Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Vidi rezultate ankete: Vaš stav prema migrantskoj krizi ?

    Glasači
    63. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
    • Tim ljudima treba pomoči

      8 12.70%
    • Njih treba poslati kućama

      29 46.03%
    • Treba im pomoć, ali ne trebaju slobodno hodati

      18 28.57%
    • Nemam određen stav

      8 12.70%
    Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 21
    1. #1
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep

      |~ Vaš stav prema migrantskoj krizi ? ~|



      Dragi forumaši, nakon par opuštenih tema u anketama, danas smo se odlučili za neku ozbiljniju.

      Naime upitanju je vaš stav prema migrantskoj krizi. Ona je dovela u nekim gradovima da su ljudima životi apsolutno promjenjeni. U nekim gradovima vidimo sve više nasilja, pa nas zanima trenutno mišljenje o tome.


      Ukoliko želite nešto napisati, imate kod po kojem bi bilo dobro da napišete post :

      Kod:
      U kojem gradu živite :
      Vaše mišljenje o migrantskoj krizi :
      Da li mislite da tim ljudima treba pomoći :
      Stanje u vašem gradu :
      Šta ljudi i političari trebaju poduzeti povodom toga :


      Ukoliko imate ideje za naredne ankete obratite se moderatorima ovoga PDF.
      Ukoliko primjetite gramatičke greške ili slično obratite se meni na forumu da ispravim.


      CroHerze Moderator Tim
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 01-12-20 at 10:33
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    2. #2

      .
       
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Aug 2020
      Lokacija
      El corona ili jail
      Poruke
      830
      Teme
      147
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      849
      Like (dobivenih)
      319
      Rep
      U kojem gradu živite : U Nisu
      Vaše mišljenje o migrantskoj krizi : Pa mislim da im se trebati pruza ruka jer svi smo mi ljudi, treba im pomoci ali i nedat im sad da rade ko zna sta nego ih nekako udomiti dati carape majice sta ja znam, jer i bez njih nam je nekako kriza u srbij
      Da li mislite da tim ljudima treba pomoći : DA.
      Stanje u vašem gradu : Pa super je iskreno
      Šta ljudi i političari trebaju poduzeti povodom toga : Nisam bas pratio, ali mislim da bi isto trebali pruzat pomoc

    3. Like Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    4. #3
      Pepsi Goran avatar
      Dule Savanović jedan je od
      nas! 3112!
       
      Datum pristupanja
      Jun 2019
      Poruke
      1,888
      Teme
      94
      CHB
      330
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      25 min
      Like (kliknutih)
      1101
      Like (dobivenih)
      556
      Rep
      U kojem gradu živite : Novi Sad
      Vaše mišljenje o migrantskoj krizi : Sta znam
      Da li mislite da tim ljudima treba pomoći :Treba migrantima sa porodicama,a oni koji su sami oni uglavnom napadaju decu pljackaju itd...
      Stanje u vašem gradu :Ima dosta migranata
      Šta ljudi i političari trebaju poduzeti povodom toga :2 solucije ili is isterati ko mađarska ili im na selu dati kuću i imovinu koje su prazne..

    5. Like Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    6. #4
      Jaky1950 avatar
      Snazno
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      134
      Teme
      28
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      94
      Like (dobivenih)
      145
      Rep
      U kojem gradu živite : Rab
      Vaše mišljenje o migrantskoj krizi : Primanje izbjeglica(većinski terorista) je indirektno unistavanje europe,europskih tradicija koje su naši pretci stoljećima gradili i religija u europi te velika prijetnja za egzistenciju bijelaca i europe, te opasnost za ljude koji razmisljaju suprotno njihovoj, silovane žene i ubijanje nedžunih civila, uz uzvikivanje svojih "vjerskih" i "hrabrih" neartikuliranih zvukova. Ono na sto su nas naši pretci i određeni ljudi u povijesti upozoravali, to nam se sada desava. Zašto oni nisu ostali braniti svoju domovinu, kad pretežito bježe muški i još uz to očigledno je da znaju koristiti oružje, samo se zapitajte zašto s tolikim oružjem i ratnim sposobnošću nisu ostali boriti se za svoju domovinu nego došli tu širit svoju vjeru i tradiciju? Svi u isto vrijeme?
      Da li mislite da tim ljudima treba pomoći :Nikako
      Stanje u vašem gradu : -
      Šta ljudi i političari trebaju poduzeti povodom toga : političari ništa, ljudi trebaju shvatit da to nije igra i da to nisu bezazleni ljudi kojima se moze vjerovat, vec ljudi kojima bi pruzili ruku a vrlo ubrzo bi vam zabili nož u leđa i pokusali primjenjivat ono sta su ih naucili, a to je ubijanje, nasilje itd... Izađi i bori se!
      Posljednje uređivanje od Jaky1950 : 01-12-20 at 13:13
      Gol riješi Marko Livaja | Jaky


    7. Like Pepsi Goran, AlwayStrive se sviđa ovaj post
    8. #5
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,725
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2317
      Rep
      Treba svakom ljudskom biću pomoći pa tako i njima, uvijek sam za tu opciju.

      Ali ne ih pustiti u Europu da rade nerede i teroriziraju naše europske gradove. U prosjeku 1/1000 je uvijek neko zao i loš.
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

    9. Like Pepsi Goran, Kyūketsuki, Hora se sviđa ovaj post
    10. #6
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,472
      Teme
      226
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      834
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Jaky1950 Vidi poruku
      U kojem gradu živite :
      Vaše mišljenje o migrantskoj krizi : Primanje izbjeglica(većinski terorista) je indirektno unistavanje europe,europskih tradicija koje su naši pretci stoljećima gradili i religija u europi te velika prijetnja za egzistenciju bijelaca i europe, te opasnost za ljude koji razmisljaju suprotno njihovoj, silovane žene i ubijanje nedžunih civila, uz uzvikivanje svojih "vjerskih" i "hrabrih" neartikuliranih zvukova. Ono na sto su nas naši pretci i određeni ljudi u povijesti upozoravali, to nam se sada desava. Zašto oni nisu ostali braniti svoju domovinu, kad pretežito bježe muški i još uz to očigledno je da znaju koristiti oružje, samo se zapitajte zašto s tolikim oružjem i ratnim sposobnošću nisu ostali boriti se za svoju domovinu nego došli tu širit svoju vjeru i tradiciju? Svi u isto vrijeme?
      Da li mislite da tim ljudima treba pomoći :Nikako
      Stanje u vašem gradu : -
      Šta ljudi i političari trebaju poduzeti povodom toga : političari ništa, ljudi trebaju shvatit da to nije igra i da to nisu bezazleni ljudi kojima se moze vjerovat, vec ljudi kojima bi pruzili ruku a vrlo ubrzo bi vam zabili nož u leđa i pokusali primjenjivat ono sta su ih naucili, a to je ubijanje, nasilje itd... Izađi i bori se!
      Fašizam strong in this one. Naši pretci? Govoriš o onim pretcima koji su Europu izgradili na kostima i sirovinama svih naroda svijeta, pa i ovim koji su tu danas?

      To što pričaš ne samo da je neljudski i nemoralno nego i ilegalno. Mućni malo glavom. Također nisam za ilegalno preskakanje granica ni u kom slučaju, ali to što ti govoriš... iskreno se nadam da zaista ne misliš tako nego da provociraš. Ne zbog migranata, nego zbog tebe. Lp.
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


    11. Like Yuuto, Kyūketsuki, Fiennes, Lemior, Nerko', Vaso se sviđa ovaj post
    12. #7
      Jaky1950 avatar
      Snazno
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      134
      Teme
      28
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      94
      Like (dobivenih)
      145
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Raskolnikov Vidi poruku
      Fašizam strong in this one. Naši pretci? Govoriš o onim pretcima koji su Europu izgradili na kostima i sirovinama svih naroda svijeta, pa i ovim koji su tu danas?

      To što pričaš ne samo da je neljudski i nemoralno nego i ilegalno. Mućni malo glavom. Također nisam za ilegalno preskakanje granica ni u kom slučaju, ali to što ti govoriš... iskreno se nadam da zaista ne misliš tako nego da provociraš. Ne zbog migranata, nego zbog tebe. Lp.
      Znači normalno ti je da svakodnevno ruše naše povijesne građevine, ubijaju neistomišljenike, i smiješno je kako i dalje ne vidiš problem, dok to ne naprave nekome tebi bliskome niti ti neće biti , puno više se toga događa nego šta pročitaš u medijima, slažem se da su neke države Europe napravile u povijesti previše štete na drugim kontinentima kao što su Francuska, Britanija itd, ali to nije razlog da se brani njihovo postupanje trenutno na našem dijelu Europe, i u državam koje ih nisu nikad dirale a to su države u kojima mi živimo, tema nije fašizam tako da neću o tome raspravljat, dao sam mišljenje i po meni realno razmišljanje kakvo bi trebali imat prema njima, jednostavno ne treba ih pustiti tu, neka žive u svom dijelu neka se bore za svoj dio, a ako žele pristupiti na naše to će morati kroz borbu, kao što su se borili meni bliski ljudi za svoju domovinu tako mogu jednako i oni, u našim državama ima dovoljno gladnih da bi primali sumnjive strance i njima davali kruh i kuću.
      Gol riješi Marko Livaja | Jaky


    13. Like Kyūketsuki, AlwayStrive se sviđa ovaj post
    14. #8
      Ocelot avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2014
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,356
      Teme
      262
      CHB
      301
      Spomenut(a)
      90 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      37 min
      Like (kliknutih)
      2401
      Like (dobivenih)
      1877
      Rep
      U kojem gradu živite: Sarajevo
      Vaše mišljenje o migrantskoj krizi: Ta migrantska "kriza" je zapravo nešto što je sasvim dobro i detaljno isplanirano, postoje izvori u nekim knjigama koji to mogu potvrditi. Nisam rasista, niti nacionalšovinista, ali da, činjenica je, mi kao starosjedioci evropskog kontinenta smo u velikoj opasnosti. Isti ljudi koji su isplanirali ovu "krizu" su nam nametnuli dosta nekih drugih stvari kojima narušavaju tradicionalne evropske vrijednosti. Meni je u ovome svemu najviše krivo što se zbog, između ostalog, zbog imigranata Islam prikazuje kao nešto nasilno, a zapravo je čak i to dio nečijeg plana, cilj je predstaviti tu vjeru u pogrešnom svjetlu. Sve monoteističke vjere nas zapravo uče da činimo dobro, pomažemo, vjerujemo u Boga, budemo moralni, itd.
      Da li mislite da tim ljudima treba pomoći: Meni tih ljudi jeste žao, i oni su živa bića, ali činjenica je da su oni ovdje došli ilegalno i već su dosta zuluma počinili, a čak mislim da je to tek uvod u ono što će se dešavati. Koliko god da mi je žao ljudi kojima je jednostavno rečeno da trebaju doći ovdje, ja njih ne mogu staviti iznad nas koji sve ovo trpimo. Ipak, postoje i među njima ljudi koji će biti zahvalni na pomoći i stvarno neće pravit probleme.
      Stanje u vašem gradu: Pa ne mogu sad reći da je ovdje rat, ali njihovim dolaskom stvorio se strah kod ljudi, moramo malo više pazit kuda se krećemo, a posebno djevojke. Telefoni, novčanici, svako malo provjeravat gdje se nalaze. Bilo je već dosta napada, pokušaja silovanja, silovanja, pa čak i nekoliko slučajeva ubistava. Na to sve što se dešava, dodatno nam otežavaju ljudi koji nama govore da smo bolesni i da smo ispunjeni mržnjom jer tražimo da se zatvore granice.
      Šta ljudi i političari trebaju poduzeti povodom toga: Ma iskreno ne možemo mi tu ništa, to je isplanirano od strane trenutnog svjetskog poretka. Jednostavno, naše je da prihvatimo da se ovo dešava, ali da se držimo svi zajedno i formiranjem porodica se pobrinemo da opstanemo kao Evropljani.

    15. Like Tonća, AlwayStrive se sviđa ovaj post
    16. #9
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,472
      Teme
      226
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      834
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Jaky1950 Vidi poruku
      Znači normalno ti je da svakodnevno ruše naše povijesne građevine, ubijaju neistomišljenike, i smiješno je kako i dalje ne vidiš problem, dok to ne naprave nekome tebi bliskome niti ti neće biti , puno više se toga događa nego šta pročitaš u medijima, slažem se da su neke države Europe napravile u povijesti previše štete na drugim kontinentima kao što su Francuska, Britanija itd, ali to nije razlog da se brani njihovo postupanje trenutno na našem dijelu Europe, i u državam koje ih nisu nikad dirale a to su države u kojima mi živimo, tema nije fašizam tako da neću o tome raspravljat, dao sam mišljenje i po meni realno razmišljanje kakvo bi trebali imat prema njima, jednostavno ne treba ih pustiti tu, neka žive u svom dijelu neka se bore za svoj dio, a ako žele pristupiti na naše to će morati kroz borbu, kao što su se borili meni bliski ljudi za svoju domovinu tako mogu jednako i oni, u našim državama ima dovoljno gladnih da bi primali sumnjive strance i njima davali kruh i kuću.
      Nemam namjeru gurati Sizifov kamen tu sa tobom, ali ipak ne mogu da ne kažem sljedeće. Cijenio bi kad bi jednom u životu neonacisti u kaputu velikih domoljuba i konzervativaca koristili realne argumente umjesto naklapanja koja nam niz grlo guraju desničarski mediji.
      1. Zapad svakodnevno ubija neistomišljenike na bliskom i srednjem istoku (Argument-konflikt Izrael-Palestina, argumet dva-financiranje genocida nad Armencima od strane Turske u ovom momentu, Argument 3 - implementiranje svemoćne demokracije u Irak, Iran, Venecuelu, Libiju i sve države koje igrom slučaja imaju naftna polja).
      2. Tko smo "mi", a tko su "oni" i koje povijesne građevine je srušio neki migrant? "Mi" smo bijelci, a "oni" su tamnoputi? "Mi" smo civilizirani, a "oni" nisu civilizirani na isti način, "mi" smo, većinom, kršćani, ateisti i protestanti, a "oni" su, većinom muslimani? Biraj . Jedna bijela i religiozna povijesna ličnost iz Europe je također dijelila ljude na "mi" i "oni" i govorila o borbi za teritorij kao ti sada pa je i Balkan zadesila slična sudbina kao i "njih".
      3. Ubijen mi je sugrađan nedavno, i reći ću sada što sam i onda. Rasa i religija ne mogu biti loše, može biti pojedinac koji im pripada, a odgovornima kazna.
      Imaš apsolutno pravo na svoje mišljenje, ali treba biti vrlo oprezan u biranju argumenata za njega jer je to vrlo sklizak teren.
      Posljednje uređivanje od Raskolnikov : 01-12-20 at 15:34
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


    17. Like Yuuto se sviđa ovaj post
    18. #10
      Jaky1950 avatar
      Snazno
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      134
      Teme
      28
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      94
      Like (dobivenih)
      145
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Raskolnikov Vidi poruku
      Nemam namjeru gurati Sizifov kamen tu sa tobom, ali ipak ne mogu da ne kažem sljedeće. Cijenio bi kad bi jednom u životu neonacisti u kaputu velikih domoljuba i konzervativaca koristili realne argumente umjesto naklapanja koja nam niz grlo guraju desničarski mediji.
      1. Zapad svakodnevno ubija neistomišljenike na bliskom i srednjem istoku (Argument-konflikt Izrael-Palestina, argumet dva-financiranje genocida nad Armencima od strane Turske u ovom momentu, Argument 3 - implementiranje svemoćne demokracije u Irak, Iran, Venecuelu, Libiju i sve države koje igrom slučaja imaju naftna polja).
      2. Tko smo "mi", a tko su "oni" i koje povijesne građevine je srušio neki migrant? "Mi" smo bijelci, a "oni" su tamnoputi? "Mi" smo civilizirani, a "oni" nisu civilizirani na isti način, "mi" smo, većinom, kršćani, ateisti i protestanti, a "oni" su, većinom muslimani? Biraj . Jedna bijela i religiozna povijesna ličnost iz Europe je također dijelila ljude na "mi" i "oni" i govorila o borbi za teritorij kao ti sada pa je i Balkan zadesila slična sudbina kao i "njih".
      3. Ubijen mi je sugrađan nedavno, i reći ću sada što sam i onda. Rasa i religija ne mogu biti loše, može biti pojedinac koji im pripada, a odgovornima kazna.
      Imaš apsolutno pravo na svoje mišljenje, ali treba biti vrlo oprezan u biranju argumenata za njega jer je to vrlo sklizak teren.
      Mogao bih ti puno toga napisat ali mislim da ovaj forum nije mjesto za raspravljanje oko takvih stvari, ovdje je bilo pitanje imigranata a prešao si na trenutna dešavanja u Svijetu općenito, za te teme bi se opet moglo pisat knjige tako da nema smisla jer bi išli u beskonačnost, ostanimo na tome da svatko ima svoje mišljenje, šta se tiče rasa ima različitosti u svakoj rasi i to su znanstvena istraživanja dokazala, nismo svi isti, naravno da ima dobrih i loših u svakoj od tih, ali kako bi ti riješio taj problem pojedinaca? Primjer su sada imigranti, koliko su samo štete napravili na našim područjima? Većina tih imigranata su kriminalci koliko god to tvom antifašističkom stavu paše ili ne paše i mislim da među njima nisu pojedinci problem, nego većina. I kad si već spomenuo Izrael, zašto taj tako jadan dobri Izrael uvijek radi probleme, zašto ih financira jedna od najutjecajnijih država? Slažem se da su to sve problemi koji se trenutno dešavaju, ali ne znam zašto ih spominjat u temi imigranata. Koji su to desničarski mediji baš me zanima, jer sam siguran da na našim prostorima oni ne postoje. Šta se tiče građevina koje su napadnute bile su crkve, napadali su i katolike i židove pa i ostale, smaknuća na sred ulice, i isti ti ljudi su na popisu imigranata koji su prolazili kroz moju državu, pametnome dosta. Nije tu samo do ubijanja neistomišljenika već i do unošenja njihove politike i pokušaj unošenja straha te osvajanje naših prostora, ništa ne ide naglo, ovo su njihovi koraci prema njihovom cilju, a s takvim razmišljanjem mi im otvaramo vrata i to im dozvoljavamo. A ti kao neki načitani Raskolnikov trebao bi znat da "neonacisti" nisu pobornici niti jedne religije te ih smatraju izmišljotinama koji truju ljudski mozak, te su fašisti u svoje redove primali i kože drugih boja. To je to od mene, ne želim spammat po forumu i prepirat se, dao sam svoje mišljenje, sviđalo se to tebi ili ne.
      Posljednje uređivanje od Jaky1950 : 01-12-20 at 18:28
      Gol riješi Marko Livaja | Jaky


     

     
  • Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •