PDA

Pogledaj cijelu verziju : [KOŠARKA] ✖ Košarka - Chat ✖



Stranice : 1 2 3 4 [5]

HallelujaH
28-04-20, 10:02
situacija sa basketom u Aba ligi ce biti vrlo problematicna. Iz kog razloga:
1) Zvezda ostane u evroligi
- Zalbe partizana i buducnosti da ih neko gura (posto se prica da Vucic ulaze pare u zvezdu)

2) Partizan ode u evroligu
- Zalbe Zvezde i Buducnosti jer su bolji u medjusobnim utakmicama i pored toga sto je partizan prvi u abi

3) Buducnost ode u evroligu
- Zvezda i Partizan ce gotovo sigurno istupiti iz ABA lige a za njima i Mega i FMP sto bi znacio raspad iste


Moje neko resenje:

odigrati final4 u neutralnom gradu (tipa Zagreb) sa sledecim timovima: Zvezda, Partizan , Buducnost , CedevitaOlimpija i sampion nek ide u Evroligu,
e sad to je malo neizvodljivo jer su svi Amerikanci otisli kuci i tamo su u karantinu

Složio bih se s tobom da.

alfo
22-05-20, 11:52
Mesec dana niko rec nije napisao u ovom chatu. Razumno doduse jer se nista nije ni desavalo da bi moglo da se prica o bilo cemu.


https://www.youtube.com/watch?v=NKc20Xa3mfQ
h3h3

h3h3
24-05-20, 15:41
h3h3

Postavio sam ja bio nekoliko slika sa Skypea dok smo sa mojim bivšim prijateljem pratili NBA i onu epsku utakmicu, ali obrisaše dušmani.



*Andrew let's it fly at the buzzer for the wiiiiiiin

Alek Cortez
27-05-20, 00:35
situacija sa basketom u Aba ligi ce biti vrlo problematicna. Iz kog razloga:
1) Zvezda ostane u evroligi
- Zalbe partizana i buducnosti da ih neko gura (posto se prica da Vucic ulaze pare u zvezdu)

2) Partizan ode u evroligu
- Zalbe Zvezde i Buducnosti jer su bolji u medjusobnim utakmicama i pored toga sto je partizan prvi u abi

3) Buducnost ode u evroligu
- Zvezda i Partizan ce gotovo sigurno istupiti iz ABA lige a za njima i Mega i FMP sto bi znacio raspad iste


Moje neko resenje:

odigrati final4 u neutralnom gradu (tipa Zagreb) sa sledecim timovima: Zvezda, Partizan , Buducnost , CedevitaOlimpija i sampion nek ide u Evroligu,
e sad to je malo neizvodljivo jer su svi Amerikanci otisli kuci i tamo su u karantinu

Ipak zvezda u evroligi

Ocekivano kmece partizan i buducnost

Alek Cortez
10-07-20, 19:03
dajte 5 najboljih kosarkasa svih vremena by croherze

Gary Bond
11-07-20, 20:17
dajte 5 najboljih kosarkasa svih vremena by croherze

alek koji je tebi najbolji

Alek Cortez
16-07-20, 22:43
alek koji je tebi najbolji

sad mi je ova petorka najbolja

Lilard - Harden - Leonard - Antetokounmpo - Jokic


a najbolja petorka svih vremena ne znam, zato bi bilo super da bude glasanje

MarleyJack
14-09-20, 23:25
DENVER do finala lagano! :D

Pepsi Goran
16-09-20, 10:32
Nuggetsi u finalu zapada
Jokić monstruozno odigrao
vaš komentar?

Fiennes
16-09-20, 14:26
Nuggetsi u finalu zapada
Jokić monstruozno odigrao
vaš komentar?

Kad ti glavna dva igrača imaju % šuta ispod 30, moraš se zapitat dobro šta tu ne štima.
Jokić sa brutalnim tripple doubleom ključni igrač Denvera, uz to još 3 blokade i 2 ukradene lopte.
A Murraya izgleda žena dobro zabavlja, čim je 40 koševa ubacio.


Clipperse ne volim jednostavno zbog prljavih Beverlya i Morrisa, čak mi je i drago što su ispali. Također, očekujem od Denvera da uzmu makar 2 utakmice LALu a možda i odu do kraja, tko zna kad su sposobni back-to-back 3-1 vraćat.

Alek Cortez
16-09-20, 14:45
Jokic se lagano pisa po drogiranim amerima

Eo klip kako se priprema lenard a kako jokic
https://www.instagram.com/p/CFF2sD0g19Z/?igshid=yzwbss5idmmi

Pepsi Goran
16-09-20, 20:52
Kad ti glavna dva igrača imaju % šuta ispod 30, moraš se zapitat dobro šta tu ne štima.
Jokić sa brutalnim tripple doubleom ključni igrač Denvera, uz to još 3 blokade i 2 ukradene lopte.
A Murraya izgleda žena dobro zabavlja, čim je 40 koševa ubacio.


Clipperse ne volim jednostavno zbog prljavih Beverlya i Morrisa, čak mi je i drago što su ispali. Također, očekujem od Denvera da uzmu makar 2 utakmice LALu a možda i odu do kraja, tko zna kad su sposobni back-to-back 3-1 vraćat.
Nuggetsi mozda i iznenade mocne Lejkerse ali cisto sumnjam

Raskolnikov
21-09-20, 15:41
Jokic se lagano pisa po drogiranim amerima

Eo klip kako se priprema lenard a kako jokic
https://www.instagram.com/p/CFF2sD0g19Z/?igshid=yzwbss5idmmi
https://i.pinimg.com/originals/67/94/4d/67944d6e6c6f06f403bb591414612cf4.jpg
hehe šteta baš

Alek Cortez
21-09-20, 16:50
https://i.pinimg.com/originals/67/94/4d/67944d6e6c6f06f403bb591414612cf4.jpg
hehe šteta baš

Da nije retarda plamlija sad bi 1 1 bilo

Ralph
03-10-20, 17:55
Hoće li biti metla u velikom finalu NBA ?

Raskolnikov
03-10-20, 18:49
Hoće li biti metla u velikom finalu NBA ?
A teško je reći, možda Miami iznenadi. Uvijek je lijepo vidjet underdoga da postigne nešto veliko.
Osobno se nadam da će bit metla jer sam Laker već 15 godina i fizički me boljelo proteklih puno sezona.

Hadzyc
03-10-20, 23:52
4-1, ili 4-2 moraju se pare uzeti na ovim tv pravima, sponzori i to ...

Ralph
03-10-20, 23:58
Jedino na takav način neće biti čiščenje..

Inače da se pita Lakersa, a pita ih se hah, ja vjerujem da će to biti 4-0.

Puno kvalitetnija i jača ekipa, te u svakom pogledu su kvalitetni. Mozda je Miami malo šuterski jači i stabilniji, ali ne možeš ti parirati nekom Davisu koji kroz cijelu Playoff seriju ne daje ispod 25 poena. Da ne pričam i o nivoima na kojim igraju ostali igrači..

Kada ne bi bilo tih gluposti i uzimanje para, bilo bi 4:0, ali jbg, zbog korone NBA je otišao u opasan minus, te mora sad na bilo kakav način uzeti pare.

Hadzyc
04-10-20, 18:38
Ma zna se ko će uzeti, više nije ni interesantno, budimo realni. Ja jedva čekam nove trejdove i transfere.

Scouser
19-11-20, 01:17
Pocela je trejd ludnica u NBA
Alek Cortez ocekujem tebe da budes aktivan u ovoj temi malo

Kalle
07-01-21, 00:59
Jedno je samo jasno sto se tice NBA ove sezone, Portland lagano Play Off ako se potrude mogu se boriti ove sezone bas dobro.

Alek Cortez
07-01-21, 01:31
Nikola Jokic MVP
igra sa pola gasa

Kalle
07-01-21, 01:54
Nikola Jokic MVP
igra sa pola gasa

A da se razumijemo on cilja ka tome...

Alek Cortez
07-01-21, 02:02
A da se razumijemo on cilja ka tome...

I to ga zabole hahah

Scouser
07-01-21, 02:06
I to ga zabole hahah

i opet ce MVPa da dobije onaj grcki siledzija

Kalle
07-01-21, 02:06
I to ga zabole hahah

A sta mislis sa ovim novim igracima LaMello Ball, mogao bi biti kao najbolji mladi igrac

Alek Cortez
14-01-21, 14:09
Harden u bruklinu
Ja msm da je greska i da ce da im s**** hemiju al ae

Scouser
26-01-21, 23:03
Godinu dana od kako nas je jedan od najvecih tragicno napustio.

#LongLiveMamba #8 #24

Rastafari
27-01-21, 01:00
i opet ce MVPa da dobije onaj grcki siledzija


tesko sa ovim sto sada pokazuje bas bas bas tesko , kakav klinac MVP decko ne moze cistu trojku da ubode airballuje svaku , o cemu dalje pricati jednostavno MVP ne moze biti i ove godine .. ako bude onda je prevara

da se nadovezem na temu pre ce kajri sjebati hemiju nego harden , oseca se super , drago mi je da je u tom timu i hajpovan je sto bi rekli .. Tako da ce se potruditi da se oduzi tome i vec vidis na utakmicama da nije siledzije i da nije samoziv igrac vec igra timski .. samo asistencije mu zapazi - vise asistira manje poentira = WIN . Pre ce kajri sjebati ali svakako 3 all stara moraju nesto napraviti ne sme se zavrsiti na uigravanju mora se otici do finala ...

Scouser
27-01-21, 02:57
tesko sa ovim sto sada pokazuje bas bas bas tesko , kakav klinac MVP decko ne moze cistu trojku da ubode airballuje svaku , o cemu dalje pricati jednostavno MVP ne moze biti i ove godine .. ako bude onda je prevara

da se nadovezem na temu pre ce kajri sjebati hemiju nego harden , oseca se super , drago mi je da je u tom timu i hajpovan je sto bi rekli .. Tako da ce se potruditi da se oduzi tome i vec vidis na utakmicama da nije siledzije i da nije samoziv igrac vec igra timski .. samo asistencije mu zapazi - vise asistira manje poentira = WIN . Pre ce kajri sjebati ali svakako 3 all stara moraju nesto napraviti ne sme se zavrsiti na uigravanju mora se otici do finala ...

Realno da sam ja GM Netsa, trejdovao bih Kyriea za bench igrace i pikove cisto da se oporavim od Harden trejda hahaha
Netsi bolje igraju bez Kyrieja nego s njim haha

Ralph
28-01-21, 01:42
Realno da sam ja GM Netsa, trejdovao bih Kyriea za bench igrace i pikove cisto da se oporavim od Harden trejda hahaha
Netsi bolje igraju bez Kyrieja nego s njim haha

Sreca pa nisi nista :)

dark side
07-02-21, 09:55
Giannis Antetokounmpo jedan jedini najbolji 34 <3

Hadzyc
17-03-21, 14:02
Giannis Antetokounmpo jedan jedini najbolji 34 <3

Uozbilji se momak :)

dark side
17-03-21, 14:04
Uozbilji se momak :)
Sklanjaj tog debeljka iz potpisa,INDIVIDUALAC obican zato nikad nece ni uzeti prsten , ni on ni onaj papak westbrook , lep pozdrav :D

Hadzyc
17-03-21, 22:43
Sklanjaj tog debeljka iz potpisa,INDIVIDUALAC obican zato nikad nece ni uzeti prsten , ni on ni onaj papak westbrook , lep pozdrav :D

debeljko je mašina, i da ove godine uzima prsten definitivno :D

Scouser
15-04-21, 17:04
I eto Lamarcus Aldridge iznenada zavrsio svoju karijeru zbog problema sa srcem.

Rastafari
27-04-21, 15:42
I eto Lamarcus Aldridge iznenada zavrsio svoju karijeru zbog problema sa srcem.

dobro svakako....steta za njega ali ajde zdravlje je prece

Bogdan Bogdanovic iliti BOGIBOMB razbija u Atlanti i mislim da je pronasao dobru ekipu za njega , veliki je + kad igra bez janga al okej su i zajedno sta znam , samo da ovaj mali pocne vise dobacivati lopte al ajde neka ga videcemo.
A ukoliko ove sezone doticni master Joker ne osvoji MVP nagradu taj NBA gubi svaki jebbeni smisao igre , toliko od mene . Zapitajte se

Kalle
29-05-21, 11:55
I eto Lamarcus Aldridge iznenada zavrsio svoju karijeru zbog problema sa srcem.


To je tuzno iskreno, zao mi je bilo bas.

Ralph
03-06-21, 01:05
Prati li neko PlayOff NBA ? Mnogo dobre utakmice i mnogo dobrih serija tu ima. Ko je ljubitelj kosarke stvarno mu preporucujem da malo poprati koju utakmicu. Denver - Portland predobre utakmice pruzaju, takodje Lakersi i Sunsi

Scouser
03-06-21, 01:08
Prati li neko PlayOff NBA ? Mnogo dobre utakmice i mnogo dobrih serija tu ima. Ko je ljubitelj kosarke stvarno mu preporucujem da malo poprati koju utakmicu. Denver - Portland predobre utakmice pruzaju, takodje Lakersi i Sunsi

Suns in 6.

Evo upravo sam upalio stream, 76ers - Wizards, ne igraju ni Embiid ni Simmons

Ralph
03-06-21, 01:10
Suns in 6.

Evo upravo sam upalio stream, 76ers - Wizards, ne igraju ni Embiid ni Simmons

Aj ako ti nije tesko posalji mi na pm link strima

Scouser
03-06-21, 01:15
Aj ako ti nije tesko posalji mi na pm link strima

Pardon, NBA app je lagao, Simmons ipak igra

Ralph
03-06-21, 01:40
Pardon, NBA app je lagao, Simmons ipak igra


Hoce na ovom strimu biti sve utakmice ili ? Ako mi samo mozes reci gdje ovo nadjes da znam za ubuduce, mrzi me ici u dnevnu gledati na tvu kada mogu ovako na drugom monitoru :D

Scouser
03-06-21, 02:11
Hoce na ovom strimu biti sve utakmice ili ? Ako mi samo mozes reci gdje ovo nadjes da znam za ubuduce, mrzi me ici u dnevnu gledati na tvu kada mogu ovako na drugom monitoru :D

Mislim da se stranica zove redditnbastreams.com tako nesto, uglavnom ukucas "reddit nba streams" i trebalo bi da ti bude medju prvim rezultatima na guglu. Naravno ne treba da ti napominjem da obacezno ulazis sa adblockerima jer ce biti fuckton popupa i malicioznih reklama hahaha

Carlos Suarez
09-06-21, 01:46
Sada i zvanicno Nikola Jokic je MVP NBA lige za 2020/21 sezonu, da li je zasluzeno?

Rastafari
09-06-21, 10:35
https://i.imgur.com/g0tcZwu.png

Samo cu ovo reci

I vise nego zasluzeno od njega . Jedini centar posle SHAQ-a koji je MVP , nije pauzirao niti jednu tekmu jedinom igracu kojem je to bilo pre njega je 24/8 KB , lider svog tima u poenima,skokovima,asistencijama . Magija na terenu , nosioc cele ekipe , pravi lider , malo ga ledja bole od tolikog nosenja . Dokazao da um caruje a snaga klade valja , jednostavno 41pik drafta gde je draftovan dok su trajale reklame sve govori o ovoj velicini i licnosti sada ! Sasvim zasluzena titula , Nikola Jokic NBA MVP , Vasilije Micic Euroleague MVP sta jos treba da se prica ? Sve je dokazano i pokazano jos da Teo magija uzme MVP Eurocup-a al mozda to i ne proglase , veliki i sportski pozdrav

Pepsi Goran
25-06-21, 19:53
Trae Young 48 poena,1-0 u seriji za Hawkse,iskreno mislim da ce oni u finale NBA.

Carlos Suarez
26-06-21, 21:44
Trae Young 48 poena,1-0 u seriji za Hawkse,iskreno mislim da ce oni u finale NBA.

Pa izgube 34 razlike u drugom mecu, lako je jednu vecer bit dobar treba tako svaki mec odigrat kao taj.

Scouser
09-07-21, 11:12
Suns in 4, Suns in 4!

kakva dominacija

Pepsi Goran
21-07-21, 15:54
Suns in 4, Suns in 4!

kakva dominacija

Takodje sam ocekivao da ce suns in 4,ali na kraju onaj grcki siledzija sa Buckima uzme prsten....
razocaravajuce.

deniis
21-07-21, 17:49
Ma hajd neke i on osvojio taj prsten, mada po mom misljenju tesko je precjenjen. Sto bi Harden rekao, samo trci i zakucava. No skill.

Sant1
21-07-21, 17:58
Onda je po vasoj logici i Shaq bio invalid. Giannis s jednim all starom i jos k tome u ekipi koja ga je draftala prije 8 godina osvaja prsten, bas razocaravajuce i no skill hahaha

Aitor Carassco
21-07-21, 22:46
slusajte mog brata on je trebao da bude ozbiljan kosarkas

Rastafari
28-07-21, 18:34
cak stavise baksi uzeli prsten i vise nego zasluzeno

milvoki je opasna ekipa na celu sa djanisom koji je opako odigrao playoff a pogotovo finalnu seriju gde je nosio na ledjima ceo tim ... i vise nego zasluzeno i svaka im cast !
jedina ekipa koja je mogla da se suprostavi u tom momentu bruklinu su bili oni ... al eto zamislite da je za 5mm otisao unazad durent i pogodio ono za tri poena...sve bi drugacije bilo ali svakako ... sansi su bili pocisceni i zasluzili su to ceo playoff su prosli samo zato sto protivnicke ekipe nisu bile kompletne i eto naletese na kompletan milvoki koji im je pokazao neke stvari ..

dark side
07-08-21, 16:21
debeljko je mašina, i da ove godine uzima prsten definitivno :D
sta si rekao ono ?

https://media0.giphy.com/media/Sr90AhTFA6stgyKWtw/200w.gif?cid=82a1493bi8eghmtzoauk9neq43crzvtup7loy 70rzzhp15mo&rid=200w.gif&ct=g

Hadzyc
27-08-21, 02:36
**** ga, sjebase ih povrede

Alek Cortez
11-11-21, 14:32
https://www.instagram.com/p/CWIYHxbojFu/?utm_medium=copy_link

Nastavak jokic vs morris

Scouser
02-12-21, 15:06
Hahaahahah pobeda godine
https://i.imgur.com/qqknwaw.png

h3h3
28-01-22, 22:06
https://pbs.twimg.com/media/FKJc9N0XEAATtAo?format=jpg&name=large

Obalite ga dušmani @Krešo @Nešo

BajrukA
04-02-22, 16:52
Pozdravio vas Jusuf Nurkić sve

Carlos Suarez
22-04-22, 22:33
Sta mislite ko ce biti MVP NBA lige?

Pepsi Goran
23-04-22, 21:06
Sta mislite ko ce biti MVP NBA lige?



joka ili embid

Clarck
18-05-22, 22:32
Da li ste videli grupe za Evropsko prventsvo?

Carlos Suarez
18-05-22, 22:40
Da li ste videli grupe za Evropsko prventsvo?

Srbija najlaksu grupu. Koliko sam vidio novosti Crna Gora ce umjesto Rusije i to ce biti zanimljiva grupa. Bosni sva sreca jer ce joj trebati. Hrvati u borbi za 3. mjesto.

Clarck
18-05-22, 22:44
Srbija najlaksu grupu. Koliko sam vidio novosti Crna Gora ce umjesto Rusije i to ce biti zanimljiva grupa. Bosni sva sreca jer ce joj trebati. Hrvati u borbi za 3. mjesto.
Nisam gledao baš detaljno grupe, ali ako Srbija ono ne prodje, onda ne zaslužuju da igraju košarku uopste

Ga[X]NdZa
11-11-23, 10:15
Sta mislite da li je Nikola Jokic dobro krenuo ovu sezonu?

Pepsi Goran
11-11-23, 11:42
Sta mislite da li je Nikola Jokic dobro krenuo ovu sezonu?


Nastavio gde je stao prosle sezone,masina.

Ga[X]NdZa
10-12-23, 13:46
Da li ko pratio sinoc Denver-Houston,mnogo dobra tekma 116-114

Young Caesar
10-01-24, 23:44
Archer;

Aktiviraj ovo kao u stare dane.


NYK cooking
OKC cooking


doslo nase vrijeme najzad

Scouser
11-01-24, 00:05
Archer;

Aktiviraj ovo kao u stare dane.


NYK cooking
OKC cooking


doslo nase vrijeme najzad

Fuck NBA, all my homies watch Euroleague now

Salu na stranu, slabo pratim NBA ikako u poslednje vreme, povremeno ispratim koji highlights Klipersa zbog Russa i PGa i to je to, sad bas aktivno pratim Evroligu jer je dosta zanimljivija :D

Young Caesar
11-01-24, 00:07
Ma nisi realan, al hajde.


Niksi, Raptorsi pa Klipersi :)

Scouser
11-01-24, 00:33
Ma nisi realan, al hajde.


Niksi, Raptorsi pa Klipersi :)

OKC, Nikse, Kliperse, ponekad Lejkerse pratim.

Onaj trejd RJ Berrett za Anunobyja nidje veze, valjda se Niksi oslobadjaju jakog ugovora da dovedu Mitchella, tako se nesto suska posto Mitchell nije zadovoljan sa Klivlendom.

Pepsi Goran
11-01-24, 00:55
OKC, Nikse, Kliperse, ponekad Lejkerse pratim.

Onaj trejd RJ Berrett za Anunobyja nidje veze, valjda se Niksi oslobadjaju jakog ugovora da dovedu Mitchella, tako se nesto suska posto Mitchell nije zadovoljan sa Klivlendom.

Obe ekipe su iz tog trejda prošle dobro,obe ekipe igraju bolje Niksi su od dolaska Og-a 5 pobeda zaredjali.

Clipersi su se sada lepo uigrali i može da bude svašta u playoffu.

Scouser
11-01-24, 01:04
Obe ekipe su iz tog trejda prošle dobro,obe ekipe igraju bolje Niksi su od dolaska Og-a 5 pobeda zaredjali.

Clipersi su se sada lepo uigrali i može da bude svašta u playoffu.

S obzirom koliko se Russ zrtvovao za tim ove sezone, em uzeo veteranski minimum em sam se ponudio da ulazi sa klupe, vidim da Klipersi ove sezone stvarno zele taj prsten, cak se i Harden promenio, PG i Kawhi kao i obicno klase od igraca, videcemo, navijam za njih ove sezone

Pepsi Goran
11-01-24, 01:30
S obzirom koliko se Russ zrtvovao za tim ove sezone, em uzeo veteranski minimum em sam se ponudio da ulazi sa klupe, vidim da Klipersi ove sezone stvarno zele taj prsten, cak se i Harden promenio, PG i Kawhi kao i obicno klase od igraca, videcemo, navijam za njih ove sezone

Kao navijač Phoenixa potajno želim da Clipersi uzmu zbog Russa.

Na terenu se vidi da imaju dobru hemiju i da uopšte nema nekog ega medju njima.

Young Caesar
11-01-24, 07:36
OKC, Nikse, Kliperse, ponekad Lejkerse pratim.

Onaj trejd RJ Berrett za Anunobyja nidje veze, valjda se Niksi oslobadjaju jakog ugovora da dovedu Mitchella, tako se nesto suska posto Mitchell nije zadovoljan sa Klivlendom.


Tugujem za Barrettom al zasada je ok trade.

Negativac93
25-02-24, 17:31
Dajte neke prolaze da uplatim ovo malo sto imam na supersport racunu!