Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 43 od 98 PrviPrvi ... 3341424344455393 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 421 do 430 od 974
    1. #421
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,358
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1706
      Like (dobivenih)
      4552
      Rep
      yamaguci gumi ko zvake neke
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    2. Like Austin Dodgers, R u s s, On je Carr se sviđa ovaj post
    3. #422
      h3h3 avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2012
      Lokacija
      071
      Poruke
      362
      Teme
      44
      CHB
      25
      Spomenut(a)
      24 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      335
      Like (dobivenih)
      478
      Rep
      Sve sam ja tebi objasnio, sad što se ti budala praviš i nećeš da shvatiš je tvoja stvar. Na silu ste i vraćeni kad je Aca zakukao eto nas ima 15 spremnih da igramo. Nisam se samo ja pitao, Pajo reče eto neka ih pa ćemo vidjeti na šta će ličiti, da je do mene bilo nikad ne bi bili tu. Najavio sam ja ovo još dok je u toku bilo zadnje kolo war lige (a i do tad ste se rasuli k'o tarhana), već aktivnost opala i vlasnicima, malo i interes pa se odgodilo sve.

      Ma kako ne bih, s osmijehom na licu. Ne mogu ja yga očima, samo kad se sjetim da su ubačeni jer se Nerko čmario za legendu u yaguzici, pa Mirso za invite, a nastavili tradiciju iza njega Capan i Lovrinović muka mi bude evo. Koristili FR zarad RP interesa, ne može to tako. Nego eto, Ibro me preduhitri.

      Citiraj Prvotno napisano od Alek Cortez Vidi poruku
      yamaguci gumi ko zvake neke
      Gumene bombone života mi.
      Posljednje uređivanje od h3h3 : 06-06-20 at 23:43

    4. Like Baba Yaga, Alex Martinez, R u s s se sviđa ovaj post
    5. #423
      Sant1 avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Poruke
      59
      Teme
      7
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      98
      Like (dobivenih)
      103
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od h3h3 Vidi poruku
      Sve sam ja tebi objasnio, sad što se ti budala praviš i nećeš da shvatiš je tvoja stvar. Na silu ste i vraćeni kad je Aca zakukao eto nas ima 15 spremnih da igramo. Nisam se samo ja pitao, Pajo reče eto neka ih pa ćemo vidjeti na šta će ličiti, da je do mene bilo nikad ne bi bili tu. Najavio sam ja ovo još dok je u toku bilo zadnje kolo war lige (a i do tad ste se rasuli k'o tarhana), već aktivnost opala i vlasnicima, malo i interes pa se odgodilo sve.

      Ma kako ne bih, s osmijehom na licu. Ne mogu ja yga očima, samo kad se sjetim da su ubačeni jer se Nerko čmario za legendu u yaguzici, pa Mirso za invite, a nastavili tradiciju iza njega Capan i Lovrinović muka mi bude evo. Koristili FR zarad RP interesa, ne može to tako. Nego eto, Ibro me preduhitri.


      Gumene bombone života mi.
      izbaci sad sve iz sebe, nemoj da to kuha u tebi

    6. Like Baba Yaga, Aitor Carassco, Alex Martinez, Nerko' se sviđa ovaj post
    7. #424

      Datum pristupanja
      Dec 2015
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      906
      Teme
      38
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      899
      Like (dobivenih)
      993
      Rep
      Posto te tako niko ne razume, probaj matematicki da se izrazis pre cu skontati sta pricas

      h3h3
      Posljednje uređivanje od Aitor Carassco : 06-06-20 at 23:59

    8. Like Alex Martinez se sviđa ovaj post
    9. #425
      h3h3 avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2012
      Lokacija
      071
      Poruke
      362
      Teme
      44
      CHB
      25
      Spomenut(a)
      24 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      335
      Like (dobivenih)
      478
      Rep
      Pa tad pogotovo ništa ne bi shvatio. Objašnjeno je to na najbolji način gdje i treba.

      poyy
      h3h3

    10. Like Aitor Carassco se sviđa ovaj post
    11. #426
      Storm Shadow avatar
      ?
       
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Poruke
      2,367
      Teme
      275
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      1089
      Like (dobivenih)
      967
      Rep
      Vratite mi legendu !!
      YG Legend | PS Legend



    12. #427
      Whitey avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      341
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      618
      Like (dobivenih)
      971
      Rep
      Da se oglasim kao "voditelj" servera, iako sam neaktivan i ne igram skoro nikako.
      Svi znamo kako je YG kao YG nastao, a za one koji ne znaju evo i kratka fabula:
      Yakuzama je bio potreban Tim na FRu (NE ORGA NEGO TIM) daleke 2013. godine, valjda da bi se razlikovali od nas obicnih papaka sto smo FR vidjeli kao nesto sto nema veze sa RPom i neki autonomni server.
      To je bilo 6 mjeseci nakon ubacivanja originalna 3 tima: DB, PS i FaF.
      Ubacen je tim YD, koji pazi sad u imenu cak ima Yakuza's Devils, sto tad nije imalo nikakve veze sa FRom kao takvim i kosilo se sa nasim uvjerenjima da bi FR trebao biti skroz odvojen od RP servera.
      No eto ubacen je YD i dali smo mu sansu.
      YD je istu sansu opravdao sakupivsi kod sebe dosta lojalnih clanova koji su zasluzili i dobili Legende, te su u istom ostali citav svoj igracki vijek.
      Fast forward na kraj 2015. godine i pocetak 2016. godine kada su dvojica ljudi koji su tad placali FR dosli na ideju da se za njih napravi novi tim - Yamaguchi Gummi.
      Razlog tome je taj sto u Yakuza's Devilsima nisu mogli da vode svoju politiku i imali su dosta "uljeza" (clanova koji nisu Yakuze na RPu, kao takve su ih odbacivali i nisu htjeli sa njima da budu u timu).
      Taj egoisticni razlog je bio primaran, sekundaran je bio spomenuto uvlacenje dvojice Yakuza clanova koji su tada placali FR, kako bi dobili Yakuza legende na RPu sto im je tad i poslo za rukom.
      FR su koristili kao odskocnu dasku, barem su tako mislili da ce biti.
      Prijedlog za Yamaguchi Gummi je naravno odbijen od strane mene i spomenuti se na FRu pojavio tek kada smo Sabljak i ja otisli sa ovog CHFRa.
      Jasno kao dan, taj Yamaguchi Gummi nikada nije bio u Sabljakovom - originalnom FR modu, eto sve do ovog zadnjeg opena.
      Kada smo Sabljak i ja otisli, spomenuti ljudi su uvidjeli svoju sansu i ubacili YG na server, prva stvar koja se tada radila je bila podjela rankova prema onima na RP serveru.
      Znaci tim na FRu je bio kompletna kopija Yakuze sa RPa, pa cak i ljudi koji su bili u tom timu.
      Nakon sto se objavio nas povratak i ponovno otvaranje FRa, javili ste se i pobunili zasto to YG nije na FR serveru.
      Objasnjenje je naravno bilo ovo sto ste gore procitali.
      Na to ste odgovorili obecanjem da cete imati bar 10-15 aktivnih clanova.
      Svi su se protivili tome, ali eto ja, dobar kakav i jesam, sam dozvolio povratak YGa i eto dao neku novu sansu vama kao kolektivu.
      Aktivni ste bili prvih pola mjeseca mozda i onda vam je aktivnost pocela drasticno da opada, pa se od tih 10-15 spomenutih svelo na 2-3 clana koji su novi FR igraci.
      Kada smo uvidjeli da ste ubjedljivo najneaktivniji tim na serveru, odluceno je da YG kao takav bude ugasen.
      Nikakve personalne razmjerice nisu bile izmedju nas i vas ili sta vec hocete da kazete, vec jednostavno kolektivno glasanje Staffovaca i jednoglasna odluka da je YG visak.
      Konstatacija da nemate admina u YGu? Na to se moram osvrnuti.
      Imali ste admine hanoje (otisla svojevoljno), Fiennes (otisao jer nije imao vise vremena da igra), Zan (otisao svojevoljno), Sant (otisao svojevoljno).
      Dakle admina ste imali, samo su isti otisli i ne igraju aktivno, jasno dakle zasto vise nemate admina u YGu.



      Obrisao vas nije Ibrahim, Adnan ili ko vec, obrisao vas je kolektiv FRa.
      Posljednje uređivanje od Whitey : 07-06-20 at 01:01

    13. #428
      Nerko' avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Nov 2018
      Poruke
      2,444
      Teme
      158
      CHB
      175
      Spomenut(a)
      19 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      34 min
      Like (kliknutih)
      1458
      Like (dobivenih)
      1202
      Rep
      da vidim slonove,lavove i MAJMUNE.

      Posljednje uređivanje od Nerko' : 07-06-20 at 01:54

    14. Like Aitor Carassco se sviđa ovaj post
    15. #429
      Desiderio Squallente avatar
      Reko MARAŠ ne može !!
       
      Datum pristupanja
      May 2019
      Poruke
      10,438
      Teme
      120
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      33 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      198
      Like (dobivenih)
      817
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Jamal Rahar Vidi poruku
      Da se oglasim kao "voditelj" servera, iako sam neaktivan i ne igram skoro nikako.
      Svi znamo kako je YG kao YG nastao, a za one koji ne znaju evo i kratka fabula:
      Yakuzama je bio potreban Tim na FRu (NE ORGA NEGO TIM) daleke 2013. godine, valjda da bi se razlikovali od nas obicnih papaka sto smo FR vidjeli kao nesto sto nema veze sa RPom i neki autonomni server.
      To je bilo 6 mjeseci nakon ubacivanja originalna 3 tima: DB, PS i FaF.
      Ubacen je tim YD, koji pazi sad u imenu cak ima Yakuza's Devils, sto tad nije imalo nikakve veze sa FRom kao takvim i kosilo se sa nasim uvjerenjima da bi FR trebao biti skroz odvojen od RP servera.
      No eto ubacen je YD i dali smo mu sansu.
      YD je istu sansu opravdao sakupivsi kod sebe dosta lojalnih clanova koji su zasluzili i dobili Legende, te su u istom ostali citav svoj igracki vijek.
      Fast forward na kraj 2015. godine i pocetak 2016. godine kada su dvojica ljudi koji su tad placali FR dosli na ideju da se za njih napravi novi tim - Yamaguchi Gummi.
      Razlog tome je taj sto u Yakuza's Devilsima nisu mogli da vode svoju politiku i imali su dosta "uljeza" (clanova koji nisu Yakuze na RPu, kao takve su ih odbacivali i nisu htjeli sa njima da budu u timu).
      Taj egoisticni razlog je bio primaran, sekundaran je bio spomenuto uvlacenje dvojice Yakuza clanova koji su tada placali FR, kako bi dobili Yakuza legende na RPu sto im je tad i poslo za rukom.
      FR su koristili kao odskocnu dasku, barem su tako mislili da ce biti.
      Prijedlog za Yamaguchi Gummi je naravno odbijen od strane mene i spomenuti se na FRu pojavio tek kada smo Sabljak i ja otisli sa ovog CHFRa.
      Jasno kao dan, taj Yamaguchi Gummi nikada nije bio u Sabljakovom - originalnom FR modu, eto sve do ovog zadnjeg opena.
      Kada smo Sabljak i ja otisli, spomenuti ljudi su uvidjeli svoju sansu i ubacili YG na server, prva stvar koja se tada radila je bila podjela rankova prema onima na RP serveru.
      Znaci tim na FRu je bio kompletna kopija Yakuze sa RPa, pa cak i ljudi koji su bili u tom timu.
      Nakon sto se objavio nas povratak i ponovno otvaranje FRa, javili ste se i pobunili zasto to YG nije na FR serveru.
      Objasnjenje je naravno bilo ovo sto ste gore procitali.
      Na to ste odgovorili obecanjem da cete imati bar 10-15 aktivnih clanova.
      Svi su se protivili tome, ali eto ja, dobar kakav i jesam, sam dozvolio povratak YGa i eto dao neku novu sansu vama kao kolektivu.
      Aktivni ste bili prvih pola mjeseca mozda i onda vam je aktivnost pocela drasticno da opada, pa se od tih 10-15 spomenutih svelo na 2-3 clana koji su novi FR igraci.
      Kada smo uvidjeli da ste ubjedljivo najneaktivniji tim na serveru, odluceno je da YG kao takav bude ugasen.
      Nikakve personalne razmjerice nisu bile izmedju nas i vas ili sta vec hocete da kazete, vec jednostavno kolektivno glasanje Staffovaca i jednoglasna odluka da je YG visak.
      Konstatacija da nemate admina u YGu? Na to se moram osvrnuti.
      Imali ste admine hanoje (otisla svojevoljno), Fiennes (otisao jer nije imao vise vremena da igra), Zan (otisao svojevoljno), Sant (otisao svojevoljno).
      Dakle admina ste imali, samo su isti otisli i ne igraju aktivno, jasno dakle zasto vise nemate admina u YGu.



      Obrisao vas nije Ibrahim, Adnan ili ko vec, obrisao vas je kolektiv FRa.

      Samo da se nadovežem na ovo, pošto sam vidjeo da spominjete i SFM, i SFM je isto višak ali SFM ima barem koliko toliko aktivnih clanova koji su svaki dan tu,
      Ja sam mislio prvo SFM maket jer je zadnji došao, ali kad sam vidio da njih cc 10tak ima koji su stalno tu odustao sam od njih, te je tako bilo napisano i u glasanju, a budite iskreni i recite sami ko vam je jedini bio IG od vaseg tima ? Cips (BakaFaka) i on je svaki dan dosadivao da ga se kika kako nikoga nema tamo.

    16. #430
      toMa avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Poruke
      19,045
      Teme
      877
      CHB
      110
      Spomenut(a)
      130 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3021
      Like (dobivenih)
      3362
      Rep
      a ja baš razmišljo o tome da kupim jamaguči gumi

    17. Like On je Carr se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 43 od 98 PrviPrvi ... 3341424344455393 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •