Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 3038 od 3200 PrviPrvi ... 2038253829382988302830363037303830393040304830883138 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 30,371 do 30,380 od 31992

    Korisnici koji su pročitali ovu temu: 177

    1. #30371
      nowitzki avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Apr 2012
      Lokacija
      Oktoih
      Poruke
      3,824
      Teme
      236
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      12 min
      Like (kliknutih)
      1738
      Like (dobivenih)
      1063
      Rep
      pishaj na krhku sirotinju
      ex RP admin 338 ex DM admin 337 ex FR GS ex legenda LCN



    2. #30372

      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Lokacija
      AREA 51
      Poruke
      38
      Teme
      9
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      168
      Like (dobivenih)
      53
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Hennessy Vidi poruku
      pishaj na krhku sirotinju
      Pozdravili smo i brata Brajana

    3. #30373
      sheeesh avatar
      Žega me lijevo
       
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Poruke
      872
      Teme
      88
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      715
      Like (dobivenih)
      580
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Rick_Scare Vidi poruku
      Ovo nam je navika postala.
      Brajan Krek na aparatima šta mu radimo sa kolegama, a i sa njim


    4. Like Rick_Scare se sviđa ovaj post
    5. #30374

      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      100
      Teme
      5
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      107
      Like (dobivenih)
      324
      Rep
      Napises nesto "pogresno" ban na mjesec dana, ko sjeverna korea jbt

      Boris Pražak influenser :O :O :O
      Posljednje uređivanje od TSC4Life : 07-02-19 at 14:43

    6. Like sheeesh, Cesar Wolfman, Arnel King se sviđa ovaj post
    7. #30375
      Kuper avatar
      Freed from desire nananana
       
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      3,346
      Teme
      169
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      45 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      1364
      Like (dobivenih)
      799
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Rick_Scare Vidi poruku
      Ovo nam je navika postala.
      Kamo je ovaj zaletio nije mi jasno..

      PRODAJEM CHB

    8. Like nowitzki, Rick_Scare se sviđa ovaj post
    9. #30376
      Arnel King avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Stadion Koševo
      Poruke
      2,669
      Teme
      31
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      129 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2667
      Like (dobivenih)
      2297
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od almightyalfo Vidi poruku
      Ovo je poslednji put da cu da trosim svoje cenjeno vreme na tebe Arnele. Koliko god ja postovao TSC i posle svega sto ste mi uradili, tebe licno ne mogu da svarim. Cezu i Docka do neba postujem, i takvi momci zasluzuju da budu lideri. Amel isto, Boris isto, Rijad isto, Jordan isto, Joca isto, sve momci na svom mestu, a ti, ti si prica za sebe.

      Ti covece nisi ni svestan sta si na ovom modu uradio od TSCa. Pa ****te niko vas ne voli, dopustili ste da vas 80% zajednice ismeva (iskljucujuci H koji je sad kao fol dobar sa vama, a do pre 2 meseca ste bogarali jedni druge, hahahahaha). Od mene ste napravili crnu ovcu jer vam je pisljiva teritorija bila draza od coveka koji je godinama tu, kojem ste ti i famozni Roske skinuli legendu nedugo nakon sto ju je dobio, i koji je posle toga ostao veran TSCu bez obzira na sve. Ovaj mod ste me od samog pocetka kinjili i sabotirali jer vam je bilo krivo sto sam se prijavio za lidera i dobio istog. Iskreno, nikad ne bih mogao da dopustim da uradim tako nesto osobi s kojom sam visio na TS danima i s kojim sam bio u neverovatno dobrim odnosima, a sad da ga prozivam i preko svojih r3 debila maltretiram ingame sa uvredljivim /sms-ovima.

      TSC nikad nije pizdio po forumu, prijavljivao druge igrace za sitnice poput DBa, svadjao se na forumu, prozivao druge igrace gde god stigne. Ti si od TSCa napravio smejuriju i sad kad si odleprsao sa lidera, nadam se da ce Dock i Cezo uspeti da vrate TSC na ono staro, gde je sve bila bleja, gde su se svi lepo druzili i gde nije bilo ovako toksicne atmosfere, KOJU si ti direktno i indirektno stvorio.

      Nemoj me vise pominjati jer necu da gubim energiju na tebe, Sefera crybaby i ostale podmlatke koji su zeljni nekog dkkazivanja, a ustvari samo ispadaju budale.
      @almightyalfo;

      Alfo...

      Šta sam uradio od TSCa? Vidim da smo, ja msm, najaktivnija organizacija na zajednici. Vidim, i ti znaš, da imamo najbolju atmosferu na zajednici. Vidim, da ja kao lider kickam svakog aimera koji je bio u TSCu kada mu je pronađen aim. I vidim da nisam nikakvog aimera ubacio u TSC; A da znam da je imao/ima aim.
      Pojedini lideri pljuju po meni kako imam aimera, ja tog aimera kickam, a taj lider tog aimera invita u svoju orgu. Vidim da me svi članovi, legende u TSCu poštuju. Vidim da svi imamo predobar odnos.

      Doduše, kada tu rečenicu ponovo pročitam, pa ****te, ja i nisam svjestan šta sam uradio od TSCa, stvarno smo jaki, tek kad malo bolje razmislim. Hvala što mi reče, moj druže.

      Kažeš da sam ja kriv što nas niko ne voli. A ti si, kada si i tek ušao u TSC, i kada si dobio lidera vidio koliko nas ''voli'' staff i drugi igrači. Znaš da smo uvijek meta staffa, a i drugih organizacija i sad tu nešto pametuješ kako nas odjednom niko ne voli, a kao voljeli nas svi. A to je tako jer smo uvijek u TSCu imali mangupe i likove koji raznose evente, DMaju, prave sranja i otežavaju posao adminima. I mnoštvo toga, što znaš i ne znaš, što sada neću da navodim.

      Čuj nas pola zajednice ismijava. Za šta nas ismijavaju, slike koje si ti poslao adminima? Ne znam. Možda. I ako jest, puca nam ona stvar. Imamo najjaču atmosferu na toj zajednici koju spominješ. Familija smo.

      Hitmani nisu bili dobri s nama,ni mi s njima. Sada jesmo. Jesmo se svađali jer su bila velika sranja tu koja su sada iza nas. Ja ne vidim šta je tu problem.

      Nije nama pišljiva teritorija draža od nekog čovjeka. Nego nam je TSC draži od tebe koji ga psuješ.

      Jesmo ti skinuli legendu jer je ne zaslužuješ, i svakome ko ju ne zaslužuje skinut ćemo. Zapravo, neće je više niko dobit nezasluženo dok smo tu legende TSCa i ja.

      TSC nije pizdio nikad. Svi članovi ovdje koji su prošli kroz TSC znaju kakav sam po tom pitanju. Ja sam, bolan, branio svojim članovima da prijavljuju za psovanje majke. A ti mi kažeš da sam ja stvorio nekakvu toksičnu atmosferu tu, Bože ti mene sačuvaj koliko ti neistine pričaš, koliko ti veze s vezom nemaš, koliko ti pokušavaš nešto pametno reć a ustvari ispadne kontra.

      Meni je najjače od svega što ti za ovo sve znaš a pričaš kontra da bi mene ocrnio. Ocrni drug moj, mene niko na ovoj zajednici ne mora ni voljeti, nit pričati sa mnom. Imam podršku TSCa, meni je to dovoljno, čuj dovoljno. Meni je to sve potrebno dok sam na CH.

      TSC je počeo prijavljivat za sve nakon što smo ja i drugi lider rekli da to rade, jer smo vidjeli da druga banda to radi konstantno, iako je tada dogovor bio DA NE PRIJAVLJUJEMO. Imam folder slika protiv pojednih igrača i bandi koje nismo objavljivali, tj. nismo prijavljivali jer sam ja tako rekao. I onda smo mi najebali jer nismo prijavljivali. Ti veze nemaš o tome a praviš se pametan.

      Ja od TSCa nisam napravio smjejuriju, to si ti uradio, dole ću navesti kad i kako. Da nije mene i pojedinih legendi ovo bi davno bilo to, što si ti naveo, dragi Alfo.



      Ovako, spomenuo si svoju legendu. Spomeni kako si ju dobio, dobio su ju nezasluženo. Dobio si ju u momentu kada nije bilo aktivnih legendi TSCa na tom modu, osim head admina koji je legenda i koji ti je dao tu legendu. Na tom modu, na kojem si dobio legendu bio si lider sa momkom koji do tada nikada nije bio TSC član. Ti si to prihvatio, odobrio i bodrio. Bio si iza toga, da je to OK jer je on pro war igrač i te priče. Tu ubijaš draž TSCa. Draž.. draž za koju ti ne znaš. Zato nisi za TSC.

      Kada ću ja, kažeš koji sam toliko ''loše uradio TSCu'', tako nešto uradit? Sada, na početku moda ili kada nema ni jedne legende aktivne. Znaš odgovor. Znate svi vi koji ovo pročitate. Odgovor je nikada. Radije ću biti sam lider nego s nekim ko nikada nije bio TSC jer je eto dobar s tobom, pro war igrač, dobar lik i sl. Svaka njemu čast ali to je od tebe Bože sačuvaj. To je smjerurija moj dragi druže. To je smjerurija. Doveo si u TSC neku WAR ekipu. To nije TSC druže moj koji voliš TSC.

      Kažeš da smo te ovaj mod sabotirali, haha. Kakve nebuloze. Ja sam vidio, imao osjećaj, ostale legende, koje si gore naveo, a i znao, i znali da si ti tog ****nog lidera uzeo samo zbog ****ne legende.
      Nisi igrao dnevno onoliko koliko lider mora. Nisi igrao sedmično onoliko koliko lider mora. Nisi radio IG ono što lider mora. Nisi bio LIDER. Bio si na papiru samo da bi prolazilo vrijeme da ti mi damo legendu. Zato si ti imao osjećaj da te neko sabotira jer smo mi to primjetili, i onda radili ono što si zaslužio.

      Kakva je to legenda? Kakva bi to bruka bila da si ti na popisu. Uzet lidera samo da što prije dobiješ nezasluženu legendu je sa tvoje strane jadno. Sreća pa mi i gore legende koje si naveo nismo glupi.

      Pogledaj, isti posao u RL radiš sada i radio si tada. Pogledaj svoju aktivnost tada i pogledaj svoju aktivnost sada. Kompletan server vidi da si tada bio neaktivan. Bio si lider samo da ti se da legenda što prije, tako si pretpostavio i naumio. Svakim danom, što si duže TSC bio, bio si dalje od legende, iako si ti mislio da si sve bliže i bliže legendi.

      Dalje, spomenuo si da smo ti ja i Roske skinuli legendu, a ti ostao vjeran TSCu nakon toga.

      A sad ću ja svima koji ovo pročitaju spomenut da si ti, kada sam te JA, i TSC najviše trebali otišao u Yakuzu. Kada ja nisam mogao biti lider, kada sam i ja, i druge legende tebe vidjeli na tom lideru, ti si otišao u Yakuzu. A i nebitno je da li bi trebao biti lider ili ne. Zamišljali smo te u TSCu, moj druže. A ti si nas sjebao.

      Nakon toga si dobio lidera, pa nezasluženu legendu.

      Ja se sjećam tvoje reakcije kada si dobio legendu. Na /f chatu je bilo : DEČKI POGLEDAJTE SPISAK LEGENDI LA LA LA .

      Također msm da je i ovdje, u TSC gl. chatu bilo slično tako.


      Da kažem nešto o mom lideru. Prvo, puca mi ***** što nisam lider. Ja sam tu, ja sam TSC, i bit ću TSC dok je CH. Drugo, ja kao lider TSCa imam skoro više sati nego ti kao član i lider TSCa. Skoro kompletnu 2015 i 2018 godinu sam lider. A znaju svi koliko sam mjesečno aktivan tada bio. I ti tu našao nešto pričat, spominješ kako si ušao par sedmica nakon mene, što je još jedna laž, a ne spominješ da si brzo nakon toga kickan i nigdje te niije bilo par godina, moj druže. I ne znaš da, kada si se vratio na CH, da je Arnel, onaj isti kojeg pljuješ, rekao da se u TSC vrati Alfonso jer je dobar momak.

      Gore sam spomenuo slike koje si poslao adminima. Ti koji voliš i poštuješ TSC si slikao naš chat i poslao adminima, sram i stid da te bude. Ako se tako voli TSC onda je to divno, mi smo banda koju svi vole, yeaaah.

      Spominješ legendama IG da ne pričaš nikako o TSCu, a na TeamSpeaku pričaš kako si listao chat i kako si naišao na dio gdje smo mi psovali Hitmane i nervirali se zbog njih a sad savez, kao dvolično. Ne ispuštaš TSC iz usta.

      LOL; Pa svi znaju da smo psovali hitmane, da smo se nervirali jer su radili nama sranja, a i mi njima, i oni se nervirali zbog nas. To je otvoreno bilo sve, nismo iza leđa im ništa psovali, nit oni nama. Tu si samo pokazao kakve laži ti širiš.

      Ne možeš biti legenda TSCa, nisi za legendu TSCa, to sam ti rekao i u tajnom boardu. Ja nisam pička, ja ću svima reći sve što imam.

      Ima još doooosta stvari koje sam zaboravio reći, ali ajd. Nema veze...
      Terror Squad Crew Legenda, Lider.



    10. #30377
      Arnel King avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Stadion Koševo
      Poruke
      2,669
      Teme
      31
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      129 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2667
      Like (dobivenih)
      2297
      Rep
      Evo vam unlock chata.

      Počnite s postanjem aktivnosti. Sastanak je u standardno staro vrijeme.
      Terror Squad Crew Legenda, Lider.



    11. Like sheeesh, El Maestro se sviđa ovaj post
    12. 09-02-19, 14:05
      Razlog
      Glupost

    13. 09-02-19, 14:12
      Razlog
      Glupost

    14. 09-02-19, 14:24
      Razlog
      Glupost

    15. 09-02-19, 14:32
      Razlog
      svašta

    16. #30378

      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,862
      Teme
      225
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      22 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1424
      Like (dobivenih)
      1770
      Rep
      Hvala, evo odmah ću bruda-

    17. #30379
      El Maestro avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Sarajevo ♥
      Poruke
      3,266
      Teme
      198
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2323
      Like (dobivenih)
      1388
      Rep
      mislim da neću stići na sastanak večeras, budite mi pozdravljeni i pametni
      El Maestro || Alexis Assante || CH Old School



    18. Like sheeesh, Arnel King se sviđa ovaj post
    19. #30380

      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      100
      Teme
      5
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      107
      Like (dobivenih)
      324
      Rep
      ako treba mjesta kik me svakako ne igram

      editajte listu clanova stara je
      Posljednje uređivanje od TSC4Life : 10-02-19 at 23:24

     

     
  • Stranica 3038 od 3200 PrviPrvi ... 2038253829382988302830363037303830393040304830883138 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •