Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 3942 od 4147 PrviPrvi ... 2942344238423892393239403941394239433944395239924042 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 39,411 do 39,420 od 41468
    1. #39411

      Datum pristupanja
      Mar 2021
      Poruke
      2
      Teme
      0
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1
      Like (dobivenih)
      2
      Rep
      Moj glas ide jon car

    2. Like On je Carr se sviđa ovaj post
    3. #39412
      On je Carr avatar
      Bolek moj najdrazi brat
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Poruke
      2,278
      Teme
      185
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      182 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      4814
      Like (dobivenih)
      3156
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Danilo! _123 Vidi poruku
      Moj glas ide jon car
      Kakva divna cast da je ovo prva poruka od Danila i bas glas za mene! Respect
      gg uzivajte own




    4. #39413
      Alessandro Valeri avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Poruke
      1,495
      Teme
      112
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      39 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      1519
      Like (dobivenih)
      1219
      Rep
      Moj glas ide za Carra!

      @Carr; nebo ti je granica



    5. Like On je Carr se sviđa ovaj post
    6. #39414
      Clarence Johnson avatar
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Dubrovačka Republika
      Poruke
      1,109
      Teme
      36
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      184
      Like (dobivenih)
      202
      Rep
      Moj glas za Carr-a IDE!!!!





    7. Like On je Carr se sviđa ovaj post
    8. #39415
      Raul Hernandez avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Bugojno
      Poruke
      2,424
      Teme
      203
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2709
      Like (dobivenih)
      3209
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Raul Hernandez Vidi poruku
      Ovaj post prvenstveno želim posvetiti pobjedniku VS Lige. Drugu sezonu u ovom takmičenju je uzeo opet naš član.



      Dobro ste pročitali, naš Jon Carr je trenutno najbolji vser na CH i ovim putem mu čestitam u ime LCN lidera i članova. @Carr;

      Nakon što sam mu čestitao, mogu ga i ismijavati onda. Pa da krenemo sa postom za glupana/glupačicu tjedna u LCN.

      Jon Carr - Najjači VSer


      Carr opljačkao banku. Mi ostali ga čekamo da siđe i da dostavimo torbu do baze, ali ga Krzna u međuvremenu nokautirao na liftu...


      Carr vidno ljut počeo psovati jer ga Krzna nakon nokautiranja i zavezao...


      Odlučio je skočiti i kucati /refresh blizu dna, ali kad je svezan tu komandu ne može koristiti i poginuo je.



      Imamo i video na kojem se vidi kako Carr ne može izaći sa lifta i voza se gore-dole xaxa.


      Nakon jedne teritorije Krzna šalje Carra na drugu. Tj. na teritoriju zvanu "smeće" ili "Carrov dom".


      Carr je jako poslušan i puno voli svoj dom pa je ispoštovao svog lidera.


      Carr i zauzimanje teritorije. Vidi se iznad radara dole lijevo gdje je pickup teritorije, a Carr se pomjerio 10ak metara i prekinulo se zauzimanje.



      Navodno su svi drugi krivi, a samo on nije...



      Carrov propali pokušaj da uhvati nekoga na foru auta zvanog Yosemi......



      Koliko moraš biti glup od 0 do Carr da te obori 1 metak dgla sa zgrade??



      Carr i ja na testiranju eventa. Imao je 1. mjesto, ali pred sami kraj ima fora na skoku. Meni nije uspjela, a njemu još manje.
      Pokvario je auto i nije mogao dovršiti event, prestignem ga i završim event kao 1.

      Mate Žito - Modni mačak



      Reklama za brata Matu!


      Mujo pokušava prosuti foru stariju od vatre.



      Ali pošto je Mate u pitanju uspijeva mu..





      Nakon što smo zauzimali teritoriju kod naše baze, Mate pita hoćemo li ići dalje zauzimati.
      Rekli smo mu Digi i ja kako se ne može zauzeti teritorija iza 2h, ali je on uvjeren kako može.





      Nakon Matinog turpijanja odlučim se otići sa njim na drugu teritoriju i uvjeriti ga kako neće moći zauzeti.


      Mate u pokušaju da pokrene teritoriju.


      Mate 5 sekundi nakon pokušaja sjeda u auto i samo šuti jer vidi da je ispao glup...



      Kao i svaki put kad Mate uđe na samp psuje na druge igrice. Ovoga puta na SoT, igrica za koju je Mate rekao da igra iz zezancije i da se opusti malo.



      Ali kao što vidimo ta smirijuća i opuštajuća igrica izbila mu je 3god. života.





      Da stvari budu gore još mu je i Riki dodavao sol na ranu, govoreći mu šta je sve mogao za te pare xaxa.


      FBI open up..

      Ricky Black - Voditelj


      U pola wara Riki zbunjeno pita sa kime igra, a Krzna mu objašnjava.


      Riki na spawnu sreće Lulu i pita ga čiji je on. Iako mu je Krzna pola minute prije objasnio sa kime igra i još sad imaju crni i bijeli skinovi za timove..


      Riki po treći put u 2-3min. zbunjeno pita za timove. Pomiješao je nickove Mali Mate koji je igrao kod njega i Mate Žito koji je bio protiv njega.



      Govorim Rikiju kako je u RL kao Ante dobar, a na igrici kao Riki da nije.
      Njegov odgovor na sve to je kako on RPa i "glumi" da je glup na igrici.


      Ovdje Krzna pada na Rikijevu foru, ali Digi i Krzna odlučuju uvjeriti Rikija u suprotno.



      Rikijevo napuštanje igrice je dokaz kako je ispao ogorčen i da su ga uspjeli isprovocirati i uvjeriti da je on jedini ispao glup.


      Ne znam šta je točno ovdje bilo, osim što je Riki bio jeban od grupe pedera.

      Monica Violante - Hanoje



      Naš tadašnji najnoviji član koji je tek ušao u LCN, već je počeo šprdati Hanu.


      Hana mu je rekla da nam ispriča neki vic, a on je na sve to samo napisao "Hana je pametna". hahaha




      Hana i njeno glupiranje dok je war u toku. Pokušavala je teglu otvoriti, ali je vjerovatno vrtila u krivu stranu kako je i Krzna rekao...


      Lula pita Hane jel je hapse u PD.



      Pošto je Hana imala lisice i nije mogla odgovoriti na /f chat. Napisala je odgovor preko /smsoglas i završila je u zatvoru prije vremena.

      Ako ste pomislili da je tjedan bio malo glup varate se, jer ovo što sada slijedi teško da će biti ponovljene veće provale.

      Carr, Riki i Žito




      Prvo da pojasnim, Carr i Žito su se prepirali i psovali jedan drugome.
      Dolazi Riki kao grom iz vedra neba i pita ih tko je pametniji od njih dvojice i da dokažu.




      Mate u startu pokazuje nesigurnost i strah od Carra.



      Voditelj govori pravila.




      Prvo pitanje i odgovori..



      Čekaj šta, voditelj dao pitanje na koje ni on ne zna odgovor i daje bod Mati jer se prvi javio?? HAHAHA





      Drugo pitanje i odgovori, Car izjednačio na 1:1.




      Treće pitanje i odgovori, Riki je dao Mati bod za 2:1.












      Četvrto pitanje i mnogobrojni odgovori. Riki kaže kako je točan odgovor bio "Martinović", ali da to nitko nije rekao. Očito je voditelj ćorav.


      Ispravka Rikija za točan odgovor, ali ipak daje bod Carru za 2:2.


      Kviz je inače organizovan da se vidi tko je pametniji od njih dvojice. Na pitanje tko je gluplji su odgovorili sa "ja"???




      Pošto je Carr prvi rekao da je njegov suparnik gluplji od njega Riki mu je dao bod za 3:2.


      Riki kaže da im ja postavim jedno pitanje i Carr se odmah javlja na /sms i uliziva se da mu kažem točan odgovor.



      Pitao sam ga koga da wina, on opet ponavlja i nasjeda na foru.



      Šesto pitanje i odgovori. Odlučujem dati bod Mati za 3:3.










      Carru je bilo krivo što nije dobio bod za ovo matematičko pitanje pa smo imali malu raspravku. Ukratko, **** lud zbunjenog.












      Sedmo pitanje i odgovori. Nitko nema pojma o čemu je Riki pisao, ali odlučio je dati bod Carru jer se Mate bunio i rekao Rikiju da je glup.





      Osmo pitanje i odgovori. Ne zna se ni dan danas tko je dobio bod.








      Deveto pitanje u kojem također nema nikome boda jer ih je Riki šprdao i napravio majmunima.








      Nakon duge borbe imamo pobjednika. Carr pobjeđuje sa rezultatom 5:3.





      Mate se pobunio i govorio je kako su trebali ići na 2 razlike, jer je navodno rezultat bio 4:4.




      Rekli smo Carru ako ne pruži Mati revanš da ćemo upisati 1:1 konačni rezultat jer je mislio pobjeći off.
      Carr je odlučio ostati, jer voli pobjediti makar se u govno igralo.



      Nova pravila su uvedena i imali su vrijeme od 20 sekundi za odgovor, da ne bi slučajno našli odgovore preko googlea.




      Na prvo pitanje nitko nije točno odgovorio. Sve i da su odgovorili točno ne bi dobili bod, jer ni naš savršeni voditelj ne zna odgovore.



      Ovdje su očigledno koristili google pa smo smanjili vrijeme odgovora na 10 sekundi.






      Nažalost i nakon trećeg pitanja nemamo točan odgovor. Ne zna se jesu li pitanja i voditelj glupi ili su naši kanditati retardirani kako Riki kaže.


      Brt ovdje sam i ja ispao glupko. Muji objašnjavam šta se dešava i napišem da igraju kviz Žito vs Mate. lol



      Opet voditelj ispada gluplji od kandidata. Dao je Mati prvi bod za vodstvo od 1:0, jer je znao odgovor, a Riki nije. wtf?
      Usput zaboravio je dokle se igra.
      Carr je ovdje bio blizu kicka jer je rekao kako ne pije pivu...







      Hahahaha, da izvine mlađa populacija ispod 18god. ali ovo nema u pički materinoj. Krasan nam je voditelj.




      Mate povećava prednost na 2:0. Riki kao voditelj nije upratio rezultat.



      Imali su još jedno pitanje od mene i nisu znali odgovor. Mate kaže da se Sava uljeva u Dunav, valjda obratno. lol



      Ovdje je Carr smanjio Matinu prednost na 2:1. Spamao je 10ak brojeva i nigdje nije napisao 9, mora da je Riki primio neki mito zbog ovog boda.



      Pokušao sam ih zbuniti dok čekaju Rikijevo pitanje, ali vidi se kako su naši kandidati dobro skoncentrisani.




      Na ovo pitanje nismo imali točan odgovor.


      Riki postavlja pitanje, ali ni sam nije siguran jesmo li imali točan odgovor. Nakon VAR provjere ustanovilo se kako je Carr izjednačio na 2:2.



      Brzinski preokret Carra na 3:2.


      Carr još jedan brzinski bod dobija za vodstvo od 4:2. Mate se žalio na Non RP koji rade Riki i Carr??



      Riki je povikao kako Carr odustaje jer je htio ići srati. lol
      Ponavljam opet svoju rečenicu "igra dalje pa makar se i usro".


      Jedno vrlo sumnjivo pitanje. Carr je taman došao do Rikija i Mate dok su se oni dogovarali. Mate nudi Rikiju pare za odgovor.
      Nakon postavljenog pitanja Mate odmah odgovara točan odgovor i Riki mu upisuje 3 bod. Sada je rezultat 4:3 za Carra.


      Nakon što su nudili Rikiju mito preko /w. On im je namjerno napisao pogrešne odgovore i napisao pitanje.
      Pošteno ih je namagarčio jer su dali odgovore kao iz topa Francuska i Španjolska da im je glavni grad Helsinki.
      Carr je prije skužio kako ih je Riki prevario i brzo promijenio svoj odgovor na Finska.



      Nakon VAR provjere bilo je sve čisto. Carr je upisao točan odgovor u 10 sekundi i pobjedio sa rezultatom 5:3.




      Nastaje smijeh na Matin račun. Mogu vam samo reći da je bio vidno ogorčen nakon duplog poraza od Carra.


      Mujo je u svemu tome izjavio jednu zanimljivost...



      Riki je predložio da nekome da mini pobjedu od jednog pitanja. Naravno u dogovoru sa Matom jer je ovaj odmah dao točan odgovor.
      Kako god Carr 2 velike pobjede, Mate jednu malu.


      Imali smo i finalno pitanje za kraj. Riki je opet ponudio mati "krivi" odgovor. Naveo sam pod navodne znake riječ "krivi", jer je samo točan onaj odgovor koji Riki kaže. Jer je on voditelj ovog takmičenja. Da nastavim pisati šta se desilo, šapnuo mu je na /w da odgovori Ricky Black i postavio je pitanje tko je najgluplji na serveru. Mate odgovara kao iz topa Ricky Black, a Carr odgovara Mate Žito. Riki se kao naljuti na Matu i odluči dati Carru pobjedu u finalnom pitanju.


      Meni i Carru je to bilo smiješno, a Mate je bio "malo" ogorčen jer ga je Riki namagarčio po tko zna koji put.


      Riki koliko god da je glup, nije mogao biti gluplji od Carra i Mate. Uzimao je mito i trollao ih.
      Voditelja nećemo mijenjati, dao je čak i dobar prijedlog da se uvede neka igra u LCN tipa "Potjera".
      Mate je izvalio glupost gdje je rekao kako će on i Carr biti pametni lovci koji će igrati protiv ostalih natjecatelja. haha
      I za kraj potvrđujem svoje riječi da je Riki najzajebaniji voditelj, ponudi netočne odgovore i samo šprda.


      Mislim da ime naše ulice dovoljno govori o nama kakvi smo...
      Usput nešto smiješno tu vidim. Ulica Glupana, a vlasnik ulice je Jon Carr tj. Ulica Jon Carra Glupana. hm
      @Anamarija; je imala želju da ponedjeljkom ujutru uz kaficu pročita post za glupana/glupačicu. Pa eto, dobro jutro i uživaj u postu.
      Ne budeš li zadovoljna tebi ću uručiti titulu. Hehe šalim se il' se možda ne šalim?

      Forum brani duge tekstove pa ste ostali uskraćeni za Bonus gluposti i za neke manje gluposti od ostalih članova.

      Ajmo glasovi!

      Nakon guste borbe sa puno preokreta u glasovima, titulu glupana osvaja i vraća se na tron:

      Jon Carr

      Čestitke @Carr;
      Glasovi:

      Carr 18 (Ryota, Almin, Anamarija, Hawk, Carr, Marin, Čarli, Kalle, Lula, Carlos, Danilo, Stevo, Ado, Nerko, Victor, Mujo, Paoli i Shelby)
      Riki 13 (Renčo, Nikša, Hana, Garo, Digi, Alfo, Jorek, Uroš, Krzna, Mario, Fleč, Riki i Žik)
      Digi 1 (Sara) ?

      Činilo se kako će Riki ostati na tronu, vodio je čak za 5-6 glasova, ali Carrovi glasači nisu odustali.
      Imamo novog kralja na tronu sa nevjerovatnih 18 glasova, što je rekord do sada.

      Još jednom iskrene čestitke pobjedniku @Carr;
      Posljednje uređivanje od Raul Hernandez : 30-03-21 at 20:09


    9. Like s h e l b y, powerful, On je Carr, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    10. 30-03-21, 19:14
      Razlog
      kasno

    11. 30-03-21, 19:21

    12. #39416
      s h e l b y avatar
      Kupujem drva
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Apr 2016
      Lokacija
      B.B.B. Virovitica
      Poruke
      4,337
      Teme
      274
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      47 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1162
      Like (dobivenih)
      1285
      Rep
      @Carr;
      Stožer ti predaje pehar


    13. #39417
      powerful avatar
      Uspavano
       
      Datum pristupanja
      Oct 2011
      Poruke
      925
      Teme
      54
      CHB
      42
      Spomenut(a)
      24 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      452
      Like (dobivenih)
      360
      Rep
      Prijedlog za novi nick Glu_Pann slaze mu se i sa brojem slova a usput ima kompletnu biografiju u 6 slova

    14. #39418
      On je Carr avatar
      Bolek moj najdrazi brat
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Poruke
      2,278
      Teme
      185
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      182 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      4814
      Like (dobivenih)
      3156
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od s h e l b y Vidi poruku
      @Carr;
      Stožer ti predaje pehar

      Pa ovo je sjajno!!!!!!!!!!! Hahahahahahahahahahahaha
      gg uzivajte own




    15. Like s h e l b y, Raul Hernandez se sviđa ovaj post
    16. #39419
      Mauro Vitelli avatar
      ƋZG
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      u Jon_Carr srcu
      Poruke
      25,042
      Teme
      91
      CHB
      655
      Spomenut(a)
      258 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      16 min
      Like (kliknutih)
      7279
      Like (dobivenih)
      4566
      Rep
      Ma vi niste glupani vi ste obicni kompleksasi neizlecivi !

      Ko se ne slaze sa ovim neka mi posalje broj mobitela da mi to kaze u uho

    17. #39420
      Scar avatar
      .
       
      Zgrozeno
       
      Datum pristupanja
      Dec 2015
      Lokacija
      Mostar
      Poruke
      881
      Teme
      31
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      53 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      874
      Like (dobivenih)
      976
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Dena Izbornyk Vidi poruku
      Ma vi niste glupani vi ste obicni kompleksasi neizlecivi !

      Ko se ne slaze sa ovim neka mi posalje broj mobitela da mi to kaze u uho

      063-624-106, cujemo se

    18. Like Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 3942 od 4147 PrviPrvi ... 2942344238423892393239403941394239433944395239924042 ... PosljednjePosljednje

    Oznake za ovu temu

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •