Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 2156 od 2525 PrviPrvi ... 1156165620562106214621542155215621572158216622062256 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 21,551 do 21,560 od 25247
    1. #21551
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,329
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5224
      Like (dobivenih)
      8578
      Rep
      Ima li igde moga prijatelja Kresimira i zasto ne?
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    2. #21552

      Datum pristupanja
      Oct 2019
      Lokacija
      Nije dostupno
      Poruke
      561
      Teme
      71
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      261
      Like (dobivenih)
      315
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tatta Vidi poruku
      Link posta

      Link posta

      Ova dva posta sam napisao jos 13.08.2019. u nadi , da ce neke osobe s utjecajem na ovom forumu to procitati i razmisliti o istome .
      No medjutim , stojimo na istome kao prije 3 mjeseca .

      Ne bih htio pametovati , ali ... (
      i ovdje pocinje da pametujem kao i obicno... )

      Po meni , potrebna je gotovo kompletna rekonstrukcija foruma , sto njegovog svrha ( komunikacija ), sto sadrzaja .
      Pojedini forum timovi su otisli krivim smjerom i pruzaju ili krivi / nepotpuni sadrzaj ili ga obavljaju ( po meni ) bez nekog vidnog rezultata .
      Potrebni su novi podforumi , novi sadrzaj , te novi forum timovi .

      Ti si samo CH govno.

      Isto da zidu pricas

    3. #21553
      Tony Stark avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      In loving memory.
      Poruke
      936
      Teme
      79
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      51 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      1056
      Like (dobivenih)
      1042
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tatta Vidi poruku
      Link posta

      Link posta

      Ova dva posta sam napisao jos 13.08.2019. u nadi , da ce neke osobe s utjecajem na ovom forumu to procitati i razmisliti o istome .
      No medjutim , stojimo na istome kao prije 3 mjeseca .

      Ne bih htio pametovati , ali ... (
      i ovdje pocinje da pametujem kao i obicno... )

      Po meni , potrebna je gotovo kompletna rekonstrukcija foruma , sto njegovog svrha ( komunikacija ), sto sadrzaja .
      Pojedini forum timovi su otisli krivim smjerom i pruzaju ili krivi / nepotpuni sadrzaj ili ga obavljaju ( po meni ) bez nekog vidnog rezultata .
      Potrebni su novi podforumi , novi sadrzaj , te novi forum timovi .

      Filozof se ponudio popraviti forum, dobio je ban i odgovor da je retardiran

    4. #21554
      Raul Hernandez avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Bugojno
      Poruke
      2,424
      Teme
      203
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2709
      Like (dobivenih)
      3209
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tony Stark Vidi poruku
      Filozof se ponudio popraviti forum, dobio je ban i odgovor da je retardiran
      Zato što misle da je sve u redu i da nema potrebe za popravljanjem


    5. Like Tony Stark se sviđa ovaj post
    6. #21555
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,329
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5224
      Like (dobivenih)
      8578
      Rep
      Meni @korisnik ne radi već skoro dva meseca, ne znam za vas. :/
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    7. #21556
      Mauro Vitelli avatar
      ƋZG
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      u Jon_Carr srcu
      Poruke
      25,042
      Teme
      91
      CHB
      655
      Spomenut(a)
      258 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      16 min
      Like (kliknutih)
      7279
      Like (dobivenih)
      4566
      Rep
      Zadnji trzaji i nada za ovaj forum, da se sredi koliko-toliko, bili su dok je tu bio još Sequando, koji je ostao sam i stvarno je imao velike želje, ciljeve i planove da se potrudi maksimalno koliko može da sredi neke osnovne stvari i čim je počeo pokazivat da želi promjene i da su promjene nužne, uskraćen je za dosta toga i prema njemu se počelo ophodit kao da je neko neozbiljno dijete željno pozicija. Nema potrebe da govorim tko i zašto je za to kriv, Jorek vam je na to pitanje odgovorio u postu na ovoj stranici, ako neki i dalje ne kuže nek pročitaju post par puta i shvatit će

      Administatori/Headi tu nemaju slobodu da odlučuju i rade ono za što su zaduženi, puno toga ovisi o jednoj osobi i bez te osobe se odluke ne donose. Za server ne želim toliko pričat jer nisam upućen, ali mi se čini da je i za server isto kao i za forum, a za forum dobro znam. Nema potrebe da bilo tko iznosi te stvari (oni koji su upućeni i koji su bili dio toga jel) zato što bi se postovi brisali ili bi se banalo te ljude

      Pogledajte samo za kakve nebulozne stvari je banan Filozof, čovjek koji je forum doktoriro još dok sam ja učio kako se briše post kao moderator ili locka tema, a sad neki ljudi njemu prosipaju pamet. Bez ljutnje ikome, ne pljujem nikoga, ali to su činjenice i toga ste sami svjesni. Kad banaš nekog poput Filozofa, Marcela, Sequanda ili bilo koju ozbiljnu osobu koja je za CH više napravila nego mi svi skupa dok je CH bio u najboljim pa i u najgorim danima (nećete vjerovat al bilo je i gorih nego sada) onda nešto nije u redu, jer takvi ljudi sigurno nisu oni koji dođu i pišu sranja bez razloga, nego pišu kritike koje su dobrodošle i koje samo mogu bit dobre za zajednicu, a ne loše i sve dok ti nemaš pravo uputit kritiku bez da ti se briše post, dobiješ opomenu ili ban tako se ne ide ni naprijed, nit stoji u mjestu nego se ide sve više unazad. Zamisli sad Tomo Matta dobije ban jer piše ove postove tu (koje je pisao Filozof, možda na malo agresivniji način jer je takav) i dobije ban recimo 2 mjeseca? Nema takvog pravila niti ima razloga za to, ali tu je najmanje bitno jel imaš razlog za ban ili jesi bano po pravilu, kad svi rade po svojim izmišljenim pravilima, čast izuzetcima. Ne bi me iznenadilo da vidim da i Tomo dobije ban ili mu se obrišu postovi, a 80% ljudi tu nema pojma zašto on ima badge CH penzioner, mada to postaje nebitno u ovakvim uslovima.

      Pogledajte njegovu biografiju na profilu


      Tu sve piše, ali obratite pažnju na ovo "GODINU DANA 1337 ADMINISTRATOR", zamisli? Godinu dana je bio 1337 administator, ostale stvari nema potrebe komentirat, sve piše sve vidite. Kod Filozofa nema biografije, ali dovoljno je da se raspitaš kod 2-3 stara igrača i da saznaš ko je i šta je Filozof bio na CH i šta je uradio za CH. Isto to vrijedi za Marcela i da ne nabrajam ostale

      Suština svega je, da vi ne želite prihvatit kritike ljudi koji su na CH bili staff kad je CH bio u najboljim danima, ljudi koji imaju iskustva što se toga tiče. Pa zamisli da se sad Max Cigarret vrati na CH, neki pametnjakovići bi i njemu rekli šta ti znaš o waru šta ti pametuješ evo ti mjesec dana bana pa se ohladi i onda dođi na forum i pričaj ono što trebaš, a ne ono što znaš

      Po ko zna koji put kažem, svi ovo pišemo bez razloga i uzalud, pročitajte opet Jorekov post i shvatit ćete zašto je uzaludno pisat ovakve postove
      Posljednje uređivanje od Mauro Vitelli : 29-11-19 at 04:50

    8. #21557
      Hajabuza avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Poruke
      479
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      294
      Like (dobivenih)
      105
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Sqillachi Vidi poruku
      I zapušten i uništen od strane rukovodstva zajednice. Stvar (forum) koja je uvijek održavala server u životu,samim tim i zajednicu u najtežim trenutcima uradili su sa njim što jesu. Počevši sa lockanjem gl. chata radi neprihvatanja kritika od strane igrača koji čine ovu zajednicu,do uvođenja odobravanja poruke u gl. chatu koja se odobri u slučaju samo da piše Joca je naj,staff je naj... Gledajući stvari koje podruzimaju i koje namjeravaju poduzeti,dovest će do definitivnog kraja ove zajednice ako se ne konsultuju sa starijim i iskusnim bivšim članovima staffa.
      Citiraj Prvotno napisano od Žik[pr0] Vidi poruku
      Nemojte istinu pisati ovdje, znaju ljudi banovati.
      Ne pitajte kako znam
      Citiraj Prvotno napisano od Bryan Crack Vidi poruku
      Ti si samo CH govno.

      Isto da zidu pricas
      Citiraj Prvotno napisano od Tony Stark Vidi poruku
      Filozof se ponudio popraviti forum, dobio je ban i odgovor da je retardiran
      Citiraj Prvotno napisano od anzrK le Vidi poruku
      Zadnji trzaji i nada za ovaj forum, da se sredi koliko-toliko, bili su dok je tu bio još Sequando, koji je ostao sam i stvarno je imao velike želje, ciljeve i planove da se potrudi maksimalno koliko može da sredi neke osnovne stvari i čim je počeo pokazivat da želi promjene i da su promjene nužne, uskraćen je za dosta toga i prema njemu se počelo ophodit kao da je neko neozbiljno dijete željno pozicija. Nema potrebe da govorim tko i zašto je za to kriv, Jorek vam je na to pitanje odgovorio u postu na ovoj stranici, ako neki i dalje ne kuže nek pročitaju post par puta i shvatit će

      Administatori/Headi tu nemaju slobodu da odlučuju i rade ono za što su zaduženi, puno toga ovisi o jednoj osobi i bez te osobe se odluke ne donose. Za server ne želim toliko pričat jer nisam upućen, ali mi se čini da je i za server isto kao i za forum, a za forum dobro znam. Nema potrebe da bilo tko iznosi te stvari (oni koji su upućeni i koji su bili dio toga jel) zato što bi se postovi brisali ili bi se banalo te ljude

      Pogledajte samo za kakve nebulozne stvari je banan Filozof, čovjek koji je forum doktoriro još dok sam ja učio kako se briše post kao moderator ili locka tema, a sad neki ljudi njemu prosipaju pamet. Bez ljutnje ikome, ne pljujem nikoga, ali to su činjenice i toga ste sami svjesni. Kad banaš nekog poput Filozofa, Marcela, Sequanda ili bilo koju ozbiljnu osobu koja je za CH više napravila nego mi svi skupa dok je CH bio u najboljim pa i u najgorim danima (nećete vjerovat al bilo je i gorih nego sada) onda nešto nije u redu, jer takvi ljudi sigurno nisu oni koji dođu i pišu sranja bez razloga, nego pišu kritike koje su dobrodošle i koje samo mogu bit dobre za zajednicu, a ne loše i sve dok ti nemaš pravo uputit kritiku bez da ti se briše post, dobiješ opomenu ili ban tako se ne ide ni naprijed, nit stoji u mjestu nego se ide sve više unazad. Zamisli sad Tomo Matta dobije ban jer piše ove postove tu (koje je pisao Filozof, možda na malo agresivniji način jer je takav) i dobije ban recimo 2 mjeseca? Nema takvog pravila niti ima razloga za to, ali tu je najmanje bitno jel imaš razlog za ban ili jesi bano po pravilu, kad svi rade po svojim izmišljenim pravilima, čast izuzetcima. Ne bi me iznenadilo da vidim da i Tomo dobije ban ili mu se obrišu postovi, a 80% ljudi tu nema pojma zašto on ima badge CH penzioner, mada to postaje nebitno u ovakvim uslovima.

      Pogledajte njegovu biografiju na profilu


      Tu sve piše, ali obratite pažnju na ovo "GODINU DANA 1337 ADMINISTRATOR", zamisli? Godinu dana je bio 1337 administator, ostale stvari nema potrebe komentirat, sve piše sve vidite. Kod Filozofa nema biografije, ali dovoljno je da se raspitaš kod 2-3 stara igrača i da saznaš ko je i šta je Filozof bio na CH i šta je uradio za CH. Isto to vrijedi za Marcela i da ne nabrajam ostale

      Suština svega je, da vi ne želite prihvatit kritike ljudi koji su na CH bili staff kad je CH bio u najboljim danima, ljudi koji imaju iskustva što se toga tiče. Pa zamisli da se sad Max Cigarret vrati na CH, neki pametnjakovići bi i njemu rekli šta ti znaš o waru šta ti pametuješ evo ti mjesec dana bana pa se ohladi i onda dođi na forum i pričaj ono što trebaš, a ne ono što znaš

      Po ko zna koji put kažem, svi ovo pišemo bez razloga i uzalud, pročitajte opet Jorekov post i shvatit ćete zašto je uzaludno pisat ovakve postove


      Anzrk El bivsi smod koji je skinut radi abusanja rp komandi koje nije htio prijaviti rp staffu te nakon toga mu je skinut lider jer je dovodio clanove lcn orge na nekakav free room server koji je nedavno filozof otvorio i zatvorio

      Bryan Crack bivsi gs i gmod koji je koristio citeve na rp i kvario igru drugim igracima te u isto vrijeme usput bio gs i gmod + sto je u staffu tog foruma, servera sta je vec od filozofa

      Zik Pro krznin i filozofov potrcko koji naravno ima neki status na filozofovom forumu na kojem svaki dan pise sam sa sobom jer nemaju 10 aktivnih clanova

      Sqilaci bivsi crveni i head admin koji je za svoje vrijeme napravio apsolutno nista krajnje nesposoban i beskoristan admin

      Tony Stark također je u staffu od istog tog filozofovog servera foruma + sto je rusio ch ts3 uspjesno cak jedan sat te se hvalio time dok ga nisu skuzili

      Slag na kraju filozof koji je otvorio forum i tu svoju propalu zajednicu na kojoj pise da je sve super on i njegovih 10 i pol propalih clanova foruma u kojem su naravno el krzna, zik pro, bryan crack, tony stark i ostali indijanci koji na tom forumu ostavljaju komentare kako je sve super samo jako oni i ostalih 8 clanova foruma koji kad se svi zajedno skupe nisu realni 1%

      I na kraju ako sam dobro shvatio vi igrate i zovete igrace na nekakav vas free room server a na ch dođete i serete kako nista ne valja.

      Ja bi na vasem mjestu ostao u toj misijoj rupi od foruma koji imate i bilo bi me sram vratiti se ovdje.

      I onda se cudite kako vam nitko ne odgovara kako vas nitko ne drzi za ozbiljno pa ja vas ne bih ni u lice pljunuo ni to niste zasluzili.
      Posljednje uređivanje od Hajabuza : 29-11-19 at 08:54

    9. Like forumdev, Pudlica se sviđa ovaj post
    10. #21558

      Datum pristupanja
      Oct 2019
      Lokacija
      Nije dostupno
      Poruke
      561
      Teme
      71
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      261
      Like (dobivenih)
      315
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Medvjed Vidi poruku
      Anzrk El bivsi smod koji je skinut radi abusanja rp komandi koje nije htio prijaviti rp staffu te nakon toga mu je skinut lider jer je dovodio clanove lcn orge na nekakav free room server koji je nedavno filozof otvorio i zatvorio

      Bryan Crack bivsi gs i gmod koji je koristio citeve na rp i kvario igru drugim igracima te u isto vrijeme usput bio gs i gmod + sto je u staffu tog foruma, servera sta je vec od filozofa

      Zik Pro krznin i filozofov potrcko koji naravno ima neki status na filozofovom forumu na kojem svaki dan pise sam sa sobom jer nemaju 10 aktivnih clanova

      Sqilaci bivsi crveni i head admin koji je za svoje vrijeme napravio apsolutno nista krajnje nesposoban i beskoristan admin

      Tony Stark također je u staffu od istog tog filozofovog servera foruma + sto je rusio ch ts3 uspjesno cak jedan sat te se hvalio time dok ga nisu skuzili

      Slag na kraju filozof koji je otvorio forum i tu svoju propalu zajednicu na kojoj pise da je sve super on i njegovih 10 i pol propalih clanova foruma u kojem su naravno el krzna, zik pro, bryan crack, tony stark i ostali indijanci koji na tom forumu ostavljaju komentare kako je sve super samo jako oni i ostalih 8 clanova foruma koji kad se svi zajedno skupe nisu realni 1%

      I na kraju ako sam dobro shvatio vi igrate i zovete igrace na nekakav vas free room server a na ch dođete i serete kako nista ne valja.

      Ja bi na vasem mjestu ostao u toj misijoj rupi od foruma koji imate i bilo bi me sram vratiti se ovdje.

      I onda se cudite kako vam nitko ne odgovara kako vas nitko ne drzi za ozbiljno pa ja vas ne bih ni u lice pljunuo ni to niste zasluzili.

      Dje si BRE MEDJEDE



      LAJK SER SUBSKRAJB HAHAHA
      Posljednje uređivanje od qavran' : 29-11-19 at 17:56

    11. Like Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    12. #21559
      Tony Stark avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      In loving memory.
      Poruke
      936
      Teme
      79
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      51 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      1056
      Like (dobivenih)
      1042
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Medvjed Vidi poruku
      Anzrk El bivsi smod koji je skinut radi abusanja rp komandi koje nije htio prijaviti rp staffu te nakon toga mu je skinut lider jer je dovodio clanove lcn orge na nekakav free room server koji je nedavno filozof otvorio i zatvorio

      Bryan Crack bivsi gs i gmod koji je koristio citeve na rp i kvario igru drugim igracima te u isto vrijeme usput bio gs i gmod + sto je u staffu tog foruma, servera sta je vec od filozofa

      Zik Pro krznin i filozofov potrcko koji naravno ima neki status na filozofovom forumu na kojem svaki dan pise sam sa sobom jer nemaju 10 aktivnih clanova

      Sqilaci bivsi crveni i head admin koji je za svoje vrijeme napravio apsolutno nista krajnje nesposoban i beskoristan admin

      Tony Stark također je u staffu od istog tog filozofovog servera foruma + sto je rusio ch ts3 uspjesno cak jedan sat te se hvalio time dok ga nisu skuzili

      Slag na kraju filozof koji je otvorio forum i tu svoju propalu zajednicu na kojoj pise da je sve super on i njegovih 10 i pol propalih clanova foruma u kojem su naravno el krzna, zik pro, bryan crack, tony stark i ostali indijanci koji na tom forumu ostavljaju komentare kako je sve super samo jako oni i ostalih 8 clanova foruma koji kad se svi zajedno skupe nisu realni 1%

      I na kraju ako sam dobro shvatio vi igrate i zovete igrace na nekakav vas free room server a na ch dođete i serete kako nista ne valja.

      Ja bi na vasem mjestu ostao u toj misijoj rupi od foruma koji imate i bilo bi me sram vratiti se ovdje.

      I onda se cudite kako vam nitko ne odgovara kako vas nitko ne drzi za ozbiljno pa ja vas ne bih ni u lice pljunuo ni to niste zasluzili.
      "Tony Stark također je u staffu od istog tog filozofovog servera foruma + sto je rusio ch ts3 uspjesno cak jedan sat te se hvalio time dok ga nisu skuzili"

      TS su rušili ROMI i Ibrahim, isto tako Tanja je pripomagala, ROMI je rušio dok sam ja vodio, i lijepo mi je napisao da neće prestat, nigdje nisam reklamirao na CH zajednici druge zajednice, niti ću na drugim zajednicama reklamirat CH, dokaze da sam ja DDOSA-o TS nemaš, i da imaš nebi bio ja jer nisam to radio.
      Ne bavim se takvim pizdarijama, pogotovo ne zbog CH...
      - ROMI, član druge samp zajednice koja ima inicijale "SA", slobodno ga kontaktiraj i sam će ti priznat

      GMOD + Voditelj TS3, ddosa CH RP server i to danima bez prestanka, a ti nemaš pojma o tome ili se praviš glup?

    13. Like Raul Hernandez, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    14. #21560

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,148
      Teme
      365
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      23 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2647
      Rep
      auuu kaj se dogaja tu
      y legenda, ex rp admin

     

     
  • Stranica 2156 od 2525 PrviPrvi ... 1156165620562106214621542155215621572158216622062256 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •