Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 112 od 176 PrviPrvi ... 1262102110111112113114122162 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1,111 do 1,120 od 1751
    1. #1111

      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      100
      Teme
      5
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      107
      Like (dobivenih)
      324
      Rep
      Prvo cu Skyrim zavrsit pa cu se prebacit na online iznenadjen sam Skyrimom fakat, kad skontam da sam zavrsio drugu glavnu misiju bukvalno poceo pricat sa narodom, pa zavrsio u Riftu pa tamo postajo lopov pa zaspem pa me otme Brotherhood pa ubijem kralja pa se sve izdesava, da bih nakon 10 dana igranja vratio se do 3 misije u igri, ludilo haha

    2. #1112
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep


      Za pocetak
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    3. #1113

      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Lokacija
      3LJ
      Poruke
      1,329
      Teme
      72
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      834
      Like (dobivenih)
      536
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od TSC4Life Vidi poruku
      Prvo cu Skyrim zavrsit pa cu se prebacit na online iznenadjen sam Skyrimom fakat, kad skontam da sam zavrsio drugu glavnu misiju bukvalno poceo pricat sa narodom, pa zavrsio u Riftu pa tamo postajo lopov pa zaspem pa me otme Brotherhood pa ubijem kralja pa se sve izdesava, da bih nakon 10 dana igranja vratio se do 3 misije u igri, ludilo haha
      Sumnjam da ces to završit hahahaha

    4. #1114
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      Jos jedan video mene i guilda u kojem sam, rokamo world bossove po DLC oblastima ^_^

      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    5. Like Tony Stark se sviđa ovaj post
    6. #1115

      Datum pristupanja
      Mar 2016
      Poruke
      404
      Teme
      29
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      26 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      737
      Like (dobivenih)
      329
      Rep


      Ne znam da li sam u ovoj temi govorio da su moji planovi graditi quad monitor setup, no evo da se pohvalim da dobro napredujem u tome . Ovo je samo djelić onoga što ja zapravo želim napraviti iako sam i sa ovim prezadovoljan jer je ispalo i bolje nego što sam očekivao, uglavnom čekam da mi stigne TV i moram uzeti držače za monitore (wall stands koji su 35€ po komadu, što mi je trenutno malo previše ulaganja pa će pričekati koji tjedan dok ne rješim ostata). Nažalost sad ću morat mjenjat svoju GTX 980 Ti, jer je ovo rezolucija 5760x1080, što je ogromna rezolucija, dovodi do toga da imam 150fps u CSGO-u, a da ne govorim o ostalim igricama.
      Btw. za igrače CSGO-a, na slici možete vidjeti da ukoliko posjedujete 3 monitora, to je kao da imate nazovimo 'wallhack' jer imate dosta veći kut gledanja zbog nova 2 monitora. Radi se o 2xMG248QR(144hz) i 1xPG248QR(180Hz).
      @almightyalfo; pošto smo već pričali dosta o setupu, šta kažeš o ovome?

    7. #1116
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od BEASTMODE Vidi poruku


      Ne znam da li sam u ovoj temi govorio da su moji planovi graditi quad monitor setup, no evo da se pohvalim da dobro napredujem u tome . Ovo je samo djelić onoga što ja zapravo želim napraviti iako sam i sa ovim prezadovoljan jer je ispalo i bolje nego što sam očekivao, uglavnom čekam da mi stigne TV i moram uzeti držače za monitore (wall stands koji su 35€ po komadu, što mi je trenutno malo previše ulaganja pa će pričekati koji tjedan dok ne rješim ostata). Nažalost sad ću morat mjenjat svoju GTX 980 Ti, jer je ovo rezolucija 5760x1080, što je ogromna rezolucija, dovodi do toga da imam 150fps u CSGO-u, a da ne govorim o ostalim igricama.
      Btw. za igrače CSGO-a, na slici možete vidjeti da ukoliko posjedujete 3 monitora, to je kao da imate nazovimo 'wallhack' jer imate dosta veći kut gledanja zbog nova 2 monitora. Radi se o 2xMG248QR(144hz) i 1xPG248QR(180Hz).
      @almightyalfo; pošto smo već pričali dosta o setupu, šta kažeš o ovome?
      mfw I see your post


      Ja sam skoro uzeo novi headset samo, HP Omen 800, prezadovoljan sam, lagane su sluske i veoma kvalitetne. Podsecaju me na HyperX Cloud, mada su nesto malo jeftinije. Slusalice su me izasle oko 80 eura.

      Sad planiram da uzmem 144hz monitor, i kopkam se izmedju nekoliko brendova
      Posljednje uređivanje od Archer : 25-06-19 at 19:03
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    8. #1117

      Datum pristupanja
      Mar 2016
      Poruke
      404
      Teme
      29
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      26 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      737
      Like (dobivenih)
      329
      Rep
      Ne znam šta bi ti rekao, isto tako sam ja izgledao prije par godina kada bi gledao tuđe slike setupova(mislim nije baš da nije sad tako kad naletim na nešto što mi se baš sviđa al' hajd) malo po malo i skupi se, gradiš jedno po jedno.

      Što se tiče slušalica, iskren da ti budem nisam nikad ni čuo za tu marku slušalica pa ih ne mogu komentirati(ne kažem da su loše ili nešto još gore nedaj Bože nego samo realnost što se mene tiče jer ne pratim ništa od slušalica osim Logitecha, Asusa, audio tehnica za glazbu i slične). Ja trenutno koristim Asus ROG Centurion 7.1 i ne znam šta bi ti rekao, kontam da ih promjenim u skorije vrijeme za Logitech G935, ove su mi preteške, mikrofon im je užasan(nećeš vjerovat kada igram MP igrice koristim mikrofon iz trgovine od 3-4€ koji je bolji nego na njima) iako su to slušalice od 250€ ali eto, očito sam se zeznuo-iako što se tiče samog zvuka tu se ne mogu požalit, al' kad imaš neki gaming session od par sati igranja ili duže, onda glava više počne bolit koliko su teške i velike.

      Ja sam dugo vremena gledao šta ću uzeti kao triple monitor setup jer sam htio i dalje ostaviti svoj glavni monitor da bude u sredini(morao sam pazit da ne bude razlika u panelima i sličnim stvarima kako nebi došlo do nekog ružnog izgleda-mislim na gledanja u monitore). Prijatelj mi koristi VG248QE i platio ga je oko 200€, on kaže da je prezadovoljan sa njim, a što se tiče Zowievog, jedan od najboljih "budget" 144Hz monitora, vjerujem i najbolji po komentarima drugih, iako dok ne vidim sam o čemu se radi, ne volim baš komentirati. Samo ti mogu reći da kad pređeš sa 60/75Hz monitora na 144Hz, osjećaj je izvanredan.

    9. #1118
      Jorek Birnison avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,907
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3056
      Like (dobivenih)
      3775
      Rep
      Imam ja taj zowie, neces pogresiti
      blood makes you related, loyalty makes you family



    10. Like Beastmode se sviđa ovaj post
    11. #1119
      Stevy_Linglet avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      26,308
      Teme
      399
      CHB
      600
      Spomenut(a)
      138 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1635
      Like (dobivenih)
      2548
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od almightyalfo Vidi poruku
      mfw I see your post


      Ja sam skoro uzeo novi headset samo, HP Omen 800, prezadovoljan sam, lagane su sluske i veoma kvalitetne. Podsecaju me na HyperX Cloud, mada su nesto malo jeftinije. Slusalice su me izasle oko 80 eura.

      Sad planiram da uzmem 144hz monitor, i kopkam se izmedju nekoliko brendova
      ja ti imam taj benq monitor, samo xl2411z, nije p nego z, to je valjda starija verzija, jer kad sam kupovao nije ni bilo p verzije, prezadovoljan sam, samo su mu malo boje uzasne, ali naviknes se

    12. #1120
      Tony Stark avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      In loving memory.
      Poruke
      936
      Teme
      79
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      51 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      1056
      Like (dobivenih)
      1042
      Rep
      Kada uzimas monitor gledas vise faktora, GSYNC, amd freesync, black equalizer, DyAc, razlucivost boja, rezoluciju itd itd...

      Ali glavna stvar sto zelis je preci sa 60 na 120+ HZ monitor.
      Ima milion monitora 120+hz koji nemaju nikakve dodatne gluposti, iskreno ja imam ASUS LED VG248QE i BenQ Zowie XL2411z.

      Benq je izgubio na kvaliteti boja jer ima black equalizer, dok Asusov VG ima 3D nvidia koji se vise ne koristi, a boje su mu duplo jace, pogotovo u Game modu.

      Kako bilo, nikad neces ni gledat te ostale gluposti najvaznije ti je da imas 120hz+, i da tvoje racunalo to moze terat, inace ces imat input lag koji je jako zajeban uz frame drop.
      @BEASTMODE; tebi trebaju slusalice tipa HyperX cloud flight, em su wireless em su lagane, ili hyperx mix. Ne volim logitech jer su sve slusalice nekako masovne velike isto tako i razerove + sto razer gubi na kvaliteti sounda iz vremena na vrijeme. 7.1 u slusalicama nikad nece biti koristan jer ni ljudi nemaju uši na vrhu glave i na bradi... lijevo i desno ( stereo ) ne trebas nista vise od toga, za 7.1 moras dat dodatnih 15-20€.


     

     
  • Stranica 112 od 176 PrviPrvi ... 1262102110111112113114122162 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •