Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 44 od 98 PrviPrvi ... 3442434445465494 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 431 do 440 od 974
    1. #431
      Pervez Musharraf avatar
      Kume , mi te ne zanimamo
       
      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Lokacija
      Las Colinas
      Poruke
      398
      Teme
      43
      CHB
      100
      Spomenut(a)
      13 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      342
      Like (dobivenih)
      497
      Rep
      A sta je to Yamagucci Gunmy ? Neki brend ?
      "Wrong place, wrong time"
      ​​

    2. #432
      Baba Yaga avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      4,356
      Teme
      272
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      289 post(ova)
      Označen(a)
      34 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2654
      Like (dobivenih)
      5193
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Jamal Rahar Vidi poruku
      Da se oglasim kao "voditelj" servera, iako sam neaktivan i ne igram skoro nikako.
      Svi znamo kako je YG kao YG nastao, a za one koji ne znaju evo i kratka fabula:
      Yakuzama je bio potreban Tim na FRu (NE ORGA NEGO TIM) daleke 2013. godine, valjda da bi se razlikovali od nas obicnih papaka sto smo FR vidjeli kao nesto sto nema veze sa RPom i neki autonomni server.
      To je bilo 6 mjeseci nakon ubacivanja originalna 3 tima: DB, PS i FaF.
      Ubacen je tim YD, koji pazi sad u imenu cak ima Yakuza's Devils, sto tad nije imalo nikakve veze sa FRom kao takvim i kosilo se sa nasim uvjerenjima da bi FR trebao biti skroz odvojen od RP servera.
      No eto ubacen je YD i dali smo mu sansu.
      YD je istu sansu opravdao sakupivsi kod sebe dosta lojalnih clanova koji su zasluzili i dobili Legende, te su u istom ostali citav svoj igracki vijek.
      Fast forward na kraj 2015. godine i pocetak 2016. godine kada su dvojica ljudi koji su tad placali FR dosli na ideju da se za njih napravi novi tim - Yamaguchi Gummi.
      Razlog tome je taj sto u Yakuza's Devilsima nisu mogli da vode svoju politiku i imali su dosta "uljeza" (clanova koji nisu Yakuze na RPu, kao takve su ih odbacivali i nisu htjeli sa njima da budu u timu).
      Taj egoisticni razlog je bio primaran, sekundaran je bio spomenuto uvlacenje dvojice Yakuza clanova koji su tada placali FR, kako bi dobili Yakuza legende na RPu sto im je tad i poslo za rukom.
      FR su koristili kao odskocnu dasku, barem su tako mislili da ce biti.
      Prijedlog za Yamaguchi Gummi je naravno odbijen od strane mene i spomenuti se na FRu pojavio tek kada smo Sabljak i ja otisli sa ovog CHFRa.
      Jasno kao dan, taj Yamaguchi Gummi nikada nije bio u Sabljakovom - originalnom FR modu, eto sve do ovog zadnjeg opena.
      Kada smo Sabljak i ja otisli, spomenuti ljudi su uvidjeli svoju sansu i ubacili YG na server, prva stvar koja se tada radila je bila podjela rankova prema onima na RP serveru.
      Znaci tim na FRu je bio kompletna kopija Yakuze sa RPa, pa cak i ljudi koji su bili u tom timu.
      Nakon sto se objavio nas povratak i ponovno otvaranje FRa, javili ste se i pobunili zasto to YG nije na FR serveru.
      Objasnjenje je naravno bilo ovo sto ste gore procitali.
      Na to ste odgovorili obecanjem da cete imati bar 10-15 aktivnih clanova.
      Svi su se protivili tome, ali eto ja, dobar kakav i jesam, sam dozvolio povratak YGa i eto dao neku novu sansu vama kao kolektivu.
      Aktivni ste bili prvih pola mjeseca mozda i onda vam je aktivnost pocela drasticno da opada, pa se od tih 10-15 spomenutih svelo na 2-3 clana koji su novi FR igraci.
      Kada smo uvidjeli da ste ubjedljivo najneaktivniji tim na serveru, odluceno je da YG kao takav bude ugasen.
      Nikakve personalne razmjerice nisu bile izmedju nas i vas ili sta vec hocete da kazete, vec jednostavno kolektivno glasanje Staffovaca i jednoglasna odluka da je YG visak.
      Konstatacija da nemate admina u YGu? Na to se moram osvrnuti.
      Imali ste admine hanoje (otisla svojevoljno), Fiennes (otisao jer nije imao vise vremena da igra), Zan (otisao svojevoljno), Sant (otisao svojevoljno).
      Dakle admina ste imali, samo su isti otisli i ne igraju aktivno, jasno dakle zasto vise nemate admina u YGu.



      Obrisao vas nije Ibrahim, Adnan ili ko vec, obrisao vas je kolektiv FRa.
      h3h3h3h3h3h3h3h3

      Pajuka, sveznalice moja, da ti se osvrnem samo u par recenica.

      1. Nije mi jasno zasto mesas YD i ljude iz YDa u ovu pricu, kad oni sa nastankom YGa nemaju nikakve veze. Niti je iko ikad iz Yakuze pominjao i imao nameru bilo sta da radi u vezi YDa. Zato ne mesaj momke dzabe u svu tu pricu, jer cela ta prica YG-YD ti je totalni shit. Momci nemaju veze sa nama, niti mi imamo bilo kakve veze sa njima. Usput, jedni su od najkorektnijih orgi na serveru i najvise ih i postujemo tu.

      2. YG je nastao bas sa RPa, tacno. I nije ubacen tek kad ste vi otisli, vec je ubacen u roku od 24h od kad sam predlozio da se napravi YG. Ja sam ga izmislio, bio je moja ideja, ne Rashard i Nerko. Znaci niko vas nije pitao nista. Ili i ako vas je pitao, niste se pitali u stvari nista.

      To vas u stvari i boli najvise sto se tice YGa.

      3. Nastao kao cilj i sredstvo za RP server, ali se pretvorio u orgu koja kasnije nije imala veze sa RPom. To pokazuju cinjenice da su neki clanovi poput Ese, Alerica na listi legendi u YG, a u isto vreme na black listi u Yakuzi. Za ovo kratko vreme postojanja, osvojili smo 2 War lige i 2 war turnira. Sto taj vas SFM npr nece uzeti verovatno nikad.

      P.S.

      U sustini, ozbiljnost celog vaseg FR Staffa mozete videti u Esinom postupku. Kakav je, takav je, ban je dobio jer je otkrio vase malverzacije i prevare na RPu. Koji po vasim pricama "Nikad ne sme da se mesa sa FRom".

      Takodje, na sastanku orgi dodjes i seres kako jedino sa YGom nemas probleme i da su najbolji sa ponasanjem na serveru, a onda okrenes svoju pricu skroz, pa ti YG smeta. Dogovori se sa sobom malo, ruzno je menjati stavove, to su odlike govnarskih ljudi.

      Nemas svoj stav, nemas svoju rec, tvoja rec ne vredi vise nista.

      Zato vam iskreno zelim pun server, a siguran sam da cete to uskoro imati.

      Odjavljujem se i pozdrav!

      h3h3h3h3h3h3h3h3h3h3
      Posljednje uređivanje od Baba Yaga : 07-06-20 at 13:43
      "Nikada ne mešaj moj karakter sa mojim stavom!
      Moj karakter je ono što sam ja. A moj stav zavisi od onoga što si ti."


    3. #433
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,358
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1706
      Like (dobivenih)
      4552
      Rep
      Ako je aleksa bio u yg podrzavam brisanje
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    4. Like Baba Yaga se sviđa ovaj post
    5. #434
      Baba Yaga avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      4,356
      Teme
      272
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      289 post(ova)
      Označen(a)
      34 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2654
      Like (dobivenih)
      5193
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alek Cortez Vidi poruku
      Ako je aleksa bio u yg podrzavam brisanje
      Nista bolje nismo ni zasluzili kad smo njega invitali.
      "Nikada ne mešaj moj karakter sa mojim stavom!
      Moj karakter je ono što sam ja. A moj stav zavisi od onoga što si ti."


    6. Like Alek Cortez se sviđa ovaj post
    7. #435
      On je Carr avatar
      Bolek moj najdrazi brat
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Poruke
      2,278
      Teme
      185
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      182 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      4812
      Like (dobivenih)
      3154
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Baba Yaga Vidi poruku
      U sustini, ozbiljnost celog vaseg FR Staffa mozete videti u Esinom postupku. Kakav je, takav je, ban je dobio jer je otkrio vase malverzacije i prevare na RPu. Koji po vasim pricama "Nikad ne sme da se mesa sa FRom".
      Ovo tu nema nikakve veze s vezom, pa covjek je bio banan 1293247387323 puta prije ovog bana i u vecini slucajeva se sve svodi na isto, a to je da se mora nauciti ponasati, ali dobro svi smo nekad djeca bili pa smo odrasli i promijenili se
      gg uzivajte own




    8. Like Lemior, pyrozeN se sviđa ovaj post
    9. #436
      Kalle avatar
      Kalleyon Gomez - Više puta
      bio u staffu, loše se pokazao
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      4,923
      Teme
      308
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      37 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      787
      Like (dobivenih)
      893
      Rep
      Vi se zamarate time sto je YG obirisan, a nema vas ig nikada, bolje se malo angazujte udjite par sati IG da bude veci broj igraca a ne da pametujete kako ovo kako ono

    10. #437
      Whitey avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      341
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      618
      Like (dobivenih)
      971
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Baba Yaga Vidi poruku
      h3h3h3h3h3h3h3h3

      Pajuka, sveznalice moja, da ti se osvrnem samo u par recenica.

      1. Nije mi jasno zasto mesas YD i ljude iz YDa u ovu pricu, kad oni sa nastankom YGa nemaju nikakve veze. Niti je iko ikad iz Yakuze pominjao i imao nameru bilo sta da radi u vezi YDa. Zato ne mesaj momke dzabe u svu tu pricu, jer cela ta prica YG-YD ti je totalni shit. Momci nemaju veze sa nama, niti mi imamo bilo kakve veze sa njima. Usput, jedni su od najkorektnijih orgi na serveru i najvise ih i postujemo tu.

      2. YG je nastao bas sa RPa, tacno. I nije ubacen tek kad ste vi otisli, vec je ubacen u roku od 24h od kad sam predlozio da se napravi YG. Ja sam ga izmislio, bio je moja ideja, ne Rashard i Nerko. Znaci niko vas nije pitao nista. Ili i ako vas je pitao, niste se pitali u stvari nista.

      To vas u stvari i boli najvise sto se tice YGa.

      3. Nastao kao cilj i sredstvo za RP server, ali se pretvorio u orgu koja kasnije nije imala veze sa RPom. To pokazuju cinjenice da su neki clanovi poput Ese, Alerica na listi legendi u YG, a u isto vreme na black listi u Yakuzi. Za ovo kratko vreme postojanja, osvojili smo 2 War lige i 2 war turnira. Sto taj vas SFM npr nece uzeti verovatno nikad.

      P.S.

      U sustini, ozbiljnost celog vaseg FR Staffa mozete videti u Esinom postupku. Kakav je, takav je, ban je dobio jer je otkrio vase malverzacije i prevare na RPu. Koji po vasim pricama "Nikad ne sme da se mesa sa FRom".

      Takodje, na sastanku orgi dodjes i seres kako jedino sa YGom nemas probleme i da su najbolji sa ponasanjem na serveru, a onda okrenes svoju pricu skroz, pa ti YG smeta. Dogovori se sa sobom malo, ruzno je menjati stavove, to su odlike govnarskih ljudi.

      Nemas svoj stav, nemas svoju rec, tvoja rec ne vredi vise nista.

      Zato vam iskreno zelim pun server, a siguran sam da cete to uskoro imati.

      Odjavljujem se i pozdrav!

      h3h3h3h3h3h3h3h3h3h3
      1. Odgovorit cu ovim linkom, pametnom dosta.
      https://croherze.com/forum/showthrea...Clanovi-%C3%97

      2. Stavka 2 je jedna obicna neistina koju plasiras ljudima koji nisu bili tad na FR i ne znaju desavanja.
      Nerko i Rashard (pogotovo Rashard) su htjeli svim silama da naprave YG kao tim za sve Yakuze sa RPa, nismo im dozvolili, cinjenica je da je YG osvanuo tek nakon naseg odlaska.
      A ako me nesto u vezi YGa boli - to su prsa, citajuci ovakve tvoje postove.

      3. Za vrijeme svog igranja FRa ne sjecam se da ste osvojili sta.

      4. Postupak sa esadom je javan, i spomenuti je odstranjen sa servera zato sto na isti unosi nemir i svadju i nesklad, takav nam ne treba. Ja nikog ne mogu sam otjerati, niti to zelim.

      Na sastanku orgi sam rekao da ste jedni od najaktivnijih i ne pravite probleme, te vam kao nagradu dao da birate ko ce od vasih clanova na admina. Sastanak orgi je bio prije vise od mjesec dana, stanje se promjenilo i evo vec vise od 15 dana ste najneaktivniji tim na serveru.
      Koliko je YG besmislen tim, govori cinjenica da su VASI clanovi u admin chatu rekli da YG treba obrisati, ne Ibrahim, ne Adnan, ne Pajo ili ko drugi, VASI clanovi.

      Za tvoje misljenje o meni me iskreno zaboli *****, tako da Andersenu pricaj bajke ljudima koji ne znaju cinjenicno stanje.
      Haj zdra'o!

    11. Like R u s s, hAm3 se sviđa ovaj post
    12. #438
      Baba Yaga avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      4,356
      Teme
      272
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      289 post(ova)
      Označen(a)
      34 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2654
      Like (dobivenih)
      5193
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Jamal Rahar Vidi poruku
      1. Odgovorit cu ovim linkom, pametnom dosta.
      https://croherze.com/forum/showthrea...Clanovi-%C3%97

      2. Stavka 2 je jedna obicna neistina koju plasiras ljudima koji nisu bili tad na FR i ne znaju desavanja.
      Nerko i Rashard (pogotovo Rashard) su htjeli svim silama da naprave YG kao tim za sve Yakuze sa RPa, nismo im dozvolili, cinjenica je da je YG osvanuo tek nakon naseg odlaska.
      A ako me nesto u vezi YGa boli - to su prsa, citajuci ovakve tvoje postove.

      3. Za vrijeme svog igranja FRa ne sjecam se da ste osvojili sta.

      4. Postupak sa esadom je javan, i spomenuti je odstranjen sa servera zato sto na isti unosi nemir i svadju i nesklad, takav nam ne treba. Ja nikog ne mogu sam otjerati, niti to zelim.

      Na sastanku orgi sam rekao da ste jedni od najaktivnijih i ne pravite probleme, te vam kao nagradu dao da birate ko ce od vasih clanova na admina. Sastanak orgi je bio prije vise od mjesec dana, stanje se promjenilo i evo vec vise od 15 dana ste najneaktivniji tim na serveru.
      Koliko je YG besmislen tim, govori cinjenica da su VASI clanovi u admin chatu rekli da YG treba obrisati, ne Ibrahim, ne Adnan, ne Pajo ili ko drugi, VASI clanovi.

      Za tvoje misljenje o meni me iskreno zaboli *****, tako da Andersenu pricaj bajke ljudima koji ne znaju cinjenicno stanje.
      Haj zdra'o!
      Pored toliko lazi tu o osnivanju YGa koje si izneo, meni samo i dalje nije jasno sta ti pokusavas reci tim linkom YDa?

      Ono sto ja znam je da je YG izmisljen na sastanku na RP serveru i da je dosao na FR u roku od 2 dana najvise, sa bazom u SFu (ex TSC).

      Tu postoje svedoci koji su bili i na oba sastanka i na FR serveru i ne treba ja nista vise da pricam o tome. Niste se pitali tu nista jednostavno. Koliko se secam Sabo je tada mappao i skriptao za novac, tj. davali su mu nesto sitno novca, koliko je trazio i decka je boleo krc sta se desava.

      No o svemu tome nema vise potrebe raspravljati, necu vise pricati o YGu, jer ocigledno da smo mnogima bili trn u oku tu.

      Ali me samo zanima, zasto se pominje YD i momci iz YDa, kakve veze YG ima sa njima i zasto mislis da mi imamo bilo kakav problem sa YDom?

      Momci su trenutno najkvalitetnija orga tu na serveru. Svoje probleme su resavali unutar svoje orge, i ako ste se i u to njima uplitali...

      Sta mi pokusavas dokazati, da oni imaju punu orgu clanova? Pa hvala Bogu, neka imaju, sta ja bih ja trebao da imam protiv toga?

      Imaju dobar sastav vrha tima, fino funkcionisu i stvarno mi nije jasno tvoje ubacivanje YDa u celu ovu pricu, jer mi jednostavno nemamo bas nikakve veze jedni sa drugima.
      "Nikada ne mešaj moj karakter sa mojim stavom!
      Moj karakter je ono što sam ja. A moj stav zavisi od onoga što si ti."


    13. #439

      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      603
      Teme
      36
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      17 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      482
      Like (dobivenih)
      764
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Baba Yaga Vidi poruku
      Sto taj vas SFM npr nece uzeti verovatno nikad.
      Pregrizo jezik dabogda

    14. Like Baba Yaga se sviđa ovaj post
    15. #440
      Desiderio Squallente avatar
      Reko MARAŠ ne može !!
       
      Datum pristupanja
      May 2019
      Poruke
      10,438
      Teme
      120
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      33 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      198
      Like (dobivenih)
      817
      Rep
      Dosta vise o tim timovima, odlučeno je kako je odlučeno i promjena nema, jedino ako nekad kažem nekad kojim slučajem se aktivirate ponovno kao prije možemo razgovarati o toj temi, ali opet ako..

      Tako da od sad sve postove vezano za YD ili YG brisem i stvar rijesena, izglasano je da ste neaktivni, da ne dolazite IG te tim ne treba ni tim biti..

     

     
  • Stranica 44 od 98 PrviPrvi ... 3442434445465494 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •