Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 2147 od 2524 PrviPrvi ... 1147164720472097213721452146214721482149215721972247 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 21,461 do 21,470 od 25237
    1. #21461
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,379
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2461
      Rep
      Mislit i srat (da izvinete) nije isto.

    2. #21462
      Raul Hernandez avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Bugojno
      Poruke
      2,424
      Teme
      203
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2709
      Like (dobivenih)
      3209
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tony Stark Vidi poruku
      Cekaj, ti sad "seres" po adminu kojeg si ti vratila i rekla da se vraca STARI STAFF kad si ti (VODILA), i kako nije u pravu, zasto glumite "debile" i postate u ****nu temu gdje lijepo pise da se postaju prijave, ako je vama stalo vise do nagrada nego do zajebancije sa svojom ekipom ne znam sta trazite onda da se orgaju takve gluposti?

      A kako si ti uopce to vodila, svi znaju kako, mislim da je grijeh uopce raspravljat o tome.
      I dok si vodila isto kao da nisi, otjerala si pola odlicnog staffa, postavljala idiote i nesposobne ljude na vise pozicije.
      Zapitaj se zasto je server pao na 30 igraca, dok je prije bilo 150-250 konstanto variralo.
      Ne znam zasto se krek uopce javlja i raspravlja oko nagrada kad on ni ne smije igrat jer je na listi citera, i to je najmanja kazna sto su mu mogli dat za sva sranja sto je radio.


      Ukratko ako vam se neda citat ovo gore:

      Osoba s liste citera ne moze igrat i ne znam sta trazi uopce u toj temi.
      Osoba koja stavlja navedenog admina na poziciju prije par mjeseci, te "vraca stari staff", bila jako dobra s njima sad ujedno i ogovara istog jer joj ne pase biti obican igrac!
      Sve to u redu Digi brate i sve to stoji, ali svatko ima pravo glasa napisati svoje mišljenje, bio to bivši head ili čiter.
      Evo ja ću kao obični igrač iza ovoga njihovog stati gore. Ne treba se braniti bahati staff i njihove loše odluke.
      I tvrdim da je ovo najgora situacija na CH otkad igram tu nekih 8-9god.
      Sad se čituje više nego prije pola godine u "Krekovo vrijeme" i sad je gori staff nego u "Amelino vrijeme"
      Svi žele dobro ovoj zajednici i da se nešto dobro napravi, zato nema potrebe neke osobe tu braniti i podržavati njihove odluke
      Podržavanjem loših odluka pojedinaca je dovelo do ove situacije na CH zajednici
      Lijep pozdrav za gmodove i ne brišite mi post i ne šaljite me na zimovanje zbog još jednog realno napisanog stanja na CH


    3. Like Ella Harris se sviđa ovaj post
    4. #21463
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Žik[pr0] Vidi poruku
      Sve to u redu Digi brate i sve to stoji, ali svatko ima pravo glasa napisati svoje mišljenje, bio to bivši head ili čiter.
      Evo ja ću kao obični igrač iza ovoga njihovog stati gore. Ne treba se braniti bahati staff i njihove loše odluke.
      I tvrdim da je ovo najgora situacija na CH otkad igram tu nekih 8-9god.
      Sad se čituje više nego prije pola godine u "Krekovo vrijeme" i sad je gori staff nego u "Amelino vrijeme"
      Svi žele dobro ovoj zajednici i da se nešto dobro napravi, zato nema potrebe neke osobe tu braniti i podržavati njihove odluke
      Podržavanjem loših odluka pojedinaca je dovelo do ove situacije na CH zajednici
      Lijep pozdrav za gmodove i ne brišite mi post i ne šaljite me na zimovanje zbog još jednog realno napisanog stanja na CH
      Al' me ocrni brate Davide
      Nije baš toliko loš ovaj staff, svakako je bolji od onog koji je bio nakon što je Bred prvobitno otišao, pa sve dok se nije vratio sad.
      Posljednje uređivanje od Archer : 19-11-19 at 03:08
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    5. Like Mauro Vitelli, Kum se sviđa ovaj post
    6. #21464
      Raul Hernandez avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Bugojno
      Poruke
      2,424
      Teme
      203
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2709
      Like (dobivenih)
      3209
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Skyler Heidfeld Vidi poruku
      Al' me ocrni brate Davide
      Nije baš toliko loš ovaj staff, svakako je bolji od onog koji je bio nakon što je Bred prvobitno otišao, pa sve dok se nije vratio sad.
      Zaboravim napisati "čast izuzetcima", ali pronaći će se sami oni kojima je ovo upućeno
      Znaš da ja ne bi protiv tebe hehe
      Možda i nije tako loš staff, ali se loše radi i nije prema svakom igraču isti odnos i kazne i sve ostalo
      Zbog nepravde smo mi obični igrači i pokrenuli ovo sve da se vide greške i da se popravi stanje.
      Želimo pomoći, a ne dodatno pokvariti situaciju


    7. #21465
      Tony Stark avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      In loving memory.
      Poruke
      936
      Teme
      79
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      51 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      1056
      Like (dobivenih)
      1042
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Žik[pr0] Vidi poruku
      Sve to u redu Digi brate i sve to stoji, ali svatko ima pravo glasa napisati svoje mišljenje, bio to bivši head ili čiter.
      Evo ja ću kao obični igrač iza ovoga njihovog stati gore. Ne treba se braniti bahati staff i njihove loše odluke.
      I tvrdim da je ovo najgora situacija na CH otkad igram tu nekih 8-9god.
      Sad se čituje više nego prije pola godine u "Krekovo vrijeme" i sad je gori staff nego u "Amelino vrijeme"
      Svi žele dobro ovoj zajednici i da se nešto dobro napravi, zato nema potrebe neke osobe tu braniti i podržavati njihove odluke
      Podržavanjem loših odluka pojedinaca je dovelo do ove situacije na CH zajednici
      Lijep pozdrav za gmodove i ne brišite mi post i ne šaljite me na zimovanje zbog još jednog realno napisanog stanja na CH
      Razumijem Žiko da se svi mogu izjasnit, ali mi objasni dal je dvoličnost ili glupoća?
      Ako postaviš tu osobu na tu poziciju te ju prozivaš kasnije jer ti ne paše, jer nemaš kontrolu nad tom osobom?

      Podržavanjem loših odluka pojedinaca je dovelo do ove situacije na CH zajednici:

      Ne postoje "Amelino vrijeme, Krekovo vrijeme". No ne treba ih blatit zbog njihovih postupaka, a zašto?

      Ono što je pronađeno kod Bryan Cracka od strane mene 2018 godine, svi ti čitovi su bili obrisani, no bio je HISTORY u browseru, znači, ne postoje dokazi da je on ikada koristio ili da su ga uhvatili i čvrsto stojim iza toga, no skinut je sa GMOD-a i GS 2, nije se žalio, ono što je meni rekao je da neće više nikad skidat aim, spread, wh i ostale pizdarije što se nazivaju čitovima.
      Dok dosta njih na serveru ima "status", pronađeni su im čitovi i uhvačeni su pri korištenju istih.

      Druga stvar "Amelino vrijeme", ne može se to navesti pod njeno vrijeme, ali se može navoditi pod "Dok je bila dio staffa", rekla je sama da će stavit stari staff, vratila rutu i stevu i još nekoliko njih, ne mogu se sjetit koga još, obojicu su skinuli iz nekakvih glupih razloga, jer su pokušali pomoć hvatat čitere, uhvatio onog izu, sutra mu skinu status i sve i skinut njega sa admina, i sad govori kako je on bahat?
      Promjenila je 20 gs-ova kroz 2 tjedna, od stavljanja "RANDOM" ljudi ,pa do nekih starijih... Bez ikakvih razloga, jednostavno falilo, pa su forsirali takav režim

      Sjetio sam se dok sam bio GS, a ona voditelj smjene, radim sam ona afka, pitam na /G da pomogne, kaže mi, NISAM JA TVOJ ROB DA MI NAREĐUJEŠ?

      I sad govori da se stevo bahati ili netko drugi????
      Posljednje uređivanje od Tony Stark : 19-11-19 at 04:13

    8. Like Fiesta, qavran' se sviđa ovaj post
    9. #21466
      Raul Hernandez avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Bugojno
      Poruke
      2,424
      Teme
      203
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2709
      Like (dobivenih)
      3209
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tony Stark Vidi poruku
      Razumijem Žiko da se svi mogu izjasnit, ali mi objasni dal je dvoličnost ili glupoća?
      Ako postaviš tu osobu na tu poziciju te ju prozivaš kasnije jer ti ne paše, jer nemaš kontrolu nad tom osobom?

      Podržavanjem loših odluka pojedinaca je dovelo do ove situacije na CH zajednici:

      Ne postoje "Amelino vrijeme, Krekovo vrijeme". No ne treba ih blatit zbog njihovih postupaka, a zašto?

      Ono što je pronađeno kod Bryan Cracka od strane mene 2018 godine, svi ti čitovi su bili obrisani, no bio je HISTORY u browseru, znači, ne postoje dokazi da je on ikada koristio ili da su ga uhvatili i čvrsto stojim iza toga, no skinut je sa GMOD-a i GS 2, nije se žalio, ono što je meni rekao je da neće više nikad skidat aim, spread, wh i ostale pizdarije što se nazivaju čitovima.
      Dok dosta njih na serveru ima "status", pronađeni su im čitovi i uhvačeni su pri korištenju istih.

      Druga stvar "Amelino vrijeme", ne može se to navesti pod njeno vrijeme, ali se može navoditi pod "Dok je bila dio staffa", rekla je sama da će stavit stari staff, vratila rutu i stevu i još nekoliko njih, ne mogu se sjetit koga još, obojicu su skinuli iz nekakvih glupih razloga, jer su pokušali pomoć hvatat čitere, uhvatio onog izu, sutra mu skinu status i sve i skinut njega sa admina, i sad govori kako je on bahat?
      Promjenila je 20 gs-ova kroz 2 tjedna, od stavljanja "RANDOM" ljudi ,pa do nekih starijih... Bez ikakvih razloga, jednostavno falilo, pa su forsirali takav režim

      Sjetio sam se dok sam bio GS, a ona voditelj smjene, radim sam ona afka, pitam na /G da pomogne, kaže mi, NISAM JA TVOJ ROB DA MI NAREĐUJEŠ?

      I sad govori da se stevo bahati ili netko drugi????
      Ti si mene pogrešno skužio, ja ne pričam o prošlom vremenu i problemima
      Ne branim ja nikoga ovdje, nego samo kažem da se ne treba sadašnji staff braniti ako uradi grešku
      To što sam nazvao da je njihovo vrijeme iz razloga sam stavio pod navodnike..
      Za Kreka isto nisam ništa napisao, za Amelu također, moja glavna riječ je upućena staffu i forum staffu
      A za njih dvoje sam rekao da imaju pravo riječi na forumu kao i mi svi ostali
      Evo opet kažem ne mora se Krekova i Amelina riječ uvažiti, ali kad nas 20 tvrdi da se neke stvari moraju popraviti..
      ..tko je onda u pravu, pojedinac iz staffa ili nas 20 ostalih?
      Npr. staff govori da se smirimo ig i na forumu pa će oni biti dobri prema nama?
      Ustvari staff prvi treba izaći u susret i raditi sve po propisima da bi sve normalno moglo funkcionirati
      Zamolio bih tebe i ostale da ne branite pojedince iz staffa jer to uopće nisu zaslužili.
      Ne možete govoriti prošli staff bio loš, pa može i ovaj i na taj način ih štititi
      Ako ne mogu raditi sve normalno po propisima, neka napuste staff i riješena stvar.
      Ima ljudi koji bi se zauzeli za ovu zajednicu i uradili nešto korisno
      Puna kapa je ovih što gledaju samo poziciju i ližu se nekome, a da ne znaju ni prstom maketi
      I da, evo ja mogu javno reći da se bahati i da je dvoličan. Jer ja to mogu ako sam običan igrač, ako već oni ne mogu, LP.


    10. Like Ella Harris se sviđa ovaj post
    11. #21467
      Tony Stark avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      In loving memory.
      Poruke
      936
      Teme
      79
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      51 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      1056
      Like (dobivenih)
      1042
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Žik[pr0] Vidi poruku
      Ti si mene pogrešno skužio, ja ne pričam o prošlom vremenu i problemima
      Ne branim ja nikoga ovdje, nego samo kažem da se ne treba sadašnji staff braniti ako uradi grešku
      To što sam nazvao da je njihovo vrijeme iz razloga sam stavio pod navodnike..
      Za Kreka isto nisam ništa napisao, za Amelu također, moja glavna riječ je upućena staffu i forum staffu
      A za njih dvoje sam rekao da imaju pravo riječi na forumu kao i mi svi ostali
      Evo opet kažem ne mora se Krekova i Amelina riječ uvažiti, ali kad nas 20 tvrdi da se neke stvari moraju popraviti..
      ..tko je onda u pravu, pojedinac iz staffa ili nas 20 ostalih?
      Npr. staff govori da se smirimo ig i na forumu pa će oni biti dobri prema nama?
      Ustvari staff prvi treba izaći u susret i raditi sve po propisima da bi sve normalno moglo funkcionirati
      Zamolio bih tebe i ostale da ne branite pojedince iz staffa jer to uopće nisu zaslužili.
      Ne možete govoriti prošli staff bio loš, pa može i ovaj i na taj način ih štititi
      Ako ne mogu raditi sve normalno po propisima, neka napuste staff i riješena stvar.
      Ima ljudi koji bi se zauzeli za ovu zajednicu i uradili nešto korisno
      Puna kapa je ovih što gledaju samo poziciju i ližu se nekome, a da ne znaju ni prstom maketi
      I da, evo ja mogu javno reći da se bahati i da je dvoličan. Jer ja to mogu ako sam običan igrač, ako već oni ne mogu, LP.
      Slažem se sa svime u potpunosti, postoje osobe koje žele pomoći: Bred, no objasni mi što on tu može ako je dobio samo 38 admina koji ima komande od admina 4? Jedino što on može jest imati autoritet nad staffom i voditi ga kako treba, što se tiče stanja na serveru, on ne može sam napunit server, niti ima ovlasti...

      Opet kažem, mišljenja nekih osoba se neće uvažiti, zbog ega, zbog provociranja i vrijeđanja zajednice.

      Forum staff, prvo da kažem svaka čast Wattani, Tale i Jackson.
      Wattana koji je doslovno sam vodio forum dok je Joca bio odsutan, Tale koji vodi Headquarters ili kako već, Jackson kao novi gmod koji radi punom parom.
      Razumijem da Wattana nije stalno tu, ima obaveze... Nismo više u 2012-toj...

      Ostali koji su ismijavali članove zajednice po glavnom chatu, prepirali se sa liderima i članovima organizacija, bandi i mafija u njihovim PDF-ovima, te im brisali postove i BANALI ih, koji su DDOSALI članove zajednice i pomagali DDOSATI server, te osobe i same znaju na koga mislim i smatram da neće biti uvrijeđene jer je to prošlo.
      Sad te iste osobe BANAJU članove zajednice za istu stvar, pa od koga su to članovi zajednice pokupili ako to sam staff radi?
      Isto tako te osobe koje su lajkale takve postove sad ovdje, te osobe znaju o kome pričam, opravdavaju se i blate rad staffa i ostalih, mislim na članove zajednice koji su skupili 20+ lajkova na takvim glupostima, zar vi ne mislite da to vrijeđa pojedine osobe?

      Zar vi ljudi nemate grama mozga??? Vi sami provocirate članove, doslovno ih omalovažavate i želite da ti isti poštuju vas i da podignete zajednicu?
      Zašto provocirate i ismijavate članove, a želite sve najbolje zajednici??? Zajednicu čine članovi, staff... Ne čini ju ime.

      Smijali ste se Seji što nije pismen poput vas? Ne znam zašto nikada niste čuli rečenicu da nisu svi ljudi isti, ja sam bio banan jer sam stao na njegovu stranu.

      Nadam se da će Wattana vidit problem u forum staffu i njihovom režimu, a Bred je RP staff već počeo riješavati.
      Njih dvojica ne mogu sami popraviti sve, dok god članovi blate staff, a staff blati članove, dok god lete banovi za kritike koje se trebaju popravit, dok god se omalovažavaju članovi zajednice.

      IG staff, bahatost, nacionalizam i slično, nisu svi takvi, neki samo, nemam ništa previše za pričati o njima, nije da nemam nego mi se neda.
      Osoba 37 admin naređuje 38, gs 1 naređuje adminu te ulazi u raspravu, lajkanje postova protiv svojih kolega, prozivanje istih na teamspeaku, pa do kada vi mislite glumit idiote? Umjesto da radite grupno, samo se raspadate tako... Probudite se više, do prije mjesec - dva imali ste 12-20 igrača, zar vam nije drago što sad ima 40-60, eventualno 100/100? Ne znam jel vama cilj biti na što boljoj poziciji ili vam je cilj da se broj igrača digne?

      Želim samo objasnit u ovoj rečenici da nisam imao namjeru nikoga uvrijedit, ako jesam ispričavam se, ovo sam napisao tek toliko pošto je pokrenuta tema oko staffa, nadam se da će se ostati na profesionalnom nivou te će se pročitati i pokušati ispraviti ovo što sam naveo, isto tako ig admini i forum staff.

      Vjerujem da će obrisat post i da ću bit banan jer sam rekao svoje mišljenje koje sam dugo, dugo čuvao, jer jednostavno to tako ide u zadnje vrijeme što mi nije drago...
      @Žik[pr0]; - skrenuo sam s teme no rekao sam više manje sve što sam mislio....

      Da ne ispadne da sam anđeo i ja sam radio sve iznad što je navedeno, osim onoga u glavnom chatu.
      Posljednje uređivanje od Tony Stark : 19-11-19 at 08:21

    12. Like Ella Harris, Fiesta, Raul Hernandez, hanoje, Buljoo, Bred se sviđa ovaj post
    13. #21468

      .
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      774
      Teme
      162
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      984
      Like (dobivenih)
      316
      Rep
      Jbt, morali bi kojekakve knjige probati pisati vi koji se volite raspisivati po chatu ;D
      All those moments will be lost in time... like tears in rain...

    14. Like Tony Stark se sviđa ovaj post
    15. #21469
      Nenad Sokolov avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Lokacija
      Dimitrovgrad
      Poruke
      405
      Teme
      64
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      176
      Like (dobivenih)
      274
      Rep
      Ko je ovo pročitao do kraja svaka mu cast

    16. #21470
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,100
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      56 min
      Like (kliknutih)
      4101
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Ja sam dosao ovdje samo vidjet jel netko vidio moj šlag,thats all !!
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    17. Like Lil'John, Andreja Blend, hanoje se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 2147 od 2524 PrviPrvi ... 1147164720472097213721452146214721482149215721972247 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •