Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 675 od 741 PrviPrvi ... 175575625665673674675676677685725 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 6,741 do 6,750 od 7405
    1. #6741

      Datum pristupanja
      Apr 2016
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      4,990
      Teme
      99
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1553
      Like (dobivenih)
      612
      Rep
      Zna neko di bi mogo gledati prijenos vecerasnje utakmice (man utd-psg) posto nemam ovaj usrani PlanetSport na kojem je sad liga prvaka...A bolestan sam pa bas mi nije u planu ici negdje gledati u neki kafic....

    2. #6742
      Marcelo Coleridge avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2011
      Poruke
      4,246
      Teme
      99
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      98 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      748
      Like (dobivenih)
      559
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od SuperSaiyan Vidi poruku
      Zna neko di bi mogo gledati prijenos vecerasnje utakmice (man utd-psg) posto nemam ovaj usrani PlanetSport na kojem je sad liga prvaka...A bolestan sam pa bas mi nije u planu ici negdje gledati u neki kafic....
      Arena Sport prenosi obje utakmice na jednu od svojih 5 kanala.

    3. #6743
      Kum avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Lokacija
      Herceg-Bosna
      Poruke
      2,236
      Teme
      151
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      51 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1415
      Like (dobivenih)
      1443
      Rep
      @Orange; ..posto nemam di postat i pisat ti evo ovde kazem ,reko si jucer skinit blokadu na forumu jos nisi ,sta cekas i onako si je zbog gluposti dao ?



    4. #6744
      Joca avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      2,066
      Teme
      214
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      446 post(ova)
      Označen(a)
      22 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      470
      Like (dobivenih)
      5336
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kum Vidi poruku
      @Orange; ..posto nemam di postat i pisat ti evo ovde kazem ,reko si jucer skinit blokadu na forumu jos nisi ,sta cekas i onako si je zbog gluposti dao ?
      Jesi naucio kako izjaviti normalnu kritiku a ne nezahvalnu i bezobraznu ako jesi mozemo ti maknuti?

    5. #6745
      Kum avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Lokacija
      Herceg-Bosna
      Poruke
      2,236
      Teme
      151
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      51 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1415
      Like (dobivenih)
      1443
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Orange Vidi poruku
      Jesi naucio kako izjaviti normalnu kritiku a ne nezahvalnu i bezobraznu ako jesi mozemo ti maknuti?
      pa ne znam jesam li naucio ,kad vidim sta se sve pise u glavni chat a igraci nisu kaznjeni ,ne znam zasto sam ja uopce kaznjen. bar da si mi se javio i da popricamo nebi meni bilo ni malo krivo ,ja sam samo dao par prijedloga u tom glavnom chatu na kraju si i uzeo moj prijedlog al bitno bilo meni obrisat poruku i napravit me budalom..samo pokusavam vam neke stvari reci da vam pomognem,nista zlo namjerno nisam mislio a to je za citere al eto vama to ne smeta ..ako moze odblokiraj mi forum



    6. #6746
      Joca avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      2,066
      Teme
      214
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      446 post(ova)
      Označen(a)
      22 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      470
      Like (dobivenih)
      5336
      Rep
      Ti si dao prijedloge ali si bio bezobrazan do bola ne moze tako lafe mozes da dajes pristojne prijedloge i pristojne kritike svi koji su bezobrazni i prostace i pricaju koda su neznam ni ja sta sada ne vidte glavni chat.

    7. #6747
      Kum avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Lokacija
      Herceg-Bosna
      Poruke
      2,236
      Teme
      151
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      51 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1415
      Like (dobivenih)
      1443
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Orange Vidi poruku
      Ti si dao prijedloge ali si bio bezobrazan do bola ne moze tako lafe mozes da dajes pristojne prijedloge i pristojne kritike svi koji su bezobrazni i prostace i pricaju koda su neznam ni ja sta sada ne vidte glavni chat.
      pa vidim glavni chat samo se odjavim sa foruma haha...pa ne znam gdje da i kome napisem neki prijedlog sto se tice citera,a da bar malo se zauzme za to i pogleda ,ne pisem ja nista zlo namjerno ,vjeruj mi ne igras war malo ste popustili u zadnje vrijeme sa citerima pa dobrih 70,80 posto igraca war ima cit ...jer se ljudi opuste kad nisu stroge kazne i ono boli me kurc kad svi mogu cit mogu i ja tako je razmisljanje njih ,nakotilo ih je se previse



    8. #6748

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,815
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Nije to ništa nivo, niti kakva nauka. To igrači iz naših liga rade godinama, odugovlače, odbijaju nove ugovore i odlaze kao slobodni igrači u nove timove koji im unaprijed obećaju dosta veću plaću nego kada bi za njih dali neke pare. Obično su to igrači koji su prešli 22 godine i onaj period prvog velikog prelaska.

      Ne znam imali to oko transfera neke veze prevelike. Klubovi isto tako zarađuju više nego ikad, dohodak čitavog svijeta raste, otvaraju se za fudbal nova tržišta tipa Kine, Indije, Katara. Vidi se i po odlukama FIFAe da ih se na silu pokušava ugurati na Svjetsko prvenstvo, makar i proširenjem takmičenja i domaćinstvom. Logično je da i igrači žele više novca, logično je da klubovi plaćaju više igrače po dolasku jer im oni mogu donijeti dosta uspjeha. Ne znam zašto je uopšte Neymar referentan, on kao on je jedan od najboljih igrača svijeta u momentu transfera bio i to nije dolazio iz Celta Viga nego iz Barcelone u PSG. Efekti su očigledni po PSG, popularnost rapidno raste, a isto tako postali su pravi hit u SADu gdje je fudbal u usponu i raste interes uopšte. Evo i u ovom trenutku imaš 10ak timova koji bi rado keširali 250 miliona za Neymara. Gleda se neki prosječni transfer, a to nije daleko od prethodnih godina. Po mom budućnost je drugačija, klubovi će sve više i više novca trošiti na dovođenje što je moguće mlađih igrača jer po svim pokazateljima fudbalski svijet danas voli i želi mlade igrače.

    9. #6749
      martinus avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      5,826
      Teme
      484
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      660
      Like (dobivenih)
      957
      Rep
      Kad nađeš ženu koja će ti ovo dozvoliti, znat ćeš da je ona prava

      | GSF Legend | Kendrick Washington | Ex. RP Admin lvl 3 |

      GSF since 8.7.2011
      Snove čuvaj samo za Nju.

    10. Like Andrés, did Kikaš se sviđa ovaj post
    11. #6750
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,694
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Nije to ništa nivo, niti kakva nauka. To igrači iz naših liga rade godinama, odugovlače, odbijaju nove ugovore i odlaze kao slobodni igrači u nove timove koji im unaprijed obećaju dosta veću plaću nego kada bi za njih dali neke pare. Obično su to igrači koji su prešli 22 godine i onaj period prvog velikog prelaska.

      Ne znam imali to oko transfera neke veze prevelike. Klubovi isto tako zarađuju više nego ikad, dohodak čitavog svijeta raste, otvaraju se za fudbal nova tržišta tipa Kine, Indije, Katara. Vidi se i po odlukama FIFAe da ih se na silu pokušava ugurati na Svjetsko prvenstvo, makar i proširenjem takmičenja i domaćinstvom. Logično je da i igrači žele više novca, logično je da klubovi plaćaju više igrače po dolasku jer im oni mogu donijeti dosta uspjeha. Ne znam zašto je uopšte Neymar referentan, on kao on je jedan od najboljih igrača svijeta u momentu transfera bio i to nije dolazio iz Celta Viga nego iz Barcelone u PSG. Efekti su očigledni po PSG, popularnost rapidno raste, a isto tako postali su pravi hit u SADu gdje je fudbal u usponu i raste interes uopšte. Evo i u ovom trenutku imaš 10ak timova koji bi rado keširali 250 miliona za Neymara. Gleda se neki prosječni transfer, a to nije daleko od prethodnih godina. Po mom budućnost je drugačija, klubovi će sve više i više novca trošiti na dovođenje što je moguće mlađih igrača jer po svim pokazateljima fudbalski svijet danas voli i želi mlade igrače.
      Neymar je izjavio da je nesretan u PSGu, i da bi se rado vratio u Barcu.. Ali sada ga Barca ne želi i ne treba. Mislim da ga PSG nebi pustio ispod 250-300M što je ogromna cijena. On ne vrijedi toliko..

    12. Like Dock Brown se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 675 od 741 PrviPrvi ... 175575625665673674675676677685725 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •