Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 3824 od 4067 PrviPrvi ... 2824332437243774381438223823382438253826383438743924 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 38,231 do 38,240 od 40667

    Korisnici koji su pročitali ovu temu: 204

    1. #38231
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,100
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      56 min
      Like (kliknutih)
      4101
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      To je program zvani Photoshop,u njemu editam slike




      Sad ekipa imat cemo malo problema sto se tice RPa jer skripta osim /me i /do i animacija ni najmanje nije napravljena za RP,kad kazem skripte mislim na mapu i objekte... Vecina stvari u takozvanom South Centralu koji obuhvaca Ganton,Jefferson,East Los Santos,Willowfield,Idlewood,Playa Del Ray,East Beach... Znaci nema previse marketa,prakticki jedini int za "jelo" je Idlewood Pizza Stack sto je poprilicno lose jer je jedina lokacija prakticki,jedino sto ima eto Gym i mozda jos koja stvarcica,nema vise marketa kao sto je prije bio na corneru u Gantonu i Willowfieldu,kao Cluckin bell u jeffersonu i willowfieldu,dosta lose povodom toga,tako da cemo morat smislit nesto ili uzdat se u skriptere/mapere da se odradi nesto kao to...ni ammonation nije stavljen u willowfield kod hitman baze vec je u gantonu bezveze...
      Posljednje uređivanje od Hrvoje Andrakovic : 19-11-19 at 11:42
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    2. #38232

      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      1,439
      Teme
      176
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1030
      Like (dobivenih)
      661
      Rep
      E ne diraj mi ammonation to je moje jos ce mi ga maknut xD, a gle fali dosta toga da se RPa zato ja RPam OOC objekte i OOC stvari, recimo u Pig Penu ima nes sto izgleda ko cassino automat pa RP am na OOC stvari, a i nije realno da ima tako malo skinova u IC pa opet koristimo /me ((opisi se)) bez obzira na skin, isto kao i cijela mapa GTA San. Nekad su znali RPati da su iz Hrvatske jer je ne realno da ima samo 3 grada, sve ovisi kako ces ti iskoristit /me komandu
      NPR: stara fora koju su svi prosli sa /me jede jabuku jabuka nema IC al ih ima OOC al je stvar u tome da ti se ta stvar ne moze stvoriti i da je samo pojedes vec si je kupio u marketu ili ubrao sa stabla. Koristenje /me i /do komande ojacat ce vam mozdane celije kome su zatupile od stalnih warova, dakle OOC stvari se itekako mogu RPat, Znamo di je Cluckin Bell dodjes do govornice i RPas da picas sa zenskom koja ti odradjuje narudzbu.
      Al definitivno se slazem sa tobom Hrvoje da bez obzira na sve treba stavit par restorancica a ne da se snalazimo sa RPom, da nema teretane proces RPanja u GYMu nebi bio lako izvediv mozemo mi RPat da su ispred nas utezi al to bi spustilo dozivljaj igre i izgledalo jadno, kao sto je jadno da se mucimo s restoranima.
      Jako je malo objekata(firmi,restorana,kafica,kioska...itd..) i samih objekata kao (sprunk,biljarski stol, kutije po gradu recimo, smece,sitni predmeti, kante za smece...itd..)
      Nego su nabacane nepotrebne mape kao preuredjenje sa RemoveObjects kao Opstina, pa onaj Trg kod policije koji samo stvara lagg i zahvaljujuci tome fali pola objekata u SF, al racunam na vašu maštu i spretnost koristenja /me i /do komandi bez da krsite PG u RP-u TJ da ako smrcete kokain da NE RPate NPR: /me stavlja vrecicu kokaina na stol /me karticom usitnjuje kokain. Zelim vidjeti ko RPa IG da to ima smisla! Da rukom vadite novcanik iz djepa te trazite karticu zatim, vadite kokain iz djepa, gledat cu i najmanje sitnice u RPu i redosljed radnji, i nemojte biti super junaci neka vam se nesto krivo desi u RPu okolnosti situacija, RPajte neku radnju koja vam ne moze uspjeti iz prve pa se borite s njom jer niste chuck norris da vam sve ide od ruke ko sto su rekli lideri ako ste slusali sastanak, neka vam u RPu ispadne metak kada punite svoj magacin za pistolj i slicne sitnice, svaka cast liderima sto su uveli RP nadam se da cemo se fino druzit kad ce bit koja RP akcija

    3. Like Fiesta se sviđa ovaj post
    4. #38233
      Jorek Birnison avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,907
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3056
      Like (dobivenih)
      3775
      Rep
      /do ne pada sneg
      blood makes you related, loyalty makes you family



    5. #38234
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,100
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      56 min
      Like (kliknutih)
      4101
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Lissen here homie.

      Znaci ovo sto si ti rekao se zove NPC Roleplay gdje ti odradjujes stvari na imaginaran nacin. Tipa ukrades nesto iz kuce tipa mikrovalnu,zacrtas si gdje bi mogao bili "pawn shop" i odes tamo prodas,stvoris dijalog sa prodavacem.. Jer sto god da radis prakticki ide u tvoju korist bez imalo IC muke,npr kad ti mene zakines za 5 komada kokaina i ja ti se zaprijetim i ti nikad ne znas kad bih te ja IC mogao napast radi toga,to je char rpa,da se ti IG bojis i RPas taj strah od mene npr..A to se jako lose moze radit na taj NPC roleplay. Isto je s objektima i svima,ja sam pricao kako nema interijera za takve stvari a trebalo bi biti jer u svakom RPu ces dolazit sa vozilom u drive throu i narucivati sa imaginarnom prodavacicom hranu i pice i tako u krug,a npr nekad bi mogao u interijeru.

      Nekakve stvari npr vadjenje malog oruzja je uopce nepotrebno da se uopce vadi preko /me i /do,jer je malo i nema smisla,vidi se dok je sa nekakvim shotgunom mp5 ak47 ili m4 drugacija prica,to ne mozes strpati pod majicu u kajis ako shvacas sto ti zelim reci,ali bilo bi dobro da se tako neke stvari koje TREBAS docarati sa komandama rade.


      Sto se tice RPa,to se uopce ne mora svodit na gang rp kao sto je GSF kao banda,mozete RPati samo chillanje radnom crnaca iz hooda,kasnije se pretvorit u nesto drugo,tipa biti samo drug organizacija koja ce pokusavat dilati po cornerima i slicno,sto god se dogovorite i da se drzite toga.. Ne da jedan RPa da ne zna sta je GSF i njegov set a da je drugi GSF OG koji **** mater drugima,uskladit sto se zeli rpat tocnije da bude sto bolje i bez nervoze i slicnoga...


      btw
      Moj prvi PK koji sam zaradio rpajuci tjedan ipo dana u fakciji na xx serveru.. Razlog je bio bahacenju clanova koji imaju veci IC respect od mene jer sam bio obicni youngin xd (Izvucite nesto iz ovoga,tocno se vidi kako se sunja i kasnije su me ubili sa bejzbol palicama xd) Nick mi je Derreck Wallace
      Posljednje uređivanje od Hrvoje Andrakovic : 19-11-19 at 13:25
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    6. #38235

      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      1,439
      Teme
      176
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1030
      Like (dobivenih)
      661
      Rep
      Ja svejedno volim sa /me vadit gun kad RPam ma da ti vec pise kad izvadis Kristijan_Behin vadi deagle iz inventorya.
      Al ja svejedno rokam /me hoda laganim korakom, desnom rukom podize duksericu, lijevom vadi pistolj ispod hlaca i repetira ga.
      /do ((dok hodam culo bi se zveckanje mojeg lancica, pistolj bi bio pun i repetiran))
      naravno to je samo primjer ja sam naucio jbg ne inace kroz igranje al kroz RP, da ne krsim pravilo DFA ili GFA, Dgug/Gun From Ass.
      iako je to sitna stvar sto kazes morao bi je opisati /me i /do komandom da ostali ljudi koji su oko tebe uoce da ti vadis gun da mogu iznjeti svoje reakcije poput straha, mucanja i slicno. zato se zove GFA ne moze se samo stvorit u ruci ako RPas, msm da bi ovo tvoje vrijedilo za sitne stvari kao sto je otvaranje vrata, sto radi sama tipka enter Ime_Prezime ulazi u obijekt, ili u ducanu /ubaciukosaru i sama komanda napravi RolePlay reakciju Ime_Prezime desnom rukom ubacuje spray can u korpu.
      Posljednje uređivanje od Kristijan Behin : 19-11-19 at 15:25

    7. Like Luka Mili se sviđa ovaj post
    8. #38236
      Jorek Birnison avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,907
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3056
      Like (dobivenih)
      3775
      Rep
      Jos samo Mihajlo Madic fali

      blood makes you related, loyalty makes you family



    9. Like Alessandro Valeri, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    10. #38237
      Alessandro Valeri avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Poruke
      1,495
      Teme
      112
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      39 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      1519
      Like (dobivenih)
      1219
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od [GSF] J'Buck Vidi poruku
      Jos samo Mihajlo Madic fali

      Nuni kazi nam care



    11. Like Jorek Birnison, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    12. #38238
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,100
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      56 min
      Like (kliknutih)
      4101
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kristijan_Behin Vidi poruku
      Ja svejedno volim sa /me vadit gun kad RPam ma da ti vec pise kad izvadis Kristijan_Behin vadi deagle iz inventorya.
      Al ja svejedno rokam /me hoda laganim korakom, desnom rukom podize duksericu, lijevom vadi pistolj ispod hlaca i repetira ga.
      /do ((dok hodam culo bi se zveckanje mojeg lancica, pistolj bi bio pun i repetiran))
      naravno to je samo primjer ja sam naucio jbg ne inace kroz igranje al kroz RP, da ne krsim pravilo DFA ili GFA, Dgug/Gun From Ass.
      iako je to sitna stvar sto kazes morao bi je opisati /me i /do komandom da ostali ljudi koji su oko tebe uoce da ti vadis gun da mogu iznjeti svoje reakcije poput straha, mucanja i slicno. zato se zove GFA ne moze se samo stvorit u ruci ako RPas, msm da bi ovo tvoje vrijedilo za sitne stvari kao sto je otvaranje vrata, sto radi sama tipka enter Ime_Prezime ulazi u obijekt, ili u ducanu /ubaciukosaru i sama komanda napravi RolePlay reakciju Ime_Prezime desnom rukom ubacuje spray can u korpu.
      Ja ti samo kazem kako se rpa, kako cete vi rpat ovisi o vama.. Mislim ne znam ovo nagadjam ali jesi li se ti sretao sa rpom samo na chu ili negdje van njega?
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    13. #38239
      Crown avatar
      Datum pristupanja
      May 2013
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      45
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      5
      Like (dobivenih)
      49
      Rep
      Momci, sto se tice roleplaya, mislim da mogu dosta pomoci, jer samp igram od 2008. i bukvalno sve vreme na roleplay serverima, sto nasim, sto stranim. Dosadio mi je rp, zato sam i dosao ovamo se zajebavati, al bez ikakvog preterivanja posle vise od 10 godina RPanja mislim da drzim roleplay u malom prstu.




    14. #38240
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,100
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      56 min
      Like (kliknutih)
      4101
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Onda ti kao veliki rp znalac bi mogao prosudit tko je u pravu ovdje
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

     

     
  • Stranica 3824 od 4067 PrviPrvi ... 2824332437243774381438223823382438253826383438743924 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •