako trebaju svi razmišljati. Svaka čast
Sad znamo gdje treba biti subotama navečer :D

Andrés
03-08-15, 07:58
Neznam zasto je naslov stavljen Street Workout-Bodybuilding jer su to po meni dvije razlicite stvari

Stavljen je zato što se u ovoj temi može raspravljati i o jednom i o drugom, a da za to ne budu dvije različite teme.. Bilo bi previše tema, a premalo postova kada bismo odvojili ove dvije teme.

#Andy
03-08-15, 09:33
Sad znamo gdje treba biti subotama navečer :D


Pa ne to jarane, trebaš ti i izać malo jbg, ali ne pit, ili barem ne puno da se svaki put napiješ. I on je mislio da je sa 13-14 godina tako bolje raditi, on nije rekao da je to bolje i dalje u životu, što ja vjerujem da jest.

Vitori
03-08-15, 10:43
Stavljen je zato što se u ovoj temi može raspravljati i o jednom i o drugom, a da za to ne budu dvije različite teme.. Bilo bi previše tema, a premalo postova kada bismo odvojili ove dvije teme.
Pametno,hvala


Streetworkout ne preferiram ali teretanu vec da...imali tko da ide
Bench-70,mrtvo-90,Cucanj-80,Military-20...15 god

Raskolnikov
03-08-15, 11:32
Pametno,hvala


Streetworkout ne preferiram ali teretanu vec da...imali tko da ide
Bench-70,mrtvo-90,Cucanj-80,Military-20...15 god
Za te godine, nije loše, nimalo loše ;)

Nitko nije protiv izlazaka, prvi ja izlazim naravno, al' msm da je bolje bit opsjednut teretanom i tjelovježbom nego travom i ostalim glupostima

Vitori
03-08-15, 12:16
Hvala,pa svakako se bolje s tim baviti ali jedan dan u tjednu mozes izaci.Ja sam sa treninga u kupaonicu i van hahaha

KenshiN
03-08-15, 14:23
Neznam zasto je naslov stavljen Street Workout-Bodybuilding jer su to po meni dvije razlicite stvari
ma kad bi to stavili ,tj kad bi odvojili te teme ,bilo bi premalo postova i tako te sfere
bolje im je ovako

Soldo
03-08-15, 17:44
Pazi ovako.. Kreatin ti ne preporucujem odmah da uzimas, koristio sam ja C4 od ON i odlican je. Ti ako ces da se bavis BB za pocetak uzmi nesto poslije treninga kao npr Whey ako ti treba mase itd.. Kad budes na neki nacin "oslabio" nemas volje, motivacije tada se uzima kreatin jer se on prije treninga koristi. Bukvalno on ce te prodrmati i vratiti ce ti se volja za treningom, mnogi ga uzimaju i koristis ga 2 mjeseca pa odmor od njega. Prije treninga kafu sebi napravi ako se osjecas umorno jer sadrzi kofein kao kreatin.



O cemu ti pricas ?
Whey protein je samo dodatak prehrani , nije to neka naprava za "masu".
Npr ako dnevno trebas uzimat 180 grama proteina , sad je puno lakse uzeti 60 do 90 grama proteina putem toga nego hranom.
Ako oces masu jednostavno broji kalorije i budi u suficitu.


Kreatin sadrzi kofein????????????
Ti si zamjenio kreatin i preworkout.
On te ne prodrma i ne vraca ti nekakvu volju za treningom.
On djeluje tako sto obnavlja molekule ATP-a( iz njih se oslobadja energija ) u stanicama, njega covijek prirodno proizvodi , ako ga unosis dodatno vise ce ga biti i naravno brze ce se obnavljati ATP i tako ces imati vise energije tj. snage.
Ne primjetis njegovo djelovanje odmah nego poslje par tjedana tako da je svejedno uzimas li ga prije, poslje treninga, navecer , u podne...
Dodatno on uvlaci vodu u stanice putem osmoze te misicne stanice povecaju volumen.
Gledaj ako ces uzimati kreatin uzimaj ga 3-5 grama dnevno (zavisi o tvojoj kilazi) u bilo koje doba dana , nikakva punjenja , krugovi uzimanja i odmaranja ...

Vitori
03-08-15, 18:01
O cemu ti pricas ?
Whey protein je samo dodatak prehrani , nije to neka naprava za "masu".
Npr ako dnevno trebas uzimat 180 grama proteina , sad je puno lakse uzeti 60 do 90 grama proteina putem toga nego hranom.
Ako oces masu jednostavno broji kalorije i budi u suficitu.


Kreatin sadrzi kofein????????????
Ti si zamjenio kreatin i preworkout.
On te ne prodrma i ne vraca ti nekakvu volju za treningom.
On djeluje tako sto obnavlja molekule ATP-a( iz njih se oslobadja energija ) u stanicama, njega covijek prirodno proizvodi , ako ga unosis dodatno vise ce ga biti i naravno brze ce se obnavljati ATP i tako ces imati vise energije tj. snage.
Ne primjetis njegovo djelovanje odmah nego poslje par tjedana tako da je svejedno uzimas li ga prije, poslje treninga, navecer , u podne...
Dodatno on uvlaci vodu u stanice putem osmoze te misicne stanice povecaju volumen.
Gledaj ako ces uzimati kreatin uzimaj ga 3-5 grama dnevno (zavisi o tvojoj kilazi) u bilo koje doba dana , nikakva punjenja , krugovi uzimanja i odmaranja ...Tocno protein je samo dodatak prehrani to dosta ljudi ne razumije,ja bih preporucio da se uzima odmah nakon treninga zato sta tijelu tada pada i šecer i sve ostalo i odmah nakon kao i BCAA uzimat odmah nakon zato sta mišicima treba nesto da se oporavi...kreatin treba znat piti treba puno vode piti zato sta on tjera vodu u misic i pije se mjesec dana i onda ide mjesec dana ciscenja...Cuo sam i da kreatin nemora djelovat kod nekih ljudi zato sta tijelo sadrzi kreatin i ako u tijelu ti imas dovoljno kreatina i unosis jos kreatina neces dobit rezultat a ako nemas puno kreatina kad ga uneses pocet ce se viđati rezultati

Vito Altieri
03-08-15, 18:51
O cemu ti pricas ?
Whey protein je samo dodatak prehrani , nije to neka naprava za "masu".
Npr ako dnevno trebas uzimat 180 grama proteina , sad je puno lakse uzeti 60 do 90 grama proteina putem toga nego hranom.
Ako oces masu jednostavno broji kalorije i budi u suficitu.


Kreatin sadrzi kofein????????????
Ti si zamjenio kreatin i preworkout.
On te ne prodrma i ne vraca ti nekakvu volju za treningom.
On djeluje tako sto obnavlja molekule ATP-a( iz njih se oslobadja energija ) u stanicama, njega covijek prirodno proizvodi , ako ga unosis dodatno vise ce ga biti i naravno brze ce se obnavljati ATP i tako ces imati vise energije tj. snage.
Ne primjetis njegovo djelovanje odmah nego poslje par tjedana tako da je svejedno uzimas li ga prije, poslje treninga, navecer , u podne...
Dodatno on uvlaci vodu u stanice putem osmoze te misicne stanice povecaju volumen.
Gledaj ako ces uzimati kreatin uzimaj ga 3-5 grama dnevno (zavisi o tvojoj kilazi) u bilo koje doba dana , nikakva punjenja , krugovi uzimanja i odmaranja ...

https://www.proteini.si/hr/pre-workout-proizvodi-koncentrirane-formule/cellucor-c4-30-obroka/ Jel ti mene pravis budalom ili koji *****? Pogledaj sastojke od ovog kreatina sto sam ti poslao pa vidi jel sadrzi kofein. Konzumiraj dozu od C4 pa ces vidjeti da te "trnci" pocnu hvatati. Kada sam rekao Whey mislio sam na misicnu masu, on jeste dodatak prehrane ali dosta pomaze za izgradnju. Ja ne znam o cemu ti pricas legendo i o kojem kreatinu ja sam ovdje govorio o C4 od ON i imas link pa provjeri, pusa cao.

KenshiN
03-08-15, 20:45
Ma ajd nemorate se svađat ,svako ima svoje mišljenje nek se samo trenira pa kako god ispadne :)

Soldo
04-08-15, 01:46
https://www.proteini.si/hr/pre-workout-proizvodi-koncentrirane-formule/cellucor-c4-30-obroka/ Jel ti mene pravis budalom ili koji *****? Pogledaj sastojke od ovog kreatina sto sam ti poslao pa vidi jel sadrzi kofein. Konzumiraj dozu od C4 pa ces vidjeti da te "trnci" pocnu hvatati. Kada sam rekao Whey mislio sam na misicnu masu, on jeste dodatak prehrane ali dosta pomaze za izgradnju. Ja ne znam o cemu ti pricas legendo i o kojem kreatinu ja sam ovdje govorio o C4 od ON i imas link pa provjeri, pusa cao.

Kralju moj to ti je preworkout kao sto ti pise u naslovu i na kutiji.

Plemeniti
04-08-15, 02:46
Tek sad sam otkrio ovu temu i steta sto je otisla u malo krivom smjeru (divljenje likovima na steroidima i svadanje o suplementaciji u kojoj obicni kao sto vidim nekakva neznalica nekome pametuje o suplementima jer je tako 'cuo')

KenshiN
04-08-15, 08:21
Ma bilo je i normalnih tema ,al et nekad im se mišljenja kace pa zato ovako rade haha štaš im

nastavi pratit temu i bit ce :)

#Andy
04-08-15, 09:16
Ovi se svađaju, pa Bože. Ljudi, tema je namijenjena za pričanje o street workout-u i bodybuilgingu, za razmjenjivanje nekih mišljenja i svega toga, ne za svađanje jbg. Ne znam kakve koristi imate od tog svađanja, al sad je dobro ghaha, prestanite. Još uvijek neću ništa pit (protein/kreatin), dok 100% ne odlučim svaki dan ići u teretanu jbg haha, ovako jedan idem pa dva ne idem, sve zbog drugih obaveza hahah.

Plemeniti
04-08-15, 09:39
Rochefort

I u tom slucaju sa ne bas redovnim treningom mozes slobodno ako zelis pit proteine, kreatin nemoj pit ako nemas barem 1 trening dnevno jer nema smisla unistavat jetru :)

KenshiN
04-08-15, 13:44
Ovi se svađaju, pa Bože. Ljudi, tema je namijenjena za pričanje o street workout-u i bodybuilgingu, za razmjenjivanje nekih mišljenja i svega toga, ne za svađanje jbg. Ne znam kakve koristi imate od tog svađanja, al sad je dobro ghaha, prestanite. Još uvijek neću ništa pit (protein/kreatin), dok 100% ne odlučim svaki dan ići u teretanu jbg haha, ovako jedan idem pa dva ne idem, sve zbog drugih obaveza hahah.
pa ja to ti je bolje ,da stekneš naviku pa onda pij šta oš haha

Diego Santana
04-08-15, 20:53
Pazi ovako.. Kreatin ti ne preporucujem odmah da uzimas, koristio sam ja C4 od ON i odlican je. Ti ako ces da se bavis BB za pocetak uzmi nesto poslije treninga kao npr Whey ako ti treba mase itd.. Kad budes na neki nacin "oslabio" nemas volje, motivacije tada se uzima kreatin jer se on prije treninga koristi. Bukvalno on ce te prodrmati i vratiti ce ti se volja za treningom, mnogi ga uzimaju i koristis ga 2 mjeseca pa odmor od njega. Prije treninga kafu sebi napravi ako se osjecas umorno jer sadrzi kofein kao kreatin.



https://www.proteini.si/hr/pre-workout-proizvodi-koncentrirane-formule/cellucor-c4-30-obroka/ Jel ti mene pravis budalom ili koji *****? Pogledaj sastojke od ovog kreatina sto sam ti poslao pa vidi jel sadrzi kofein. Konzumiraj dozu od C4 pa ces vidjeti da te "trnci" pocnu hvatati. Kada sam rekao Whey mislio sam na misicnu masu, on jeste dodatak prehrane ali dosta pomaze za izgradnju. Ja ne znam o cemu ti pricas legendo i o kojem kreatinu ja sam ovdje govorio o C4 od ON i imas link pa provjeri, pusa cao.


Stari moj, ti si u ovih dva posta tolko nasral gluposti kolko ja nisam cul u svojih godinu i pol dana vjezbanja.

Plemeniti
04-08-15, 21:15
Stari moj, ti si u ovih dva posta tolko nasral gluposti kolko ja nisam cul u svojih godinu i pol dana vjezbanja.

Potpis na ovo sta si rekao!

Kad sam dosao do dijela "kreatin sadrzi kofein" odma su mi se rolete spustile
Begić pa buraz jel ti opce znas sta si pio? :S

SagA
05-08-15, 00:42
Ajde cemu prosipanje, nemojte pricati kad ne znate kao ni ja nista o tim glupostima, proteini, steroidi i te PM, samo necural bajo moj haha

Plemeniti
05-08-15, 08:31
Ajde cemu prosipanje, nemojte pricati kad ne znate kao ni ja nista o tim glupostima, proteini, steroidi i te PM, samo necural bajo moj haha

Tek sad si ti s tim postom sve zaje...

Hahaha

Mozda je to moj problem, ali jako me smeta kad tako neko dode i kaze mi da o necemu o cemu jako puno znam tvrsi da ne znam nista, onda jos kad vidim proteine i steroide svrstane u isti kos...

Vase znanje o suplementaciji je na razini znanja moje bake o tome, samo je razlika sto moja baka ne spama ovdje

SagA
05-08-15, 09:41
Ma ne pogresno si me shvatio, nisam tebi nista rekao vec vidim ovih par sto pisu gluposti, normapno da steroidi i proteini nisu isto, dapace nije ni slicno
Ps. Ovo "proteini, steroidi" stih iz jedne pjesme hahaha
Opusteno sta se svadjate, najbolje da se potucete :P

KenshiN
05-08-15, 10:04
Ajde cemu prosipanje, nemojte pricati kad ne znate kao ni ja nista o tim glupostima, proteini, steroidi i te PM, samo necural bajo moj haha
ahahhahah a ****ga i ti ga sad prosra bolan ,cak i ovi sto ne vjezbaju da ne unose proteine nebi prezivjeli uopste hahah

slavko white
06-08-15, 12:11
ajmo podrzite nas https://www.facebook.com/barbrothersjerovec?fref=ts

KenshiN
06-08-15, 21:17
jel ima ko mozda kucne sprave za trening ,kao npr benc klupa i tako to ?

Vitori
07-08-15, 18:34
Ja neznam di je on izvuko od preworkouta koji ima tonu kofeina bas zato sta je preworkout da dobijes vise energije e pa iz toga ja neznam di je on izvuko kretain al dobro

Inace radio sam leđa i biceps prekjucer danas sam se probudio imam takvu upalu misica da ruku nemogu ispravit...

Vitori
08-08-15, 11:29
Koji je vam najbolji protein ?

Meni iskreno optimus nutrition gold standard whey 100%

KenshiN
08-08-15, 12:56
Ja neznam di je on izvuko od preworkouta koji ima tonu kofeina bas zato sta je preworkout da dobijes vise energije e pa iz toga ja neznam di je on izvuko kretain al dobro

Inace radio sam leđa i biceps prekjucer danas sam se probudio imam takvu upalu misica da ruku nemogu ispravit...
haahahah kolko ti traje upala ,meni najgore kad cucanj radim po 3 dana sjedit nemozes ,a + moram na treningu trcat jedva izdrzim haha

Vitori
08-08-15, 15:05
haahahah kolko ti traje upala ,meni najgore kad cucanj radim po 3 dana sjedit nemozes ,a + moram na treningu trcat jedva izdrzim haha
Jos nije prestala hahahahahahah

Southpaw
08-08-15, 23:23
Ako zna netko slozit neki dobar plan prehrane ,bez stetnih masti i sa puno proteina :D (Bez proteina u prahu ,samo meso)

Vitori
09-08-15, 11:46
Ako zna netko slozit neki dobar plan prehrane ,bez stetnih masti i sa puno proteina :D (Bez proteina u prahu ,samo meso)
-100g bijelog mesa + 25g riže ili pašte + povrće
ili
-150g ribe + 25g riže + povrće jedi ovo prije i poslje treninga

Southpaw
09-08-15, 11:50
-100g bijelog mesa + 25g riže ili pašte + povrće
ili
-150g ribe + 25g riže + povrće jedi ovo prije i poslje treninga

Am hvala ,al to je za poslje treninga ,a sta bi bilo dobro ujutro?

Vitori
09-08-15, 12:14
Am hvala ,al to je za poslje treninga ,a sta bi bilo dobro ujutro?
Zeleni caj +zobene pahuljice ali prave zobene pahuljice a ne sa nikakvim sranjima+casa magnezija mozes pit onaj sumeci ako imas vise od 20god mozes pit i magnezijeva sol to je pravi magnezij...

Raskolnikov
09-08-15, 13:44
Jos nije prestala hahahahahahah
haha vas dvojica ne radite ih dovoljno..
po meni najgora upala na svijetu je upala mišića nogu, omg, od tog doba mrzim bilo kakav oblik stepenica :mad:


Tek sad sam otkrio ovu temu i steta sto je otisla u malo krivom smjeru (divljenje likovima na steroidima i svadanje o suplementaciji u kojoj obicni kao sto vidim nekakva neznalica nekome pametuje o suplementima jer je tako 'cuo')
Ček jel se zabranjeno divit likovima na steroidima ? Na početku je fino pisalo da je dozvoljena bilo kakva vrsta tjelovježbe, bili to Ronnie Coleman il Himzo iz Podubravlja koji se bavi trčanjem

Vitori
09-08-15, 14:18
haha vas dvojica ne radite ih dovoljno..
po meni najgora upala na svijetu je upala mišića nogu, omg, od tog doba mrzim bilo kakav oblik stepenica :mad:
Ma iskoraci najdovratnija vjezbaaaa

Plemeniti
09-08-15, 15:56
Ček jel se zabranjeno divit likovima na steroidima ? Na početku je fino pisalo da je dozvoljena bilo kakva vrsta tjelovježbe, bili to Ronnie Coleman il Himzo iz Podubravlja koji se bavi trčanjem

Svaka cast Ronnieu Colemanu na njegovoj karijeri, ali vidjet cemo s koliko ce godina umrijet i zbog cega

Mozda je to stvar mene jer ja ne brijem na estetiku kao vi, ali opet ne znam zasto malo ne razmislite prije nego se divis Ronnieu Colemanu, eto kad si vec njega spomenuo

KenshiN
09-08-15, 16:48
po meni najgora upala na svijetu je upala mišića nogu, omg, od tog doba mrzim bilo kakav oblik stepenica :mad:



i meni isto buraz ,pa nemožeš sjedit nikako koliko tebi traje upala?

Plemeniti
09-08-15, 23:33
HaruN
Meni je obicno upala nogu trajala dok sam radio nedjeljom do cetvrtka BAREM

Inace vrhunac upale nekog misica je 48h nakon njegovog treninga

KenshiN
10-08-15, 00:21
@HaruN (http://croherze.com/forum/member.php?u=32214)
Meni je obicno upala nogu trajala dok sam radio nedjeljom do cetvrtka BAREM

Inace vrhunac upale nekog misica je 48h nakon njegovog treninga
da zeznuto je ,al et bolje i to izdržat da bar imaš jake noge a ne slabe :)

Vitori
10-08-15, 01:01
Tocno prava upala dolazi nakon 48h ali ako zelite smanjiti tu bol odmah nakon treninga popit casu Magnezija soli pomjesano sa vodom...odvratno je ali pomogne

Southpaw
10-08-15, 07:33
Kako god ko prico ,al nikad ne preskaci noge ,noge su veoma bitne

A ti sto tu peicas o bekoj snagi na steroidima ,samo ti to daj ,steroidi au vise stetni nek sto pomazu u izgradnji misica i snage..

KenshiN
10-08-15, 09:45
pa pomazu al bolje i ljepse je natural ,al eto svako ima svoj izbor

Southpaw
10-08-15, 10:12
Pa pomazu ,naravno da pomazu ,al su jako stetni i za jetru i za srce i za sve
Naravno da je ljepse i brze nacural hah :D

Raskolnikov
10-08-15, 11:59
Pa pomazu ,naravno da pomazu ,al su jako stetni i za jetru i za srce i za sve
Naravno da je ljepse i brze nacural hah :D
Hm, nit je ljepše, nit je brže bez steroida al eto.. jedino što ''sačuvaš'' zdravlje..


@HaruN (http://croherze.com/forum/member.php?u=32214)
Meni je obicno upala nogu trajala dok sam radio nedjeljom do cetvrtka BAREM

Inace vrhunac upale nekog misica je 48h nakon njegovog treninga
Zavisi koji mišić, bicepsu se potpuno obnovi nakon 24h, zavisi od čovjeka do čovjeka i tog što upotrebljava jel..


Svaka cast Ronnieu Colemanu na njegovoj karijeri, ali vidjet cemo s koliko ce godina umrijet i zbog cega

Mozda je to stvar mene jer ja ne brijem na estetiku kao vi, ali opet ne znam zasto malo ne razmislite prije nego se divis Ronnieu Colemanu, eto kad si vec njega spomenuo
Ronnie Coleman ima 51. godinu, a i dalje je strvina od čovjeka. Jel možemo ja i ti, prirodni bodybuilderi reć da ćemo uz natural bodybuilding sigurno toliko doživit ?
Ronniu Colemanu se divim na najboljoj genetici svih vremena, kao i svatko tko zna šta to znači... niko nije reko ni da mu zavidim na špricanju, a ponajmanje izgledu haha

Vitori
10-08-15, 12:44
Steroidi su testosteron koji ubrizgas u tijelo a testosteron u tijelu proizvode jaja i kad se konstantno ubrizgava testosteron tijela prepoznaje višak pa pocinje ne proizvodit vise testosteron a to znaci da ti pocinje mlohavit...vrlo jednostavno i logicno

KenshiN
10-08-15, 13:55
Steroidi su testosteron koji ubrizgas u tijelo a testosteron u tijelu proizvode jaja i kad se konstantno ubrizgava testosteron tijela prepoznaje višak pa pocinje ne proizvodit vise testosteron a to znaci da ti pocinje mlohavit...vrlo jednostavno i logicno
Nema ovo je orginalno objašnjenje hahah
Al nije ti Coleman samo to koristio ,malo istraži nema šta nije špricao buraz
Al ima perfektnu genetiku stvarno ,pa izgledao je kao neka figura super heroja xD

SparcoD
10-08-15, 15:23
Nixa Zizu zapratite njegana YT.. ima dobrih savjeta :D

Vitori
10-08-15, 17:56
Nema ovo je orginalno objašnjenje hahah
Al nije ti Coleman samo to koristio ,malo istraži nema šta nije špricao buraz
Al ima perfektnu genetiku stvarno ,pa izgledao je kao neka figura super heroja xD
Hahaha nije bilo vezano za njega samo sam rekao sta se zbog steroida desava

KenshiN
11-08-15, 01:08
Nixa Zizu zapratite njegana YT.. ima dobrih savjeta :D
da ,i ima jos jedan predobar kanal lik se zove "komplexas" ,eto vidite svidjet ce vam se sigurno
a svako moze dosta naucit iz tog :)

slavko white
11-08-15, 09:18
imate odlicne yt kanale u vezi bb.npr. Dario Fitness,tomislav zovko (balkanfit),nixa,komplexash,marko baric...ima ih jos puno...

Southpaw
11-08-15, 09:58
da ,i ima jos jedan predobar kanal lik se zove "komplexas" ,eto vidite svidjet ce vam se sigurno
a svako moze dosta naucit iz tog :)

Ja se slazem ,oni su stvarno predobri za savjetovanje :D Kad sam pocinjo a timw cesto sam gledo to :)

KenshiN
11-08-15, 12:33
imate odlicne yt kanale u vezi bb.npr. Dario Fitness,tomislav zovko (balkanfit),nixa,komplexash,marko baric...ima ih jos puno...
lično moje mišljenje je da taj zovko nije baš nešto ,tj ima ispada stvarno ako ga je iko ikad pratio ..

Raskolnikov
11-08-15, 18:22
Steroidi su testosteron koji ubrizgas u tijelo a testosteron u tijelu proizvode jaja i kad se konstantno ubrizgava testosteron tijela prepoznaje višak pa pocinje ne proizvodit vise testosteron a to znaci da ti pocinje mlohavit...vrlo jednostavno i logicno
Ne počinje ti mlohavit nego ti atrofiraju(smanje se) jer imaš višak testosterona. Svi znamo da funkcija razvija organ, pa tako čim prestanete sa uzimanjem testosterona sve će se vratit u normalno (kako je bilo i prije). I steroidi nisu samo testosteron, ima ih malo više haha


Nixa Zizu zapratite njegana YT.. ima dobrih savjeta :D
Taj Nixa je jedan obični prepotentni debil. Stalno piše nešto kao 100 % natural, itd... pa debilu ne izgledaš tako dobro da bi neko pomislio da si na steroidima...
ne kažem ja, ima on par dobrih savjeta, ali ponekad zna izvalit takvu glupost da bi se ateist prekrstio... druga stvar što ga ne volim je jer vređa sve druge oblike bježbanja osim tzv. ''mase'' na kojoj je on ...

Vitori
11-08-15, 18:29
Ne počinje ti mlohavit nego ti atrofiraju(smanje se) jer imaš višak testosterona. Svi znamo da funkcija razvija organ, pa tako čim prestanete sa uzimanjem testosterona sve će se vratit u normalno (kako je bilo i prije). I steroidi nisu samo testosteron, ima ih malo više hahaE tocno smanje se to sam malo pobrko,a ima i onih malo slabijih itd.



Taj Nixa je jedan obični prepotentni debil. Stalno piše nešto kao 100 % natural, itd... pa debilu ne izgledaš tako dobro da bi neko pomislio da si na steroidima...
ne kažem ja, ima on par dobrih savjeta, ali ponekad zna izvalit takvu glupost da bi se ateist prekrstio... druga stvar što ga ne volim je jer vređa sve druge oblike bježbanja osim tzv. ''mase'' na kojoj je on ...On je rekao za sebe da je on za sebe sad vrhunac i da nemoze bolje izgledat...decko nema pojma o definiciji,mobilnosti,efikasnosti tijela.Po meni vjezbanjem bi ti trebao postic da tvoje tijelo postane sto efikasnije a ne tromije i zato ga nevolim...soli pamet drugima a i on sam dosta toga nezna kao i ja

KenshiN
12-08-15, 00:21
Ma kakav god daje njegova stvar
Po meni ima dobrih savjeta i tako sad svatko ima svoje misljenje

Southpaw
12-08-15, 07:00
Ja se slazem sa Harunom :) Ima Nixa dobrih savjeta ,a to sto je umisljen njegova stvar hah :)

slavko white
12-08-15, 12:57
lično moje mišljenje je da taj zovko nije baš nešto ,tj ima ispada stvarno ako ga je iko ikad pratio ..

svatko ima svoje misljenje.po meni je dobar

Raskolnikov
12-08-15, 14:02
Ja se slazem sa Harunom :) Ima Nixa dobrih savjeta ,a to sto je umisljen njegova stvar hah :)
Kakvi savjeti ? Oni savjeti gdje u zdrav i ukusan obrok za ljude koje treniraju stavlja Nesquick, mlijeko, plazma keks ? hahaha, aj ok

Diego Santana
12-08-15, 14:24
Nixa Zizu zapratite njegana YT.. ima dobrih savjeta :D

Da bome ima, najbolji mi je onaj "U street workout ne mozes raditi ramena". Dok sam to cuo mrak mi je pao na oci.

Southpaw
12-08-15, 16:08
Nisam mislio na savjete za prehranu ,vec za vjezbu ,za one koji tek nesto pocinju ,da ga glumi ,glumi ga ,jos se spreserava s tim sta nezna ,al za nekog ko tek pocinje s tim ,moze bit od koristi

Raskolnikov
18-08-15, 01:34
Nisam mislio na savjete za prehranu ,vec za vjezbu ,za one koji tek nesto pocinju ,da ga glumi ,glumi ga ,jos se spreserava s tim sta nezna ,al za nekog ko tek pocinje s tim ,moze bit od koristi
To svakako, jedino što mi se sviđa je što konstantno podstiče mlade na takvu vrstu života, zbog tog respekt

Southpaw
18-08-15, 08:22
To svakako, jedino što mi se sviđa je što konstantno podstiče mlade na takvu vrstu života, zbog tog respekt

E ma too ,too ti pricam hah :)
Uz to da nekog motivira za sportski zivot ,moze mu i pomoc u pocetku :)

KenshiN
19-08-15, 11:11
Da bome ima, najbolji mi je onaj "U street workout ne mozes raditi ramena". Dok sam to cuo mrak mi je pao na oci.
ma SW je dobar za izdrzljivost i to ,al treba mjesat to sa tegovima ,jer teško je nabiti nešto samo sa SWom ..

Southpaw
19-08-15, 11:32
ma SW je dobar za izdrzljivost i to ,al treba mjesat to sa tegovima ,jer teško je nabiti nešto samo sa SWom ..

Istina da je tesko ,al nije nemoguce :)

KenshiN
19-08-15, 14:13
ma eto radi al opet ,nemoš baš nabit kao sa tegovima no svako ima svoje

Raskolnikov
19-08-15, 18:46
ma SW je dobar za izdrzljivost i to ,al treba mjesat to sa tegovima ,jer teško je nabiti nešto samo sa SWom ..
Normalno da ne ide brzo ko sa tegovima al jbg, nema svatko uslove da ide u teretanu i tako to

KenshiN
20-08-15, 00:16
Normalno da ne ide brzo ko sa tegovima al jbg, nema svatko uslove da ide u teretanu i tako to
istina ,a ima slucajeva gdje neko moze ici u teretanu al nece pa zato kazem ima svega al et stas mu

AnelReal
21-08-15, 09:10
Vazda me puca trema na dan kad hocu cucanj da radim u trt.
Poco sam radit onaj 10 min ab workout poslije svakog treninga. Dosad sam radio 4 serije po 30 ponavljanja. Skoro preso na da radim to al da drzim i 20 kg tega na prsima. Al meni stomak GORI dok radim vjezbe sa tog videa. Al neka. Pravo me namotivisalo sto sam primjetio svoje cetri plocice vidljive na specificnom svjetlu dok sam se kupo neki dan. Ide.

KenshiN
21-08-15, 19:53
Vazda me puca trema na dan kad hocu cucanj da radim u trt.
Poco sam radit onaj 10 min ab workout poslije svakog treninga. Dosad sam radio 4 serije po 30 ponavljanja. Skoro preso na da radim to al da drzim i 20 kg tega na prsima. Al meni stomak GORI dok radim vjezbe sa tog videa. Al neka. Pravo me namotivisalo sto sam primjetio svoje cetri plocice vidljive na specificnom svjetlu dok sam se kupo neki dan. Ide.
koliko max na čučnju možeš ,tj jesi kad stavljao teže nešt?

Southpaw
21-08-15, 21:24
Vazda me puca trema na dan kad hocu cucanj da radim u trt.
Poco sam radit onaj 10 min ab workout poslije svakog treninga. Dosad sam radio 4 serije po 30 ponavljanja. Skoro preso na da radim to al da drzim i 20 kg tega na prsima. Al meni stomak GORI dok radim vjezbe sa tog videa. Al neka. Pravo me namotivisalo sto sam primjetio svoje cetri plocice vidljive na specificnom svjetlu dok sam se kupo neki dan. Ide.

Brt ,samo jako ,nema te zbog cega pucat trema ,to je gym svi vjezbaju da postaju jaci ,veci ,niko nije sve mogo prvi dan

AnelReal
21-08-15, 21:48
Eo frisak s treninga sad doso. Noge radio, bas.
Harun
Cucanj sam tek skoro poco radit jer mi je na pocetku forma bila losa, jes da sam ja malo povisok fraer reklo bi se i zato mi je malo teze cucnuti da mi koljena budu u i oko 90°. Danas stavljam mali "plate" od 1 kilu sa uskim onim otvorom jer je pravilo da peta treba ostat na zemlji ko radjenja cucnja.
Da ti odg. na pitanje radim serije sa 55 kg (8 repova) mada nikad nisam iso da ko u bencu - probijam sto se tice cucnja, da odradim jedno ponavjanje i to.
Ahii
Sjecam se prije nekolko sedmica, taj dan sam radio prsa na kosom bencu. Vrijedi spomenut da se noc prije nisam nesto plaho naspavo. Zaspim, 4h kasnije se probudim i ne mognem ponovo zaspat jer sam odradio ko neki power nap il sta vec. I sta cu.. Na mobitel dok ne svane..
Po danu me malo ufatio umor zbog tog i nisam bio sav svoj, iako sam popio kafu prije odlaska.
Vjezbe me nisu nesto pogodile i smanjio sam nesto kilazu dok sam dizo iz razloga da mi se ne desi ono jednu seriju odradim i crknem (umorim se) ko mozda par puta kad sam pocinjo sa BB 15. januara ove godne.
Da ne odradim taj trening i vratim se u krevet necu jer propustam trening samo i samo u slucaju da moram ucit nest BRUKU il nemam vremena idem na utakmicu (vrlo cesto uguram trening) il tako nest.
Jos ja pamtim taj trening kad sam radio kosi benc. Nije mi najdrazi. Moja politika ti je ono Go hard or go home il tako nest jer se svaki trening il preznojim il mi bude ko ovaj.

Sta vi mislite o ovom?

Plemeniti
21-08-15, 22:00
Vidim da pisete o tezinama u cucnju cesto, pa evo da vas bildere tipicne pitam koliko dizete maksmalu u cucnju, mrtvom i bencu?

AnelReal
21-08-15, 22:10
Eo ja cu prvi.

Cucanj: 55 kg (nikad probijo)
Mrtvi: bit ce edit presutra.
Benc: 80 kg sa nekom pomoci. Meni je 80.5 kg. 17 god.

Plemeniti
21-08-15, 22:22
Eo ja cu prvi.

Cucanj: 55 kg (nikad probijo)
Mrtvi: bit ce edit presutra.
Benc: 80 kg sa nekom pomoci. Meni je 80.5 kg. 17 god.

Da i ja kazem, kad sam pokrenuo temu, nebi bilo u redu da ne kazem...
Znaci necu nagadat nego cu bas rec ono sto sam dizao i kako sam dizao

Cucanj(s time da imam nenormalnu genetiku sto se nogu tice, i listova i kvadricepsa): sa 110kg sam radio serije od 6 ponavljanja, maksimalu nisam mjerio
Mrtvo: Serije od 4 sam radio sa 120kg, trenutno radim serije sa 100kg od 6-8 ponavljanja ovisi kako me potrefi, maksimalu nisam mjerio
Bench: 95,5kg sam dizao najvise pocetkom godine, vjerujem da sada mogu i koju kilu preko 100, ali kazem najvise sto sam bas digao 95,5kg

Imam 18 godina i trenutno 85 kila(inace imam 80 ali sam se malo oprasio na maturalcu, moru i tako haha)

Southpaw
21-08-15, 22:49
Sad nista ,ali prije dva tri tjedna (dok nisam operiro ruku)
Bench: 110 kg
Mrtvo: 135 kg
Cucanj: 105 kg
Visina 178 cm ,kilaza 80 kg

AnelReal
22-08-15, 00:06
HaruN Osam. Tako za svaku vjezbu osim, doskoro mrtva dizanja koji su sad na 4.
Desi se da uradim vise ako mognem fazona ono: "zadnja dva ponavljanja trebaju ti bit najteza" i tako to.

Edit: Ahii Kaj si operiral ruku?

KenshiN
22-08-15, 16:56
@HaruN (http://croherze.com/forum/member.php?u=32214) Osam. Tako za svaku vjezbu osim, doskoro mrtva dizanja koji su sad na 4.
Desi se da uradim vise ako mognem fazona ono: "zadnja dva ponavljanja trebaju ti bit najteza" i tako to.

Edit: @Ahii (http://croherze.com/forum/member.php?u=23790) Kaj si operiral ruku?
jest da zadnja dva su gora od svih ostalih sto radis ,tj kad iznemognes sav xd

Jaroslaw Bartkowicz
22-08-15, 17:59
Ah, da se i ja ukljucim ovdje, trebao bi neki savjet od vas što uzeti tj koje proteine najbolje uzeti, več idem u teretanu nekih 2 mjeseca čisto toliko malo da nabijem mišiće hehe Pa sad, rekli su mi da nikako da neuzimam nikakva pomagala u samom startu, a kad pitam koje, svi šute hehe pa ako ima ovdje netko ko se stim baš bavi da mi kaže :)

Plemeniti
22-08-15, 18:23
Ah, da se i ja ukljucim ovdje, trebao bi neki savjet od vas što uzeti tj koje proteine najbolje uzeti, več idem u teretanu nekih 2 mjeseca čisto toliko malo da nabijem mišiće hehe Pa sad, rekli su mi da nikako da neuzimam nikakva pomagala u samom startu, a kad pitam koje, svi šute hehe pa ako ima ovdje netko ko se stim baš bavi da mi kaže :)

Ako se bavis tako kako kazes onda ti je dovoljno uzimat samo whey protein poslije treninga, nista pretjerano, klasika

Ako ne treniras svaki dan mozes ti whey negdje u kombinirat i kada nemas trening, ali u principu i ne moras, znaci samo poslije treninga, mjerica wheya

Jaroslaw Bartkowicz
22-08-15, 18:38
Pa znaci ovako idem ponedeljak-srijeda-petak i u nedelju trčanje.
Ahh taj Whey to me strah i uzet kad se sprdaju na whey-ov račun hehehehe

Geko
22-08-15, 18:57
Ah, da se i ja ukljucim ovdje, trebao bi neki savjet od vas što uzeti tj koje proteine najbolje uzeti, več idem u teretanu nekih 2 mjeseca čisto toliko malo da nabijem mišiće hehe Pa sad, rekli su mi da nikako da neuzimam nikakva pomagala u samom startu, a kad pitam koje, svi šute hehe pa ako ima ovdje netko ko se stim baš bavi da mi kaže :)

2 mjeseca je i vise nego dovoljno za poceti uzimati neki suplement..

Šta želiš da dobiješ ? Masu ili definiciju ? Imaš li manjak ili višak kilaže ?

Jaroslaw Bartkowicz
22-08-15, 19:00
2 mjeseca je i vise nego dovoljno za poceti uzimati neki suplement..

Šta želiš da dobiješ ? Masu ili definiciju ? Imaš li manjak ili višak kilaže ?

Htio bi definiciju , a kilaža mi je 85 ili 6 tu negdje na visinu 189..
Znači ja več mogu da koristim te proteine, imao sam priliku uzeti nešto NOSx10 ako se nevaram da ti jako snage kaže dobro prije treninga

Geko
22-08-15, 19:19
Htio bi definiciju , a kilaža mi je 85 ili 6 tu negdje na visinu 189..
Znači ja več mogu da koristim te proteine, imao sam priliku uzeti nešto NOSx10 ako se nevaram da ti jako snage kaže dobro prije treninga

Tebi na tu visinu treba jos nekih 5kg (otprilike) za neki solidan izgled,ako želiš nešto više,nabiješ uvijek prvo masu,pa onda ideš na definisanje iste,sve zavisi čime si zadovoljan

Moj prijedlog je da uzmes obicni protein ili Whey,da prvobitno izgradis još mišićne mase koje želiš izdefinisati. Bitno je da bi nabio misicnu masu da se forsiras i radis sto vece kilaze,a manji broj ponavljanja.

Za jedno mjesec do dva nakon sto bih dobio te misicne mase,ja bih uzeo aminokiselinu (BCAA recimo) ili neki dobar Preworkout da ti daju na snazi i izdrzljivosti i krenuo to polako definisati, sto znaci da vise obratis paznju da radis veci broj ponavljanja u jednoj seriji,u odnosu na kilazu.

Mislim,ne znam ti tjelesnu gradju bas najbolje,al ono ako hoces da te nešto baš radi,uzmeš metan i sve ide brže, s tim da rizikuješ s manjim nuspojavama

Koliko sad radis Bench,Cucanj,Bucice (Bic) i z sipku ?

Russian Agent
22-08-15, 19:29
Ma ljudi ako triate savjet oko ovoga bolje popricajte u teretani sa starijim ljudima
ode od ovih levata sampasa nemojte ih slusat pricaju price za laku noc :)

Plemeniti
22-08-15, 22:41
Ma ljudi ako triate savjet oko ovoga bolje popricajte u teretani sa starijim ljudima
ode od ovih levata sampasa nemojte ih slusat pricaju price za laku noc :)

Nepotreban ti je komentar totalno, covjek pita i mi mu pomazemo

Andrés
23-08-15, 10:01
Nepotreban ti je komentar totalno, covjek pita i mi mu pomazemo


Dao je i on savijet, realno gledajući. Valjda je mislio da vi "sampaši" koji postate ovdje niste dovoljno iskusni kao neki staronja koji ide u teretanu 20 godina. Pa je logično da je bolje njega pitati.

Ali opet, mogao se bolje izraziti, njegova kultura, što ćeš? xD

Uglavnom neka bude bez prepirki i gluposti da nebi ja morao reagirati. :P

Southpaw
23-08-15, 10:11
Dao je i on savijet, realno gledajući. Valjda je mislio da vi "sampaši" koji postate ovdje niste dovoljno iskusni kao neki staronja koji ide u teretanu 20 godina. Pa je logično da je bolje njega pitati.

Ali opet, mogao se bolje izraziti, njegova kultura, što ćeš? xD

Uglavnom neka bude bez prepirki i gluposti da nebi ja morao reagirati. :P

Totalno si u pravu Andreas

Nekontam sta njega dira ovo ,ovo je tema o bildanju i sto si nebi pomogli zajedno

Recimo ponekad mlade generacije znaju vise nego stari ljudi iz gym

Recimo
Tjedan prije operacije sam odradio trening sa jednom studentom KIFa znaci zverski trening

KenshiN
23-08-15, 14:46
Ma ljudi ako triate savjet oko ovoga bolje popricajte u teretani sa starijim ljudima
ode od ovih levata sampasa nemojte ih slusat pricaju price za laku noc :)
pa ako vec znaju ljudi što mu nebi pomogli ,kad je vec pitao ne kontam sta je tu lose :)

Raskolnikov
23-08-15, 14:59
jest da zadnja dva su gora od svih ostalih sto radis ,tj kad iznemognes sav xd
na ta zadnja dva kad ti m*da otpadaju, tad mišić raste :D

KenshiN
23-08-15, 16:15
da ,i onda svakim treningom povecavas ponavljanja i tako ide :)

Southpaw
23-08-15, 19:26
na ta zadnja dva kad ti m*da otpadaju, tad mišić raste :D

Skoro ,tada misic pripremas na rast ,misic rast kad jedes i spavad ,tako da samo jako u gymu i onda nemoj stedit na hrani :)

Raskolnikov
23-08-15, 20:28
Skoro ,tada misic pripremas na rast ,misic rast kad jedes i spavad ,tako da samo jako u gymu i onda nemoj stedit na hrani :)
haha to sam rekao tek onako, metaforički ;)

KenshiN
24-08-15, 12:44
a koja je cijena tegova ,tj kad bi se htjelo kupovati jel zna neko?

Southpaw
24-08-15, 15:36
a koja je cijena tegova ,tj kad bi se htjelo kupovati jel zna neko?

Pa imas malu sipku sa diskovima do 30 kg bi bilo 169 kn kolko sam vidio ,al ono mos cjeli komplet uzet znaci dvije male sipke ,bench sipka i kosa sipka za biceps sa nezz kolko kilaze diskova je 899 kn al cijene su naravno drugacije svuda

Geko
24-08-15, 23:39
a koja je cijena tegova ,tj kad bi se htjelo kupovati jel zna neko?

Ak ces vec uzimat,moj prijedlog najbolje uzmi za aliexpressa,njihovi su dzabe xd

ne isplati se preko pika i ansih prodavnica

KenshiN
25-08-15, 10:07
Ak ces vec uzimat,moj prijedlog najbolje uzmi za aliexpressa,njihovi su dzabe xd

ne isplati se preko pika i ansih prodavnica
aha ,imam ja neke al nisu baš nešto pa sam kontao uzet nove et pokusacu nest xd

Southpaw
25-08-15, 10:23
aha ,imam ja neke al nisu baš nešto pa sam kontao uzet nove et pokusacu nest xd

E sad sam se sjetio ,moj rodjak uzeo sa Ebaya za skroz male pare pre jak komplet ,pa probaj i tu pogledat

KenshiN
25-08-15, 11:53
ajde vidjecu nešt ,da iskeširam i da bacim ove stare hahahah dosadili jebm ih xd