Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 2145 od 2525 PrviPrvi ... 1145164520452095213521432144214521462147215521952245 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 21,441 do 21,450 od 25247
    1. #21441

      Datum pristupanja
      Oct 2019
      Lokacija
      Nije dostupno
      Poruke
      561
      Teme
      71
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      261
      Like (dobivenih)
      315
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Russell Hunt Vidi poruku
      Eto vidi se nacin na koji ti razmisljas znaci strasna prica. Nije stvar u tome sta ti pitas koje su nagrade nego postas u toj temi svoj taj glupi post gdje se samo prijave trebaju postat, a znas da to krsi pravila foruma.. I nije na meni kakve ce bit nagrade zato vjerojatno i nije napisano, nije tesko za skontat
      Pa sto otvaras temu ako nije napisano kako i sta? Ne razumijem, "glup sam".

    2. Like Ella Harris, Alessandro Valeri, Pudlica se sviđa ovaj post
    3. #21442

      Gladno
       
      Datum pristupanja
      Jul 2012
      Poruke
      3,989
      Teme
      454
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      47 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      4182
      Like (dobivenih)
      4019
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Russell Hunt Vidi poruku
      Eto vidi se nacin na koji ti razmisljas znaci strasna prica. Nije stvar u tome sta ti pitas koje su nagrade nego postas u toj temi svoj taj glupi post gdje se samo prijave trebaju postat, a znas da to krsi pravila foruma.. I nije na meni kakve ce bit nagrade zato vjerojatno i nije napisano, nije tesko za skontat
      Evo, ovo je jedan dokaz kako se admini ponašaju prema igračima. Prelijep jedan uzor. I onda se Vi sa nekim razlogom pitate gdje su vam igrači? Apsolutno nije bitno ko je pitao za nagrade, bitno je tvoje drsko ponašanje prema njemu. Čuj Boga ti, "taj glupi post".
      A zašto Vi obavještavate igrače o nečemu ako niste se svi lijepo dogovorili? Ko će Vam se prijaviti ako ljudi uopšte ne znaju koje su nagrade ? Kako da oni znaju vrijedi li se uopšte takmičiti?


    4. #21443

      Datum pristupanja
      Oct 2019
      Lokacija
      Nije dostupno
      Poruke
      561
      Teme
      71
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      261
      Like (dobivenih)
      315
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ella Harris Vidi poruku
      Evo, ovo je jedan dokaz kako se admini ponašaju prema igračima. Prelijep jedan uzor. I onda se Vi sa nekim razlogom pitate gdje su vam igrači? Apsolutno nije bitno ko je pitao za nagrade, bitno je tvoje drsko ponašanje prema njemu. Čuj Boga ti, "taj glupi post".
      A zašto Vi obavještavate igrače o nečemu ako niste se svi lijepo dogovorili? Ko će Vam se prijaviti ako ljudi uopšte ne znaju koje su nagrade ? Kako da oni znaju vrijedi li se uopšte takmičiti?
      To Ella oko moje lijepo, reci im

    5. Like Ella Harris, Alessandro Valeri se sviđa ovaj post
    6. #21444
      Tony Stark avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      In loving memory.
      Poruke
      936
      Teme
      79
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      51 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      1056
      Like (dobivenih)
      1042
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ella Harris Vidi poruku
      Evo, ovo je jedan dokaz kako se admini ponašaju prema igračima. Prelijep jedan uzor. I onda se Vi sa nekim razlogom pitate gdje su vam igrači? Apsolutno nije bitno ko je pitao za nagrade, bitno je tvoje drsko ponašanje prema njemu. Čuj Boga ti, "taj glupi post".
      A zašto Vi obavještavate igrače o nečemu ako niste se svi lijepo dogovorili? Ko će Vam se prijaviti ako ljudi uopšte ne znaju koje su nagrade ? Kako da oni znaju vrijedi li se uopšte takmičiti?

      Cekaj, ti sad "seres" po adminu kojeg si ti vratila i rekla da se vraca STARI STAFF kad si ti (VODILA), i kako nije u pravu, zasto glumite "debile" i postate u ****nu temu gdje lijepo pise da se postaju prijave, ako je vama stalo vise do nagrada nego do zajebancije sa svojom ekipom ne znam sta trazite onda da se orgaju takve gluposti?

      A kako si ti uopce to vodila, svi znaju kako, mislim da je grijeh uopce raspravljat o tome.
      I dok si vodila isto kao da nisi, otjerala si pola odlicnog staffa, postavljala idiote i nesposobne ljude na vise pozicije.
      Zapitaj se zasto je server pao na 30 igraca, dok je prije bilo 150-250 konstanto variralo.
      Ne znam zasto se krek uopce javlja i raspravlja oko nagrada kad on ni ne smije igrat jer je na listi citera, i to je najmanja kazna sto su mu mogli dat za sva sranja sto je radio.


      Ukratko ako vam se neda citat ovo gore:

      Osoba s liste citera ne moze igrat i ne znam sta trazi uopce u toj temi.
      Osoba koja stavlja navedenog admina na poziciju prije par mjeseci, te "vraca stari staff", bila jako dobra s njima sad ujedno i ogovara istog jer joj ne pase biti obican igrac!

    7. #21445
      Jorek Birnison avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,908
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3058
      Like (dobivenih)
      3776
      Rep
      A jeste brate al ne razumem se u citeri
      blood makes you related, loyalty makes you family



    8. #21446

      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Lokacija
      3LJ
      Poruke
      1,329
      Teme
      72
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      834
      Like (dobivenih)
      536
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tony Stark Vidi poruku
      Cekaj, ti sad "seres" po adminu kojeg si ti vratila i rekla da se vraca STARI STAFF kad si ti (VODILA), i kako nije u pravu, zasto glumite "debile" i postate u ****nu temu gdje lijepo pise da se postaju prijave, ako je vama stalo vise do nagrada nego do zajebancije sa svojom ekipom ne znam sta trazite onda da se orgaju takve gluposti?

      A kako si ti uopce to vodila, svi znaju kako, mislim da je grijeh uopce raspravljat o tome.
      I dok si vodila isto kao da nisi, otjerala si pola odlicnog staffa, postavljala idiote i nesposobne ljude na vise pozicije.
      Zapitaj se zasto je server pao na 30 igraca, dok je prije bilo 150-250 konstanto variralo.
      Ne znam zasto se krek uopce javlja i raspravlja oko nagrada kad on ni ne smije igrat jer je na listi citera, i to je najmanja kazna sto su mu mogli dat za sva sranja sto je radio.


      Ukratko ako vam se neda citat ovo gore:

      Osoba s liste citera ne moze igrat i ne znam sta trazi uopce u toj temi.
      Osoba koja stavlja navedenog admina na poziciju prije par mjeseci, te "vraca stari staff", bila jako dobra s njima sad ujedno i ogovara istog jer joj ne pase biti obican igrac!
      Sad si mi od jedan put puno drazi

    9. Like Tony Stark se sviđa ovaj post
    10. #21447

      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      1,010
      Teme
      116
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      49 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      582
      Like (dobivenih)
      1145
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tony Stark Vidi poruku
      Cekaj, ti sad "seres" po adminu kojeg si ti vratila i rekla da se vraca STARI STAFF kad si ti (VODILA), i kako nije u pravu, zasto glumite "debile" i postate u ****nu temu gdje lijepo pise da se postaju prijave, ako je vama stalo vise do nagrada nego do zajebancije sa svojom ekipom ne znam sta trazite onda da se orgaju takve gluposti?

      A kako si ti uopce to vodila, svi znaju kako, mislim da je grijeh uopce raspravljat o tome.
      I dok si vodila isto kao da nisi, otjerala si pola odlicnog staffa, postavljala idiote i nesposobne ljude na vise pozicije.
      Zapitaj se zasto je server pao na 30 igraca, dok je prije bilo 150-250 konstanto variralo.
      Ne znam zasto se krek uopce javlja i raspravlja oko nagrada kad on ni ne smije igrat jer je na listi citera, i to je najmanja kazna sto su mu mogli dat za sva sranja sto je radio.


      Ukratko ako vam se neda citat ovo gore:

      Osoba s liste citera ne moze igrat i ne znam sta trazi uopce u toj temi.
      Osoba koja stavlja navedenog admina na poziciju prije par mjeseci, te "vraca stari staff", bila jako dobra s njima sad ujedno i ogovara istog jer joj ne pase biti obican igrac!
      Pa i da nije na listi citera ne bi im igro xd
      Johnny Gruber 0.2x - 0.3.7 R4




    11. Like Tony Stark se sviđa ovaj post
    12. #21448
      Aladeen avatar
      .
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Dubrovačka Republika
      Poruke
      7,366
      Teme
      470
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      92 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      5843
      Like (dobivenih)
      2643
      Rep
      Zasto se sada odjedanput mjenjaju sva pravila od citera?

      Promjenilo se milijun voditelja u ovih godinu dana i bilo je svakakvih malverzacija i nepotizma.

      Lijepo sve ispotecka spisak i administraciji lakse i svima tako da imate laksu evidenciju i sve.

      Takodjer upotpunite i doradite pravila i sankcije za iste.

      Hvala
      Vas Knego
      CH Minecraft Voditelj × CH Rust Voditelj × CH Marketing Team Voditelj × CH Insider Team Founder × Oxasson Wei
      CroHerze Roleplay Admin 1337 × EK Legend × RED Legend × CIA Legend × H Legend



      Demokracija će platiti zato što će pokušati odgovarati svima.
      Siromasi će htjeti imetak bogatih.
      A demokracija će im to dati.
      Mladi će htjeti biti uvažavani kao stari,žene će htjeti biti kao muškarci,stranci će htjeti prava starosjedilaca.
      A demokracija će im to dati.
      Lopovi i prevaranti će htjeti važne državne funkcije.
      A demokracija će im to dati.
      A kada lopovi i prevaranti konačno demokratki preuzmu vlast,jer kriminalci i zločinci
      teže za moći,nastat će gora tiranija nego u vrijeme bilo koje monarhije ili oligarhije.

      [/CENTER]

    13. #21449
      marjo avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Poruke
      5,893
      Teme
      384
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2653
      Like (dobivenih)
      2053
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Bryan Crack Vidi poruku
      Pa ti ko da nisi igrao ovde, sta ti ocekujes HAHAHA ?
      Nisam dugo ovdje bio, ali ocito je ostalo isto kao i prije.

      Haha, boze dragi, nemaju pametnijeg posla nego srati sa nickovima, a nisu u pravu.

      'Đenja

    14. #21450
      Raul Hernandez avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Bugojno
      Poruke
      2,424
      Teme
      203
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2709
      Like (dobivenih)
      3209
      Rep
      @Filozof; uskoro unbanovan, gmodovi na aparatima


    15. Like Tony Stark, hanoje se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 2145 od 2525 PrviPrvi ... 1145164520452095213521432144214521462147215521952245 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •