Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 2279 od 2524 PrviPrvi ... 1279177921792229226922772278227922802281228923292379 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 22,781 do 22,790 od 25237
    1. #22781
      RIKI avatar
      Datum pristupanja
      May 2009
      Lokacija
      Los Angeles
      Poruke
      19,527
      Teme
      735
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      668 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4607
      Like (dobivenih)
      8998
      Rep
      A ljudi, otvorene su vam zalbe na forum staff, provociranjem se hladite samo.
      @Lizergid; imun sam na ušutkivanje ������
      Posljednje uređivanje od RIKI : 26-06-20 at 20:01

    2. Like Tatta, Sara se sviđa ovaj post
    3. #22782
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3153
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Marcel nekom prodao acc garant. Fina zarada sa CH penzionerom
       
      HEHE

    4. Like Mar$el, Tatta se sviđa ovaj post
    5. #22783
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,100
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      56 min
      Like (kliknutih)
      4101
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      ****ga ni forum staff nije savrsen koliko vidim,samo sto ce iskreno neka seljacina doci i prijavit npr Amelu da ne radi svoj posao,ja vidim neke greskice ali zasto da se obazires na to odmah ? (Ovo je samo primjer nit sam htio nit hocu prijavit Amelu ili Jacksona,tebi Tomo ili Joci da sta,ona/on dobije opomenu npr ? )

      Eto u temi hitne pomoci,postavljene su 3 slike uz 2 rijeci i tockom,cisto sumnjam da se znakovi interpunkcije smatraju rijecima..

      Na sto je GMOD Amela citirala i odgovorila a u toj temi je odgovorio i administrator Jackson,zasto npr taj post od male Jennifer Elison nije obrisan vec se na njega nastavilo odgovarat..

      Mi clanovi zajednice vidimo i vase stvari tako da znate

      Zasto je npr Joca napisao rijec "TEST" kad je tagao samo Amy ? I zasto je ispod Jocinog posta napisano samo "TEST TEST TEST" ?
      (Nimalo pametni postovi od strane ovoga sto je napisao poslje Joce)

      Mozda je vlasnik zajednice ali po njegovim rijecima on nije nista veci od svih nas ostalih,koliko se sjecam Jocinih postova,da nikad nije htio biti veci,vec nama ravan... Kako to da post nije izbrisan ?

      Nez kako da objektivno napisem ovaj post a da ne dobijem ban a da pokazem gresku od nekih a da Amela/Jackson ne dobiju nekakvu opomenu,jer cisto sumnjam da sam pogrijesio u ovoj analizi sto sam napravio..

      Za ljude koji gledaju svaciju gresku na forumu i postove ne gledate ni na svoje... Jednom je i Hare imao tako,gdje je napisao jednu rijec.. I kasnije je valjda shvatio pa si je editao post i dodao jos neke gluposti..

      Nismo svi savrseni...
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    6. #22784
      Alveus avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      6,741
      Teme
      516
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      261 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      29 min
      Like (kliknutih)
      1434
      Like (dobivenih)
      3622
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od andrakovic Vidi poruku
      ****ga ni forum staff nije savrsen koliko vidim,samo sto ce iskreno neka seljacina doci i prijavit npr Amelu da ne radi svoj posao,ja vidim neke greskice ali zasto da se obazires na to odmah ? (Ovo je samo primjer nit sam htio nit hocu prijavit Amelu ili Jacksona,tebi Tomo ili Joci da sta,ona/on dobije opomenu npr ? )

      Eto u temi hitne pomoci,postavljene su 3 slike uz 2 rijeci i tockom,cisto sumnjam da se znakovi interpunkcije smatraju rijecima..

      Na sto je GMOD Amela citirala i odgovorila a u toj temi je odgovorio i administrator Jackson,zasto npr taj post od male Jennifer Elison nije obrisan vec se na njega nastavilo odgovarat..

      Mi clanovi zajednice vidimo i vase stvari tako da znate

      Zasto je npr Joca napisao rijec "TEST" kad je tagao samo Amy ? I zasto je ispod Jocinog posta napisano samo "TEST TEST TEST" ?
      (Nimalo pametni postovi od strane ovoga sto je napisao poslje Joce)

      Mozda je vlasnik zajednice ali po njegovim rijecima on nije nista veci od svih nas ostalih,koliko se sjecam Jocinih postova,da nikad nije htio biti veci,vec nama ravan... Kako to da post nije izbrisan ?

      Nez kako da objektivno napisem ovaj post a da ne dobijem ban a da pokazem gresku od nekih a da Amela/Jackson ne dobiju nekakvu opomenu,jer cisto sumnjam da sam pogrijesio u ovoj analizi sto sam napravio..

      Za ljude koji gledaju svaciju gresku na forumu i postove ne gledate ni na svoje... Jednom je i Hare imao tako,gdje je napisao jednu rijec.. I kasnije je valjda shvatio pa si je editao post i dodao jos neke gluposti..

      Nismo svi savrseni...

      Jučer smo u kasne sate svi zajedno testirali nešto na forumu u različitim chatovima
      odnosno podforumima kao što se moglo zaključiti iz samog teksta posta "Test", ako je neki takav post ostao neobrisan, molim te javi putem privatne poruke gdje si vidio da riješimo i to. Nikakav namjerni spam ili kršenje pravila nismo namjeravali, jednostavno nije bilo boljeg načina da testiramo.

      Posljednje uređivanje od Alveus : 27-06-20 at 09:07

    7. #22785
      RIKI avatar
      Datum pristupanja
      May 2009
      Lokacija
      Los Angeles
      Poruke
      19,527
      Teme
      735
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      668 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4607
      Like (dobivenih)
      8998
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gunner Vidi poruku
      Marcel nekom prodao acc garant. Fina zarada sa CH penzionerom
      Više para može za account uzeti nego da Arsenal kojim slučajem proda ������������

    8. #22786
      Tonća avatar
      #24.12.2012
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hercegovina
      Poruke
      14,757
      Teme
      593
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      262 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      4852
      Like (dobivenih)
      4478
      Rep
      Evo novi KVIZ , vezan za CH .
      Bacite oko momci i cure


      CLICK

    9. #22787
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3153
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od RIKI Vidi poruku
      Više para može za account uzeti nego da Arsenal kojim slučajem proda ������������
      Srica pa si isa u vojsku, a ne za wanna-be komicara


      Citiraj Prvotno napisano od Tonća Vidi poruku
      Evo novi KVIZ , vezan za CH .
      Bacite oko momci i cure


      CLICK
      Mogli bi puno više tog preko Teamspeak servera obaviti što se tiče kvizova. Jer ovako se nekako gubi cijela smisao kviza. Tamo bi se bar više natjecalo tko će prije i to, ali bi naravno trebalo i organizirati neke nagrade malo bolje da se privuče publika. Dobije se i dodatan neki novi aspekt forum zajednice jer se može komunicirati preko voicea, a naravno ima i opcija za chat pa sada
       
      HEHE

    10. Like Mar$el se sviđa ovaj post
    11. #22788

      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Poruke
      10,051
      Teme
      19
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      13 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      312
      Like (dobivenih)
      642
      Rep
      Ne treba kažnjavati ove što navijaju za Arsenal, i onako im je već dovoljno kazne što imaju Davida Luiza u ekipi hahaha
      Posljednje uređivanje od alfo : 27-06-20 at 17:05 Razlog: typo

    12. Like pvlnsc, Mar$el, RIKI, Gunner se sviđa ovaj post
    13. #22789
      RIKI avatar
      Datum pristupanja
      May 2009
      Lokacija
      Los Angeles
      Poruke
      19,527
      Teme
      735
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      668 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4607
      Like (dobivenih)
      8998
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od alfo Vidi poruku
      Ne treba kažnjavati ove što navijaju za Arsenal, i onako im je već dovoljno kazne što imaju Davida Luiza u ekipi hahaha
      @Tatta; ovo imaj na umu sljedeći put ������

    14. #22790
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Ae kad je već post tu, odgovorit ću tu, valjda to pravo imam makar znam da nisam nikom dužan se pravdat..

      Citiraj Prvotno napisano od Tatta Vidi poruku
      Ne radi se ovdje prijatelju o nikakvom deficitu . Radi se o tome da podrzavamo pisanje postova koji imaju smisla ( tako pise u pravilima ) .
      Isto tako postovi kao " hahhahaha " ili kao pisanje svakoga dana " Kako ste? " samo u smislu " nabijanja " postova .
      Šteta što je tako mali forum staff na toliku silinu forumaša pa se ne stigne pogledati malo širu sliku, pa bi SMOD koja me kaznila vidjela da sam ja nabio triput manje postova u proteklih tjedan dana nego ona samo jučer ili samo danas i skoro svaki dan. Smiješno reći da ja nabijam postove kad jednim klikom na moj profil se može vidjeti koliko često postam. Je li ovo RP server pa sam mu trebao napisati /me ušutkava RIKIja ili napisati psst psst psst )) da po vama post bude smislenog ušutkavajućeg sadržaja?

      Citiraj Prvotno napisano od Tatta Vidi poruku

      Kaznu bana na 2 dana si dobio ne zbog " glupog " posta , vec zbog namjernog ponavljanja prekrsaja u smislu provokacije .
      Sve pet za kaznu provociranja, msm znam da je više kazna zbog prigovora nego zbog ponovnog MGanja, ali dobro bitno da je shvaćeno što sam htio reći, stojim pri tome da je debilna odluka bila opomena, al' neka vas. RIKI kakve žalbe, još na forum staff, bgt pa bio si i sam u njemu, koliko je to vrijedilo prije, a možeš misliti koliko onda vrijedi sad u ovom okruženju, objesi mačku o rep žalbe, radije ću nastavit shitpostat jer kao da mi išta znači hlađenje, 'em ne skupljam postove i ne postam često, za razliku od prije ako hoćeš možeš sad vidjeti čitav forum i bez logiranja tak da kad bi me zanimalo što ima, mogu vidjeti i logiran i nelogiran, nema razlike.

      Citiraj Prvotno napisano od Tatta Vidi poruku
      Isto tako si svoj " psst psst psst " post mogao napisati " " . Tri smajlica , nisu post vec spam post .
      Mogao sam isto tako napisati oво сам копирао с гугл тренслејта ("ovo sam kopirao s gugl trenslejta" piše, čisto da prevedem za sve dok me e.h. nije kaznila) i to bi isto bio prekršaj. Mogao sam napisati da nekom je*em majku i to bi isto bio prekršaj.

      Poanta, fala na info za smajliće, ali ja 3 smajlića nisam postao. Psst je riječ koja je i u riječniku, nije emoji, a gdje piše da ne smiješ istu riječ napisati triput, pogotovo na način koji ima smisao kao riječ psst kad hoćeš naglasiti ono što želiš reći. Kupus kupus kupus, ae nema smisla, ali tri kratka psst psst psst koji naglašavaju jedan drugi, ima.

      Upisat ću književnost ili neku sličnu glupost i diplomski rad ću napisat na ovu temu jer toliko bih mogao shitpostat o ovoj gluposti, ali poanta je i dalje u tome da se samo traži minimalna glupost za kazniti, sasvim nepotrebna negativa, ajde da sam u par sati nakucao desetke postova i pišem takve gluposti, ja napišem nekoliko postova u tjedan dana i eto ja nabijam postove, eh bgt, bravo za ljubičastu jer je spasila forum od mog posta.

      Citiraj Prvotno napisano od Tatta Vidi poruku
      Sam znas da nisam nikada mijesao privatno i poslovno , pa se nadam da to i ti razumijes prijatelju ...
      Ne bi me kaznio da mi je nick Marcel

      Citiraj Prvotno napisano od Gunner Vidi poruku
      Marcel nekom prodao acc garant. Fina zarada sa CH penzionerom
      Jel hoće neko? Samo treba pripazit da ne napiše nešto pametno i neće nitko skužit da nisam ja. Nije na odmet i random mijenjati nickove kad se prilika pruži.

      Victoria Concordia Crescit

    15. Like The Lost Hero, alfo, Beastmode, Tatta se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 2279 od 2524 PrviPrvi ... 1279177921792229226922772278227922802281228923292379 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •