Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 3086 od 3200 PrviPrvi ... 2086258629863036307630843085308630873088309631363186 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 30,851 do 30,860 od 31994

    Korisnici koji su pročitali ovu temu: 178

    1. #30851
      nowitzki avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Apr 2012
      Lokacija
      Oktoih
      Poruke
      3,824
      Teme
      236
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      12 min
      Like (kliknutih)
      1738
      Like (dobivenih)
      1063
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od DanijelMilovanovic03 Vidi poruku
      Kume bakar te zove
      ex RP admin 338 ex DM admin 337 ex FR GS ex legenda LCN



    2. #30852
      Ralph avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Banja Luka
      Poruke
      4,222
      Teme
      253
      CHB
      714
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 4 min
      Like (kliknutih)
      765
      Like (dobivenih)
      1149
      Rep
      "Njeeeega vole sveee zene djevojkeeee..."

      Likovi koji ne postuju pravila, ISTA ona koja su vecina njih odredili ne mogu da postuju.
      O cemu mi pricamo.


      Vlasnik zajednice nija usao bog zna koliko.
      Nema skriptera, nema sredjivanja servera.
      Nema normalne osobe, kojoj nije stalo do organizacija(a da je aktivna), da vodi server.
      Nekada, 500/500 je bila normalna stvar i molio si boga da neko izadje, a danas, molite boga da neko udje na server.
      Opcija /ban zabranjena, uveden neki alkatraz i status citera koji nije DEFINISAN nikakvim pravilima, te admini sami odredjuju neka svoja pravila, te tako se dolazi u situaciju da se prema svima drugacije postupa.
      Stvorila se mrznja izmedju igraca zbog teritorija i dilera, da danas ljudi prijavljuju druge za MG..
      Citera nikad vise, a administracija sve gora.
      Uzimaju se neki TeamVieweri i kao nesto se pregleda?
      95% staffa ne zna koristiti isti program.
      I sam sam bio clan ove administracije i mnogo mi je zao sto sam uopste i bio kad vidim kakvo je vase ponasanje i vas RESPEKT prema imenu ove zajednice.
      Što je Dino rekao, znalo se sta je CH i gdje ulazis dok ju je Nikola vodio.

      Mogao bih ovako jos pisati o vasim postupcima, ali dzabe trosim vrijeme.
      A i da dodam, Alek Cortez, je BABO bio za vas sve.

      Lijep pozdrav.
      Posljednje uređivanje od Ralph : 28-08-19 at 13:24
      RP Head Administrator || UnderGround Racer || ex FR Administrator || Drift Boys legenda

      ex Marketing Team voditelj || ex FanArt voditelj || ex Film Production voditelj || Forum Global Moderator​

    3. Like Emellianenko, hanoje, pyrozeN, Dom Bacardi se sviđa ovaj post
    4. #30853
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,380
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2463
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Johnny_Miller Vidi poruku
      I sam sam bio clan ove administracije
      Nema na čemu hehe

    5. #30854
      Sara avatar
      .
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Poruke
      1,621
      Teme
      165
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      118 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      1531
      Like (dobivenih)
      2014
      Rep
      Ne bih da se mesam al moram. Mozda se ne razumem toliko u tt kao vi al bar spawnam i kaznim igraca kojeg vidim na tt sa statusom citera. Kojem nije mesto tu. Izo ne vidim poentu ovog tvog posta. Ti kao lider treba da opomenes da ne idu na tt dok imaju status citera. U ovom slucaju mislim na mousera. Koji je svaki dan kaznjen na 120min ili je spawnovan jer mi je muka vise da ga trpam u jail. I ne vredi. A on na sve to zahvaljujici vasim "ne opominanjem" pise po /f "sara glupaca me spawnala" a kao nisam trebala ?! Vipper koji pise na warning "ti me svaki put kazni a ja cu svaki put izadji i otici na tt" je kickan iz LCN. Svaka cast lideru ! Dok ti svoje clanove savetujes da ne daju tw. To nije resenje. Takodjer sam tebi skinula status citera jer si ga dobio zato sto si odbio dati tw. A to je pravilo ako ne das tw da dobijes status citera. I zahvaljujuci meni si lider. Oni ti to nikad ne bi skinuli. Hvala mi.


    6. Like Alex Martinez se sviđa ovaj post
    7. #30855
      James Makaveli avatar
      Datum pristupanja
      May 2019
      Poruke
      61
      Teme
      26
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      33
      Like (dobivenih)
      25
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kuper Vidi poruku
      A sta ti glumis ovdje?

    8. Like [GSF] J'Buck, Aitor Carassco se sviđa ovaj post
    9. #30856

      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Sarajevo Bistrik
      Poruke
      968
      Teme
      131
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      10 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      225
      Like (dobivenih)
      716
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Hare Vidi poruku
      Baš zato i kažem jer sam i ja dugo vremena bio u TSC, ja ne mogu da vjerujem da si ti ta ista osoba , Ali ovaj sam post namjerno ostavio jer sam znao šta ćeš napisati ( nije tako teško ) , svi koji su uhvaceni sa citom u Y , Eso , Dust ko je već bio , da li ima ko da je ostao u Yakuzi sada ? , svi koji su uhvaceni u TSCu ja ih znam na listi čitera 5 sigurno koji su još tu , šta ste vi poduzeli po tom pitanju ? , ništa jer nema veze bitno je da se ide na teritoriju statsu čitera će bit maknut i to je to , eh vidiš drug moj baš o tome se radi , vi niste ništa poduzeli sa svojim čiterima jer vas samo teritorije zanimaju pregalzili bi sve samo da dođete do toga , ja ne kažem da su svi članovi takvi, ja ovo pričam direktno sa tobom.

      Ne bih trebao da komentarišem ali želim da ti skrenm pažnju na neke stvari , ostavit ćemo teritorije najjacim TSC i LCN , ovo je moj posljednji post uživajte ekipa

      I da Simon , ja sam među prvim došao na GSa to što sam sada voditelj nije nikom uvlacenje , ja sam svojim trudom sve postigao , CH staff sam vec vjerovatno koliko ti igraš od FRa i ostalog

      I da sve sto te zanima raspravit cemo na PM
      Moj harise ja ti nisam drug kao prvo...
      Kao drugo nemoj se uvrijedit ali stvarno si ogranicen kao balkon sto je razlog ovom prvom...
      Nabrajas ljude koji su citeri i nisu jakuza pa nisu jakuza al zato jesu trg ahhahahah tako da isti *****...
      Sto se tice mojih citera tj ovih na listi od njih igra samo Mauser a koji je cit on imo ? aim ili nesto drugo...
      Ovdje se javljaju ovi citeri sto imaju 6 nikova a svi obiljezeni aimom... mislim na ovog nipsija...
      Citeri su vas problem ne moj to vi rjesite ako ste vec admini treba da se razumijete u to imate recon hvala bogu ubijes fino 2 puta 3od3 i odma bana pa nek majci svojoj citera i pravda se... Aliiiiii veliko ali ne moze tako jer ce se broj igraca sa 30 smanjit na nekih hmm kad zbrojim jakuzu i trg onda dodam malo gsfa pa eto ostace nekih 15 ljudi...
      Veliki pozdrav za tebe harise
      I KADA PRODJU GODINE, I KADA KOSTI OSTARE,
      LJUBAVI MNOGE PROĆI ĆE,
      ALI SARAJEVO U SRCU OSTAT´ ĆE

      HORDE ZLA 1987

    10. #30857
      zlatan avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Lokacija:
      Poruke
      3,023
      Teme
      266
      CHB
      60
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      2490
      Like (dobivenih)
      2283
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Izo_Hoffman Vidi poruku
      nemoj da bi neko dao teamviewer kad mu se bude trazio ! Nemoj da se neko nasali ! Kad dode admin fino odgovorit ne ! Pa ili ce se ocistit ovo smece sa citom ili cemo svi od tog smeca trazit da i nama posalju pa da igramo !!!!!!!!!! Ko da tw kick iz tsc momentalno! Hvala!
      Nisam član TSCa i nemam pravo postanja ovdje ali ovo podržavam
      Sad su se našli admini da tebi sole pamet kakav si ti primjer lidera, kakav su oni primjer od staffa kad traže od tebe TW-a? Kakav su oni primjer od staffa kad im 30 igrača dnevno igra a donedavno je bilo 100-150? Nemaju komande /ban - /banip, /provjeriip ( cmd za provjeru koliko accounta igra na jednom IPu ) - /getip, pa drugačije i ne znaju nego tako, Joca im ukinuo nekoliko komandi koje bi trebali da imaju za lakši rad IG.

    11. Like nowitzki se sviđa ovaj post
    12. #30858
      nowitzki avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Apr 2012
      Lokacija
      Oktoih
      Poruke
      3,824
      Teme
      236
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      12 min
      Like (kliknutih)
      1738
      Like (dobivenih)
      1063
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Shroud Vidi poruku


      Nisam član TSCa i nemam pravo postanja ovdje ali ovo podržavam
      Sad su se našli admini da tebi sole pamet kakav si ti primjer lidera, kakav su oni primjer od staffa kad traže od tebe TW-a? Kakav su oni primjer od staffa kad im 30 igrača dnevno igra a donedavno je bilo 100-150? Nemaju komande /ban - /banip, /provjeriip ( cmd za provjeru koliko accounta igra na jednom IPu ) - /getip, pa drugačije i ne znaju nego tako, Joca im ukinuo nekoliko komandi koje bi trebali da imaju za lakši rad IG.
      Ma kakav rad brate, stalno vidjam admine i gsove kako se vozaju u grupici gradom i to nije nikakav rad..

      Otkad CH postoji za TW se nije čulo, tek na ovaj mod se to počelo koristit koliko ja znam, 90% citera a ostatak normalni igrači i kako ćemo igrati protiv citera?

      IG 5+ admina, a da bi dobio odgovor na svoj report trebas čekat 5minuta i to da ima 250 igrača dnevno pa aj da halalimo, ali ovako na 30 igraca drkanje kurca na suvo
      ex RP admin 338 ex DM admin 337 ex FR GS ex legenda LCN



    13. Like Nenad Sokolov se sviđa ovaj post
    14. #30859
      Hoakin Loera avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      209
      Teme
      48
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      546
      Like (dobivenih)
      485
      Rep
      eh eh eh dragi moji i drage moje NEMOJ DA VISE IKO OD STAFFA POSTA U OVAJ CHAT. NE ZNAM SAMO ZASTO SE VI MIJESATE U NASE STVARI @Hare; zasto se mjesas gdje ti nije mjesto ??? @Sara ti dala nekom lidera??? BEBO MALO SI FULILA opet ti kazem nemoj mjesati RL i IG ja bi te zamolio. Vidi na vama je da radite TO STO SE VAMA NE RADI NIJE NASA STVAR ZNACI JA KAZEM MIŠU NEMOJ DA IDES NA TT MIŠ KAZE OK JA ODEM OFF MOMAK ODE NA TT TVOJE JE DA GA KAZNIS KAO ADMIN ZNACI TI KAO ADMIN HEAD ADMIN IMAS POSAO IMAS DUZNOST DA VODIS BRIGU O OVOM SERVERU ZNACI SVAKO KO ZASLUZI KAZNU PA CAK I JA KAZNI ME DALJE PROBLEM JE U TOME STO LJUDI RADE NEKE STVARI NA VASE A OCI A VI ZMIRITE TO NAS JEDE KONTAS?? VI SVE VIDITE VI SVE ZNATE AL USTVARI NISTA NE ZNATE KRAJ PRICE. STAFFU JE OVDE ZABRANJENO MJESTO!!! BTW Saro BILA SI TSC JER SAM JA TO DOPUSTIO I da sto se tice TW na nama je kao igracima i clanovima ove zajednice da odbijemo ili da damo TW tako da PALJBA SA OVOG CHATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA A
      Posljednje uređivanje od Hoakin Loera : 28-08-19 at 16:15
      Ko igra za raju i zanemaruje taktiku zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

    15. 28-08-19, 16:14

    16. 28-08-19, 16:18

    17. 28-08-19, 16:23

    18. 28-08-19, 16:29

    19. #30860

      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Sarajevo Bistrik
      Poruke
      968
      Teme
      131
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      10 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      225
      Like (dobivenih)
      716
      Rep
      Hajde saro malo opusti se nemas nikakve veze sa ovim i ne znam zasto uopste pricas bilo sta u vezi mene i mog lidera ? Ja sam dobio citer status u roku od 10 sekundi jer su doticni jorek i kompanija rekli adminu ima cit i taj isti admin je odma doso do mene i to sve uradio ne ide to tako znas prvo treba bit prijava na citera pa treba dokaz pa treba ovo pa treba ono A NE SAMO REKO JOREK nemoj da ****m i joreka i da galamim bezveze ban cu dobit jos uvijek mi se igra igrica...
      Nemoj da se ti mjesas jer nemas potrebe ili imas potrebe branit harisa nezz... Kazem ti onako drugarski dobri smo sve 5... I kad uradis nesto za nekog ili das nesto nekome nemoj kasnije to da trazis nemoj da tarzis nesto zauzvrat nemoj to kasnije da nabijas na nos dala si pomogla si zavrsila si nema potrebe da ti tu dolazis jer te niko nije spomeno... Nemoj se sta ljutit reko sam ti sve onako drugarski
      I KADA PRODJU GODINE, I KADA KOSTI OSTARE,
      LJUBAVI MNOGE PROĆI ĆE,
      ALI SARAJEVO U SRCU OSTAT´ ĆE

      HORDE ZLA 1987

    20. Like Hoakin Loera se sviđa ovaj post
    21. 28-08-19, 16:37

    22. 28-08-19, 16:42
      Razlog
      Spam

    23. 28-08-19, 16:46
      Razlog
      Spam

    24. 28-08-19, 16:54
      Razlog
      treba brisat

    25. 28-08-19, 16:59
      Razlog
      Spam

     

     
  • Stranica 3086 od 3200 PrviPrvi ... 2086258629863036307630843085308630873088309631363186 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •