Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 713 od 741 PrviPrvi ... 213613663703711712713714715723 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 7,121 do 7,130 od 7401
    1. #7121
      Tallulah Hiykin avatar
      God is Great ✝
       
      Datum pristupanja
      Feb 2020
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      552
      Teme
      6
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      151
      Like (dobivenih)
      114
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Hawk Vidi poruku
      Tko prati tekme "repki"?

      Krama i Vlašić....
      Krama oduvijek podcijenjen i osporavan, po meni je on najbolji gol igrač nakon Davora Šukera...

      Vlašić sjajan...


      Ali mi smeta forsiranje Petkovica.
      "Expecting the world to treat you fairly because you’re an honest person is like expecting the bull not to charge you because you’re a vegetarian."


      FR / DM : nitroto RP: Tallulah Hiykin

    2. #7122
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,725
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2317
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tallulah Hiykin Vidi poruku
      Krama oduvijek podcijenjen i osporavan, po meni je on najbolji gol igrač nakon Davora Šukera...

      Vlašić sjajan...


      Ali mi smeta forsiranje Petkovica.
      Ma ne voli ga Dalić to je istina i ne dokazuje se na treninzima.

      Previše se opustio tijekom korone pa bi sve na "staru slavu".
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

    3. #7123
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Sutra se igra jedan od najvecih derbija Celtic - Rangers.

      U 13:30, eto ko ne zna da ne propusti, naravno ako volite gledati taj derbi, ja obozavam, najborbenija utakmica koju cu pogledati sigurno. Nikada nisu razocarali.

      Velika steta sto nije bilo gledaoca :/
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 17-10-20 at 14:59
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    4. Like Vito Bonnuci se sviđa ovaj post
    5. #7124

      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Poruke
      32
      Teme
      0
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      22
      Like (dobivenih)
      32
      Rep
      Navijac sam Arsenala i jako mi je tesko pao ovaj poraz

    6. #7125
      Tallulah Hiykin avatar
      God is Great ✝
       
      Datum pristupanja
      Feb 2020
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      552
      Teme
      6
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      151
      Like (dobivenih)
      114
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Drle Vidi poruku
      Navijac sam Arsenala i jako mi je tesko pao ovaj poraz
      Da se Arsenal povuče i uopce ne napadne u drugom poluvremnu je razocaravajuce...
      Jedna meni bitna stvar vezana za Arsenal me zanima zbog FPL Fantasya u kojem imam lakazeta, zasto lakazet nije igro zadnjih par utakmica i oce li dobti priliku da nastavi di je stao na pocetku sezone sa 3 gola.
      Drugo pitanje kad ce se Willian probuditi ?



      @Untitled-1;
      "Expecting the world to treat you fairly because you’re an honest person is like expecting the bull not to charge you because you’re a vegetarian."


      FR / DM : nitroto RP: Tallulah Hiykin

    7. #7126
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tallulah Hiykin Vidi poruku
      Da se Arsenal povuče i uopce ne napadne u drugom poluvremnu je razocaravajuce...
      Jedna meni bitna stvar vezana za Arsenal me zanima zbog FPL Fantasya u kojem imam lakazeta, zasto lakazet nije igro zadnjih par utakmica i oce li dobti priliku da nastavi di je stao na pocetku sezone sa 3 gola.
      Drugo pitanje kad ce se Willian probuditi ?



      @Untitled-1;
      Čini se da Arteta još ni sam ne zna koje igrače želi koristiti i koja je najbolja formacija za trenutni tim. S obzirom da je Martinelli ozlijeđen, očekivao sam da će rotirati Lacazetta i Nketiaha na vrhu napada, a on ide s Willianom kao lažnom devetkom, on će pak proigrati kad nađe bolju poziciju za njega u timu, ako se uopće uklopi, zasad strahujem da smo dobili novog Mhikitaryana.

      Inače što se Lacazetta tiče, mislim da on kraj sezone u Arsenalu neće dočekati, pa i ako bude, da će iduće ljeto otići. Arsenal ako želi biti top tim mora imati špicu koja može zabiti 20 golova u sezoni, ako to Lacazette nije uspio do 29. godine, neće nikada. Bolje je razvijati Nketiaha i Martinellija kad se oporavi, nego Lacu. U bitnijim tekmama kao što je ova protiv Cityja bila, pa je*emu što ne stavi Aubu na sredinu, kužim da je tip ubojit i s lijeva, no u tako velikoj tekmi opasniji bi bio u sredini što mu je prirodnija pozicija, ovako nije ništa mogao pokazati. Totalno promašena taktika, bolje je Arteti da to što prije posloži. Vrijeme je i da se vratimo na 4 igrača u obrani.

      U ostalim vijestima, nakon što ga se nije uvrstilo na popis igrača za Europsku Ligu, Ozil nije uvršten niti na popis igrača za Premier League, što vjerojatno znači kraj njegove igračke karijere u Arsenalu. Rekoh to prije, reći ću opet, ono što je dobio on 2018. u ugovoru, trebali su dati Ramseyu, a Ozila prodati makar za siću. Ramsey nije tehnički bolji od Ozila, no strast prema klubu nekad je i Ozilove sposobnosti nadmašilo, do ove godine mislim da je Ramsey mogao ostati na toj razini i sad biti bolji i korisniji nego što je Ozil. Nije ni sjena igrača u Juventusu što je bio u Arsenalu, igrač za ključne utakmice i pravi materijal za kapetana.

      Victoria Concordia Crescit

    8. Like Tallulah Hiykin se sviđa ovaj post
    9. #7127

      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Poruke
      32
      Teme
      0
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      22
      Like (dobivenih)
      32
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tallulah Hiykin Vidi poruku
      Da se Arsenal povuče i uopce ne napadne u drugom poluvremnu je razocaravajuce...
      Jedna meni bitna stvar vezana za Arsenal me zanima zbog FPL Fantasya u kojem imam lakazeta, zasto lakazet nije igro zadnjih par utakmica i oce li dobti priliku da nastavi di je stao na pocetku sezone sa 3 gola.
      Drugo pitanje kad ce se Willian probuditi ?



      @Untitled-1;
      Izgleda neko forsiranje Williana na laznoj 9... Vidi nakon prve utakmice Willian nije nista pokazao, dok je laca ipak koji gol ubacio, ali Arteta jos okusava formacije i taktike koje najbolje leze timu..

    10. #7128
      Tallulah Hiykin avatar
      God is Great ✝
       
      Datum pristupanja
      Feb 2020
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      552
      Teme
      6
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      151
      Like (dobivenih)
      114
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Drle Vidi poruku
      Izgleda neko forsiranje Williana na laznoj 9... Vidi nakon prve utakmice Willian nije nista pokazao, dok je laca ipak koji gol ubacio, ali Arteta jos okusava formacije i taktike koje najbolje leze timu..
      Nabijem ga na ***** prosuo sam vec neke bodove na fantasyu zbog toga jer imam lakazeta i ne zelim ga prodati jer je za cijenu u igrici najbolji preformans moze dati u RL ali jbg, po meni bi svakako treba igrati od prve on i auba su po meni jako dobra kombinacija, i steta sta nece vjervatno docekati potpis novog ugovora na emiratesu...
      btw žao mi je Ozila uvijek mi je bio drag igrač, ali sam si je kirv previše se zajebavao kao neki fortnite strimer ( i tako neke stvari ne sjecam se sad sta je sve bilo znam da je imo brutalno puno sati u igrici) i sad kad se odjednom "probudio" i zelio bi igrati nogomet sad su kao svi protiv njega ****ga buraz dansnji nogomet ne trpi zajebanciju svakog dana moras davati 100% na i izvan terena.Ali vjerujem da bi mu dobro doslo da ode iz Arsenala kad im uzme sve pare od ugovora i ode u neki klub sredine tablice bundeslige, i na neki ljepsi nacin od ovoga zavrsi karijeru.
      "Expecting the world to treat you fairly because you’re an honest person is like expecting the bull not to charge you because you’re a vegetarian."


      FR / DM : nitroto RP: Tallulah Hiykin

    11. #7129

      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Poruke
      32
      Teme
      0
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      22
      Like (dobivenih)
      32
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tallulah Hiykin Vidi poruku
      Nabijem ga na ***** prosuo sam vec neke bodove na fantasyu zbog toga jer imam lakazeta i ne zelim ga prodati jer je za cijenu u igrici najbolji preformans moze dati u RL ali jbg, po meni bi svakako treba igrati od prve on i auba su po meni jako dobra kombinacija, i steta sta nece vjervatno docekati potpis novog ugovora na emiratesu...
      btw žao mi je Ozila uvijek mi je bio drag igrač, ali sam si je kirv previše se zajebavao kao neki fortnite strimer ( i tako neke stvari ne sjecam se sad sta je sve bilo znam da je imo brutalno puno sati u igrici) i sad kad se odjednom "probudio" i zelio bi igrati nogomet sad su kao svi protiv njega ****ga buraz dansnji nogomet ne trpi zajebanciju svakog dana moras davati 100% na i izvan terena.Ali vjerujem da bi mu dobro doslo da ode iz Arsenala kad im uzme sve pare od ugovora i ode u neki klub sredine tablice bundeslige, i na neki ljepsi nacin od ovoga zavrsi karijeru.
      Ma prica je za pravdu muslimana u Kini, i ovi rekli da ce ukinuti prijenos Arsenala u Kini bude li on igrao, i eto uprava neda i nedaju Arteti da ga uključi vjerojatno bi dobio otkaz

    12. Like Tallulah Hiykin se sviđa ovaj post
    13. #7130

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,150
      Teme
      365
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2645
      Rep
      Kako god, mislim da zaradjuje sedmicno 350.000 eura, sjedeci na klupi. Ne znam sta ce u Arsenalu ako ce sjediti i gledati svaku tekmu sa tribine, nije bit zaradjivat, vec ostvariti karijeru i da tvoje ime bude poznato, doduse on i jeste poznat ali je to vise iz Reala i tadasnje ekipe.
      y legenda, ex rp admin

     

     
  • Stranica 713 od 741 PrviPrvi ... 213613663703711712713714715723 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •