Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Vidi rezultate ankete: Podržavate li ponovno uvođenje vojnog roka?

    Glasači
    72. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
    • Da

      40 55.56%
    • Ne

      23 31.94%
    • Svejedno mi je

      9 12.50%
    Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 11 do 20 od 24
    1. #11
      pvlnsc avatar
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Bangkok , Thailand
      Poruke
      6,897
      Teme
      229
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      20 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      2101
      Like (dobivenih)
      1332
      Rep
      Koliko vidim vecina koja smatra da bi vojni rok trebao biti obavezan su mladja populacija bez svojih argumenata , samo ono eto trebalo bi.

      Od mene veliko NE

    2. Like Tatta, Mar$el se sviđa ovaj post
    3. #12
      Zlatni avatar
      lagshoter
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Mar 2021
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      234
      Teme
      13
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      12 min
      Like (kliknutih)
      76
      Like (dobivenih)
      94
      Rep
      Sto mislite o vojnom roku? Podrzavam, jer smatram da bi bilo manje muskaraca sumnjivog morala prosto receno pedera sa torbicama koji hodaju gradom. Ojačati čovjeka ko ličnost, fizički i mentalno.

      Koji je razlog uvđenja vojnog roka? Neki ljudi ne dobe od roditelja osnove odgoja, discipline i odgovornisti te bi obavljanjem vojnog roka se to djelomično promjenilo

      Da li smatrate da se to nije trebalo ukidati? /

      Koliko ste sposobni da izdržite? Ovisi, s kondomom malo dulje nego bez.



    4. #13
      Rastafari avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Lokacija
      HXVRMXN
      Poruke
      5,284
      Teme
      138
      CHB
      600
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      945
      Like (dobivenih)
      803
      Rep
      Sto mislite o vojnom roku? Da treba da se uvede a ne da od drzave prave plisane medvedice i mlakonje
      Koji je razlog uvđenja vojnog roka? Razlog je taj jer danasnji klinci nemaju zrno samopostovanja kamoli discipline ( jedan od razloga ako nekom nije jasno nek se javi PM ) i da se nadodam da sve vise ima tih narkomancica malenih koji tripuju kriminal a da popiju samarcic plakali bi ko picckice
      Da li smatrate da se to nije trebalo ukidati? Smatram to je osnova svake drzave i svako treba ne mora nego treba znati rukovati oruzjem ukoliko dodje do sranja - ne kazem da treba da ga bude daj Boze da ga nikad vise ne bude
      Koliko ste sposobni da izdržite? Tesko pitanje
      Nešto za dodati? Da je sve bajno i sjajno svi bi isli u vojsku / dok su zatvori presjajni toliko vojska nije . Sto se tice nas za koga ratovati ?
      Posljednje uređivanje od Rastafari : 03-06-21 at 10:39
      kobass_ , Rastafari. Frenkie_White Stevo_Djubre
      YD LEGENDA
      LA COCAINA LEGENDA YAKUZA
      owner of group ''stara kajla'' 21/6/2021
      Reoki Izkerova , capoditutticapi , Enrique Contreras , toMa
      CH SINCE 2009

    5. Like Yuuto se sviđa ovaj post
    6. #14
      Jaky1950 avatar
      Snazno
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      134
      Teme
      28
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      94
      Like (dobivenih)
      145
      Rep
      Sto mislite o vojnom roku? Odlična stvar s obzirom da današnja mladež je sve više degenerična
      Koji je razlog uvđenja vojnog roka? Razlog nije samo osposobljavanje za rat, već da te nauči nešto o životu, kako bi normalan čovjek trebao izgledat i ponašat se.
      Da li smatrate da se to nije trebalo ukidati? Da
      Koliko ste sposobni da izdržite? -
      Nešto za dodati? Pogledajte samo prijašnje generacije, od roditelja pa nadalje, današnja omladina nije niti blizu razumna,fizički spremna i s takvim
      mentalim sklopom kao što su nekad ljudi bili, svaki muškarac trebao bi biti spreman braniti sebe i obitelj te domovinu. Primjer degenerične omladine su ovi šta imaju anime na slikama i u opisu, takvim likovima treba vojni rok iz bivšeg režima. A oni koji misle da vojni rok ništa ne donosi neka pita svoje starce ili nekoga koji je bio u JNA i odslužio vojni rok od godinu i šest mjeseci pa nek vidi dal ih nije ništa naučilo.
      Posljednje uređivanje od Jaky1950 : 03-06-21 at 14:08
      Gol riješi Marko Livaja | Jaky


    7. Like Lemior se sviđa ovaj post
    8. #15
      Tatta avatar
      See you around , officer !
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Regensburg , Bayern
      Poruke
      11,380
      Teme
      572
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      855 post(ova)
      Označen(a)
      19 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 16 min
      Like (kliknutih)
      4836
      Like (dobivenih)
      9679
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od pvlnsc Vidi poruku
      Koliko vidim vecina koja smatra da bi vojni rok trebao biti obavezan su mladja populacija bez svojih argumenata , samo ono eto trebalo bi.

      Od mene veliko NE
      Bas sam procitao pravila ovog podforuma da vidim da li imam pravo za jos jedan post i imam .

      Da se nadovezem na korisnika pvlnsc-a i pojasnim sto znaci zaista obavezni vojni rok .

      Recimo da je ponovo uvodjen obavezano sluzenje vojnog roka upravo sada . Znate sto to znaci za vas ?
      Reci cu sto bi to znacilo meni sada a vjerujte da vama ne bi bilo puno drugacije .

      Kao prvo , morao bi nazvati ovog trena svog poslodavca i reci mu da dajem otkaz jer moram osluziti obavezni vojni rok u trajanju od 2. godine . Nakon toga , nazvati svoju blizu familiju i ispricati im da moram to odraditi i da me nece vidjeti sigurno narednih 6 mjeseci minimalno . Isto to i svojim prijateljima .

      Znaci , ja bi morao sada odustati od svog ( ajmo reci ) savrsenog privatnog i drustvenog zivota jer to drzava od mene trazi .
      Spakirao bi si neke uze neophodne stvari za ponijeti i vojska bi me poslala na drugi dio moje drzave u sred neke sume ( gdje usput nema niti signala ) u neku vojarnu/kasarnu sa totalno nepoznatim ljudima . Naredne dve godine mog zivota bi me se sveo na ciscenje te iste kasarne i mog oruzja i nista vise .

      Prvi otpust za vikend ( za samo 2 dana odpusta ) bi dobio tek nakon 6 mjeseci koje sam proveo u nekoj ustanovi usred nicega .

      U najgorem slucaju , ako bi se ne daj zaratilo ( tesko da bi se to desilo ali ajmo reci da je moguce ) ja bi bio natjeran pod drugi put na nesto sto ja ne zelim , a to je da ja " drzim " nekakvu crtu tamo . Za sto ? Kome ?
      Za koga da ja rizikujem svoj zivot ?

      I kada to sve prodje , te dve godine obavezno sluzenja vojnog roka ja bi se trebao vratiti u svoj normalni privatni zivot kao da nista nije bilo ?
      Samo da vas pitam , mislite da kada bi nazvao ponovo svog poslodavca i pitao ga za posao da bi me zaposlio nazad ?
      Ne znam koliko firma mora biti dobrostajeca da bi to ucinila . Uglavnom bi svi mi dobili isti odgovor a on bi glasio " ne " .
      A onda se sjetis kako dobaro placen posao si imao i dao si otkaz jer te drzava natjerala i otisao raditi za drzavo za nekih sitnis koji ti bio dovoljan tek za cigarete .

      Znaci , mene osobno kojega to ne zanima . Bio sam natjeran da odustanem od svog " savrsenog " zivota na dve godine da spremam uredno svoj krevet , cistim svoje oruzje i svoju kasarnu koja je usput u sred nicega i nemam nikakav kontakt sa svojima .

      Sada da napomenem oni sto pricaju o nekakvoj disciplini i da " ocvrsne " covjek :

      Disciplina se uci kod kucnog odgoja . Zasto ja koji nisam odsluzio vojni rok i dan-danas pospremim krevet iza sebe ? Hmmm ocito mi za to nije trebala vojska .

      Sto se tice tog da narod " ocvrsti " :
      Nemojte misliti da je to kao na filmovima . Ja kada vidim prometnu nesrecu i vidim mrtvu osobu na cesti okrenem glavu jer to ne mogu gledati . Zamislite ono sto bi vi morali ne gledati vec i sudjelovati kada bi doslo do toga .

      I sada konacno pitanje . Za koga i zasto ?
      Za drzavu koja mi nista u zivotu nije dala vec sam si sve sam zaradio ? Ne hvala
      Zato da odustanem na 2 godine svog zivota da se posvetim necemu sto me ne zanima ? Ne hvala

      Poanta moje price :

      Tko voli neka izvoli , obavezno nikako !
      Nismo svi isti i to je ok , ne ok vec i dobro .
      Ja nisam za to i da se to danas uvede ja bi imao vise stete nego prednosti u svom zivotu .

      Ne morate se samnom slagati , zato su tu i ove ankete neka svatko kaze sto misli ali msm ako netko ima da drugacije misli od mene neka barem to dobro argumentira kao ja sada .

      Posljednje uređivanje od Tatta : 03-06-21 at 17:44
      01011010 01100001 01110000 01101001 01110100 01100001 01101010 00100000 01110011 01100101 00100000 01110011 01100001 01101101 00100000 00101100 00100000 01110011 01110100 01100001 00100000 01101110 01101001 01101010 01100101 00100000 01110101 00100000 01110010 01100101 01100100 01110101 00100000 01110011 01100001 00100000 01110100 01101111 01100010 01101111 01101101 00100000 01101011 01100001 01100100 01100001 00100000 01110011 01101001 00100000 01101001 01110011 01100001 01101111 00100000 01101111 01110110 01101111 00100000 01110000 01110010 01100101 01110110 01100101 01110011 01110100 01101001 00100000 00101110 00101110 00101110

    9. #16
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Jaky1950 Vidi poruku
      A oni koji misle da vojni rok ništa ne donosi neka pita svoje starce ili nekoga koji je bio u JNA i odslužio vojni rok od godinu i šest mjeseci pa nek vidi dal ih nije ništa naučilo.
      Da, naučio ih je da se idu klati međusobno za interese drugih ljudi. Svaka čast eto.



      Par odgovora na opće argumente podrške vojnom roku...

      mUšKarCi nIsU kAo nEkaD

      Onaj muškarac koji to kaže, zanima me je li peder pa se više loži na stil prošlog stoljeća kad mu je toliko žao što ne vidi danas takve muškarce vani?

      Šta te boli ku*ac kako drugi tip izgleda, kak se oblači, kakvu ima frizuru, šta sluša, gleda, ITD., definicija mačizma je negdje u vidu "budi ponosan na ono što jesi", a opterećivanje drugim likovima je za pi*ke i jedna od jakih naznaka prikrivene homoseksualnosti. Isprike na vulgarnosti i potencijalnom otkrivanju svih koji su dosad rekli nešto u tom stilu.

      mLaDiMa tReBa diScIpLinE

      Ono što roditelji i okolina nisu u čovjeka usadili u 18 godina, to kažete vojni rok će napraviti u koliko? 6 mjeseci? Godinu? Dvije?

      'oće ku*ac

      Debil će ostati debil, degenerik degenerik, netko možda bude nešto manji, no bez brige, netko će postati i veći. Hoćete li bolji društveni odgoj mladih, okrenite se mijenjanju obrazovnog sustava od najmlađe dobi, vojni rok tu neće napraviti ništa iznimno.

      Dok mi netko tko ispod majčine suknje nije izašao do 18. godine i voli motore pa misli da su električni romobili za pedere (i zbog njih vjv treba uvesti vojni rok) nešto nije rekao, znajte da to kažem kao osoba koja je provela 4 godine u učeničkom domu koji je poluvojno ustrojen u smislu da imaš gotovo svakodnevne rasporede učenja, jedenja, spavanja, čišćenja i ostalih poslova i to sve uz konstantan nadzor i provjere. Od 14. do 18. godine koje su za razvoj i odgoj više ključne nego išta nakon 18. godine kad bi legalno na vojni rok najranije mogao. I, što vam mogu reći, jesu li iz te ustanove nakon 4 duge godine izašli odgojeni, disciplinirani ljudi starog kova? Jesu ku*ac, kao što rekoh gore, netko je, netko nije, od stotinjak ljudi s kojima sam u to doba živio da ih usporediš sa stotinjak random ljudi koji nisu to prošli, dobio bi isti rezultat po bilo kojem parametru za određivanje odgoja ili discipline ili metroseksualnosti, što god da vas opterećuje najviše.

      mLaDe tRebA naUčItI rUkOvaTi oRužJeM

      Zar tu stvarno treba reći neki argument zašto je ovo debilno razmišljanje? Možda je bolje da linkam par članaka od zadnjih mjesec-dva gdje su uključeni mladi i oružje pa da netko shvati zašto je to debilno razmišljanje? Možda bolje da ne trošim vrijeme jer vjv nije problem u debilu već u tome što je dijete čiji je mozak još u razvoju, pa bolje da prepustim vremenu da odradi svoj posao, pa da jednom dođe pameti.
      Posljednje uređivanje od Mar$el : 03-06-21 at 19:07

      Victoria Concordia Crescit

    10. #17
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep

      Roditelji djetetu od dvije godine uvale mobitel u ruke, za par godina smjeste ga na kompjuter. Sta fali, igra se dijete, nama ne smeta. Mnogi roditelji ne shvataju da im djete odrasta ispred ekrana, uci o drustvu, o ljudima, o empatiji o ljudskim emocijama ispred ekrana u toksicnom drustvu gdje je svako neko ali samo ispred tastature. Takvoj djeci nece pomoci Vojni rok, cak sta vise naskodice im. Moja generacija je na ulici rasla, lopte igrala, tukla se, pravila probleme komsijama, ali sve je to djecije, tako odrastes medju djecom, medju ljudima i spremas se za pravi svijet.

      Ne razumijem isto filozofiju "Pravog muskarca", "Alfa muzijaka", meni sve to zvuci seljacki i pomalo isfrustrirano izazvano manjkom seksualnih aktivnosti. Nisu svi isti, tako ni muskarci, ja sam osoba koja je uvjek stitila slabije, tako da osobe koje se boje necega, koje nisu spremne na nesto nazovem "mlakonjom", "pic**com", zasto bih, samo je drugaciji od mene. Prije svega ja svoje necu da namecem nikom, da ja govorim ko ce se kako oblacit, ponasat, i skim ce spavati, ko sam ja opste da sudim o tome?

      Kao sto je Tatta lijepo rekao, kome i za koga? Roditelji ko roditelji prave se pametniji, vjerovatno i jesu u mnogim stvarima, ali mi moramo uciti iz njihovih gresaka. Vojska covjeka po meni cini samo labilnijim za sugestije, za upravljanje i za slusanje naredjenja, i vrlo lako do pranja mozga raznim filozofijama i idejama. Zasto djecu ucit kako da upravljaju oruzjem? Amerika je primjer sta se desi kada drzava ima gotovo pa slobodan market oruzja, samim tim i momci uce rukovati sa tim, ako imalo pratite vijesti, znate koliko je to drustvo postalo, bez uvrede, ali bolesno i psihopaticno, njima je ubistvo normalna stvar svakoga dana u gradu.

      Ocigleno je da mladjima treba socializacija, ne treba im neki stari prdonja da ih u vrstu slaze i hrani svoj ego djecijom poslusnoscu. Vojni rok, nepotreban. Ali bi uveo npr. Izvidjacke klubove ili tako nesto, gdje ce se djeca druzit, socializovat i gdje nece buljit u ekran.

      NAPOMENA : Normalna i zdrava rasprava je Uredu, nemojte da tema i rasprava ode u drugom smjeru jer su neke teme osjetljive !
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 03-06-21 at 19:34
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    11. Like Tatta, Unravel, Damjan_Milner, Tiki* se sviđa ovaj post
    12. #18
      Berserker avatar
      kakvi skandali
       
      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      Sarajevo & Sanski Most
      Poruke
      912
      Teme
      150
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      34 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      14 min
      Like (kliknutih)
      1438
      Like (dobivenih)
      869
      Rep
      Sto mislite o vojnom roku? Pa kako su već neke osobe rekle, nije potrebno jer ne treba nikoga siliti na nešto.
      Koji je razlog uvđenja vojnog roka?
      Da mlade ljude nauče nekim stvarima(rukovanju oružju i pospremanju za sobom), pokušaj discipliniranja omladine..
      Da li smatrate da se to nije trebalo ukidati?
      Ne
      Koliko ste sposobni da izdržite?
      Nisam siguran, nisam nikad mnogo razmišljao o tome ali eto mislim da bih mogao godinu dana vjerovatno..
      Nešto za dodati?
      Ispunio sam anketu jer su zanimljivi već postojeći odgovori nekih korisnika.
      Mislim da nema potrebe siliti nekoga na nešto, iako bi mu to možda čak pomoglo. Ali sigurno ne bi svima. Ko je go_vno od čovjeka, svakako mu nema pomoći od vojnog roka. Mislim da je korektno što u našoj državi imaju često konkursi za vojsku pa ko misli da je to za njega, može probati. Ugovorom si obavezan 3 godine tamo biti(u nekoj kasarnoj) i dobijat ćeš platu samo moraš proći test fizičkih sposobnosti koji uopće nije pretežak i odraditi test općeg znanja koji se sastoji od nekih 80% banalnih pitanja.Da sumiram: nepotrebno zato jer nekom može samo pokvariti napredak(neke planove koje je već osmislio), a ko želi može se dobrovoljno pridružiti vojsci. Mislim da je to neka win-win situacija.

      Opet, kod nas je specifična situacija na balkanu jer je toliko ratova bilo, ali valjda su ljudi dosad dovoljno evoluirali da ne započnu masovno ubijanje drugih ljudi samo zato što se drukčije zovu i što im je to neki prljavi bradonja rekao da rade. Mada sumnjam za ovo posljednje.

    13. Like Tatta, Tiki* se sviđa ovaj post
    14. #19
      Tatta avatar
      See you around , officer !
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Regensburg , Bayern
      Poruke
      11,380
      Teme
      572
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      855 post(ova)
      Označen(a)
      19 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 16 min
      Like (kliknutih)
      4836
      Like (dobivenih)
      9679
      Rep
      U dosta pogleda bi se slozio sa Marcelom . Da , koristio je dosta vulgarnih rijeci u svom postu ali te rijeci nisu bile nikome direktno upucene tako da je to " ok " .
      Tko je svatio njegov post u samoj srzi , znat ce da nije nikoga vrijedjao .
      ( P.S. Marcel , promijeni nick nazad u Marcel )
      @Jaky1950; , izbrisao sam ti zadnji post upravo zbog toga sto je kolega @babyblue; upozorio . Dotakao si se neke teme za koju smatram da pi ova anketa otisla u neki krivi razgovor . Ne pricamo ovdje direktno o nekoj povijesti vec od anketi , misljenju .

      Slobodno iznesi svoje misljenje ali zamolio bi te da se drzis teme ankete i da ne ode u " napucavanje " sa povjescu vec sa razgovorom/raspravom .

      Ono sto sam ja rekao da iz mog gledista , obavezni vojni rok je samo tjeranje osoba na nesto sto ne zele . U mom osobnom slucaju , ja bi imao vise stete nego dobiti.

      Da ovako kazem .

      Negativne stvari uvodjenja obaveznog vojnog roka :
      *Natjeran sam da radim nesto sto me ne zanima
      *Odvojen sam od svoje obitelji i prijatelja
      *Dao sam otkaz da radim za nekoga za koga ne zelim a usput je lose placeno
      *Potrosio 2. godine svog zivota za nesto sto me ne zanima
      *Zivo sam 2 godine sa potpuno nepoznatim osobama za koje ne znam u kojem su mentalnom stanju a dodjeljeno im je oruzje . Otkud ja znam da nije dato oruzje nekom " ludjaku " i da moram strahovati da me ne ubije u spavanju . ( Vj. mi , takvih prica je bilo ) Zasto mu je dodjeljeno oruzje bez ikakvog psiho-testa ? Jer je i on bio primoran/natjeran na isto kao i ja .
      * ... mogao bi do sutra pisati stetne stvari za mene

      Ajmo sada one pozitivne stvari :
      *Da li sam dobio nekakve povlastice od drzave nakon toga , tipa placanja manjeg poreza ? Ne
      *Da li mi je ta ista drzava nesto poklonila , tipa kucu , a bio sam natjeran da radim za nju ? Ne
      *U slucaju najgoreg scenarija , bio bi natjeran na nesto u sto ne zelim sudjelovati ( postoje osobe koje zele ali oni su se DOBROVOLJNO javili , tu je razlika )
      *Stekao sam znanje rukovanja sa vatrenim oruzjem . Usput , znanje koje mi nikada u zivotu nece trebati .
      *Stekao sam disciplinu da pospremim svoj krevet , da ustanem rano , na vrijeme i slicno ... Usput , to sve radim i sada i bez odsluzenog vojnog roka .
      ....

      Disciplina se uci kod kuce , kao dijete . Upravo to sto je Marcel rekao , punoljetnu osobu necete nauciti disciplini na silu . Ako do svoje 18. godine zivota to nije naucio onda ga nikakvo deranje niti tjeranje to nece nauciti .

      Zasto sam ja danas discipliniran a nisam odsluzio vojni rok ?

      Zelim studirati da budem zubar . Ne moze , moras u vojsku .
      Zelim studirati da budem odvjetnik . Ne moze , moras u vojsku .
      ...

      Ako je obavezni vojni rok , onda vasi planovi padaju u vodu . Sto god vi htjeli raditi te dve godine , zaboravite . Drzava vam govori sto ce te vi raditi te dve godine .
      Za koga i zasto ?

      Ne hvala . Ja zelim imati slobodnu volju na ono sto ja zelim . Ne sto zeli netko od mene , a zeli me samo iskoristiti a da ja nemam apsolutno nista od toga .
      01011010 01100001 01110000 01101001 01110100 01100001 01101010 00100000 01110011 01100101 00100000 01110011 01100001 01101101 00100000 00101100 00100000 01110011 01110100 01100001 00100000 01101110 01101001 01101010 01100101 00100000 01110101 00100000 01110010 01100101 01100100 01110101 00100000 01110011 01100001 00100000 01110100 01101111 01100010 01101111 01101101 00100000 01101011 01100001 01100100 01100001 00100000 01110011 01101001 00100000 01101001 01110011 01100001 01101111 00100000 01101111 01110110 01101111 00100000 01110000 01110010 01100101 01110110 01100101 01110011 01110100 01101001 00100000 00101110 00101110 00101110

    15. #20
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,357
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1705
      Like (dobivenih)
      4551
      Rep
      Uglavnom su zene glasale za da
      Sta je lozite se na lica u uniformi haahahah
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    16. Like Tony Rogers, Tiki*, Ocelot se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •