Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

    Tema: Vip

    1. #1
      Ricardo Ricci avatar
      TSC institucija
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Sep 2008
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,931
      Teme
      319
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      236 post(ova)
      Označen(a)
      34 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      4616
      Like (dobivenih)
      2719
      Rep

      Vip

      Problem na server ili forumu:
      Forum

      Vrsta problema:
      Prva I osnovna stvar, zamolio bih da se ova tema ne zatvara ili ne rješava bez nekoga koji je nadležan za stvar zbog koje je otvorena tema. Zamolio bih i GMODove/SMODove da ne zaključavaju istu već da označe nekoga ko može pomoći.

      Znači pokušao sam preko privatnih poruka i ostalih stvari ,međutim ne pije vode. Samim time se i te opcije brišu.

      Dakle sami problem je brisanje stvari za koju sam ja platio novčano, pravim parama a ne CHB. Ja razumijem da je VIP status izgubio smisao uvođenjem kupovine istog paketa pomoću CHB. I da sam tako kupio taj forum VIP #3 ja prstom ne bih mak'o. Međutim ima nas dosta starih igrača koji do VIPa nisu došli na taj način.

      Ne pišem samo zbog sebe ovo, već i zbog iznad pomenutih igrača koje niko ne **** ni 2% kao ni mene. Ne kontam kojim pravom ili logikom se uopšte može ''otuđit'' nešto za šta sam ja kao klinac skupljao duže vrijeme novac kako bih kupio ?

      Iako ne kontam odluku, poštujem je. No ne razumijem koji je belaj na poruku odgovorit ? Znači raja je odvojila 20-50 km(zavisno od paketa) kako bi pomogli zajednici (stariji znaju o čemu pričam), a sada nismo zaslužili ni da se obrazloži najnormalnije ?

      Ukoliko ste skinuli radi masovne kupovine preko CHB onda skinite VIPove koji su došli na taj način do VIPa, mada ni njima ne bi trebali jer raja ovdje ubija svoje slobodno vrijeme kako bi marketingu i ostalim timovima pomogli.

      Što se mene tiče, ja ću nać dokaze za svaku kupovinu ,bar probat. Uzeo sam VIP2 prije par godina, nadogradio na VIP 3 čim je izašao. NIšta nije tim CHB kupljenjo što se vipa tiče.

      Nije mi svejedno ,a vjerujem ni ostalim korisnicima koji su u istoj situaciji. Ali ako ništa, zaslužujemo barem obrazloženje.

      Još jednom molim da se ova tema ne zatvara bez javljanja nekoga koji je pitan za ovo.

      LP, hvala.



      Posljednje uređivanje od Hawk : 18-03-21 at 20:59
      | Ricardo Ricci | Ex. RP & DM GameSage | Terror Squad Crew legend |


      | Ricci | Ex. GMOD | Ex. PM Voditelj | Ex. HipHop Master, FA voditelj ,Promoter team |

    2. 18-12-19, 20:08
      Razlog
      Spam

    3. 18-12-19, 21:45
      Razlog
      Spam

    4. 18-12-19, 22:07
      Razlog
      Spam

    5. 19-12-19, 05:27
      Razlog
      Spam

    6. #2
      Dince avatar
      https://www.youtube.com/watch?
      v=LElqzM0ZGv8
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Poruke
      3,924
      Teme
      244
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      75 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      462
      Like (dobivenih)
      641
      Rep
      Resetirani su svi forum VIPovi, ali vidjet ću sa voditeljem da ukoliko netko ima dokaze nekakve o plaćanju za VIP3 novcima da mu se postavi VIP3 nazad.Znam i sam da nije bila mala suma novaca pogotovo u tim danima kad se živjelo samo od džeparca. To je to što ti ja za sada mogu reći
      "I onda te nešto promjeni. Shvatiš da ne možeš biti onaj čovjek od jučer, a ne znaš koji ćeš biti sutra. Naposllijetku, uvidiš da je vrijeme da počneš misliti na sebe, jer si negdje davno, zaboravio na to. "

    7. #3
      Dince avatar
      https://www.youtube.com/watch?
      v=LElqzM0ZGv8
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Poruke
      3,924
      Teme
      244
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      75 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      462
      Like (dobivenih)
      641
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ricci Vidi poruku
      Problem na server ili forumu:
      Forum

      Vrsta problema:
      Prva I osnovna stvar, zamolio bih da se ova tema ne zatvara ili ne rješava bez nekoga koji je nadležan za stvar zbog koje je otvorena tema. Zamolio bih i GMODove/SMODove da ne zaključavaju istu već da označe nekoga ko može pomoći.

      Znači pokušao sam preko privatnih poruka i ostalih stvari ,međutim ne pije vode. Samim time se i te opcije brišu.

      Dakle sami problem je brisanje stvari za koju sam ja platio novčano, pravim parama a ne CHB. Ja razumijem da je VIP status izgubio smisao uvođenjem kupovine istog paketa pomoću CHB. I da sam tako kupio taj forum VIP #3 ja prstom ne bih mak'o. Međutim ima nas dosta starih igrača koji do VIPa nisu došli na taj način.

      Ne pišem samo zbog sebe ovo, već i zbog iznad pomenutih igrača koje niko ne **** ni 2% kao ni mene. Ne kontam kojim pravom ili logikom se uopšte može ''otuđit'' nešto za šta sam ja kao klinac skupljao duže vrijeme novac kako bih kupio ?

      Iako ne kontam odluku, poštujem je. No ne razumijem koji je belaj na poruku odgovorit ? Znači raja je odvojila 20-50 km(zavisno od paketa) kako bi pomogli zajednici (stariji znaju o čemu pričam), a sada nismo zaslužili ni da se obrazloži najnormalnije ?

      Ukoliko ste skinuli radi masovne kupovine preko CHB onda skinite VIPove koji su došli na taj način do VIPa, mada ni njima ne bi trebali jer raja ovdje ubija svoje slobodno vrijeme kako bi marketingu i ostalim timovima pomogli.

      Što se mene tiče, ja ću nać dokaze za svaku kupovinu ,bar probat. Uzeo sam VIP2 prije par godina, nadogradio na VIP 3 čim je izašao. NIšta nije tim CHB kupljenjo što se vipa tiče.

      Nije mi svejedno ,a vjerujem ni ostalim korisnicima koji su u istoj situaciji. Ali ako ništa, zaslužujemo barem obrazloženje.

      Još jednom molim da se ova tema ne zatvara bez javljanja nekoga koji je pitan za ovo.

      LP, hvala.



      Možeš dobiti 400 CHB nazad
      "I onda te nešto promjeni. Shvatiš da ne možeš biti onaj čovjek od jučer, a ne znaš koji ćeš biti sutra. Naposllijetku, uvidiš da je vrijeme da počneš misliti na sebe, jer si negdje davno, zaboravio na to. "

    8. #4
      Ricardo Ricci avatar
      TSC institucija
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Sep 2008
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,931
      Teme
      319
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      236 post(ova)
      Označen(a)
      34 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      4616
      Like (dobivenih)
      2719
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Dince Vidi poruku
      Možeš dobiti 400 CHB nazad
      Očigledno problematika nije shvaćena.

      Nisam ja ovu temu otvarao niti sam očekivao da ću išta dobit, što se potvrdilo sa citiranjem iznad.

      VIP je koštao 54 KM. Unwarn na RPu je 6KM ili 100 CHB. Što znači da je vrijednost 400CHB oko 24 KM.

      Ali na stranu to, mene zanimaju neke druge stvari. Prvobitno je bezveze to što sam vas fino zamolio, kako preko PMa, tako i u postu da se ne zatvara niti ne stavlja pod riješeno jer ja odgovor ni za šta što sam pitao nisam dobio. A izrazito me zanima više stvari, među kojima je ova glavna:

      Citiraj Prvotno napisano od Ricci Vidi poruku


      Ne pišem samo zbog sebe ovo, već i zbog iznad pomenutih igrača koje niko ne **** ni 2% kao ni mene. Ne kontam kojim pravom ili logikom se uopšte može ''otuđit'' nešto za šta sam ja kao klinac skupljao duže vrijeme novac kako bih kupio ?



      Znači znalo se, dok je foruma, acc sa kupljenim VIPom ostaje VIP dok je tog acca i foruma.

      Odakle odjednom sad promjena svega nakon samih kupovina kako mene tako i ostalih korisnika ? I to pored svega toga ignorisanje svake poruke, a vjerujem da nisam jedini poslao PM koji je izignorisan. Da sam htio kupiti CHB, vjerovatno bih za to uplatio donaciju. Ne za VIP koji mi je garantovan bio sve vrijeme.

      Volio bih, ako ništa , da korektnost ljudi nadležnih za ovo bude na nekom nivou i da će riješiti kako treba. I nadam se iskreno jer afirmitivnost posta možete skontat po broju zahvala na sami post.

      Još jednom bih zamolio ove modove da ne zatvaraju dok je neko ko je glavni ne zatvori. Hvala.
      Posljednje uređivanje od Ricardo Ricci : 20-12-19 at 18:23
      | Ricardo Ricci | Ex. RP & DM GameSage | Terror Squad Crew legend |


      | Ricci | Ex. GMOD | Ex. PM Voditelj | Ex. HipHop Master, FA voditelj ,Promoter team |

    9. Like M3vz3T, Jamal_Rahar, Pudlica se sviđa ovaj post
    10. #5
      Dince avatar
      https://www.youtube.com/watch?
      v=LElqzM0ZGv8
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Poruke
      3,924
      Teme
      244
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      75 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      462
      Like (dobivenih)
      641
      Rep
      @Joca; @Wattana;
      "I onda te nešto promjeni. Shvatiš da ne možeš biti onaj čovjek od jučer, a ne znaš koji ćeš biti sutra. Naposllijetku, uvidiš da je vrijeme da počneš misliti na sebe, jer si negdje davno, zaboravio na to. "

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •