Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 42 od 96 PrviPrvi ... 3240414243445292 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 411 do 420 od 959
    1. #411

      Datum pristupanja
      Apr 2014
      Poruke
      22
      Teme
      7
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      12
      Like (dobivenih)
      16
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Katarza Vidi poruku
      "Ne igram FR uopce, ali mi treba post pa cu ostaviti ovdje jedan, hmm ajmo reci nesto za teritorije." Post je post.
      Pozdravljam sve prisutne.
      Pozdrav majstore,FR nick Puma...Nije bas da zivim od postova i SAMP-a al nisi se ni ti bezveze ubacio.Post je post.

    2. Like Ga[X]NdZa se sviđa ovaj post
    3. #412
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,725
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2317
      Rep
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

    4. Like On je Carr se sviđa ovaj post
    5. #413

      Datum pristupanja
      Dec 2015
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      906
      Teme
      38
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      899
      Like (dobivenih)
      993
      Rep
      Zasto je obrisan YG?

    6. #414
      On je Carr avatar
      Bolek moj najdrazi brat
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Poruke
      2,273
      Teme
      185
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      182 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      4809
      Like (dobivenih)
      3150
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Hercules Vidi poruku
      Zasto je obrisan YG?
      Nazalost, vjerujem da je razlog u tome sto: nema previse igraca kroz dan na serveru opcenito, a jos postoje i druge 4 orge koje isto tako treba popuniti, YGovci su dosta neaktivni (nez kad ste zadnji put s nekim war uopce odigrali jer vas se ne moze skupiti bas).

      Tako da rekao bih da su to najbitniji razlozi zasto je obrisan YG.
      gg uzivajte own




    7. #415

      Datum pristupanja
      Dec 2015
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      906
      Teme
      38
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      899
      Like (dobivenih)
      993
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carr Vidi poruku
      Nazalost, vjerujem da je razlog u tome sto: nema previse igraca kroz dan na serveru opcenito, a jos postoje i druge 4 orge koje isto tako treba popuniti, YGovci su dosta neaktivni (nez kad ste zadnji put s nekim war uopce odigrali jer vas se ne moze skupiti bas).

      Tako da rekao bih da su to najbitniji razlozi zasto je obrisan YG.
      Te najbitnije razloge sto si sad naveo to nisu razlozi to su gluposti..

      Neaktivnost je neko mogao da upozori, da javi liderima,voditelju orge ili nekom od legendi makar. Zbog neaktivnosti odjednom cela organizacija da se obrise to je cist debilizam..Nismo jedini na serveru koji su opali sa aktivnosti, ceo server je takodje opao.

      Kazete glasao je ceo staff, svaka organizacija na FRu je imala makar jednog admina koji bi stao za svoju orgu dok jedino YG nije imao ni jednog admina sem Fiennesa koji je prestao da igra.

      Sa YGom takodje nikad niste imali niti jedan najmanji problem i da se desio odmah bi bio sankcionisan dok ste se sa drugim orgama jebali i raspravljali po ceo dan..

      Tako da makar navedite konkretan razlog zasto je ORGANIZACIJA obrisana.. Ima ljudi koji su se u YGu odrekli legendi nekih drugih orgi jer ste uveli ona glupa pravila da legenda mora da ostane u jednoj orgi, sta ce sad sa njima biti? Izgubili su legendu, izgubili su organizaciju?

    8. Like On je Carr, Nerko', Storm Shadow, Ocelot, hana se sviđa ovaj post
    9. #416

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,150
      Teme
      365
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2645
      Rep
      Zato je SFM među najaktivnijim orgama i aktivnostima na serveru.

      Ne pričaj gluposti.
      y legenda, ex rp admin

    10. Like On je Carr, Nerko', Baba Yaga, Storm Shadow, hana se sviđa ovaj post
    11. #417
      On je Carr avatar
      Bolek moj najdrazi brat
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Poruke
      2,273
      Teme
      185
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      182 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      4809
      Like (dobivenih)
      3150
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Hercules Vidi poruku
      Te najbitnije razloge sto si sad naveo to nisu razlozi to su gluposti..

      Neaktivnost je neko mogao da upozori, da javi liderima,voditelju orge ili nekom od legendi makar. Zbog neaktivnosti odjednom cela organizacija da se obrise to je cist debilizam..Nismo jedini na serveru koji su opali sa aktivnosti, ceo server je takodje opao.

      Kazete glasao je ceo staff, svaka organizacija na FRu je imala makar jednog admina koji bi stao za svoju orgu dok jedino YG nije imao ni jednog admina sem Fiennesa koji je prestao da igra.

      Sa YGom takodje nikad niste imali niti jedan najmanji problem i da se desio odmah bi bio sankcionisan dok ste se sa drugim orgama jebali i raspravljali po ceo dan..

      Tako da makar navedite konkretan razlog zasto je ORGANIZACIJA obrisana.. Ima ljudi koji su se u YGu odrekli legendi nekih drugih orgi jer ste uveli ona glupa pravila da legenda mora da ostane u jednoj orgi, sta ce sad sa njima biti? Izgubili su legendu, izgubili su organizaciju?
      Ne znam da li si procitao ovaj prvi razlog prije neaktivnosti ---> pao je broj igraca na serveru

      Na ovo da nije bilo nikog od YGovaca medu staffom mi je jasno, jer sam ti rekao da niko nije previse aktivan haha

      A ovo da kad su birali legende da su mozda izgubili legendu iz nekog drugog tima, to se sigurno moze rijesiti nekako (npr. vracanjem na taj popis legendi onda, mislim da to ne bi trebao biti problem s obzirom da je izbrisan YG, ali treba pricekati pa vidjeti sto ce biti).



      Citiraj Prvotno napisano od Martinez Vidi poruku
      Zato je SFM među najaktivnijim orgama i aktivnostima na serveru.

      Ne pričaj gluposti.
      Nisu ni oni najaktivniji, ali su nekako uspjeli biti vise aktivniji od vas, tako da za sada oni ostaju.

      Gledajte, stvarno nemam nista protiv YGa, a jos manje protiv vas dvojice, a i ostalih clanova.. Samo kako mislite da imamo 5 timova na serveru kad nema igraca? Dovedite onda aktivne ljude ako mozete i da bude konstantan broj igraca na serveru pa ce se moc pricat o YGu sigurno.. Mislim da je vecina i ocekivala ovo nakon sta prode cijeli korona kaos, tako da nista me ne iznenaduje nazalost.
      gg uzivajte own




    12. Like Tony Rogers, Aitor Carassco, Alex Martinez, hana se sviđa ovaj post
    13. #418
      h3h3 avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2012
      Lokacija
      071
      Poruke
      362
      Teme
      44
      CHB
      25
      Spomenut(a)
      24 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      332
      Like (dobivenih)
      478
      Rep
      To je njihova greška što su vrijeme bezveze provodili u nečemu vještačkom, a još veća što su otpisali drugu legendu (kadafi mi prvi pada na pamet, možda je i jedini).
      yg nikada nije trebao ni doći, žestoko sam se protivio i tad, a i sad sam bio glasan kad je trebalo uklanjati. Dogovor je bio da se odmah nakon war lige obriše, trenutni vlasnici (jedan od njih pogotovo) su me iznenadili kad su pristali da se ovo čudo vrati opet.
      yg ne predstavlja nikakve FR vrijednosti i nije mu mjesto na FRu nikad bilo. Tih crnih vremena uvlačenja u guzove za legende i invite se ne želim ni sjećati.
      Od ovog posljednjeg otvaranja yg je imao 5-6 kvalitetnih članova i to je to. Povećanjem slotova u 4 tima na 25 se to sve iz yga moglo rasporediti gdje i treba.
      I to oko staffa nije baš tačno. Hana bila admin i napustila, Filip bio admin i napustio, Sant i Zan bili admini, isto kao i da nisu. Pored njih ti i brat ulazili tu i tamo, kadafi i par war epizodista.

      I da, SFM je aktivniji od yga i volja je vlasnika, tako da...

      Danas nam je divan dan, divan dan, divan dan, YG je iz skripte obrisan, obrisan, obrisan h3h3
      Žalim jedino što je Ibro zatražio da se ukloni PDF prije nego što sam ga stigao unakaziti.
      Posljednje uređivanje od h3h3 : 06-06-20 at 23:11

    14. Like Baba Yaga, R u s s se sviđa ovaj post
    15. #419

      Datum pristupanja
      Dec 2015
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      906
      Teme
      38
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      899
      Like (dobivenih)
      993
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od h3h3 Vidi poruku
      To je njihova greška što su vrijeme bezveze provodili u nečemu vještačkom, a još veća što su otpisali drugu legendu (kadafi mi prvi pada na pamet, možda je i jedini).
      yg nikada nije trebao ni doći, žestoko sam se protivio i tad, a i sad sam bio glasan kad je trebalo uklanjati. Dogovor je bio da se odmah nakon war lige obriše, trenutni vlasnici (jedan od njih pogotovo) su me iznenadili kad su pristali da se ovo čudo vrati opet.
      yg ne predstavlja nikakve FR vrijednosti i nije mu mjesto na FRu nikad bilo. Tih crnih vremena uvlačenja u guzove za legende i invite se ne želim ni sjećati.
      Od ovog posljednjeg otvaranja yg je imao 5-6 kvalitetnih članova i to je to. Povećanjem slotova u 4 tima na 25 se to sve iz yga moglo rasporediti gdje i treba.
      I to oko staffa nije baš tačno. Hana bila admin i napustila, Filip bio admin i napustio, Sant i Zan bili admini, isto kao i da nisu. Pored njih ti i brat ulazili tu i tamo, kadafi i par war epizodista.

      I da, SFM je aktivniji od yga i volja je vlasnika, tako da...

      Danas nam je divan dan, divan dan, divan dan, YG je iz skripte obrisan, obrisan, obrisan h3h3
      Žalim jedino što je Ibro zatražio da se ukloni PDF prije nego što sam ga stigao unakaziti.
      Trazio sam samo konkretan razlog zasto je YG obrisan, ali vidim da mi ti taj odgovor ne mozes dati.
      Zalis sto nisi unakazio PDF? U ovom poslednjem delu posta pogotovo dajes do znanja da nisi neko ko moze pricati na tu temu..
      Ne razumem sta ste imali protiv YGa, ali ako smo vam smetali mogli ste lepo napisati da se pokupimo lepo ko ljudi i odemo sa FRa..
      Posljednje uređivanje od Aitor Carassco : 07-06-20 at 11:32

    16. #420

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,150
      Teme
      365
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2645
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od h3h3 Vidi poruku
      To je njihova greška što su vrijeme bezveze provodili u nečemu vještačkom, a još veća što su otpisali drugu legendu (kadafi mi prvi pada na pamet, možda je i jedini).
      yg nikada nije trebao ni doći, žestoko sam se protivio i tad, a i sad sam bio glasan kad je trebalo uklanjati. Dogovor je bio da se odmah nakon war lige obriše, trenutni vlasnici (jedan od njih pogotovo) su me iznenadili kad su pristali da se ovo čudo vrati opet.
      yg ne predstavlja nikakve FR vrijednosti i nije mu mjesto na FRu nikad bilo. Tih crnih vremena uvlačenja u guzove za legende i invite se ne želim ni sjećati.
      Od ovog posljednjeg otvaranja yg je imao 5-6 kvalitetnih članova i to je to. Povećanjem slotova u 4 tima na 25 se to sve iz yga moglo rasporediti gdje i treba.
      I to oko staffa nije baš tačno. Hana bila admin i napustila, Filip bio admin i napustio, Sant i Zan bili admini, isto kao i da nisu. Pored njih ti i brat ulazili tu i tamo, kadafi i par war epizodista.

      I da, SFM je aktivniji od yga i volja je vlasnika, tako da...

      Danas nam je divan dan, divan dan, divan dan, YG je iz skripte obrisan, obrisan, obrisan h3h3
      Žalim jedino što je Ibro zatražio da se ukloni PDF prije nego što sam ga stigao unakaziti.

      Ovaj zadnji dio teksta mi nije jasan nikako, i ne može mi ući u glavu da bi ti to zapravo uradio i da si ti to izjavio, ne znam.

      Zar smo vam toliko napakostili da ste sve ovo htjeli uraditi xd
      y legenda, ex rp admin

     

     
  • Stranica 42 od 96 PrviPrvi ... 3240414243445292 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •