Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 471 od 1412 PrviPrvi ... 371421461469470471472473481521571971 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 4,701 do 4,710 od 14111
    1. #4701

      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Poruke
      226
      Teme
      26
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      230
      Like (dobivenih)
      118
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Beny_Corleone Vidi poruku
      Pričaš gluposti, čovjek bio 8 level kad sam ga ubijo na dnevnoj bazi znao mi je bit meta po 5-6 puta u danu.
      Trčao je sa svojim jazavcima po gradu sa diglom u ruci i nije znao ubit čovjeka pa tako i mene.
      Da bi danas ko zna koji level bio, znači teritorija se zauzima 2 hita mrcina me ubija a ja full armor i full health? Halo pusti bajke da nije čiter.
      Zapeli ste bili jedno vrijeme za Rojasa a.k.a Paju i govorili o njemu on vakav nakav čiter bla bla bla.
      A isto tako neznaš da dečko igra 11 god sampa i zna sve jednu foru u ovoj igri, i da nikad nije koristio nikakav cheat i da mu nemožete dokazat ništa.
      Isto tako pošalji Paju da igra vs sa Mrcinom i mrcina će ga roknuti više puta iz okreta u 2 hita.
      Da ne pričam za VS turnire koji se orgaju na serveru di mrcina trči što dalje od tribine jer mu je aim triggero drugog igrača i opalio metak po tribini.
      Isto tako masu puta na vs-u ako sam stajao u prvom redu na tribini sam znao dobit od istog tog Mrcine hit ,a on je dole u vs-u u areni...
      Imamo li mi šta dalje raspravljat???
      Dovoljno ti govori njegov nick mrcina??? tryhard klinac koji visi 20h dnevno na sampu i toe to.
      Više ljudi može potvrdit ovo što ja govorim, a ti onda reci da 60+ ljudi sa servera laže pa komotno možete zatvorit server ili ostat na 10 ljudi.
      Poanta je igrat ovu igru i zabavit se i sve što možeš u njoj ,a ne bit neki klinac kojeg je sperma udarila u glavu i misli da je baja jer je u pubertetu pa narušava drugim igračima igru...
      A to što voli ragequitat igru nije moj problem, ima pravila za sve pa tako i za njega, žalosno je da neki dan se zauzima teritorija ,a admin dolazi i puca se sa nama u tome trenutku 4. jazavca iz PP-a dolaze svak sa svojim vozilom zasipamo ih dole i idu relog da se spawnuju u bazi.
      Isto tako Djordje dolazi više puta i radi db sa helikopterom i zabija se u lika koji zauzima ,ali bezuspješan pokušaj.
      Ko što rekoh njih 4 dolaze i admin pored njih /aoff i puca se sa nama gleda šta lik radi i ne reagira.
      Da li bih ti ostao i igrao da se tebe za takve stvari kažnjava, a pojedince ne???
      Isto tako taj VIP po meni najgluplja stvar koju je netko izmislio , a žašto? Zato jer ljudi konstatno abusaju , ja kao hitman ganjam metu i krenem pucat on se porta negdje drugdje. S****m mu vozilo on opet uzme vip vozilo i opet porta na drugo mjesto.
      Uživaj u igri sa čiterima ako ti paše. Lp



      Tako je prebacio mi aim na tribinu i na adminu na reconu, a jednom sam cak i krzni smoda na forumu skinuo aimom



      koji si bot hahahahaha

    2. Like Cesare Genovese, Hole, zlatan se sviđa ovaj post
    3. #4702
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Cvita Vidi poruku
      Tako je prebacio mi aim na tribinu i na adminu na reconu, a jednom sam cak i krzni smoda na forumu skinuo aimom



      koji si bot hahahahaha
      Dzaba drobe brate ti si presao online igricu
      Kad se setim ti na onom tvom smurf accu igras sa nama, bijes 30 fragova k'o iz sale.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    4. Like Djordje Mrcina se sviđa ovaj post
    5. #4703
      Mauro Vitelli avatar
      ƋZG
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      u Jon_Carr srcu
      Poruke
      25,043
      Teme
      91
      CHB
      655
      Spomenut(a)
      258 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      16 min
      Like (kliknutih)
      7280
      Like (dobivenih)
      4566
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Cvita Vidi poruku
      a jednom sam cak i krzni smoda na forumu skinuo aimom
      A što baš meni

      Evo uzmi Wattanu nemoj mene

    6. Like Djordje Mrcina se sviđa ovaj post
    7. #4704
      [GSF] J'Buck avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,906
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3059
      Like (dobivenih)
      3777
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Cvita Vidi poruku
      a jednom sam cak i krzni smoda na forumu skinuo aimom
      wtf ne seri da moze i to
      blood makes you related, loyalty makes you family



    8. #4705
      WildPantz avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Poruke
      21
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      11
      Like (dobivenih)
      13
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Beny_Corleone Vidi poruku
      Pričaš gluposti, čovjek bio 8 level kad sam ga ubijo na dnevnoj bazi znao mi je bit meta po 5-6 puta u danu.
      Trčao je sa svojim jazavcima po gradu sa diglom u ruci i nije znao ubit čovjeka pa tako i mene.
      Da bi danas ko zna koji level bio, znači teritorija se zauzima 2 hita mrcina me ubija a ja full armor i full health? Halo pusti bajke da nije čiter.
      Zapeli ste bili jedno vrijeme za Rojasa a.k.a Paju i govorili o njemu on vakav nakav čiter bla bla bla.
      A isto tako neznaš da dečko igra 11 god sampa i zna sve jednu foru u ovoj igri, i da nikad nije koristio nikakav cheat i da mu nemožete dokazat ništa.
      Isto tako pošalji Paju da igra vs sa Mrcinom i mrcina će ga roknuti više puta iz okreta u 2 hita.
      Da ne pričam za VS turnire koji se orgaju na serveru di mrcina trči što dalje od tribine jer mu je aim triggero drugog igrača i opalio metak po tribini.
      Isto tako masu puta na vs-u ako sam stajao u prvom redu na tribini sam znao dobit od istog tog Mrcine hit ,a on je dole u vs-u u areni...
      Imamo li mi šta dalje raspravljat???
      Dovoljno ti govori njegov nick mrcina??? tryhard klinac koji visi 20h dnevno na sampu i toe to.
      Više ljudi može potvrdit ovo što ja govorim, a ti onda reci da 60+ ljudi sa servera laže pa komotno možete zatvorit server ili ostat na 10 ljudi.
      Poanta je igrat ovu igru i zabavit se i sve što možeš u njoj ,a ne bit neki klinac kojeg je sperma udarila u glavu i misli da je baja jer je u pubertetu pa narušava drugim igračima igru...
      A to što voli ragequitat igru nije moj problem, ima pravila za sve pa tako i za njega, žalosno je da neki dan se zauzima teritorija ,a admin dolazi i puca se sa nama u tome trenutku 4. jazavca iz PP-a dolaze svak sa svojim vozilom zasipamo ih dole i idu relog da se spawnuju u bazi.
      Isto tako Djordje dolazi više puta i radi db sa helikopterom i zabija se u lika koji zauzima ,ali bezuspješan pokušaj.
      Ko što rekoh njih 4 dolaze i admin pored njih /aoff i puca se sa nama gleda šta lik radi i ne reagira.
      Da li bih ti ostao i igrao da se tebe za takve stvari kažnjava, a pojedince ne???
      Isto tako taj VIP po meni najgluplja stvar koju je netko izmislio , a žašto? Zato jer ljudi konstatno abusaju , ja kao hitman ganjam metu i krenem pucat on se porta negdje drugdje. S****m mu vozilo on opet uzme vip vozilo i opet porta na drugo mjesto.
      Uživaj u igri sa čiterima ako ti paše. Lp



      Mislim da je ocito da hejtas i govoris u ime 60 ljudi od kojih sam siguran da vas ima 3-4 sta ste se ukiselili, VIP je nacin na koji server dolazi do para, ne znam kako si ocekivao imati neku odrzivost servera bez nekih transakcija. I dalje, ako imas problem sa tim, nema smisla blatiti ljude po gcu kada mozes u prijedlozima staviti alternativni nacin funkcioniranja VIPa.

      Mislim da je poprilicno ocito da je 90% optuzbi koje se generalno na ovom chatu dogadjaju ili neka osobna zamjerka, ili cross faction mrznja i za to bi se po meni za optuzbe bez temelja trebalo davati mute na forumu.

      Ti (mozda) imas hrpu rekla-kazala situacija sa nekim upitnim svjedocima (+ bonus hipotetske situacije, to je kao da ja kazem "e da je sada dodjem benyu ig i pokusam RPat neku situaciju on bi me ubio, najbolje lika banat, ti sada zvuci malo debilno?), kao da na VSu nema admina koji ne bi primjetili da lik koristi cheat.

      Btw licemjerje na djelu https://imgur.com/a/Vxgv17Q

      Sto se tice njegovog levela: Poceli smo doslovno u istu minutu igrati, s tim da sam ja 10, a on 12 level. Ja sam imao 4 zavrsna ispita, tako da sam imao pun k posla, sto znaci da je razlika u levelima realna, a ostalo vrijeme smo obojica kako kazes tryhardali, sto se moze vidjeti po kolicini pokupljenih paketa koja je u vasim fakcijama drasticno pala otkad smo kliknuli "register" tipku IG (i prije nego je on bio VIP)

    9. #4706

      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Poruke
      226
      Teme
      26
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      230
      Like (dobivenih)
      118
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od almightyalfo Vidi poruku
      Dzaba drobe brate ti si presao online igricu
      Kad se setim ti na onom tvom smurf accu igras sa nama, bijes 30 fragova k'o iz sale.

      Pusti neka drobi ako ce mu tako bit lakse, valjda covjek misli da je najbolji pa ko ga ubije taj ima aim


      Citiraj Prvotno napisano od [GSF] J'Buck Vidi poruku
      wtf ne seri da moze i to

      Ma to se jednom aim zbugo nije mi nista bilo jasno



      Citiraj Prvotno napisano od el Krzna Vidi poruku
      A što baš meni

      Evo uzmi Wattanu nemoj mene


      Nemoj sta zamjerit, vratili su ti ga prije nego si skonto
      Posljednje uređivanje od Djordje Mrcina : 25-02-19 at 02:21

    10. #4707

      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      Hrvatska , Zagreb
      Poruke
      4,388
      Teme
      195
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2824
      Like (dobivenih)
      889
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od WildPantz Vidi poruku
      Mislim da je ocito da hejtas i govoris u ime 60 ljudi od kojih sam siguran da vas ima 3-4 sta ste se ukiselili, VIP je nacin na koji server dolazi do para, ne znam kako si ocekivao imati neku odrzivost servera bez nekih transakcija. I dalje, ako imas problem sa tim, nema smisla blatiti ljude po gcu kada mozes u prijedlozima staviti alternativni nacin funkcioniranja VIPa.

      Mislim da je poprilicno ocito da je 90% optuzbi koje se generalno na ovom chatu dogadjaju ili neka osobna zamjerka, ili cross faction mrznja i za to bi se po meni za optuzbe bez temelja trebalo davati mute na forumu.

      Ti (mozda) imas hrpu rekla-kazala situacija sa nekim upitnim svjedocima (+ bonus hipotetske situacije, to je kao da ja kazem "e da je sada dodjem benyu ig i pokusam RPat neku situaciju on bi me ubio, najbolje lika banat, ti sada zvuci malo debilno?), kao da na VSu nema admina koji ne bi primjetili da lik koristi cheat.

      Btw licemjerje na djelu https://imgur.com/a/Vxgv17Q

      Sto se tice njegovog levela: Poceli smo doslovno u istu minutu igrati, s tim da sam ja 10, a on 12 level. Ja sam imao 4 zavrsna ispita, tako da sam imao pun k posla, sto znaci da je razlika u levelima realna, a ostalo vrijeme smo obojica kako kazes tryhardali, sto se moze vidjeti po kolicini pokupljenih paketa koja je u vasim fakcijama drasticno pala otkad smo kliknuli "register" tipku IG (i prije nego je on bio VIP)
      Opet kažem to su gluposti.
      Ako će server živjeti od 10 vipova (govorimo o plaćenim vipovima) onda super.
      Druga stvar, opet ti govorim nisi pro, tryharder si vjerojatno kao i Mrcina.
      Igrate igru i živite da drugima s****te igru sa vašim hakovanjem i kraj, nema dalje.
      Bio vam je čovjek u staffu, igrao mjesecima war, nekad sa cheatom nekad bez, provjere su bile, i čovjek se nije skužio šta imam dalje pričat?
      Treba veće kazne, nikakve provjere , nekad je bio recon i pratio se čovjek , ako je zaslužio ban dobio ga je.
      Tako i sada treba, pa ga 30 dana na hlađenje stavi nek se hladi sa bilo kakvim hakom...
      Sljedeci put kad ga ulove obrisat acc i rasprodat imovinu, pa nek pravi acc i opet sve ispocetka.

      Edit: ovo što si napiso za vs i admine, mnogi admini stoje tamo na vs-u i stoje eto tako.
      Ni nevide što se događa jer odgovaraju na reporte, ali zato pitaj narod tu u chatu šta misle o mrcini i PP ekipi .
      Dal PP kao ekipa igra pošteno sa smurf acce-vima u raznim orgama/bandama/mafijama.
      Dal PP kao ekipa igra pošteno te teritorije i na oči admina kojeg nemoram imenovat (pronać će se sam u ovom postu) radi non rp i krši niz drugih pravila.
      Dal PP kao ekipa uopće zaslužuje bit na serveru i uništavat drugima igru?
      Konstantno ste u prijavama, konstantno se DM-a radi oružja i drugih gluposti.
      Kad završite u arei/jailu jedete govna i admine prijavljujete koji gledaju unazad 10min šta radite po gradu.
      Posljednje uređivanje od Beny_Corleone : 25-02-19 at 03:15
      Ex : RP Admin 4 & GameSage 3
      Now : Hitman

    11. #4708
      WildPantz avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Poruke
      21
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      11
      Like (dobivenih)
      13
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Beny_Corleone Vidi poruku
      Opet kažem to su gluposti.
      Ako će server živjeti od 10 vipova (govorimo o plaćenim vipovima) onda super.
      Druga stvar, opet ti govorim nisi pro, tryharder si vjerojatno kao i Mrcina.
      Igrate igru i živite da drugima s****te igru sa vašim hakovanjem i kraj, nema dalje.
      Bio vam je čovjek u staffu, igrao mjesecima war, nekad sa cheatom nekad bez, provjere su bile, i čovjek se nije skužio šta imam dalje pričat?
      Treba veće kazne, nikakve provjere , nekad je bio recon i pratio se čovjek , ako je zaslužio ban dobio ga je.
      Tako i sada treba, pa ga 30 dana na hlađenje stavi nek se hladi sa bilo kakvim hakom...
      Sljedeci put kad ga ulove obrisat acc i rasprodat imovinu, pa nek pravi acc i opet sve ispocetka.

      Edit: ovo što si napiso za vs i admine, mnogi admini stoje tamo na vs-u i stoje eto tako.
      Ni nevide što se događa jer odgovaraju na reporte, ali zato pitaj narod tu u chatu šta misle o mrcini i PP ekipi .
      Dal PP kao ekipa igra pošteno sa smurf acce-vima u raznim orgama/bandama/mafijama.
      Dal PP kao ekipa igra pošteno te teritorije i na oči admina kojeg nemoram imenovat (pronać će se sam u ovom postu) radi non rp i krši niz drugih pravila.
      Dal PP kao ekipa uopće zaslužuje bit na serveru i uništavat drugima igru?
      Konstantno ste u prijavama, konstantno se DM-a radi oružja i drugih gluposti.
      Kad završite u arei/jailu jedete govna i admine prijavljujete koji gledaju unazad 10min šta radite po gradu.
      Daj kompa smiri se, jedini koji kvari drugima dozivljaj igre si ti. Ja ne shvacam kako ti uopce mozes ove stvari govoriti, znaci po logici tebe i tvoje kompanije PP je pun citera, naravno samo kada vam uzmemo t ili paket, kada vi nama uzmete onda nemamo upaljen cit ili sta?
      Ti shvacas da vi ne bi mogli ni uci u zgradu sa onim svojim 56K internetom (da stvarno koristimo citeve)gdje se portate svake dve sec, opet ne zato jer citate nego 56K.

      Ohladi molim te, i dalje samo optuzbe bez dokaza, cak ni rekla kazala ovaj put, lijepo sam ti linkao gore di ti kolege rade sranje sa helijem, budi CH patriot pa kreni od reportanja njih, barem za to sada dokaze imas.

      edit: ja se ne bi na tvom mjestu sepurio s onim (ex) titulama jer cim otvoris usta je poprilicno ocito zasto si sada samo hitman. PP (puno pusa)
      Posljednje uređivanje od WildPantz : 25-02-19 at 03:24

    12. #4709
      Amel Hamilton avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      5,984
      Teme
      319
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      187 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      3585
      Like (dobivenih)
      3667
      Rep
      Brišite teritorije ne znamo igrati, plačemo i optužujemo :'(

    13. Like sepy003, Beny_Corleone, Nije dostupno se sviđa ovaj post
    14. #4710

      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Poruke
      390
      Teme
      142
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      385
      Like (dobivenih)
      491
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od WildPantz Vidi poruku
      Daj kompa smiri se, jedini koji kvari drugima dozivljaj igre si ti. Ja ne shvacam kako ti uopce mozes ove stvari govoriti, znaci po logici tebe i tvoje kompanije PP je pun citera, naravno samo kada vam uzmemo t ili paket, kada vi nama uzmete onda nemamo upaljen cit ili sta?
      Ti shvacas da vi ne bi mogli ni uci u zgradu sa onim svojim 56K internetom (da stvarno koristimo citeve)gdje se portate svake dve sec, opet ne zato jer citate nego 56K.

      Ohladi molim te, i dalje samo optuzbe bez dokaza, cak ni rekla kazala ovaj put, lijepo sam ti linkao gore di ti kolege rade sranje sa helijem, budi CH patriot pa kreni od reportanja njih, barem za to sada dokaze imas.

      edit: ja se ne bi na tvom mjestu sepurio s onim (ex) titulama jer cim otvoris usta je poprilicno ocito zasto si sada samo hitman. PP (puno pusa)
      Pravim album vasih sranja, od nemogucih 5/5 nekih likova koji nikad nisu igrali na ovoj zajednici i TO SVAKI VS bez da se nekad omasi da fuli momak
      do zabijanja helicem i svakakvim bjezanjima off. Upload cu za nekoliko dana fin klip o vama

    15. Like -TepsijA-, Beny_Corleone se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 471 od 1412 PrviPrvi ... 371421461469470471472473481521571971 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •