Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 12
    1. #1
      pyrozeN avatar
      1950
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      16,294
      Teme
      674
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      48 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      11056
      Like (dobivenih)
      3974
      Rep

      |~ 41. kolo Iskrenih 20 - pyrozeN ~|

      OOC


      Predstavi nam se,odakle dolazis i koliko imaš godina? Da li imaš neke hobije i cime se baviš opcenito u zivotu?
      -Pozdrav, zovem se Filip, imam 20 godina. Zaposlen sam a slobodno vrijeme provodim najviše ispijajući kave i igrajuči igrice. Najdraži hobi nekad je bio nogomet,a danas je spavanje. Mogu spavat satima i satima u komadu i to smatram svojim talentom.



      Koju vrstu muzike slušaš? Koji tip muzike nikako ne podnosiš i zašto?
      - Slušam sve domaće. Većinom su to starije pjesme, malo koja novija pjesma mi se sviđa. Najdraži pjevač mi je veliki Oliver, ali slušam pretežno ono što mi se sluša u tom trenutku. Stranu muziku slabije slušam, ali nije baš da je ne podnosim.



      Sto mislis o alkoholu i drogama opcenito i kak to utjece na mlade? Dali si neutralan sto se tice te situacije ili ipak imas neko misljenje o svemu tom? Ako nam mozes pojasnit?
      - Što se tiče alkohola, to mi je ok u nekim normalnim količinama. I sam znam ponekad otići i popit, ali nikada ne spajam alkohol i volan, to dvoje zajedno, nikada. Što se tiče droge nemam neko pretjerano mišljenje, niti se zamaram time. Osobno nikad nisam ništa od toga probao niti planiram.




      Da li imas dobre prijatelje koji te nikad ne bi napustili ? Kako gledas ljude, odnosno kako ih procjenujes ? Koliko godina si se druzio sa nekim najvise ?
      -Imam dobre prijatelje, a to bi li me napustili je pitanje na koje jedino oni mogu odgovoriti, ne ja. Samim tim što se družim s njima mislim da ne bi. Ljude procjenjujem prema tome kako se ponašaju, ne samo prema meni nego općenito, volim zanimljive ljude od kojih mogu čuti različite priče, koji su zanimljivi. Ima dosta ljudi koje poznam dugi niz godina, ali ne gledam nikad koliko nekog znam, ne predstavlja mi to ništa. Ima ljudi koje poznam tek par godina, neke čak manje, ima ih koje poznam od rođenja, od škole itd..




      Napisi mi svoje misljenje o Corona virusu , da li je to bila izmisljotina ili zaista strasna bolest?
      -Meni je korona čak i dobro došla. Manje sam radio, više spavao, više jeo, odmorio se doslovno od svega. To je li izmišljotina, je li to planski napravljeno ili je zaista tako težak virus nije na meni da procjenjujem, imaju ljudi koji se time bave.



      Da jedna od tvojih zelja moze biti pretvorena u stvarnost tek tako , koja bi to bila?
      - Želja? Da mi Hajduk prvak bude, cili Split poludi.



      Da li su svi muskarci isti ili je to samo uzaludni pokusaj zena da degradiraju muski pol i njihovu superiornost?
      - Sve su žene iste, sve govore da su svi muškarci isti.



      Koji ti je sport omiljeni ? Da li pratis nogomet, koji ti je omiljeni klub ? Koju ligu pratis, i kako komentarises trenutno stanje uopste u fudbalu? Koji bi to najbolji igraci bili (po tebi) kad bi Cristiano Ronaldo i Leo Messi otisli u penziju ?
      - Pratim sport općenito. Nogomet je na prvom mjestu uvjerljivo. Od ostalih bi mogao izdvojiti rukomet kao najdraži među preostalima. Omiljeni klub još od pete godine je Hajduk, a od stranih klubova favoriziram Barcelonu, ponajviše zbog igrača koji su tada igrali kada sam ih poečo pratiti, poput Puyola, Ronaldinha, Xavija, Inieste, Messija, Eto'o, Henrya itd. Što se liga tiče, tu pratim dosta toga. Liga petice, neke više neke manje, francusku recimo najmanje jer mi nije baš privlačna. Pratim hrvatsku močvaru isključivo zbog Hajduka, inače sumnjam da bih pogledao neku utakmicu te lige. Od ostalih liga volim popratiti neki derbi recimo portugalske, turske, nizozemske lige. Što se tiče posljednjeg dijela pitanja, to bi po meni u ovom trenutku bili Virgil Van Dijk i Kevin De Bruyne. Dva vrhunska igrača na svojim pozicijama.






      IC


      Kao i sve nas, reci nam tko te doveo na CH zajednicu i uputio u igru, i zasto si ostao igrati na CH?
      - Za SAMP općenito sam čuo od ljuti koje sam poznavao koji su igrali. Kratko sam igrao na nekim stranim serverima pa sam ubrzo došao na CH zajednicu za koju sam čuo od istih tih ljudi. Ovdje sam evo i dan danas, 10 godina kasnije, najviše zbog dobre ekipe. Mislim da je to ono što i trenutno drži zajednicu na životu. Upoznao sam dosta dobrih ljudi, zbog takvih sam ostao igrati.



      Da li ima neka osoba sa CH zajednice da je ne podnosiš? Šta ti se ne sviđa kod SAMP igrača?
      -Nema. Ako mi netko nije interesantan, ili me na bilo koji način iritira zaobiđem ga i nemam apsolutno nikakav kontakt s njim. Ako baš moram izdvojit nekog, ne podnosim igrača @Carr; . Ono što mi se ne sviđa je definitivno korištenje čitova. Mogu shvatit da netko od 10-13 godina koristi čit, ali da s 20 godina neko dođe zajednicu staru 13 godina i pali čit, to mi nikad neće biti jasno.



      Objasni nam kako si dosao do Admin pozicije? Da li je to bila tvoja zelja od pocetka CH-a ili cisto neko iskustvo? Reci nam zapravo koliko si puta do sada bio u staffu na CH? Sto na forumu sto na serverima?
      -Kad sam počinjao igrati ovdje, tada je želja za nekom pozicijom tipa GS ili admin bila veća, međutim kasnije mi nije to bilo bitno, sve manje i manje su me takve stvari interesirale, a više zezancija i druženje s nekim ljudima. Admin sam najduže bio na CHFR serveru, posebno na prošlom modu, nešto kratko admin sam bio i do prije par tjedana, ali sam napustio poziciju zbog obaveza.


      Zašto baš FAF? Šta te privuklo da od svih organizacija izabereš FAF? Da li je to društvo ili nešto drugo?
      - Doslovno od početka igranja na FR serveru sam FAF. Ne sjećam se ni sam zašto sam ušao baš u FAF, ali s vremenom sam shvatio da nisam pogriješio, da je svih ovih godina uvijek bilo super momaka s kojim je bilo dobro i zanimljivo igrati.



      Šta misliš o trenutnom stanju CH zajednice? Kako bi ti poboljšao stanje na serverima?
      - Par godina ranije o ovom bih pitanju mogao pisati opširnije, ali trenutno nemam nešto posebno za kazati. Jednostavno je teško bilo šta poboljšati, teško je na bilo koji način dovesti nove igrače. Ovo je već zastarjela igrica, mnogi koji i dalje igraju igrice igraju neke novije.



      Koje igrače sa CH zajednice si upoznao RL? Kada se desilo to upoznavanje? S kim? Gdje?
      - Nisam ih upoznao previše. Preko CH sam upoznao Žika i Kuma koji žive u susjednom gradu, i danas sam s njima jako dobar. Upoznao sam i Kenu (Lansinga), a nedavno i Feru, Šarića i Dženu. S nekoliko njih dogovaramo neko piće, a dosta njih ima koje bi volio upoznati ali žive prilično daleko, ali vjerujem da će biti prilike. Da, upoznao sam i Krznu koji mi je brat u RL, solidan momak.



      Da li pojedine LCN-ovce i FAF-ovce smatras svojim prijateljima iako ih nisi nikad upoznao a znas ih samo preko servera? Sta mislis o samp prijateljstvima?
      - Smatram. Kad provedeš s nekim ljudima sate i sate pa makar to bila igrica, stvoriš neko dobro mišljenje o njima.



      Sta te toliko vremena zadrzalo u gore navedenim organizacijama ? Ljudi , atmosfera ili neki drugi razlog ?
      - Kao što sam već i rekao, ekipa. Može neki tim biti najbolji i najgori, ali ako nema ekipe s kojom je zajebancija, nema od toga ništa.



      Napisi svoje detaljno i iskreno misljenje o situaciji sa LCN-om , da li vam je nepravedno oduzeta kontrola nad njim ?
      - S obzirom da je pitanje par dana staro, LCN se sad već vratio u prave ruke. Naravno da je bilo nepravedno, nepravedno prema ljudima koji su zadnjih mjeseci/godina ostavili svoj trud tu kako bi taj tim držao na životu koliko god bilo igrača. Nije bilo nikako uredu prema liderima, starim članovima i legendama koje se nije pitalo, ali sad je sve opet uredu. Opet LCN ima najjačeg lidera.



      Kada si postao WAR igrač, tko te učio i koliko dugo? Po tebi najbolja WAR ekipa koja bi to bila, ne gledavsi iz koje org.
      - Ne znam ko vam je slagao da sam ja war igrač. Ja sam brzi pyro.
      FAF since 28.6.2013.
      Tom Barry


    2. #2
      On je Carr avatar
      Bolek moj najdrazi brat
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Poruke
      2,273
      Teme
      185
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      182 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      4809
      Like (dobivenih)
      3150
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od pyrozeN Vidi poruku

      Da li ima neka osoba sa CH zajednice da je ne podnosiš? Šta ti se ne sviđa kod SAMP igrača?
      -Nema. Ako mi netko nije interesantan, ili me na bilo koji način iritira zaobiđem ga i nemam apsolutno nikakav kontakt s njim. Ako baš moram izdvojit nekog, ne podnosim igrača @Carr; . Ono što mi se ne sviđa je definitivno korištenje čitova. Mogu shvatit da netko od 10-13 godina koristi čit, ali da s 20 godina neko dođe zajednicu staru 13 godina i pali čit, to mi nikad neće biti jasno.
      Odvratni odgovori sto je zasluzilo samo jedan u nizu od dislajkova na tvoje postove, ali to sam i mogao ocekivati.

      A ko kada pitaju Doru Istrazivaca koji joj je najdrazi dio, tako je meni najdrazi dio ovog sr**** ovaj gore.. Taj Carr bas nije sav svoj (citer propali).

      Sve u svemu, ne svidaju mi se tvoji odgovori spori pyro, da je tema "Neiskrenih 20" bilo bi odlicno, ali ovako ne..
      Posljednje uređivanje od On je Carr : 01-06-20 at 14:12
      gg uzivajte own




    3. Like Beastmode, Andrés, Mauro Vitelli, Hawk, Pudlica se sviđa ovaj post
    4. #3

      Carr je najveci glupan
       
      Datum pristupanja
      Oct 2015
      Lokacija
      Zenica
      Poruke
      488
      Teme
      24
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      314
      Like (dobivenih)
      566
      Rep
      Mogu ti rec svidilo mi se ovo brzi pyro opsirno i dobro a prije svega iskreno. Zadivljen sam tvojim odgovorima i tvojim vugabularom. Citeri ti ne mogu nista veliki poy


    5. Like pyrozeN, Mauro Vitelli, On je Carr se sviđa ovaj post
    6. #4
      Pervez Musharraf avatar
      Kume , mi te ne zanimamo
       
      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Lokacija
      Las Colinas
      Poruke
      398
      Teme
      43
      CHB
      100
      Spomenut(a)
      13 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      342
      Like (dobivenih)
      497
      Rep
      Super su mi odgovori na koje si dao pitanja i moram reci da svako ko mrzi Carra je moj prijatelj. Osim tebe naravno.
      "Wrong place, wrong time"
      ​​

    7. Like pyrozeN, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    8. #5
      Mauro Vitelli avatar
      Ina je mama
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      u Jon_Carr srcu
      Poruke
      25,041
      Teme
      91
      CHB
      655
      Spomenut(a)
      257 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      16 min
      Like (kliknutih)
      7278
      Like (dobivenih)
      4565
      Rep
      Da mi nisi brat bio bi mi najdraži i najjači igrač na CH ikad

    9. Like On je Carr, pyrozeN, hana se sviđa ovaj post
    10. #6
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,725
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2317
      Rep
      Hvala ti puno na odgovorima, i što si baš @Carr spomenuo tamo gdje ide.

      LP
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

    11. Like pyrozeN se sviđa ovaj post
    12. #7
      Alessandro Valeri avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Poruke
      1,495
      Teme
      112
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      39 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      1519
      Like (dobivenih)
      1219
      Rep
      Velik si Pyro, uživao sam čitajući ovo uz jutarnju kavu hehe

      Moglo je malo opširnije, a u drugu ruku i nije trebalo, stvarno odlični odgovori nema šta

      Citiraj Prvotno napisano od pyrozeN Vidi poruku
      Da jedna od tvojih zelja moze biti pretvorena u stvarnost tek tako , koja bi to bila?
      - Želja? Da mi Hajduk prvak bude, cili Split poludi.
      Samo jednu želju iman moj živote ludi

      Citiraj Prvotno napisano od pyrozeN Vidi poruku
      Opet LCN ima najjačeg lidera.
      Znam da se ovo podrazumjeva za Haruna al nema veze



    13. Like On je Carr, pyrozeN se sviđa ovaj post
    14. #8
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,379
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2461
      Rep
      Šteta što ti se želja neće ispuniti.


    15. Like On je Carr, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    16. #9
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,357
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1705
      Like (dobivenih)
      4551
      Rep
      Svak cast
      Ovo je moj bff
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    17. Like pyrozeN, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    18. #10
      Mili avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      370
      Teme
      24
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      17 min
      Like (kliknutih)
      532
      Like (dobivenih)
      258
      Rep
      Dobri odgovori al ovo za hajduk me je ranilo gore nego kad su mi dali status

    19. Like pyrozeN, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •