Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1510 od 1565 PrviPrvi ... 51010101410146015001508150915101511151215201560 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 15,091 do 15,100 od 15647
    1. #15091
      Paul avatar
      :)
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      8,012
      Teme
      908
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      188 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      3815
      Like (dobivenih)
      3684
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mar3e Vidi poruku
      Legenda je i Maradona pa dal igra za argentinu, kao i Figo pa ne igra za portugal, kao i zidane pa ne igra za francusku (umirovili se i zasluzili status legende) .. pomjesao si care ali ako ti tako mislis i kazes da si duze od 90 posto nas tu itd itd onda mi tvoj stav nije bas jasan jer ni jedan od nas tako nesto takvim legendama nebi napravio ... Ja imam svoje misljenje, svatko ima svoje i ima pravo na to misljenje ... Ali kazem radite sto zelite nije na meni ... samo ako zelite skinut njima nerko ripper i ostatak takvi legendi onda skinite i mene ... a jos cu ti jedno rec da nije bilo mene sabljaka i jos nekolicine decki vjerovatno danas nebi ni bilo FRa ... a jedni od ti su i nerko a i ripper ... tolko od mene nek se nitko ne uvrijedi jer nisam pisao da nekoga uvrijedim nego da iznesem svoje misljenje
      Ma sad mjesas nogomet s igricom i nisu isti primjeri
      Pa onda mjesas FR sa PSom.

      Svatko ima svoje misljenje i to je to. Od legendi koje su bile na popisu, ako netko osobno zahtjeva da mu vratim vratit cu mu, ali neka dode pomoci ps. A ne svi biti frajeri legende a PSa nisu vidili godinama. Znamo svi jako dobro kako su se prije dobivale legende, par mjeseci netko bio u timu i dobio legendu, tako sam i ja dobio ali ja sam od tad ostao u PS, a vecina njih je otisla.

      Ja sam ti napisao svoje misljenje i sta mislim o navedenim osobama... ne trebam ponavljati. U redu je sto si rekao i postujem tvoje misljenje.

    2. #15092
      Paul avatar
      :)
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      8,012
      Teme
      908
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      188 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      3815
      Like (dobivenih)
      3684
      Rep
      Jedna novost...

      Ibrahim je ukinuo ownerstva timova.


      -Pošto se nismo nagodili šta ćemo oko toga i nisam to prihvatio, situacija u PS ostaje identična samo što neće pisati da sam owner. Ostalo sve isto!
      Kad se dogovorimo Ibrahim i ja, javiti ću u chat.
      @Ligec;
      Posljednje uređivanje od Paul : 15-12-17 at 18:20

    3. Like Ligec se sviđa ovaj post
    4. #15093
      Đubretar
      Deleted User
      Realno ownerstvo timova kao takvo nikada nije postojalo u 3 godine rada servera dok smo Sabljak, Sanko i ja bili.
      Razlog tome je naravno zato sto svi timovi imaju istoriju od pocetka servera (osim YDa koji je naknadno ubacen).
      Tim se mogao kupiti, ali to je morao biti potpuno novi tim napravljen po nalogu Ownera koji placa, to je jedina mogucnost bila za "privatni tim" (kao sto je bio UR).
      Ovo ostalo su sve bili, a i treba da budu server timovi (DB,PS,FaF i YD) zbog glavnog razloga koji sam naveo gore.
      Naravno kada smo mi napustili FR sve je otislo u qrac i tako su se timovi prodavali.
      To su samo i jedino krivi buzdovani na kojima je ovaj server ostao posle naseg odlaska (termin buzdovan se koristi za capketa pa onda dalje za sve i jednog idiota sa svrha CHa tadasnjeg koji je potpisao tu imbecilnu ideju o prodaji server vlasnistva).
      Ne znam kakvi su planovi CH:FR servera dalje, ali svakako ovo je jedan korak u pravom smeru.
      Protiv tebe Kelly nemam nista, bili smo uvek u korektnim odnosima i nadam se da ces naci sa novim voditeljima servera neku kompenzaciju za ulozen novac u kupovinu PSa.

    5. Like Paul, Ligec, Šmajser se sviđa ovaj post
    6. #15094
      Paul avatar
      :)
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      8,012
      Teme
      908
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      188 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      3815
      Like (dobivenih)
      3684
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ruin Vidi poruku
      Realno ownerstvo timova kao takvo nikada nije postojalo u 3 godine rada servera dok smo Sabljak, Sanko i ja bili.
      Razlog tome je naravno zato sto svi timovi imaju istoriju od pocetka servera (osim YDa koji je naknadno ubacen).
      Tim se mogao kupiti, ali to je morao biti potpuno novi tim napravljen po nalogu Ownera koji placa, to je jedina mogucnost bila za "privatni tim" (kao sto je bio UR).
      Ovo ostalo su sve bili, a i treba da budu server timovi (DB,PS,FaF i YD) zbog glavnog razloga koji sam naveo gore.
      Naravno kada smo mi napustili FR sve je otislo u qrac i tako su se timovi prodavali.
      To su samo i jedino krivi buzdovani na kojima je ovaj server ostao posle naseg odlaska (termin buzdovan se koristi za capketa pa onda dalje za sve i jednog idiota sa svrha CHa tadasnjeg koji je potpisao tu imbecilnu ideju o prodaji server vlasnistva).
      Ne znam kakvi su planovi CH:FR servera dalje, ali svakako ovo je jedan korak u pravom smeru.
      Protiv tebe Kelly nemam nista, bili smo uvek u korektnim odnosima i nadam se da ces naci sa novim voditeljima servera neku kompenzaciju za ulozen novac u kupovinu PSa.
      Pa dobro mozda na neki nacin i jest glupo to sto se prodavalo, ali ja sam tad iskoristio priliku i napravio tako. Nisam ja odlucivao o prodaji. Tako je kako je.

      To sam i predlozio Ibrahimu, da mi vrati novac kojim sam platio,to je najposteniji nacin.

    7. Like Nije dostupno se sviđa ovaj post
    8. #15095
      Ligec avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2013
      Lokacija
      Malibu California
      Poruke
      7,649
      Teme
      281
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      153 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2902
      Like (dobivenih)
      2766
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ruin Vidi poruku
      Realno ownerstvo timova kao takvo nikada nije postojalo u 3 godine rada servera dok smo Sabljak, Sanko i ja bili.
      Razlog tome je naravno zato sto svi timovi imaju istoriju od pocetka servera (osim YDa koji je naknadno ubacen).
      Tim se mogao kupiti, ali to je morao biti potpuno novi tim napravljen po nalogu Ownera koji placa, to je jedina mogucnost bila za "privatni tim" (kao sto je bio UR).
      Ovo ostalo su sve bili, a i treba da budu server timovi (DB,PS,FaF i YD) zbog glavnog razloga koji sam naveo gore.
      Naravno kada smo mi napustili FR sve je otislo u qrac i tako su se timovi prodavali.
      To su samo i jedino krivi buzdovani na kojima je ovaj server ostao posle naseg odlaska (termin buzdovan se koristi za capketa pa onda dalje za sve i jednog idiota sa svrha CHa tadasnjeg koji je potpisao tu imbecilnu ideju o prodaji server vlasnistva).
      Ne znam kakvi su planovi CH:FR servera dalje, ali svakako ovo je jedan korak u pravom smeru.
      Protiv tebe Kelly nemam nista, bili smo uvek u korektnim odnosima i nadam se da ces naci sa novim voditeljima servera neku kompenzaciju za ulozen novac u kupovinu PSa.
      Pajo bote jes to ti ?

      PS Legend
      EK Legend



    9. Like Nije dostupno se sviđa ovaj post
    10. #15096
      Ibrahim_Dobrica
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od e46 Vidi poruku
      Pa dobro mozda na neki nacin i jest glupo to sto se prodavalo, ali ja sam tad iskoristio priliku i napravio tako. Nisam ja odlucivao o prodaji. Tako je kako je.

      To sam i predlozio Ibrahimu, da mi vrati novac kojim sam platio,to je najposteniji nacin.
      Ja nemam vise sa tobom nista, Ligec je preuzeo na sebe zaduzenje da to rijesi sa tobom u vezi ownerstva..

      Uglavnom ownerstva vise nema i to je to, a Ligec ce sa tobom rijesiti sta ces dobiti zauzvrati ili kako vec, to vas dva riejsite

      Ne znam samo po kojoj osnovi su to prodavali, to bi isto bilo kao kad bi Yakuzu prodali na RPu
      Posljednje uređivanje od Ibrahim_Dobrica : 15-12-17 at 18:49

    11. #15097
      Paul avatar
      :)
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      8,012
      Teme
      908
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      188 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      3815
      Like (dobivenih)
      3684
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ibrahim Vidi poruku
      Ja nemam vise sa tobom nista, Ligec je preuzeo na sebe zaduzenje da to rijesi sa tobom u vezi ownerstva..

      Uglavnom ownerstva vise nema i to je to, a Ligec ce sa tobom rijesiti sta ces dobiti zauzvrati ili kako vec, to vas dva riejsite

      Ne znam samo po kojoj osnovi su to prodavali, to bi isto bilo kao kad bi Yakuzu prodali na RPu

      Onda ce mi ligec izgleda dati moje pare...

      Umjesto da ti kao vlasnik kad vec to ukidas, platis mi posteno, ti prebacujes na nekog ili dopustas da netko to rijesi..
      Pa da, zasto biti posten kad se moze i prevarit nekog

      Pitao sam te lijepo i lijepo ti rekao sta zelim,na fin nacin... a mozemo i na ovakav nacin
      Ako mi ne date ono sto trazim JAVNO ste prevaranti i to ce svi vidit, i to pravilo za ownerstva tada ne postoji za PS...

      Ne radi se tu o 10 kuna... 50 eura je placen PS
      Posljednje uređivanje od Paul : 15-12-17 at 19:22

    12. Like marjo, did Kikaš, Nije dostupno se sviđa ovaj post
    13. #15098
      marjo avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Poruke
      5,877
      Teme
      382
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2653
      Like (dobivenih)
      2053
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Audi Vidi poruku
      Onda ce mi ligec izgleda dati moje pare...

      Umjesto da ti kao vlasnik kad vec to ukidas, platis mi posteno, ti prebacujes na nekog ili dopustas da netko to rijesi..
      Pa da, zasto biti posten kad se moze i prevarit nekog

      Pitao sam te lijepo i lijepo ti rekao sta zelim,na fin nacin... a mozemo i na ovakav nacin
      Ako mi ne date ono sto trazim JAVNO ste prevaranti i to ce svi vidit, i to pravilo za ownerstva tada ne postoji za PS...

      Ne radi se tu o 10 kuna... 50 eura je placen PS
      Pa ibrahim i je prevarant

    14. Like did Kikaš, Filipovski se sviđa ovaj post
    15. #15099
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,595
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep
      Ajde dosta vise decki,dosta svadje,rjesavajte to negdje drugdje ba ..
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    16. #15100
      Paul avatar
      :)
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      8,012
      Teme
      908
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      188 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      3815
      Like (dobivenih)
      3684
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Chilly Vidi poruku
      Ajde dosta vise decki,dosta svadje,rjesavajte to negdje drugdje ba ..
      Sta sam ti rekao za to?

     

     
  • Stranica 1510 od 1565 PrviPrvi ... 51010101410146015001508150915101511151215201560 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •