Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 637 od 1404 PrviPrvi ... 1375375876276356366376386396476877371137 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 6,361 do 6,370 od 14034
    1. #6361
      Willy (Makaveli) avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2010
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      1,278
      Teme
      90
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      145
      Like (dobivenih)
      232
      Rep
      dobijate da al vas ima 15 i na serveru je 100 igraca. Dok svaki dobije metu od vas 15 izreda se na meni svakih 45 minuta razliciti član H na to sam mislio.

      stvar je u tome što ja nisam ni znao da sam ubijen a otiso sam relog jer mi je skripta pala. nema smisla ic za svaku sitnicu postat po forumima i cekat da mi netko odobri nešto, totalno ubije volju za igrom.
      TRG OSNIVAČ

    2. #6362

      Statusa Mane
       
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Zagreb,Hrvatska
      Poruke
      237
      Teme
      30
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      21
      Like (dobivenih)
      26
      Rep
      Vi mislite da se svima da drkat sa forumima svakih pola sata,vi dok odgovorite prođe 5 payova i 5 puta zavrsim automatski u zatvrou jer "NISAM OTPLATIO DUG",a o DM-u da ne pricam,na svakom koraku barem njih 5,hitmani na motoru sa MP5 pucaju ko da su Matrix, a balavaca koji neznaju sta je MG ima ih na bacanje, stare igrace niko ne postuje ni da ih se pita ista,za neku privilegiju ili bilo koji vrag, kaze mi fraer uplati 10 eura i imas sta oces,ja za 10 eura jedem i napijem se ko stoka sine moj, nisam vise klinac da trosim na igrice a pogtovo ne na SAMP i ovakav server di i ako uplatim taj novac imat cu privilegiju istu kakvu i sad to jest NIKAKVU !
      Odlaze vam kvalitetni i stari igraci zbog vasih postupaka i automatskih kazni koje su mutave.

      RESPECT:Faruk Smith,Jozo Diaz,Jack McDonald,Sebastian Maritc,Ajves King,Nermin Hudson

    3. #6363

      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      71000
      Poruke
      10,424
      Teme
      556
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      110 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4241
      Like (dobivenih)
      5105
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Infinity Clock Vidi poruku
      Vi mislite da se svima da drkat sa forumima svakih pola sata,vi dok odgovorite prođe 5 payova i 5 puta zavrsim automatski u zatvrou jer "NISAM OTPLATIO DUG",a o DM-u da ne pricam,na svakom koraku barem njih 5,hitmani na motoru sa MP5 pucaju ko da su Matrix, a balavaca koji neznaju sta je MG ima ih na bacanje, stare igrace niko ne postuje ni da ih se pita ista,za neku privilegiju ili bilo koji vrag, kaze mi fraer uplati 10 eura i imas sta oces,ja za 10 eura jedem i napijem se ko stoka sine moj, nisam vise klinac da trosim na igrice a pogtovo ne na SAMP i ovakav server di i ako uplatim taj novac imat cu privilegiju istu kakvu i sad to jest NIKAKVU !
      Odlaze vam kvalitetni i stari igraci zbog vasih postupaka i automatskih kazni koje su mutave.
      Zašto nema igrača? Zato što se fura taj HARD RP, a 90% stvari na serveru je NON RP.

      Za početak, PDF Ideje i prijedlozi su zatvoreni što je najveća glupost u cijeloj galaksiji.

      Idemo dalje, DEATH OFF? Izmišljeno pravilo, totalno sranje. Prije svega šta ja imam od toga što kada sam u death modu odem relog? Ništa, samo se bezveze zamaram, kako god okreneš spawnao bi se u bazi.

      Dalje, kazne su preblage, gledam lika maloprije konstantno **** svima majke, Bogove i šta već ne, dobije mute 30min? Momentalni BAN bez unbana vratit za to, ****š tog jednog igrača kojeg ćeš banat kad će ti 5 otić radi njega jer ne želi da sluša kako mu neki retard psuje.

      DM - Nisam jednom isfrustriran zbog DMa izašao sa servera, 60 minuta kazna je preblaga za nekoga zbog koga 5 igrača ragequita i ispizdi, psuje server i staff. Vratiti 2h aree za DM, 3h na javnom mjestu, 4h učestali DM.

      AFK - Na serveru je 100 igrača od toga 50 AFK, 10 STAFF i ostane ti 40 igrača. Radije imati 50 igrača za koje znaš da nešto rade IG, da ih možeš zvati, raditi sa njima itd.

      Lagg - previše je mapa/textura na serveru, texture su namjenjene da se koriste samo u slučaju mappanja interijera, a ne da na 10 random mapa u gradu na javnom mjestu nabacaš texture, mape sa što manje objekata, bez TEXTURA da ljudi mogu igrati u miru, ovako na svakom koraku crasha.

      EKONOMIJA - Kuća 2, 3, 4M, NRG 2,5M ?????? Imate stari Djurin mod, informisat se malo o ekonomiji i poretku zarada - cijene i da se to složi kako treba.

      STAFF TEAM - Mislim da nema potrebe da bilo šta govorim, samo pročitati prethodne postove.

      BUGovi - ima ih previše, od poslova do firmi itd... Neko ko je potrošio 5m na firmu da sazna da ima bug sa njom sigurno neće biti sretan i nastaviti normalno sa igrom

    4. Like Gary Bond, Bonura18, xVikiliks se sviđa ovaj post
    5. #6364
      Aladeen avatar
      .
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Dubrovačka Republika
      Poruke
      7,366
      Teme
      470
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      92 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      5843
      Like (dobivenih)
      2643
      Rep
      Udjem kada uhvatim vremena, meni je sve dobro na serveru.
      CH Minecraft Voditelj × CH Rust Voditelj × CH Marketing Team Voditelj × CH Insider Team Founder × Oxasson Wei
      CroHerze Roleplay Admin 1337 × EK Legend × RED Legend × CIA Legend × H Legend



      Demokracija će platiti zato što će pokušati odgovarati svima.
      Siromasi će htjeti imetak bogatih.
      A demokracija će im to dati.
      Mladi će htjeti biti uvažavani kao stari,žene će htjeti biti kao muškarci,stranci će htjeti prava starosjedilaca.
      A demokracija će im to dati.
      Lopovi i prevaranti će htjeti važne državne funkcije.
      A demokracija će im to dati.
      A kada lopovi i prevaranti konačno demokratki preuzmu vlast,jer kriminalci i zločinci
      teže za moći,nastat će gora tiranija nego u vrijeme bilo koje monarhije ili oligarhije.

      [/CENTER]

    6. #6365
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,357
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1705
      Like (dobivenih)
      4551
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Willy (Makaveli) Vidi poruku
      dobijate da al vas ima 15 i na serveru je 100 igraca. Dok svaki dobije metu od vas 15 izreda se na meni svakih 45 minuta razliciti član H na to sam mislio.

      stvar je u tome što ja nisam ni znao da sam ubijen a otiso sam relog jer mi je skripta pala. nema smisla ic za svaku sitnicu postat po forumima i cekat da mi netko odobri nešto, totalno ubije volju za igrom.
      15 nas ima u najgorem slucaju.
      pozz
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    7. Like Filip Lucenzo se sviđa ovaj post
    8. #6366

      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Poruke
      155
      Teme
      3
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      188
      Like (dobivenih)
      178
      Rep
      @Joca; reši ih bato

    9. #6367
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,379
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2461
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Aladeen Vidi poruku
      Udjem kada uhvatim vremena, meni je sve dobro na serveru.

      Nadam se da ce Joca vidit ovaj post i skuziti da je sarkazam pa ga banati


    10. #6368

      Statusa Mane
       
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Zagreb,Hrvatska
      Poruke
      237
      Teme
      30
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      21
      Like (dobivenih)
      26
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kićo Vidi poruku
      Zašto nema igrača? Zato što se fura taj HARD RP, a 90% stvari na serveru je NON RP.

      Za početak, PDF Ideje i prijedlozi su zatvoreni što je najveća glupost u cijeloj galaksiji.

      Idemo dalje, DEATH OFF? Izmišljeno pravilo, totalno sranje. Prije svega šta ja imam od toga što kada sam u death modu odem relog? Ništa, samo se bezveze zamaram, kako god okreneš spawnao bi se u bazi.

      Dalje, kazne su preblage, gledam lika maloprije konstantno **** svima majke, Bogove i šta već ne, dobije mute 30min? Momentalni BAN bez unbana vratit za to, ****š tog jednog igrača kojeg ćeš banat kad će ti 5 otić radi njega jer ne želi da sluša kako mu neki retard psuje.

      DM - Nisam jednom isfrustriran zbog DMa izašao sa servera, 60 minuta kazna je preblaga za nekoga zbog koga 5 igrača ragequita i ispizdi, psuje server i staff. Vratiti 2h aree za DM, 3h na javnom mjestu, 4h učestali DM.

      AFK - Na serveru je 100 igrača od toga 50 AFK, 10 STAFF i ostane ti 40 igrača. Radije imati 50 igrača za koje znaš da nešto rade IG, da ih možeš zvati, raditi sa njima itd.

      Lagg - previše je mapa/textura na serveru, texture su namjenjene da se koriste samo u slučaju mappanja interijera, a ne da na 10 random mapa u gradu na javnom mjestu nabacaš texture, mape sa što manje objekata, bez TEXTURA da ljudi mogu igrati u miru, ovako na svakom koraku crasha.

      EKONOMIJA - Kuća 2, 3, 4M, NRG 2,5M ?????? Imate stari Djurin mod, informisat se malo o ekonomiji i poretku zarada - cijene i da se to složi kako treba.

      STAFF TEAM - Mislim da nema potrebe da bilo šta govorim, samo pročitati prethodne postove.

      BUGovi - ima ih previše, od poslova do firmi itd... Neko ko je potrošio 5m na firmu da sazna da ima bug sa njom sigurno neće biti sretan i nastaviti normalno sa igrom

      Svaka cast roki, sve si reko,isto misljenje dijelim i ja s tobom ..... uglavnom katastrofa, potrosio vremena na instalaciju i igranje za sta ? za nista.
      Da bi na kraju izaso i obriso cijelu igricu jer eto mutavci se neznaju organizirat,a jucer sam ju instaliro haha....kolko zalosno,sta su ljudi napravili od CH ovo nisu istine....

      RESPECT:Faruk Smith,Jozo Diaz,Jack McDonald,Sebastian Maritc,Ajves King,Nermin Hudson

    11. #6369
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,357
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1705
      Like (dobivenih)
      4551
      Rep
      ovakva slika(aktivnost) je kod nas normalna

      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    12. Like Bonura18, Legionnaire, Zaack, Filip Lucenzo se sviđa ovaj post
    13. #6370
      Jorek Birnison avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,907
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3056
      Like (dobivenih)
      3775
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kićo Vidi poruku
      Zato što se fura taj HARD RP
      Buraz jesi ulazio ti uopste na RP?

      Server je vise FR nego sto je RP, kamoli hard RP
      blood makes you related, loyalty makes you family



    14. Like xVikiliks se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 637 od 1404 PrviPrvi ... 1375375876276356366376386396476877371137 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •