Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1040 od 1404 PrviPrvi ... 40540940990103010381039104010411042105010901140 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 10,391 do 10,400 od 14032
    1. #10391
      Hajduk1950 avatar
      Zivi za nesto Ili umri ni
      zasto!
       
      Zadovoljno
       
      Datum pristupanja
      Feb 2020
      Lokacija
      Split
      Poruke
      164
      Teme
      41
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      10 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      23 min
      Like (kliknutih)
      295
      Like (dobivenih)
      161
      Rep
      Lijep pozdrav, pošto sam banan na forumu još 15tak dana, a upratio sam malo situaciju jer su mi pričali, kao owner ETLa i kao onaj koji vodi ovo sve imam se potrebu javit povodom ove teme. Kao prvo nisam je shvatao ozbiljno zbog prozivanja za AIM, ali kad sam pogledao koji video vidio sam da je momak čist po tom pitanju, međutim pojavio se taj WH zbog kojeg se svi tužite na momka. Nisam baš upoznat sa tim, iako igram tu od 2011, warove sam malo kasnije krenuo tako da neću previše dužit...
      Kad sam pogledao ove warove vidio sam i zbog čega se žalite, ima dosta situacija gdje je stvarno moguće da se koristi taj wh, jako mi je čudno da se nickovi i HP od igrača ne vide, nije mi jasno kako neko može tako igrat. Prvi put otkako igram vidim taj nacin igranja koji mi se cini totalno bespotreban, e sad predhodi li taj 'wh' i ubacivanje nekih modova tome nisam siguran pa neću ni komentirat.




      Uglavnom ovo sam odlučio sinoć : Momak će danas reinstalirat taj gta, bez modova, bez icega, ubacit će crosshair i tjt, snimit će se nekim programom ( kako kažete bandicamom ne radi tj sakriva wh ) pa će momak snimit i uploadat WAR.




      Usporedit ću detaljno prijašnje WARove i taj zadnji pa ću vidjet na čemu smo, ako je momak čist, onda zaslužuje ispriku većine tu koji su ga prozivali, međutim ako se dokaže suprotno onda taj igrač nema šta tražit kod mene u ETL, i momentalno će ići na BL, jer ne želim takve osobe uz sebe i kod sebe.




      Hvala i lp, vidimo se kad dobijem unban


      "Post by Maka"

    2. Like Berserker, Pepsi Goran, Unravel, Tony Rogers se sviđa ovaj post
    3. #10392
      lula avatar
      Iman covid u glavu ću ti se
      iskašljucat
       
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2019
      Lokacija
      Split
      Poruke
      1,561
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      318
      Like (dobivenih)
      180
      Rep
      Evo ovako pošto ne znan kome poslat kome se javit di šta kako pa da krenen redon.Momak po imenu hector iz ETLa kontinuirano igra igricu sa minimalno jednin čiton a to je WH,neki ga i prozivaju za no recoil al to je još nedokazivo jer ima gta V hud pa se nišan ne širi.Pošto malo pre dugo igran war i znan svaku caku u iston waru i znan pripoznat kad neko "pre firea",čeka te i uopće ne igra na inteligenciju i znanje jer ga očito nema,nego se kreće kako vidi nikove na farmi od protivničih igrača. prvo van to moran pokazat da bi znali o ćemu pričan e sad šta je šema zapravo.Jučer odigra war i ja ga prozivan za wh ne zato šta gubin war taj war smo čak i dobili nego zato šta me nervira di god krenen na farmi koju god taktiku ja osobno izabra vječito znaju di san,jel iden sa leđa jel iden vamo jel iden tamo uvik me neko čeka.I zoven malog i kažen mu lipo na mobitel ugasi to igraj normalno probaj naučit war,ako san ja u krivu a postotak da falijen u ovon slučaju je 2 posto niti toliko on se sav mudar pravda i govori da je upload war na yt.I sad gledajte šta je mala inteligencija napravila (neinteligencija) sam je sebe pokopa a moga je proč i bez ovog. to je ka navodno prvi dio wara i šta se dešava ja san čak mislia ljudima skinit i editat kako se on kreće di koga čeka kako je zna da je neko tu itd.. u suštini san mislia da je bolje sakrija čit kad ono međutin.Lik upload war di se uopće ne vide imena na farmi šta je odma dokaz da je nešta sakriveno a to nešta je WH.Morete gori vidit iz priloženog ni jedno ime na farmi se ne vidi jer da se vidi onda bi se vidilo i kroz objekat šta je logično.Ne volin ljudske gnjide i lažove njih podnit ne mogu ama baš nikako zato i otvaran ovu temu još ideš ljudski sa njima da probaju svatit nešta al ne to su dica koja su prije svega iskompleksirana.Ima tu i starijih kandidata nisu samo "dica u điru" al eto ovaj mali je tek početak.U slučaju da sad izbriše te warove iman ja ovaj "prvi" skinut na kompjuter pa ću upload ja ako triba.Od danas LCN orga sa ETL neće igrat narednih mjesec dana ne zato šta smo mi ka bolji ili oni bolji nego jednostavno čitere triba gurnit na marginu i u onome u ćemu vide smisao neke igra natjecanja neće više igrat bar sa nama.Ja ne tražin da se iko bana ili nešta nego pozivan sve orge da čitere marginaliziraju ako nemaju sa kin war bolje da se igra međusobno nego da si neko čupa živce jer se trudi nešta a ovaj dođe i glumi nez ni ja koga sa minimalno jednin čiton.Ako triba LCN ako je pre jak i ljudi ne mogu dobit mi ćemo se povuč igrat međusobno ili eventualno sa jednon poštenon orgon i toe to.Stvar je šta ja prvi osobno na igricu uđen se opustit i zabavit jer od ovoga neman ništa u životu,al ne mogu gledat lažove po waru po serveru itd..Toliko od mene ne triba ovon nikaka zabrana ništa ja ću sa liderima i članovima dogovorit da se ETL orga marginalizira a oni nek "guštaju" u igri.
      Posljednje uređivanje od lula : 20-05-21 at 09:58


    4. #10393
      Hajduk1950 avatar
      Zivi za nesto Ili umri ni
      zasto!
       
      Zadovoljno
       
      Datum pristupanja
      Feb 2020
      Lokacija
      Split
      Poruke
      164
      Teme
      41
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      10 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      23 min
      Like (kliknutih)
      295
      Like (dobivenih)
      161
      Rep
      Nije potrebno osuđivati kompletan ETL radi jednog clana, znamo svi svo vrijeme dok je bio Dominic Black x puta uhvacen za cit nitko nije osudivao kompletan LCN nego njega osobno tako da ne vidim razlog tvoj zasto krivis druge clanove?

    5. #10394
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,357
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1705
      Like (dobivenih)
      4551
      Rep
      @Joca;; daj heada da ih smirim sve
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    6. Like DeBadosa, Mar$el, pyrozeN se sviđa ovaj post
    7. #10395
      lula avatar
      Iman covid u glavu ću ti se
      iskašljucat
       
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2019
      Lokacija
      Split
      Poruke
      1,561
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      318
      Like (dobivenih)
      180
      Rep
      Ima tu još kandidata za sve i svašta ovoga san uvatia jer je sam sebe zajeba.Ja san prvi dominica blacka napada za čiteve i prvi san ga ja otkrija,nisan ja čovik koji ima pamčenje od danas ja znan sve unazad šta san radija i kako.U lcn koga god vidin sumljivog da je naglo prominia war navike ovako onako prvi će od strane mene bit potiran iz orge.Nemoš ti sad meni pričat šta san ja i kako radia jer ja pamčenje iman za razliku od večine.ja tog malog prozivan več skoro misec dana svi ga branite jer eto on je ka pro i vi se bolja orga sa njin a sami sebe varate.Neman se ja namjeru sa nikin pripirat pogotovo ne sa tobon.Ovo san ovako posta i reka jer da iden sa nekin adminon rišit da se bana ili stavi na listu čitera bilo bi šema admini rade kontra nekog ovako onako to mi ne triba ja znan šemu kako i da sami igrači bez admina riše gnjide od igrača a bez da je iko banan otič će sami.Ugl više ne odgovaran na nikakve poruke u vezi ovog ja san svoje reka i napisa,dokle se ovako ne počne radit neće bit mira igricu triba igrat u miru pa makar međusobno igrali.
      Posljednje uređivanje od lula : 20-05-21 at 10:25


    8. #10396
      raven avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2020
      Lokacija
      Republika Bosna i Hercegovina
      Poruke
      254
      Teme
      80
      CHB
      955
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      12 min
      Like (kliknutih)
      66
      Like (dobivenih)
      91
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Dena Izbornyk Vidi poruku
      Iskreno ovaj post sa prosle stranice od Rence sam samo kopiro i stavio jer nisam imo vremena citat i gledat snimke

      Al evo

      https://www.youtube.com/watch?v=ktoae0unkD0
      1:07 - dolazi ispod konektora desno, okreces mis prema zidu jer si ti osjetio da je tu igrac pa si opalio cim si izletio?
      1:46 - kako ti znas da je igrac bas tu na midu, ako ne vidis nickove i pocinjes ga pucat i btw mozes nam reci foru u tome sto jedini ti, od 2007, otkad CH postoji nemas nickove kad snimas i kako ih to uklonis?
      2:48 - igrac je na midu, cijelo vrijeme drzis okrenut mis ka gore gdje je igrac, zalijeces se na njega i pocinjes pucat prije nego sto znas i cujes da je tu? A odmah iza toga okrenut ti je mis u smjeru gdje se igrac penje na mid koji je low, ti znas da je low, zalijeces se uzimas shotgun i skidas ga jednim metkom
      3:16 - pises, kreces se prema ulazu u konektor i povukli smo crte i mjerili vrijeme u VAR sobi, a ti vadis shotgun prije nego se igrac pojavljuje i pucas ga, jer si ga ti osjetio ili si ga jednostavno prije vidio? + ja tu imam 100 hpa, a ti meni sa dvije sotke uzastopno skidas 100 hpa i ubijas me
      3:51 - a ovo glavinjanje oko konektora, ides prema midu, pa se vracas, ides lijevi konektor pa se vracas, a sve to radis dok gledas u zid i pratis kretanje nas u waru, samo se pitam kako ti znas/osjetis gdje se mi krecemo? Pucanje se cuje oko konektora, ubijamo tvog igraca i ti ostajes pozadi gdje si i bio i zabijas se u zid tj pratis kuda se mi krecemo jer nam vidis nickove kroz zidove

      https://www.youtube.com/watch?v=F6UF17JVr4Q&t
      U drugom dijelu je nastavak od ovog sto sam iznad pisao, jer si tu cekao svog igraca koji je dosao i onda krenuo u napadat u konektore
      0:29 - okreces se iza i vidis da smo tu, ne cujes pucanje ali svejedno znas da smo tu, osim ako niste pricali i tvoj suigrac ti daje odlicne informacije cak i kad nije tamo gdje smo mi
      1:01 cijelo vrijeme pratis misem ka midu i oprezno trcis uz zidove jer znas da je igrac na midu i da te moze pogodit, a onda na 1:06 znas da igrac ide ka tebi tj da ce skocit sa mida i tu ga docekas shotgunom
      1:52 - ove situacije se sjecam iz wara, jer sam otisao na lijevo (vas desni) zid i cucno sam iza da se ne vidim uopce, jer sam znao da ces me ti vidjet, znaci niti sam pucao niti ista, nemoguce je da me vidis sa ovog mjesta i ja tebe sa zida kroz konektor vidim kako skaces, vracas se nazad kao sto se vidi i kreces me pucat. Cak mislim da sam taj dio i ja snimio da imam dokaz toga
      2:14 - misem opet pratis preko mida igraca koji trci i pucas ga cim ti se otvorio dovoljno da ga mozes pogodit. Pucas naravno shotgunom jer znas da je low, ali kako je moguce da to znas kako ne vidis nick i hp iznad glave? hahaha
      2:32 - ides u konektor, vidis da igrac ide ispod konektora, ti se vracas i pucas isti tren cim je izletio
      2:50 - pratis igraca kod rampe i znas gdje ide, izlazis iz konektora i pucas ga
      4:12 - kako si samo osjetio gdje igrac ide i gdje ga trebas cekat... Takodjer ovo sam namjerno napravio jer sam te vidio kad si proso ispod rampe prema desnoj strani mida, bio sam u konektoru i kad si proso poceo sam trcat prema rampi ocekujuci da ces me ti lijepo docekat, sto se i desilo jel. Cak i situacija nakon te na midu je sumnjiva no dobro
      4:28 - isto tako, doslovno ocekujes igraca gdje ce i tocno znas kad izlazi iz konektora i kad trebas stat pucat
      4:45 - ne znam jel ja zbog lose kvalitete ne vidim gdje si ti vidio i znao da je igrac kod acine tj u lijevom konektoru, ali ocito ti je opet dobra pretpostavka bila, jer tamo igrac i jeste bio
      4:57 - ili imas dobre reflekse da si oba puta pogodio da igrace ide uza zid i da dok pucas jedog, a drugi ti prolijece pred nisanom da ti njega ispratis i pogodis
      5:05 - cak i tu tocno znas di je igrac, iako ne cujes pucanje ni nista, a za naciljat i promijenit gun ti treba neko vrijeme, al ti svejedno uvjeren da je tocno tu i znas da je tu da ga pogodis iz prve

      https://www.youtube.com/watch?v=ACrCG4tCI3w&t=1s
      0:13 - znas da se igrac penje na mid, okreces mis prema tamo i tocno trcis na njega i naravno odmah pucas
      1:52 - ? Hahahahahahaa
      2:49 - nakon pucanja na spawn, ides nazad iz konektora odakle si i dosao, ti vidis da igrac ide prema tebi i vracas se i odmah ga pucas
      5:04 - tocno okreces mis gdje je igrac, znas da ide tu
      5:27 - ides pucat igraca sa ledja, vidis da je igrac poceo ici sa mida dole i ti se vracas
      8:16 - i tu okreces mis prema zidu konektora i pratis igraca koji je unutra
      9:28 - nigdje se ne vidi da je proletio crni skin pa da ti ocekujes da ce igrac tu izaci, onda ciljas pola sekunde tu i cekas da naleti na metak, opalis i ubijas, ma kakva intuicija, to je nesto strasno, ovo je mozda slag na kraju ociglednog pre-fire u oba wara. A nakon toga ti pratis misem igraca koji je lijevi zid kod kamp kucice, fokus misa je cijelo vrijeme tamo gdje je igrac i bio, osim, kazem opet, ako negdje niste pricali i ako ti nije igrac dojavio

      Treci video, tj war necu komentirat, upalio sam ga i na prvih 10 sekundi si uradio istu stvar kao u svim, znas tj vidis da se igrac penje na mid, ides na njega i ciljas cim dolazis na vrh mida i pogadjas

      Neke situacije sam mozda malo pretjero, neke sam mozda propustio, ali previse pre-fireanja u waru, previse pratis misem gdje je igrac i previse puta znas. Cak i da pricate vas dvojica i da komunicirate, cak mislim da i jeste, nebitno, to ne mijenja cinjenu tvoje pracenje misem igraca kroz zidove i konektore, jedino da se tvoj sugirac ne gasi i da ti svake sekunde javlja gdje se protivnik krece, gdje ide, gdje se vraca, gdje stoji itd... Napominjem, ne zanimas me ti, ko si sta si, ali evo sve nas zanima tvoje objasnjenje, koje nisi dao, zasto i kako ti se u svim warovima ne vide imena i heal u waru, a da ti znas da je low (jer kad je low pucas shotgunom i sa mp5), da ti znas koliko hpa ima i ostale stvari, zasto je to maknuto i kako to makinjes, koji je razlog toga?

      A ovo sto ti svugdje pise hector aim, samo ne znam koji doktor te proziva za aim jer ga nemas, to sigurno, ako se snimas zbog aima ne znam onda ko te trazio to, jedino sto je sumnjivo u vezi pucanja je crosshair koji se ne siri, uvijek je isti, koliko znam to je nemoguce, svaki crosshair se siri i skuplja kad pucas, ovisno o tome jel stojis i cucis, pa je tako ili manji ili veci, ali da je uvijek isti i da se ne siri, to prvi put vidim kao i ovo da nemas nickove (a WH je cheat koji ti prikazuje nickove kroz objekte), kako si to sakrio ne znam i cudno je kako to neko uopce ima

      A ako sam te bez razloga optuzio, ispricavam se tebi i tvom bratu unaprijed

      Vjecna ti slava prijatelju
      Ndms ovo sve citat stvarno,ali Evo da ti kazem za aim i crosshair.
      Za aim me dosta ljudi prozivalo ,nez ko tačno ali tako su mi rekli.
      Ja sam u alkatrazu I na listi citera bio zbog "aim"a mislim da I to znaš.
      E sad crosshair.
      Izvoli link
      https://www.mediafire.com/file/p6r6u...12.14.rar/file

      Eto ako neko misli da je Hector I spread upalio pa mu se ne siri crosshair,neka skine to I uvjeri se sam.
      "𝕴𝖋 𝖞𝖔𝖚 𝖋𝖔𝖑𝖑𝖔𝖜 𝖆𝖑𝖑 𝖙𝖍𝖊 𝖗𝖚𝖑𝖊𝖘, 𝖞𝖔𝖚'𝖑𝖑 𝖓𝖊𝖛𝖊𝖗 𝖌𝖔 𝖆𝖓𝖞𝖜𝖍𝖊𝖗𝖊."

    9. #10397
      Sant1 avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Poruke
      59
      Teme
      7
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      98
      Like (dobivenih)
      103
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od commando Vidi poruku
      Ndms ovo sve citat stvarno,ali Evo da ti kazem za aim i crosshair.
      Za aim me dosta ljudi prozivalo ,nez ko tačno ali tako su mi rekli.
      Ja sam u alkatrazu I na listi citera bio zbog "aim"a mislim da I to znaš.
      E sad crosshair.
      Izvoli link
      https://www.mediafire.com/file/p6r6u...12.14.rar/file

      Eto ako neko misli da je Hector I spread upalio pa mu se ne siri crosshair,neka skine to I uvjeri se sam.
      buraz ovaj wh je tolko ocit da su to cuda hahaha, ne vidim svrhu da se prepires s ljudima a sam sebe lazes

    10. #10398
      Pepsi Goran avatar
      Dule Savanović jedan je od
      nas! 3112!
       
      Datum pristupanja
      Jun 2019
      Poruke
      1,889
      Teme
      94
      CHB
      330
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      25 min
      Like (kliknutih)
      1101
      Like (dobivenih)
      556
      Rep

    11. Like Alek Cortez se sviđa ovaj post
    12. #10399
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,357
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1705
      Like (dobivenih)
      4551
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Anthony Rarteyaw Vidi poruku
      Pre bih rekao da je to ovaj klip

      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    13. Like Pepsi Goran se sviđa ovaj post
    14. #10400
      On je Carr avatar
      Bolek moj najdrazi brat
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Poruke
      2,273
      Teme
      185
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      182 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      4809
      Like (dobivenih)
      3150
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od commando Vidi poruku
      Ndms ovo sve citat stvarno,ali Evo da ti kazem za aim i crosshair.
      Za aim me dosta ljudi prozivalo ,nez ko tačno ali tako su mi rekli.
      Ja sam u alkatrazu I na listi citera bio zbog "aim"a mislim da I to znaš.
      E sad crosshair.
      Izvoli link
      https://www.mediafire.com/file/p6r6u...12.14.rar/file

      Eto ako neko misli da je Hector I spread upalio pa mu se ne siri crosshair,neka skine to I uvjeri se sam.
      I evo opet tu ne zelis nista komentirati za WH bas zbog toga sto ga imas

      Mozes li u jednom postu koji napises objasniti ove sve cudne situacije koje se u waru desavaju, pa jasno je ko dan da imas WH, tocno se vidi kretanje, pre-aimanje i sve

      Krenes u jednu stranu i onda iz cistog mira skuzis da ces ipak na drugu stranu ic jer vidis kroz zid.. Ili dotrcis do mjesta i odmah roknes iako ni ne znas da li je netko tamo? Pa kako daj me nauci kako ti osjetis da je neko na nekom mjestu ako nemas WH
      gg uzivajte own




    15. Like Raul Hernandez, hana, random, Beastmode se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1040 od 1404 PrviPrvi ... 40540940990103010381039104010411042105010901140 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •