Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 93 od 108 PrviPrvi ... 43839192939495103 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 921 do 930 od 1077
    1. #921
      martinus avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      5,826
      Teme
      484
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      660
      Like (dobivenih)
      957
      Rep
      Natjecanje u zakucavanju je bilo dosadno, trice su bile donekle zanimljive.

      Utakmica je sama po sebi bila dosadna, u All-Star tekmama pobjedi ona ekipa koja prva počne igrat obranu, nema tu draft pretjerano veze...
      | GSF Legend | Kendrick Washington | Ex. RP Admin lvl 3 |

      GSF since 8.7.2011
      Snove čuvaj samo za Nju.

    2. #922

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Čuj nema veze, pa ovo je bio mismatch tipa duela Toronto-Miami. Giannis je idiot koji je pokazao sve moguće nedostatke ovog formata svojom zajebancijom, jer je glup, logično, i neozbiljan. 100% bolje bi bilo da je Kyrie kapiten bio, nadam se da ovaj debil neće više nikad biti.
      Skills challenge je jedino vrijedan bio, Curry bezveze ispušio trice. Zakucavanja su odron, format ocjenjivanja je odron, ali bar je konačno pobijedio onaj ko je i zaslužio. Za promjenu...

    3. Like Amauro se sviđa ovaj post
    4. #923
      martinus avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      5,826
      Teme
      484
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      660
      Like (dobivenih)
      957
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Čuj nema veze, pa ovo je bio mismatch tipa duela Toronto-Miami. Giannis je idiot koji je pokazao sve moguće nedostatke ovog formata svojom zajebancijom, jer je glup, logično, i neozbiljan. 100% bolje bi bilo da je Kyrie kapiten bio, nadam se da ovaj debil neće više nikad biti.
      Skills challenge je jedino vrijedan bio, Curry bezveze ispušio trice. Zakucavanja su odron, format ocjenjivanja je odron, ali bar je konačno pobijedio onaj ko je i zaslužio. Za promjenu...
      Ima veze naravno, ali nije presudan faktor, slažem se da je LeBron imao bolju ekipu ali pogledaj način na koji je obranu igrala LeBronova ekipa i na koji Giannisova u 2. pol.


      Kod zakucavanja je način ocjenjivanja velik problem, po meni bi bilo dobro da svaki sudac da ocjenu 1-50 pa se uzme neki prosjek i to bude konačna ocjena. U ovome sistemu se ne daje manja ocjena od 7, tako da tu nema baš prevelikog manevriranja...
      Posljednje uređivanje od martinus : 19-02-19 at 19:39
      | GSF Legend | Kendrick Washington | Ex. RP Admin lvl 3 |

      GSF since 8.7.2011
      Snove čuvaj samo za Nju.

    5. #924
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,457
      Teme
      224
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      835
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Čuj nema veze, pa ovo je bio mismatch tipa duela Toronto-Miami. Giannis je idiot koji je pokazao sve moguće nedostatke ovog formata svojom zajebancijom, jer je glup, logično, i neozbiljan. 100% bolje bi bilo da je Kyrie kapiten bio, nadam se da ovaj debil neće više nikad biti.
      Skills challenge je jedino vrijedan bio, Curry bezveze ispušio trice. Zakucavanja su odron, format ocjenjivanja je odron, ali bar je konačno pobijedio onaj ko je i zaslužio. Za promjenu...
      *Dvije godine kasnije* Gordon je pokraden!

      Prevše je para u Allstar vikendu da bi se tu neko zajebavao sa odbranom, ocjenama i riskiranjem povreda. Ne znam šta mi hardkor fanovi očekujemo svake godine.
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


    6. #925

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Raskolnikov Vidi poruku
      *Dvije godine kasnije* Gordon je pokraden!

      Prevše je para u Allstar vikendu da bi se tu neko zajebavao sa odbranom, ocjenama i riskiranjem povreda. Ne znam šta mi hardkor fanovi očekujemo svake godine.
      Gordon je pokraden, pokraden je DSJ prošle godine. Ovo je jedno od najboljih i najtežih zakucavanja ikad, može pričati ko šta hoće. Mitchell je pobijedio preskočivši Kevin Harta, neku djevojku i dijete u čučnju, što i ja mogu uraditi bez i da čučnu i sa reverse windmillom što je smiješno porediti sa ovim DSJovim reverse 360 between the legs. Treba li spomenuti da su u žiriju bili totalno nebitni pjevači i glumci, te Dr.J i Leslie koji se i razumiju.

      Format skupljanja bodova je skroz pogrešan, ocjenjivanje treba biti realnije i pobjednik treba biti najbolje zakucavanje noći. Na ovom takmičenju iza nas u pitanje se dovela pobjeda Hamida koji je IZ DRIBLINGA zakucao preko Shaqa uhvativši se laktom za obruč u rundi prije finalne protiv DSJa koji je zakucao preko Wadea na bačenu loptu iz 15713465123465 pokušaja. Razlika između njih par cm, razlika između Wadea i Shaqa 20+. To je bilo moguće jer je Hamid za uspješno zakucavanje dobio 43 boda, a DSJ za neuspješno 35. Smeće od takmičenja, smeće od ocjenjivanja, smeće od formata.

      Citiraj Prvotno napisano od Raskolnikov Vidi poruku
      Ne znam šta mi hardkor fanovi očekujemo svake godine.
      Sve ja to znam, ali recimo očekujem dozu ozbiljnosti pri draftu, a ne ovog majmuna koji veze sa životom nema i uzima igrače koji su mu dragi. Bron mrtvi profesionalac hladne glave, sreća pa Davis nije mogao igrati. Znači Giannis je u početku u nepovoljnom položaju, jer je prisiljen uzeti Kembu. Poštovanje Kembi, odličan igrač, ali je realno zalutao među ostalih 7 startera, ovim Giannis ima igrača manje. 100% si siguran da će LeBron sa prva dva ***** uzeti Duranta i Irvinga, koji ti ***** uzimaš Embiida, centra, u tvom šuterski sakatom timu kad i sam Giannis može igrati centra? Dalje, Giannis kao prvog ***** druge runde uzme Middletona? On i treba uzeti Middletona, jer se znaju u dušu, ali Khris je realno igrač koji bi otišao među zadnjima na draftu. Giannis uzima Jokića, koji će ti ***** Jokić u ovakvoj utakmici, on je beskoristan ovdje. Spojio je Vučevića i Jokića u isti tim, to ti opet isto dođe kao jedan igrač manje. Pusti Bronu da uzme KATa i Beala uzevši Vučevića i Lowrya hahah. Ne mogu života mi, prva 3 ***** druge runde Giannisa: Middleton, Jokić i Simmons, 3 ***** Brona: Davis, Thompson i Lillard, o čemu dalje pričati? Idiot, nadam se da mu je ovo zadnji put.

      Svijetla tačka All-Star vikenda je Skills challenge, bolji iz godine u godinu što najbolje govori koliko igra i igrači s njom napreduju. Gledati npr. Jokića kako jednom rukom pas radi, Tatuma kako s centra tricu zateže i Younga kako se provlači kroz čunjeve je nestvarno. Ali i tu su opet pustili Younga da prođe Foxa umjesto da ga diskvalifikuju jer pas nije odradio.

    7. #926
      Young Caesar avatar
      A da nije Knegnacijus?
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Valhalla
      Poruke
      6,632
      Teme
      334
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      80 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      6070
      Like (dobivenih)
      3092
      Rep
      Ovdje sam samo da napomenem da sam reko da je zion lockani no1. pick a vi cirkuzali s tim.. evo i poslije ove "povrede" bit ce, dok su drugi govorili da ce mozda past i na 3 do 5.. samo da napomenem

      "How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered"
      LLK - Long Live Keny

    8. #927
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8582
      Rep
      Nike zbog Zionove povrede izgubio $1.480.000.000.
      Slovima: Milijardu i cetristo osamdeset miliona dolara.

      Just do it.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    9. #928

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Young Caesar Vidi poruku
      Ovdje sam samo da napomenem da sam reko da je zion lockani no1. pick a vi cirkuzali s tim.. evo i poslije ove "povrede" bit ce, dok su drugi govorili da ce mozda past i na 3 do 5.. samo da napomenem
      Kakve to ima veze, on uopšte nije lockirani no.1 pick jer nije univerzalac kao što je Simmons zadnji bio. I ti si sam govorio da će RJ biti prvi .
      Bit će prvi ako Knicksi dobiju prvi pick, a ni po kojim projekcijama Knicksi nisu trebali dobiti prvi pick jer i rosterski i trenerski ima gorih franšiza. Sunsi ga ne bi uzeli svojim *****m, Hawksi isto, Bullsi...Već Knicksi i Cavsi bi, ja sam očekivao poredak Hawksi-Sunsi-Cavsi-Bullsi-Knicksi i tačno bi za njega bilo ili 3. ili 5. Ali eto Knicksi odlučiše da sve u pizdu ******** pošalju i krenu nanovo, dok sa druge strane Orlando radi skroz nelogične stvari.

    10. #929
      martinus avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      5,826
      Teme
      484
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      660
      Like (dobivenih)
      957
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Kakve to ima veze, on uopšte nije lockirani no.1 pick jer nije univerzalac kao što je Simmons zadnji bio. I ti si sam govorio da će RJ biti prvi .
      Bit će prvi ako Knicksi dobiju prvi pick, a ni po kojim projekcijama Knicksi nisu trebali dobiti prvi pick jer i rosterski i trenerski ima gorih franšiza. Sunsi ga ne bi uzeli svojim *****m, Hawksi isto, Bullsi...Već Knicksi i Cavsi bi, ja sam očekivao poredak Hawksi-Sunsi-Cavsi-Bullsi-Knicksi i tačno bi za njega bilo ili 3. ili 5. Ali eto Knicksi odlučiše da sve u pizdu ******** pošalju i krenu nanovo, dok sa druge strane Orlando radi skroz nelogične stvari.
      Bez ozbiljne ozljede, Zion je lockan kao 1. pick, a možda i s njom, nema veze tko će birat prvi, on je prvi pick.
      | GSF Legend | Kendrick Washington | Ex. RP Admin lvl 3 |

      GSF since 8.7.2011
      Snove čuvaj samo za Nju.

    11. #930

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Vidjet ćemo, po mom Hawksi uzimaju Barretta, Sunsi Moranta/Barretta, Knicksi Ziona, Cavsi Ziona, Bullsi Moranta/Barretta.

      I ovo oko drafta se po hitnom postupku mora mijenjati, ali lakše je ligi da drka kitu i sere kako timovi tankaju, a rješenje očigledno.

    12. Like Amauro se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 93 od 108 PrviPrvi ... 43839192939495103 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •