Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 718 od 741 PrviPrvi ... 218618668708716717718719720728 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 7,171 do 7,180 od 7405
    1. #7171
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,379
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2461
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od s h e l b y Vidi poruku
      Slažem se s navedenim iznad..
      @Gary Bond; to nebi dozvolio
      Pobjedivali bi sve pa bi se drugi ljutili


    2. Like s h e l b y se sviđa ovaj post
    3. #7172
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,661
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Hawk Vidi poruku
      Mislim jedino bi funkcioniralo i natjecateljski bi bilo bolje samo kad je korona ova, inače bolje ne haha.
      Za fudbal bi bilo dobro sigurno, mada Hrvatski i Srpski ligaski fudbal je dosta bolji, narucito velika cetvorka, sad vec trojka zbog Hajduka, oni bi odmakli od drugih. Jedino bi tu Sarajevo nesto moglo.

      Kada bi problemi, huliganstvo, tuce bile navijacke, zbog boje dresa, zbog tribine, ne bi nista imao protiv, bilo bi sigurno interesatno otici u BG ili Split na gostovanje, kao sto mi je otac isao. Ali naravno tuce bi bile zbog nacionalizma, vjere, ljudi koji nemaju veze sa sportom, sa tribinom, dolazili bi na utakmice samo da lijece svoju bolest nacionalizma.

      To bi bio uzas, parada shovinizma, nakarada na tribinama. Tako bi se teme nacionalizma, ali ne bih da previse ulazim u isto, nikada mi nije bilo jasno, zasto da mrzim nekog zbog vjere i nacije, otac koji je prosao te proklete godine, odlikovan kao heroj, on ne mrzi, ima prijatelje u Srbiji, pa zasto bi onda ja, kad nisam to ni dozivio.

      Za Fudbal odlicno, ali mi ko ljudi nismo spremni, a necemo biti ni za 100 godina, proklet je Balkan. Primjer jedne takve lige vec imamo u Bosni, tri nacionalnosti se takmice, desavale su se uzasne stvari, no uzadnje vrijeme je malo smirilo.
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 12-02-21 at 17:28
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    4. #7173
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,733
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2331
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mikaela Vidi poruku
      Za fudbal bi bilo dobro sigurno, mada Hrvatski i Srpski ligaski fudbal je dosta bolji, narucito velika cetvorka, sad vec trojka zbog Hajduka, oni bi odmakli od drugih. Jedino bi tu Sarajevo nesto moglo.

      Kada bi problemi, huliganstvo, tuce bile navijacke, zbog boje dresa, zbog tribine, ne bi nista imao protiv, bilo bi sigurno interesatno otici u BG ili Split na gostovanje, kao sto mi je otac isao. Ali naravno tuce bi bile zbog nacionalizma, vjere, ljudi koji nemaju veze sa sportom, sa tribinom, dolazili bi na utakmice samo da lijece svoju bolest nacionalizma.

      To bi bio uzas, parada shovinizma, nakarada na tribinama. Tako bi se teme nacionalizma, ali ne bih da previse ulazim u isto, nikada mi nije bilo jasno, zasto da mrzim nekog zbog vjere i nacije, otac koji je prosao te proklete godine, odlikovan kao heroj, on ne mrzi, ima prijatelje u Srbiji, pa zasto bi onda ja, kad nisam to ni dozivio.

      Za Fudbal odlicno, ali mi ko ljudi nismo spremni, a necemo biti ni za 100 godina, proklet je Balkan. Primjer jedne takve lige vec imamo u Bosni, tri nacionalnosti se takmice, desavale su se uzasne stvari, no uzadnje vrijeme je malo smirilo.
      Dobro razmišljaš, ali kao što bi npr. Dinamo/Hajduk dobili rivale, tako bi ovi iz sredine ili s dna tablice isto dobili jednake rivale pa bi bila borba na svim poljima.
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

    5. #7174
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,661
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Hawk Vidi poruku
      Dobro razmišljaš, ali kao što bi npr. Dinamo/Hajduk dobili rivale, tako bi ovi iz sredine ili s dna tablice isto dobili jednake rivale pa bi bila borba na svim poljima.

      Za prvo mjesto bi se borili Dinamo i Zvezda, a tu bi isto na vrhu bili Partizan, Sarajevo, vjerovatno Rijeka. To bi bila ta neka nova petorka koja se bori za titulu, a odma ispod Hajduk, Vojvodina, Zrinjski, Zeljeznicar, Osijek, Borac, Cukaricki. Ogromna konkurencija bi bila na svim poljima pa i na borbi za opstanak. Kakva bi to liga bila.. jedna od napetijih i neizvjesnijih u Europi.
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    6. #7175
      Ralph avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Banja Luka
      Poruke
      4,215
      Teme
      256
      CHB
      714
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      764
      Like (dobivenih)
      1149
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mikaela Vidi poruku

      Za prvo mjesto bi se borili Dinamo i Zvezda, a tu bi isto na vrhu bili Partizan, Sarajevo, vjerovatno Rijeka. To bi bila ta neka nova petorka koja se bori za titulu, a odma ispod Hajduk, Vojvodina, Zrinjski, Zeljeznicar, Osijek, Borac, Cukaricki. Ogromna konkurencija bi bila na svim poljima pa i na borbi za opstanak. Kakva bi to liga bila.. jedna od napetijih i neizvjesnijih u Europi.

      Ali evo, premijer liga, valjda se tako zove, bosne i hercegovine, neka igraju Borac - Sarajevo/Zeljo, nebitno.. Neka sa svake strane bude 5-10 hiljada navijaca.. Eto ti cirkusa.. Zato je moje misljenje da ne bi se trebala organizovati takva liga, a da je organizujes bez navijaca nema smisla.. Prva Zvezda je goli kurrac bez navijaca.

      A Aba liga u kosarci opstaje samo zato, da se ne lazemo, jedino Srbi imaju navijace, a i Crnogorci, ali to su vise ljubitelji kosarke kojih dodje mnogo, nego neka organizovanija grupa. Ako neko ne prati, neka pogleda kada opet budu pusteni navijaci, koliko ljudi dolazi na navijanje za neke klubove koji nisu Partizan, Zvezda i Buducnost iz Podgorice


      Ovo za navijace govorim trenutno u proteklih par sezona za kosarku.. Nemojte da se neko naljuti..

      Licno sam bio na 2-3 utakmice Cedevite dok je jos bila Hrvatski klub, a ne ovo neko medjunarodno smece, dodje 20-30 ljudi da "navija", pjevaju dvije jednu rijec na 2 razlicita nacina CEDE-VITA i CE-DE-VI-TA, i to je to.. Ostalo sve ljudi dolaze gledati kosarku
      Posljednje uređivanje od Ralph : 12-02-21 at 18:18

    7. #7176
      Idejni projekat avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2013
      Poruke
      981
      Teme
      258
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      546
      Like (dobivenih)
      418
      Rep
      Činjenica da se u danasnjem vremenu bez i jednog incidenta održava gej parada u centru Beograda (za druge republike ne znam kako stoje) je jasan dokaz da se neredi na tribinama, a i van njih mogu kontrolisati i samim tim mislim da bi takav sistem takmičenja uz inostranu arbitražu i naravno političku podršku bio moguć. Incidenata uvek bude i na utakmicama nizeligaških klubova, zarakijaju se dede pa se potuku...

    8. #7177
      Ralph avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Banja Luka
      Poruke
      4,215
      Teme
      256
      CHB
      714
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      764
      Like (dobivenih)
      1149
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Idejni projekat Vidi poruku
      Činjenica da se u danasnjem vremenu bez i jednog incidenta održava gej parada u centru Beograda (za druge republike ne znam kako stoje) je jasan dokaz da se neredi na tribinama, a i van njih mogu kontrolisati i samim tim mislim da bi takav sistem takmičenja uz inostranu arbitražu i naravno političku podršku bio moguć. Incidenata uvek bude i na utakmicama nizeligaških klubova, zarakijaju se dede pa se potuku...

      "Politisku podrsku" hahah.. Koliko smijesno zvuci. Pa zbog politike i budu tuce najvise

    9. #7178
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,733
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2331
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Idejni projekat Vidi poruku
      Činjenica da se u danasnjem vremenu bez i jednog incidenta održava gej parada u centru Beograda (za druge republike ne znam kako stoje) je jasan dokaz da se neredi na tribinama, a i van njih mogu kontrolisati i samim tim mislim da bi takav sistem takmičenja uz inostranu arbitražu i naravno političku podršku bio moguć. Incidenata uvek bude i na utakmicama nizeligaških klubova, zarakijaju se dede pa se potuku...
      Politika je uništila sport.
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

    10. #7179
      Idejni projekat avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2013
      Poruke
      981
      Teme
      258
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      546
      Like (dobivenih)
      418
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od WeAreFallingDown Vidi poruku
      "Politisku podrsku" hahah.. Koliko smijesno zvuci. Pa zbog politike i budu tuce najvise
      Pa baš zato i kažem, onaj ko ih izaziva može, kada to želi, i da ih zaustavi...

      Citiraj Prvotno napisano od Hawk Vidi poruku
      Politika je uništila sport.
      I ona, izmedju ostalog, ali najviše nekontrolisan upliv kapitala...
      Posljednje uređivanje od Idejni projekat : 13-02-21 at 16:26

    11. #7180
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,733
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2331
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Idejni projekat Vidi poruku
      Pa baš zato i kažem, onaj ko ih izaziva može, kada to želi, i da ih zaustavi...



      I ona, izmedju ostalog, ali najviše nekontrolisan upliv kapitala...
      Da da, slažem se, koliko je tu love, svi ovi najbogatiji imaju afere i vuku se po sudovima, ali šta njima znači koji milijun...
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

     

     
  • Stranica 718 od 741 PrviPrvi ... 218618668708716717718719720728 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •