Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 36 od 96 PrviPrvi ... 2634353637384686 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 351 do 360 od 959
    1. #351
      Tuca avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Poruke
      10,363
      Teme
      108
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      155 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      1731
      Like (dobivenih)
      1496
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od RIKI Vidi poruku
      Ma ljudi opustite se, ovdje ste da se zabavite, popričate, propucate u waru.

      Relaksirajte se, manite se tih glupiranja, svađa i ostalog
      Dobro ba Riki ne smaraj više, dosta te bolan.

    2. Like pyrozeN se sviđa ovaj post
    3. #352
      Chuck_Harper avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Poruke
      10,601
      Teme
      297
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      106 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      6822
      Like (dobivenih)
      3113
      Rep
      pozzsvima

      Šta je sa FRom? Svi digli ruke od njega? Iovako se namolilo Jocu da se otvori, a sad ništa ne poduzimate da bude aktivno. Kad se zatvori onda ce se svi javljat kako fali FR, aktivirajte se malo i dodite IG da bacimo koji event, war, poslušamo koju pjesmu i slično.

      A vi Staff probajte nešto novo ubacit jbt led, race duel vam je najveća novina u zadnjih 5 godina. Živili



    4. #353
      Paul avatar
      :)
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      8,026
      Teme
      909
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      187 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      3813
      Like (dobivenih)
      3683
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Chuck_Harper Vidi poruku
      pozzsvima

      Šta je sa FRom? Svi digli ruke od njega? Iovako se namolilo Jocu da se otvori, a sad ništa ne poduzimate da bude aktivno. Kad se zatvori onda ce se svi javljat kako fali FR, aktivirajte se malo i dodite IG da bacimo koji event, war, poslušamo koju pjesmu i slično.

      A vi Staff probajte nešto novo ubacit jbt led, race duel vam je najveća novina u zadnjih 5 godina. Živili
      Pa kad voditelji nisu aktivni, admini nisu aktivni... samo se forsira war i svake 2min war igra 15 igraca koji svako toliko udu... ako ne igras war doslovno nemas sta radit... postoje neki serveri koje necu imenovati, koji su krcati nekih sistema i modova, na takvim serverima da si 10 sati nebi ti dosadilo. mentalitet staffa i kriterija "jaran, frend" se nije promjenila i ista je kao i prije 5 godina. I to je to hehe

    5. Like Berger, Tallulah Hiykin se sviđa ovaj post
    6. #354
      Whitey avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      341
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      616
      Like (dobivenih)
      971
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Chuck_Harper Vidi poruku
      pozzsvima

      Šta je sa FRom? Svi digli ruke od njega? Iovako se namolilo Jocu da se otvori, a sad ništa ne poduzimate da bude aktivno. Kad se zatvori onda ce se svi javljat kako fali FR, aktivirajte se malo i dodite IG da bacimo koji event, war, poslušamo koju pjesmu i slično.

      A vi Staff probajte nešto novo ubacit jbt led, race duel vam je najveća novina u zadnjih 5 godina. Živili
      Pozdrav,


      Osvrnut cu se na tebe i korisnika dole sa insinuacijama na poznati FR server koji dnevno broji 300+ igraca i imao je cak i 1000/1000, svi znamo koji je.
      Skripti spomenutog servera, a i vecini ovih "svjetskih" servera asistira sam SAMP team, dok nama asistira samo nasa dobra volja i vrijeme koje mozemo da odvojimo da se nesto napravi.
      Razlika izmedju njihove (mislim na te "svjetske" servere) i nase skripte je nebo i zemlja, galaksije nas dijele, tako je bilo od 2013. i tako je i dan danas.
      Raditi na necemu novom je pucanj u nepoznato, sve i da napravis neki bum, nesto nevidjeno (iako je to skoro pa i nemoguce u ovako staroj igrici), opet nije garant da ce odaziv biti prihvatljiv i da ce se taj rad i sva odricanja isplatiti.
      Pod tim isplatiti mislim da bi za takvu skriptu na kakvu vi mislite trebalo nepojmljivo mnogo vremena da se napravi, da sve radi kako treba.
      Najlakse je reci vidi ono tamo kako je dobro, sto mi nemamo takvo.
      Jednostavno nemamo iste uslove, niti posjedujemo isto znanje vezano za to.
      Sad cete rec pa vi ste onda nesposobni?
      Da, nesposobni smo, zato i jesmo JEDINI balkanski FR i ujedno i najbolja balkanska FR skripta (credits SaboT, Zoran, Fabo, etc.)
      Da je to sve jednostavno, kako vi mislite je, balkanski server onakvog kalibra bi do sad neko napravio.
      Naravno od Balkanaca niko nije napravio nista ni blizu Sabljakovom FRu, a kamo li svemirskim skriptama na koje se pozivate.
      Jednostavno FR ko FR je ispucao svoje, server je aktivan vec preko 7 godina sa jednom skriptom, na kojoj se radilo i to puno govori o kvaliteti iste.
      Toliko o relaciji naseg FRa i svjetskog FRa sa 3 slova.

      Imajuci u vidu ovo sto sam gore napisao, sada cu se osvrnuti na to sta smo mi zapravo uradili i dodali na tu skriptu, jer kako kazete dodali smo samo raceduel.
      Dodano je dosta nekih malih stvari od kojih su neke (lutrija, crate sa scorom koji se spawna na mapi pa ga trazite, drift u LVu slican 402 sa aera), sa kojima se mozete zabaviti u datom momentu.
      Takodje dodano je par "vecih" stvari od kojih su neke:
      TDM sistem
      DMZ sistem - potpuni redizajn sistema da sad broji killove i ubaceni su rankovi sa odredjenim bonusima koje nose veci rankovi
      Event sistem - dodani event poeni i event rankovi koji su u vidu labela te mogucnost da sa sakupljenih 3000 poena zatrazite kreiranje vlastitog eventa
      Dodan je i spomenuti race duel.

      To su neke 4 vece novine koje su ubacene na server i sa kojima se mozete sasvim lijepo zabaviti. (borba za veci rank na DMu i vece bonuse, borba za veci rank na eventima i svoj event - stvar koja je bila jako popularna kroz istoriju FRa, TDM sistem gdje se mozete pucati do iznemoglosti sa svojim prijateljima i praviti timove po izboru, race duel sa prijateljem i slicno)

      Osvrnut cu se i na neke stvari i sisteme koje planiramo razviti u buducnosti.
      Nove mape na /tele -> work in progress.
      WAR koji ce igraci moci pokrenuti ukoliko admina nema IG.
      Redizajn sistema teritorija.
      Sistem time triala za evente - da sami sebi mozete pokrenuti koji hocete event i pokusati da napravite najbrze vrijeme na njemu.

      Problem je sto samo trazite te neke stvari kojima bi diskreditovali neciji trud, niko od nas nije placen da ovo radi, niti je iko od nas zaradio feninga od dana kada je otvoren FR do danas.
      Svoje vrijeme trosimo upravo na vas i trudimo se da vam napravimo mjesto za ugodno igranje na kojem se mozete opustiti i raditi stvari koje vas interesuju.
      Uzimajuci u obzir sve gore receno, smatram da je ovo neka realnost balkanskog FRa i da sto se skripte tice dobijate neki realni maximum balkanskoga sampa.


      Sve najbolje, Arcana.
      Posljednje uređivanje od Whitey : 09-05-20 at 17:19

    7. #355
      Desiderio Squallente avatar
      Reko MARAŠ ne može !!
       
      Datum pristupanja
      May 2019
      Poruke
      10,438
      Teme
      121
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      33 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      198
      Like (dobivenih)
      815
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Paul Vidi poruku
      Pa kad voditelji nisu aktivni, admini nisu aktivni... samo se forsira war i svake 2min war igra 15 igraca koji svako toliko udu... ako ne igras war doslovno nemas sta radit... postoje neki serveri koje necu imenovati, koji su krcati nekih sistema i modova, na takvim serverima da si 10 sati nebi ti dosadilo. mentalitet staffa i kriterija "jaran, frend" se nije promjenila i ista je kao i prije 5 godina. I to je to hehe
      Drug izvini molim te, to sto mi voditelji smo neaktivni, to smo nasli zamjenu za nas tj

      ULTRA i s0beit_ su tu koji sad ajmo rec "vode server" mi smo tu u pozadini i samo nadledamo, bas zbog toga što ni Sabljak nema sad toliko vremena, a ni Pajo, a tek ja da ne govorim.. Tako da u suštini sad su hedovi ti koji praze rad admina i oni odlucuju o svemu, mi kao voditelji smo tu samo ako zaskripi negdje gdje ne mogu rijesiti hedovi problem onda mi uskacemo..

      Druga stvar sto se tiče moda jeste tako kako jeste, i svi znate da je Sabo radio dok je bila corona u fullu, a sad polako sve se normalizuje i logicno je da nema momak vremena toliko za ovo, a i igraci sami mjesec dana sjedili u kući i sad kad se malo normalizovalo stanje otisli vani. Tako da po mom gledanju to je sasvim normalna situacija jer opcenito je samp pao u zadnjih 10 dana nenormalno.. Al ajde prijedloga za doradu moda ima mali milion, ali ve je to problem u vremenu, al budemo vidjeli šta se mogne odraditi..

    8. Like s0beit_, Beastmode, Ga[X]NdZa, Paul, Nerko', CosteLLo, Chimaev. se sviđa ovaj post
    9. #356
      Paul avatar
      :)
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      8,026
      Teme
      909
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      187 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      3813
      Like (dobivenih)
      3683
      Rep
      Ok možda je moj post malo bezobrazno zvučao, ali mi to nije bila namjera stvarno. Arcana svaka čast objasnio si mi i u pravu si! U redu Ibro, istina, jbg tako je kako je. Samo zdravlja, vremena i volje i riješit će se pomalo...

    10. #357
      Chuck_Harper avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Poruke
      10,601
      Teme
      297
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      106 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      6822
      Like (dobivenih)
      3113
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Jamal Rahar Vidi poruku
      Pozdrav,


      Osvrnut cu se na tebe i korisnika dole sa insinuacijama na poznati FR server koji dnevno broji 300+ igraca i imao je cak i 1000/1000, svi znamo koji je.
      Skripti spomenutog servera, a i vecini ovih "svjetskih" servera asistira sam SAMP team, dok nama asistira samo nasa dobra volja i vrijeme koje mozemo da odvojimo da se nesto napravi.
      Razlika izmedju njihove (mislim na te "svjetske" servere) i nase skripte je nebo i zemlja, galaksije nas dijele, tako je bilo od 2013. i tako je i dan danas.
      Raditi na necemu novom je pucanj u nepoznato, sve i da napravis neki bum, nesto nevidjeno (iako je to skoro pa i nemoguce u ovako staroj igrici), opet nije garant da ce odaziv biti prihvatljiv i da ce se taj rad i sva odricanja isplatiti.
      Pod tim isplatiti mislim da bi za takvu skriptu na kakvu vi mislite trebalo nepojmljivo mnogo vremena da se napravi, da sve radi kako treba.
      Najlakse je reci vidi ono tamo kako je dobro, sto mi nemamo takvo.
      Jednostavno nemamo iste uslove, niti posjedujemo isto znanje vezano za to.
      Sad cete rec pa vi ste onda nesposobni?
      Da, nesposobni smo, zato i jesmo JEDINI balkanski FR i ujedno i najbolja balkanska FR skripta (credits SaboT, Zoran, Fabo, etc.)
      Da je to sve jednostavno, kako vi mislite je, balkanski server onakvog kalibra bi do sad neko napravio.
      Naravno od Balkanaca niko nije napravio nista ni blizu Sabljakovom FRu, a kamo li svemirskim skriptama na koje se pozivate.
      Jednostavno FR ko FR je ispucao svoje, server je aktivan vec preko 7 godina sa jednom skriptom, na kojoj se radilo i to puno govori o kvaliteti iste.
      Toliko o relaciji naseg FRa i svjetskog FRa sa 3 slova.

      Imajuci u vidu ovo sto sam gore napisao, sada cu se osvrnuti na to sta smo mi zapravo uradili i dodali na tu skriptu, jer kako kazete dodali smo samo raceduel.
      Dodano je dosta nekih malih stvari od kojih su neke (lutrija, crate sa scorom koji se spawna na mapi pa ga trazite, drift u LVu slican 402 sa aera), sa kojima se mozete zabaviti u datom momentu.
      Takodje dodano je par "vecih" stvari od kojih su neke:
      TDM sistem
      DMZ sistem - potpuni redizajn sistema da sad broji killove i ubaceni su rankovi sa odredjenim bonusima koje nose veci rankovi
      Event sistem - dodani event poeni i event rankovi koji su u vidu labela te mogucnost da sa sakupljenih 3000 poena zatrazite kreiranje vlastitog eventa
      Dodan je i spomenuti race duel.

      To su neke 4 vece novine koje su ubacene na server i sa kojima se mozete sasvim lijepo zabaviti. (borba za veci rank na DMu i vece bonuse, borba za veci rank na eventima i svoj event - stvar koja je bila jako popularna kroz istoriju FRa, TDM sistem gdje se mozete pucati do iznemoglosti sa svojim prijateljima i praviti timove po izboru, race duel sa prijateljem i slicno)

      Osvrnut cu se i na neke stvari i sisteme koje planiramo razviti u buducnosti.
      Nove mape na /tele -> work in progress.
      WAR koji ce igraci moci pokrenuti ukoliko admina nema IG.
      Redizajn sistema teritorija.
      Sistem time triala za evente - da sami sebi mozete pokrenuti koji hocete event i pokusati da napravite najbrze vrijeme na njemu.

      Problem je sto samo trazite te neke stvari kojima bi diskreditovali neciji trud, niko od nas nije placen da ovo radi, niti je iko od nas zaradio feninga od dana kada je otvoren FR do danas.
      Svoje vrijeme trosimo upravo na vas i trudimo se da vam napravimo mjesto za ugodno igranje na kojem se mozete opustiti i raditi stvari koje vas interesuju.
      Uzimajuci u obzir sve gore receno, smatram da je ovo neka realnost balkanskog FRa i da sto se skripte tice dobijate neki realni maximum balkanskoga sampa.


      Sve najbolje, Arcana.
      Ne znam sa kojim serverom vi to uspoređujete FR, ali dobro.
      Ne znam, puno si toga napisao što ste napravili i što bi trebali napravit, daj Bože da se nešto promjeni.
      No kao što si i sam napisao, razvoj FR-a ovisi o vašem slobodnom vremenu što razumijem. Mi smo tu samo korisnici vašeg truda i rada.
      svako dobro, pozz



    11. Like Whitey se sviđa ovaj post
    12. #358
      Tallulah Hiykin avatar
      God is Great ✝
       
      Datum pristupanja
      Feb 2020
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      552
      Teme
      6
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      151
      Like (dobivenih)
      114
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Paul Vidi poruku
      Pa kad voditelji nisu aktivni, admini nisu aktivni... samo se forsira war i svake 2min war igra 15 igraca koji svako toliko udu... ako ne igras war doslovno nemas sta radit... postoje neki serveri koje necu imenovati, koji su krcati nekih sistema i modova, na takvim serverima da si 10 sati nebi ti dosadilo. mentalitet staffa i kriterija "jaran, frend" se nije promjenila i ista je kao i prije 5 godina. I to je to hehe
      Nije bezobrazan post sve si objasnio... naravno da modovi nemogu biti ko taj srw mislim da znam na koji pajo misli, ali puno se stvari moze poboljsati.
      "Expecting the world to treat you fairly because you’re an honest person is like expecting the bull not to charge you because you’re a vegetarian."


      FR / DM : nitroto RP: Tallulah Hiykin

    13. #359

      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Poruke
      1,548
      Teme
      287
      CHB
      380
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1545
      Like (dobivenih)
      710
      Rep





      Quadra konacno uhvacen za cit !!!
      Dinero no compra​



    14. Like On je Carr se sviđa ovaj post
    15. #360
      Apollo Quadra avatar
      Unbothered.
       
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      Virovitica, Hrvatska
      Poruke
      701
      Teme
      39
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      37 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      1180
      Like (dobivenih)
      781
      Rep
      konačno se desilo, ****ga

    16. Like getdead, On je Carr se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 36 od 96 PrviPrvi ... 2634353637384686 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •