Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 3769 od 3824 PrviPrvi ... 276932693669371937593767376837693770377137793819 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 37,681 do 37,690 od 38237
    1. #37681
      Tommy Kiryakov avatar
      HITMAN AGENCY LEGEND
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2015
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      993
      Teme
      45
      CHB
      280
      Spomenut(a)
      24 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      1260
      Like (dobivenih)
      638
      Rep
      Satanak u 20:00 !
      Prisustvujte historijskom trenutku u kojem će mlade nade Esad i Bajro dobitii r down

    2. Like Ocelot, Storm Shadow se sviđa ovaj post
    3. #37682
      Storm Shadow avatar
      ?
       
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Poruke
      2,368
      Teme
      275
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      1089
      Like (dobivenih)
      968
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tommy Kiryakov Vidi poruku
      Satanak u 20:00 !
      Prisustvujte historijskom trenutku u kojem će mlade nade Esad i Bajro dobitii r down

      Mislim da me veceras nema
      YG Legend | PS Legend



    4. Like Tommy Kiryakov, Ocelot se sviđa ovaj post
    5. #37683
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,380
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2462
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tommy Kiryakov Vidi poruku
      Satanak u 20:00 !
      Prisustvujte historijskom trenutku u kojem će mlade nade Esad i Bajro dobitii r down
      Zar su oni veci rank od najmanjeg?


    6. #37684
      Tommy Kiryakov avatar
      HITMAN AGENCY LEGEND
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2015
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      993
      Teme
      45
      CHB
      280
      Spomenut(a)
      24 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      1260
      Like (dobivenih)
      638
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gary Bond Vidi poruku
      Zar su oni veci rank od najmanjeg?
      Eto koliko si aktivan

    7. Like Ocelot se sviđa ovaj post
    8. #37685
      Ocelot avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2014
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,351
      Teme
      261
      CHB
      301
      Spomenut(a)
      90 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      36 min
      Like (kliknutih)
      2401
      Like (dobivenih)
      1877
      Rep
      Ekipa, kao što neki već znaju, večeras posljedni put vodim sastanak i napuštam lider poziciju. Preuzeo sam tu odgovornost 21.7. prošle godine zajedno sa svojim drugom @Semyon Ignatyev; u namjeri da podignemo organizaciju i vratimo je tamo gdje pripada. Veoma brzo se podiglo ogromno zainteresovanje, pa su nam se mnogi pridružili. Nije mi neki primarni cilj bio napraviti najbolju war organizaciju ili organizaciju koja će držati sve teritorije, cilj je bio okupiti jednu kvalitetnu ekipu za druženje, sprdanje na ts3/discordu. Svakako da jesmo imali simpatičnu ekipu, pričali smo, zezali se, često uzimali pljačke. Dosta i starijih i novih igrača je to prepoznalu, pa su dolazili kod nas.

      Svakako da me malo razočaralo što se ta ekipa nije mogla sve vrijeme držati na okupu, nažalost znalo se dešavati da dođe do nesuglasica ili da neki jednostavno pronađu nešto što je njima ipak bolje i zanimljivije i napuste nas. Neki također zbog RL obaveza. Opet, ja sam svakako zadovoljan i svojim radom i ekipom koju imamo. Lider sam nekih sedam i po mjeseci i mijenjali su se članovi, dolazili, odlazili, ali gledao sam uvijek da imamo jednu finu ekipu na okupu. Mnogi znaju da sam gledao da svima pružim šansu, nekima čak i drugu, treću. Dosta vas je mislilo i da pretjerujem s tim, šta je tu je, nećete mi zamjeriti.

      Ima više razloga zašto sam došao do zaključka da bi najbolje bilo da se povućem kao lider. Prije svega, u namjeri da stvorim jednu dobru ekipu i da to držim na nivou, nažalost, nenamjerno sam previše zapostavio RL. Nisam nikad htio staviti igru iznad RL, ali desilo se da to nenamjerno uradim. Vrijeme je da se posvetim svom životu i sredim i ispravim neke stvari. Drugo, koliko god da je zanimljivo voditi organizaciju, stvarati nešto od toga, toliko je i stresno. Ko me poznaje, mogao je vidjeti da sam prililčno osjetljiva osoba, pa se tako vrlo brzo iznerviram, pa me i razočaraju neke stvari, obično zbog prevelikih očekivanja. Na to sve, ja sam kao lider svaki dan morao biti tu, pratiti situaciju, nerijetko sam čak i sa odsustva zbog ispita morao ulaziti IG. Na kraju krajeva, ovo je opet igra i nema potrebe da se pretjerano uznemiravam oko tih stvari, nakon ovoliko vremena, vrijeme je da prije svega odmorim, da ohladim od igre i obaveza koje mi ona stvara.

      Svakako, ostajem tu kao član organizacije, tu i tamo ću ulaziiti, svakako imam DJ Voditelj obaveze, ali eto već me manje vidite IG, imam ipak fakultet, neke projekte mimo fakulteta, pa i neke druge RL stvari kojima se moram posvetiti, da ne nabrajam. Momci koji će zamjeniti Damču i mene svakako imaju iskustva sa vodstvom organizacije i sigurno da će sad za sad voditi organizaciju bolje nego ja koji sam stvarno umoran. Valja i odmoriti.

      Nećete zamjeriti na dugom postu, ipak sam ovo jako dugo vodio pa sam osjetio potrebu da ga napišem. Zahvalio bih se apsolutno svima koji su bili dio ovoga od mjeseca jula do sad. Hvala vam svima na lijepom druženju i doprinosu organizaciji. Ako sam prema nekome bio neugodan u nekim momentima kad sam neraspoložen ili iznerviran, izvinjavam se.

      Vjerujem da novim/starim liderima ostavljam jednu dobru i kvalitetnu organizaciju na koju će oni pripaziti. Ljestvica je podignuta. Svakako da ostajem dio ekipe, ulazit ću tu i tamo kad imam vremena. Vidimo se i hvala vam svima!

    9. #37686
      Tommy Kiryakov avatar
      HITMAN AGENCY LEGEND
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2015
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      993
      Teme
      45
      CHB
      280
      Spomenut(a)
      24 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      1260
      Like (dobivenih)
      638
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Jack Ocelot Vidi poruku
      Ekipa, kao što neki već znaju, večeras posljedni put vodim sastanak i napuštam lider poziciju. Preuzeo sam tu odgovornost 21.7. prošle godine zajedno sa svojim drugom @Semyon Ignatyev; u namjeri da podignemo organizaciju i vratimo je tamo gdje pripada. Veoma brzo se podiglo ogromno zainteresovanje, pa su nam se mnogi pridružili. Nije mi neki primarni cilj bio napraviti najbolju war organizaciju ili organizaciju koja će držati sve teritorije, cilj je bio okupiti jednu kvalitetnu ekipu za druženje, sprdanje na ts3/discordu. Svakako da jesmo imali simpatičnu ekipu, pričali smo, zezali se, često uzimali pljačke. Dosta i starijih i novih igrača je to prepoznalu, pa su dolazili kod nas.

      Svakako da me malo razočaralo što se ta ekipa nije mogla sve vrijeme držati na okupu, nažalost znalo se dešavati da dođe do nesuglasica ili da neki jednostavno pronađu nešto što je njima ipak bolje i zanimljivije i napuste nas. Neki također zbog RL obaveza. Opet, ja sam svakako zadovoljan i svojim radom i ekipom koju imamo. Lider sam nekih sedam i po mjeseci i mijenjali su se članovi, dolazili, odlazili, ali gledao sam uvijek da imamo jednu finu ekipu na okupu. Mnogi znaju da sam gledao da svima pružim šansu, nekima čak i drugu, treću. Dosta vas je mislilo i da pretjerujem s tim, šta je tu je, nećete mi zamjeriti.

      Ima više razloga zašto sam došao do zaključka da bi najbolje bilo da se povućem kao lider. Prije svega, u namjeri da stvorim jednu dobru ekipu i da to držim na nivou, nažalost, nenamjerno sam previše zapostavio RL. Nisam nikad htio staviti igru iznad RL, ali desilo se da to nenamjerno uradim. Vrijeme je da se posvetim svom životu i sredim i ispravim neke stvari. Drugo, koliko god da je zanimljivo voditi organizaciju, stvarati nešto od toga, toliko je i stresno. Ko me poznaje, mogao je vidjeti da sam prililčno osjetljiva osoba, pa se tako vrlo brzo iznerviram, pa me i razočaraju neke stvari, obično zbog prevelikih očekivanja. Na to sve, ja sam kao lider svaki dan morao biti tu, pratiti situaciju, nerijetko sam čak i sa odsustva zbog ispita morao ulaziti IG. Na kraju krajeva, ovo je opet igra i nema potrebe da se pretjerano uznemiravam oko tih stvari, nakon ovoliko vremena, vrijeme je da prije svega odmorim, da ohladim od igre i obaveza koje mi ona stvara.

      Svakako, ostajem tu kao član organizacije, tu i tamo ću ulaziiti, svakako imam DJ Voditelj obaveze, ali eto već me manje vidite IG, imam ipak fakultet, neke projekte mimo fakulteta, pa i neke druge RL stvari kojima se moram posvetiti, da ne nabrajam. Momci koji će zamjeniti Damču i mene svakako imaju iskustva sa vodstvom organizacije i sigurno da će sad za sad voditi organizaciju bolje nego ja koji sam stvarno umoran. Valja i odmoriti.

      Nećete zamjeriti na dugom postu, ipak sam ovo jako dugo vodio pa sam osjetio potrebu da ga napišem. Zahvalio bih se apsolutno svima koji su bili dio ovoga od mjeseca jula do sad. Hvala vam svima na lijepom druženju i doprinosu organizaciji. Ako sam prema nekome bio neugodan u nekim momentima kad sam neraspoložen ili iznerviran, izvinjavam se.

      Vjerujem da novim/starim liderima ostavljam jednu dobru i kvalitetnu organizaciju na koju će oni pripaziti. Ljestvica je podignuta. Svakako da ostajem dio ekipe, ulazit ću tu i tamo kad imam vremena. Vidimo se i hvala vam svima!
      Jedan je afoo majstor svog zanata !

    10. Like Ocelot, A r k o, Damco se sviđa ovaj post
    11. #37687
      Ocelot avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2014
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,351
      Teme
      261
      CHB
      301
      Spomenut(a)
      90 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      36 min
      Like (kliknutih)
      2401
      Like (dobivenih)
      1877
      Rep
      Večeras ćemo se sastati kad se otvori server.

    12. Like A r k o se sviđa ovaj post
    13. #37688
      Tommy Kiryakov avatar
      HITMAN AGENCY LEGEND
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2015
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      993
      Teme
      45
      CHB
      280
      Spomenut(a)
      24 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      1260
      Like (dobivenih)
      638
      Rep
      Cim se otvori server probat cemo odrzati sastanak

    14. Like A r k o se sviđa ovaj post
    15. #37689
      Alexander Kiryakov avatar
      HITMAN AGENCY ONE AND ONLY!
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Poruke
      227
      Teme
      17
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      202
      Like (dobivenih)
      109
      Rep
      Hvala Afa na ponovo ukazanom povjerenju da baš meni ustupis svoje mjesto..Cijenim to,kao sto bi i svi trebali jer si mnogo uradio za H u ovom periodu vodstva..Trenutna ekipa je izuzetno dobra i Amco i ja cemo se potruditi sto vise mozemo da opravdamo i budemo tu za sviju Vas..Dajte da fino iskoristimo ovo slobodno vrijeme sto budemo IG,da se druzimo,zezamo i akcijamo.Nadam se da cemo fino surađivati,a budite sigurni da cemo gledati da budemo sto bolji i uzvratimo duplo

    16. #37690
      Ocelot avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2014
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,351
      Teme
      261
      CHB
      301
      Spomenut(a)
      90 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      36 min
      Like (kliknutih)
      2401
      Like (dobivenih)
      1877
      Rep
      Esadu i Bajri od srca želim sretan Dan žena.

    17. Like Damco, Tommy Kiryakov, Alexander Kiryakov se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 3769 od 3824 PrviPrvi ... 276932693669371937593767376837693770377137793819 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •