Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1256 od 1367 PrviPrvi ... 25675611561206124612541255125612571258126613061356 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 12,551 do 12,560 od 13665

    Korisnici koji su pročitali ovu temu: 161

    1. #12551
      [Beky] avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Koprivnica, Croatia
      Poruke
      3,344
      Teme
      191
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      554
      Like (dobivenih)
      704
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Diego Santana Vidi poruku
      to ti vjerujem da ste ownali....hahah

      kako loše mišljenje imas o meni
      “Never hate your enemies. It affects your judgment.”

    2. Like Diego Santana se sviđa ovaj post
    3. #12552

      Datum pristupanja
      Mar 2016
      Poruke
      7
      Teme
      0
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      0
      Like (dobivenih)
      20
      Rep
      pr0

    4. Like demarcus, Diego Santana se sviđa ovaj post
    5. #12553
      Diego Santana avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      3,548
      Teme
      63
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      23 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2713
      Like (dobivenih)
      1011
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Jastery Vidi poruku
      pr0
      cuj ovoga, nema ga nikak i onda se od nekud samo pojavi

    6. #12554
      [Beky] avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Koprivnica, Croatia
      Poruke
      3,344
      Teme
      191
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      554
      Like (dobivenih)
      704
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Diego Santana Vidi poruku
      cuj ovoga, nema ga nikak i onda se od nekud samo pojavi

      a tko je uopče to?
      “Never hate your enemies. It affects your judgment.”

    7. #12555
      Diego Santana avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      3,548
      Teme
      63
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      23 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2713
      Like (dobivenih)
      1011
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od [Beky] Vidi poruku
      a tko je uopče to?
      ma tovar neki, nemam pojma

    8. #12556

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Poruke
      11,080
      Teme
      401
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      116 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1662
      Like (dobivenih)
      3332
      Rep
      Obavezan sastanak lidera bandi/mafija/hitmana 14.12.2018 u 19:30h

      Mora biti bar 1 lider

      Članovi javite svojim liderima.

    9. Like Ana Bailley se sviđa ovaj post
    10. #12557
      Hector Rivera avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Tuzla , BiH
      Poruke
      1,711
      Teme
      67
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      6 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      516
      Like (dobivenih)
      587
      Rep
      Ah ovako ljudi moj prijedlog je da budemo primjer drugim orgama i da sami zatrazimo da se ukinu neke stvari sto se tice nas a to su zauzimanje teritorija, igranje warova i slicno , zasto pa jer u nasem nazivu orge samo govori sta smo mi i kakvim poslovima radnjama itd trebamo da se bavimo mi smo underground racers znaci racerska orga koja se bavi voznjom utrkama tuniranjem itd nemamo dzaba toliko dugu tradiciju koja se bazirala na tome ko smo mi opcenito , u to vrijeme se znalo ako nisi za war nisi bas neki ljubitelj pucanja zauzimanja teritorija i sl a volis voznju lozis se na utrke auta bilo to ig ili u rl nije bitno ides u underground racere , vidim da su mnoge orge izgubile smisao jer su jednostavno zeljele druge stvari sto drugi imaju i tako opcenito izgubila se car neke orge mi prvi vecina ljudi kod nas u danasnje vrijeme toliko ne ide ni na evente a kamoli da idemo zauzimati teritorije , opcenito na ch nema vise biranja jer je sad svejedno gdje odes svaka orga ima sve sto imaju i druge orge i po meni naglasavam ovo je moje misljenje to gubi smisao neke od orgi mi smo underground racersi i to zelim i da ostanemo ne da se pretvorimo u tsc lcn i sl . Najbolje pravilo UR nije dzaba stavljeno zabranjeno je nosenje oruzja osim hladnog jer i s tim pravilom smo pokazali sta smo mi znaci mi smo raceri ne kitmani ne lcn tsc itd. Upoznat sam preko diega sta je problem na ch oko teritorija i sl i zato na neki nacin zelim da mi budemo primjer drugima da se mi mozemo i sami odreci neki stvari jer zelimo da ostanemo ono sto i jesmo u biti a to je da smo vozaci i mi smo se opredijelili za to , tako trebaju na neki i kitmani koji i sami znaju i vide u svom imenu orgi sta su oni i koji je njihov posao na serv i opcenito neka svaka orga bude ono sto jeste i bila od samog pocetka postojanja . Znam da ce biti kom pa dosadno pa ovo pa ono mi biramo gdje cemo i u koju cemo orgu ako smatramo da je UR smor jer se samo vozi onda postoje druge orge i nakraju organizaciju cine clanovi i atmosfera u njima a ne njihovi zadaci evo mi UR stariji igraci znaju nismo nikad maltene imali neke obaveze nismo nesto posebno radiili ali nam je bilo super zbog atmosfere medju clanovima i mnogi su zbog toga ostajali bas dugo u UR . To za teritorije ovo ono neka oni rjesavaju i nadju neko rijesenje ja samo zelim za nas i odnosi se na ur clanove da jednostavno budemo ono sto jesmo nama ne trebaju dozvole za war da mozemo ici zauzimati teritorije itd mi cemo biti underground racersi !

    11. Like Bred, [Beky], Tom Snake, Erceg se sviđa ovaj post
    12. #12558
      Tom Snake avatar
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Los Santos
      Poruke
      1,219
      Teme
      38
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      138
      Like (dobivenih)
      130
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Hector Rivera Vidi poruku
      Ah ovako ljudi moj prijedlog je da budemo primjer drugim orgama i da sami zatrazimo da se ukinu neke stvari sto se tice nas a to su zauzimanje teritorija, igranje warova i slicno , zasto pa jer u nasem nazivu orge samo govori sta smo mi i kakvim poslovima radnjama itd trebamo da se bavimo mi smo underground racers znaci racerska orga koja se bavi voznjom utrkama tuniranjem itd nemamo dzaba toliko dugu tradiciju koja se bazirala na tome ko smo mi opcenito , u to vrijeme se znalo ako nisi za war nisi bas neki ljubitelj pucanja zauzimanja teritorija i sl a volis voznju lozis se na utrke auta bilo to ig ili u rl nije bitno ides u underground racere , vidim da su mnoge orge izgubile smisao jer su jednostavno zeljele druge stvari sto drugi imaju i tako opcenito izgubila se car neke orge mi prvi vecina ljudi kod nas u danasnje vrijeme toliko ne ide ni na evente a kamoli da idemo zauzimati teritorije , opcenito na ch nema vise biranja jer je sad svejedno gdje odes svaka orga ima sve sto imaju i druge orge i po meni naglasavam ovo je moje misljenje to gubi smisao neke od orgi mi smo underground racersi i to zelim i da ostanemo ne da se pretvorimo u tsc lcn i sl . Najbolje pravilo UR nije dzaba stavljeno zabranjeno je nosenje oruzja osim hladnog jer i s tim pravilom smo pokazali sta smo mi znaci mi smo raceri ne kitmani ne lcn tsc itd. Upoznat sam preko diega sta je problem na ch oko teritorija i sl i zato na neki nacin zelim da mi budemo primjer drugima da se mi mozemo i sami odreci neki stvari jer zelimo da ostanemo ono sto i jesmo u biti a to je da smo vozaci i mi smo se opredijelili za to , tako trebaju na neki i kitmani koji i sami znaju i vide u svom imenu orgi sta su oni i koji je njihov posao na serv i opcenito neka svaka orga bude ono sto jeste i bila od samog pocetka postojanja . Znam da ce biti kom pa dosadno pa ovo pa ono mi biramo gdje cemo i u koju cemo orgu ako smatramo da je UR smor jer se samo vozi onda postoje druge orge i nakraju organizaciju cine clanovi i atmosfera u njima a ne njihovi zadaci evo mi UR stariji igraci znaju nismo nikad maltene imali neke obaveze nismo nesto posebno radiili ali nam je bilo super zbog atmosfere medju clanovima i mnogi su zbog toga ostajali bas dugo u UR . To za teritorije ovo ono neka oni rjesavaju i nadju neko rijesenje ja samo zelim za nas i odnosi se na ur clanove da jednostavno budemo ono sto jesmo nama ne trebaju dozvole za war da mozemo ici zauzimati teritorije itd mi cemo biti underground racersi !
      Slazem se Hector u potpunosti s tobom


    13. Like Hector Rivera se sviđa ovaj post
    14. #12559
      Ivan Sanchez avatar
      Ne igram više ...
       
      Datum pristupanja
      Jul 2012
      Poruke
      145
      Teme
      10
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      190
      Like (dobivenih)
      184
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Hector Rivera Vidi poruku
      Ah ovako ljudi moj prijedlog je da budemo primjer drugim orgama i da sami zatrazimo da se ukinu neke stvari sto se tice nas a to su zauzimanje teritorija, igranje warova i slicno , zasto pa jer u nasem nazivu orge samo govori sta smo mi i kakvim poslovima radnjama itd trebamo da se bavimo mi smo underground racers znaci racerska orga koja se bavi voznjom utrkama tuniranjem itd nemamo dzaba toliko dugu tradiciju koja se bazirala na tome ko smo mi opcenito , u to vrijeme se znalo ako nisi za war nisi bas neki ljubitelj pucanja zauzimanja teritorija i sl a volis voznju lozis se na utrke auta bilo to ig ili u rl nije bitno ides u underground racere , vidim da su mnoge orge izgubile smisao jer su jednostavno zeljele druge stvari sto drugi imaju i tako opcenito izgubila se car neke orge mi prvi vecina ljudi kod nas u danasnje vrijeme toliko ne ide ni na evente a kamoli da idemo zauzimati teritorije , opcenito na ch nema vise biranja jer je sad svejedno gdje odes svaka orga ima sve sto imaju i druge orge i po meni naglasavam ovo je moje misljenje to gubi smisao neke od orgi mi smo underground racersi i to zelim i da ostanemo ne da se pretvorimo u tsc lcn i sl . Najbolje pravilo UR nije dzaba stavljeno zabranjeno je nosenje oruzja osim hladnog jer i s tim pravilom smo pokazali sta smo mi znaci mi smo raceri ne kitmani ne lcn tsc itd. Upoznat sam preko diega sta je problem na ch oko teritorija i sl i zato na neki nacin zelim da mi budemo primjer drugima da se mi mozemo i sami odreci neki stvari jer zelimo da ostanemo ono sto i jesmo u biti a to je da smo vozaci i mi smo se opredijelili za to , tako trebaju na neki i kitmani koji i sami znaju i vide u svom imenu orgi sta su oni i koji je njihov posao na serv i opcenito neka svaka orga bude ono sto jeste i bila od samog pocetka postojanja . Znam da ce biti kom pa dosadno pa ovo pa ono mi biramo gdje cemo i u koju cemo orgu ako smatramo da je UR smor jer se samo vozi onda postoje druge orge i nakraju organizaciju cine clanovi i atmosfera u njima a ne njihovi zadaci evo mi UR stariji igraci znaju nismo nikad maltene imali neke obaveze nismo nesto posebno radiili ali nam je bilo super zbog atmosfere medju clanovima i mnogi su zbog toga ostajali bas dugo u UR . To za teritorije ovo ono neka oni rjesavaju i nadju neko rijesenje ja samo zelim za nas i odnosi se na ur clanove da jednostavno budemo ono sto jesmo nama ne trebaju dozvole za war da mozemo ici zauzimati teritorije itd mi cemo biti underground racersi !

      Hectore, uglavnom se slažem sa poantom tvoga posta. Ipak, mislim da bi trebalo bit dopušteno nošenje oružja, i to primarno u znaku samoobrane, jer zašto bi netko mene DM-ao bez da ja išta učinim? Dakle, mi ne bi smjeli to oružje koristiti u druge svrhe. S druge strane, ja bih volio da se nama kao takvoj orgi, kakvu si naveo, dopusti da sami sebi organiziramo međusobne evente/treninge, na koje bi SVI trebali dolazit. Meni se prvenstveno ne sviđa što ja moram svako malo žicati GS-ove i admine da nam orgaju evente, jer očito da oni sami ne osjete kad je trenutak za to (nekad evenata nema ni po sat-dva). Onda kad im se i javim odgovore da može, pa tog istog eventa nema pola sata (čast izuzetcima). Što ću drugo uraditi nego otići off. Mislim da bi se trebalo malo poraditi na tome kako bi i nama bilo što zanimljivije tokom igranja na serveru. Mislim, ne kažem da nam je dosadno, ali u posljednje vrijeme nema toliko evenata pokrenutih bez molbi i čekanja. Ja evo predlažem da moderatori omoguće da svakih 7-8 min server pokrene novi event.

    15. Like Hector Rivera se sviđa ovaj post
    16. 15-12-18, 22:17

    17. #12560
      Hector Rivera avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Tuzla , BiH
      Poruke
      1,711
      Teme
      67
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      6 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      516
      Like (dobivenih)
      587
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ivan_Sanchez Vidi poruku
      Hectore, uglavnom se slažem sa poantom tvoga posta. Ipak, mislim da bi trebalo bit dopušteno nošenje oružja, i to primarno u znaku samoobrane, jer zašto bi netko mene DM-ao bez da ja išta učinim? Dakle, mi ne bi smjeli to oružje koristiti u druge svrhe. S druge strane, ja bih volio da se nama kao takvoj orgi, kakvu si naveo, dopusti da sami sebi organiziramo međusobne evente/treninge, na koje bi SVI trebali dolazit. Meni se prvenstveno ne sviđa što ja moram svako malo žicati GS-ove i admine da nam orgaju evente, jer očito da oni sami ne osjete kad je trenutak za to (nekad evenata nema ni po sat-dva). Onda kad im se i javim odgovore da može, pa tog istog eventa nema pola sata (čast izuzetcima). Što ću drugo uraditi nego otići off. Mislim da bi se trebalo malo poraditi na tome kako bi i nama bilo što zanimljivije tokom igranja na serveru. Mislim, ne kažem da nam je dosadno, ali u posljednje vrijeme nema toliko evenata pokrenutih bez molbi i čekanja. Ja evo predlažem da moderatori omoguće da svakih 7-8 min server pokrene novi event.
      Ma brate moj post se najvise odnosio na to sto su mnoge orge pocele da mijenjaju svoj koncept zadataka sve orge zele sto i neke druge imaju a u biti nisu napravljene za takve zadatke , sto se tice evenata nazalost sad su eventi na foru join nije stari sistem gdje mozemo pozvati gs ili pitati gs iz UR da samo za nas orgaju neke evente tako da trenutno zavisimo od zicanja , treninge je tesko orgati jer je dosta clanova u UR su r5 legende malo je R4 ,3,2,1 . jednostavno sistem svega je pojeban a i da pojasnim za oruzja to je bilo navedeno kao primjer i naravno da imamo pravo nositi gun i odbraniti se rekao sam samo pola pravila sto se tice UR i nema tu dileme ja sam zelio da ukazem na teritorije warove koji nama ne pristaju ne trebaju jer smo racerska orga.
      Ne znam kakva je situacija sa clanovima jer haman lideri ne mogu vidjeti listu clanova da bi se neko kikao i sl ko ne igra cesto i da se trebaju ubaciti novih clanova ali bas novih rookie clanova jer jedino tad cemo moci orgati neke treninge takmicenja u stuntovima i sl . Ja kako znam da su ljudi izglasali da hoce stari sistem evenata ali to niko nije realizirao.
      Iskreno na ovom modu novom sistemu UR kao orga koja ima nekoliko zadataka je ugusena , eventi zavisimo od gs-ova, treninzi stuntovi i sl nemamo mnogo 1-4 , a da ne pricam sto su izgleda u UR stariji clanovi koji imaju svoje RL obaveze pa ulaze tek navecer tako da je situacija otezana sto se tice svega od gore navedenog.
      Posljednje uređivanje od Hector Rivera : 15-12-18 at 22:54

    18. Like Ivan Sanchez se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1256 od 1367 PrviPrvi ... 25675611561206124612541255125612571258126613061356 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •