Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 782 od 1404 PrviPrvi ... 2826827327727807817827837847928328821282 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 7,811 do 7,820 od 14032
    1. #7811
      Mate Zito avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2019
      Lokacija
      Nebo, bog te ...
      Poruke
      557
      Teme
      156
      CHB
      275
      Spomenut(a)
      15 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      14 min
      Like (kliknutih)
      315
      Like (dobivenih)
      966
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Amelie Rue Vidi poruku
      Prije svega zelim da kazem da postujem cijeli staff i sve lidere na srv. Iako oni mene ne postuju i cesto me prozivaju iz neosnovanih razloga. Cast pojedincima.
      Hajde u redu to sto si prijavio nekog za bahacenje, ja ga ne bi ni kaznila jer si ti prvi provocirao..ali zasto ne ucis iz toga? Zasto pises za vrijeme racije "gonite odavde"? Ja sam lijepo napisala da je racija. Mogao si do mene doci pa mi se obratiti, znao si da sam tu, a valjda trebamo suradjivati i valjda bi i tebi trebalo da odgovara da ti clanove vratimo na pravi put. hehe

      Prije nego cu dobiti admina znala sam da ce komplet staff imati probleme sa mnom jer ce reakcija biti vrh. I bilo je tako jer su se tuzili na mene kao lidera a kamoli kao admina. Zbog kaznjavanja tvog clana (Teodore) i jos par njih mi je Joca rekao da ne smijem kaznjavati. A na to sam trazila da mi skine admina jer nema poente da gledam kako neko krsi pravila i da moram cekati da neko prijavi na forum da bi ga kaznila.

      Kakav je tvoj RP lidera bolnice a ne zanima te ni zasto hapsim tvoje clanove? I kakav je RP da ti kao lider bolnice odredjujes ko ce imati oruzje a ko ne? Po Rpu ja to valjda odredjujem. I kako ti mozes kao lider dozvoliti da neko od tvojih clanova odbija da lijeci ljude? Tvoji clanovi kao i moji su morali dati zakletvu. Ja kad pisem i trazim pomoc od doktora, oni odgovore da od njih pomoc ne ocekujemo. To prvi radi GS Zoki Tetrapak (Eddard Stark), a i mnogi drugi. Ako je RP, RP treba da bude sve a ne samo moje akcije zbog kojih stalno zovete admine. Od lidera pd, hp, vojska ocekujem RP koliko toliko i da se slazu s ostalim org. A od lidera bandi/mafija ne ocekujem nista jer nije forumom naglaseno.

      Moji clanovi se bar trude da rade svoj posao, da hapse po gradu WL. Ne pamtim kad sam zadnji put srela doktora (osim u pljackama, i to su odbijali) da me heala, vecinom je to ili DM ili prozivke. Pogresni 911 pozivi s prozivkama od strane tvojih clanova.
      Volim te i zelim ti reci samo jedno: Hvala na svemu sto si ucinila za ovu zajednicu, ti si jedna predivna osoba. Volim te od zemlje, do neba, i tako nazad 69 puta. Cuvaj mi se bebo! <3

    2. Like Jorek Birnison, pyrozeN, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    3. #7812

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,150
      Teme
      365
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2645
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Amelie Rue Vidi poruku
      Prije svega zelim da kazem da postujem cijeli staff i sve lidere na srv. Iako oni mene ne postuju i cesto me prozivaju iz neosnovanih razloga. Cast pojedincima.
      Hajde u redu to sto si prijavio nekog za bahacenje, ja ga ne bi ni kaznila jer si ti prvi provocirao..ali zasto ne ucis iz toga? Zasto pises za vrijeme racije "gonite odavde"? Ja sam lijepo napisala da je racija. Mogao si do mene doci pa mi se obratiti, znao si da sam tu, a valjda trebamo suradjivati i valjda bi i tebi trebalo da odgovara da ti clanove vratimo na pravi put. hehe

      Prije nego cu dobiti admina znala sam da ce komplet staff imati probleme sa mnom jer ce reakcija biti vrh. I bilo je tako jer su se tuzili na mene kao lidera a kamoli kao admina. Zbog kaznjavanja tvog clana (Teodore) i jos par njih mi je Joca rekao da ne smijem kaznjavati. A na to sam trazila da mi skine admina jer nema poente da gledam kako neko krsi pravila i da moram cekati da neko prijavi na forum da bi ga kaznila.

      Kakav je tvoj RP lidera bolnice a ne zanima te ni zasto hapsim tvoje clanove? I kakav je RP da ti kao lider bolnice odredjujes ko ce imati oruzje a ko ne? Po Rpu ja to valjda odredjujem. I kako ti mozes kao lider dozvoliti da neko od tvojih clanova odbija da lijeci ljude? Tvoji clanovi kao i moji su morali dati zakletvu. Ja kad pisem i trazim pomoc od doktora, oni odgovore da od njih pomoc ne ocekujemo. To prvi radi GS Zoki Tetrapak (Eddard Stark), a i mnogi drugi. Ako je RP, RP treba da bude sve a ne samo moje akcije zbog kojih stalno zovete admine. Od lidera pd, hp, vojska ocekujem RP koliko toliko i da se slazu s ostalim org. A od lidera bandi/mafija ne ocekujem nista jer nije forumom naglaseno.

      Moji clanovi se bar trude da rade svoj posao, da hapse po gradu WL. Ne pamtim kad sam zadnji put srela doktora (osim u pljackama, i to su odbijali) da me heala, vecinom je to ili DM ili prozivke. Pogresni 911 pozivi s prozivkama od strane tvojih clanova.
      evo od mene lajk zbog avatara
      y legenda, ex rp admin

    4. Like Alek Cortez, Jun Kenichi se sviđa ovaj post
    5. #7813

      Datum pristupanja
      Nov 2011
      Lokacija
      30ZONA
      Poruke
      11,303
      Teme
      282
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      170 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3439
      Like (dobivenih)
      6392
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Joca Vidi poruku
      Jesi ti retardiran ili se pravis retardiran, odi mi nađi gdje pise to pravilo da policija ne smije raciju na bolnicare ajde pokazi ga.


      Jedino sada sta si uradio je to da si uvaljao i Amy u sranje jer je krivo rijesila prituzbu, kao sto si uvaljo i Hawka.


      Gledajte vi pojedinci kojima nisu jasna pravila.


      Ako nesto u pravilima ne pise da je zabranjeno onda je to dozvoljeno.


      Kome to nije jasno neka od**** u tri ***** materine neda se meni raspravljati sa retardima.
      buraz pa ko bi normalan radio raciju na bolnicu mora da su swatovci dobili dojavu da su propisali krivi lijek
      yakuza since 2.3.2013.

    6. #7814
      Austin Dodgers avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2017
      Poruke
      29
      Teme
      0
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      103
      Like (dobivenih)
      48
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od kadafi Vidi poruku
      buraz pa ko bi normalan radio raciju na bolnicu mora da su swatovci dobili dojavu da su propisali krivi lijek
      Buraz ja msm da je najispravnije da se neka racija na policijsku stanicu uradi. Ko zna sta sve policajci nose na posao, kakve sve droge skrivaju i rade ostale zakonom zabranjene pizde materine

    7. #7815
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,357
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1705
      Like (dobivenih)
      4551
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Austin Dodgers Vidi poruku
      Buraz ja msm da je najispravnije da se neka racija na policijsku stanicu uradi. Ko zna sta sve policajci nose na posao, kakve sve droge skrivaju i rade ostale zakonom zabranjene pizde materine

      pa to se i desava u rl
      to se zove unutrasnja kontrola

      "Sektor unutrašnje kontrole vrši unutrašnju kontrolu rada policijskih službenika i drugih zaposlenih u Ministarstvu, a naročito u pogledu poštovanja i zaštite lјudskih i manjinskih prava i sloboda pri izvršavanju službenih zadataka i primeni policijskih ovlašćenja, odnosno pri vršenju poslova iz svog delokruga. ""


      @Joca; brate eto razjasnio sam im sve
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    8. Like pyrozeN, Mauro Vitelli, Berserker se sviđa ovaj post
    9. #7816
      Riky Tan avatar
      Ponosno
       
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Poruke
      3,230
      Teme
      180
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      10 min
      Like (kliknutih)
      988
      Like (dobivenih)
      692
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Austin Dodgers Vidi poruku
      Buraz ja msm da je najispravnije da se neka racija na policijsku stanicu uradi. Ko zna sta sve policajci nose na posao, kakve sve droge skrivaju i rade ostale zakonom zabranjene pizde materine
      @Mark;_Karaula jel ti vidis ove prozivke na tvoje radne kolege,
      Objasni im tko sve moze biti policajac dok si ti Načelnik.

      @Mark Karaula;

    10. #7817

      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Lokacija
      Na 7 Nebu
      Poruke
      162
      Teme
      36
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      61
      Like (dobivenih)
      53
      Rep
      U kasne sate @Takashi;_Matsumoto
      https://imgur.com/a/1n0uayk

    11. Like Takashi Matsumoto se sviđa ovaj post
    12. #7818

      Datum pristupanja
      Jun 2020
      Lokacija
      Nurnberg
      Poruke
      99
      Teme
      11
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      74
      Like (dobivenih)
      60
      Rep
      Zna se tko je najjaci u gradu ,pozivamo i ostalu ekipu da se zabavimo,kao nekad u stara vremena

    13. Like Jun Kenichi se sviđa ovaj post
    14. #7819
      Mauro Vitelli avatar
      Ina je mama
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      u Jon_Carr srcu
      Poruke
      25,041
      Teme
      91
      CHB
      655
      Spomenut(a)
      257 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      16 min
      Like (kliknutih)
      7278
      Like (dobivenih)
      4565
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alek Cortez Vidi poruku
      Kako vasi zivoti danas?
      Da li je neko postigao neki uspeh??
      Ja sam danas dobio 9 na ispitu, ali to je smesno u poredjenju sa ovim







      Predivno, ali i ružno! Srami se! Čestitke... <3

    15. Like Alek Cortez se sviđa ovaj post
    16. #7820
      Ricky Zero avatar
      X
       
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      1,339
      Teme
      70
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      15 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      576
      Like (dobivenih)
      395
      Rep
      Umjesto humora na 24 sata pročitaš malo gl chat i dosta ti je za cijeli tjedan...

     

     
  • Stranica 782 od 1404 PrviPrvi ... 2826827327727807817827837847928328821282 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •