Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 995 od 1411 PrviPrvi ... 495895945985993994995996997100510451095 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 9,941 do 9,950 od 14102
    1. #9941
      BajrukA avatar
      Datum pristupanja
      May 2014
      Poruke
      4,540
      Teme
      193
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      36 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      402
      Like (dobivenih)
      872
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Geroi Vidi poruku
      Bio si dobar momak al vidim krenuo si Esovim stopama, sretno dalje u zivotu. I u prvoj rečenici si priznao da varas, samo cu ti to rec.
      Pa vi mene nikad niste smatrali dobrim momkom prema vama što je bolji vi ste gori sve više je**te, ja sam digiju napisao fps booster cu prestat koristit kada citav server prestane koristit, skoro pa citav server koristi to, ja bi volio porazgovarat sa adminom koji moze to izmjenit sada da li je briski/joca ne znam, da se mora koristiti gta od 4gb i samp addon 2.6 i da je sve default da nema ni krvi ni gunova nit išta i da tako igramo. Ja bi rado pristao da svi isto koristimo a ne neko ovako neko onako i onda nastaju problemi i svađe.




      Pro Stunters | Legenda | 20.06.2020



    2. #9942

      .
       
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Aug 2020
      Lokacija
      El corona ili jail
      Poruke
      830
      Teme
      147
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      849
      Like (dobivenih)
      319
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od BajrukA Vidi poruku
      Pa vi mene nikad niste smatrali dobrim momkom prema vama što je bolji vi ste gori sve više je**te, ja sam digiju napisao fps booster cu prestat koristit kada citav server prestane koristit, skoro pa citav server koristi to, ja bi volio porazgovarat sa adminom koji moze to izmjenit sada da li je briski/joca ne znam, da se mora koristiti gta od 4gb i samp addon 2.6 i da je sve default da nema ni krvi ni gunova nit išta i da tako igramo. Ja bi rado pristao da svi isto koristimo a ne neko ovako neko onako i onda nastaju problemi i svađe.
      brt juce si rekao da ne koristis fps boost

    3. Like On je Carr se sviđa ovaj post
    4. #9943

      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      603
      Teme
      36
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      17 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      482
      Like (dobivenih)
      764
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od BajrukA Vidi poruku
      Pa vi mene nikad niste smatrali dobrim momkom prema vama što je bolji vi ste gori sve više je**te, ja sam digiju napisao fps booster cu prestat koristit kada citav server prestane koristit, skoro pa citav server koristi to, ja bi volio porazgovarat sa adminom koji moze to izmjenit sada da li je briski/joca ne znam, da se mora koristiti gta od 4gb i samp addon 2.6 i da je sve default da nema ni krvi ni gunova nit išta i da tako igramo. Ja bi rado pristao da svi isto koristimo a ne neko ovako neko onako i onda nastaju problemi i svađe.
      Nije problem što drugi koriste, ne branim ih sad, nego je problem što se kurčite i omalovažavate slabije igrače, a ne igrate fer i korektno. Meni nikad nije bio problem igrat protiv vas, meni je žao što ljudi ulaze navečer odigrat war, uživat u njemu, odmorit se malo i onda naidje na nekog ko što si ti i tvoja ekipa, koja ima krcat folder modova tamo pičke materine imate pola gtagarage skinut i onda se veličate ovakvim jadnim pobjedama na VS turniru.

      Skuži da nije stvar do igre


    5. #9944
      toMa avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Poruke
      19,036
      Teme
      876
      CHB
      110
      Spomenut(a)
      130 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3021
      Like (dobivenih)
      3362
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Geroi Vidi poruku
      Nije problem što drugi koriste, ne branim ih sad, nego je problem što se kurčite i omalovažavate slabije igrače, a ne igrate fer i korektno. Meni nikad nije bio problem igrat protiv vas, meni je žao što ljudi ulaze navečer odigrat war, uživat u njemu, odmorit se malo i onda naidje na nekog ko što si ti i tvoja ekipa, koja ima krcat folder modova tamo pičke materine imate pola gtagarage skinut i onda se veličate ovakvim jadnim pobjedama na VS turniru.

      Skuži da nije stvar do igre
      a ma treba tu pačurliju ignorirat, previše im se daje na značaju, samo si nabijaju ego

    6. #9945
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,380
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2463
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Geroi Vidi poruku
      Imas srece sto koristis crashes.asi, a nitko osim dobrih igraca to ne primjecuje i to ti donosi veliku prednost nad nekima kao sto su Jon Carr, a admini koji pregledavaju se kuže u to još manje. 2.6 addon, default gta i bit ćeš sretan ako budes u top 10

      A sta se ti javljas poceo igrat samp prije 2 godine i u top 3 najboljih VSera si i kao nesto pricas


    7. Like Geroi, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    8. #9946
      Tony Stark avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      In loving memory.
      Poruke
      936
      Teme
      79
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      51 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      1056
      Like (dobivenih)
      1042
      Rep
      Razumijem crosshair, skinovi gunova, sound gunova/vozila, effekti krvi, eventualno sensfix.
      Ali FPS boosteri / crashes / ped.ifp...
      Ako nemate racunalo koje ne moze dat fps ne trebate ni ubacivat takve modove.
      Ubacivanjem fps boostera, crashesa, peda i eventualno neke starije verzije samp addona 2.2-2.3 dobijate prednost nad drugim igracima.
      Razlika izmedu addona i fps boostera je to sto addon unlocka fps da ide iznad 100, ali vam ne daje fps, dok booster radi oboje.
      Time receno je da se vasa igra mijenja sto se tice grafike/animacija/desynca/pucanja itd...
      Znaci da igrica iz vase perspektive ide fluidnije, dok iz nase perspektive vase animacije izgledaju drugacije brze/sporije.
      Addonom 2.5 - 2.6 se sve to ispravlja, a ako ne mozete imat vise od 97-100 fpsa (ovisi koji windows imate 7/8.1/10) i ako vam igra radi odlicno i bez addona onda ga uopce ne trebate koristit...
      Isto tako ubacivanjem drugog ped.ifp-a mijenjate izgled vasih animacija, isto kao sto sam rekao animacije mogu biti brze/sporije.
      Dakle Eso je rekao da ne moze koristit addon iznad 2.4, kreša mu?
      A dok vam obojici nisam rekao da 2.3 addon daje prednost oboje ste koristili 2.5, a sad me zanima kako svima ostalima radi 2.5 - 2.6 jedino esi i tebi ne radi, barem ste tako rekli na discordu...
      Prije se samo preko snimka dobivao ban za cheat...
      A to znaci da bi ti Bajro preko svog videa mogao dobiti status citera, zasto?
      Nisi se ustopao niti 1 na cijelom ovom vs turniru, znaci niti 1, a pogodjen si minimalno 5-6 puta...
      Ako pogledamo noanims na yt i bajrin video ispadne identican.
      I sad je pitanje dal admini i igraci moraju dokazivat da ti imas ili se ti moras branit da nemas?

      I jos sam zaboravio napomenut da smo jedan admin i ja prije vise od mj dana testirali fps booster i kako radi i da, pojacava m4 i povecava proklizavanje igraca, tako da ih je teze ustopat, ali nije i nemoguce.

      Ubijaju vas ego i arogancija.
      Posljednje uređivanje od Tony Stark : 28-03-21 at 00:51

    9. #9947
      Mili avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      373
      Teme
      24
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      17 min
      Like (kliknutih)
      533
      Like (dobivenih)
      264
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tony Stark Vidi poruku
      Razumijem crosshair, skinovi gunova, sound gunova/vozila, effekti krvi, eventualno sensfix.
      Ali FPS boosteri / crashes / ped.ifp...
      Ako nemate racunalo koje ne moze dat fps ne trebate ni ubacivat takve modove.
      Ubacivanjem fps boostera, crashesa, peda i eventualno neke starije verzije samp addona 2.2-2.3 dobijate prednost nad drugim igracima.
      Razlika izmedu addona i fps boostera je to sto addon unlocka fps da ide iznad 100, ali vam ne daje fps, dok booster radi oboje.
      Time receno je da se vasa igra mijenja sto se tice grafike/animacija/desynca/pucanja itd...
      Znaci da igrica iz vase perspektive ide fluidnije, dok iz nase perspektive vase animacije izgledaju drugacije brze/sporije.
      Addonom 2.5 - 2.6 se sve to ispravlja, a ako ne mozete imat vise od 97-100 fpsa (ovisi koji windows imate 7/8.1/10) i ako vam igra radi odlicno i bez addona onda ga uopce ne trebate koristit...
      Isto tako ubacivanjem drugog ped.ifp-a mijenjate izgled vasih animacija, isto kao sto sam rekao animacije mogu biti brze/sporije.
      Dakle Eso je rekao da ne moze koristit addon iznad 2.4, kreša mu?
      A dok vam obojici nisam rekao da 2.3 addon daje prednost oboje ste koristili 2.5, a sad me zanima kako svima ostalima radi 2.5 - 2.6 jedino esi i tebi ne radi, barem ste tako rekli na discordu...
      Prije se samo preko snimka dobivao ban za cheat...
      A to znaci da bi ti Bajro preko svog videa mogao dobiti status citera, zasto?
      Nisi se ustopao niti 1 na cijelom ovom vs turniru, znaci niti 1, a pogodjen si minimalno 5-6 puta...
      Ako pogledamo noanims na yt i bajrin video ispadne identican.
      I sad je pitanje dal admini i igraci moraju dokazivat da ti imas ili se ti moras branit da nemas?

      I jos sam zaboravio napomenut da smo jedan admin i ja prije vise od mj dana testirali fps booster i kako radi i da, pojacava m4 i povecava proklizavanje igraca, tako da ih je teze ustopat, ali nije i nemoguce.

      Ubijaju vas ego i arogancija.
      Ako nije problem da mi posaljes link fps boostera ljubi brat

    10. Like DeBadosa se sviđa ovaj post
    11. #9948
      hugo' avatar
      Sī liè kè luó hèzī
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Apr 2020
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      1,068
      Teme
      218
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      14 min
      Like (kliknutih)
      407
      Like (dobivenih)
      206
      Rep
      Tako je i u LV neka velika kocka na nebu


    12. #9949
      On je Carr avatar
      Bolek moj najdrazi brat
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Poruke
      2,278
      Teme
      185
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      182 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      4814
      Like (dobivenih)
      3156
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od BajrukA Vidi poruku
      Imaš sreće što sam u tom trenutku bio banan na forumu pa mi cili nije dao da učestvujem inače ti ne bi bio prvi vjeruj
      Kume Sinane rijesio te gore u postu Digi, a ja cu ti samo nadodat da si ti u 1.sezoni VS Lige bio slabiji od 8.mjesta, a s losijim plasmanom od 8.mjesta ne mozes ni sudjelovati u 2.sezoni VS Lige kolko ja znam.. A sta bi bilo kad bi bilo ne znam

      Reklo bi se: da je baba musko, zvao bi se Dusko
      gg uzivajte own




    13. Like DeBadosa, Apollo Quadra se sviđa ovaj post
    14. #9950
      DeBadosa avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2020
      Lokacija
      Chinatown
      Poruke
      7,155
      Teme
      566
      CHB
      29
      Spomenut(a)
      35 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      30 min
      Like (kliknutih)
      1773
      Like (dobivenih)
      689
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carr Vidi poruku
      Kume Sinane rijesio te gore u postu Digi, a ja cu ti samo nadodat da si ti u 1.sezoni VS Lige bio slabiji od 8.mjesta, a s losijim plasmanom od 8.mjesta ne mozes ni sudjelovati u 2.sezoni VS Lige kolko ja znam.. A sta bi bilo kad bi bilo ne znam

      Reklo bi se: da je baba musko, zvao bi se Dusko
      Auu Baj....Sinane ovdje te rešio
      ××× Yakuza Marketing Moderator ×××
      ​​

    15. Like On je Carr se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 995 od 1411 PrviPrvi ... 495895945985993994995996997100510451095 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •