Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 15
    1. #1
      Pervez Musharraf avatar
      Kume , mi te ne zanimamo
       
      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Lokacija
      Las Colinas
      Poruke
      398
      Teme
      43
      CHB
      100
      Spomenut(a)
      13 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      342
      Like (dobivenih)
      497
      Rep

      |~ 44. Kolo Iskrenih 20 - Pervez Musharraf ~|

      1. Za pocetak nam se predstavi, odakle dolazis, koliko imas godina, da li radis neki posao i sto volis raditi u slobodno vrijeme?

      Moje ime je Hodzic Adnan. Dolazim iz najljepšeg grada na svijetu , Busovače. Još uvijek sam maloljetan , samim time nisam zaposlen i svakako planiram na faks po završetku srednje škole. U slobodno vrijeme slušam muziku i pišem tekstove. Takodjer , imam mnogo vanškolskih aktivnosti , volim nogomet i povremeno igranje igrica.

      2. Opiši nam svoje putovanje iz snova , lokaciju , s kim bi isao , sta bi sve posjetio ?

      Kao veliki navijac Real Madrida , imam želju posjetiti Madrid i muzej kluba. Prvom prilikom je to na redu.

      3. Da li si ovisan o igricama ili sebi mozes jednostavno napraviti granicu i prestati, koliko si najvise sati dnevno odigrao za kompjuterom i jesi li zaboravio jesti zbog igrica ?

      Ovisnik nisam ni slucajno , nisam tip igraca koji provodi po 10h na igricama. Volim ja igrati igrice , da se razumijemo ali mi je puno zabavnije i zdravije izaci vani sa drustvom. Sigurno nisam zaboravio jesti zbog igrica jer u mom zivotu postoje odredjeni prioriteti.

      4. Tko ti je uzor u zivotu i zasto , da li postoji neko na koga se mozes ugledati i reci ja zelim biti kao on i zasto ?

      Ne vjerujem u uzore , da smo svi isti i da oponasamo druge bilo bi dosadno. Vjerujem u sebe , cinjenice i inteligenciju.

      5. Pratiš li sport, jesi li sportski tip osobe da ne mozes bez treninga? Jesi li aktivan po tome pitanju? I sta mislis o Bodybuildingu i svoj toj bransi?

      Pratim sport , posebno fudbal ali ima tu i Tenisa i Košarke. Sportski nisam aktivan jer trenutno nisam taj tip osobe , nekada sam bio. Na bodybuilding gledam kao neki ljudi na vjeru: Ako pomaze ljudima , čini ih zdravijima i mirnijima onda je sasvim u redu.

      6. Koji je tvoj cilj u životu , cime bi se volio baviti i koja je tvoja svrha na ovome svijetu ? Da li si ispunio neke od svojih ciljeva, jeli to obitelj, brak ili nesto drugo?

      Cilj u zivotu mi je biti drugaciji i ostvariti odredjen uspjeh na svoj nacin. Ovo je jedan i jedini svijet , veoma tmuran i razočaravajući , nemamo svrhu za ostale nego za sebe. Obitelj ne smatram ciljem , obitelj je nesto mnogo vise od obicnog cilja za mene.

      7. Opisi neki događaj na koji si i dan danas ponosan, neki trenutak gdje si dobro odreagirao i postao junak?

      Ne volim se hvaliti ovakvim stvarima, ponosan sam na to sto imam dobre prijatelje , miran zivot a najponosniji sam sto sam iz Busovače.

      8. Opiši neki smiješan događaj iz svog života, koji ćeš pamtiti cijeli život i jeli te bilo sram toga?

      Trudim se da svoj zivot uljepsam osmijesima svakog dana. Nemam neki poseban dogadjaj , svi su mi posebni.

      9. Od malih nogu navijaš za Real Madrid. Šta te veže za taj klub? Ko je po tebi najbolji igrač Reala svih vremena? Hoce li Real osvojiti La Ligu ove godine? Da li je po tebi Ronaldo bolji od Messija ili obrnuto, ili si ipak neutralan? Kakve nogometaše voliš? (brze,visoke,gol mašine itd..)

      Od malih nogu sam bio drugaciji u porodici , tako i po voljenom klubu. Real je nesto sto me ispunjava i usrecuju. Nadam se osvajanju La Lige ove godine , Barcelona je kiksala i mi smo to iskoristili. Kada se Ronaldo i Messi penzionišu osjetit cemo nedostatak rekorda i golova pa ce svi poceti obojicu jednako cijeniti. Najdraži igrač Reala mi je Sergio Ramos i to je za mene perfektan igrač , lider , borac i da ne nabrajam.

      10. Koju vrstu muziku slusas? Sta mislis o muzici prije 40-50 godina i danas, jesi ikad izlazio u narodnjačke klubove, razbijao i docekao budan zore? Ti si momak koji voli Rap i rap muziku opcenito! Ko ti je najdrazi reper? Smatraš li sebe talentom koji moze u buducnosti dogurati daleko? Da li bi se ikad okušao u nekom Rap battle-u? Šta misliš o Nervoznom Poštaru ?

      Slušam otprilike sve vrste muzike. Nebitno je li starija ili novija , hard repčuga ili narodna balada. Nisam neko ko je često po klubovima , više sam tio za laganu kafu i priču uz društvo. Najdražeg repera ne mogu izdvojiti jer mi ih je dosta jako drago ali trenutno najviše slušam Arota od naših i 2paca od stranih. Realistik sam , smatram se talentom , sta i kako ce se desavati dalje cemo vidjeti. Rep Betlovi su mi zapravo najdraza stvar za gledanje trenutno i na kraju dana ko zna , mozda se i ja okušam na Raplici jednog dana. A Nervozni je zasigurno na prvom mjestu van rep muzike kojeg cu sebi pustiti da me hajpuje.

      10 IC pitanja:

      1. Možeš li nam opisati svoj dolazak na CH zajednicu? Da li je to bio prijedlog prijatelja ili nesto drugo? Kada je to bilo i jesi li ikad pozalio jer si dosao?

      Prijatelji su počeli igrati na CH pa su i mene zvali , riječ je o Rijadu i Nerminu. Nije im dugo trebalo da me nagovore i to je manje više to. Par puta sam poželio što sam došao zbog pojedinaca ali sve u svemu , još uvijek sam tu.

      2. Da si ovlašten za neke promjene šta bi to promjenio, a šta ostavio na zajednici?

      Prva stvar bi bila male promjene u administraciji , smatram da postoji par clanova administracije koji ne donosr nista dobro zajednici. Na zajednici bih se trudio zadrzati nove igrace koji se bore za zajednicu. Ova zajednica toliko moze ali par osoba je tu da to blokira. Nebih da imenujem nikoga jer bi se na mene drugacije gledalo od strane tih osoba.

      3. Legenda si LSVa. Ko je po tebi najbolji LSV igrač ikada? S kim ti je bilo najbolje igrati kroz citavu SAMP karijeru? Ko su po tebi 3 najbolje osobe CHRP zajednice.

      Kao legenda LSVa i kao neko ko je tu od samog pocetka pa i u ovom trenutku mogu reci da sam kompetentan za ovo pitanje. Kao lidera bih spomenuo Milivojevica a kao igraca Nermina , oni su po meni najvise doprinjeli organizaciji. Tri osobe koje su mi najdraze na zajednici , samim tim i najbolje (izostavit cu one koje poznajem u rl) su: Krzna , Mate Žito i pyrozen.

      4.Poznat si po WARNovima na RP serveru. Misliš li nastaviti dobijati Warnove? Kako se osjecas kada dobijes WARN? Šta te nervira najviše kod igraca na serveru?

      Prva 2 warna su me izbacila iz takta , previše me je nerviralo kada dobijem jedan. Za sve ostale mi je svejedno , moj vokabular i nacin izrazavanja je takav , ako samim time treba biti i kaznjen u redu sam s tim. Kod igraca najvise mrzim toksičnost , psovanje i nekulturu. Manja djeca ce psovati starijima clanove obitelji , stariji ce im prijetiti i tako u krug.

      5.Jesi li ikada razmisljao da udjes u CHRP Staff Team? Kako bi se ti ophodio prema novim igračima? Ko su po tebi najbolji admini trenutno?

      Staff nije za mene , prvenstveno nemam vremena za obavljanje aktivnosti a i sam pojam administracija mi nije blizak. Uzivam u igri kao obican igrac i to jenza mene najbolje. Od admina su mi najbolji Carlos , Hawk i Wattana. Nisam siguran da li je Charly admin , ali i on mi je vrh lik.

      6.Dok si bio u LCNu upoznao si igrača "Mate Zito" . Šta misliš o tom čovjeku? Da li je on dobra osoba? Šta ti i on imate zajedničko?

      Mate Zito je primjer svega onoga sto jedan igrac treba da ima. Vecina ga pamti po psovanju ali ja ga pamtim i po drugim stvarima. To je osoba toploga srca i redovno pita kako je moja mama , često pominje moju porodicu i zaželi im sve najgore. Mate Zito mozda ne odgovara svima , ali to je tip igraca koje preferiram i smatram ga najjacim na cijeloj zajednici. On je primjer svima.

      7.Koja je po tebi najbolja ekipa na CHRP serveru otkad igraš? Da li je to LSV ekipa u kojoj si trenutno ili neka druga? Top 5 najboljih War igrača po tebi !

      Svrstat cu organizacije po odredjednim segmentima za period mog igranja.
      Teritorije: TSC
      War ekipa: SB , Pajina ekipa stara.
      Društvo: LCN
      Institut: LSV.
      A sto se tice najboljih war igraca , Cuga , Deny pa 10 mjesta prazno.

      8. Opiši svoje iskustvo u Marketing teamu i Interview teamu! Što misliš da je dobro i što treba popraviti.

      To su dva tima u kojima je izrazito zabavno ali imaju po jednu manu. U interviewu fali clanova jer je nasem Hawku tesko napraviti pitanja. Marketing nam je malo neefikasan jer su nam metode cudne ali sa obzirom na situaciju dobro je. Timovi rade , vrijedni su , voditelji su odlični.

      9. Koja tri igraca najvise pamtis i zasto(znam da ih ima, ali izdvoji 3 najbolja i napisi nesto o njima) ?

      Nermin Matthew - Brat mi je u RL , ljudina je opcenito. Kako on postajr bolji u nekim stvarima tako i mene tjera da učim. Maršal Nerko koji je ofarbao mapu u zuto nakon nezgodnog perioda.

      Bino Botic - Usudim se rec jedan od top 5 vsera na serveru. Igracina , nosio je vise puta cuntgun na robbove pa smo dostavljali.

      Bakir Wolf - Legenda od covjeka , poznat po komentarima: "ne maša" , "jebla mu emka oca" i "kad si ti naucio igrat".

      10. Sta te zadrzalo toliko godina na SAMP sceni? Da li je to drustvo, zabava ili nesto drugo? Kada si prestao s igrom i zasto?

      Na zajednici te prvenstveno drze ljudi , u toku igranja upoznas toliko dobrih i interesantnih osoba pa kroz igru s njima i ostajes. Po meni je drustvo najbitnije na serveru , jer bez smijeha i dobrog drustva smo nigdje. Sa igrom sam prestao par mjeseci prije globala , razlog su bile uglavnom obaveze

      Lp.
      Posljednje uređivanje od Hawk : 12-03-21 at 22:01 Razlog: Broj kola
      "Wrong place, wrong time"
      ​​

    2. #2

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,150
      Teme
      365
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2645
      Rep
      Pitanja su užasna, nikad gora.

      Odgovori solidni s tim da su pitanja

    3. Like Pervez Musharraf se sviđa ovaj post
    4. #3
      Pervez Musharraf avatar
      Kume , mi te ne zanimamo
       
      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Lokacija
      Las Colinas
      Poruke
      398
      Teme
      43
      CHB
      100
      Spomenut(a)
      13 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      342
      Like (dobivenih)
      497
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Martinez Vidi poruku
      Pitanja su užasna, nikad gora.

      Odgovori solidni s tim da su pitanja
      Jako malo je clanova u IT-u , pitanja se ponavljaju ali sta je tu je. Odgovorio sam na postavljeno.
      "Wrong place, wrong time"
      ​​

    5. #4
      Nerko' avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Nov 2018
      Poruke
      2,444
      Teme
      158
      CHB
      175
      Spomenut(a)
      19 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      34 min
      Like (kliknutih)
      1458
      Like (dobivenih)
      1202
      Rep
      Super su odgovori kada skontas da su skoro sva pitanja iz proslih kola.
      Zao mi je sto Hawk nije uzeo vise mojih pitanja jer bi sigurno bila zanimljivija od ovih tu prilozenih.

      I naravno zahvaljujem jer si me spomenuo nekoliko puta <3

    6. Like Pervez Musharraf se sviđa ovaj post
    7. #5
      Pervez Musharraf avatar
      Kume , mi te ne zanimamo
       
      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Lokacija
      Las Colinas
      Poruke
      398
      Teme
      43
      CHB
      100
      Spomenut(a)
      13 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      342
      Like (dobivenih)
      497
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od n e r k o Vidi poruku
      Super su odgovori kada skontas da su skoro sva pitanja iz proslih kola.
      Zao mi je sto Hawk nije uzeo vise mojih pitanja jer bi sigurno bila zanimljivija od ovih tu prilozenih.

      I naravno zahvaljujem jer si me spomenuo nekoliko puta <3
      Slazem se ali sta da se radi , cmokić.
      "Wrong place, wrong time"
      ​​

    8. Like Nerko' se sviđa ovaj post
    9. #6
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,379
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2461
      Rep
      Isusati mogo si makar dvije boje razlicite stavit ovo je necitljivo


    10. Like Pervez Musharraf se sviđa ovaj post
    11. #7
      Pervez Musharraf avatar
      Kume , mi te ne zanimamo
       
      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Lokacija
      Las Colinas
      Poruke
      398
      Teme
      43
      CHB
      100
      Spomenut(a)
      13 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      342
      Like (dobivenih)
      497
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gary Bond Vidi poruku
      Isusati mogo si makar dvije boje razlicite stavit ovo je necitljivo
      Radim na tome , treba mi vremena za edit na telefonu.
      Posljednje uređivanje od Pervez Musharraf : 04-07-20 at 15:44
      "Wrong place, wrong time"
      ​​

    12. #8
      RIKI avatar
      Datum pristupanja
      May 2009
      Lokacija
      Los Angeles
      Poruke
      19,527
      Teme
      735
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      668 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4607
      Like (dobivenih)
      8998
      Rep
      Zar je Busovača grad? ������������

    13. Like Pervez Musharraf se sviđa ovaj post
    14. #9
      Pervez Musharraf avatar
      Kume , mi te ne zanimamo
       
      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Lokacija
      Las Colinas
      Poruke
      398
      Teme
      43
      CHB
      100
      Spomenut(a)
      13 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      342
      Like (dobivenih)
      497
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od RIKI Vidi poruku
      Zar je Busovača grad? ������������
      Grad gradova , metropola !!!
      "Wrong place, wrong time"
      ​​

    15. Like Nerko' se sviđa ovaj post
    16. 04-07-20, 21:13
      Razlog
      Spam-manje od 3 riječi

    17. #10
      Pervez Musharraf avatar
      Kume , mi te ne zanimamo
       
      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Lokacija
      Las Colinas
      Poruke
      398
      Teme
      43
      CHB
      100
      Spomenut(a)
      13 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      342
      Like (dobivenih)
      497
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Francesco Carozza Vidi poruku
      Sta reci...
      Svaka tvrdnja na mjestu.
      "Wrong place, wrong time"
      ​​

     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •