PDA

Pogledaj cijelu verziju : [KOŠARKA] ✖ Košarka - Chat ✖



Stranice : [1] 2 3 4 5

Tonća
10-06-15, 21:37
https://i.ibb.co/cr2qxd9/kosarka.pnghttp://ch-slike.com/images/2016/02/14/ds9cj.png

Opis teme:
Ovdje možete komentirati i razgovarati o događajima na košarci ...
Poštujte sva Pravila Offtopica (http://croherze.com/forum/showthread.php?23-%E2%98%BA-Pravila-Offtopica-%E2%98%BA)



ZABRANJENO JE PISATI POSTOVE KOJI NEMAJU SMISLA. SVAKI SPAMMERSKI POST ĆE BITI OBRISAN. DUŽNI STE DA POŠTUJETE OPŠTA PRAVILA FORUMA I SVA OSTALA PRAVILA KOJA NALAŽE PODFORUM I TEMA U KOJOJ POSTATE. SVAKO KRŠENJE TOGA, BIĆE KAŽNJENO OPOMENOM/BANOM.





Sretno svima , postujte pravila foruma.

Bronx
10-06-15, 21:42
Uskoro nam dolazi Euro,za kadete :D

A većina vas neće pratiti,a BiH,dolazi jača nego ikada :D

Tonća
10-06-15, 21:54
Pratit cu ako bude prijenos na TVu ,vak nekad u noć kad mi je dosadno .

No sve to stoji ali
Dražen Petrović za arheologiju

el Krzna
10-06-15, 22:54
Pratit cu ako bude prijenos na TVu ,vak nekad u noć kad mi je dosadno .

No sve to stoji ali
Dražen Petrović za arheologiju

Baš prije 3 dana ova legenda bi slavila rođendan :(

Gunner
10-06-15, 22:59
Baš prije 3 dana ova legenda bi slavila rođendan :(

Nije mu bio rođendan nego je prošlo 22 godine od njegove smrti. Svjetski (šibenski) kosarkaski mozzart heh

el Krzna
10-06-15, 23:05
Nije mu bio rođendan nego je prošlo 22 godine od njegove smrti. Svjetski (šibenski) kosarkaski mozzart heh

Da, ovdje sam se pravo zaje** xd.. sjećam se kad smo putovali prije godinu dana baš mi je tata pokazivao gdje je on pogino

Raskolnikov
11-06-15, 11:10
Pratit cu ako bude prijenos na TVu ,vak nekad u noć kad mi je dosadno .

No sve to stoji ali
Dražen Petrović za arheologiju
antologiju pobogu, čuj arheologiju o.O HAHAHAHA

Šta mislite tko uzima playoff ove godine ?
GSW moj favorit

BombastiC
11-06-15, 16:28
antologiju pobogu, čuj arheologiju o.O HAHAHAHA

Šta mislite tko uzima playoff ove godine ?
GSW moj favorit

I moj favorit je GSW , al bit ce gusto do 7 utakmice

Filozof
11-06-15, 17:55
Cavsi uzimaju sa 4:2

GSW gubi od Cavsa kojima uz LBJa fali najvazniji igrac - Irving, a Love je takodjer imao svoje trenutke, znao je povuci za vrijeme regularne sezone pa se moze reci da 2 od 3 najvaznija igraca Cavsa fale u ovom finalu i onda momcad GSWa kojoj ne fali ni jedan vazniji igrac svejedno gubi.. smijesno i ne zasluzuju naslov

North
11-06-15, 21:14
GS stiže umor, ovo je njihov vrhunac i za narednih par sezona. Čudi me da su i do finala došli, vidjelo se kako je Atlanta prošla sa Cavsima. Ne volim ni jedne ni druge, meni je važno da su Celticsi u playoffu završili

Raskolnikov
12-06-15, 11:25
Vraća se Golden State lagano

BombastiC
15-06-15, 15:10
Evo ga Golden State vodi 3:2,sta mislite oce bit 7 utakmice?

North
15-06-15, 19:43
Ogromna prednost za GS, teniskom terminologijom, Cleveland servira za ostanak u seriji. Ovakav raspret ne očekivah

Gambino
15-06-15, 22:00
Ono sta su Bach, Mozzart i ostali *****i radili sa glazbom to je Petrovic radio u kosarci, da je legenda jos sa nama vjerujem da bi bio bolji nego svi ostali pa cak i od LBJ

Filozof
17-06-15, 03:08
Eto upravo pocinje Game 6 velikog finala, prati tko? :)

Mehinov1c
17-06-15, 03:22
Eto upravo pocinje Game 6 velikog finala, prati tko? :)

Jako kvalitetna utakmica, kako sijevaju trice od Golden Statea, jaaao

Andrés
17-06-15, 03:33
Eto upravo pocinje Game 6 velikog finala, prati tko? :)


Koliko vidim, GSW je na dobro putu da osvoje ovo u toj 6. tekmi, bez da se ide u 7. Nebi to volio, ali eto.. Biti će napetije ako bude 3-3. :D

Filozof
17-06-15, 03:48
Problem Cavsa u 1Q su definitivno turnoveri - 7 komada od toga 3 puta shot clock violation lol, jednom je Mozgov opasno s**** stvar za clockV

Ja se iskreno nadam pobjedi Cavsa, odlicna je serija..

Raskolnikov
17-06-15, 13:13
Iguodala MVP, zasluženo stvarno. Žao mi je malo Clevelanda, borili su se kao lavovi, ali jbg, povrede su napravile svoje...

Gallagher
22-06-15, 00:12
Živnite košarkaši maloo :D
Mirzaa sa Parkinga :D

Mehinov1c
22-06-15, 01:22
Mirza legenda Bosne, zmaj naš iz svlačionice :D

Belick*
22-06-15, 15:08
Evo cisto da se pohvalim gde cu da idem :)

KLIK (http://mondo.rs/a801168/Sport/Kosarka/Agencija-Beobasket-najavila-spektakl-u-Kombank-areni-28.-juna.html)

Filozof
24-06-15, 13:22
**** te karate skupa sa spammom

draft sa noci 25og na 26i, ima ko kakve favorite osim Hezonje (ne znam jel iz drugih zemlji izlazi koji veliki talent na draft ove god?)

Joca_Williams
05-09-15, 12:45
Danas pocinje Evrobasket, petnaest dana uzivanja!

ViKING
05-09-15, 21:59
Da da i odmah na pocetku Srbija pobijedi Spance :)
Vasi utisci ako ste gledali ?

Roske
05-09-15, 22:00
Danas pocinje Evrobasket, petnaest dana uzivanja!

15 dana uzivanja gledajuci zemlju kosarke !!!

ViKING
05-09-15, 22:05
Grobaru dobar je Milosavljevic a ? :D
Fino je poceo pogotovu prvi poen kakav brat iznenada :)
Mislim da ce ovo Srbija da osvoji i to bez nekih vecih problema !

Roske
05-09-15, 22:11
Gagi je veliki borac ali tesko da moze dobiti neku bitniju ulogu na ovom prvenstvu, ipak ima dosta njih ispred njega ..

Bjelica je igracina, pored njega i Nedovic je danas bio raspolozen i u bitnim momentima poentirao.

Teeek je pocetak , ima jos dosta .. zadovoljan sam bilo kojom medaljom.

Stevy_Linglet
05-09-15, 22:58
kfa slovenci lagano pali :P

Filozof
05-09-15, 23:53
@kfa (http://croherze.com/forum/member.php?u=35806) slovenci lagano pali

nazalost cijena te pobjede je preskupa, jer je Bogdanovic vjerojatno zavrsio sa potresom mozga i bio je vidno dezorijentiran nakon pada, a i jos uvijek nema nikakvih vijesti iz stozera :/

nadam se najboljem, jer bez Bogdanovica ova momcad nije ista

kfa
05-09-15, 23:53
@kfa (http://croherze.com/forum/member.php?u=35806) slovenci lagano pali http://croherze.com/forum/images/smilies/tongue.gif

Nista novo. Gubitak je nacionalni sport za nas.. :p

Andrés
06-09-15, 10:04
Nista novo. Gubitak je nacionalni sport za nas.. :p

Nemoj tako, dobro ste se držali negdje do kraja prve četvrtine. :P

Joca_Williams
06-09-15, 11:47
Roske jos centri da nam prorade i bice veselo
Bjelica=profesor,doktor

Roske
06-09-15, 12:20
@Roske (http://croherze.com/forum/member.php?u=37871) jos centri da nam prorade i bice veselo
Bjelica=profesor,doktor

E pa ove godine tesko da cemo docekati da centri prorade, Krstic je morao da barem odigra jos ovo prvenstvo a ne da ode zbog navodnog oslobodjivanja mesta mladima, centri moraju da igraju pored nekog iskusnog kao sto je Krle i to je to .
Raduljica covek nema klub vec godinu dana, ne znam ni gde igra ni sta igra.
Amerikanci su nas isto tako zajebali za Marjanovica i bukvalno poremetili ceo sistem reprezentacije.
Danas protiv Nemacke ocekujem da i ostali prorade.

I opet sami protiv svih, nikad nece shvatiti ni ti Amerikanci a i te Grcke neprijateljske sudije, da kad su god svi protiv nas , tada smo najjaci .. to je nas inat.

Joca_Williams
06-09-15, 14:08
E pa ove godine tesko da cemo docekati da centri prorade, Krstic je morao da barem odigra jos ovo prvenstvo a ne da ode zbog navodnog oslobodjivanja mesta mladima, centri moraju da igraju pored nekog iskusnog kao sto je Krle i to je to .
Raduljica covek nema klub vec godinu dana, ne znam ni gde igra ni sta igra.
Amerikanci su nas isto tako zajebali za Marjanovica i bukvalno poremetili ceo sistem reprezentacije.
Danas protiv Nemacke ocekujem da i ostali prorade.

I opet sami protiv svih, nikad nece shvatiti ni ti Amerikanci a i te Grcke neprijateljske sudije, da kad su god svi protiv nas , tada smo najjaci .. to je nas inat.
Krle i da nije otkazao ne bi igrao, gadnu povredu je zaradio u finalu turske lige. Fali Bobi, ali moze se i bez njega, sacemo da vidimo kako cemo Novickog da cuvamo, samo se toga plasim, Markovic ce ovog Srodera u dzep da stavi kao juce Rodrigesa..

Richard_Bentley
06-09-15, 16:58
Pa sta radi ovaj Bjelica, jaoooo majko :D

Roske
06-09-15, 16:58
Pali su i Nemci !!!! Kakve 2 pobede !!!

nutella
06-09-15, 17:19
Težak meč,sad dan odmora,pa onda zajebancija sa Islandom..

AnelReal
07-09-15, 17:51
Ma jel ovo Bosna igra EB na FTV? Deru nas 29-16, I/IV. Jel ovo A tim? Nisam upucen, ali jesam patriota.

Filozof
07-09-15, 18:38
Ma jel ovo Bosna igra EB na FTV? Deru nas 29-16, I/IV. Jel ovo A tim? Nisam upucen, ali jesam patriota.

Nurkic i Teletovic su OUT to znam, a nisam siguran jel jos ko fali od glavnih igraca

Hrvatska jucer izgubila od Grka jadno da jadnije nisu mogli, voditi cijelu utakmicu (oko 35-36 minuta vodstva smo imali) i onda prokockati to u zadnja 3 napada je stvarno glupo, Hezonja je isforsiro sut na kraju iako je akcija bila da se njemu da lopta za 3 on nije bio slobodan i trebo je produzit nazad na Ukica, a zao mi je kad se vec sa zadnjeg slobonog uspjela dobiti lopta nazad kaj Simon nije potrefio taj sut za X i produzetke.. ali neka, dokazano je da se moze sa Grckom igrat, da je Boggie bio zdrav pobjedili bi

AnelReal
07-09-15, 18:58
Da cuo sam za to. Nema ni Nihada Đedovića u timu. Sva trojca kazu da ne igraju radi nekog fraera u upravi koš. saveza BiH sto ja mislim da je glupo pravo. Nek neko popusti! Repka trpi!

To za Hrvatsku.. Au, gadno. Al oporavit cete se vi, 100%.

el Krzna
09-09-15, 13:55
Sinoć odlična utakmica. U prvom poluvremenu skroz loše, a u drugom smo već pokazali kako se igra :D
Na početku su im puštali previše otvorenih šuteva, a oni dobro gađaju.
Drago mi je bilo vidjeti ono bacanje za loptu, onda ovacije publike koja vidi kako se momci trude, a to je najbitnije, publika je davala dobru atmosferu, a oni su to prenijeli na parket i vratili im duplo, tako se igra :D

Gamberro
11-09-15, 14:07
Jarane vodili smo cetrnest razlike protiv Rusije,al nas opet dobise

Filozof
05-10-15, 21:57
zar je ovako lasa popracenost kosarske na ovom forumu? :S - a nisam zamjetio ni jednog NFL pratioca takodjer.

Zapocela ABA liga (iako ju ne pratim pretjerano) i napokon krenula predsezona NBA za 22 dana nas ocekuje otvaranje. Vasi favoriti za osvajanje naslova?

Nadam se Clippersima dalje od drugog kruga jer su isti bespotrebno prokockali protiv Raketa nakon 3-1 u seriji. Momcad je pojacana iskusnim igracima na potrebnim pozicijama Josh Smith iako SF moze i preuzima ulogu PFa pa ce Griffin moci biti cesce odmaran jer ima adekvatnu zamjenu, a takodjer cetvorku moze preuzeti i Pierce. Tome pridodati Stephensena koji preuzima ulogu bad boya nakon Barnesovog odlaska. Biti ce zanimljivo i nadam se makar finalu konferencija ako ne i do samog NBA finala.

demarcus
07-10-15, 14:37
zar je ovako lasa popracenost kosarske na ovom forumu? :S - a nisam zamjetio ni jednog NFL pratioca takodjer.

Zapocela ABA liga (iako ju ne pratim pretjerano) i napokon krenula predsezona NBA za 22 dana nas ocekuje otvaranje. Vasi favoriti za osvajanje naslova?

Nadam se Clippersima dalje od drugog kruga jer su isti bespotrebno prokockali protiv Raketa nakon 3-1 u seriji. Momcad je pojacana iskusnim igracima na potrebnim pozicijama Josh Smith iako SF moze i preuzima ulogu PFa pa ce Griffin moci biti cesce odmaran jer ima adekvatnu zamjenu, a takodjer cetvorku moze preuzeti i Pierce. Tome pridodati Stephensena koji preuzima ulogu bad boya nakon Barnesovog odlaska. Biti ce zanimljivo i nadam se makar finalu konferencija ako ne i do samog NBA finala.

Realno, mislim da ce Spursi osvojiti.Talentovana ekipa totalno
Ja sam 'Laker till I die', ali ne ocekujem previše od njih.

Filozof
07-10-15, 15:09
Realno, mislim da ce Spursi osvojiti.Talentovana ekipa totalno
Ja sam 'Laker till I die', ali ne ocekujem previše od njih.

Lakersi su drasticno poboljsali roster u odnosu na proslu sezonu, ali svejedno je to preslabo za ovakav zapad. Spursi su svake godine favorit to je tako pogotovo sada pojacani LaMarcusom koji je po meni druga najbolja cetvorka lige iza BG32, al prosle sezone kad su dosli na Clipperse znao sam da ce izgubit, a vjerujem da Clippersi ove godine mogu napraviti iskorak kako sam i reko makar do finala konferencija ako ne i do NBA finala jer imaju odlicnu momcad maltene dvije petorke koje bi mogle samostalno do PO.

Kalle
12-10-15, 00:29
Ove godine NBA ligu sigurno ce osvojiti Cleveland Cavaliers, jer momci imaju starsnu ekipu, imaju starsnu prvu postavu, osim ako se ne probudi Los Angles Clippers jer ti momci imaju strasnuu ekip, a nisi toliko uigrani to je moje misljenje barem...

demarcus
12-10-15, 00:40
Jedno sam siguran da i ako dodju do finala, Lebron gubi u finalima DEFINITIVNO... lol

Kalle
12-10-15, 00:47
Jedno sam siguran da i ako dodju do finala, Lebron gubi u finalima DEFINITIVNO... lol

od koga mogu izgubiti u Finalu ko se moze mjeriti s tom ekipom jos ?

BombastiC
12-10-15, 00:47
Ove godine NBA ligu sigurno ce osvojiti Cleveland Cavaliers, jer momci imaju starsnu ekipu, imaju starsnu prvu postavu, osim ako se ne probudi Los Angles Clippers jer ti momci imaju strasnuu ekip, a nisi toliko uigrani to je moje misljenje barem...

To su rekli i prosle godine pa su ih Warriorsi dobili

Filozof
12-10-15, 00:49
Jedno sam siguran da i ako dodju do finala, Lebron gubi u finalima DEFINITIVNO... lol

Preuvelicavaju ljudi s njegovim porazima u finalima jer uvijek u finalu bude sam, a tesko je kad takav teret padne na tebe Kobeu nije bilo tesko sa Shaqom, a Jordanovoj ekipi da ne pricam - a Cavsima ove godine da je za finale bio spreman makar Irving/Love osvojili bi, a kud da su bila obojica. Pa on je sam dovuko Cavse do finala, a protiv raspolozenih Splash Brothersa tesko je igrat sam. Cavsima tesko da ima tko parirat na Istoku i ove godine mozda Pacersi s oporavljenim Georgeom i Ellisom koji bi mogli voditi odlican napad, ali ostaje pitanje obrane tesko da Hill moze zamjenit Hibberta koliko god ovaj bio los prosle sezone bio je bolji od Hilla, a ostaje pitanje ko ce im pruziti otpor sa Zapada - OKC, GSW, Clippers ili Spurs mislim da nitko vise se tu ne moze prikljuciti osim eventualno Raketa.

Bilo bi glupo ne spomenuti Kingse koji su odradili odlican posao u offsezoni, Rondo, Belinelli uz Cousinsa, Gaya, McLemorea i Collisona, uf mocno. Ali prvo to treba uigrati i uci u PO, a onda je sve otvoreno.

____

Bombastic - shvati da u finalu nije bilo 2 od 3 najbolja igraca, Delavedova koji nije odigrao toliko utakmica maltene u cijeloj sezoni odigrao ih je u finalu.

Kalle
12-10-15, 01:06
Prosle godine Warriorsi su dobro odigrali i proslavili se s tim, a ove godine nece moci to je prvo i zadnje za njih bilo, ali ko zna mozda se desi i cudo mozda NBA ligu osvoji New York Knicks nikad se ne zna...

Filozof
12-10-15, 01:45
Prosle godine Warriorsi su dobro odigrali i proslavili se s tim, a ove godine nece moci to je prvo i zadnje za njih bilo, ali ko zna mozda se desi i cudo mozda NBA ligu osvoji New York Knicks nikad se ne zna...

ahahahh ne pretjeruj, pa Knicksi na sugavom istoku ne mogu do PO kaj ce osvojit s Melom, Porzigisom, Lopoezom i Affalom? Klupa im suplja totalno.

edit: Za mene su favoriti Clippersi kako sam i reko oni imaju mogucnost s dvije petorke doc u PlayOff
Jordan - Smith - Crawford - Reddick - Stephenson
Davis - Griffin - Pierce - Rivers - Paul
i jos imaju igrace za rotaciju tipa Hedo Turkoglu, Prigioni, Johnson pa i Wilcox

definitivno glavna petorka: Jordan - Griffin - Pierce(Smith) - Reddick - Paul

Kalle
12-10-15, 01:50
ahahahh ne pretjeruj, pa Knicksi na sugavom istoku ne mogu do PO kaj ce osvojit s Melom, Porzigisom, Lopoezom i Affalom? Klupa im suplja totalno.




Ma salim se da ce osvojiti ahahah, ali ja navijam za taj klub i volim ga, jer mi tu igra najdrazi igrac, ali nemaju oni sanse nikakve :/

demarcus
12-10-15, 12:46
respect za ove ljude koji navijaju za svoj klub kakvi god bili

btw, ja mislim da ce spursi uzet...

Filozof
12-10-15, 12:56
Tesko, kazem Spursi su ok - ali da ce Aldridge napraviti takvu prevagu, tesko. Timmy je jos godinu stariji isto kao i Ginobilli, Parker takoder. Po meni maximum do finala konferencije mogu, vise tesko.

Ove godine mislim da ce Portland izvisiti jer bez Aldridgea, Batuma i Lopeza nije to ista momcad, nadam se da ce Kingsi uzeti njihovu poziciju.

North
14-10-15, 14:55
Teško San Antonio. Jest da imaju najozbiljniji tim, ali su im glavne zvijezde godine ne stigle, nego i prestigle. 2013 svima sam govorio 100% San Antonio, ali ove godine nema šanse. Ne vjerujem da Aldrigde može ponoviti prethodnu sezonu, a ko je pratio Eurobasket, nisu mu sigurno promakle očajne partije Tonya, meni se više čini da su to neki psihički problemi, nego forma. Prošle sezone pobijedio je timski dug, Warriorsi i više nego zasluženo. NBA liga je drastično pala. I takva, komercijalna, je svjetlosnu godinu ispred evropske košarke. Ove sezone bi se svašta moglo desiti, Houston, Oklahoma, GSW opet, Clippersi... Srce mi se cijepalo kad viđoh da Paul za Clipperse potpisa. Koliko znam za NBA, nekih 15-16 godina, navijam za Boston i on je većinu tog vremena bio tu, te priželjkivah njegov povratak :D

Filozof
14-10-15, 15:56
Potpiso je za Clipperse zbog Doc Riversa, zna da s njime moze po zadnji prsten.

Kalle
16-10-15, 00:00
Mah evo upravo nesto citam na jednoj stranici, dva najspremnija kluba ove godine u NBA Cliperrsi i Cavs

Dock Brown
16-10-15, 01:02
Cleveland ce bit jak ove godine J.R Smith, Kevin Love, Kyle Irving, Lebron James, Richard Jefferson ako budu zdravi i konstantni imaju sanse za prsten...

Filozof
16-10-15, 11:19
Jefferson je samo rotacija, on nece biti u prvoj petorci nikako i njegovo zdravlje uopce nije potrebno za prsten Cavsa. Cunningham se pokazao kao odlicno rotacijsko rjesenje sada u predsezoni tako da ocekujem njegovu vecu minutazu kada krene sezona, moci ce odlicno pokriti izostanak J.R-a.

Clippsi i Cavsi imaju najvecu klupu u NBAu, tako da su samim time i glavni favoriti.

Kalle
20-10-15, 21:14
Ma cavss uzima ove sezone 100% nema ko drugi momci u spremni Boze

Filozof
21-10-15, 15:42
Ma cavss uzima ove sezone 100% nema ko drugi momci u spremni Boze

A kaj su Clippersi i Thunderi nego spremni? Glupo je u svakom drugom postu pricati 100% osvajaju jer sezona ima 100 utakmica i moguce se ozljedit bez LBJa nemaju nikakve sanse iovako ionako. Tako da okani se 100%

Kalle
21-10-15, 18:48
A kaj su Clippersi i Thunderi nego spremni? Glupo je u svakom drugom postu pricati 100% osvajaju jer sezona ima 100 utakmica i moguce se ozljedit bez LBJa nemaju nikakve sanse iovako ionako. Tako da okani se 100%

A sta je s Irvinga i ostalih igraca Irving moze sam igrati, ima tehniku, sut ima sve, Shumpert isto Boze ima sut Smith ide pod kos kao James i Kobe zajedno

Filozof
21-10-15, 19:26
A sta je s Irvinga i ostalih igraca Irving moze sam igrati, ima tehniku, sut ima sve, Shumpert isto Boze ima sut Smith ide pod kos kao James i Kobe zajedno

James i Kobe imaju isti sut ko bilo koji drugi igrac i Kobe, jer LBJova tehnika suta je koma.. Ali na snagu moze radit kaj god hoce, a bez njega ta momcad je prosjek.

Kalle
21-10-15, 23:14
James i Kobe imaju isti sut ko bilo koji drugi igrac i Kobe, jer LBJova tehnika suta je koma.. Ali na snagu moze radit kaj god hoce, a bez njega ta momcad je prosjek.

Pa dobro to si upravu, moja je greska, ali bit ce dobra NBA sezona samo ako ne dodje do kakvog Cuda da neko drugi nesto uradi....

Filozof
27-10-15, 23:26
danas je dan :p

super utakmcie za otvorenje, a sutra jos bolje.. vracaju se besane noci

Ivory
27-10-15, 23:43
Da hoce Knicksi doci do playoffa ali mislim da je to naucna fantastika :(

Filozof
28-10-15, 00:49
Da hoce Knicksi doci do playoffa ali mislim da je to naucna fantastika :(

PO i nije tolko nemoguc posto se nalaze na Istoku tamo je manje od 40 pobjeda dovoljno za PO, a imaju ok petorku i ako ih zaobidu ozljede do POa bi se mogli provuc (vise od toga nema sanse)

Silan
28-10-15, 18:24
Ljudi za****te NBA, Evroliga je tri puta bolja od NBA mislim zanimljivija. Gledam Golden Stejte ne mogu ljudi da promase obruc to nije zanimljivo :D

Ivory
28-10-15, 19:01
PO i nije tolko nemoguc posto se nalaze na Istoku tamo je manje od 40 pobjeda dovoljno za PO, a imaju ok petorku i ako ih zaobidu ozljede do POa bi se mogli provuc (vise od toga nema sanse)

Iz sezone u sezonu sam bio pri tom misljenju ali su me uvjek vec odma oko nove godine demantovali

el Kile
28-10-15, 21:30
Ma cavss uzima ove sezone 100% nema ko drugi momci u spremni Boze

Ma nemora bit, tako su trebali i ovu sezonu osvojit jer su po svemu sudeći bili najjaci, i dvije ozljede u doigravanju sjebu sve kume :)

Kalle
28-10-15, 21:57
Da hoce Knicksi doci do playoffa ali mislim da je to naucna fantastika :(

Pa to se cijenii prikaa bolan, ti si moj covjek KNICKS u SRCU, Carmelo do Grobaa <3 <3

Joca_Williams
30-10-15, 00:01
Ljudi za****te NBA, Evroliga je tri puta bolja od NBA mislim zanimljivija. Gledam Golden Stejte ne mogu ljudi da promase obruc to nije zanimljivo :D

Slazem se sa tobom u potpunosti, u NBA je zanimljiv samo Playoff.

Kalle
01-11-15, 02:01
Momci ima li neko slucajno link kakvih prenosa NBA lige veceras da mogu gledati ???

North
01-11-15, 02:16
Evo da nastavimo priču sa FRa ovdje haha

http://www.rojadirecta.me/

ovdje bude često HQ streamova

Ivory
01-11-15, 16:18
Momci ima li neko slucajno link kakvih prenosa NBA lige veceras da mogu gledati ???

Imam ti ja aplikaciju za android telefone pa mi se javi na PM ako zelis.

Prile Knicksi nam startovali sa 2 pobjede u gostima,ja ne znam oce li ovo snijeg sutra ?

Kalle
01-11-15, 19:52
Imam ti ja aplikaciju za android telefone pa mi se javi na PM ako zelis.

Prile Knicksi nam startovali sa 2 pobjede u gostima,ja ne znam oce li ovo snijeg sutra ?

Prika mooj jesi vido Carmela sta radi, on je snimao sinoc pornic, ubio nogama i ruka, ma idu knicks jos do koje pobjedee, dobrii su ove sezone, drago mi je haos sto su pobjedili

RiddiX
02-11-15, 00:20
Izvoli brate sve moguce linkove za sve moguce sportove. Golden State Warriors ili Clippersi osvajaju.

http://gofirstrow.eu/sport/basketball.html

KenshiN
02-11-15, 11:56
Izvoli brate sve moguce linkove za sve moguce sportove. Golden State Warriors ili Clippersi osvajaju.

http://gofirstrow.eu/sport/basketball.html
ma to bratee ovo sam tražio al nikako nisam mogo nac hahahh
sad uzivancija

North
02-11-15, 16:05
Moju podršku imaju Clippersi, ponajviše zbog trenera i The Truth-a. Volio bih da Boston dođe do Play-offa, ali teško. Prošle godine su me iznenadili pozitivno

RiddiX
02-11-15, 16:08
Jaki su i svake sezone idu na 7 utakmica u play offu, nekada i nemaju srece. Definitivno zasluzuju titulu za protekli period.

el Kile
03-11-15, 00:51
Moju podršku imaju Clippersi, ponajviše zbog trenera i The Truth-a. Volio bih da Boston dođe do Play-offa, ali teško. Prošle godine su me iznenadili pozitivno

MA celticsi igraju najprljaviji basket trenutn na svijetu, samo tuča, onaj Sullinger ništa drugo ne radi nego samo ubija laktovima, isto kao i olynik :D

Doktor
03-11-15, 01:37
NBA i njihova americka kosarka, pff

https://www.facebook.com/ILoveBasketballTv/videos/vb.239409293536/10153702216613537/?type=2&theater


trebalo bi da mozete otvoriti video, public je

RiddiX
04-11-15, 15:55
NBA i njihova americka kosarka, pff

https://www.facebook.com/ILoveBasketballTv/videos/vb.239409293536/10153702216613537/?type=2&theater


trebalo bi da mozete otvoriti video, public je

Hahhaha, dobro to se nekad omakne, al zato ljudi rokaju pogode tri trice za deset sekundi, dok u evropskoj kosarci za to vrijeme ne mogu zabiti za dva poena.

crack.
08-11-15, 12:01
Što kažete o startu Maria Hezonje, kako se uklopio 1. sezonu u NBA?

Aarslan
08-11-15, 20:12
Imal večeras kakve košarke na TVU (arena 1-4 ?)

Filozof
08-11-15, 20:38
Imal večeras kakve košarke na TVU (arena 1-4 ?)

arena uopce ne prenosi NBA ako se ne varam, vec SK (povremeno)

a ovako na areni ima ABA liga uvijek

Aarslan
08-11-15, 20:41
arena uopce ne prenosi NBA ako se ne varam, vec SK (povremeno)

a ovako na areni ima ABA liga uvijek

pa nisam pit'o NBA , vec bilo kakva kosarka :P hahah ugl. znas li termine ikakve da se moze geldat sta vcrs

Filozof
08-11-15, 20:44
pa nisam pit'o NBA , vec bilo kakva kosarka hahah ugl. znas li termine ikakve da se moze geldat sta vcrs

nije tesko googlat :)

http://www.tvarenasport.com/channel

danas veliki derbi Istoka; Cavs - Pacers (mozda trenutno i ne tako velik kako bi bio prije 2sezone da je LBJ bio u Cavsima, ali Indiana ce svakako u PO i mozda do finala konferencije)

Th3DON
08-11-15, 21:17
Uf sine nisam igro kosaricu skoro 6 mj, bas bi volio bacit neki derbi ili neku free ;)
Hehehe :D...
Sta ima, kad ste vi zadnji put igrali ? :)

North
08-11-15, 21:51
Nažalost na kraju srednje prije godinu i po, zafali mi često onako pucati trice

Th3DON
11-11-15, 21:43
Nažalost na kraju srednje prije godinu i po, zafali mi često onako pucati trice

Pfff buraz, i meni isto, ponekad cak i previse :S... Onak bas bi htio malo igrat, ali nema ekipe s kojom mozes normalno zaigrat, danas svi na kompovima, ma uzas :S

North
12-11-15, 01:54
Ma i NBA cirkus pravi postao, komercijala mrtva. Ljudi ko da igraju bez odbrane, ako neko krene na zakucavanje ovi samo posmatraju, i u ovo se uvuče kapitalizam

Kalle
14-11-15, 00:51
Joj gledao mela nafuro se na treningu ubacim 24 ko iz pice.
Veceras Jaka NBA tekma Knicks i maleni Cavs

SAMO CARMELO BAJO MOJ

Joca_Williams
15-11-15, 18:00
Dokazali da su bas maleni, posebno LeBron, dao trecinu poena..

Kalle
16-11-15, 04:17
Dokazali da su bas maleni, posebno LeBron, dao trecinu poena..

Za mene su svi maleni osim KNICKSA !!!

North
16-11-15, 15:05
Aj Boston dobio Oklahomu haha, i bez duranta ovo je veliki uspjeh

Ivory
16-11-15, 23:28
Ma Smart je odigrao odbranu protiv Westbrooka maestralno,Oklahomi je najveci problem sto nemaju adekvatnu zamjenu za Westbrooka i Duranta a samim time niko od ostalih ne moze ni preuzeti odgovornost.Mislim ima Ibaka ali nije on opet taj kalibar igraca da iznese cijelu utakmicu sam.

North
17-11-15, 01:09
U pravu si Ivo, vidjelo se prošle sezone, bez jednog člana tog dvojca to nije isti tim, nije važno kojeg. To je najveći problem OKCa

kilejug2
17-11-15, 01:10
Pa nijedan nije pravi team ako ne moze bez jednog igrača

Archer
17-11-15, 02:09
Sta vi ocekujete od ekipe Oklahoma City Thunder? Da li mislite da mogu da pariraju velikim silama poput Golden Stejta, ili pak Klivlenda, verujem da imaju ekipu za NBA Finals, sad pitanje je da li ce moci da prodju uvek jacu Zapadnu stranu lige.

Ivory
18-11-15, 10:16
Sta vi ocekujete od ekipe Oklahoma City Thunder? Da li mislite da mogu da pariraju velikim silama poput Golden Stejta, ili pak Klivlenda, verujem da imaju ekipu za NBA Finals, sad pitanje je da li ce moci da prodju uvek jacu Zapadnu stranu lige.

Ako ih zaobidju povrede,mislim da mogu i do polufinala u playoffu

Janacko
18-11-15, 21:12
Ljudi manite se NBA gledajte Evroligu iskreno je ne izvesnija i zanimljivija za gledanje :)

Raskolnikov
21-11-15, 11:30
Ljudi manite se NBA gledajte Evroligu iskreno je ne izvesnija i zanimljivija za gledanje :)
kako kome, meni osobno je euroliga dosadna

GSW ove godine nezaustavljiv, 14-0 učinak se nije vidio 1957.

Filozof
21-11-15, 15:25
kako kome, meni osobno je euroliga dosadna

GSW ove godine nezaustavljiv, 14-0 učinak se nije vidio 1957.

Clippersi su im oba puta bili najblize, aj Netsi su izvukli X, al GSW je igrao katastrofa

Kod GSWa doma Clippersi su pred kraj vodili i prokockali, a sada takoder naceti ozljedama imali su +20 i uspjeli to prokockati - kao da sam gledo utakmicu s Rocketsima u PO kad su sjebali +20 takoder. Clippersi bi ih mogli dobiti u seriji playoffa ukoliko dodu na njih bez ozljeda jer je u rosteru 6 novih igraca tako da jos tu ostaje uigravanja

North
21-11-15, 17:42
Ako Boston ovako nastavi, ja ih vidim u playoffu. Ne gube tamo gdje se ne treba gubiti (timova ispod njih na tabeli) i to bi mogao biti ključ za playoff. Clippersi su stvarno loši, podbacili su pravo, a ako se Curry povrijedi, niz od GSW će krenuti u kontru

Kalle
04-12-15, 20:34
Evo ovo je dobra NBA sezona, pogledajte jedne Knickse sada igraju srcem, dobru ekipu imaju znaci mogu daleko dogurati, aaa ovako Golden i Cavs mze se povrjediti Curry, James, Irving, znaci nikad se ne moze reci ovi sigurno ce osvojiti, znaci ovo je borba i bit ce do kraja dobro gledati...

North
04-12-15, 22:28
Hajmo malo aktivirati ovu temu, nema smisla da propada. Gledah jutros OKC Miami i ono je stvarno bruka, ako su Durant ili Westbrook na klupi, OKC kao Cibona igra. Tokom utakmice košarkaši otvorene šuteve promašuju, stvarno svako sad u NBA može igrati

Filozof
04-12-15, 23:20
Evo ovo je dobra NBA sezona, pogledajte jedne Knickse sada igraju srcem, dobru ekipu imaju znaci mogu daleko dogurati, aaa ovako Golden i Cavs mze se povrjediti Curry, James, Irving, znaci nikad se ne moze reci ovi sigurno ce osvojiti, znaci ovo je borba i bit ce do kraja dobro gledati...

Ja to govorim od pocetka, kad su svi ganjali i pricali kako ce Cavsi sigurno osvojit, odma sam reko da stave nogu na kocnicu. Isto tako sad kazem GSW je svakako favorit, ali jel stvarno moguce da odradis dvije sezone bez ozljede? LBJ je dobro reko da je GSW najzdarvija ekipa u NBAu ili ce ih sreca pomaziti ponovno ili ce im napokon okrenuti leda. Prosle sezone su na svoje zdravlje dobili svaku ekipu s ozljedenim jednim od glavnih igraca. Za NOP nije igrao Holiday, za Grizlije Conley, Za GSW Beverley, a za Cavse Love&Kyrie.

Od Clippersa sam ocekivo vise, ali ocito su okrenuli leda Docu, tako nesto je dao naslutiti i DeAndre Jordan. Malo on previse gura malog Riversa koji je slab igrac, prosle sezone je imao jedino dvije solidne partije i to protiv Rocketsa, a sve ostalo je vise smetao nego pomagao.


Hajmo malo aktivirati ovu temu, nema smisla da propada. Gledah jutros OKC Miami i ono je stvarno bruka, ako su Durant ili Westbrook na klupi, OKC kao Cibona igra. Tokom utakmice košarkaši otvorene šuteve promašuju, stvarno svako sad u NBA može igrati

pa i Jordan je promasivo otvorene suteve? Kobe isto, Durant isto, Wess isto. To je normalna stvar, da oni mogu svaki sut pogodit igra ne bi bila zanimljiva.

North
04-12-15, 23:36
Od Clippersa sam ocekivo vise, ali ocito su okrenuli leda Docu, tako nesto je dao naslutiti i DeAndre Jordan. Malo on previse gura malog Riversa koji je slab igrac, prosle sezone je imao jedino dvije solidne partije i to protiv Rocketsa, a sve ostalo je vise smetao nego pomagao.



pa i Jordan je promasivo otvorene suteve? Kobe isto, Durant isto, Wess isto. To je normalna stvar, da oni mogu svaki sut pogodit igra ne bi bila zanimljiva.

Za Clipperse je sigurno da su podbacili, mnogi su puno više očekivali...

Pa normalno je da promaši, ali jutros je bio festival promašaja iz vana, Durant katastrofa, 2 trice, 5 slobodnih ostalo zakucao, Westbrook 0 od 3 trice itd

Doktor
04-12-15, 23:43
Posto nisam dugo ovdje pisao,da i ja sta prokomentarisem :D

Pratio sam NBA dugi niz godina, poceo kao mali od 7-8 godina jos kada su shaq i kobe igrali, s tim da u zadnje 2 godine slabije jer nazalost vise nemam sportklub, a preko interneta sam gledao samo utakmice za koje sam smatrao da ce biti zanimljive jer mi je jako naporno sjediti za kompom i gledati pa gasiti oglase itd..

Ove godine sam odlucio napraviti "pauzu" od NBA i njihove kosarke. U zadnje vrijeme sam jako razocaran sa NBA uopsteno, razloga imam dosta. Od kosarke koja je bila na nivou su napravili show, a ja licno showman nisam. Gledam mnoge propuste NBA sudija, prije su se u NBA koraci tolerisali, ali ove godine je stvarno neprihvatljivo, lik na centru uzme loptu u kontri i otrci do kosa zakuca, i njima je to WAU, STA JE URADIO , KAKAV MOCAN LIK.

Meni se to iskreno gadi, to nisu kosarkasi to su atlete. Drugi razlog je taj sto inace u NBA sezoni prvih 80 utakmica je bas na nekom opustenom nivou,osim ako to nisu direktni rivali. Dakle dosta opusteno se ulazi jer vremena je stvarno dosta i ogroman broj utakmica,pa se stede za playoff sto je i logicno.

Sto se tice regularne sezone odgledat cu samo par puta Lakerse, moj najdrazi tim jos od ranog djetinjstva, iz cistog razloga sto ce se moj idol Kobe Bryant penzionisati na kraju sezone. Velika tuga za kosarku,ali treba biti realan njegovo tijelo vise izdrzati ne moze. Takodje prije nego je pocela sezona sam planirao pratiti malo Phoenix Sunse,ali od toga nece biti nista, jer bih njih gledao samo iz razloga sto igra Mirza Teletovic, medjutim oscilira sa minutazom tako da mi ne pada napamet cekati neke kasne sate, da bih ga gledao svega 3-4 minute na parketu...

Filozof
04-12-15, 23:51
Posto nisam dugo ovdje pisao,da i ja sta prokomentarisem :D

Pratio sam NBA dugi niz godina, poceo kao mali od 7-8 godina jos kada su shaq i kobe igrali, s tim da u zadnje 2 godine slabije jer nazalost vise nemam sportklub, a preko interneta sam gledao samo utakmice za koje sam smatrao da ce biti zanimljive jer mi je jako naporno sjediti za kompom i gledati pa gasiti oglase itd..

Ove godine sam odlucio napraviti "pauzu" od NBA i njihove kosarke. U zadnje vrijeme sam jako razocaran sa NBA uopsteno, razloga imam dosta. Od kosarke koja je bila na nivou su napravili show, a ja licno showman nisam. Gledam mnoge propuste NBA sudija, prije su se u NBA koraci tolerisali, ali ove godine je stvarno neprihvatljivo, lik na centru uzme loptu u kontri i otrci do kosa zakuca, i njima je to WAU, STA JE URADIO , KAKAV MOCAN LIK.

Meni se to iskreno gadi, to nisu kosarkasi to su atlete. Drugi razlog je taj sto inace u NBA sezoni prvih 80 utakmica je bas na nekom opustenom nivou,osim ako to nisu direktni rivali. Dakle dosta opusteno se ulazi jer vremena je stvarno dosta i ogroman broj utakmica,pa se stede za playoff sto je i logicno.

Sto se tice regularne sezone odgledat cu samo par puta Lakerse, moj najdrazi tim jos od ranog djetinjstva, iz cistog razloga sto ce se moj idol Kobe Bryant penzionisati na kraju sezone. Velika tuga za kosarku,ali treba biti realan njegovo tijelo vise izdrzati ne moze. Takodje prije nego je pocela sezona sam planirao pratiti malo Phoenix Sunse,ali od toga nece biti nista, jer bih njih gledao samo iz razloga sto igra Mirza Teletovic, medjutim oscilira sa minutazom tako da mi ne pada napamet cekati neke kasne sate, da bih ga gledao svega 3-4 minute na parketu...

Da to zakucavanje je bio Cory Brewer, a i LBJu se zna cesto progledat kroz prste u nekim glupim situacijama.

Regularna sezona je svakako zanimljiva samo u rivalskim utakmicama odnosno sve Clippers - GSW tekme (njih obozavam gledati zadnje dvije-tri god). Ovako vise nema nekog pravog rivaliteta izmedu nekih momcadi, neki kvazi rivali bili su Paceri i Miami dok su bili glavni na istoku, sad je to opet Indiana i Cavs uz premoc Cavsa. Playoff je druga prica, ali nekako jednostavno najvise volim gledati Clipperse jer igraju atraktivnu kosarku s puno zakucavanja, nemogucih alley-oopova, pa se na to nadovezu CP3 i Redick sa tricama. Imaju raznovrsnu kosarku, nadam se da je ovaj negativni niz odraz upoznavanja u momcadi jer je doslo 6 novih igraca u proslogodisnji roster. Jer po imenima imaju dvije momcadi koje bi zasebno osigurale playoff kako sam reko prije pocetka sezone, sad je samo pitanje hoce li se uspjeti uigrati.

Kalle
05-12-15, 02:02
Ja to govorim od pocetka, kad su svi ganjali i pricali kako ce Cavsi sigurno osvojit, odma sam reko da stave nogu na kocnicu. Isto tako sad kazem GSW je svakako favorit, ali jel stvarno moguce da odradis dvije sezone bez ozljede? LBJ je dobro reko da je GSW najzdarvija ekipa u NBAu ili ce ih sreca pomaziti ponovno ili ce im napokon okrenuti leda. Prosle sezone su na svoje zdravlje dobili svaku ekipu s ozljedenim jednim od glavnih igraca. Za NOP nije igrao Holiday, za Grizlije Conley, Za GSW Beverley, a za Cavse Love&Kyrie.

Od Clippersa sam ocekivo vise, ali ocito su okrenuli leda Docu, tako nesto je dao naslutiti i DeAndre Jordan. Malo on previse gura malog Riversa koji je slab igrac, prosle sezone je imao jedino dvije solidne partije i to protiv Rocketsa, a sve ostalo je vise smetao nego pomagao.



pa i Jordan je promasivo otvorene suteve? Kobe isto, Durant isto, Wess isto. To je normalna stvar, da oni mogu svaki sut pogodit igra ne bi bila zanimljiva.


Mah sezona ce biti dobra i puno bore i rada se vidi u ekipama,
I da malo aktiviramo ovu temu, to jeste grupu kako god hocete da ne propadne sto kaze North , KNICKS DO FINALA

North
05-12-15, 02:10
Evo danas u normalnom terminu igraju GSW, da i ja tu silu odgledam čitavu utakmicu, pa da mogu procijeniti na čemu su oni. Evo Knicksi ti igraju gradski, valjda mogu njih dobiti haha. Boston me iznenađuje i drago mi je zbog toga, sam playoff je veliki uspjeh

Doktor
05-12-15, 02:22
GSW ekipa je zaista dobra, prosle godine pa sada i ove. Jednostavno uzivam gledati majstora Currya. Ali ruku na srce, da Cleveland nije imao onakve probleme sa povredama u playoffu ( Irving i Love ) , dakle bukvalno je LBJ sam igrao, GSW su mogli ostati i bez titule cak. Ocekujem i ove godine jaku borbu izmedju GSW i Cavaliersa, ocekujem da ce se ponovo naci u finalu, gdje bih ja iskreno vise volio da GSW dobije,ali vidjet cemo :D

Filozof
05-12-15, 02:26
GSW ekipa je zaista dobra, prosle godine pa sada i ove. Jednostavno uzivam gledati majstora Currya. Ali ruku na srce, da Cleveland nije imao onakve probleme sa povredama u playoffu ( Irving i Love ) , dakle bukvalno je LBJ sam igrao, GSW su mogli ostati i bez titule cak. Ocekujem i ove godine jaku borbu izmedju GSW i Cavaliersa, ocekujem da ce se ponovo naci u finalu, gdje bih ja iskreno vise volio da GSW dobije,ali vidjet cemo :D

Ne znam zasto, al ne vjerujem da ce GSW do finala. Prosle godine sam bio uvjeren da ce GSW i Cavsi bit finale, al sad imam neki osjecaj Spurs/Clippers vs Cavaliers jer je Istok ponovno preslab za Kinga

Kalle
06-12-15, 00:44
ovaj Klark iz GS nije nimalo los igrac ima strasnu tehniku fino igraaa moze ovaj GS i bez Currya

North
06-12-15, 01:56
ovaj Klark iz GS nije nimalo los igrac ima strasnu tehniku fino igraaa moze ovaj GS i bez Currya

Po ovome što ja gledam, nema teorije. Čim sam ja njih počeo gledati, oni meda ne mogu, mada nije Toronto za odbaciti, šta više suprotno. Ubi ih ovaj neki čupavi Nogueira haha

Kalle
06-12-15, 02:37
Po ovome što ja gledam, nema teorije. Čim sam ja njih počeo gledati, oni meda ne mogu, mada nije Toronto za odbaciti, šta više suprotno. Ubi ih ovaj neki čupavi Nogueira haha

evo gledam i ja ovaj Toronto fakat nije los klub sekunde evo igraju na 1 razlike sa liderom NBA pa stvarnooooo

Harry
06-12-15, 12:42
Raptorsi i bez Valenciunasa dobro prođoše protiv GSW-a.

Curry i Lowry nevjerovatni!

North
06-12-15, 16:21
Mido i ja smo dalje raspravljali na FRu, Lowry utakmicu karijere odigrao, Curry standardno. Nisam očekivao ovakav otpor Toronta, može ovaj tim i puno bolje još. Clippersi teže od očekivanog, ali pobjeda se piše

Filozof
06-12-15, 17:37
Toronto nakon Clippersa prvi pruzio pravi otpor GSWu, Netsi su bili u produzetcima, al je tu vise igrala slaba realizacija GSWa, nego neki napad&obrana.

Clippersi su osakaceni bez Paula, jako je tesko jer je on pravi primjer playa, rade ce asistirati nego zabiti, kao i Parker npr.

Curry je u zivotnoj formi, ne volim ga kao ni cijeli taj GSW (posto sam Clipper), ali moram im skinuti kapu za to kaj pruzaju na terenu. Za njih nema izbubljenje utakmice, rjese -20 u zadnjoj cetvrtini i okrenu utakmicu. Svaka cast. Ali ta momcad bez Currya nije ista i bez njega ne mogu, on kad nije na terenu razlika pada cak i gube. Ukoliko se slucajno desi da se on ozlijedi (pogotovo u PO). GSW ce se tesko odrzati.

sabit_iztarcina
06-12-15, 22:59
Pa šta reći ?


https://v.cdn.vine.co/r/videos/3EC60AFE601186474592852914176_3fb04dc482d.1.5.3062 827831869786651.mp4?versionId=jXHFIUGFqI2N.kgb0vHa g8fzlg265z1p
pa stvarno i ja bi se uhvatio za glavu da sam na mjesto ovog trenera ahah
kakva je ovo mašina covjece koja 3ca

North
07-12-15, 02:45
Kakva drama u Memphisu, to je show bio. Baš se moglo vidjeti koliko treneri griješe sa postavkama u zadnjim trenucima utakmica. GS nije ovo večer toliko dominantan, mada je prva četvrtina drugačije pokazivala

Doktor
08-12-15, 14:00
Danas je godisnjica smrti jedne velike legende.

RIP MIRZA DELIBAŠIĆ !!!

U ime nas i u ime svih, Mirza hvala ti !!! KINĐE KINĐE !!!


https://www.youtube.com/watch?v=gWwJ2nagoD8

North
08-12-15, 17:30
Zasigurno jedan od najboljih košarkaša, ne samo na Balkanu, nego i u Evropi kompletnoj uz Dražena, Kukoča i Delipagića. Ostaće sigurno upamćen dugo dugo i ja sam u drugom Mirzi (Teletoviću) vidio njegovog nasljednika, ali me razočarao sa par poteza.

Ovo šta je San Antonio 76ersima uradio je sramota, zakonski zabraniti ovakve pobjede

sabit_iztarcina
08-12-15, 19:30
Ma Mirza je bio kralj ,nema više onakve igračine sigurno
Da se hoce nac bar slican njemu bilo bi dobro

Raskolnikov
08-12-15, 21:31
Zasigurno jedan od najboljih košarkaša, ne samo na Balkanu, nego i u Evropi kompletnoj uz Dražena, Kukoča i Delipagića. Ostaće sigurno upamćen dugo dugo i ja sam u drugom Mirzi (Teletoviću) vidio njegovog nasljednika, ali me razočarao sa par poteza.

Ovo šta je San Antonio 76ersima uradio je sramota, zakonski zabraniti ovakve pobjede
Jedna među tri najbolje ekipe u NBA protiv zadnjih i nije baš neka pobjeda

Teletović razvalio sinoć, donio pobjedu Fenixu... Brooklynjanima treba polako doć iz šupka u glavu kakav kalibar igrača su pustili


evo gledam i ja ovaj Toronto fakat nije los klub sekunde evo igraju na 1 razlike sa liderom NBA pa stvarnooooo
Ma Toronto nije loš al realno je klasa iza GSW-a, mučili su se sinoć sa jednim od najslabijih timova u ligi, Lakersima, do zadnje četvrtine

Filozof
08-12-15, 21:50
Jedna među tri najbolje ekipe u NBA protiv zadnjih i nije baš neka pobjeda

Teletović razvalio sinoć, donio pobjedu Fenixu... Brooklynjanima treba polako doć iz šupka u glavu kakav kalibar igrača su pustili


Ma Toronto nije loš al realno je klasa iza GSW-a, mučili su se sinoć sa jednim od najslabijih timova u ligi, Lakersima, do zadnje četvrtine

Uzmi u obzir da su odmarali Duncan i Leonard.

Raptorsi su ok momcad za zakuhati situaciju, ali fali im igraca da bi bili neki ozbiljni konkurent za naslov. Mislim da nema tko na Istoku parirati Cavsima i opet ce igrati finale, a hoce li uspjeti napokon odnjeti naslov u Cleveland - ostaje pitanje, nadam se da ce ove godine (ako) dodu do finala biti zdravi Mozgov, Love, King, J.R i Irving, pa da finale bude zanimljivo i napeto, a ne da LBJ sve sam radi.

North
09-12-15, 04:53
Kako god okreneš, pobijediti 51 razlike nije baš lagano, makar igrali Amerika i Angola. Indiana se spasila bruke u zadnjoj četvrtini, očekivao sam da će George, Ellis i Miles bar moći parirati suparnicima, ali uzalud. Curry ubacio 29 iako nije imao svoju noć. Nije ga išao šut, ali ga je sve ostalo išlo, a i bio je Klay da to nadoknadi. Cleveland po mom mišljenju teže od očekivanog, James nije ni probao trice pucati, 2-3 maksimalno. Slažem se sa Filozofom da ako bude sve štimalo u Clevelandu, neće imati problema sa istočnom konferencijom, u Mozgovu su odličnog centra dobili, što se dalo i prošle sezone vidjeti.

Woon
09-12-15, 13:32
ma curry je životinja, ako njemu nije dan jeste thompsonu, a sa druge strane Paul George i Miles sjajnu partiju pružili
Cavaliers pobjediše 5 razlike, lilard nije mogo sam sve mada imao je i McColluma koji je sjajno odigro sa druge strane James opet dominira i tako to..

Ricci
09-12-15, 19:35
http://ch-slike.com/images/2015/12/09/jUtmh.png

U svima nama ima to nešto... hahahah

North
10-12-15, 18:28
Dobra slika haha, samo što Duncan treba više guzicu izbaciti. Loša partija San Antonia, ili bolje reći odlična igra Toronta, na GS se vidjelo da ovi momci znaju igrati. Guravo je bilo između Bostona i Chicaga, Clippersi pokazuju partije koje su se od starta od njih očekivale, 3 pobjede u nizu, 2 u gostima

z3k0
11-12-15, 05:08
http://ch-slike.com/images/2015/12/09/jUtmh.png

U svima nama ima to nešto... hahahah

Hahahahah :D Ovo je super :D Dobro napravljeno :PP Dobra zezanicija...
Ipak meni fali kosarkica nisam je dugo igro, bas bi volio zaigrat :S

Woon
11-12-15, 08:53
drama slikica haha, Rondo, Pierce i Garnett ubitačni trio al naravno ne smijemo izostavit i Ray Allena i Perkinsa.. Tad su mi Celticsi bili najdraži haha

North
11-12-15, 21:50
drama slikica haha, Rondo, Pierce i Garnett ubitačni trio al naravno ne smijemo izostavit i Ray Allena i Perkinsa.. Tad su mi Celticsi bili najdraži haha

Ustvari trio je bio Pierce, Allen, Garnett, Rondo je samo trčao okolo haha. GS me podsjeća na tadašnji Boston. Ova dva tima odmjeravaju snage noćas, a ja rano ustajem, kao da su znali kad ne treba

Filozof
13-12-15, 14:45
pali Warriorsi napokon, a Clippersi dobili Netse u gostima prvi puta od 2007e

Bucksi predodredeni za rusenje snova, prekinuli niz Lakersa s 33 uzastopne pobjede i sad 28 Warriorsa.

North
14-12-15, 08:05
I neka su, jedva su i Boston dobili, bez Klaya doduše. Razumijem da im se malo šilji jer su prvaci, ali je ono previše bilo, posebno u 1 poluvremenu. Ove noći sve očekivano, domaćini se nisu dali i još jednom se ispostavilo Westbrook+Durant=Oklahoma

did Kikaš
20-12-15, 16:33
Što su sad onako loši LA Lakersi?

Filozof
20-12-15, 16:51
Što su sad onako loši LA Lakersi?

a ko da igra?

Hibbert panjina, GM im je zestoki retard kad je birao D'angela pored zivog Okafora. Mogli su imati solidan roster ove sezone da su se odlucili na Jordana, a ne D'angela posto je kvalitetnih PGova bilo moguce dovuc (Ty Lawson, Stephenson..), a centara ne. Hibbert je ostao panj i na kraju ovog posta.

North
20-12-15, 20:31
a ko da igra?

Hibbert panjina, GM im je zestoki retard kad je birao D'angela pored zivog Okafora. Mogli su imati solidan roster ove sezone da su se odlucili na Jordana, a ne D'angela posto je kvalitetnih PGova bilo moguce dovuc (Ty Lawson, Stephenson..), a centara ne. Hibbert je ostao panj i na kraju ovog posta.

Ali vidiš, sve ima neku pozitivnu stranu. Loš trenutni roster znači poprilično slobodan salary cap, što dalje znači mogućnost dolaska velikih zvijezda. U prvom redu za potencijalnce dolaske u Lakerse vidim DeMar DeRozana, Joe Johnsona, Rajon Ronda i ono najzvučnije, Kevin Duranta. Slična je situacija i u Bostonu, pa se tako nadam, ako ništa, bar povratku Ronda među svoje jato.
Uključite se malo u temu, nemojte da propada

Filozof
20-12-15, 20:44
Ali vidiš, sve ima neku pozitivnu stranu. Loš trenutni roster znači poprilično slobodan salary cap, što dalje znači mogućnost dolaska velikih zvijezda. U prvom redu za potencijalnce dolaske u Lakerse vidim DeMar DeRozana, Joe Johnsona, Rajon Ronda i ono najzvučnije, Kevin Duranta. Slična je situacija i u Bostonu, pa se tako nadam, ako ništa, bar povratku Ronda među svoje jato.
Uključite se malo u temu, nemojte da propada

ne to ne znaci to, nego los roster znaci da Bryant jede previse salary capa jer je frajer uz Joe Johnsona naj(pre)placeniji igrac lige

North
20-12-15, 21:42
ne to ne znaci to, nego los roster znaci da Bryant jede previse salary capa jer je frajer uz Joe Johnsona naj(pre)placeniji igrac lige


Ne znači u ovoj, ali znači u narednoj sezoni kada Kobe ode. DeMar DeRozan je vjerovatno prvi izbor, rođen je u Comptonu(LA), odrastao je gledajući Kobea i Shaqa, te je vjerovatno da će im se pridružiti.
Večeras Cleveland i Phila, vjerovatno još jedan pornografski snimak, u 12 Toronto Sacramento, to bi dobar meč mogao biti

Gamberro
21-12-15, 12:44
Znateli mozda kolko su sinoc igrali Bucks i Phoenix Suns gledo sam dvije cetvrtine i nisam vise I koliko je Teletovic dao poena ako znate.

Filozof
21-12-15, 12:49
Znateli mozda kolko su sinoc igrali Bucks i Phoenix Suns gledo sam dvije cetvrtine i nisam vise I koliko je Teletovic dao poena ako znate.

Nba app, imas ga i za mob

101 95 za Buckse, Tele 3p 1/8 sut

North
21-12-15, 15:09
Dobar ja NBA app, samo će ti stalno slati notifikacije, to malo reguliši šta da dolazi, a šta ne, dobar je jer ti i direktno video postavi, pa možeš brzinski pregledati bez daljeg traženja. Cleveland malo posustao u zadnjoj četvrtini, odlične partija Davisa, slaba DeRozana uprkos 28 postignutih poena, nedovoljno za pobjedu Toronta protiv poprilično organizovanog Sacramenta. Večeras je na rasporedu par zanimljivih utakmica, Boston Minnesota (povratak KGa), San Antonio Indiana i šlag na tortu, Clippersi Oklahoma

Woon
25-12-15, 21:20
Ma čuj lakersi loši, bit će oni za 1-2g ako im ostane ova ekipa mladih momaka prejaki.. D'Angelo i Young momci uništavaju sve samo da se malo uštele ko ekipa.. Al GSWu niko ne može prismrdit haha..

Filozof
25-12-15, 21:33
Ma čuj lakersi loši, bit će oni za 1-2g ako im ostane ova ekipa mladih momaka prejaki.. D'Angelo i Young momci uništavaju sve samo da se malo uštele ko ekipa.. Al GSWu niko ne može prismrdit haha..

ocito ne pratimo istog D'Angela haha

Lakersi su napravili najvecu idiotariju uzevsi D'Angela umjesto Okafora.

__

Prati li ko NBA sad? Kvalitetne utakmice, ova prva mi je najlosija od ponudenih, ali gledljiva. Simultanka Davisa ociti dokaz loseg rostera NOPa. Whiteside ubija sa skokovima..

Sad slijedi Bulls - Thunder - a poslije toga u 23:00 najbolja tekma danas repriza finala GSW - Cavs, volio bi da Cavsi dobe kao revanš za finale.

Woon
25-12-15, 21:40
bit će gusto GSW - Cavs, Curry - Thompson vs. James - Irving bit će pokolj ocm

a evo jedna teletovićeva s parkinga


https://www.youtube.com/watch?v=hml0aNEiduU

s0beit_
25-12-15, 21:46
Pratite li ovo glasanje za All Star? Procitao sam da Bryant trenutno vodi sa nekih 720k glasova? Kakav All Sta Weekend ocekujete?

North
25-12-15, 22:24
Pratite li ovo glasanje za All Star? Procitao sam da Bryant trenutno vodi sa nekih 720k glasova? Kakav All Sta Weekend ocekujete?

Kobe više zbog oproštaja, nego zbog zasluga ali eto. All Star je postao gola, mrtva komercijala, tako da i nije zanimljivo to meni bar više gledati. Nema rivalstva, odbrana kao da se i ne igra, tako da više gledam trice, poligone i zakucavanja

Večeras utakmica koja se dugo čeka, u pravo vrijeme. Najbolji ispit i za jedne i za druge, da se vidi na čemu su i šta dalje očekivati. Podrška od mene za GSW

s0beit_
25-12-15, 22:26
I ja vecu sansu dajem za GSW. Realno gledajuci, Irving je odigrao tek 2 utakmice, nije jos u njegovoj pravoj formi, dok GSW igra jako dobro i uigrano i mislim da su jaci dosta u segmentu suta za 3 poena

North
26-12-15, 04:18
Večer promašaja definitivno. U prvom redu bih izdvojio Thompsona i Irvina, Irving dok se malo uhoda opet, pa mu se i može tolerisati koliko-toliko, al Thompson katastrofa. Ruku na srce, ni Curry nije bio daleko. I u ovakvoj postavci sve preko LeBronovih leđa, tako da ona priča da je uzeo GSW jer nisu igrali Irving i Love pada u vodu. Tvrda igra i jednih i drugih, uz more promašaja je razlog malom broju koševa. U toku je jedan od teksaških derbija, odlična igra San Antonia, na iskustvo, a kada ne ide Hardena, ne ide ni Houston. Clipperse i Lakerse vjerovatno dočekati neću, a i ne gleda mi se teška dominacija jednog tima, pornić u najavi

s0beit_
26-12-15, 12:10
Clippersi - Lakersi, prema ocekivanju dobili su Clippersi. Vodili su 3 cetvrtine, u jednom momentu cak i 28 poena. Lakersi su odigrali odlicnu poslednju cetvrtinu i uspeli su da spuste na 10 poena na kraju, sto i nije tako strasno kako je moglo biti. Paul i Griffin su kontrolisali utakmicu, dok sa druge strane Bryant dosta slabo, tek 12 poena za 26 minuta, ostali slabo, osim Russella - 16 poena

North
27-12-15, 05:58
Iz ove večeri/jutra, izdvojio bih pobjedu Toronta. Fantastična timska igra, zdrav duh, zabavljali su se dok su igrali, nesebično jedni druge pronalazili, jedna od boljih partija koje sam gledao u zadnje vrijeme. DeMar i Lowry su možda podbacili sa brojem poena, ali zato su asistencijama nadoknadili sve za ljubitelje statistika. Ostalo uglavnom očekivano, Knicksi i Netsi ne znaju čuvati centre, koji su ih pomeli, dobra noć za Leonarda, Jokića, kao iznenađenja Pelicanse, neću ispratiti do kraja Portland, ali neće ovo izaći na dobro po Cleveland

s0beit_
28-12-15, 16:57
Da se malo vratimo na europsku kosarku.
Sutra pocinje Top 16 faza, ocekujem zanimljive utakmice, mada nisam puno pratio ovu sezonu Eurolige.

Sto se ABA Lige tice, Partizan nadtavio sa katastrofalnim igram i u poslednjim utakmicama pobedem im beze iz ruku. Na vrhu zanimljiva borba izmedju Cedevite, Buducnosti i Zvezde. Sva tri tima igraju dobru kosarku.

Joca_Williams
29-12-15, 03:25
Pratim ja celu sezonu Evrolige, sutra (danas) Evropski klasik, Olimpijakos-Barselona, Barsa mozda u boljoj formi, ali retko dobijaju u Pireju, sto se tice ABA lige, mislim da Buducnost nema sta da trazi, vecina igraca im igra po 30+ minuta i sumnjam da tako mogu do kraja, a ako ovako bude u polufinale idu na Megu, a videli smo da imaju lek za Buducnost, a pomenuo si Partizan, koji ako sad izgubi u Niksicu je poslednji, a ima 5 stranca u ekipi, najstariju startnu petorku u ligi, a prica se o nekoj deci koja igraju. Bice zanimljivo sad u TOP16 i ABA ligi sto se tice Zvezda-Cedevita, rekao bih da Zvezda ima prednost u Evroligi, a Cedevita u ABA...

North
31-12-15, 15:11
Eto konačno dokaz, nema Currya nema igre. Kakav Klay, kakve p m. Noć je bila katastrofa, od igrača do timova. Ako se teži Playoffu, ovakve utakmice se ne smiju u gostima, a ne kući gubiti (Boston i Sacramento konkretno). Sinoć je nemoguće bilo dobiti na kladionici šta

crack.
31-12-15, 15:13
Eto konačno dokaz, nema Currya nema igre. Kakav Klay, kakve p m. Noć je bila katastrofa, od igrača do timova. Ako se teži Playoffu, ovakve utakmice se ne smiju u gostima, a ne kući gubiti (Boston i Sacramento konkretno). Sinoć je nemoguće bilo dobiti na kladionici šta

Istina, ali to ti tako ide u večini trenutnih ekipa.. Imaš 1-2 igrača koji vuku cijelu ekipu. GSW je bez Curry-a sranje i oni ne mogu bez njega jer u prosijeku on ima pola poena ekipe što je i žalosno i smiješno..

s0beit_
31-12-15, 18:55
Pratio sam utakmicu Bostona i Lakersa. Lakersi su uglavnom vodili. U jednom trenutku su otisli na +13 ali onda Boston to stize. Moze se reci dobro odigrana utakmica Lakersa, odmah i pobeda. Svidela mi se igra Clarksona kod Lakersa i Thomasa kod Bostona, dok se Kobe ispromasiivao, ali ipak uspeo da upise dabl-dabl uz mozda i kljucnu trojku koju je ubacio pred kraj utakmice

North
03-01-16, 16:24
Hajde da malo aktiviramo temu, nema smisla ovako. Boston nastavio po starom gubiti utakmice za na kojima se obezbijeđuje playoff, Sacramento pretjerao, Cousinsa krenulo, molim Boga da se Rondo na kraju sezone vrati u Boston, jer je slobodan. Charlotte, Orlando i Philadelphia očekivano poginuli, San Antonio pokazao koliko Houston ovisi o Hardenu, ako je zatvoren nema prepoznatljive igre, iako je učinkom dobar bio. GS se osramotio protiv Denvera. Večeras 2 odlične utakmice u gledljivom terminu, Knicksi i Atlanta, te Toronto Chicago

s0beit_
03-01-16, 19:16
E ja sam bas pratio Zvezdinu prvu utakmicu u Top 16 fazi. Stvarno glupljeg nacina da se izgubi utakmica nije bilo. Promasiti otvoreno polaganje i baciti bez veze jednu loptu. Naravno posle toga sledi kazna..

Sto se NBA tice, San Antonio 20-0 ima na svom parketu. Houston ne pruza partije kakve su se mogle ocekivati i ako nastave previse na Hardena da se oslanjaju, mogu ostati i bez Playoffa.

Filozof
03-01-16, 19:20
Sto se NBA tice, San Antonio 20-0 ima na svom parketu. Houston ne pruza partije kakve su se mogle ocekivati i ako nastave previse na Hardena da se oslanjaju, mogu ostati i bez Playoffa.

Koma, dolaskom Lawsona ocekivalo se da mogu parirati i za prsten, a ovakvom trulom igrom ne mogu konkurirati za nista. Sreca njihova kaj se Zapad drasticno pogorsao jer trentno 7 i 8 mjesto drze ekipe negativnog scorea, kaj se zadnji puta dogodilo ono ne sjecam se, a na Istoku suprotnost do 10. mjesta imaju pozitivan omjer, a tamo se ulazilo u playoff na 7. i 8. mjestu sa negativnim scoreom. Bas onako cudna situacija i to je za sada jedina svijetla tocka Rocketsa - los zapad pa imaju sansu uc u PO.

Joca_Williams
04-01-16, 03:01
Sta kazete na 40 poena u drugom poluvremenu Jimmya Butlera u derbiju kola sa Torontom? Odgledao sam zavrsetak, pogodio onu cudesnu trojku...

Filozof
04-01-16, 12:00
Sta kazete na 40 poena u drugom poluvremenu Jimmya Butlera u derbiju kola sa Torontom? Odgledao sam zavrsetak, pogodio onu cudesnu trojku...

vidio sam, nice one

ali mene je fascinirao Affalo koji je utrpo 38 poena uz sut 14-17 i to za samo 29 min na terenu, fenomenalno je odigrao

North
04-01-16, 18:35
Mene je fasciniralo Howardovo neznanje izvođenja slobodnih bacanja i učinak Kyle Korvera prije neku noć. Momak važi za jednog od najbolji šutera za 3 poena ikada, učinak 0/10 je sramotan, životom garantujem da bih ja bar 2 ubacio. Mirza igra korektno, drago mi je zbog njega, ali mi nikako nije jasan potez San Antonia i puštanje Belinellia u Sacramento, momak je majstor.

Ivory
04-01-16, 18:48
Nadam se da ce Afflalo nastaviti da igra makar u pola dobro kao sinoc,isto za Lopeza.

Njih dvojica,Melo i Porzingis kada bi usli u ritam nadam se da bi mogli izgurati do kraja sezone ulazak u playoff.

Filozof
04-01-16, 23:32
Nadam se da ce Afflalo nastaviti da igra makar u pola dobro kao sinoc,isto za Lopeza.

Njih dvojica,Melo i Porzingis kada bi usli u ritam nadam se da bi mogli izgurati do kraja sezone ulazak u playoff.

Bas ove godine kada se igra Knicksa popravila - popravio se i kompletni Istok to sam i gore naveo kao problem, vidjet cemo jos ima 50ak utakmica do kraja sezone mozda se situacija preokrene, ali kako sada stoji zapad je malo propao. No moglo bi se sve preokrenuti nakon all star vikenda. No kako god bilo i koliko god se Istok popravio ne vidim nekog konkurenta LBJu i Cavsima, dok sam gotovo uvjeren da GSW ove godine nece vidjeti finala.

Raskolnikov
05-01-16, 00:07
Bas ove godine kada se igra Knicksa popravila - popravio se i kompletni Istok to sam i gore naveo kao problem, vidjet cemo jos ima 50ak utakmica do kraja sezone mozda se situacija preokrene, ali kako sada stoji zapad je malo propao. No moglo bi se sve preokrenuti nakon all star vikenda. No kako god bilo i koliko god se Istok popravio ne vidim nekog konkurenta LBJu i Cavsima, dok sam gotovo uvjeren da GSW ove godine nece vidjeti finala.
Realno GSW je jednako Curry
On dok mogne podnijet ritam i nosit ih i zgazit će svakog, njega ako zakači povreda ili bilo što drugo, teško njima
Ne znam samo odakle Thompsonu samopouzdanje da kaže da je najbolji šuter lige hahah

North
05-01-16, 02:19
Realno GSW je jednako Curry
On dok mogne podnijet ritam i nosit ih i zgazit će svakog, njega ako zakači povreda ili bilo što drugo, teško njima
Ne znam samo odakle Thompsonu samopouzdanje da kaže da je najbolji šuter lige hahah

Davno smo to ustanovili. Kakav Thompson, panj bez Currya, sa njim bih i ja po 10 ubacivao. Ja daleko ozbiljnije gledam na Cleveland i San Antonio nego na njih, ukoliko se Irving vrati u formu, mislim da GS nema tu šta tražiti. Istok daleko teži ove sezone od zapada, pored Bostona volio bih da Toronto daleko dogura, sad koliko je realno to očekivati teško je reći

s0beit_
05-01-16, 13:53
Cleveland i Toronto sam pratio sinoc. Cleveland u odredjenim delovima utakmice dozvoljava padove u igri i tim gube veliku prednost. Ipak uspeli su na kraju da izvuku i da pobede velikom razlikom, ali mislim da takve padove ne bi trebali da dozvole.
Vidim Rose opet ne igra, opet bolovi u kolenu. Valjda nece biti nista ozbiljno, jer ako bi opet morao na operaciju, opet bi propustio celu sezonu i mozda se ne bi mogao vratiti u kakvu takvu formu, jer u poslednjih nekoliko sezona muci se sa kolenima.

Filozof
05-01-16, 14:01
Cleveland i Toronto sam pratio sinoc. Cleveland u odredjenim delovima utakmice dozvoljava padove u igri i tim gube veliku prednost. Ipak uspeli su na kraju da izvuku i da pobede velikom razlikom, ali mislim da takve padove ne bi trebali da dozvole.
Vidim Rose opet ne igra, opet bolovi u kolenu. Valjda nece biti nista ozbiljno, jer ako bi opet morao na operaciju, opet bi propustio celu sezonu i mozda se ne bi mogao vratiti u kakvu takvu formu, jer u poslednjih nekoliko sezona muci se sa kolenima.

Iskreno? To rade zbog nezainteresiranosti, jednostavno znaju da im je finale garantirano, Istok ima odlicne ratinge no te ekipe nisu dorasle ovim Cavsima. Gledo sam ih i ja malo jer sam imao Irvinga na listicu; igraju tako lezerno da je to cudo i ovi kad se priblize oni samo pritisnu i naprave razliku. Nekad im se to obije u glavu (ko npr protiv Trailblazersa kad nije bilo Lillarda, a ovi napravili BO). Ali u 95% slucajeva bez problema okrenu utakmicu u svoju korist, a dobili bi i GSW da je Irving u malo boljoj formi. Definitivno su finalisti s Istoka ne vidim momcad koja bi ih mogla zaustaviti na putu do finala, Pacersi su dobri al George mora sam vuci, Heat ima solidan roster, ali mislim da to nije dovoljno. Bullsi eventualno, Hawksi nikako.

A od Rosea nista, zao mi je al on je samo trosak

North
05-01-16, 14:54
Iskreno? To rade zbog nezainteresiranosti, jednostavno znaju da im je finale garantirano, Istok ima odlicne ratinge no te ekipe nisu dorasle ovim Cavsima. Gledo sam ih i ja malo jer sam imao Irvinga na listicu; igraju tako lezerno da je to cudo i ovi kad se priblize oni samo pritisnu i naprave razliku. Nekad im se to obije u glavu (ko npr protiv Trailblazersa kad nije bilo Lillarda, a ovi napravili BO). Ali u 95% slucajeva bez problema okrenu utakmicu u svoju korist, a dobili bi i GSW da je Irving u malo boljoj formi. Definitivno su finalisti s Istoka ne vidim momcad koja bi ih mogla zaustaviti na putu do finala, Pacersi su dobri al George mora sam vuci, Heat ima solidan roster, ali mislim da to nije dovoljno. Bullsi eventualno, Hawksi nikako.

A od Rosea nista, zao mi je al on je samo trosak

I za tog prcu sam govorio na početku da će njemu prva ozbiljnija povreda biti kraj. Torontu džaba lijepa igra, kad gube od konkurenata najozbiljnijih. Korektno je to što pobjeđuju sve ispod njih, što je i zlatno pravilo ulaska u Playoff, ali im opet ulete porazi od Charlottea, Denvera...Istok je kvalitetniji, ali sa jednim dominantnim klubom, ovo ispod je sama borba i kalkulacija da se što dalje dogura. Kao što već prije rekoh, San Antonio i Cleveland u finalu vidim, Irving se vraća na staro, ako nastavi ovo je sezona Cavsa. Drago mi je da su Clippersi fin niz uvezali, bez Griffina naravno. Doduše bio je bolji raspored, ali opet 6 pobjeda je 6 pobjeda

Filozof
05-01-16, 14:58
I za tog prcu sam govorio na početku da će njemu prva ozbiljnija povreda biti kraj. Torontu džaba lijepa igra, kad gube od konkurenata najozbiljnijih. Korektno je to što pobjeđuju sve ispod njih, što je i zlatno pravilo ulaska u Playoff, ali im opet ulete porazi od Charlottea, Denvera...Istok je kvalitetniji, ali sa jednim dominantnim klubom, ovo ispod je sama borba i kalkulacija da se što dalje dogura. Kao što već prije rekoh, San Antonio i Cleveland u finalu vidim, Irving se vraća na staro, ako nastavi ovo je sezona Cavsa. Drago mi je da su Clippersi fin niz uvezali, bez Griffina naravno. Doduše bio je bolji raspored, ali opet 6 pobjeda je 6 pobjeda

za Clippse sam spomenuo jos prije pocetka sezone da ce uigravanje biti problem jer je ako se ne varam uvedeno novih 6 ili 7 igraca u roster, veliki je to problem da se uigra. Ali jednom kad se uigraju opasni su - i sad su opasni. Jos kad se vrati Griffin to je to. Ne mogu predvidjeti finalista sa zapadne strane nekako sam uvjeren da to nece biti GSW, ali sve je otvoreno. Spurse se guralo u finale i prosle sezone pa su im Clippersi srezali krila :) Volio bi Clippere vidjeti barem u finalu konferencije, ne vjerujem u prokletstva i treba dokazati da ih nema

North
06-01-16, 04:32
Ma kakvo praznovjerje, gluposti. Nepisao pravilo stoji da su zanimljivije utakmice kada ih se malo igra taj dan. Za sada istaknuti nastavak šuterske krize Meloa, mada mu idu i asistencije, malo je reći odličan učinak Butlera i Gasola, Monroe sve živo pod košem uhvati, šuterska katastofa Dallasa također. Ovo je sve do poluvremena, ne vjerujem da ću krajeve dočekati.
Dosta na ovu temi se može naći i u PDFu Kladionica, tako da koga zanima nek baci pogled

s0beit_
07-01-16, 01:51
Ipak nije ozbiljnija povreda Rosea. Odigrao je dobru utakmicu, ali ostao u senci Butlera i Gasola.
Veceras Knicksi-Heat. Utakmica koja moze biti zanimljiva, a u prihvatljivom terminu za gledanje

North
08-01-16, 03:47
Šta sve čovjek od ovog Bostona dočekati neće. Gube kući od Brooklyna, Lakersa i Detroita, a drže se protiv Bullsa u gostima. Šta više, vode haha. Kada bi znali u napadu skakati, bilo bi ovo dosta bolje. Houston Utah jako zanimljivo, bitka prava za Playoff, na ovakvim se utakmicama on i obezbijedi. Ne idu Hardena trice u zadnje vrijeme, ne znam ni šta mu je, ne liči na sebe.
Da li je moguće da smo samo nas trojica aktivni u ovoj temi, bilo ih je još prije, bar padobranaca

s0beit_
08-01-16, 13:14
Ovi Lakersi kad bi igrali cele utakmice kao sto igraju poslednju cetvrtinu ne bi ovakav odnos pobeda i poraza bio. Sinoc su opet gubili 30 ralike, u cetvrtoj cak i vodili, ali ipak nisu imali snage da pobede. Uz to promasen sut za produzetak. Igra Russella me je iznenadila. Odlicna partija (27pts) uz Kobea(28pts). Na drugoj strani Cousins(29pts, 10reb, 7ast) dominirao

Gambino
09-01-16, 01:01
Gledam Crvena Zvezda - Fenerbahce sa frendovima u kaficu i puknem na automatu zbroj poena 156,5 (vise), bilo je 156, sta su se ljudi napromasivali to je za sjest i plakat, da su pola fulanih zicera zabili presli bi i 190,5 poena.. jedina nada sad ostaje ispratit NBA drugi listic..

s0beit_
09-01-16, 20:40
Gledao sam i ja tu utakmicu. Ja bih rekao da se samo Zvezda ispromasivala. Promasili su sve, cak i one nemoguce situacije. Ali treba i dodati odlicnu igru Veselog u odbrani. Nisu ga mogli obici. Fener je ubacio sve sto se ubaciti moze i odigrao odlicnu utakmicu i lagano i zasluzeno dobio.
Sto se NBA tice. Zanimljiva utakmica San Antonia i Knicksa i Oklahome i Lakersa. San Antonio ipak izvukao pobedu, dok su Lakersi ponovo izgubili u tesnoj zavrsnici uz rekord karijere Williamsa (44pts).

Gambino
09-01-16, 20:45
Gledao sam i ja tu utakmicu. Ja bih rekao da se samo Zvezda ispromasivala. Promasili su sve, cak i one nemoguce situacije. Ali treba i dodati odlicnu igru Veselog u odbrani. Nisu ga mogli obici. Fener je ubacio sve sto se ubaciti moze i odigrao odlicnu utakmicu i lagano i zasluzeno dobio.
Sto se NBA tice. Zanimljiva utakmica San Antonia i Knicksa i Oklahome i Lakersa. San Antonio ipak izvukao pobedu, dok su Lakersi ponovo izgubili u tesnoj zavrsnici uz rekord karijere Williamsa (44pts).

Spuco sam 3 listica jucer, 1 EuroLeague i NBA, Crvena Zvezda jedino pala na zbroj poena radi 1 poena
2. Towns u zadnjih 5 utakmica nije preso 15,5 poena i stavim manje i on zabije 22, ostalo sve proslo
3. Duranta stavio da ce dat vise od 26,5 poena on dao 24 takoder sve ostalo proslo.. i kako da covjek sad ne popizdi..

Roske
09-01-16, 23:46
Gledao sam i ja tu utakmicu. Ja bih rekao da se samo Zvezda ispromasivala. Promasili su sve, cak i one nemoguce situacije. Ali treba i dodati odlicnu igru Veselog u odbrani. Nisu ga mogli obici. Fener je ubacio sve sto se ubaciti moze i odigrao odlicnu utakmicu i lagano i zasluzeno dobio.
Sto se NBA tice. Zanimljiva utakmica San Antonia i Knicksa i Oklahome i Lakersa. San Antonio ipak izvukao pobedu, dok su Lakersi ponovo izgubili u tesnoj zavrsnici uz rekord karijere Williamsa (44pts).

Fenerbahce je prejaka ekipa, sigurno jedna od velikih favorita za osvajanje ovogodisnje Evrolige, kao i vecina jakih timova u Evropi, imaju igrace svih nacionalnsti samo ne turaka :D :D , i pratim ih samo zbog Veselog, Bogdanovica i Zeljka Obradovica.

A sto se tice Zvezde, problem se nalazi u nespsoobnom treneru koji je politicki postavljen a i odrzava se na taj nacin na toj poziciji, jednostavno nema hrabrosti i nista dobro ne donosi timu koji DA ima dobrog trenera mozda bi imao velike sanse da dodje do final four evrolige ...
I isto tako previse igraca su nagomilali, previse otpustili , previse stranaca, kako ce se to na kraju finansijski obiti o glavu videcemo ...

Joca_Williams
10-01-16, 17:12
Ne lezi nam Fenerbahce nikako, dobili Real i Himki(najveci budzet u Evropi), ali njih ne mozemo pa to ti je, nema ko da zagradi onog Veselog, covek skace kao zver. Ovo sto kazes za Radonjica, kakav takav je, covek prosle sezone osvojio sve domace trofeje i usao u TOP16 i mene nervira covek, ali prosle sezone kad je bilo najbitnije on je dobijao utakmice, izdominirao bukvalno..

s0beit_
11-01-16, 03:13
Zavrsena jedna zanimljiva utakmica izmedju Pelicansa i Clippersa. Clippersi ipak pobedili 114-111 uz opet odlicnog Paula, dok je na drugoj strani najbolji bio Holiday. Pelicansi su igrali bez Davisa, a Clippersi i dalje bez Griffina.
Takodje je zavrsena i utakmica Dallasa i Minnesote. Dallas je dobio predvodjen Nowitzkim, dok je na drugoj strani Wiggins bio najbolji.
Jos par utakmica je u toku. Houston gubio na poluvremenu od Indiane. Cleveland vodi protiv Sixersa i tu se ocekuje pobeda, dok je napeto u utakmici izmedju Bostona i Memphisa. Videcemo sta ce biti.

North
11-01-16, 03:41
Clippersi su jači bez Griffina. Očekivah guravost u Memphisu i očekivah također pad Bostona u zadnje dvije četvrtine, ne može Thomas sam. LBJ poludio, Irving nastavio sa vremenskom prognozom, Okafor bi mogao u pravog centra izrasti. Ovo dalje sve očekivano za sada.

s0beit_
12-01-16, 02:02
I Houston se nekako izvuce protiv Indiane u produzetku. Cela utakmica opet lose odigrana, na pragu poraza su bili ali imali su srece. Ostale utakmice prema ocekivanjima zavrsene. Mozda jedino iznenadjenje poraz OKC od Portlanda. Veceras bi moglo da bude zanimljivo izmedju Miamia i Golden Statea, ali nije mi u gledljivom terminu, tek od pola 5, tako da necu pogledati utakmicu.

North
12-01-16, 02:53
Uvijek je zanimljivije kada je manje utakmica. Čitave 3 su na rasporedu, Brooklyn San Antonio, tu vjerovatno popravljanje koš razlike za San Antonio, Chicago Washington, očekujem borbu jer Wizardsi nisu loši u gostima i dobru partiju Butlera, te u duelu GSW i Heata je dosta toga otvoreno, možda se i raspucaju ekipe večeras, mada to Heatu i ne ide ove sezone, dok su Warriori redovni oko 120 na domaćem terenu.

s0beit_
13-01-16, 02:22
Dobro je odigrao Washington i pobedio, GSW ipak bolji od Miamia, dok San Antonio ocekivano. Veceras isto bi moglo da bude nekoliko zanimljivih utakmica.
Bosto i New York, Houston i Memphis i mozdaa Pelicansi i Lakersi. Ova poslednja zanimljiva jer je to da kazem "derbi" dve ekipe sa losim skorom. Opet je pitanje u kakvom ce sastavu Lakersi izaci, ali ako odigraju dobro imaju sanse.

North
13-01-16, 03:20
Evo u Indianapolisu nestalo struje, namjerno ugasiše jer je Teletovića krenulo haha :D. Silovito je NY napao Boston, Carmelo i Pozingis minijature prave, nastavi li se ovako neće po Boston dobro završiti. Detroit se dobro drži, koliko će moći ovako pitanje je. Još je rano da se zaključuje šta, možemo samo predviđati, dosta je zanimljivih utakmica, Minnesota bi mogla da pogine ove noći

s0beit_
15-01-16, 01:22
Eno Zvezda dobila Panatanioks, mozda malo neocekivano jer su igrali u Grckoj, ali dobila je.
Denver iznenadio GSW u NBA, a veceras ce biti zanimljivo izmedju San Antonia i Clevelanda.
Toronto je zavrsio isto zanimljivu u takmicu i tesno dobio Orlando 106-103

North
15-01-16, 01:58
Svaka čast Zvezdi na pobjedi, ali ne vjerujem da će moći dalje. Znao sam da Curry ne može sam, ali očekivah da će moći protiv Nuggetsa. Katastrofa DeRozana, jedva protiv Orlanda, vadio ih je Joseph. Ove noći Phila Chicago, vrijeme je da Chicago lošu seriju prekine, duel sedmoplasiranih timova koferencija Memphisa i Detroita, zanimljiv meč između Sacramenta i Utaha, te spektakl, meč koji se dugo čeka, San Antonio Cleveland. Prvi im je ovo duel ove sezone, moja podrška Spursima, ostaju na 100postotnom učinku kod kuće i ove noći

s0beit_
15-01-16, 18:35
Ipak Chicago i nije tako lako odigrao kao sto se ocekivalo. Jeste da je Butler dao 53 poena, ali tek su na produzetak dobili. Curry unistio Lakerse trojkama. Spursi odbarnili opet domaci teren, Sacramento tesno pobedio. Sve utakmice su bile zanimljive. Sve su usle u tesnu zavrsnicu osim GSW i LAL. Drazli su se Lakersi do poluvremena, ali od poluvremena katastrofa.

North
18-01-16, 18:11
Veoma zapostavljen igrač je Green iz GSW. Veoma je bitna karika, a ne dolazi do izražaja od Currya. GS dolazi u najbolje moguće vrijeme Clevelandu, vrijeme je da i njih i medije malo na zemlju spuste. Opet ponavljam, San Antonio je najozbiljniji tim. Šteta je što se niz Clippersa prekinuo, 9 pobjeda uvezati je za sve pohvale.

Roske
18-01-16, 22:01
Evropksa klubska košarka je u velikom problemu, ne znam koliko vas prati ta dešavanja jer većina su ljubitelji NBA.

Uglavnom, sukobi sadašnje privatne Evrolige i FIBA se nastavlja, polako se neke zemlje okreću prema FIBI i novom sistemu takmičenja jer ako sve ostane ovako od sledeće godine Evroliga se igra sa 16 bogatih ekipa.
Tako da možda se treba okrenuti FIBI i konačno stati na putu Bertomeu i njegovoj privatnoj Evroligi.

Što se tiče Zvezde, možda malo iznenađujuća pobeda, ali kažem malo , jer od Panatanaikosa je ostalo samo ime i ništa više, i smatram da Zvezda ima bolji tim od njih, naravno videćemo koji su dometi Zvezde ove godine, po mojoj proceni sve ispod Top8 je jako loše shodno činjenici da je velika suma novca uložena u taj tim.

Ne dajem mnogo vremena ovoj Zvezdi, sve što je veštačko brzo propada, tako da očekujem posle izbora povratak Partizana u vrh Evropske košarke.

Džaba vam novci moji sinovci :)

s0beit_
18-01-16, 23:23
Danas izasao sastav USA za OI od 30 igraca. Kada se pogledaju ta imena, moze se reci ko god da ode da lagano osvaja. Ipak na kraju bez Kobea iako je bila mogucnost da ce i on igrati.

http://www.sportske.net/vest/kosarka/drim-tim-ipak-bez-kobija-u-riju-250432.html

North
19-01-16, 16:18
Danas izasao sastav USA za OI od 30 igraca. Kada se pogledaju ta imena, moze se reci ko god da ode da lagano osvaja. Ipak na kraju bez Kobea iako je bila mogucnost da ce i on igrati.

http://www.sportske.net/vest/kosarka/drim-tim-ipak-bez-kobija-u-riju-250432.html

Stvarno im je teško tim sastaviti haha. Dobro ide 12, te sad slijede otkazivanja, povrede, izvlačenje, tako da će po mom mišljenju otpasti Aldridge, Carmelo, Cousins, Durant, Griffin, Harden, Howard, James i Westbrook. Olimpijada je velika čast, ali ipak su ima pare važnije.
Nisam ni u ludilu očekivao da će GS ovako razbiti Cleveland, šteta za Boston dobro su se držali, Toronto nastavio sa odličnim partijama.
Ne pratim toliko Euroligu, pa se ne mogu andovezati Roske.

s0beit_
19-01-16, 18:44
Stvarno im je teško tim sastaviti haha. Dobro ide 12, te sad slijede otkazivanja, povrede, izvlačenje, tako da će po mom mišljenju otpasti Aldridge, Carmelo, Cousins, Durant, Griffin, Harden, Howard, James i Westbrook. Olimpijada je velika čast, ali ipak su ima pare važnije.
Nisam ni u ludilu očekivao da će GS ovako razbiti Cleveland, šteta za Boston dobro su se držali, Toronto nastavio sa odličnim partijama.
Ne pratim toliko Euroligu, pa se ne mogu andovezati Roske.

Ja koliko sam pratio OI do sada, USA uvek ide u najjacem sastavu. Ne otkazuju cak ni oni najbolji. Njima su OI bitnije od Svetskog prvenstva na koje idu "slabiji" igraci, tako da i u u Riu ocekujem i Jamesa i Duranta i Howarda i Griffina, osima ako ne bude nekih povreda

Roske
19-01-16, 20:00
Amerikanci i sa najslabijom postavom osvajaju lagano..

Joca_Williams
20-01-16, 14:16
Eto dobili smo domacinstvo kvalifikacija za OI, nadam se da cemo proci, tojest ako budemo u punom sastavu realno treba da prodjemo, sto se tice Amera, ne vredi ni komentarisati, da krenu sa ekipom koja nije na sirem spisku realno bi opet osvojili..

North
20-01-16, 19:31
Ja koliko sam pratio OI do sada, USA uvek ide u najjacem sastavu. Ne otkazuju cak ni oni najbolji. Njima su OI bitnije od Svetskog prvenstva na koje idu "slabiji" igraci, tako da i u u Riu ocekujem i Jamesa i Duranta i Howarda i Griffina, osima ako ne bude nekih povreda

Rekoh već da su OI velika čast, volio bih da dođu sa mrcinama željnim igre jer je košarka jedini sport u kojem za jače navijam. Griffin po mom mišljenju ne zaslužuje, jer Clippersi bolje bez njega igraju, nije ni Howard neka sila, jer bi zbog njega Drummond/Cousins/Jordan ostali bez OI.
U NBA poprilični očekivani rezultati, Miami je morao bolje, jer se lahko izgubi pozicija na tabeli. I ove noći dosta dobih mečeva će biti, Toronto Boston, GS Chicago, Houston Detroit...

Filozof
20-01-16, 21:00
Griffin po mom mišljenju ne zaslužuje, jer Clippersi bolje bez njega igraj

Znaci jednostavno nije mi jasno kaj ti pricas?

Ni u nogometu ni ovdje. Griffin je ALL STAR igrac znas kaj to znaci? To znaci da taj IGRAC sam moze okrenuti utakmicu u svoju korist, sam POVLACI cijelu, kompletnu momcad kad treba i kad zagusti. Bez njega Clippersi su prosjek ekipa koja ce ispasti u prvom krugu playoffa. Da nije njega bilo prosle sezone bi ih Spursi pregazili 4-0. Tako da ne laprdaj gluposti. Griffin je top10 igraca lige sigurno i prvo ime Clippersa ne choker Paul.

North
20-01-16, 23:00
Znaci jednostavno nije mi jasno kaj ti pricas?

Ni u nogometu ni ovdje. Griffin je ALL STAR igrac znas kaj to znaci? To znaci da taj IGRAC sam moze okrenuti utakmicu u svoju korist, sam POVLACI cijelu, kompletnu momcad kad treba i kad zagusti. Bez njega Clippersi su prosjek ekipa koja ce ispasti u prvom krugu playoffa. Da nije njega bilo prosle sezone bi ih Spursi pregazili 4-0. Tako da ne laprdaj gluposti. Griffin je top10 igraca lige sigurno i prvo ime Clippersa ne choker Paul.


To znači da je popularan. Ima znanja i vještine, te je bijelac što mu omogućava dosta medijske pažnje. Atraktivno igra, zakucava, tako da je za marketing odličan. Paul je mozak, on je mišić, istina je da drugačije ide u playoffu nego u regularnom dijelu, ali reći da je u top 10 je suludo. Da zna igrati, zna, da je kakav igrač, nije.

Filozof
20-01-16, 23:09
To znači da je popularan. Ima znanja i vještine, te je bijelac što mu omogućava dosta medijske pažnje. Atraktivno igra, zakucava, tako da je za marketing odličan. Paul je mozak, on je mišić, istina je da drugačije ide u playoffu nego u regularnom dijelu, ali reći da je u top 10 je suludo. Da zna igrati, zna, da je kakav igrač, nije.

Nemam se o cemu raspravljati kad kazes da BG nije "kakav" igrac. Upali utakmicu pa komentiraj. Koliko je on nadogradio svoju igru to je savrsenstvo, nemas ti pojma ako ga svrstavas samo u kategoriju "atraktivno igra". To pricaju oni koji pogledaju highlights, a da je ALL STAR igrac koji zna igrati pricaju oni koji pogledaju barem jednu utakmicu. Ne znam kaj bi trebalo visoko krilo koje moze igrati i centra raditi? Gadja slobodna, gadja solidno trice, ima super sut sa poludistance i plus k tome moze napraviti posterize svakom igracu u ligi. Skuplja rebounde i asistira (dosta cesto proslijedi Paulu koji samo baci sa strane loptu nekome, ne umanjujem igru CPa, ali je on Playoff choker).

Ako to nije karakteristika kvalitetnog igraca, vjerojatno i najboljeg na svojoj poziciji trenutno onda pratis krivi sport.

s0beit_
23-01-16, 00:09
Evo zavrsene neke utakmice u Euroleague. Mnogo poeana u utakmici Fenerbahcea. Zvezda velikom razlikom dobila Unikahu.
U NBA izasle startne petorke za All Star utakmicu.
Zapad - Bryant - Curry - Westbrook - Duran - Leonard
Istok - James - George - Anthony - Wade - Lowry
Obe postave bez klasicnog centra, mada to nije toliko ni bitno u ovoj utakmici jer se nece ni igrati jaka odbrana.
San Antonio nastavio sa pobedama. Veceras igraju sa Lakersima gde se opet ocekuje pobeda
Cleveland dobio Clipperse, dok je Denver izgubio u tesnoj zavrsnici od Memphisa

North
23-01-16, 03:48
Navijam za Istok koliko pratim, tako da će i ove godine biti isto. Komercijala je ubila i tu utakmicu, tako da nema rivalstva, idealna za Griffine i njima slične :p.
I više nego odlična igra Bostona u prvom poluvremenu, treća četvrtina će, kao i u svakoj njihovoj utakmici, biti ključna. Vidjeh malo i Clipperse, Pierce mašina, na mladost podsjetio, Paul ih kroz uši provlači.

Filozof
23-01-16, 14:43
All star utakmice su super stvar za ljude koji nemaju pojma o kosarci, koji prate jedino (ako i to) sazetke utakmica i naravno statisticke podatke. Jedan takav je i na ovom forumu pa eto ima srece mozda napokon i pogleda jednu kksarkasku utakmicu u svom zivotu iako revijalnu al takvima je i to previse. Drzi se ti tabova na pregledniku i statistike poznavanje sporta, igraca i njihovih igara. 2 godine nisi pogledo Clipperse al glavno da se (dakako neuspjesno) pravis pametan i pricas da Griffin ne zna igrat hahaha ej tugo s kim se ja raspravaljam o kosarci..

North
23-01-16, 16:10
Zato ti uspješno izvlačiš iz konteksta i po svojoj želji tuđe riječi oblikuješ. Allstar je odlična prilika za ove koji vole atraktivnost da još više zavole svoje najdraže igrače. Ako se ja držim preglednika, čega se ti onda držiš haha. Tekstova kvazi novinara ? Da ne zna igrati ne bi bio tu gdje i jeste. Tvojom politikom, Paul ne zna igrati haha ej tugo s kim se ja raspravaljam o košarci..
Sve pohvale za Toronto, uvezi su par važnih pobjeda, Boston konačno počeo kući igrati kako treba

Filozof
23-01-16, 18:09
Drzim se utakmica i zato stojim iza svojih rijeci ne oblikujem ih kako mi pase; ja za Paula u ni jednom slucaju nisam rekao da nije dobar igrac vec da je PlayOFF choker, to u statistici ne pise zato to i ne znas ocito.

Odradio je dobar posao za buzzer beaterom protiv Spursa, ali kaj je tamo Griffin radio to je bilo negledljivo za fanove Spursa. Svatko tko iole prati kosarku zna da je Griffin napredovao u svojoj igri, ja nisam rekao da on prije 3 sezone nije bio Dunk only player, ali on je sada najbolje visoko krilo lige. Aldridge je dokazao u Sprursima koliko vrijedi odnosno koliko ne vrijedi isto tako i Kevin Love za kojeg sam odma znao da je prevara od igraca. A za CP3 kazem, a to sam rekao i vec ranije; on je najbolji play lige. Znaci ne PG pozicija nego Playmaker. Ali u Playoffu ako si pratio zadnje dvije sezone zbog njegovih kiksova u kraju utakmica (posebno pamtim ono ispadanje lopte iz ruke) se ispadalo ranije nego je trebalo. Bez Griffina, Clippersi nemaju sanse za neki veci iskorak; naravno isto stoji i za Paula, ali chokat ce on kad ce trebat povuc kako je i radio do sad

s0beit_
24-01-16, 23:49
Ja koliko sam pratio igru Griffina od kada je u NBA, dosta se popravila. Dosta je napredovao u sutu. Mnogo vise ubacuje sa polu dsitance, bolji procenat bacanja ima, bolju tehniku igre. Dosta poena postize po utakmici, ali tu velike zasluge ima Paul, koji deli asistencije.
Denver sinoc u dobroj utakmici pobedio Detroit.
Vecras Dallas igra sa Houstonom uranijem terminu. Na poluvremenu 58-50 za Dallas. Videcemo do kraja.

Filozof
25-01-16, 00:05
Ja koliko sam pratio igru Griffina od kada je u NBA, dosta se popravila. Dosta je napredovao u sutu. Mnogo vise ubacuje sa polu dsitance, bolji procenat bacanja ima, bolju tehniku igre. Dosta poena postize po utakmici, ali tu velike zasluge ima Paul, koji deli asistencije.

Pratim Griffina jos od Collegea znao sam da ce izaci kao prvi pick, ali ta ozljeda.. bio sam unisten jer mi se toliko svidio kao igrac htio sam ga predvodi Clipperse da se napravi dinastija jer dugo vremena pratim taj tim, mislio sam da se nakon te ozljede nece vratiti kakav je bio i na collegeu iako je i tamo bio osakacen ozljedama oba koljena. Tu Rookie sezonu igrao je odlicno bio je pravi showman zbog toga se na njega lijepi ta etiketa - dunk only igraca. Ali on je toliko radio na svojoj igri i sam pronalazi suteve i ima odlcnu koordinaciju pokreta i eksplozivnost kojom se lagano otarasi igraca koji ga smetaju pogotovo onim spinovima kojima ubija sve branice PF pozicije jer su vecinom to tromiji i sporiji igraci od njega. Malo koji igrac opcenito je toliko dominantan pod kosem, a da pritom ima odlican sut sa poludistance i pritom zabija slobodna bacanja u vise nego dobrom postotku. Kada vidim DeAndrea ili jos gore Drummonda takoder i Howarda padne mi mrak na oci.. Moze se poraditi na igri i to je BG dokazao. Svakako CP3 ima utjecaja na njegov dobar postotak suta jer ga nalazi u dobrim pozicijama, ali Griffin jako jako puno radi prostora sebi i drugim igracima, pravi je All-Rounder nije kao DeAndre koji moze jedino zakucavati i hvatati reboundove. Ne vidim igraca koji mu moze parirati kao najboljem visokom krilu lige jer Aldridge kojeg se toliko dizalo u nebesa prosle dvije sezone kad je trosio 40 suteva po utakmici u raspalim TrailBlazersima to sigurno nije. A Love jos manje.
__
Parsons trpa Rakete.. 19p
Iako mislim da nije toliko los potez Raketa kad nisu izjednacili ponudu jer ne uklapa im se to u salary, a u Arizi nisu dobili nista puno losijeg igraca jedino sto Parsons ima mjesta za napredak pogotovo uz Dirka

North
25-01-16, 01:42
Blake je definitivno napredovao, posebno kao što si rekao šuterski. Sjetićemo se svi kakve je cigle izbacivao, sa linije za 3 poena pogotovo. Moje je samo mišljenje da bi on bez Paula kao bez ruku bio. Dwightu je velika greška bila prelazak u Lakerse, što ga je i unazadilo poprilično, nije ni sjena od onog igrača iz Orlanda.
Ne bi me čudilo da Boston izgubi ove noći, ne bi im bilo prvi put ove sezone da ovakve mečeve gube, na kojima se obezbijeđuje Playoff

Filozof
25-01-16, 11:44
Blake je definitivno napredovao, posebno kao što si rekao šuterski. Sjetićemo se svi kakve je cigle izbacivao, sa linije za 3 poena pogotovo. Moje je samo mišljenje da bi on bez Paula kao bez ruku bio. Dwightu je velika greška bila prelazak u Lakerse, što ga je i unazadilo poprilično, nije ni sjena od onog igrača iz Orlanda.
Ne bi me čudilo da Boston izgubi ove noći, ne bi im bilo prvi put ove sezone da ovakve mečeve gube, na kojima se obezbijeđuje Playoff

https://www.youtube.com/watch?v=hyXR9WZtd0A

evo pogledaj ovo, jel vidis ti kakve asistencije njemu Paul daje? Griffin sam trazi poziciju, napravi screen baci se u prazan prostor i Paul mu vrati loptu. Dosta dugo Paula nije bilo u ekipi i Griffinove brojke su u tim trenutcima rasle, ne padale tako da ti ta teza ne drzi vodu. Njih dvojica igraju svoju igru u Clippersima i Paulu je lakse igrati s Griffinom nego bez njega; i sam je to rekao puno puta. Ponavljam Paul je najbolji play lige, ali Griffin je dominantan igrac koji si pozicije nalazi sam isao bi tako daleko i usporedio njegovu dominantnost cak i sa LeBronom, iako naravno jos Griffin ima puno posla da bi bio igrac kao on - no dominantnost ima i pravi je Allrounder.
edit: evo pogledaj 2:36 kako je Griffin izasao u prostor i onda dodavanje Paula. Oni zajedno funkcioniraju najbolje, ali obojica mogu jedan bez drugoga (dokazano vec jako puno puta)
Howard je ocekivo da Kobe moze biti nesto kao Lebron i stvoriti svoje carstvo, prelaskom u Lakerse ocekivo je jos jednog clana za veliku trojku - a nisu dobili nista, odlazak iz Lakersa mu je ozivjelo karijeru i Rocketsima opet dominira kao i za vrijeme Magica.
A po meni najveca glupost u zadnjih 10 godina je trade Cavsa u kojem su dali Wigginsa, Benneta, draft *****ve mislim da cak i Alonzo Geea za Kevina Lovea. ****nog Kevina Lovea.

s0beit_
26-01-16, 02:07
Kada je dosao Howard u Lakerse ocekivalo se da ce se Lakersi opet boriti za prsten. Imali su dosta dobru ekipu, po imenima, ali im je igra bila losa, te su jedva i u Playoff usli. Pred kraj sezone Kobe se i povredio, tako da su odma u prvoj rundi pocisceni. Nash je isto bio u toj ekipi, ali tad je on vec bio u godinama i nije se moglo ocekivati puno od njega. Kobe od te povrede nije vise igrao kao pre i igra Lakersa se raspala skroz posle odlaska Howarda, Gasola i te ekipe. Imaju sad nekoliko mladih igraca koji igraju dobro i od njih moze biti nesto. Trebali bi gledati da dovedu dobrog igraca na leto posto ce se otvoriti dosta prostora u salary capu odlaskom Kobea.
A veceras najzanimljivija utakmica SAS-GSW. Mislim da ce biti tesno ako i jedan i drugi tim budu igrali najbolje sto znaju.

North
26-01-16, 03:45
Ne znam, i za Dwighta su u tradeu dali Bynuma koji je odličnu sezonu imao. U dresu Lakersa kroz naredne 2 godine vidim ili Duranta ili DeRozana.
Nažalost utakmica GSW-SAS je kasno/rano, tako da vjerovatno od toga ništa nema. Duel 2 najbolja domaćina sa 100% učinkom, možda je vrijeme da ostane samo jedan :D iako se SA i nije baš na težim gostovanjima pokazao. Prvi im je duel sezone, tako da se svašta može očekivati.
Evo gledam Boston, leže im Wizardsi pravo, moglo bi ovo biti 4/4 pobjede ove sezone. Kakvih sam se promašaja nagledao, ne bih nikad rekao da je NBA utakmica, Wall šuterski nije u elementu, pored Gortata nema potrebe skakati haha, poprilično prljavo se igra

Filozof
26-01-16, 15:28
Warriorsi pregazili Spurse

Volio bi Clippers - GSW u playoffu vjerujem da ih Clippersi mogu zaustaviti jer su oba puta izgubili iako su do pred kraj utakmice drzali vodstvo. A da ne pricam kako je GSW bio redovna musterija za vrijeme Jacksonove vladavine. Veliki naboj je izmedu ove dvije ekipe jedan od najzustrijih NBA derbija posljednjih nekoliko godina. Uvijek nabrijana atmosfera, puno podbadanja i nerijetko tucnjava, dobrodosli u Grad Anđela. Stvarno se nadam i prizeljkujem GSW.

s0beit_
27-01-16, 10:44
Citam sad za Griffina nesto. Na kakvu glupost se on povredio opet stvarno neverovatno. Taman da se vrati na teren i potuce se sa nekim iz uprave kluba i dobije prelom sake. Opet ce odsustvovati mesec ili cak nesto vise.

Raskolnikov
27-01-16, 11:04
Kada je dosao Howard u Lakerse ocekivalo se da ce se Lakersi opet boriti za prsten. Imali su dosta dobru ekipu, po imenima, ali im je igra bila losa, te su jedva i u Playoff usli. Pred kraj sezone Kobe se i povredio, tako da su odma u prvoj rundi pocisceni. Nash je isto bio u toj ekipi, ali tad je on vec bio u godinama i nije se moglo ocekivati puno od njega. Kobe od te povrede nije vise igrao kao pre i igra Lakersa se raspala skroz posle odlaska Howarda, Gasola i te ekipe. Imaju sad nekoliko mladih igraca koji igraju dobro i od njih moze biti nesto. Trebali bi gledati da dovedu dobrog igraca na leto posto ce se otvoriti dosta prostora u salary capu odlaskom Kobea.
A veceras najzanimljivija utakmica SAS-GSW. Mislim da ce biti tesno ako i jedan i drugi tim budu igrali najbolje sto znaju.
Ma Lakersi su rasulo od ekipe jos odavno, trejdati 2. pick za Hibberta je najsmješnije nešto što sam vidio. Lik ne da je nesposoban, neg ne znam kako je zaluto tu gdje jest

Filozof
27-01-16, 12:29
Citam sad za Griffina nesto. Na kakvu glupost se on povredio opet stvarno neverovatno. Taman da se vrati na teren i potuce se sa nekim iz uprave kluba i dobije prelom sake. Opet ce odsustvovati mesec ili cak nesto vise.

I vise 4-6 tjedana, radilo se o svadi. Koliko sam pokopco nije bas covjek iz uprave vise neki vodonosa, koji je po izjavama nekih svjedoka ismijavao Griffina i spominjao obitelj. Pokrenuta je istraga Clippersa i organizacije; a Toronto PD nece pokretati nikakvu istragu jer nisu izasli na teren posto su obojica poslani svojim kucama nakon incidenta

edit: Evo dosle nove informacije
- radi se najverojatnije o klupskom ekonomistu, velikom Griffinovom prijatelju s kojim je cesto isao i na ljetovanja.

North
28-01-16, 04:33
Gledao sam jučer utakmicu sa Indianom, baš se vidjelo da Clippersima fali neko ko će slobodnije krenuti prema košu. Težak poraz San Antonia od GS, nisam onoliko očekivao.
Sve su prilike da će Boston uvezati 4 pobjedu, strah me da mi ne bude nešto. S ovom pobjedom, zauzet će 5 mjesto, što bi u ovom trenutku značilo Chicago u Playoffu. Što se mene tiče, može, još će se jednom sresti u regularnom dijelu, u prethodne 3 su pobjeđivali domaćini, 2:1 za Boston. Pošto će završiti u donja 4 vjerovatno, Chicago i Atlanta su timovi sa kojima se mogu nositi.

Archer
28-01-16, 05:09
http://nba-stream.com

Najjaci sajt za streamovanje tekmi, svako vece uz Oklahoma City Thunder i najjaci dvojac Durant-Westbrook, nadam se da oni mogu da odole klubu iz baya zvanom Stephen Curry -.-'

North
30-01-16, 04:20
Ja obično gledam na livetv.ru/en, još ako se uhvati multi prijenos još bolje.
Kako Filozof poče spominjati Lovea, on baš proigra.
Boston Orlando tegoba, drži Boston prednost od oko 10 poena, ali to je smrt za gledati. Thomas i više nego zasluženo na All Staru, Sullinger otac pod košem. Evo buzzer beater od Turnera, odličan i njegov učinak.

dawkins
30-01-16, 16:10
Meni je omiljeni Carry iz GS , kako tak igrac moze da napravi poena...Al zanimljivo sto uvjek gricka ono po ustima haha

Ivory
31-01-16, 02:26
Stvarno cudna utakmica izmedju najlosijeg i najboljeg tima statisticki gledano.76rsi su pokazali zube iako je ovo za Wariorse totalno nebitna utakmica ali lijepo je vidjeti da ipak ekipa koja je miljama daleko od playoffa moze utakmicu napraviti zanimljivom za gledanje protiv,voljeli ih ili ne, trenutno glavnog favorita za osvajanje.

North
31-01-16, 14:22
Ma kakva čudna, ubili ih ljudi u prvom poluvremenu, 73 poena za poluvrijeme, u drugom se zajebavali. Opet, ne treba se opuštati, doći će neko jači pa može i okrenuti. Toronto se dosta patio, Hardenovih 40 nije pomoglo Houstonu, svaka čast Clevelandu.

Ivory
31-01-16, 19:25
Pa bas zbog toga je i cudna jer stici deficit od 24 poena nije lako pa kakve god da su okolnosti,a to da su zajebavali ne bih bas rekao po onome sto sam vidio sinoc.
Filadelfiji su bile potrebne 3,4 minute bez Karija i Kleja da uhvate prikljucak a i tek sa njima u igri sikstersi su napravili seriju 15:2.

North
01-02-16, 02:51
Gledao sam drugu i treći četvrtinu, vjeruj mi neuporedivo. Tim jednostavno stao, nema potrebe, ali opet je to rizično. Šta će, u drugoj s centra trice im ubacivali haha, lijepio ih Bogut kao debile.
Hajde razumijem ja kad se oni opuste, ali kad Boston stane i to kad ima prednost ne toliko veliku, to nikako ne razumijem. Evo x pred 4/4, šta će biti do kraja Bog zna.

s0beit_
01-02-16, 20:57
Izgubi na kraju Boston. Clippersi dobili Chicago, GSW dobi NY, dok Lakersi nista novo, ponovo poraz. Veceras bi moglo biti zanimljivo Clevelanda i Indiane

Filozof
01-02-16, 22:08
Izgubi na kraju Boston. Clippersi dobili Chicago, GSW dobi NY, dok Lakersi nista novo, ponovo poraz. Veceras bi moglo biti zanimljivo Clevelanda i Indiane

Moglo bi biti onako li-la zanimljivo, uz neku nadmoc Cavsa. Ocekujem Georgea opet na nekih 30ak poena ko i zadnji puta protiv Cavsa samo kaj su sada Cavsi pojacani Irvingom tak da bi utakmica mogla biti ranije privedena kraju nego je to bilo zadnji puta

s0beit_
03-02-16, 19:31
Rekao sam ja da ce biti zanimljiva ta utakmica. Dobio je Cleveland tek posle produzetka..
A sinoc je bilo zanimljivo gledati Kobea kako radi stvari koje je nekada radio. Odlicna partija sa 38 poena i sa po 5 skokova i asistencija. Odlican sut za 3 - 7/11.
Nosio je tim i to je postigao za nekih 33 min sto je igrao. Voleo bih da do kraja sezone pruzi jos neku slicnu partiju..

Archer
07-02-16, 04:33
Igraju Oklahoma i gsw.. Nadam se da ce bratina Westbrook upisati jos jedan tripl dabl i skrsiti onu nezanimlkivu ekipu iz bay oblasti, prosto mi se ne svidja njohova igra..

North
07-02-16, 04:56
Pojavila se neka priča po kojoj će Clippersi poslati u Denver Griffina, a u suprotnom smjeru će krenuti Faried i Gallinari. Nakon dolaska biće otpušteni da bi se otvorio salary cap za Duranta, te će prethodna dvojica za OKC potpisati. Koliko je realno i za očekivati vrijeme će reći.
Mali Cleveland :cool:, ide Boston u prva 4.

s0beit_
07-02-16, 05:58
Evo upravo odgledao Lakese i San Antonio. Zanimljiva utakmica do samog kraja. Na kraju pobeda San Antonia. Chicago izgubi od Minessote, kao i Memphis od Dallasa. Jos da vidimo OKC GSW

Arnel King
07-02-16, 07:11
Evo upravo odgledao Lakese i San Antonio. Zanimljiva utakmica do samog kraja. Na kraju pobeda San Antonia. Chicago izgubi od Minessote, kao i Memphis od Dallasa. Jos da vidimo OKC GSW

Eto GSW uze i ovu utakmicu. Durant brat imao 40 poena.

Curry, pa slobodno mogu reći zakazao malo sa 26 poena, ali na sreću GSWa ostali su bili solidni pa je pobjeda tu.

Phoenix izgubio od Utaha, Mirza imao 15 poena. Phoenix je jako očajna ekipa, žao mi je radi Mirze ali šta je tu je...

Archer
07-02-16, 07:19
Kao i u poslednjih par utakmica sugavi GSW dobije pri kraju 4. Cetvrtine.... Razocarenje, ali utakmica je bila prezanimljiva za gledati, i dobro po OKC nije velika razlika, dobro su parirali.

Gambino
07-02-16, 11:10
GSW - OKC (1) taman to ceko za prolaz na listicu

Danas jos 4 utakmice NBA od 19:00 krecu

Boston Celtics - Sacramento Kings - 1
New York Knicks - Denver Nuggets - 2
Orlando Magic - Atlanta Hawks - 2
Miami Heat - LA Clippers - 1

Po vasem misljenju ko dobiva ?

Arnel King
07-02-16, 17:36
Boston i Atlanta bi po mojoj slobodnoj procjeni trebali pobjediti, lagano.

A ove dvije tekme, jako zanimljive, New York Knicksi i Denver, favorizujem Denver i mislim da bi mogli pobjediti ako Galinari bude na nivou :D

A u ovoj posljednjoj stvarno ne znam, Miami i LA CLippersi, to bih preskočio prognozirati :D

Čak, ova posljednja tekma je na SK od 20:00 , to ćemo gledati...

North
08-02-16, 02:34
Ne mogu da vjerujem još da je Boston 128 koševa dao. Neka je, to dođe kompenzacija za prethodne mečeve, kada su se propisno ispromašivali.
Nema smješnije ekipe od Orlanda, skinu skalpove Bostonu i Atlanti, timovima koji se bore za prva 4 mjesta u konferenciji, ali zato izgube od Phile i to još kod kuće. Hvala Orlandu i Clippersima u svakom slučaju :D

Arnel King
08-02-16, 05:44
Ja sam gledao malo Miami - LA Clipperse, solidna tekma ali veliki broj promašaja, nedopustivo za ovakve ekipe, pogotovo za Miami kod kojih je Wade promašio skoro sve što se moglo promašiti, osim toga nije bio ni na nivou kad je u pitanju dodavanje, asistencije, jednostavno nije bio na nivou i mislim da je to najveći razlog zašto Miami nije pobjedio.
Tu moram spomenuti i Paula koji je bio najbolji pojedinac na meču, to je donijelo prevagu...

Denver pobjedio Knickse, nadam se da će izboriti play off, imaju šanse, trude se, nisu loši :D

Filozof
08-02-16, 22:13
marioneta Phil Jacksona dobila pedalu (bilo je i vrijeme)

za preuzimanje klupe Knicksa spominje se Tom Thibodeau koji je radio dosta kvalitetan posao sa Chicago Bullsima + je veliki defanzivni mag, a to je nesto kaj svakako fali ovim Knicksima. Ostaje pitanje hoce li se dolaskom novog trenera vratiti forsiranje trokuta koji je Great Philu donio pozamasan broj prstenja (11 komada).

North
09-02-16, 02:02
Ja nikako ne razumijem to skakanje iz dresa u odijelo odmah po završetku karijere. Isto i Kidd tako, bez kakvog asistiranja ili pokušaja u univerzitetskoj npr. košarci, timove preuzeli. Privremeno su Rambisa u Knickse postavili, dugo i on tati Philu dupe liže...
Cleveland Sacramento i Detroit Toronto bih izdvojio večeras kao potencijalno zanimljive duele.

Arnel King
09-02-16, 04:13
Cleveland Sacramento i Detroit Toronto bih izdvojio večeras kao potencijalno zanimljive duele.

Cleveland lagano a evo gledam baš Toronto - Detroit. u 3. četvrtini vodi 62:58 poena razlike, a to nagovještava dobru utakmicu do kraja...
JAO KAKVA TRICA NA KRAJU 3. ČETVRTINE!!! Pogledajte svi ko nije vidio :D

Clipersi se muče protiv Philadelphie, možda se izvuku do kraja ostale su neke 2-3 minute.
A Bullsi izgubiše od Charlotta i to popričnom razlikom.

Edit 2, au kako luda noć, Brooklny Nets v Denver - 2 razlike za Denver 1 sekundu prije kraja i Joe Johnson donosi ludom tricom pobjedu Brooklnyu, ja prebacio da sagledam taj kraj i nisam se pokajao :D

Gambino
09-02-16, 17:31
LA Clippersi koji tuku Miami Heat sa 10 razlike, muce se sa Philadephiom koja je zadnja na tablici i sruse me na listicu..

Filozof
09-02-16, 17:43
GSW koji tuce Spurse 30 razlike, Cavse 30 razlike gadaju buzzer beater za pobjedu protiv Phille i nitko da bi rijec rekao (+ ktome su prokockali 20ak razlike prednosti)

Clippersi kao i dosta momcadi krece s polaganim tempiranjem forme i odmaranjem igraca kako bi playoff docekali sto zdraviji. Najveci problem stvara im ozljeda Blake Griffina koji bi mogao biti out do kraja regularnog dijela.. nadam se da ce se vratiti barem zadnjih 5 utakmica regularnog dijela da se malo vrati u formu

Arnel King
09-02-16, 19:37
LA Clippersi koji tuku Miami Heat sa 10 razlike, muce se sa Philadephiom koja je zadnja na tablici i sruse me na listicu..

Da, zapao mi je za oko rezultat dok sam na poluvremenu nekih tekmi ušao u rezultate i vidio kako se Clippersi muče, ****ga.. I napisao sam u postu svom iznad da se muče sa Philadelphiom. Žao mi je što su te sjebali.

Sinoć je drama ludih tekmi bilo, nisam se pokajao što sam odgledao neke koliko toliko. A večeras 5 tekmi od kojih je po meni najzanimljivija Miami - Spursi i potrudit ću se da odgledam i to, vidjet ćemo hoću li uspjet sagledat do kraja.

s0beit_
10-02-16, 01:01
Moze biti i zanimljivo izmedju Houstona i GSW. A u ovoj utakmici izmedju Miamia i SA, mislim da ce SA kontrolisati utakmicu i dobiti. Mada to se ocekivalo i protiv Lakersa, ali su se mucili do kraja. Videcemo

North
10-02-16, 02:48
Sa Philom je bilo opuštanje, da su nastavili sa igrom iz prvog poluvremena nabili bi ih 40 razlike minimalno. Večeras bi se mogli očekivati i produžeci na pojedinim mečevima, zanimljivi su dueli, Boston igra isto i kod kuće i u gostima, tako da nikad kod njih sigurno nije. Vjerujem da će GS uzeti sa jedno 20 poena razlike, te da će Aldridge imati dobru noć

Arnel King
10-02-16, 05:11
Moze biti i zanimljivo izmedju Houstona i GSW. A u ovoj utakmici izmedju Miamia i SA, mislim da ce SA kontrolisati utakmicu i dobiti. Mada to se ocekivalo i protiv Lakersa, ali su se mucili do kraja. Videcemo

Pogodio si, koliko sam gledao u prvom poluvremenu nije baš SA kontrolisao nešto specijalno. Jedva su na poluvrijeme otišli sa 5-6 poena prednosti.
Ali zato u drugom poluvremenu potpuno druga priča - onakva kakvu si ti zamislio.

GSW bi trebao dobiti lagano, Ako Curry bude na nivou, a i Thompson - to je onda pola posla.

Edit: Milwaukee imao sreće, Boston ih u 4. četvrtini ubio ali na kraju jako glup potez (nisam vidio koga tačno) i 2 slobodna bacanja za Milwaukee pola sekunde prije kraja i tu Boston ispusti produžetke a samim tim možda i pobjedu...

North
12-02-16, 22:05
Detroit penzionisao dres sa brojem 1 u čast Chauncey Billupsa, igrača koji ih je predvodio po posljednje titule 2004. godine. Odražana je i prikladna ceremonija, zaslužio je u svakom slučaju.
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/12661857_10153806709045295_6247042724320446220_n.j pg?oh=2667fdea5cc2eb6508b4b2b411361c21&oe=576B8257
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12743962_10153806709065295_222392861909425050_n.jp g?oh=c17a20344f9589e95f74876b73f1b0e2&oe=57314FE3
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12744469_10153806709505295_5963548191160411256_n.j pg?oh=2bb7cb078a940a2f4e2585677e1887ad&oe=57605588

Boston najjači, znaju me obradovati kao malo ko u zadnje vrijeme :D

s0beit_
12-02-16, 23:33
Eh sad ova 3 dana malo pauza od NBA utakmica. Sad malo All Stara. Necu tu biti nekih jakih duela, uglavnom ce se samo trcati i zakucavati. Nisam nigde video ko se takmici u sutiranju trojki, dok za zakucavanja mislim da ce LaVine osvojiti, kao i Zapad da ce dobiti All Star Game.