Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 57 od 1411 PrviPrvi ... 7475556575859671071575571057 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 561 do 570 od 14101
    1. #561
      Michael
      Deleted User
      riteru, hodi tamo sa sanelom vodit svoje a ch ce radit svoje. savana, ne znam u cemu je problem, i sam znas ciji je to mod, i znas tko ga je radio, znas i sta je pisalo by medo, i sve znas, nisi se bunio tada jer si znao da ce te isti tren ukloniti s ch jer je glumio frajera. I ja isto kad sam mu srocio sto me vrijedjao me banao. Uz to sve, dali sam se ja di hvalio, dali si vidio da pise by michael, ne a, cudno. Citav mod mojega imena nema. cudno isto. Ne zelim uzimati zasluge za nesto sto nisam uradio. I ono sto sam uradio, nisam uradio za radi mene da pise moj nick i moje propagiranje nego radi vas. Nisam mislio te uvrijediti nit nis, al to je ono, ruga se lonac loncu.. Rijetko kada uvrijedim nekoga, ali kad se tice mene, a znam da NISAM kriv, naravno da necu presutit. Mene iskreno boli briga dali ce netko igrati ili ne, dali ce igrati na drugoj zajednici ili ne. Iskreno me zaboli za komentare gdje se isprdava moje skriptanje, ali gle cuda, dali ste pisali medi da je bugger, a napravio je gluposti vise nego vista developeri. Znate da necu nista poduzimati niti cu nekoga banati jer ja se drzim slobode govora, i kada se nesto kaze sto je tako, ja se drzim da to popravim, odmah, za 2 dana, za mjesec dana, ili fr za 8 mjeseci, credits dock b.
      bug bug bug, pozdrav od buga, a vi kad krenete s bugovima navedite te bugove pa ce oni biti rijeseni, a ne tu pisati radi posta i radi toga sto vam je drago kada netko kao ja pukne i otvore se teme koje nisu potrebne. Mogu reci da moze neke sram biti i da se mogu sramiti sto su jos uvijek tu, neki. ne navodim nikoga iz ovog posta, da pomisle navedeni, ali ****mu mater, ne mozete se tako ponasati prema nekom tko ima puno puno u vecini slucajeva vise godina od vas, 2 posla, probleme.. i uz to slusati vas koji imate ventilator medju jajima i pisete gluposti itd..

    2. #562
      pa3k avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Rijeka / Sisak
      Poruke
      7,824
      Teme
      168
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3934
      Like (dobivenih)
      1543
      Rep
      Lijepo je vidjeti kako se još uvijek pokušava vratiti ono šta je prije bilo, lijep pozdrav ekipa

    3. #563
      Luigi Pavarotti avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Lokacija
      Paris
      Poruke
      550
      Teme
      52
      CHB
      350
      Spomenut(a)
      15 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      538
      Like (dobivenih)
      235
      Rep
      Ljudi dajte prekinite se svdat nema smisla Joca je glavni i Mijo je scripter i to je to oni rade sto misle da je najbolje i to je to ������

      Evo par javnih predloga za @BLACK; posto vidim nekih komentara ali nije odgovorio na to mozda je zaboravio pa evo samo da jos jednom potsjetim za dobrobit njegove zajednice

      1.Forum-Da se nade 2 ljudi koji stvarno znaju oko foruma i koji imaju vremena pa da ga editaju malo nadodaju mu neki novi Stil
      2.Reklama youtube-Da ljudi iz film productiona snime nesto i da to sloze do jaja jer opet 5.8.2018 je blizu bilo bi dobro za CH (Neznam dali je u izradi ako je zanemari ovu napomenu)
      3.Otvoriti sto prije projedloge za mod (Jer kao sto znas ona razmatranja traju dosta dugo pa da se to skrati na manji period razmatranja i da bude sto prije update ili da bude cak na openu)
      4.Otvoriti prijave za GS-ove ili nesto tipa toga za test servera dok ne dode open jer opet kazem VIDIS komentare oko bugova,a i sam kazes da nebude bugova ali opet par ljudi koji imaju pw od srw nije bas velika sansa da ce pronaci ostatak bugova kojih ima nadamo se svi da ih nece biti naravno !
      5.Level poslovi.Da se maknu jer stvarno vecina igraca kojih igra sam primjetio u zadnje vrjeme da su stariji+Pocetak igre na poslovi ce vladati kaos jer svi ce biti isti level i mocice raditi iste poslove i bit ce guzva u sesnaestercu ! Tako da mislim npr da se stavi svugdje zarada tipa ista eventualno 100-tinjak dolara da je max razlika u placenoj ruti zavisi o ekonimiji servera !

      6.Da se stavi rent auti motora bicikli na minimum jer pola servera trci na posao jer potrose pola kesa na rent da dodu do posla pa se kasnije poveca kako ekonomija vlada tako da se i to sve povecava

      Eto ako se tko slaze samnom da stosne like a molio bih @BLACK; da mi odgovori na ovo hvala ti,nemoj mislit da nesto mislim da si nesposoban ili tipa toga par puta smo pricali i cisto si oke lik samo zelim pomoc koliko mogu kao igrac...

      Bruno Jager,Ferrari
      Zvali ste na jedno piće ja ostao sve do zorea ona me kući čekajoš joj svetla gore

    4. Like Costa se sviđa ovaj post
    5. #564
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,595
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ferrari Vidi poruku
      Ljudi dajte prekinite se svdat nema smisla Joca je glavni i Mijo je scripter i to je to oni rade sto misle da je najbolje i to je to ������

      Evo par javnih predloga za @BLACK; posto vidim nekih komentara ali nije odgovorio na to mozda je zaboravio pa evo samo da jos jednom potsjetim za dobrobit njegove zajednice

      1.Forum-Da se nade 2 ljudi koji stvarno znaju oko foruma i koji imaju vremena pa da ga editaju malo nadodaju mu neki novi Stil
      2.Reklama youtube-Da ljudi iz film productiona snime nesto i da to sloze do jaja jer opet 5.8.2018 je blizu bilo bi dobro za CH (Neznam dali je u izradi ako je zanemari ovu napomenu)
      3.Otvoriti sto prije projedloge za mod (Jer kao sto znas ona razmatranja traju dosta dugo pa da se to skrati na manji period razmatranja i da bude sto prije update ili da bude cak na openu)
      4.Otvoriti prijave za GS-ove ili nesto tipa toga za test servera dok ne dode open jer opet kazem VIDIS komentare oko bugova,a i sam kazes da nebude bugova ali opet par ljudi koji imaju pw od srw nije bas velika sansa da ce pronaci ostatak bugova kojih ima nadamo se svi da ih nece biti naravno !
      5.Level poslovi.Da se maknu jer stvarno vecina igraca kojih igra sam primjetio u zadnje vrjeme da su stariji+Pocetak igre na poslovi ce vladati kaos jer svi ce biti isti level i mocice raditi iste poslove i bit ce guzva u sesnaestercu ! Tako da mislim npr da se stavi svugdje zarada tipa ista eventualno 100-tinjak dolara da je max razlika u placenoj ruti zavisi o ekonimiji servera !

      6.Da se stavi rent auti motora bicikli na minimum jer pola servera trci na posao jer potrose pola kesa na rent da dodu do posla pa se kasnije poveca kako ekonomija vlada tako da se i to sve povecava

      Eto ako se tko slaze samnom da stosne like a molio bih @BLACK; da mi odgovori na ovo hvala ti,nemoj mislit da nesto mislim da si nesposoban ili tipa toga par puta smo pricali i cisto si oke lik samo zelim pomoc koliko mogu kao igrac...

      Bruno Jager,Ferrari
      U svemu se slazem s tobom samo ne trebaju dvojca vec samo neko da u dogovoru s Taletom i Jocom da im pomogne da srede forum .. da gs max promjene izmjena fixaju

      Poslove staviti da moras zavrsit osnovnu srednju fakultet i onda sta imas zavrseno da to i radis ... a ne tsko po lvl msl da je ovo zanimljivvije

      Da radnja ne bude samo u LS neka se prosiri na SF ili LV isto .. stavit npr LS sarajevo Lv begorad itd itd

      Ovo je za pocetak dok vidim mod bice jos ... jest da su ovo vec dati predlozi od brune
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    6. #565
      Aladeen avatar
      .
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Dubrovačka Republika
      Poruke
      7,362
      Teme
      470
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      92 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      5843
      Like (dobivenih)
      2643
      Rep
      Bandooooo jeste ziviii
      CH Minecraft Voditelj × CH Rust Voditelj × CH Marketing Team Voditelj × CH Insider Team Founder × Oxasson Wei
      CroHerze Roleplay Admin 1337 × EK Legend × RED Legend × CIA Legend × H Legend



      Demokracija će platiti zato što će pokušati odgovarati svima.
      Siromasi će htjeti imetak bogatih.
      A demokracija će im to dati.
      Mladi će htjeti biti uvažavani kao stari,žene će htjeti biti kao muškarci,stranci će htjeti prava starosjedilaca.
      A demokracija će im to dati.
      Lopovi i prevaranti će htjeti važne državne funkcije.
      A demokracija će im to dati.
      A kada lopovi i prevaranti konačno demokratki preuzmu vlast,jer kriminalci i zločinci
      teže za moći,nastat će gora tiranija nego u vrijeme bilo koje monarhije ili oligarhije.

      [/CENTER]

    7. Like demarcus se sviđa ovaj post
    8. #566

      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      Osijek
      Poruke
      3,681
      Teme
      193
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      31 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      6380
      Like (dobivenih)
      2156
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Aladeen Vidi poruku
      Bandooooo jeste ziviii
      gle ovog sto je otiso xD mos se vratit, nema više onog " imam sisu može mapani stan?"

    9. Like Aladeen se sviđa ovaj post
    10. #567
      Luigi Pavarotti avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Lokacija
      Paris
      Poruke
      550
      Teme
      52
      CHB
      350
      Spomenut(a)
      15 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      538
      Like (dobivenih)
      235
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Chilly Vidi poruku
      U svemu se slazem s tobom samo ne trebaju dvojca vec samo neko da u dogovoru s Taletom i Jocom da im pomogne da srede forum .. da gs max promjene izmjena fixaju

      Poslove staviti da moras zavrsit osnovnu srednju fakultet i onda sta imas zavrseno da to i radis ... a ne tsko po lvl msl da je ovo zanimljivvije

      Da radnja ne bude samo u LS neka se prosiri na SF ili LV isto .. stavit npr LS sarajevo Lv begorad itd itd

      Ovo je za pocetak dok vidim mod bice jos ... jest da su ovo vec dati predlozi od brune
      Ma dobro sad da nejdemo u detalje da se realizira to sve i to je to haha sad su tu neke ideje skole ovo ono ali kazem ovako na grubo kako bi ja rekao

      A ovo za poslove da stave npr prvih 20ak dana ovo sto sam naveo gore da se nebi guzvali igraci pa kasnije kad dodu do nekih nivaca pa da ubace eventualno te skole makar skola ko skola me meni glupa al opet to je do iraca tako da se u to necu mjesat neka oni odluce sto je najbplje
      Posljednje uređivanje od Luigi Pavarotti : 24-07-18 at 22:48
      Zvali ste na jedno piće ja ostao sve do zorea ona me kući čekajoš joj svetla gore

    11. #568
      PfeiffeR avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      10,542
      Teme
      294
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      17 min
      Like (kliknutih)
      505
      Like (dobivenih)
      2788
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od BLACK Vidi poruku
      samo vi pricajte svoja sranja ovaj savana oprosti al bit cu iskren ti si idiot dao sam ti mod nisi ga znao ni upalit i jos si nam pokvario cijeli game panel i tu nesto seres sram te moze bit ti si sramota od covjeka, a ovaj kralj PDEIFER il kako

      mu vec nick ti si voditelj DM kao pa vidim kako si dobro odradio imas cak 0 igraca pokraj toga si isto idiot kao savana imas vremena tu pametovat a pogledaj si DM sta si uradio pa imali bi vise igraca da ga zatvorimo i stavimo sifru nego kad ti vodis,

      ja i ljudi koji su vodili samnom su drzali 150-250 igraca mjesec dva a da sam imao skriptera koji me slusa sad bi bili na 1000/1000 i to 10 servera a ne 1 rp..

      naravno da ce doc novi tdovi naravno da ce mod bit jos veca bomba ovaj put bez ijednog buga nego sto je bio 13.1.2018 na openu kad je zadrzao 150-250 igraca nista vi ne brinite, nebi nista rekao da je ovo netko drugi napisao ali

      kad sam vidio da to pise ja potpisujem ulaze u prvih top 5 najvecih idiota na ch nisam mogao izdrzat nego da vam napisem iskreno sta ja mislim o vama bas ste niske osobe u glavi savana, beks i ovaj debos pulfier kak mu vec nick, sad

      cu vam napravit poseban beđ za vas CH Idiot ce se zvat da ljudi znaju tko ste kada pisete gluposti ovdje ocekujte ga danas..i apsolutno nemorate odgovarata nista na ovaj post jer necu procitat jer vas drzim za obicne idiote...
      hahaha vidim kako si pratis servere, pa opce je poznato da sam ja u zadnjih 3 godine napravio sveukupno 2 sata IG na DMu, i zna se da zadnje 2 godine uvijek bio neko drugi koji je vodio staff i sve, a moj rad oko DMa se zna od 2014 pa do 16...da si imalo upucen u rad CHa bi nesto i zna
      nego si tu dosao niodkuda i sad mislis da si nesto postigao, ja sam samo iznio istinu, a vidim da te jako boli
      a takvi ko ti mladji od mene sigurno 5 i vise godina me nece tu nazivat idijotom, ja sam ti dao mod za DM a ti si morao osigurat sve ostalo, a nisi mrdnuo oko tog, sad vise nemas ni taj mod ni dm, a ako cete htjet taj mod koristit se javite docku, a ja idem aj bok
      Posljednje uređivanje od PfeiffeR : 24-07-18 at 23:15

    12. Like Matthew, Nije dostupno, Fossa dei Leoni, teddy se sviđa ovaj post
    13. #569
      Fiennes avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Milwaukee, Wisconsin
      Poruke
      1,852
      Teme
      114
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      96 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1175
      Like (dobivenih)
      1153
      Rep
      Stari moj kakvi ste vi idioti

    14. Like kreso_bengalka, North, Gambino se sviđa ovaj post
    15. #570
      John Stipsy avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2015
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      4,619
      Teme
      130
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      44 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      775
      Like (dobivenih)
      438
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Michael Vidi poruku
      riteru, hodi tamo sa sanelom vodit svoje a ch ce radit svoje. savana, ne znam u cemu je problem, i sam znas ciji je to mod, i znas tko ga je radio, znas i sta je pisalo by medo, i sve znas, nisi se bunio tada jer si znao da ce te isti tren ukloniti s ch jer je glumio frajera. I ja isto kad sam mu srocio sto me vrijedjao me banao. Uz to sve, dali sam se ja di hvalio, dali si vidio da pise by michael, ne a, cudno. Citav mod mojega imena nema. cudno isto. Ne zelim uzimati zasluge za nesto sto nisam uradio. I ono sto sam uradio, nisam uradio za radi mene da pise moj nick i moje propagiranje nego radi vas. Nisam mislio te uvrijediti nit nis, al to je ono, ruga se lonac loncu.. Rijetko kada uvrijedim nekoga, ali kad se tice mene, a znam da NISAM kriv, naravno da necu presutit. Mene iskreno boli briga dali ce netko igrati ili ne, dali ce igrati na drugoj zajednici ili ne. Iskreno me zaboli za komentare gdje se isprdava moje skriptanje, ali gle cuda, dali ste pisali medi da je bugger, a napravio je gluposti vise nego vista developeri. Znate da necu nista poduzimati niti cu nekoga banati jer ja se drzim slobode govora, i kada se nesto kaze sto je tako, ja se drzim da to popravim, odmah, za 2 dana, za mjesec dana, ili fr za 8 mjeseci, credits dock b.
      bug bug bug, pozdrav od buga, a vi kad krenete s bugovima navedite te bugove pa ce oni biti rijeseni, a ne tu pisati radi posta i radi toga sto vam je drago kada netko kao ja pukne i otvore se teme koje nisu potrebne. Mogu reci da moze neke sram biti i da se mogu sramiti sto su jos uvijek tu, neki. ne navodim nikoga iz ovog posta, da pomisle navedeni, ali ****mu mater, ne mozete se tako ponasati prema nekom tko ima puno puno u vecini slucajeva vise godina od vas, 2 posla, probleme.. i uz to slusati vas koji imate ventilator medju jajima i pisete gluposti itd..

      e miki moj userem se na te tvoje godine i 2 posla i iskustva, nemoj sad da ti zovem @forumdev (kfa), da ti kaze tvoja iskustva , ne radis nis bolje od mene, mada ja za razliku od tebe nisam nikada radio c/p na modovima, sta se tice bugova meni se nikad nije trebalo detaljno navest a ni nikom, ako kaze ne radi /v tvoje je da testas , a najlakse je proc kroz kodu i vidit, al ovaj mod sta sad radis nece proc tu, jer ima bugova za koje neces niti znat, dok se server nece otvoriti, samo pripremi prostora na forumu, da ima mjesta za postove jer ce ti stranica biti sigurno 30/40 ak ne i vise, jer ja poznam taj mod, al necu se mjesat jer mene samp vise ne zanima vise manje forum programiranje tih djelova , samp je proslost za mene tojest pawno... Al nikad neces imat iskustva kao ja jer igram ravno 10 godina samp od qfa na dalje...na pozicijo sam se i na programiro od phpa do smfa , mybba vraga boga, samo jos sql nisam radio, tak da ovo sve sta ti radis je djecja igra.. Nisam ni ja neki u pawnu ali barem rascistim kodu kako treba, jer vise manje sam pro za c+ i tak to.. game script nis osim lue


    16. Like Matthew se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 57 od 1411 PrviPrvi ... 7475556575859671071575571057 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •