PDA

Pogledaj cijelu verziju : ✦ | Sve o fitnessu



Stranice : 1 [2] 3 4 5

AnelReal
25-08-15, 20:04
S**** sam vrat u teretani sad. Radio stojeci ono sa sipkom iza glave. Dosad najozbiljnija povreda u mene sto se tice weight liftinga. Jbg.

KenshiN
26-08-15, 13:58
trebo si to doktoru ,možda si nešto gadno s****
vidiš šta se može sve desit haha ,nisam ja imo ništa ozbiljno nikako

Paolo_Violi
26-08-15, 14:00
Ne znam zašto raditi vjezbu stojeci s prokletim kaišom, kad tu istu vjezbu mozes raditi na klupi za biceps, samo se nasloniš, ako mislimo na vjezbu za ramena, po tvom opisu, druga stvar, mozes sjebati i ledja, a ne samo vrat, pazi se ubuduce.

Southpaw
26-08-15, 15:19
Znaci trebam savjet ,posto je riba dobra za razvoj misica ,jel zna neko ,jel neka posebna vrsta ribe ili?

I ako zna neko slozit neki plan prehrane za cijeli dan

AnelReal
26-08-15, 20:36
Pa imas onih sardina, tunjevina i tako.. Ja vazda po noci afkiram na CHu svako dva sata pojedem po jednu vako sardinu sa povrcem il tako nest. Tako haman svako dva sata dok mi se ne zgadi.

Nekad znam za veceru da imam ribu (oslić ili pastrmka ko da je) uz krompir salatu sa puno luka. Bude dobro pravo.

Raskolnikov
26-08-15, 21:40
Znaci trebam savjet ,posto je riba dobra za razvoj misica ,jel zna neko ,jel neka posebna vrsta ribe ili?

I ako zna neko slozit neki plan prehrane za cijeli dan
Nije bitno koja vrsta ribe, tuna, oslić, pastrmka itd itd

Southpaw
26-08-15, 22:47
Nije bitno koja vrsta ribe, tuna, oslić, pastrmka itd itd

Am okej hvala ,a jel znas jos neku hranu osim piletine i jaja i crvenog mesa ,da bas utjecevna rast misica?

KenshiN
27-08-15, 12:08
Pa imas onih sardina, tunjevina i tako.. Ja vazda po noci afkiram na CHu svako dva sata pojedem po jednu vako sardinu sa povrcem il tako nest. Tako haman svako dva sata dok mi se ne zgadi.

Nekad znam za veceru da imam ribu (oslić ili pastrmka ko da je) uz krompir salatu sa puno luka. Bude dobro pravo.
nema onda ti je prehrana perfektna hahah ,samo otkud toliki apetit xd

AnelReal
27-08-15, 15:15
nema onda ti je prehrana perfektna hahah ,samo otkud toliki apetit xd

Ne apetit vec disciplina ba. Sad sam poco malo ozbiljnije sfatat moju dnevnu potrebu za proteinima (0.8/kg kaze Google).

Mada sam se naviko na ovaj rezim i znam ogladnit za sat i po ko sinoc kad sam radio intervju za LSPD. Mozda zato sto ne jedem hljeba puno.

MASA.

Raskolnikov
27-08-15, 22:08
Am okej hvala ,a jel znas jos neku hranu osim piletine i jaja i crvenog mesa ,da bas utjecevna rast misica?
Evo da ne pričam napamet, imaš ovako:
Meso
Grah i mahunarke
Orašasti plodovi
mliječni proizvodi
Morski plodovi
Karfiol, brokula, špinat, blitva
Jaje, bjelance ugl
Kokos, banane

imaš i tu (http://body.ba/ishrana/nutricionizam/hrana-bogata-visoko-kvalitetnim-proteinima/119) ​detaljno objašnjene nutritivne vrijednosti nekih od njih pa pogledaj

Southpaw
27-08-15, 22:10
Evo da ne pričam napamet, imaš ovako:
Meso
Grah i mahunarke
Orašasti plodovi
mliječni proizvodi
Morski plodovi
Karfiol, brokula, špinat, blitva
Jaje, bjelance ugl
Kokos, banane

imaš i tu (http://body.ba/ishrana/nutricionizam/hrana-bogata-visoko-kvalitetnim-proteinima/119) ​detaljno objašnjene nutritivne vrijednosti nekih od njih pa pogledaj

Am okj ,hvala ti ,za meso znam ,al kakav kokos?

Raskolnikov
27-08-15, 22:11
Am okj ,hvala ti ,za meso znam ,al kakav kokos?
evo ovo ti je kokos xd
http://cdn.coolinarika.net/image/kokos-kokos-i-opet-kokos-f1b6af54f6b0302453a57148fd6978b3_header.jpg?v=0

Southpaw
27-08-15, 22:31
evo ovo ti je kokos xd
http://cdn.coolinarika.net/image/kokos-kokos-i-opet-kokos-f1b6af54f6b0302453a57148fd6978b3_header.jpg?v=0

znam ja sta je kokos ,nek pitam kakav ,jel onaj za kolace sta su mrvice kokosa?

Dust
27-08-15, 22:42
Am okj ,hvala ti ,za meso znam ,al kakav kokos?

misli na meso kokosa , imas u vecim marketima za kupiti

KenshiN
28-08-15, 14:46
znam ja sta je kokos ,nek pitam kakav ,jel onaj za kolace sta su mrvice kokosa?
pa eto ima neka zamjena valjda ,ako vec nemozes nabavit ovo :)

Southpaw
28-08-15, 14:48
pa eto ima neka zamjena valjda ,ako vec nemozes nabavit ovo :)

ma snacu se ,dok se vratim na treninge kad se ruka oporavi ,saznat cu sve potrebno :D

Bjela piletina na naglo ,bjela riza kuhana i jaja ,samo jako :D

KenshiN
28-08-15, 20:15
da hahah
meni je riža omrzla ,tj dok sam skidao kile sad za kategoriju za koju boksam al et moram opet ahhaha

Southpaw
29-08-15, 14:02
da hahah
meni je riža omrzla ,tj dok sam skidao kile sad za kategoriju za koju boksam al et moram opet ahhaha

ja sad poslje operacije u tri tjedna ,znaci dobio 4 kile ,strasno jbt ;Jedva cekam pocet trenirat ,jer neznam kako cu inace doc opet u svoju kategoriju :3

KenshiN
29-08-15, 15:19
ja sad poslje operacije u tri tjedna ,znaci dobio 4 kile ,strasno jbt ;Jedva cekam pocet trenirat ,jer neznam kako cu inace doc opet u svoju kategoriju :3
kolko imas kg inace ,a jbga ono tijelo ti troši kalorije dok treniraš ,i kad si povrijeđen ili šta već jedeš isto a nije ti toliko potrebno pa zato dobiješ xd

Southpaw
29-08-15, 16:46
inace imam 79 ,pa sam u kat do 80 ,a sad proso 80 hahah :S
A znam ja to ,al volim papati *_*

KenshiN
29-08-15, 21:00
ma samo smanji ugljikohidrate i skinut ces do za 2 sedmice :)

Southpaw
29-08-15, 21:02
ma samo smanji ugljikohidrate i skinut ces do za 2 sedmice :)

Od ugljiko hidrata glukozu uopce ne koristim ,samo fruktozu..
I to samo u grozdju prije nek poberemo za vino hahah

KenshiN
30-08-15, 09:27
da ,al teško je to izbacit onako za psihu
pogotovo hljeb al et mora se xd

Southpaw
30-08-15, 09:49
MA kruh uopce ne jedem ,to sam davno izbacio ,pojedem samo ujutro ponekad kad uzmem neki namaz za dorucak :)

KenshiN
30-08-15, 15:30
MA kruh uopce ne jedem ,to sam davno izbacio ,pojedem samo ujutro ponekad kad uzmem neki namaz za dorucak :)
ja sam prije to volio pravo ,po 3/4 kriške sam znao pojesti sad ni jednu ne pojedem haha odviko se

Southpaw
30-08-15, 16:33
ja sam prije to volio pravo ,po 3/4 kriške sam znao pojesti sad ni jednu ne pojedem haha odviko se

JA ko mali odma se odreko kruha ,uvijek me moji zezali kako kruh deblja ,tako da sam se skroz odviko ,nejedem ga vec niz godina osim ujutro nekad :)

Pazi ovo sad se nadjem s djevojkom ,i zeza ona mene kako danas radila ruke i noge u gymu ,posto zna da ja nesmijem sad jedno vrijeme trnirat haha joj ,bio ljut ,al bar je utjeha valjala :)

Ne stvarno ,ovo je uzasno dosadno ,prije sam imo naviku svaki dan trenirat ,a sad nista :S

Cyrus
30-08-15, 19:27
MA kruh uopce ne jedem ,to sam davno izbacio ,pojedem samo ujutro ponekad kad uzmem neki namaz za dorucak :)Tako i ja zapravo samo sto sam ja vec od prosle gdine poceo vaditi da kruh ne mogu jest upravozbog aparatica , jer to kad stegne bas e boli i nije ti do hrane uopce a pogotovo da nestozvaces :D
Tako da je to moje opravdanje vrijeedilo sve dok se nisam.rjesio aparatica , ali preslo mi stvarno u naviku pa nekad.jedem nekad ne..

Southpaw
30-08-15, 19:36
Tako i ja zapravo samo sto sam ja vec od prosle gdine poceo vaditi da kruh ne mogu jest upravozbog aparatica , jer to kad stegne bas e boli i nije ti do hrane uopce a pogotovo da nestozvaces :D
Tako da je to moje opravdanje vrijeedilo sve dok se nisam.rjesio aparatica , ali preslo mi stvarno u naviku pa nekad.jedem nekad ne..

auu ,neznam kak je imat aparatic hah :S
Al do kruha mi nije vec godinama
Samo meso ,samo workout i to je to hahah :*

KenshiN
31-08-15, 00:25
auu ,neznam kak je imat aparatic hah :S
Al do kruha mi nije vec godinama
Samo meso ,samo workout i to je to hahah :*
hahah dobar si
samo on je hranjiv ono baš ,pa zato ga i vole svi al et bolje da ne jedemo jer nije esencijalan za život al štaš xd

Cyrus
31-08-15, 07:39
Ma nije zapravo to nista strasna stvar, samo je zeznuto kad se ide na.stezanje pa te sve zaboli i nije ti do hrane nikako :D

Ali ljudi znaju krivo reagirat kad ne unosis kruh. Dodu na foru da si maneken. :rolleyes:

Southpaw
31-08-15, 07:43
Ma neka ljudi pricaju sta zele ,kao da mi je ikad bilo bitno..
Hodam u gym i na treninge combata ,radi sebe a ne radi drugih :)

AnelReal
31-08-15, 13:36
Ne bi ja mogo bez kruha, hljeba mi.

Treba mi nesto cvrsto da pojedem, da se osjecam puno u toku dana a posebno za vrijeme treninga. Ome Musli pahuljice pisu da imaju puno ugljikohidrata al nije isto kad jedes nesto tecno inkruh.

Hljeb je prva liga. Da nadodam da je masa bolja od definicije ovdje..

Southpaw
31-08-15, 16:22
Ne bi ja mogo bez kruha, hljeba mi.

Treba mi nesto cvrsto da pojedem, da se osjecam puno u toku dana a posebno za vrijeme treninga. Ome Musli pahuljice pisu da imaju puno ugljikohidrata al nije isto kad jedes nesto tecno inkruh.

Hljeb je prva liga. Da nadodam da je masa bolja od definicije ovdje..

Joj ,ja samo Meso derem za rucak ,il kad dodjem s treninga pa si spicim pol kile piletine na naglo iss ,ubijem se :D

Ma jest masa bolja ,al treba definicija za more za kaku malu nac ,rjesit hahah :D

KenshiN
31-08-15, 23:32
Ne bi ja mogo bez kruha, hljeba mi.

Treba mi nesto cvrsto da pojedem, da se osjecam puno u toku dana a posebno za vrijeme treninga. Ome Musli pahuljice pisu da imaju puno ugljikohidrata al nije isto kad jedes nesto tecno inkruh.

Hljeb je prva liga. Da nadodam da je masa bolja od definicije ovdje..
pa jest buraz ,hranjiv pravo i tako a i navika je to kod vecine evo bar kod mene nez za dalje :)

Southpaw
01-09-15, 08:39
pa jest buraz ,hranjiv pravo i tako a i navika je to kod vecine evo bar kod mene nez za dalje :)

Ako je navika ,onda je to najmanja stvar ,jer samo moras bit cvrst u odluci da nezelis :)

Ja godinu dana nisam jeo nista slatko znaci ,odlucio da nejedem nikakve cokolade ,grickalice i te glupost :)
Vjezbo sam ko lud al isplatlio se ,msm dizo sam ko kreten ,imo sam 79.5 kg i 176 cm ,a definiran ko stjena :D

Cyrus
01-09-15, 08:42
Ja godinu dana nisam jeo nista slatko znaci ,odlucio da nejedem nikakve cokolade ,grickalice i te glupost :)
Vjezbo sam ko lud al isplatlio se ,msm dizo sam ko kreten ,imo sam 79.5 kg i 176 cm ,a definiran ko stjena :D

Stvarno napreduješ
ja isto tako ne jedem ništa to, a ako budem to je samo jedanput na mjesec i nikad više, rjetko kad. A i neće ništa biti ako varaš i ukradše koju :D

Southpaw
01-09-15, 08:43
Stvarno napreduješ
ja isto tako ne jedem ništa to, a ako budem to je samo jedanput na mjesec i nikad više, rjetko kad. A i neće ništa biti ako varaš i ukradše koju :D


Napredovo sam ,sad od operacije proslo tri tjedna ,nije forma vise ista :S
Istina ,treba bit cvrst u toj odluci

Cyrus
01-09-15, 08:45
Eto kako si bio redovan za vjezbanje, sad i za fizioterapiju isto treba biti

kad imaš postavljen cilj, onda ti je samo bitno ostvariti to

Southpaw
01-09-15, 09:03
Eto kako si bio redovan za vjezbanje, sad i za fizioterapiju isto treba biti

kad imaš postavljen cilj, onda ti je samo bitno ostvariti to

MA hocu ,na brini ,bio moj tata prosli mjesec ,kaze ima cura ,boze sacuvaj haha :D

Slazem se :D Ja samo cekam da to skinem ,odradim fizikalne i da pocnem prvih tjedan dana s trcanjem ,da se ruka navikne na vibracije ,a u gym jos koji tjedan poslje fizikalnih :D

KenshiN
01-09-15, 14:14
Ako je navika ,onda je to najmanja stvar ,jer samo moras bit cvrst u odluci da nezelis :)

Ja godinu dana nisam jeo nista slatko znaci ,odlucio da nejedem nikakve cokolade ,grickalice i te glupost :)
Vjezbo sam ko lud al isplatlio se ,msm dizo sam ko kreten ,imo sam 79.5 kg i 176 cm ,a definiran ko stjena :D
svaka čast ,dobro to za slatkiše i te stvari odviko sam se ja
al nije mi ni hljeb toliko važan ,al et volim ga nekad pojest xd

Southpaw
02-09-15, 12:01
svaka čast ,dobro to za slatkiše i te stvari odviko sam se ja
al nije mi ni hljeb toliko važan ,al et volim ga nekad pojest xd

A znam sta mislis ,al ja sam si dao granice u svemu osim u mesu ,pogotovo bjelom

Jer meso mi je ipak najveci izvor proteina posto nruzimam one sejkove s proteinom u prahu vanilija ,cokolada i to

el Krzna
02-09-15, 13:34
http://ch-slike.com/images/2015/09/02/4qVF8.jpg

U zadnje vrijeme sam se zarazio sa Plazma keksom, pa me zanima da li se može dobiti koja kila zbog njega?
Većinom jedem sa mlijekom jer mi je to bolje, a i zarazno je hah

100 grama plazme sadrži 437,2 kcal. Na 100 grama ima čak 70,4 grama ugljenih hidrata, 11,9 grama proteina i 12 grama masti. Za sagorijevanje tog broja kalorija potrebno je trčati 37 minuta, preskakati vijaču 36 minuta, plivati slabijim intenzitetom 61 minut, a jakim intenzitetom 38 minuta.

http://www.tablicakalorija.com/slatkisi/plazma-i-diet-plazma.html

Southpaw
02-09-15, 14:20
http://ch-slike.com/images/2015/09/02/4qVF8.jpg

U zadnje vrijeme sam se zarazio sa Plazma keksom, pa me zanima da li se može dobiti koja kila zbog njega?
Većinom jedem sa mlijekom jer mi je to bolje, a i zarazno je hah

100 grama plazme sadrži 437,2 kcal. Na 100 grama ima čak 70,4 grama ugljenih hidrata, 11,9 grama proteina i 12 grama masti. Za sagorijevanje tog broja kalorija potrebno je trčati 37 minuta, preskakati vijaču 36 minuta, plivati slabijim intenzitetom 61 minut, a jakim intenzitetom 38 minuta.

http://www.tablicakalorija.com/slatkisi/plazma-i-diet-plazma.html

Koliko ja znam ,to nije tako velik broj kalorija ,naravno da mozes dobit koji gram vise ,cak i kilu ,isto kao od bilo koje glukoze..
Moje misljenje je ,da ako si bar malo u pokretu i da nesto kaloriija sagorjevas neces se u svinjit :)

el Krzna
02-09-15, 14:30
Koliko ja znam ,to nije tako velik broj kalorija ,naravno da mozes dobit koji gram vise ,cak i kilu ,isto kao od bilo koje glukoze..
Moje misljenje je ,da ako si bar malo u pokretu i da nesto kaloriija sagorjevas neces se u svinjit :)

Hvala na savjetu. U pokretu sam ja stalno, pokušat ću se odviknut od ovoga jer sam čitao da uopće nije tako zdravo kako stavljaju reklame

I da pitam odmah da li je dobro jesi jaja za doručak svako jutro jer ih ja u zadnjih par mjeseci skoro svako jutro jedem, inače jedem mućena (žuta) jaja

Southpaw
02-09-15, 14:33
Hvala na savjetu. U pokretu sam ja stalno, pokušat ću se odviknut od ovoga jer sam čitao da uopće nije tako zdravo kako stavljaju reklame

I da pitam odmah da li je dobro jesi jaja za doručak svako jutro jer ih ja u zadnjih par mjeseci skoro svako jutro jedem, inače jedem mućena (žuta) jaja

Onda ti nece nista bit ,nemas brige :)

Pa zdrava su jaja ,po meni i za dorucak ,tj najbolja su po meni kuhanja ,jer mozes odvojit bjelo i zuto ,jer zuto ima puno masnoce ,a bijelo je odlicno za sportase zbog bjelancevina i svega toga :)

el Krzna
02-09-15, 14:45
Onda ti nece nista bit ,nemas brige :)

Pa zdrava su jaja ,po meni i za dorucak ,tj najbolja su po meni kuhanja ,jer mozes odvojit bjelo i zuto ,jer zuto ima puno masnoce ,a bijelo je odlicno za sportase zbog bjelancevina i svega toga :)

Ajde kad sam već ovdje haha da pitam još je l' ima neka stranica npr. da se izmjeri po visini koliko je najbolje imati kg ili možda ti ili bilo ko drugi zna to reći od prilike

KenshiN
02-09-15, 21:06
http://ch-slike.com/images/2015/09/02/4qVF8.jpg

U zadnje vrijeme sam se zarazio sa Plazma keksom, pa me zanima da li se može dobiti koja kila zbog njega?
Većinom jedem sa mlijekom jer mi je to bolje, a i zarazno je hah

100 grama plazme sadrži 437,2 kcal. Na 100 grama ima čak 70,4 grama ugljenih hidrata, 11,9 grama proteina i 12 grama masti. Za sagorijevanje tog broja kalorija potrebno je trčati 37 minuta, preskakati vijaču 36 minuta, plivati slabijim intenzitetom 61 minut, a jakim intenzitetom 38 minuta.

http://www.tablicakalorija.com/slatkisi/plazma-i-diet-plazma.html
ja mislim ako se ne krećeš i ne treniraš možeš što da ne
ali ako si u pokretu i nešto treniraš neće škodit sigurno :)

Marcelo Coleridge
03-09-15, 19:32
Uzmi plazu, veoma je dobra, ja se nekad hranim njom.

i dalje nema neko profesinalniji? xd

Southpaw
03-09-15, 22:08
Uzmi plazu, veoma je dobra, ja se nekad hranim njom.

i dalje nema neko profesinalniji? xd

Pa bas i nije tolko dobra ,sadrzi glukozu ,a to bas i nije potrebno unositi u prehrani bildera..

KenshiN
04-09-15, 11:02
ma pusti marcela ,ne trenira on ništa pa zato govori haha ,šalim se
ma bolje nemoj uzimat ,kraj priče haha

Raskolnikov
06-09-15, 01:37
Pa bas i nije tolko dobra ,sadrzi glukozu ,a to bas i nije potrebno unositi u prehrani bildera..
Ljudskim stanicama je jedina iskoristiva tvar glukoza xd, brkaš pojmove drug... također svakako da u prehrani treba ugljikohidrata, ne velike količine ali treba... pravila ishrana je veoma bitna


Ajde kad sam već ovdje haha da pitam još je l' ima neka stranica npr. da se izmjeri po visini koliko je najbolje imati kg ili možda ti ili bilo ko drugi zna to reći od prilike
http://www.calculator.net/ideal-weight-calculator.html - eto je stari samo za tebe
što se tiče plazme, odvikni se dok je vremena.. znači na sto grama tolku fizičku aktivnost trebaš, zamisli onda koliko je kalorična haha... a šta je sto grama, ništa..
također jaja su dobra, al kuhana, pečenjem gube hranjivu vrijednost..

KenshiN
06-09-15, 10:07
Ljudskim stanicama je jedina iskoristiva tvar glukoza xd, brkaš pojmove drug... također svakako da u prehrani treba ugljikohidrata, ne velike količine ali treba... pravila ishrana je veoma bitna


http://www.calculator.net/ideal-weight-calculator.html - eto je stari samo za tebe
što se tiče plazme, odvikni se dok je vremena.. znači na sto grama tolku fizičku aktivnost trebaš, zamisli onda koliko je kalorična haha... a šta je sto grama, ništa..
također jaja su dobra, al kuhana, pečenjem gube hranjivu vrijednost..
e da čuo sam ovo za jaja ,iznenadio sam se pravo a štoli tad gube vrijednost?

AnelReal
06-09-15, 11:31
Ma isparavanje ba.. Sva ta kondenzacija.. Zagore proteini.. Reko bi.

KenshiN
06-09-15, 14:24
Ma isparavanje ba.. Sva ta kondenzacija.. Zagore proteini.. Reko bi.
ne znam baš ću sad pokušat nać razlog zašto je tako
baš me zainteresovalo

el Krzna
06-09-15, 21:26
ne može bolje :D


https://www.youtube.com/watch?v=f57NIbCUSSI

Plemeniti
06-09-15, 21:46
Ma isparavanje ba.. Sva ta kondenzacija.. Zagore proteini.. Reko bi.

Ma zagori ti nas sta...


Sva hrana termickom obradom na visokoj temperaturi gubi na nutritivnoj vrijednosti, eto zasto je to tako.

Nebitno bila jaja, meso, voce, povrce... Kada komad mesa speces ima manje nutrijenata nego prije pecenja

Russian Agent
06-09-15, 22:02
Aj neko pomoc previse sam pusia pia i sve to evo sad me puklo opet da se vratim u formu
tria mi dobar popis za trening
znaci za svaki dan i da traje po 2 ili 3 ure znaci bas ubitacan ajde neko :)

KenshiN
07-09-15, 20:06
Aj neko pomoc previse sam pusia pia i sve to evo sad me puklo opet da se vratim u formu
tria mi dobar popis za trening
znaci za svaki dan i da traje po 2 ili 3 ure znaci bas ubitacan ajde neko :)
pa zar nisi reko onom tipu sto je trazio odgovor ovdje da pita nekog u teretani ,da ne znaju ovdje hahaha salim se
pa jaro ima profica na YT i sve ti je objasnjeno samo pogledaj

Russian Agent
07-09-15, 20:15
pa zar nisi reko onom tipu sto je trazio odgovor ovdje da pita nekog u teretani ,da ne znaju ovdje hahaha salim se
pa jaro ima profica na YT i sve ti je objasnjeno samo pogledaj


Ma eto gledam sta ce mi dat da baas vidim ocel ko pravo sta dat il ce mi nesto bezveze kopirat samo cekam meni je danas ovaj iz specialne policije da svaki dan trening bomba je al aj da vidim i vase nesto sastavite nesto radite hehe :D

el Krzna
07-09-15, 20:36
Ma eto gledam sta ce mi dat da baas vidim ocel ko pravo sta dat il ce mi nesto bezveze kopirat samo cekam meni je danas ovaj iz specialne policije da svaki dan trening bomba je al aj da vidim i vase nesto sastavite nesto radite hehe :D

Vidio sam da si često stavljao slike u 'Slike igrača CroHerze' u početku si stavljao sa treninga i ostalo, a onda si počeo i nisi stao sa slikama gdje piješ, pušiš, a bolje ti je bilo ostat na treninzima, a alkohol, cigare i ostalo. Vjerujem da si sada sam shvatio da si pogriješio :p

KenshiN
07-09-15, 21:40
Ma eto gledam sta ce mi dat da baas vidim ocel ko pravo sta dat il ce mi nesto bezveze kopirat samo cekam meni je danas ovaj iz specialne policije da svaki dan trening bomba je al aj da vidim i vase nesto sastavite nesto radite hehe :D
ma sad ti kažem ,imaš na YT mnoge koji snimaju to i imaju klipove i ishrani i tako ti je od njiha najbolje

el Krzna
08-09-15, 15:41
Ma eto gledam sta ce mi dat da baas vidim ocel ko pravo sta dat il ce mi nesto bezveze kopirat samo cekam meni je danas ovaj iz specialne policije da svaki dan trening bomba je al aj da vidim i vase nesto sastavite nesto radite hehe :D

Ma na YouTube ti je najbolje tražiti savjete. Tamo ima dosta profesionalnih ljudi ili oni koji se dugo bave sa time, pa objasne sve, lakše ti je to gledat/slušat, nego da ti ovdje neko objašnjava, sigurno ti neće detaljno reći. Jedino da ti neko pošalje link gdje možeš pogledati/pročitati nešto.

Plemeniti
08-09-15, 16:26
Aj neko pomoc previse sam pusia pia i sve to evo sad me puklo opet da se vratim u formu
tria mi dobar popis za trening
znaci za svaki dan i da traje po 2 ili 3 ure znaci bas ubitacan ajde neko :)

PONDEJELJAK - biceps i prsa
1. stanica - bench(70kg) i biceps pregib(35kg) 4 superserije u 8 min
2 min odmor
2. stanica - propadanje s teretom(10ak kg)(isprsis se i ides sto nize da ti prsa rade vise) i biceps hammer(2x12kg) 4 superserije u 8 min
2 min odmor
3. stanica - Lezeci potisak za prsa s rotacijom(2x27kg) i biceps s rotacijom (2x12kg) 4 superserije u 8 min
2 min odmor
4. stanica - razvlacenje za prsa(2x8kg) i zgib(uski s nathvatom) 4 superserije u 8 minuta

SUPERSERIJA - jedna superserija se sastoji od dvije vjezbe, obije vjezbe se rade ovino o kilazi od 5-15 ponavljanja, namjestis si kilazu da ti je bas teska, znaci da ne mozes preko 15 ponavljanja maksimalno ali ni da u zadnjoj superseriji ne napravis 2-3 nego barem 5.

Na kraju tog treninga odradim jos 30 sklekova i 2 namotavanja utega na cijev(za podlakticu) i to ponovim 3 puta pa ispadne 90 sklekova i 6 namotavanja

To sam ja jucer radio, 1h15min je trajalo, ne znam cemu trenirati 2-3 sata jer tko toliko trenira i tvrdi da toliko trenira ne trenira toliko. 99% tih ljudi od 3 sata trenira aktivno mozda 1 sat do sat i pol

KenshiN
08-09-15, 20:40
da msm ko moze trenirati 3 h ,ako računamo težak trening
ako govorim o natural ,ovo ostalo je druga priča

Raskolnikov
08-09-15, 20:52
Evo ovako dečki, pronašo sam baš podavno stranicu koja je više nego zadovoljavajuća.
Imate na desetine programa, i uz svaki program plan prehrane. Imate i timere za serije, opisane vježbe i sve ostalo, pogledajte sami:
klik (http://darebee.com/)
Osobno ne idem u teretanu, ali već par mjeseci pratim program kojeg se pridržavam i rezultati su više nego zadovoljavajući :)

quotat ću ovo par dana čisto da vide sve koje zanima

Marcelo Coleridge
08-09-15, 21:45
Bravo, ova stranica ima dosta toga, hvala na ovome

Mar$el
08-09-15, 21:48
Koristio sam već tu stranicu, ova dva su moja koje i dalje imam zabilježene na kompu;

http://darebee.com/programs/30-days-of-hiit.html

http://darebee.com/workouts/vikings-workout.html

Super je za gust raspored kad ne možeš pronaći vremena za nešto više.

Raskolnikov
08-09-15, 22:00
Koristio sam već tu stranicu, ova dva su moja koje i dalje imam zabilježene na kompu;

http://darebee.com/programs/30-days-of-hiit.html

http://darebee.com/workouts/vikings-workout.html

Super je za gust raspored kad ne možeš pronaći vremena za nešto više.

Prvi je ekstremno dobar i siguran za ljude koji imaju problema sa usporenim metabolizmom i viškom kilograma, provjereno, sam sam ga završio :)
Drugi vjerujem da je isto tako dobar, samo što zahvaća gotovo sve mišiće tijela, pa savjetujem da se nikako ne radi svaki dan

Plemeniti
08-09-15, 23:26
Evo ovako dečki, pronašo sam baš podavno stranicu koja je više nego zadovoljavajuća.
Imate na desetine programa, i uz svaki program plan prehrane. Imate i timere za serije, opisane vježbe i sve ostalo, pogledajte sami:
klik (http://darebee.com/)
Osobno ne idem u teretanu, ali već par mjeseci pratim program kojeg se pridržavam i rezultati su više nego zadovoljavajući :)

quotat ću ovo par dana čisto da vide sve koje zanima


Kad spominjes timer za serije, meni je prakticnije recimo na mobitelu preko aplikacije

Aplikacija se zove "Impetus" i stvarno je odlicna, program se podesi u pola minute, stavite ime i uvijek imate sta vam treba u par sekundi

el Krzna
09-09-15, 00:19
Evo par videa gdje se može dosta naučiti, za početnike je.

https://www.youtube.com/watch?v=IAxZcljDnjs
https://www.youtube.com/watch?v=Gsy0g4LhdQY
https://www.youtube.com/watch?v=Pt8Ci7-P0k4
https://www.youtube.com/watch?v=wppo6zcF48k
https://www.youtube.com/watch?v=kRAUwm8A-Vg

Russian Agent
09-09-15, 11:56
PONDEJELJAK - biceps i prsa
1. stanica - bench(70kg) i biceps pregib(35kg) 4 superserije u 8 min
2 min odmor
2. stanica - propadanje s teretom(10ak kg)(isprsis se i ides sto nize da ti prsa rade vise) i biceps hammer(2x12kg) 4 superserije u 8 min
2 min odmor
3. stanica - Lezeci potisak za prsa s rotacijom(2x27kg) i biceps s rotacijom (2x12kg) 4 superserije u 8 min
2 min odmor
4. stanica - razvlacenje za prsa(2x8kg) i zgib(uski s nathvatom) 4 superserije u 8 minuta

SUPERSERIJA - jedna superserija se sastoji od dvije vjezbe, obije vjezbe se rade ovino o kilazi od 5-15 ponavljanja, namjestis si kilazu da ti je bas teska, znaci da ne mozes preko 15 ponavljanja maksimalno ali ni da u zadnjoj superseriji ne napravis 2-3 nego barem 5.

Na kraju tog treninga odradim jos 30 sklekova i 2 namotavanja utega na cijev(za podlakticu) i to ponovim 3 puta pa ispadne 90 sklekova i 6 namotavanja

To sam ja jucer radio, 1h15min je trajalo, ne znam cemu trenirati 2-3 sata jer tko toliko trenira i tvrdi da toliko trenira ne trenira toliko. 99% tih ljudi od 3 sata trenira aktivno mozda 1 sat do sat i pol


sta ja znam nije mi ovo neki trening i neradim nikad biceps i prsa jel bolje je tricesps sa prsima bar po meni jel vec kad radis prsa radi ti i triceps ...
po 2 ure je normalno jos kad imas volje stat a kad neman onda 1 h stojim

Plemeniti
09-09-15, 13:12
sta ja znam nije mi ovo neki trening i neradim nikad biceps i prsa jel bolje je tricesps sa prsima bar po meni jel vec kad radis prsa radi ti i triceps ...
po 2 ure je normalno jos kad imas volje stat a kad neman onda 1 h stojim

Probaj ga odradit pa ce ti bit "neki trening"

Prsa i triceps radim odvojeno jer se to tako i radi u superserijama, naravno ne postoji pravilo, ali ako odradim bench sa tezom kilazom i poslije toga dodem na vjezbu za triceps moci cu triceps puno slabije odradit i obrnuto...

el Krzna
09-09-15, 14:39
https://www.youtube.com/watch?v=nqbFPN0SkLI

Amel Hamilton
09-09-15, 15:14
Ma dovoljno je i sat vremena treninga al onog gdje se ubijaš :)

Raskolnikov
09-09-15, 20:48
Ne zavaravajte se glupostima, kakva vremenska ograničenja ba ?
Nije bitno vrijeme nego težina treninga, šta sad ja radim čučnjeve sat vremena i to bi trebalo značit da je jak trening bio ? Uopće ne... Po meni je bolje radit pola sata, neg sat zajebancije... moje iskreno mišljenje

Russian Agent
09-09-15, 21:07
ma nez za uru vrimena mos samo prsa ili nesto dobra napravit posto necu radit ki seljak bez pauza i to samo nabacivat kile -.-

ovaj pise sta vise kila to je bolje neb se nikako slozia

i ti povise glup primjer dajes sta to znaci 1h zajebancija na treningu to ako si retardiran pa vise pricas na treningu nego sta radis to je vec njegov problem

evo rodak mi u 5 miseci napravia zvirku od sebe cak je malo jaci sada od mene ako tria kome popis za radit javite se da dam na pm :)
http://ch-slike.com/images/2015/09/09/HpxDV.jpg

Plemeniti
09-09-15, 23:49
ma nez za uru vrimena mos samo prsa ili nesto dobra napravit posto necu radit ki seljak bez pauza

?????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????

Nije mi jasno ovo sta si mislio s time

baumGartneR_
10-09-15, 01:00
http://ch-slike.com/images/2015/09/10/OWh7M.jpg

Posle par vezbi... :D

KenshiN
10-09-15, 12:51
ma nez za uru vrimena mos samo prsa ili nesto dobra napravit posto necu radit ki seljak bez pauza i to samo nabacivat kile -.-

ovaj pise sta vise kila to je bolje neb se nikako slozia

i ti povise glup primjer dajes sta to znaci 1h zajebancija na treningu to ako si retardiran pa vise pricas na treningu nego sta radis to je vec njegov problem

evo rodak mi u 5 miseci napravia zvirku od sebe cak je malo jaci sada od mene ako tria kome popis za radit javite se da dam na pm :)
http://ch-slike.com/images/2015/09/09/HpxDV.jpg
dobar je ovaj

samo ne kontam sta za 1 H vremena ,daj pojasni sta si htio rec

Russian Agent
10-09-15, 17:09
Ma kazem naprimjer dobar trening ako os nemos u 1 h nikako odradit mos samo ako samo jedno dio tjela radis prsa ili biceps ili triceps...
ovako da radis u 1 h npr prsa i piceps nema sanse u 1h dobro odradit jel tria radit i pauzu i sve ...

KenshiN
10-09-15, 18:37
ma dobro svako ima svoje mišljenje ,samo neki npr u 30 minuta odrade bolje nego neki u 2 h tako da ima razlika :)

Plemeniti
10-09-15, 18:39
Ma kazem naprimjer dobar trening ako os nemos u 1 h nikako odradit mos samo ako samo jedno dio tjela radis prsa ili biceps ili triceps...
ovako da radis u 1 h npr prsa i piceps nema sanse u 1h dobro odradit jel tria radit i pauzu i sve ...

Ja vec 2 godine radim u 1h do 1h 10min, ponedjeljkom prsa i biceps, srijedom triceps i leda i petkom ramen i trapez, a nedjeljom noge i trbuh tak da ne drzi vodu ovo sta si reko

KenshiN
11-09-15, 21:04
a jest ,i onako je to različito ,msm neko može više radit neko manje tako da nema nekog timinga tu
ovaj što duže radi logično da mu je jači i duži trening od nekog pocetnika

Raskolnikov
11-09-15, 22:01
Ma kazem naprimjer dobar trening ako os nemos u 1 h nikako odradit mos samo ako samo jedno dio tjela radis prsa ili biceps ili triceps...
ovako da radis u 1 h npr prsa i piceps nema sanse u 1h dobro odradit jel tria radit i pauzu i sve ...
Ak imaš pristup teretani svaki dan, šta bi trebo radit, 14 grupa mišića dnevno ?
To što se više zajebaješ na treningu ne znači da ne možeš ništa za sat vremena...
Ajde ovako, krenut ćemo jednostavno... eto uzmimo sklekove, radi ih PUNI sat vremena sa pauzama (namjerno sam uzeo njih jer kačaju i triceps i prsa), ja ti dam šta poželiš... Naravno mislim na serije do otkaza, po 5-10 ih možeš radit do prekosutra, da ne pričam o spravama u teretani...

Russian Agent
11-09-15, 22:02
Moj sinkao aj ne pilajme ovaj kaze u uru vrimena napravis bolji trening nego ja ma neka svaka ti cast onda brate moj pricas tu da si rambo na sliki mali jazo ...

zasto ne ?? ako volis trenirat bolje i trenirat nego pusit pit i drogirat se imas svoj dir i bolite kita
a mos kardio radit ili neki ***** boks i sve ....

KenshiN
12-09-15, 11:17
Ak imaš pristup teretani svaki dan, šta bi trebo radit, 14 grupa mišića dnevno ?
To što se više zajebaješ na treningu ne znači da ne možeš ništa za sat vremena...
Ajde ovako, krenut ćemo jednostavno... eto uzmimo sklekove, radi ih PUNI sat vremena sa pauzama (namjerno sam uzeo njih jer kačaju i triceps i prsa), ja ti dam šta poželiš... Naravno mislim na serije do otkaza, po 5-10 ih možeš radit do prekosutra, da ne pričam o spravama u teretani...
pa nek izdrži pola sata sa sklekovima ,i to samo sa sklekovima sa dobrim ponavljanjima dobar je xd

AnelReal
13-09-15, 00:43
Ja se trudim da mi vjezba ne zauzme vise od 10 min vremena. Prije toga 5 min trcanja, 10 min trbusnjaka (na kraju tr), malo koju popricam tu, tamo...
4 vjezbe, obicno po 8 ponavljanja nekad vise nekad manje. Jedna misicna skupina (pr. prsa, ruke, ledja, ramena, noge) vec ima vise od pola godine. Ne razumim sto ljudi ubacuju dvije misicne skupine u jedan trening. Men je vako organizovanije. Ujutru se probudim, kazem da me bole prsa. A ne prsa i ruke il triceps il sta vec. Vrat nikad ne radim, ofiraža mi al bi trebo nekad. (?)

Vito Altieri
13-09-15, 14:56
Neko da podijeli iskustvo sa suplementima od MYPROTEIN? Nemoj samo da pisete gluposti ako niste probali, citao sam vec po internetu ali me zanima jel neko zna od vas vise..

Plemeniti
13-09-15, 16:06
Neko da podijeli iskustvo sa suplementima od MYPROTEIN? Nemoj samo da pisete gluposti ako niste probali, citao sam vec po internetu ali me zanima jel neko zna od vas vise..

Eto trenutno u kuci imam 2kg od banane sto je buraz kupio, okus mi se ne svida iskreno.

Ja sam koristio i tvrdim da su najjaci bez okusa, mislio sam da ce biti bljutavo ali bilo je stvarno kad se pomijesa kao cista voda (okus, izgledom je mutno jel). Prije i poslije tih sam uzimao i vaniliju, to je klasika jel, isto ukusno za popit

U mome klubu sad nekoliko ljudi koristi njihov okus Cookie s onim kao komadicima, kazu da su fini, nisam probao pa ti ne znam rec, ali oni tvrde da su ****ni, meni samo fino mirise kad sam kraj njih iako te s komadicima bi mi nekako bio problem pit

E sad, koja je sema kod njih, kad kupujes gleda dobro sastav jer oni imaju slicna pakiranja za proteine i mas gainere a na svima pise myprotein, u sastavu imaju nesto manji udio wheya od sirutke ali ako mene pitas to ti je sve isti k, a tih 5-10% kvalitete ti nece puno znacit jer nisi profi bilder, ne pripremas se za Mr.Olympiu... Moj savjet ti je da ako razmisljas da li ih kupiti ili ne da ih kupis jer su cjenovno nesto jeftiniji od drugih, a kao okus ti preporucujem bez okusa i vaniliju (ali imaju oni i bananu, jagodu, imas na webu njihovom imaju stvarno tipa 20ak okusa razno raznih). Jos jedna sitnica, kad imas pakiranje od 1kg na primjer proteina s okusom i bez okusa logika ti govori da su ovi bez okusa kvalitetniji jer od ove kile sa okusom mora biti makar 50ak grama necega unutra sto daje okus, a kada su bez okusa toga nema, tako da dobijes kvalitetniji proizvod u konacnici pa si tu mozes nadoknadit onih 5-20% posto sto sam spomenuo. Takodjer, bez okusa su cak i nesto jeftiniji nego ovi s okusom



Moj sinkao aj ne pilajme ovaj kaze u uru vrimena napravis bolji trening nego ja ma neka svaka ti cast onda brate moj pricas tu da si rambo na sliki mali jazo ...

zasto ne ?? ako volis trenirat bolje i trenirat nego pusit pit i drogirat se imas svoj dir i bolite kita
a mos kardio radit ili neki ***** boks i sve ....

Ne znam koga je to islo, ako je mene mogu ti odgovorit Russian Agent ?

KenshiN
13-09-15, 21:34
Ja se trudim da mi vjezba ne zauzme vise od 10 min vremena. Prije toga 5 min trcanja, 10 min trbusnjaka (na kraju tr), malo koju popricam tu, tamo...
4 vjezbe, obicno po 8 ponavljanja nekad vise nekad manje. Jedna misicna skupina (pr. prsa, ruke, ledja, ramena, noge) vec ima vise od pola godine. Ne razumim sto ljudi ubacuju dvije misicne skupine u jedan trening. Men je vako organizovanije. Ujutru se probudim, kazem da me bole prsa. A ne prsa i ruke il triceps il sta vec. Vrat nikad ne radim, ofiraža mi al bi trebo nekad. (?)
trebao bi ,nekako je ljepše kad je veći onaj mišić trapezijus kako se već zove
bar meni ja bi volio da ga doradim sto vise al ide polako

el Krzna
14-09-15, 01:47
https://www.youtube.com/watch?v=guhOmwAiiZg

Plemeniti
14-09-15, 08:27
Ja se trudim da mi vjezba ne zauzme vise od 10 min vremena. Prije toga 5 min trcanja, 10 min trbusnjaka (na kraju tr), malo koju popricam tu, tamo...
4 vjezbe, obicno po 8 ponavljanja nekad vise nekad manje. Jedna misicna skupina (pr. prsa, ruke, ledja, ramena, noge) vec ima vise od pola godine. Ne razumim sto ljudi ubacuju dvije misicne skupine u jedan trening. Men je vako organizovanije. Ujutru se probudim, kazem da me bole prsa. A ne prsa i ruke il triceps il sta vec. Vrat nikad ne radim, ofiraža mi al bi trebo nekad. (?)

U borilackom sportu kada netko ne moze razlikovat da li se netko bavi teretanom ili trenira MMA, uvijek kazem pogledaj mu vrat i znat ces :)

A zasto ljudi rade 2 misicne skupine?
To je vjerojatno od profica pokupljeno da se rade 2 skupine dnevno ali profici ih rade 2 dnevno na 2 odvojena treninga. Ja ih radim 2 dnevno jer u danima izmedu radim MMA tehniku i sparinge

KenshiN
14-09-15, 11:23
https://www.youtube.com/watch?v=guhOmwAiiZg
nešto voliš SW pravo hahha ,jel radiš kući ikako te vježbe?

Southpaw
14-09-15, 17:34
U borilackom sportu kada netko ne moze razlikovat da li se netko bavi teretanom ili trenira MMA, uvijek kazem pogledaj mu vrat i znat ces :)

A zasto ljudi rade 2 misicne skupine?
To je vjerojatno od profica pokupljeno da se rade 2 skupine dnevno ali profici ih rade 2 dnevno na 2 odvojena treninga. Ja ih radim 2 dnevno jer u danima izmedu radim MMA tehniku i sparinge

I ja radim tako po dvije skupine dnevno ,i svaki drugi dan gym ,bar je tako prije operacije bilo..

KenshiN
14-09-15, 20:26
šta si operisao ,jel neka povreda sa tegovima il nešto sasvim drugo ? :)

Southpaw
14-09-15, 20:50
Ma nije povreda sa tegovima ,znam ja sta radim kad je to u pitanju :)
Msm da sam vec prico ,al ono da kazem opet ,zasjeko sam ruku ,dva ligamenta ,dvije vene ,dva misica ,i malo ostetio kost i zivac :3

Raskolnikov
14-09-15, 20:52
Ma nije povreda sa tegovima ,znam ja sta radim kad je to u pitanju :)
Msm da sam vec prico ,al ono da kazem opet ,zasjeko sam ruku ,dva ligamenta ,dvije vene ,dva misica ,i malo ostetio kost i zivac :3
Stari čim si to uspio, motorkom ?

Southpaw
14-09-15, 20:55
Stari čim si to uspio, motorkom ?

Sjekiro spico tocno u gornji dio sake u sredinu :S
Skliznula mi iz ruke i da ne dobijem po glavi ,omako i dobio u ruku :3

el Krzna
14-09-15, 21:31
nešto voliš SW pravo hahha ,jel radiš kući ikako te vježbe?

Volim inače sve što se tiče vježbanja, ali street workout mi je nekako najbolji, ne znam zašto hah. Radim da, više za sebe, bolje to nego ništa :D

AnelReal
15-09-15, 00:18
https://www.youtube.com/watch?v=guhOmwAiiZg

Aaj. Neam ja podlaktica za ovog. Neka impresivne stvari u videu.

KenshiN
15-09-15, 12:26
Aaj. Neam ja podlaktica za ovog. Neka impresivne stvari u videu.
da baš ,ja bi se lijepo prosuo po podu kad bi se vješao onako al et mogu ljudi :)

Plemeniti
15-09-15, 14:40
https://www.youtube.com/watch?v=guhOmwAiiZg

Znas sta je stvar kod svega toga?

Prije nego je SW napravio u zadnjih par godina taj veliki boom na nasim prostorima, sve to i jos puno vise su tada radili (i jos rade) u jednom sportu - gimnastici. I ako gledas neke gimnasticare sta sve rade onda je ovo macji kasalj. Daleko od toga da ja mogu stvari sve napravit sta ovi u videu rade, vecinu ne mogu ali SW je malo ogranicen i treba pazit s time, ja osobno ne vidim kako se u SWu moze odradit doljnji dio leda, a to je temelj svega, kad god nesto podizes ili radis ide sve preko toga. Napredovat s tim dijelom mozes jedino mrtvim dizanjem, ja drugog nacina ne vidim. Radim i ja koje kakva veslanja, izbacaje, swingove ali mrtvo dizanje je ipak mrtvo dizanje

Southpaw
15-09-15, 16:28
Znas sta je stvar kod svega toga?

Prije nego je SW napravio u zadnjih par godina taj veliki boom na nasim prostorima, sve to i jos puno vise su tada radili (i jos rade) u jednom sportu - gimnastici. I ako gledas neke gimnasticare sta sve rade onda je ovo macji kasalj. Daleko od toga da ja mogu stvari sve napravit sta ovi u videu rade, vecinu ne mogu ali SW je malo ogranicen i treba pazit s time, ja osobno ne vidim kako se u SWu moze odradit doljnji dio leda, a to je temelj svega, kad god nesto podizes ili radis ide sve preko toga. Napredovat s tim dijelom mozes jedino mrtvim dizanjem, ja drugog nacina ne vidim. Radim i ja koje kakva veslanja, izbacaje, swingove ali mrtvo dizanje je ipak mrtvo dizanje

To je istina ,za ledja i jos neke odredjene stvari kod SWa..
Al ja to ovako gledam ,uz sve sta sam treniro ,i oept cu kad se oporavim ,volim otic u park i odradi SW :)
To je neka vrsta adrenalina kad se na sipci vrtis ko kaki majmun haha ,a uz to ,cure to volee :)
Oko tog parkica di znam otic vjezbat uvijek se skupi cura tako da je uvijek svega haha :)

el Krzna
16-09-15, 16:50
http://www.konzum.hr/var/plain_site/storage/images/proizvodi/hrana/namazi/sirni-i-mlijecni-namazi/sirni-namaz-classic/sirni-namaz-abc-100g-belje/39761273-1-cro-HR/Sirni-namaz-Abc-100g-Belje_product_full.gif

Je li ovaj sir preporučljiv za jesti? ako netko zna nek pomogne :p
@Plemeniti (http://croherze.com/forum/member.php?u=1402) @HaruN (http://croherze.com/forum/member.php?u=32214) @Southpaw (http://croherze.com/forum/member.php?u=23790) hi im freddy

Southpaw
16-09-15, 17:51
http://www.konzum.hr/var/plain_site/storage/images/proizvodi/hrana/namazi/sirni-i-mlijecni-namazi/sirni-namaz-classic/sirni-namaz-abc-100g-belje/39761273-1-cro-HR/Sirni-namaz-Abc-100g-Belje_product_full.gif

Je li ovaj sir preporučljiv za jesti? ako netko zna nek pomogne :p
@Plemeniti (http://croherze.com/forum/member.php?u=1402) @HaruN (http://croherze.com/forum/member.php?u=32214) @Southpaw (http://croherze.com/forum/member.php?u=23790) @hi im freddy (http://croherze.com/forum/member.php?u=11722)

Mislim da je dobar ,al ono nije bas neka hrana za vjezbace.. Pogotovo zbog toga sto ga obicno svi mazu na kruh..

el Krzna
16-09-15, 20:42
Mislim da je dobar ,al ono nije bas neka hrana za vjezbace.. Pogotovo zbog toga sto ga obicno svi mazu na kruh..

Inače kruh jedem uvijek, bez kruha ne mogu, ne mogu se zasitit uopće. Bez svega mogu, npr. slatkiše uopće ne jedem, grickalice isto ništa, sokove ne pijem, samo vodu i mlijeko, ali mislim da bi bez kruha teško, nije jer sam naviko, već što dosta hrane ne mogu jesti bez njega

Southpaw
16-09-15, 20:45
Inače kruh jedem uvijek, bez kruha ne mogu, ne mogu se zasitit uopće. Bez svega mogu, npr. slatkiše uopće ne jedem, grickalice isto ništa, sokove ne pijem, samo vodu i mlijeko, ali mislim da bi bez kruha teško, nije jer sam naviko, već što dosta hrane ne mogu jesi bez njega

A dobro to je stvar potrebe ,sve pet :D Msm dosta ljudi sta bilda jede kruh ,neki imaju brzi metabolizam ,neki sporiji.. Tak da to neigra kod svakog ulugu ,ja samo akzem :D
JA kruh jedan samo kad moram ,recimo kad uzmem tako neki sir pa namazem ,al to uzmem onaj jadan kruh integrirani hah :)

KenshiN
16-09-15, 20:56
http://www.konzum.hr/var/plain_site/storage/images/proizvodi/hrana/namazi/sirni-i-mlijecni-namazi/sirni-namaz-classic/sirni-namaz-abc-100g-belje/39761273-1-cro-HR/Sirni-namaz-Abc-100g-Belje_product_full.gif

Je li ovaj sir preporučljiv za jesti? ako netko zna nek pomogne :p
@Plemeniti (http://croherze.com/forum/member.php?u=1402) @HaruN (http://croherze.com/forum/member.php?u=32214) @Southpaw (http://croherze.com/forum/member.php?u=23790) @hi im freddy (http://croherze.com/forum/member.php?u=11722)
ne znam buraz baš ,ja ga ne jedem jer msm da je tako bolje pa sad ti vidi ..

Plemeniti
16-09-15, 21:47
http://www.konzum.hr/var/plain_site/storage/images/proizvodi/hrana/namazi/sirni-i-mlijecni-namazi/sirni-namaz-classic/sirni-namaz-abc-100g-belje/39761273-1-cro-HR/Sirni-namaz-Abc-100g-Belje_product_full.gif

Je li ovaj sir preporučljiv za jesti? ako netko zna nek pomogne :p
@Plemeniti (http://croherze.com/forum/member.php?u=1402) @HaruN (http://croherze.com/forum/member.php?u=32214) @Southpaw (http://croherze.com/forum/member.php?u=23790) hi im freddy

Kad sam u fazi skidanja kila znam pojest ABC sir/zrnati sir/veliku Dukatelu ili tako nesto sa komadom neke ciste sunke pilece da malo promjenim posni sir, ali ako ga mazes na kruh...

U svakom slucaju rade namazi ABC sir nego pekmez/nutelu

KenshiN
17-09-15, 23:15
e našao sam neku vjezbu ,izgleda kao laka a uopce nije sav se treses
stanete u polozaj za sklek ,i samo se drzite na laktovima nez baš jesam dobro objasnio al et jel mozda neko radio od vas?

el Krzna
17-09-15, 23:18
e našao sam neku vjezbu ,izgleda kao laka a uopce nije sav se treses
stanete u polozaj za sklek ,i samo se drzite na laktovima nez baš jesam dobro objasnio al et jel mozda neko radio od vas?

Radim to, nije lako, ali je jako dobra vježba
https://www.youtube.com/watch?v=IAxZcljDnjs
3:37

Plemeniti
17-09-15, 23:26
e našao sam neku vjezbu ,izgleda kao laka a uopce nije sav se treses
stanete u polozaj za sklek ,i samo se drzite na laktovima nez baš jesam dobro objasnio al et jel mozda neko radio od vas?

el Krzna

To vam je izdrzaj, ja ga obavezno radim jer je osim za trbuh dobar i za stabilnost, mislim da ga svi nogometasi cak rade

Odlicna vjezba, najcesce mi je na zagrijavanju po 1min, prije smo radili 4x3 min ali sad smo nacin treninga malo promjenili pa ga manje radimo

Cyrus
17-09-15, 23:29
Nisam ni išao da je to tako bitno, ja to inače uvjek radim kad zavrsim neku vjezbu s leđima xD

KenshiN
18-09-15, 00:40
@el Krzna (http://croherze.com/forum/member.php?u=20243)

To vam je izdrzaj, ja ga obavezno radim jer je osim za trbuh dobar i za stabilnost, mislim da ga svi nogometasi cak rade

Odlicna vjezba, najcesce mi je na zagrijavanju po 1min, prije smo radili 4x3 min ali sad smo nacin treninga malo promjenili pa ga manje radimo
i kolko radiš ,ja oko minut i po i to se sav tresem naporna je pravo hahah

Plemeniti
18-09-15, 15:34
i kolko radiš ,ja oko minut i po i to se sav tresem naporna je pravo hahah

Bez pretjerivanja mogu rec da ju mogu sigurno 5+ minuta bez problema odradit makar nisam nikad preko 3 min radio

Ali to je zato sto ju stvarno svakodnevno radim vec 2 godine pa je stabilnost jacala kroz vrijeme, citao sam jednom clanak o CR7 da on to radi 3 minute i svi mu se kao dive, debili od novinara jel




BTW, kad smo kod banalnih vjezbi za izolaciju ramena na kraju treninga radim 3x3min bumbarom let takozvani rasirite ruke i ispruzite i njih i dlanove i drzite u ravnini ramena, 15 sec drzite, 15 sec vrtite, 15 sec drzite, 15 sec u drugu stranu, 15 set drzite, 15 sec gore dole, i tako dok 3 minute ne prode...

Totalno banalna vjezba, a totalno ucinkovita

Southpaw
18-09-15, 16:30
e našao sam neku vjezbu ,izgleda kao laka a uopce nije sav se treses
stanete u polozaj za sklek ,i samo se drzite na laktovima nez baš jesam dobro objasnio al et jel mozda neko radio od vas?

To samo radi sefe ,to ti odlicna cjezba :D
Ja to uvijek radim ,al bas uvijek kad vjezbam gornji dio :D
Ubiijam ,svaki dan sa vecom minutazom ,po 5 serija :D

AnelReal
18-09-15, 17:53
Zove se "plank" (ne planking) i ima i za trbusne toga. Mene ne pogadja nesto previse valjda ne radim pravilno. Odavno nisam radio. Mada se znam trest ko kamion u leru. Trebo bi kad.

LaMAR
18-09-15, 18:54
Mozete li mi pomoc,ja sam krenuo radit zgibove,sklekove,trbusnjake itd.Pa ako mi mozete objasnit kako da to radim,kad,po koliko i sve ostalo,hvala :D

AnelReal
18-09-15, 19:08
Mozete li mi pomoc,ja sam krenuo radit zgibove,sklekove,trbusnjake itd.Pa ako mi mozete objasnit kako da to radim,kad,po koliko i sve ostalo,hvala :D

Ja cu ono nako generalno govorit i rec da cim osjetis da ti predvidjeni misic zapravo RADI tokom te vjezbe, znaci da fino radis. I radi dok ne zaboli (jako).

Raskolnikov
18-09-15, 21:36
Plank inače moja omiljena vježba primarno djeluje na donji dio leđa, abs i transverzalni trbušni mišić... nemoš da je ne voliš
nez stari, ako si početnik zadaj si neki broj koji ćeš ispunjavat, boljelo ili ne boljelo...

Southpaw
19-09-15, 07:27
Mozete li mi pomoc,ja sam krenuo radit zgibove,sklekove,trbusnjake itd.Pa ako mi mozete objasnit kako da to radim,kad,po koliko i sve ostalo,hvala :D

Imas na youtubeu svakojake klipove za kucne vjezbe ,pa si malo pogledaj :)
A to kolko ces napravit si sam zadaj i svaki dan digni za nesto Znaci danas npr 20 ,sutra nekih 22 i tako :)

Cyrus
19-09-15, 08:53
Najbolji kanal za vjezbe vam je passion4profession :)

Southpaw
19-09-15, 17:22
Najbolji kanal za vjezbe vam je passion4profession :)

Istina ,sad pogledo par njegovih klipova ,super radi kog zanima ,moze pogledat
Pocetniki mogu ucit na njegovoj stranici :)

Cyrus
19-09-15, 18:05
Sto je najbolje, stavljaju animirane osobe, obicno kad gledam videe od nekih ljudi, nervira me dok pričaju i objašnjavu, ovako ima sve textualno na videu, samo što se taj animirani nikako ne umara hah

Southpaw
19-09-15, 22:08
Sto je najbolje, stavljaju animirane osobe, obicno kad gledam videe od nekih ljudi, nervira me dok pričaju i objašnjavu, ovako ima sve textualno na videu, samo što se taj animirani nikako ne umara hah

ma ja to previse ne gledam ,al svaki video na kojem se pravilno izode vjezbe je dobar za pogledat..
Bar za one koji tek pocinu sa vjezbanjem :)

Cyrus
19-09-15, 22:14
meni je baš super, jer imaju prikaz i uzdisaja i izdisaja u odredenom trenutku i tako paralelno radiš vjezbu i gledaš ju

Southpaw
20-09-15, 09:29
https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

Stvarno prejake vjezbe za six-pack za sve pocetnike :)
Ima i za prsa ,za ruke ,sami si pronadjite sta trebate ,to je ta stranica o kojoj smo pricali pa onda :D

Cyrus
20-09-15, 09:40
E da to je taj video koji imam na mobu i pratim dok radim vježbe :D
Samo eto nema tu prikaz za disanje.

Ma da uvijek bude novih videa i sve slični vježbi od prije

KenshiN
20-09-15, 11:06
https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

Stvarno prejake vjezbe za six-pack za sve pocetnike :)
Ima i za prsa ,za ruke ,sami si pronadjite sta trebate ,to je ta stranica o kojoj smo pricali pa onda :D

najjaca ova sa nogama,tj kad ih moras dizat tad se pravo umoris

Southpaw
20-09-15, 11:12
najjaca ova sa nogama,tj kad ih moras dizat tad se pravo umoris

istina ,al ja kad to vjezbam ,jos si one tegove sta se omotaju oko zglobova zavezem ,da bude jace :D

KenshiN
20-09-15, 11:13
istina ,al ja kad to vjezbam ,jos si one tegove sta se omotaju oko zglobova zavezem ,da bude jace :D
znm ,al moraš pazit jer bi nekad mogo bez zuba ostat ahhah ,tj ako ne svezes dobro

Southpaw
20-09-15, 11:16
znm ,al moraš pazit jer bi nekad mogo bez zuba ostat ahhah ,tj ako ne svezes dobro

Nisu to oni tegovi za biceps ,nek ono sta omotas oko noge ,ako gledas kad cure vjezbaju noge il guzu u Gymu ,ono za oko zglobava ,to metnes 5kg na svaku nogu i ides :D

Cyrus
20-09-15, 11:19
Ma super su ove vjezbe, i ima još i level 2 - 3, pa onda mixano abs + chest

KenshiN
20-09-15, 11:27
Nisu to oni tegovi za biceps ,nek ono sta omotas oko noge ,ako gledas kad cure vjezbaju noge il guzu u Gymu ,ono za oko zglobava ,to metnes 5kg na svaku nogu i ides :D
ma ja mislio bilo kakvi tegovi ,pa reko moze biti nesigurno hahha
dobro je tako onda nemas straha

Southpaw
21-09-15, 15:40
ma ja mislio bilo kakvi tegovi ,pa reko moze biti nesigurno hahha
dobro je tako onda nemas straha

ma da ,mislim bolje napravit vise puta nek neke gluposti izvod pa ti teg opadne na glavu ,razbije zube i sta ja znam ,najbolje je samo sigurno radit :)
Vjezbat kak se spada ,a ne glupirat hah :D

el Krzna
21-09-15, 17:12
Da vam ne bi bilo ovako hahah


https://www.youtube.com/watch?v=sRkM_xeFWYk

Southpaw
21-09-15, 17:26
Da vam ne bi bilo ovako hahah


https://www.youtube.com/watch?v=sRkM_xeFWYk

Pa da ,uprazvo zbog toga sam fino reko da se kod vjezbanja ne zajebava..
Ili vjezbaj ili nemoj ,nemoj se glupirat sa nicim :)
Ja uvijek vjezbam na sigurno ,naravno ism kad radi recimo cucanj ,pa me moze prevagnut il nesto slicno ,al to je rizik koji cu preuzet ,al da cu se glupirat i smisljat nesto novo ,necu..

KenshiN
21-09-15, 20:25
Da vam ne bi bilo ovako hahah


https://www.youtube.com/watch?v=sRkM_xeFWYk
treba pazit da ,ode vilica ako si nepazljiv
a si vidio reakcije kad je skontao da je izmakao teg hahahahha ?

Cyrus
21-09-15, 20:40
Tog lika san jedno vrijeme stalno pratio slusao sto ima za savjet ali dosta ga se u komentara popljuvalo kako laze izmislja i.sve krivo radi

Southpaw
21-09-15, 20:43
Tog lika san jedno vrijeme stalno pratio slusao sto ima za savjet ali dosta ga se u komentara popljuvalo kako laze izmislja i.sve krivo radi

Ma Nixa stvarno dosta krivo radi ,mislim vecinoma ne radi vjezbe u potpunosti..
Kaze da mu je tjelo na vrhuncu ,a definicija 0 bodova.. Dosta je ovako umisljen pa ono..

Ja kad gledam sta ,ili gledam nesto kod profesionalnih stranica ili nista ,tako da ,sam siguran da dobro radim :)
Radje ukljucim video Pande ,Lazara ,Sergia ,Michell Lewin i tako :D

el Krzna
21-09-15, 20:44
treba pazit da ,ode vilica ako si nepazljiv
a si vidio reakcije kad je skontao da je izmakao teg hahahahha ?

Hahahha "zubiii", imo je sreće stvarno, mogo je baš nadrljat


Ma Nixa stvarno dosta krivo radi ,mislim vecinoma ne radi vjezbe u potpunosti..
Kaze da mu je tjelo na vrhuncu ,a definicija 0 bodova.. Dosta je ovako umisljen pa ono..

Ja kad gledam sta ,ili gledam nesto kod profesionalnih stranica ili nista ,tako da ,sam siguran da dobro radim http://croherze.com/forum/images/smilies/smile.gif
Radje ukljucim video Pande ,Lazara ,Sergia ,Michell Lewin i tako http://croherze.com/forum/images/smilies/biggrin.gif


Kad objašnjava, on pokaže kako se radi i onda u editu uredi (priča ili napiše preko ekrana) kako i koliko se treba raditi, jer onda bi video dugo trajao


https://www.youtube.com/watch?v=mD1K-2a0aYU

evo jedna rijetki video koji je stavio iz teretane dok je vježbao, vidiš da ipak radi dobro, sve do kraja (koliko može), samo što kada objašnjava kod kuće kako se treba radit (većinom za početnike), ne radi sve jer bi onda video trajao 30 minuta haha

Cyrus
21-09-15, 20:49
Za Pandu prvi put cujem, a spomenuo si i djevojku :D

sto se tice nasih, Marko Drcic, Sandi Imerovic i njegova zena ( zab ime :eek: ) , Tomislav Gustirn (tako nesto) i ima jos jedan Marko

KenshiN
21-09-15, 21:29
ma jarane jesi ti vidio njega ,prejak je tak da meni nije loš uopšte
msm da krivo radi nebi imao onakve rezultate ,bar u svom slucaju

AnelReal
22-09-15, 00:18
Dobar je Nixa. Gledam ga otkad je snimo Nixinu Wikipediju i furo SW.

el Krzna
22-09-15, 01:02
Ja isto pratim Nixu i meni je skroz dobar. Da radi krivo, ne bi bio onakav, daje i dosta savjeta, možda nekad malo zna neke ljude nervirat svojim stavom, ali meni je sasvim OK, većinom to za njega pričaju iz ljubomore :)

Cyrus
22-09-15, 08:14
Drasticno opada broj pratitelja/fanova a vise nema komentara za njega " 100% ..... "

el Krzna
22-09-15, 13:01
On je među prvima počeo snimat, ja ga pratim i meni je dobar

Evo jedan od njega :D


https://www.youtube.com/watch?v=X-MY_cL9j1A

Cyrus
22-09-15, 16:45
Meni su samo dobri njegovi gameplay sta snima a trening nista :D

Southpaw
22-09-15, 17:11
Za Pandu prvi put cujem, a spomenuo si i djevojku :D

sto se tice nasih, Marko Drcic, Sandi Imerovic i njegova zena ( zab ime :eek: ) , Tomislav Gustirn (tako nesto) i ima jos jedan Marko

Simeon Panda ,premocan je lik :D
Da da ,odlicni su Drčić i Imerovic

Krzna bruda krivo si me shvatio ,dobar je Nixa al me nesto samo smeta kod radenja nekih vjezbi

Cyrus
22-09-15, 19:20
Na drcica bacam malo hejt, uvijek kaze, uskoro neki novi video i to sve, a nista ne izbacuje, tok sandi je donekle pametan a tomislav zna izbacivat recepte.

raiN
22-09-15, 19:25
Pozz.. Počeo sam ići u teretanu i idem već mjesec dana, trčim na traci po 10-15 km svaki dan .. Sad me zanima posto se ne razumijem.. Da li je dobro piti "proteine" tj to nisu proteini ili sta vec, one sto bi trebao mrsaviti od njih tj koji zasićuju glad ili kako se to već zove, od wheja imal to? Btw cijena?

Cyrus
22-09-15, 19:27
Ako ti je do mršavljenja, imaš ovo..
http://emrsavljenje.com/clanci/wp-content/uploads/2011/12/slimmies.jpg

raiN
22-09-15, 19:29
Ako ti je do mršavljenja, imaš ovo..
http://emrsavljenje.com/clanci/wp-content/uploads/2011/12/slimmies.jpg


Ne zelim ta smeća s onih retardiranih Top Shop reklama

Marcelo Coleridge
22-09-15, 19:35
Pozz.. Počeo sam ići u teretanu i idem već mjesec dana, trčim na traci po 10-15 km svaki dan .. Sad me zanima posto se ne razumijem.. Da li je dobro piti "proteine" tj to nisu proteini ili sta vec, one sto bi trebao mrsaviti od njih tj koji zasićuju glad ili kako se to već zove, od wheja imal to? Btw cijena?
Istakao si da si početnik, po meni nije ti još potrebno piti proteine, samo dovoljno jedi i treniraj logično.

Kasnije, kad ti bude neophodno možeš kupiti, to ti je samo dodatak u prehrani, ko ne jede dovoljno proteina iz hrane, uzima u prahu.

Whey je najbolji, to ti je protein od surutke.


btw evo vam dvije stranice, jako su dobre pa pogledajte

http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/

http://www.bodybuilding.com/fun/training.html

raiN
22-09-15, 19:38
Istakao si da si početnik, po meni nije ti još potrebno piti proteine, samo dovoljno jedi i treniraj logično.

Kasnije, kad ti bude neophodno možeš kupiti, to ti je samo dodatak u prehrani, ko ne jede dovoljno proteina iz hrane, uzima u prahu.

Whey je najbolji, to ti je protein od surutke.


btw evo vam dvije stranice, jako su dobre pa pogledajte

http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/

http://www.bodybuilding.com/fun/training.html


"Pocetnik" sam da.. Možes li mi reci cijenu wheya za dodatak prehrane

Marcelo Coleridge
22-09-15, 19:42
Zavisi koliko oćeš, kod mene ti je 5kg oko 60eura...

Cyrus
22-09-15, 19:44
Najbitnije budi ti u formi, da ne bi bilo odustajanja od teretane. Nema smisla sad ovo sve planirati, ako ne nastavis s vjezbama

KenshiN
22-09-15, 19:45
On je među prvima počeo snimat, ja ga pratim i meni je dobar

Evo jedan od njega :D


https://www.youtube.com/watch?v=X-MY_cL9j1A
da utorkom radi ramena ,došao bi jer ramena nisu nešto hahhaha
stvarno ih je prosuo ovim

el Krzna
22-09-15, 22:55
da utorkom radi ramena ,došao bi jer ramena nisu nešto hahhaha
stvarno ih je prosuo ovim

Baš hahaha... stvarno da je ušao tamo ne bi ga više pratio, bio bi možda dobar tamo, al' nije to za njega, ovako mu je bolje

Raskolnikov
23-09-15, 10:10
Pozz.. Počeo sam ići u teretanu i idem već mjesec dana, trčim na traci po 10-15 km svaki dan .. Sad me zanima posto se ne razumijem.. Da li je dobro piti "proteine" tj to nisu proteini ili sta vec, one sto bi trebao mrsaviti od njih tj koji zasićuju glad ili kako se to već zove, od wheja imal to? Btw cijena?
Normalno da je dobro, od proteina ti je izgrađen veliki dio tijela, proteine jedeš... od proteina se ne mrša, mrša se od deficita kalorija... tako da se od proteina i udebljat možeš ako si u suficitu kalorija


Ma Nixa stvarno dosta krivo radi ,mislim vecinoma ne radi vjezbe u potpunosti..
Kaze da mu je tjelo na vrhuncu ,a definicija 0 bodova.. Dosta je ovako umisljen pa ono..

Ja kad gledam sta ,ili gledam nesto kod profesionalnih stranica ili nista ,tako da ,sam siguran da dobro radim :)
Radje ukljucim video Pande ,Lazara ,Sergia ,Michell Lewin i tako :D
On u svakom drugom videu naglašava kako je ''masa mama'' i da ne želi definiciju, pa et

Southpaw
23-09-15, 10:13
da utorkom radi ramena ,došao bi jer ramena nisu nešto hahhaha
stvarno ih je prosuo ovim
Hahah kakva legenda :D
Ma kaze Nixa ,samo Whey ,nista parovi hah

JoinT. Daj mi osi tjedne treninge da ti znam pomoc sat ,ako zatrema i ako pozelis

KenshiN
23-09-15, 11:11
Hahah kakva legenda :D
Ma kaze Nixa ,samo Whey ,nista parovi hah

@JoinT. (http://croherze.com/forum/member.php?u=34004) Daj mi osi tjedne treninge da ti znam pomoc sat ,ako zatrema i ako pozelis
da hoce napravit trening on i komplexash ,npr za noge to bi bio smjeh zesci hahah

Marcelo Coleridge
23-09-15, 12:22
skubi je bio prejak lik na yt ako zna neko njega, 50+ godina imao, izgledao odlično snimao na yt klipove i to...


Pratite nešto normalno...


Buff Dudes
PhysiquesofGreatness
Zach Zeiler
Christian Guzman
Brian Turner
flexforall2

el Krzna
23-09-15, 13:49
da hoce napravit trening on i komplexash ,npr za noge to bi bio smjeh zesci hahah

Najjače u videu gdje su grudi radili, poziraju i Komplexash i on na velikom ogledalu, ovaj pokazuje trbušnjake (Nixa više fura masu, pa ih ne tretira), kaže "sad ću malo da ga šejmujem" i digne šorc, a on ima bolje noge hahhaha

pogledaj od 21:39 pa do kraja, kako se zaje.bavaju hahaha

https://www.youtube.com/watch?v=mD1K-2a0aYU

Southpaw
23-09-15, 16:18
Najjače u videu gdje su grudi radili, poziraju i Komplexash i on na velikom ogledalu, ovaj pokazuje trbušnjake (Nixa više fura masu, pa ih ne tretira), kaže "sad ću malo da ga šejmujem" i digne šorc, a on ima bolje noge hahhaha

pogledaj od 21:39 pa do kraja, kako se zaje.bavaju hahaha

https://www.youtube.com/watch?v=mD1K-2a0aYU

hahah pa da gledo sam ,al takav nacin treniranja mi je pre brutalan :D
Znaci da bas imas s kim otic u gym ko trenira i da se mos zajebavat :D
Odmahh je trening drazi :D

KenshiN
23-09-15, 20:33
hahah pa da gledo sam ,al takav nacin treniranja mi je pre brutalan :D
Znaci da bas imas s kim otic u gym ko trenira i da se mos zajebavat :D
Odmahh je trening drazi :Da
al jedino da komplexash lično dođe da trenirate ,jer nema onakvog lika nadaleko xd

Southpaw
23-09-15, 20:36
a
al jedino da komplexash lično dođe da trenirate ,jer nema onakvog lika nadaleko xd

Ma po meni je KOmlekas odlican :D Dobro radi .ima dobru genetiku :D
Samo da poradi an definiciji i bilo bi odlicno :D

Raskolnikov
23-09-15, 20:42
Ma po meni je KOmlekas odlican :D Dobro radi .ima dobru genetiku :D
Samo da poradi an definiciji i bilo bi odlicno :D
definiše se odavno, ne znam jesi gledo zadnje klipove al prešo je sa mase na def
Kad imaš trening partnera kud je lakše radit u teretani, kud imaš tu neku potrebu za natjecanjem uvjek, pogotovo ako ste slični il furate slično

Southpaw
24-09-15, 16:03
definiše se odavno, ne znam jesi gledo zadnje klipove al prešo je sa mase na def
Kad imaš trening partnera kud je lakše radit u teretani, kud imaš tu neku potrebu za natjecanjem uvjek, pogotovo ako ste slični il furate slično

Nisam nikakve videe gledao ,nazalost ,al sad odo sta god pogledat ,pronac :)

E bas to ,uzeo si mi rjeci iz usta hah :D Uvijek je tu neko natjecanje medju sobom ,ali i neki zabavni nacin treniranja :D

el Krzna
25-09-15, 01:55
Extra, još prije 4 godine


https://www.youtube.com/watch?v=kimNVJFZlMY

Plemeniti
25-09-15, 02:04
Extra, još prije 4 godine

https://www.youtube.com/watch?v=kimNVJFZlMY

Ima solidnih vjezbi da, mislim da je od svih videa koje ste vi svi postavljali u ovoj temi ovo najbolji, nikakvi Nixe Zizui i koje kakvi igraci...

Samo sto udara gumu sa malom macolom, i preopterecuje kicmu kada ravnim rukava dize tu macolu, evo od mog trenera jedan godinu i nesto star video di udara gume da vidite malo tehnike :D
[zanemarite djecu u pozadini :) ]

https://www.youtube.com/watch?v=9hv1SptidL4

Southpaw
25-09-15, 06:20
Ima solidnih vjezbi da, mislim da je od svih videa koje ste vi svi postavljali u ovoj temi ovo najbolji, nikakvi Nixe Zizui i koje kakvi igraci...

Samo sto udara gumu sa malom macolom, i preopterecuje kicmu kada ravnim rukava dize tu macolu, evo od mog trenera jedan godinu i nesto star video di udara gume da vidite malo tehnike :D
[zanemarite djecu u pozadini :) ]

https://www.youtube.com/watch?v=9hv1SptidL4

Brutalno je ,ovo ,jel se sjecas kolko kila ima koja macola? Jer znam da sam ja to radio sam nekom od 10 kg ,i nekom malo tezom nezz ni sam kilazu :3


Extra, još prije 4 godine

Ma dobri su ovi bili ,sada vise ni nije to kosto je bilo :)

Plemeniti
25-09-15, 13:12
Brutalno je ,ovo ,jel se sjecas kolko kila ima koja macola? Jer znam da sam ja to radio sam nekom od 10 kg ,i nekom malo tezom nezz ni sam kilazu :3



Ma dobri su ovi bili ,sada vise ni nije to kosto je bilo :)


Macola s kojom prvo udara ima 14 kg, a ova s kojom drugu minutu udara ima 16 kg. Ovi mali cekici na kraju imaju 6kg svaki (u ovo nisam siguran negdje 6-8 kg je ali ajmo rec 6 svaki cekic)

Cyrus
25-09-15, 14:17
Ima solidnih vjezbi da, mislim da je od svih videa koje ste vi svi postavljali u ovoj temi ovo najbolji, nikakvi Nixe Zizui i koje kakvi igraci...

Ja i dalje stojim pri kanalu p4p da je najbolji za vjezbe..

Plemeniti
25-09-15, 14:41
Ja i dalje stojim pri kanalu p4p da je najbolji za vjezbe..

Ma dobro to, ja sam za ove vjezbe iz konkretnog videa reko da su dobre

A sto se kanala tice moram priznat da ne pratim niti jedan, Nixu sam znao pogledat ali covjek je video gdje radi T-bar sve rekao o svom vjezbanju, sve je samo sminka a covjek zapravo da ne kazem sad ono, budala... Sto se tice YT karijere sigurno da je uspjesan ali to je drugi par rukavica

Southpaw
25-09-15, 15:48
Macola s kojom prvo udara ima 14 kg, a ova s kojom drugu minutu udara ima 16 kg. Ovi mali cekici na kraju imaju 6kg svaki (u ovo nisam siguran negdje 6-8 kg je ali ajmo rec 6 svaki cekic)

A brutalno je to ,samo tako neka :D


Ja i dalje stojim pri kanalu p4p da je najbolji za vjezbe..

A ja se takodjer slazem sa tobom ,da tamo najbolje gledat ,al nije ni ovako lose ,nece na odmoc bit haha

KenshiN
26-09-15, 10:39
Ima solidnih vjezbi da, mislim da je od svih videa koje ste vi svi postavljali u ovoj temi ovo najbolji, nikakvi Nixe Zizui i koje kakvi igraci...

Samo sto udara gumu sa malom macolom, i preopterecuje kicmu kada ravnim rukava dize tu macolu, evo od mog trenera jedan godinu i nesto star video di udara gume da vidite malo tehnike :D
[zanemarite djecu u pozadini :) ]

https://www.youtube.com/watch?v=9hv1SptidL4
nema razbija hahaha ,kolko ima kg u ovoj jednoj?

el Krzna
26-09-15, 14:21
Macola s kojom prvo udara ima 14 kg, a ova s kojom drugu minutu udara ima 16 kg. Ovi mali cekici na kraju imaju 6kg svaki (u ovo nisam siguran negdje 6-8 kg je ali ajmo rec 6 svaki cekic)

Evo napisao je ovdje @HaruN

(http://croherze.com/forum/member.php?u=32214)
edit

https://www.facebook.com/BOXHAUS/videos/vb.412005861264/10153524819126265/?type=2&theater

Southpaw
26-09-15, 22:16
https://www.facebook.com/BOXHAUS/videos/vb.412005861264/10153524819126265/?type=2&theater

Nije lose ,al to je samo malo losija kopija ,ove zivotinje ;)

https://www.youtube.com/watch?v=Qg6ijTVH4Z0&feature=youtu.be

KenshiN
26-09-15, 22:27
Nije lose ,al to je samo malo losija kopija ,ove zivotinje ;)

https://www.youtube.com/watch?v=Qg6ijTVH4Z0&feature=youtu.be
gledaj sta covjek radi sa konopcom ,nema dere hahah

Southpaw
27-09-15, 01:00
gledaj sta covjek radi sa konopcom ,nema dere hahah

Pa kazem ti ja ,stvarno je zivotinja :)
Pregledo sma puno puno puta taj video i jos mi je mocan haha :D

Cyrus
27-09-15, 09:22
Smori me najviše zbog skolioze, a ne znam koliko mogu skočiti u minuti (kako već). Skačem najviše koliko mi se da

KenshiN
27-09-15, 09:33
Smori me najviše zbog skolioze, a ne znam koliko mogu skočiti u minuti (kako već). Skačem najviše koliko mi se da
ma ja je ne radim često ,šta znam al et nekad je dobro uradit

Southpaw
27-09-15, 09:36
Ja dosta to radim ,jer dobijas na brzini i akceleraciji :) Pa ono ,volim to odradit prije svakog žešceg treinnga kao zagrijavanje :)

Cyrus
27-09-15, 09:48
Tako je, ujutro bi bilo najbolje to napraviti, to isto dode kao kardio trening, što ne :D

Raskolnikov
27-09-15, 15:38
Ono kad pođe škola i dođe sat tjelesnog gdje većina muških iz razreda ne mogu napravit 10 zgibova i 45 trbušnjaka i prosto te neka tuga uzme k sebi


https://www.youtube.com/watch?v=mvJHw64fxgQ
2:21, Isuse Kriste :O

Southpaw
27-09-15, 15:53
Ono kad pođe škola i dođe sat tjelesnog gdje većina muških iz razreda ne mogu napravit 10 zgibova i 45 trbušnjaka i prosto te neka tuga uzme k sebi


https://www.youtube.com/watch?v=mvJHw64fxgQ
2:21, Isuse Kriste :O

Boze di ti u skolu ides ,u mom razredu ih bar 7 moze prek 10 zgibova hah :)

Ne ovaj momak stvarno je zivotinja ,ima od mene veliki respekt..
Pogotvo ta cinjenica ,da je vegan i da uopce nejde meso.. Stvarno WOW *.*

Raskolnikov
27-09-15, 17:15
Boze di ti u skolu ides ,u mom razredu ih bar 7 moze prek 10 zgibova hah :)

Ne ovaj momak stvarno je zivotinja ,ima od mene veliki respekt..
Pogotvo ta cinjenica ,da je vegan i da uopce nejde meso.. Stvarno WOW *.*
pet muških od tog ja i i još jedan možemo... ovi ostali ne

el Krzna
27-09-15, 18:34
https://www.facebook.com/LazarAngelovFitness/videos/vb.443229005693699/1452214611461795/?type=2&theater

Ko može ovo :p

KenshiN
28-09-15, 01:04
Boze di ti u skolu ides ,u mom razredu ih bar 7 moze prek 10 zgibova hah :)

Ne ovaj momak stvarno je zivotinja ,ima od mene veliki respekt..
Pogotvo ta cinjenica ,da je vegan i da uopce nejde meso.. Stvarno WOW *.*
mozda nisu svi aktivni po tom pitanju kod njega haha

Raskolnikov
28-09-15, 09:25
mozda nisu svi aktivni po tom pitanju kod njega haha
našim je draže pušit travu i piti alkohol danonoćno..

Luigi Pavarotti
28-09-15, 13:54
Kreatini il Proteini Po meni vise proteini jer kreatini ti nabijaju vodu u misice doista...

Southpaw
28-09-15, 16:04
pet muških od tog ja i i još jedan možemo... ovi ostali ne
Ouu ,pa haj dobro ,ostalo su cure pa im se oprasta :3


https://www.facebook.com/LazarAngelovFitness/videos/vb.443229005693699/1452214611461795/?type=2&theater
Ko može ovo :p

Dobra je :D Nemogu ,nit cu moc takos koro haha ,ovo je premocno :D


Kreatini il Proteini Po meni vise proteini jer kreatini ti nabijaju vodu u misice doista...

Brate ,mozda neznas ,al misicu je sastavni dio voda hah :D

el Krzna
28-09-15, 16:41
Kreatini il Proteini Po meni vise proteini jer kreatini ti nabijaju vodu u misice doista...

Oko 80% mišića je voda, ja mislim da je tako

Southpaw
28-09-15, 18:38
Skeletni mišići sadrže od 72-80% vode i 20-25% suvih materija.
Za sve koje zanima možda nešto više imate na ovom linku :)
http://www.kdtjedinstvo.com/misici_misicna_biopsija.php

Raskolnikov
28-09-15, 20:57
Ne budite budale, kreatin ni u kom slučaju ne smiju uzimat mladi ljudi u razvoju. Ja ga osobno ne bi niti ću koristit barem do 20-25 godine, al' opet svako svoje

Southpaw
28-09-15, 21:26
Ne budite budale, kreatin ni u kom slučaju ne smiju uzimat mladi ljudi u razvoju. Ja ga osobno ne bi niti ću koristit barem do 20-25 godine, al' opet svako svoje

Ja ga osobno ne uzimam ,to jest neuzimam nikakve suplemente ,znaci bas nista ,sve protine i ostalo potrebno za razvoj misica unosim iskljucivo preko prehrane ,znaci meso ,jaja i slicne stvari :D
Ja sam od pocetka bio iskren pa cu tako i sad ,imam 16 ,skoro 17 godina ,i mama mi iskreno rekla da ako kupim protine u prahu da ce mi ih u WC solju usipta ,posto je ona citala da to unsitava jetru ,a nezna da to unistava jetru samo ako uzimas previse i sa premalo vode ,isto tako enzna da to nastecuje jetru samo ako ne doknadjujes tjelesnu tekucinu i dovods se do dehidracija :3 Tako da necu ni uzimat suplemnte ,iskreno jedem ko zivotinja haha ,ono visok sam 176 a imam oko 81 kg ,100% definicija nije ,nit ce ikad bit ,al ono :)

Plemeniti
29-09-15, 01:00
Ne budite budale, kreatin ni u kom slučaju ne smiju uzimat mladi ljudi u razvoju. Ja ga osobno ne bi niti ću koristit barem do 20-25 godine, al' opet svako svoje

Nema u kreatinu nista lose, ne vidim zasto ga nebi uzimao netko od 17, 18 godina ako ga uzima pravilno

*Nisam ga osobno nikad uzimao ali sam dosta razmisljao o tome prije, sad vise ne, ali ima vremena

KenshiN
29-09-15, 11:41
Ne budite budale, kreatin ni u kom slučaju ne smiju uzimat mladi ljudi u razvoju. Ja ga osobno ne bi niti ću koristit barem do 20-25 godine, al' opet svako svoje
a šta je razlog pa ga ne smiju uzimat do 20 godine ,jel nešto sprečava rast ili šta već ako znaš reci :)

Raskolnikov
29-09-15, 12:37
a šta je razlog pa ga ne smiju uzimat do 20 godine ,jel nešto sprečava rast ili šta već ako znaš reci :)
ne fiksirano 20 godina, nego djeca i adolescenti tj osobe u razvoju... čitao sam na više mjesta a i gledao dokumentarac o tome da kreatinin sam po sebi nema loših ili negativnih posljedica, čak štoviše većina sportista ga koristi ali nikako se ne preporučuje osobama sa oštećenom funkcijom bubrega i djeci, i mladim u razvoju. Ja kažem svoje mišljenje, ja ga ne bi koristio, a vi ako smatrate da možete bujrum
Nitko od nas nije fitness model i pretpostavljam da većina nas trenira samo i isključivo radi sebe, ne radi nekih prestižnih natjecanja, pa tako i kreatinin ne bi imo baš veliku ulogu..samo kažem

Plemeniti
29-09-15, 14:51
ne fiksirano 20 godina, nego djeca i adolescenti tj osobe u razvoju... čitao sam na više mjesta a i gledao dokumentarac o tome da kreatinin sam po sebi nema loših ili negativnih posljedica, čak štoviše većina sportista ga koristi ali nikako se ne preporučuje osobama sa oštećenom funkcijom bubrega i djeci, i mladim u razvoju. Ja kažem svoje mišljenje, ja ga ne bi koristio, a vi ako smatrate da možete bujrum
Nitko od nas nije fitness model i pretpostavljam da većina nas trenira samo i isključivo radi sebe, ne radi nekih prestižnih natjecanja, pa tako i kreatinin ne bi imo baš veliku ulogu..samo kažem

Sema je sto ni kreatin (ni kreatinin koji se kasnije luci u tijelu, kad si ga spomenuo vec) nisu stetni, nego jeproblem sto 80% ljudi koji uzima kreatin uzima prevelike kolicine i pije premalo tekucine (vode)

Da ne spominjem da ga mnogi kombiniraju sa kavom, gaziranim picima ili nedaj Boze i alkoholom (znam i tih par slucajeva) pa na kraju zavrse sa spaljenim bubrezima i jetrom

Konkretan primjer, ima jedan decko iz kvarta Mišo koji je skoro 2 godine u komadu pio kreatin i uz njega pio i slicno, issto su ga svi upozoravali ali nije on puno jebao to, na kraju je zavrsio 10ak dana u bolnici zbog problema sa bubrezima

Southpaw
29-09-15, 16:03
ne fiksirano 20 godina, nego djeca i adolescenti tj osobe u razvoju... čitao sam na više mjesta a i gledao dokumentarac o tome da kreatinin sam po sebi nema loših ili negativnih posljedica, čak štoviše većina sportista ga koristi ali nikako se ne preporučuje osobama sa oštećenom funkcijom bubrega i djeci, i mladim u razvoju. Ja kažem svoje mišljenje, ja ga ne bi koristio, a vi ako smatrate da možete bujrum
Nitko od nas nije fitness model i pretpostavljam da većina nas trenira samo i isključivo radi sebe, ne radi nekih prestižnih natjecanja, pa tako i kreatinin ne bi imo baš veliku ulogu..samo kažem

Ja se slazem sa tobom ,da ga nebi trebali uzimat djeca u rzavoju ,svasta sam se toga ancito :)
Al isto tako sam i uspio procitat ,da prvih par mjeseci kad krene krava davat mljeko ima unutra kretina da ojaca tele ,tako da toga ima i u mljeko samo ne u tako velikim kolicinama :3


Sema je sto ni kreatin (ni kreatinin koji se kasnije luci u tijelu, kad si ga spomenuo vec) nisu stetni, nego jeproblem sto 80% ljudi koji uzima kreatin uzima prevelike kolicine i pije premalo tekucine (vode)
Da ne spominjem da ga mnogi kombiniraju sa kavom, gaziranim picima ili nedaj Boze i alkoholom (znam i tih par slucajeva) pa na kraju zavrse sa spaljenim bubrezima i jetrom
Konkretan primjer, ima jedan decko iz kvarta Mišo koji je skoro 2 godine u komadu pio kreatin i uz njega pio i slicno, issto su ga svi upozoravali ali nije on puno jebao to, na kraju je zavrsio 10ak dana u bolnici zbog problema sa bubrezima

A znam takve ljude ,ima i kod mene takvih slucajeva u teretani ,pa recimo i Srele ,on dolazi u tu teretanu i frajer se nalozio i pretjero kofeinom i jos uzeo kretain za vrijeme treninga i logicno proteine ,i sta je bilo ,zavrsio u bolnici!

Zato kazem ,nikad nevalja pretjerivat ,uvijek treba bit ta neka granica u svemu..

KenshiN
30-09-15, 11:54
Ja se slazem sa tobom ,da ga nebi trebali uzimat djeca u rzavoju ,svasta sam se toga ancito :)
Al isto tako sam i uspio procitat ,da prvih par mjeseci kad krene krava davat mljeko ima unutra kretina da ojaca tele ,tako da toga ima i u mljeko samo ne u tako velikim kolicinama :3



A znam takve ljude ,ima i kod mene takvih slucajeva u teretani ,pa recimo i Srele ,on dolazi u tu teretanu i frajer se nalozio i pretjero kofeinom i jos uzeo kretain za vrijeme treninga i logicno proteine ,i sta je bilo ,zavrsio u bolnici!

Zato kazem ,nikad nevalja pretjerivat ,uvijek treba bit ta neka granica u svemu..
pa kako mu je stalo sve to hahah ,i onda ispumpavanje u bolnici jel xd ?

Southpaw
30-09-15, 16:27
pa kako mu je stalo sve to hahah ,i onda ispumpavanje u bolnici jel xd ?

ma daj di nece stat ,znas kolki je jbt ,lik oko 175 cm ,a ima 122 kg ,hahah
Neznam jesul ispumpavali al znam da je zavrsio u bolnici :3

Plemeniti
30-09-15, 16:53
Ma kakvo ispumpavanje kaj vam je

Daju mu infuziju i unormale pu tlak, pa ga puste kuci, nema se tu sta vise radit

Southpaw
30-09-15, 16:56
Ma kakvo ispumpavanje kaj vam je
Daju mu infuziju i unormale pu tlak, pa ga puste kuci, nema se tu sta vise radit

E tako je nekako i bilo ,iso iz bolnice kroz 3 dana..
Al nije smio odma u tereteanu hah ,a on dodje i odma "STA JE MISEVI" hahah

KenshiN
01-10-15, 13:54
jel zna neko kako bi mogao improvizovati spravu za propadanje ,tj u zatvorenoj prostoriji ,osim ono sa stolicama haha ?

Southpaw
01-10-15, 15:00
jel zna neko kako bi mogao improvizovati spravu za propadanje ,tj u zatvorenoj prostoriji ,osim ono sa stolicama haha ?

Ja ti kod sebe imam radni stol ,i rub prozora blizu ,pa tako radim propadanje ,jer je veca visina nek na stolicama pa je bolje :D
A ti probaj nec neka dva stabilna da se drziz i radi ,mozes uzet 4 stolice pa jednu na drugu ,Al da zaglozis da se ne ubijes hehahha

Daenerys
01-10-15, 17:34
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11924751_510354322450740_4329497331202789372_n.jpg ?oh=746bec4c5f0f675b83d4477cd19c908c&oe=56ABC297

sigurnost na prvo mjesto

Southpaw
01-10-15, 17:58
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11924751_510354322450740_4329497331202789372_n.jpg ?oh=746bec4c5f0f675b83d4477cd19c908c&oe=56ABC297
sigurnost na prvo mjesto
Hahha kakva legenda ,obaras ocm :D


pa da ,teze je kad je veca visina pokusat cu napravit ovako tnx :)
Ma nema problema ,zu da pomognemo jedni drugima ;)

A jeste vidli ovu glupost? hahaha
http://www.macho.hr/2015/10/stize-piva-bogata-proteinima-za-bodybuildere-i-fitnes-manijake/
Hahah ja gledam ,onak sta?? Odkakd alkohol i proteini idu zajedno? haha

KenshiN
02-10-15, 01:57
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11924751_510354322450740_4329497331202789372_n.jpg ?oh=746bec4c5f0f675b83d4477cd19c908c&oe=56ABC297

sigurnost na prvo mjesto
hahhah jao legende ,samo veži najbitnije je ovo ,kolko si platio xd ?

Southpaw
05-10-15, 16:55
Razmisljao sam o tome da pocnem uzimat neku suplementaciju od nove godine ,jer sad jos mjesec ipo zbog ozljede nesmijem krocit u teretanu ni na trenigne..
Pa eto da se prije odmah raspitam ,tko bi mi sta preporucio? Posto se nikad nisam zanimo za suplementaciju ,et..

Luka_Lukarev
05-10-15, 17:01
Ja vam predlazem da ne idete u nikavku teretanu placat bezveze sto ljepo si napravite za zgibove propadanja sklekove mozete radit dje ocete i trbusne a za noge trcis i radis cucnjeve ako si stari ovako petnaest godina ako mislis da trebas proteina uzmi kesu jednu....ja sam to poceo eo radit ima dva mjeseca mozda i vise pre sam igrao sam na komp i jeo nezdravo sad sam si ljepo napravio sve vjezban svaki dan po sat vremena subotom i nedjeljom odmaram mogu vam reci da se osjecam odlicno jos sam uzeo dva ipo kg proteina al whey i ostalo nista ali kako ko voli...:D

Cyrus
05-10-15, 17:10
Nemaju svi doma mogucih uvjeta da naprave kucnu teretanu.
Radis na spravama odreden dio misica i unaprijedujes se.
Neki gradovi nemaju parkove za bicikle i trcanje, a treba i vremenska prognoza biti dobra.
A uvijek mozes upoznat neku novu osobu i savjetovati se jer djelite iste interese

Southpaw
05-10-15, 17:46
Dijelim mišljenje sa Cyrusom...
I uz to sve sta je on rekao ,najbitnije je da u teretani bar ja imam 100 puta vecu motivaciju nego doma..
1. nabrijana HC glazba sta te dere u mozak na najjače ,2. društvo ,3. kakva cura ,4. ako ides s frendom uvijek se natjeces i dajes maximum od sebe..
Tako da ja preferiram otic u gym i ispuhat se

Cyrus
05-10-15, 20:00
A da još nadodam, plaćen ti je trening, to jest članarina, i baš zato kako si prisljen iskoristiti to što si uplatio, da ne propadne novac, ideš trenirati, imao ili ne imao motivaciju i volju.

Ja doma sam uvijek odgađao da radim nešto, ali sad kad sam krenuo, i da ne zelim, moram.

Luka_Lukarev
05-10-15, 20:01
Evo ja imam kucnu teretanu i svaki dan ja i dva frenda u mene zajebajemo se imamo zvucnike nabrijana glazba niko nam ne smeta dje ces bolje :D

Cyrus
05-10-15, 20:05
A ako imate baš sprave doma, sad zamisli koliko je to zapravo skupo u odnosu na ići u teretanu gdje platiš mjesečno..Još da je neki kvar, malo prostora, buka drugim ukućanima...

Raskolnikov
05-10-15, 20:48
Ja vam predlazem da ne idete u nikavku teretanu placat bezveze sto ljepo si napravite za zgibove propadanja sklekove mozete radit dje ocete i trbusne a za noge trcis i radis cucnjeve ako si stari ovako petnaest godina ako mislis da trebas proteina uzmi kesu jednu....ja sam to poceo eo radit ima dva mjeseca mozda i vise pre sam igrao sam na komp i jeo nezdravo sad sam si ljepo napravio sve vjezban svaki dan po sat vremena subotom i nedjeljom odmaram mogu vam reci da se osjecam odlicno jos sam uzeo dva ipo kg proteina al whey i ostalo nista ali kako ko voli...:D
krivo misliš... upamtite da nikad nećete postić u street workoutu ono što možete u teretani, nikad za nikad


A da još nadodam, plaćen ti je trening, to jest članarina, i baš zato kako si prisljen iskoristiti to što si uplatio, da ne propadne novac, ideš trenirati, imao ili ne imao motivaciju i volju.

Ja doma sam uvijek odgađao da radim nešto, ali sad kad sam krenuo, i da ne zelim, moram.
bez motivacije nema tog novca koji te može natjerat
džaba meni da sam dao 300 eura za teretanu ako dođem na trening ko pokiso i samo čekam kad ću završit da idem kući

Cyrus
05-10-15, 21:23
To uopce nije tako za moj slucaj.
Je da mi bude naporno dok sam na nekoj spravi i zelim se sta prije rjesit je ali to je zato jer nemam snage, ali ne odustajem nikako povodom toga.

Jer da je onda stvarno mucenistvo ici tamo, nisi se ni trebao upisati...

Southpaw
05-10-15, 21:55
krivo misliš... upamtite da nikad nećete postić u street workoutu ono što možete u teretani, nikad za nikad
bez motivacije nema tog novca koji te može natjerat
džaba meni da sam dao 300 eura za teretanu ako dođem na trening ko pokiso i samo čekam kad ću završit da idem kući

Potpuno se slazem ,Street workaut ni u jednoj mogucoj vjezbi nije dorasto teretani..
I bas sam tebe mislio oznacit jer mi mos ti pomoc oko suplemenata ,kolko sma vidio iz prijasnjih postova ,mogo bi se razumjeti u to :3

Raskolnikov
05-10-15, 22:36
Potpuno se slazem ,Street workaut ni u jednoj mogucoj vjezbi nije dorasto teretani..
I bas sam tebe mislio oznacit jer mi mos ti pomoc oko suplemenata ,kolko sma vidio iz prijasnjih postova ,mogo bi se razumjeti u to :3
ma ništa, kako sam shvatio novo ti je to pa po meni whey proteini i to je to

AnelReal
06-10-15, 00:11
Ne treba ti motivacija kad imaš disciplinu.

Mauro Vitelli
06-10-15, 01:52
Ako treniras zato sto moras, onda bolje nemoj. Ako si uplatio teretanu i treniras samo kako novci ne bi propali, onda bolje nemoj trenirat.

Treniras iskljucivo radi sebe, za svoje dobro, a ne zbog drugih. Ne treniras zato sto je to fora i sto danas postoji dosta mladih ljudi koji imaju motivaciju ili zelju za treniranjem.

Najbolje je postaviti sebi cilj i biti odlucan u tome, rezultat je osiguran.

Cyrus
06-10-15, 12:30
Evo motivacije malo :)

"Bez obzira koliko si dobar, uvijek možeš postati bolji i to je najuzbudljiviji dio
Work hard or go home

Gymer.
06-10-15, 13:47
Ev da se i ja ubacim malo,tu treniram vec godinu ipo,proso sam neke ozlejde i tako to,kreinoh sam s 70 kg sad sam na 79,ide nekako hehe,pa ako vas nesto znaima sam pitajte :)

Noizy Bora
06-10-15, 14:20
evo i mene

Znam otic svaki drugi dan vani na sipku i ostale gluposti i ide mi ali sam si ubacio sad jos i gym

Southpaw
06-10-15, 16:02
ma ništa, kako sam shvatio novo ti je to pa po meni whey proteini i to je to

Nije mi novo ,nova mi je suplementacija..
Vjezbam borilacke vjestine vec 4 ipo godine i godina ipo u teretani ,tako da ono :D
Al sad imo tezu ozljedu ,bio na operaciji pa se jos oporavljam..
A za Whey sam i sam znao..

Cyrus
06-10-15, 16:56
Ev da se i ja ubacim malo,tu treniram vec godinu ipo,proso sam neke ozlejde i tako to,kreinoh sam s 70 kg sad sam na 79,ide nekako hehe,pa ako vas nesto znaima sam pitajte :)imas mozda sliku before.i.after s obzirom koliko vec dugo treniras?
To najvise.volim gledati tu transformaciju postignuta treningom

Raskolnikov
06-10-15, 19:12
Nije mi novo ,nova mi je suplementacija..
Vjezbam borilacke vjestine vec 4 ipo godine i godina ipo u teretani ,tako da ono :D
Al sad imo tezu ozljedu ,bio na operaciji pa se jos oporavljam..
A za Whey sam i sam znao..
na to sam i mislio, pa šta možeš uzimat više ? ono što bi ja uzimo to sam i tebi reko

Southpaw
06-10-15, 19:27
na to sam i mislio, pa šta možeš uzimat više ? ono što bi ja uzimo to sam i tebi reko

Ma nisma mislio na to da nesto vise nego ima puno Wheya.. Pa me zanima koji je najbolji i od koga? Ak kuzis sta hocu rec :)

Gymer.
06-10-15, 19:45
imas mozda sliku before.i.after s obzirom koliko vec dugo treniras?
To najvise.volim gledati tu transformaciju postignuta treningom

Da imam. Prosle ljeto,pa zima i sada

http://ch-slike.com/images/2015/10/06/gALKp.jpg

Cyrus
06-10-15, 19:52
Oho , sve pohvale stvarno. I to sve u godinu dana postigao rezultate..

Računat ću na tvoju pomoć :)

Plemeniti
06-10-15, 20:01
Ma nisma mislio na to da nesto vise nego ima puno Wheya.. Pa me zanima koji je najbolji i od koga? Ak kuzis sta hocu rec :)

Uzmi od MyProteina

Omjer cijene i kvalitete je dobar, sema je u tome sto su onaj kojeg kila kosta 100(15 eura) kuna i onaj kojeg kila kosta 250-350(35-50 eura) pa i vise kuna gotovo isti, ovaj skuplji je bolji za 10-15 % po svome sastavu vjerojatno, sto se kvalitete tice, ali ako se posteno potrgas na treningu onda mozes tih 10ak posto nadoknadit kroz to pa ce ti napredak doci na isto, trening ti je glavni dio posla, i prehrana opcenito naravno

Primjer ja treniram, ali pijem alkohol i jedem ko slon pa sam se preko ljeta udebljao da ne pricam... Mene to ne **** toliko jer mi je tehnika i snaga vaznija od izgleda, estetika mi je manje vazna, cista sminka
Trenutno imam 90 kila, a u 4. mjesecu sam imao poslije problema s nosom i infekcijom 72-73, a inace sam oko 80-82 pod normalno, objavit cu negdje sredinom 11. ili pocetkom 12. mjeseca sliku prije i poslije jer cu se do tada vratit s kilama pa da vidite before-after to :D

KenshiN
06-10-15, 20:37
Da imam. Prosle ljeto,pa zima i sada

http://ch-slike.com/images/2015/10/06/gALKp.jpg
svaka čast buraz ,i kažeš sve za 1 god dobar si nema šta

Gymer.
06-10-15, 22:29
Uz veliki trud,i volju sve dođe na svoje :) Sam nemojte tražit motivaciju za trening,neg ju zavolite,ja volim oba dvoje ,al idem u gun,ako stee početnik krenite s školama sklekovi i to i kad dobijete šta mišića u gun,al morate to zavolit,a ne kad vam dođe motivacija,ak šta treba sam pitajte

KenshiN
07-10-15, 10:22
Uz veliki trud,i volju sve dođe na svoje :) Sam nemojte tražit motivaciju za trening,neg ju zavolite,ja volim oba dvoje ,al idem u gun,ako stee početnik krenite s školama sklekovi i to i kad dobijete šta mišića u gun,al morate to zavolit,a ne kad vam dođe motivacija,ak šta treba sam pitajte
pa da ,ono dobiješ motivaciju za vjezbanje ,odradis taj trening sutra ti vec dosadi i tako
treba zavolit :)

Cyrus
07-10-15, 11:16
ne dosadi, nego se odustane, jer im se ne da..
A ljubav takoder nema s tim, ako ti je stalo do nečega to ćeš raditi, bez obzira imaš li empatije ili ne

Luka_Lukarev
07-10-15, 11:23
motivaciju ces dobit sa vremenom ali ako ne odustajes pa kad to zavolis onda tek kreci ozbljino vjezbat

Gymer.
07-10-15, 11:30
ja se dizem svako jutro u pol 8 da idem u gym,mislsi da mi se da? hahah,nedami se al sam se naviko i znam zasto to radim i to je to :)

Luka_Lukarev
07-10-15, 12:11
Never give up on your dreams <3

AnelReal
07-10-15, 12:13
Sta vi SWeri radite kad napolju pada kisa?

Cyrus
07-10-15, 14:24
ja se dizem svako jutro u pol 8 da idem u gym,mislsi da mi se da? hahah,nedami se al sam se naviko i znam zasto to radim i to je to :)Meni rano dizanje za nekakav trening bi bio jedino trcanje, a kako inace ustajem 8-9h , tad mogu usput u gym jer ne otvara prije 9 :D

Gymer.
07-10-15, 14:34
Sta vi SWeri radite kad napolju pada kisa?

Iako neidem vise na SW...sw mozes i kuci,to su ti sklekovi sve varijacije zgibovi sve varijacije i propadanja...Sipka neka izmedu vrata i to ej to za zgibove,sklekovi znas i sam,i nek irazboj stolice za propadanje,tak da et hehe

Plemeniti
07-10-15, 14:34
Meni rano dizanje za nekakav trening bi bio jedino trcanje, a kako inace ustajem 8-9h , tad mogu usput u gym jer ne otvara prije 9 :D

Jbt kakva je to teretana

U Zagrebu ih vecina prek otjedna radi od 6 da poslovni ljudi prije poslao mogu kao odraditi trening

Southpaw
07-10-15, 18:39
Nikad nije rano za trening.. Kada sam radio na definiciji dizo sam se u pola 7 ujutro da bi iso trcat...
Jednostavno to obozavam ,preko ljeta sam svaki dan treniro.. I vecinu izgubio nakon 2 mjeseca mirovanja poslje operacije...

Cyrus
07-10-15, 19:20
Pa sve zavisi od grada u kojem zivis. Ni gym ne radi nedjeljom kao sta u drugim zna raditi.. a i da radi od 6.00 ja bih opet isao oko 8-9h kad se razbudim

AnelReal
07-10-15, 20:36
Pronalazim puno sebe u zadnje dvije stranice ove teme. I ja se isto budim u 7:30 ujutr umijem se, jedem, popijem kafu da me digne, ovo ono i onda slusalice u usi da me napumpa za trt, i u 8:45 krenem ka teretani jer isto moja ne otvara prije 9 jer ne zivim bas u centru grada vise u "sub-urbs" stob se reklo.
Zavrsim oko 10:30 pretezno (presvlacenje, zagrijavanje, trcanje, VJEZBE, trbusnjaci i to je to. malo i popricam u medjuvremenu, presvlacenje) svratim u radnju dok idem kuci uzmem hljeb danasnji, mozda pocnem Farmer hljeb uzimat nestane im vrlo brzo, kuci sam oko 9:50, uzmem proteine popijem (ruke i prsa = puna mjerica, sve ostalo po pola na trening-dan jer hocu da mi dugo traje i brat mi dadne 1/3 uvjek kad njemu ostane pa et dobrodođe. Pojedem sta (uvijek, ne jesti je ogromna greska, reko nixa...) i onda u skolu jer sam ipak druga smjena.
Nekad se desi da ujututro imam obaveza pa poslije skole odem kuci, bude 20:00 jedem, raspremim se i onda u teretanu u 20:30 krecem ko ono jednom sto sam kad sam noge radio. Ovaj gazda ranije zatvori kad nea raje oko 21 a obicno do 22 radi pa sreca sto smo se sreli u putu.

Malo sam vam isprico moju dnevnu rutinu al ****ga... Fina je. Ne bi ja ustajo da ne moram.. Nisam nesto plaho jutarnji tip jer pokusavam da lijezem oko 23:00 pa mi se cesto omakne pa oko 1 zaspim i tako.. Vazan mi je san.
Ostalim danima normala poslije skole odmorim sat-dva i onda u trs po trenerke.

@Gymer Sta ako ne zivis sam? Men bude pravo ofirno ja trbusnjake radim a vamo majka usisaje preskace preko mene.. Mada, dok sam se pripremo za teretanu da idem, radio sam te vjezbe prije spavanja na raspustu (oko 3-4 ujutru) i jeo sta sam htio. Passion4Profession Chest workout level 2 odere me svaki put...

Raskolnikov
07-10-15, 20:44
Sta vi SWeri radite kad napolju pada kisa?

ono što bih radio i da ne pada kiša
šta ima ljepše od trčanja i lagane vježbice po kiši ?

AnelReal
07-10-15, 20:54
ono što bih radio i da ne pada kiša
šta ima ljepše od trčanja i lagane vježbice po kiši ?

S****s vrat proklizas za sekundu. Jos ako poledi il bude rosa ono ujutru pa joj ne gine ti CUM.
Zajbano je "zastavu" tad radit.