Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 3912 od 4122 PrviPrvi ... 2912341238123862390239103911391239133914392239624012 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 39,111 do 39,120 od 41211
    1. #39111
      el_fenomeno avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatsko Zagorje
      Poruke
      1,626
      Teme
      116
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      55 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      352
      Like (dobivenih)
      1093
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Arnel_King Vidi poruku
      On se nama dokazao u TSCu za par mjeseci više nego ti za par godina.
      sa aimbotom od denzel curya

    2. Like sepy003, dawkins, [GSF] J'Buck, Nije dostupno se sviđa ovaj post
    3. #39112
      Arnel King avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Stadion Koševo
      Poruke
      2,669
      Teme
      31
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      129 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2667
      Like (dobivenih)
      2298
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od el_fenomeno Vidi poruku
      sa aimbotom od denzel curya
      Haaaa ????
      Terror Squad Crew Legenda, Lider.



    4. #39113
      el_fenomeno avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatsko Zagorje
      Poruke
      1,626
      Teme
      116
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      55 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      352
      Like (dobivenih)
      1093
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Arnel_King Vidi poruku
      Haaaa ????
      sefer becirevic zico na fb denzel curya za aimbot

    5. Like sepy003, Arnel King, dawkins se sviđa ovaj post
    6. #39114

      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Poruke
      390
      Teme
      142
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      385
      Like (dobivenih)
      491
      Rep
      hahahahahahahahahaha ja sam vam reko, svi koji imate muda, odigrajte VS samnom dok admini prate tw i jednog i drugog <3

    7. Like sheeesh se sviđa ovaj post
    8. #39115

      Datum pristupanja
      Nov 2011
      Lokacija
      30ZONA
      Poruke
      11,303
      Teme
      282
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      170 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3439
      Like (dobivenih)
      6392
      Rep
      realno uso sam u y chat mislio sam da sam zabunom doso u tsc chat zbediro se otiso sam nazad na ic pa opet u y pdf click chat i zbediro se s pravom
      yakuza since 2.3.2013.

    9. #39116
      Baba Yaga avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      4,357
      Teme
      272
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      289 post(ova)
      Označen(a)
      34 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2654
      Like (dobivenih)
      5195
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Arnel_King Vidi poruku
      Haaaa ????
      Aj Arnele, teraj ovog tvog u svoje dvoriste.

      Sa vama nisam imao probleme nikad, niti cu imati sto se tice ponasanja. Do juce smo bili savez i nemojte se ponasati sad kao debili neki.
      Sto se tice mojih clanova (Ono sto je ovaj tvoj pominjao tamo u zalbi), da su vama neke opomene i gluposti postavljane, Yakuza nema nikakve veze s tim i to znas i sam.

      Ovaj retard je dosao i provocirao ljude celo jutro, pa zatim krenuo i mene i zato je dobio onakav odgovor.
      Sto se tice mojih clanova ni jedan vam nece srati po chatu, a kamoli tuzakati clanove i lidere, bez mog znanja.
      Takodje i Donu sam rekao da povuce prijavu na H lidera, jer nema smisla.

      To sto pricate Alfi, takodje nema veze s vezom. Lik je tu godinama bio i lider nekoliko puta, i sad mu reci da je ovaj drkadzija za par meseci uradio vise..
      Ne postujete ni svoju orgu kad tako pricate. To bi bilo isto kad bi ja sad poceo da pljujem Pema i da mu ne dozvoljavamo da se vrati u Y, jer je otisao u SB, a godinama igrao i jebavao se tu.
      ____________

      Uglavnom, hocu da kazem, mozete ovde da postate kad god hocete, ali normalne postove. A ovakve delikvente i debile, vodi u svoje dvoriste, nek tamo izazivaju svadje i rasprave, meni to ne treba.
      Posljednje uređivanje od Baba Yaga : 07-02-19 at 16:06
      "Nikada ne mešaj moj karakter sa mojim stavom!
      Moj karakter je ono što sam ja. A moj stav zavisi od onoga što si ti."


    10. #39117
      Arnel King avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Stadion Koševo
      Poruke
      2,669
      Teme
      31
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      129 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2667
      Like (dobivenih)
      2298
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Baba Yaga Vidi poruku
      Aj Arnele, teraj ovog tvog u svoje dvoriste.

      Sa vama nisam imao probleme nikad, niti cu imati sto se tice ponasanja. Do juce smo bili savez i nemojte se ponasati sad kao debili neki.
      Sto se tice mojih clanova (Ono sto je ovaj tvoj pominjao tamo u zalbi), da su vama neke opomene i gluposti postavljane, Yakuza nema nikakve veze s tim i to znas i sam.

      Ovaj retard je dosao i provocirao ljude celo jutro, pa zatim krenuo i mene i zato je dobio onakav odgovor.
      Sto se tice mojih clanova ni jedan vam nece srati po chatu, a kamoli tuzakati clanove i lidere, bez mog znanja.
      Takodje i Donu sam rekao da povuce prijavu na H lidera, jer nema smisla.

      To sto pricate Alfi, takodje nema veze s vezom. Lik je tu godinama bio i lider nekoliko puta, i sad mu reci da je ovaj drkadzija za par meseci uradio vise..
      Ne postujete ni svoju orgu kad tako pricate. To bi bilo isto kad bi ja sad poceo da pljujem Pema i da mu ne dozvoljavamo da se vrati u Y, jer je otisao u SB, a godinama igrao i jebavao se tu.
      ____________

      Uglavnom, hocu da kazem, mozete ovde da postate kad god hocete, ali normalne postove. A ovakve delikvente i debile, vodi u svoje dvoriste, nek tamo izazivaju svadje i rasprave, meni to ne treba.
      Baš zato, što smo do jučer bili savez, ono što radi tvoj član, zajedno sa članom LCNa i SBa nije korektno prema TSCu. Jeste jedan član, nije 10, ali da je nekorektno... nekorektno je. I nije prvi put da neko iz Y to radi... Zato je moj član popizdio. Mi to ne radimo ni jednoj drugoj organizaciji, pogotovo nekima koji su bili s nama savez godinu dana.

      I vi ste, msm na Y, skupa sa TSC psovali i nervirali se na /e dok smo bili savez kada bi jedan član npr. SBa, pomogao GSFu kada nisu savez. Ti možda i ne znaš za to jer ne obračaš pažnju na teritorije i ostalo na ovom modu.



      Nikakav problem ja sa tobom ili vama iz Yakuze nemam, nit sam imao, vjerovatno neću ni imati jer je Karlo ok momak.

      Što se tiče alfe neću ništa oko njeg da komentarišem. U afektu sam napisao ono jer se pravi pametnjaković koji me samo zna prozivat kao sto je gore uradio.

      I da, ne možeš poredit Pema u Y i Alfu u TSC, watafak. Nebo i zemlja



      Za kraj, ti izvini za psovke od strane Sefera, on je normala momak, stvori se pogrešno mišljenje o nekome nakon ovakvih gluposti zbog ****ne igrice.
      Posljednje uređivanje od Arnel King : 07-02-19 at 16:10
      Terror Squad Crew Legenda, Lider.



    11. Like sepy003 se sviđa ovaj post
    12. #39118
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,309
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Ovo je poslednji put da cu da trosim svoje cenjeno vreme na tebe Arnele. Koliko god ja postovao TSC i posle svega sto ste mi uradili, tebe licno ne mogu da svarim. Cezu i Docka do neba postujem, i takvi momci zasluzuju da budu lideri. Amel isto, Boris isto, Rijad isto, Jordan isto, Joca isto, sve momci na svom mestu, a ti, ti si prica za sebe.

      Ti covece nisi ni svestan sta si na ovom modu uradio od TSCa. Pa ****te niko vas ne voli, dopustili ste da vas 80% zajednice ismeva (iskljucujuci H koji je sad kao fol dobar sa vama, a do pre 2 meseca ste bogarali jedni druge, hahahahaha). Od mene ste napravili crnu ovcu jer vam je pisljiva teritorija bila draza od coveka koji je godinama tu, kojem ste ti i famozni Roske skinuli legendu nedugo nakon sto ju je dobio, i koji je posle toga ostao veran TSCu bez obzira na sve. Ovaj mod ste me od samog pocetka kinjili i sabotirali jer vam je bilo krivo sto sam se prijavio za lidera i dobio istog. Iskreno, nikad ne bih mogao da dopustim da uradim tako nesto osobi s kojom sam visio na TS danima i s kojim sam bio u neverovatno dobrim odnosima, a sad da ga prozivam i preko svojih r3 debila maltretiram ingame sa uvredljivim /sms-ovima.

      TSC nikad nije pizdio po forumu, prijavljivao druge igrace za sitnice poput DBa, svadjao se na forumu, prozivao druge igrace gde god stigne. Ti si od TSCa napravio smejuriju i sad kad si odleprsao sa lidera, nadam se da ce Dock i Cezo uspeti da vrate TSC na ono staro, gde je sve bila bleja, gde su se svi lepo druzili i gde nije bilo ovako toksicne atmosfere, KOJU si ti direktno i indirektno stvorio.

      Nemoj me vise pominjati jer necu da gubim energiju na tebe, Sefera crybaby i ostale podmlatke koji su zeljni nekog dkkazivanja, a ustvari samo ispadaju budale.
      Posljednje uređivanje od Archer : 07-02-19 at 16:43
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    13. #39119

      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Poruke
      390
      Teme
      142
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      385
      Like (dobivenih)
      491
      Rep
      Ja cu takode samo da se izvinem za psovke, a nisam nikoga provocirao citavo jutro, mene Yakuza Dma citavo jutro, imate u zalbama i prijavama sve dokaze, ako vas
      ISKRENOST zanima, a sad ako necete nema veze, ja se licno nikom od vas vise necu obratiti.

      edity : nikad TSC nije stavjao zalbe na forumu, dok nas niste izigrali i vi stavljali zalbe na nas dok mi nista ne stavljamo te kako bi mogli plakat BREDU i skinut covjeku koji je znaju svi najbolji lider, lidera <3

    14. Like sheeesh se sviđa ovaj post
    15. #39120
      Arnel King avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Stadion Koševo
      Poruke
      2,669
      Teme
      31
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      129 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2667
      Like (dobivenih)
      2298
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od almightyalfo Vidi poruku
      Ovo je poslednji put da cu da trosim svoje cenjeno vreme na tebe Arnele. Koliko god ja postovao TSC i posle svega sto ste mi uradili, tebe licno ne mogu da svarim. Cezu i Docka do neba postujem, i takvi momci zasluzuju da budu lideri. Amel isto, Jordan isto, Joca isto, sve momci na svom mestu, a ti, ti si prica za sebe.

      Ti covece nisi ni svestan sta si na ovom modu uradio od TSCa. Pa ****te niko vas ne voli, dopustili ste da vas 80% zajednice ismeva (iskljucujuci H koji je sad kao fol dobar sa vama, a do pre 2 meseca ste bogarali jedni druge, hahahahaha). Od mene ste napravili crnu ovcu jer vam je pisljiva teritorija bila draza od coveka koji je godinama tu, kojem ste ti i famozni Roske skinuli legendu nedugo nakon sto ju je dobio, i koji je posle toga ostao veran TSCu bez obzira na sve. Ovaj mod ste me od samog pocetka kinjili i sabotirali jer vam je bilo krivo sto sam se prijavio za lidera i dobio istog. Iskreno, nikad ne bih mogao da dopustim da uradim tako nesto osobi s kojom sam visio na TS danima i s kojim sam bio u neverovatno dobrim odnosima, a sad da ga prozivam i preko svojih r3 debila maltretiram ingame sa uvredljivim /sms-ovima.

      TSC nikad nije pizdio po forumu, prijavljivao druge igrace za sitnice poput DBa, svadjao se na forumu, prozivao druge igrace gde god stigne. Ti si od TSCa napravio smejuriju i sad kad si odleprsao sa lidera, nadam se da ce Dock i Cezo uspeti da vrate TSC na ono staro, gde je sve bila bleja, gde su se svi lepo druzili i gde nije bilo ovako toksicne atmosfere, KOJU si ti direktno i indirektno stvorio.

      Nemoj me vise pominjati jer necu da gubim energiju na tebe, Sefera crybaby i ostale podmlatke koji su zeljni nekog dkkazivanja, a ustvari samo ispadaju budale.
      iskreno nisam ni pročitao sve, poslije ću, žurim, ako imaš šta da mi kažeš javi se privatno a ne ovdje u tuđem chatu.
      Terror Squad Crew Legenda, Lider.



    16. Like nowitzki se sviđa ovaj post
    17. 07-02-19, 17:37

     

     
  • Stranica 3912 od 4122 PrviPrvi ... 2912341238123862390239103911391239133914392239624012 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •