Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 97 od 176 PrviPrvi ... 47879596979899107147 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 961 do 970 od 1751
    1. #961
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od BEASTMODE Vidi poruku
      Ja ti preporucam sto dalje od CMovih kucista, a pogotovo H500/P, jedino mesh verzija vrijedi nesto, ali i nju bi izbjegao (to je kad pričamo o "jeftinijim" CMovim kucistima-na stranu C700P/M koji su nenormalno skupi), kad budes kupovao preporucio bi ti da napises budget, pa da se vidi sta se moze uzet za taj novac. Kontam da se za te pare koliko kosta H500 moze uzeti neko NZXTovo kuciste koja su trenutno najbolja, bar po meni. Kod H500P npr. jedino sto mi se sviđa je izgled, airflow, to sto ima otvoren gornji panel(gdje idu ventilatori, radijatori i sl.)-u ovo sam zaljubljen, to trenutno ima moje kuciste koje kosta "svega" 70 eura novo, prosto sam zaljubljen u ovo kuciste i njegov kvalitet, ali ne staje 360mm radiator unutra :/. Elem, vezano za H500/P, uzasan kvalitet tocnije zavrsna obrada, sve nesto klapa, klacka, gornja plastika seta po kucistu ali doslovno, mozes to vidjeti kod Igora na kanalu(BalkanTech)-video gdje prezentira Threadripper i Vegu 64. To su neke moje preporuke.

      P.S konkretno je CM pao u zadnje vrijeme, kao da daju poluproizvode, ista stvar kvaliteta je i sa njihovim napajanjima, iz serije napajanja jedino sto vrijedi gledat je Cooler Master V serija(osobno imam V750 napajanje i prezadovoljan sam), ne znam kakva je stvar sa high end tipkovnicama jer nemam iskustva sa njima, ali dalo bi se i o tome raspravit.
      Istina, CM ne moze meda u high end drustvu poput Corsaira, Razera, Logitecha, NZXTa sto se periferija tice, ali zato CM ubija u mid range sa odnosom cena-kvalitet. Samo zato sam odabrao CM ispred ostalih marki, jer je jeftiniji a nudi slican kvalitet kao ekipa iz vise klase. Ljudi koji kupe fazon Movit, Marvo, Redragon i ostale kineske polumarke bacaju pare, toliko.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    2. Like Beastmode se sviđa ovaj post
    3. #962

      Datum pristupanja
      Mar 2016
      Poruke
      404
      Teme
      29
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      26 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      737
      Like (dobivenih)
      329
      Rep
      Slažem se sa tobom vezano za CM, ali isto tako se uvijek može naći bolje od toga, bez obzira na cijenu, pošto većina znaju kakvi su. Razer ista stvar kao i Cooler Master, dobili su "brand" po staroj mambi koju su napravili i tako se proslavili, a sad prodaju proizvode po bolesnim cijenama. Prosto ne mogu vjerovat da jedna podloga može koštat 500 KN(70€)-pričam o razer firefly RGB(ima RGB, wow), za te pare možeš kupit i miš i podlogu i to ne neku jeftinu već neki odličan miš i samu podlogu, ali eto. Imaju čak i velike probleme sa miševima(konkretno sa Razer deathadderom, moja 2 prijatelja su koristili obični deathadder i oba dva su imali isti problem, tj. da im je miš počeo trokat nakon manje od godinu dana no eto).

      P.s da se nadovežem za kućište, ne znam koja ti je ploča u pitanju, ali u cijenovnom rangu H500, može se kupit NZXT H500i koje je samo po sebi odlično, a ima i smart device, nešto kao HUE+ koji sam po sebi košta 1/2 tog kućišta, pa čak i više od toga. To su neke moje preporuke, preporučam da ih uzmeš u obzir, ali ti najbolje znaš . Uglavnom, ti si čist primjer da se za "malo" novaca može isto dobit odličan setup(mislim i na perfomanse, a najviše na sam izgled koji je gotovo savršen) tako da ti na tome čestitam .

    4. #963
      Stevy_Linglet avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      26,308
      Teme
      399
      CHB
      600
      Spomenut(a)
      138 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1635
      Like (dobivenih)
      2548
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od BEASTMODE Vidi poruku
      Slažem se sa tobom vezano za CM, ali isto tako se uvijek može naći bolje od toga, bez obzira na cijenu, pošto većina znaju kakvi su. Razer ista stvar kao i Cooler Master, dobili su "brand" po staroj mambi koju su napravili i tako se proslavili, a sad prodaju proizvode po bolesnim cijenama. Prosto ne mogu vjerovat da jedna podloga može koštat 500 KN(70€)-pričam o razer firefly RGB(ima RGB, wow), za te pare možeš kupit i miš i podlogu i to ne neku jeftinu već neki odličan miš i samu podlogu, ali eto. Imaju čak i velike probleme sa miševima(konkretno sa Razer deathadderom, moja 2 prijatelja su koristili obični deathadder i oba dva su imali isti problem, tj. da im je miš počeo trokat nakon manje od godinu dana no eto).

      P.s da se nadovežem za kućište, ne znam koja ti je ploča u pitanju, ali u cijenovnom rangu H500, može se kupit NZXT H500i koje je samo po sebi odlično, a ima i smart device, nešto kao HUE+ koji sam po sebi košta 1/2 tog kućišta, pa čak i više od toga. To su neke moje preporuke, preporučam da ih uzmeš u obzir, ali ti najbolje znaš . Uglavnom, ti si čist primjer da se za "malo" novaca može isto dobit odličan setup(mislim i na perfomanse, a najviše na sam izgled koji je gotovo savršen) tako da ti na tome čestitam .
      prijatelji ti onda nisu pri sebi, ja imam deathaddera jako puno god i to je nesto najdraze sto sam kupio :O mis mi je savrsenstvo

    5. #964

      Datum pristupanja
      Mar 2016
      Poruke
      404
      Teme
      29
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      26 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      737
      Like (dobivenih)
      329
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od krystaL Vidi poruku
      prijatelji ti onda nisu pri sebi, ja imam deathaddera jako puno god i to je nesto najdraze sto sam kupio :O mis mi je savrsenstvo
      Imao sam priliku koristiti deathadder obični pa znam o čemu pričam, a i iskustva drugih forumaša i slično govori sve, osobno koristim deathadder elite (5G senzor), definitivno najbolji miš koji sam ikad koristio, ali ovdje je riječ o deathadderu običnom.
      @krystaL; počelo mi se pričinjavat, obrisao sam post ispod
      Posljednje uređivanje od Beastmode : 25-11-18 at 23:47

    6. #965
      Stevy_Linglet avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      26,308
      Teme
      399
      CHB
      600
      Spomenut(a)
      138 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1635
      Like (dobivenih)
      2548
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od BEASTMODE Vidi poruku
      Imao sam priliku koristiti deathadder obični pa znam o čemu pričam, a i iskustva drugih forumaša i slično govori sve, osobno koristim deathadder elite (5G senzor), definitivno najbolji miš koji sam ikad koristio, ali ovdje je riječ o deathadderu običnom.
      Ja sam imao prvi miš prvu verziju deathaddera, sada imam chroma verziju vec oko 4 godine, i toliko mi je dobar miš da ga nebi mijenjao za nista

    7. #966
      Stevy_Linglet avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      26,308
      Teme
      399
      CHB
      600
      Spomenut(a)
      138 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1635
      Like (dobivenih)
      2548
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od BEASTMODE Vidi poruku
      Neko mi je obrisao post, uopće ne vidim razlog al' eto, ponovit ću.

      Imao sam i sam iskustva sa deathadderom(običnim) pa znam o čemu govorim, moguće je da si imao sreće pa si potrefio neku dobru izvedbu.

      Lično koristim Razer Deathadder elite, brutalan miš, ali kažem, ovdje nije riječ o njemu.

      P.S tko je obrisao post i zasto? :O
      Nije ti obrisan post, nesto si krivo vidio hahah

    8. Like Beastmode se sviđa ovaj post
    9. #967
      Stevy_Linglet avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      26,308
      Teme
      399
      CHB
      600
      Spomenut(a)
      138 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1635
      Like (dobivenih)
      2548
      Rep
      igra tko COD: BO4? Ja ga upravo skidam pa ako tko igra nek me doda na battle.net; st1pa#2549 da bacimo koji blackout duo

    10. #968
      Bogi avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2012
      Poruke
      1,546
      Teme
      186
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      113 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1388
      Like (dobivenih)
      1159
      Rep
      ekipa, igra li netko od vas ARK Survival Evolved ?

    11. #969
      Aladeen avatar
      .
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Dubrovačka Republika
      Poruke
      7,366
      Teme
      470
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      92 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      5843
      Like (dobivenih)
      2643
      Rep
      igra li tko red dead online na play 4...
      CH Minecraft Voditelj × CH Rust Voditelj × CH Marketing Team Voditelj × CH Insider Team Founder × Oxasson Wei
      CroHerze Roleplay Admin 1337 × EK Legend × RED Legend × CIA Legend × H Legend



      Demokracija će platiti zato što će pokušati odgovarati svima.
      Siromasi će htjeti imetak bogatih.
      A demokracija će im to dati.
      Mladi će htjeti biti uvažavani kao stari,žene će htjeti biti kao muškarci,stranci će htjeti prava starosjedilaca.
      A demokracija će im to dati.
      Lopovi i prevaranti će htjeti važne državne funkcije.
      A demokracija će im to dati.
      A kada lopovi i prevaranti konačno demokratki preuzmu vlast,jer kriminalci i zločinci
      teže za moći,nastat će gora tiranija nego u vrijeme bilo koje monarhije ili oligarhije.

      [/CENTER]

    12. #970

      Datum pristupanja
      Oct 2013
      Lokacija
      71000
      Poruke
      172
      Teme
      16
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      114
      Like (dobivenih)
      45
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Aladeen Vidi poruku
      igra li tko red dead online na play 4...
      Baš me zanima kako je odrađen online


     

     
  • Stranica 97 od 176 PrviPrvi ... 47879596979899107147 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •