Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1039 od 1404 PrviPrvi ... 39539939989102910371038103910401041104910891139 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 10,381 do 10,390 od 14032
    1. #10381
      Mauro Vitelli avatar
      Ina je mama
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      u Jon_Carr srcu
      Poruke
      25,041
      Teme
      91
      CHB
      655
      Spomenut(a)
      257 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      16 min
      Like (kliknutih)
      7278
      Like (dobivenih)
      4565
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od commando Vidi poruku
      Ja nisam za cit ban dobio od davne 2017 godine ja mislim,dok je fr bio u funkciji.
      I to za aim ili spread nisam sig.
      Za wh nisam nikad dobio ban,pricaj ti sta hoces.
      Prvo rp nisam nikad igrao do prije 2 mjeseca.
      Pitaj neke ljude sa zajednice jel imam brata Koji je igrao skupa sa mnom na fr,mozes pitat Josipa,on ce ti reci jel govorim istinu.
      Lazes gore nego zdravko mamic, ni on ti nije ravan hahaha

      https://croherze.com/forum/showthrea...ghlight=Arnold
      https://croherze.com/forum/converse....47504&u2=39752

      Inace ovo ti je isto brat igro hahahaha, kao i kad ti je Fare spuco alkatraz prije god ipo-dvije kad si bio TSC i kad si koristio spread i aim pa presto igrat i vratio se kad se SB aktiviro, a i tada te Pajo napuco iz SB jer ti je opet pronadjeno nesto preko TWa

      http://prntscr.com/1351d1x

      Ovo ti je isto brat igro na accu kad smo te snimili za WH i kad si u zahtjevu za unban prizno da si imao WH (svi ti zahtjevi za unban postoje u arhivi foruma)

      Mene boli k koja si orga, kako se zoves, kakva ti je boja kose i kakva ti je boja koze, za mene su svi citeri isti, likovi koji igru stariju od nikse gocica ne mogu igrat bez citeva su mi smijesni kuzis?

    2. #10382
      raven avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2020
      Lokacija
      Republika Bosna i Hercegovina
      Poruke
      254
      Teme
      80
      CHB
      955
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      12 min
      Like (kliknutih)
      66
      Like (dobivenih)
      91
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Dena Izbornyk Vidi poruku
      Lazes gore nego zdravko mamic, ni on ti nije ravan hahaha

      https://croherze.com/forum/showthrea...ghlight=Arnold
      https://croherze.com/forum/converse....47504&u2=39752

      Inace ovo ti je isto brat igro hahahaha, kao i kad ti je Fare spuco alkatraz prije god ipo-dvije kad si bio TSC i kad si koristio spread i aim pa presto igrat i vratio se kad se SB aktiviro, a i tada te Pajo napuco iz SB jer ti je opet pronadjeno nesto preko TWa

      http://prntscr.com/1351d1x

      Ovo ti je isto brat igro na accu kad smo te snimili za WH i kad si u zahtjevu za unban prizno da si imao WH (svi ti zahtjevi za unban postoje u arhivi foruma)

      Mene boli k koja si orga, kako se zoves, kakva ti je boja kose i kakva ti je boja koze, za mene su svi citeri isti, likovi koji igru stariju od nikse gocica ne mogu igrat bez citeva su mi smijesni kuzis?
      Ne mogu ja sa takvim likovima kao što si ti da moram jedno te isto ponavljat 10 puta I opet ti.
      Moji nickovi na fr su bili LOST_DOWN i SHIELD i tjt.
      Za ovo ostalo ne znam nit me briga.
      Ja znam kad sam igrao I sa kojim nickovima.

      Ovo je zadnji moj post,ne zelim opet da dobijem ban na frm bzvz zbog takvih kao što si ti.
      Zz.
      "𝕴𝖋 𝖞𝖔𝖚 𝖋𝖔𝖑𝖑𝖔𝖜 𝖆𝖑𝖑 𝖙𝖍𝖊 𝖗𝖚𝖑𝖊𝖘, 𝖞𝖔𝖚'𝖑𝖑 𝖓𝖊𝖛𝖊𝖗 𝖌𝖔 𝖆𝖓𝖞𝖜𝖍𝖊𝖗𝖊."

    3. #10383

      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Poruke
      1,548
      Teme
      287
      CHB
      380
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1545
      Like (dobivenih)
      710
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od commando Vidi poruku
      Ne mogu ja sa takvim likovima kao što si ti da moram jedno te isto ponavljat 10 puta I opet ti.
      Moji nickovi na fr su bili LOST_DOWN i SHIELD i tjt.
      Za ovo ostalo ne znam nit me briga.
      Ja znam kad sam igrao I sa kojim nickovima.

      Ovo je zadnji moj post,ne zelim opet da dobijem ban na frm bzvz zbog takvih kao što si ti.
      Zz.
      Znas sta je najsmjesnije? Sto si ti sa nickom Belobryssy Brandwain bio u Soi kad smo i Bajro i ja bili. Na discord te pitali za FR nick, odgovorio si bas taj, LOST_DOWN, nemam dokaze naravno, ali to ti sam znas i Bajro ti moze potvrdit. @BajrukA;

      - Ako ne mozete igrati igricu iz 2004. godine LEGIT bez citova, prijateljski savjet od mene - obrisite svaku FPS igru sa vaseg PCa.
      Dinero no compra​



    4. Like Raul Hernandez se sviđa ovaj post
    5. #10384
      marjo avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Poruke
      5,892
      Teme
      384
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2653
      Like (dobivenih)
      2053
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od commando Vidi poruku
      Ne mogu ja sa takvim likovima kao što si ti da moram jedno te isto ponavljat 10 puta I opet ti.
      Moji nickovi na fr su bili LOST_DOWN i SHIELD i tjt.
      Za ovo ostalo ne znam nit me briga.
      Ja znam kad sam igrao I sa kojim nickovima.

      Ovo je zadnji moj post,ne zelim opet da dobijem ban na frm bzvz zbog takvih kao što si ti.
      Zz.




      Laži, laži, laži me

    6. #10385

      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Poruke
      1,548
      Teme
      287
      CHB
      380
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1545
      Like (dobivenih)
      710
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Slim Shady Vidi poruku




      Laži, laži, laži me
      Haha, pobjeda burazeru, 100%
      Dinero no compra​



    7. Like marjo se sviđa ovaj post
    8. #10386
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      Moj zivot i moja sreca opisani u videu od 9 sekundi:

      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    9. Like Unravel, On je Carr, Beastmode se sviđa ovaj post
    10. #10387
      Mauro Vitelli avatar
      Ina je mama
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      u Jon_Carr srcu
      Poruke
      25,041
      Teme
      91
      CHB
      655
      Spomenut(a)
      257 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      16 min
      Like (kliknutih)
      7278
      Like (dobivenih)
      4565
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od commando Vidi poruku
      Ne mogu ja sa takvim likovima kao što si ti da moram jedno te isto ponavljat 10 puta I opet ti.
      Moji nickovi na fr su bili LOST_DOWN i SHIELD i tjt.
      Za ovo ostalo ne znam nit me briga.
      Ja znam kad sam igrao I sa kojim nickovima.

      Ovo je zadnji moj post,ne zelim opet da dobijem ban na frm bzvz zbog takvih kao što si ti.
      Zz.
      Iskreno ovaj post sa prosle stranice od Rence sam samo kopiro i stavio jer nisam imo vremena citat i gledat snimke

      Al evo

      https://www.youtube.com/watch?v=ktoae0unkD0
      1:07 - dolazi ispod konektora desno, okreces mis prema zidu jer si ti osjetio da je tu igrac pa si opalio cim si izletio?
      1:46 - kako ti znas da je igrac bas tu na midu, ako ne vidis nickove i pocinjes ga pucat i btw mozes nam reci foru u tome sto jedini ti, od 2007, otkad CH postoji nemas nickove kad snimas i kako ih to uklonis?
      2:48 - igrac je na midu, cijelo vrijeme drzis okrenut mis ka gore gdje je igrac, zalijeces se na njega i pocinjes pucat prije nego sto znas i cujes da je tu? A odmah iza toga okrenut ti je mis u smjeru gdje se igrac penje na mid koji je low, ti znas da je low, zalijeces se uzimas shotgun i skidas ga jednim metkom
      3:16 - pises, kreces se prema ulazu u konektor i povukli smo crte i mjerili vrijeme u VAR sobi, a ti vadis shotgun prije nego se igrac pojavljuje i pucas ga, jer si ga ti osjetio ili si ga jednostavno prije vidio? + ja tu imam 100 hpa, a ti meni sa dvije sotke uzastopno skidas 100 hpa i ubijas me
      3:51 - a ovo glavinjanje oko konektora, ides prema midu, pa se vracas, ides lijevi konektor pa se vracas, a sve to radis dok gledas u zid i pratis kretanje nas u waru, samo se pitam kako ti znas/osjetis gdje se mi krecemo? Pucanje se cuje oko konektora, ubijamo tvog igraca i ti ostajes pozadi gdje si i bio i zabijas se u zid tj pratis kuda se mi krecemo jer nam vidis nickove kroz zidove

      https://www.youtube.com/watch?v=F6UF17JVr4Q&t
      U drugom dijelu je nastavak od ovog sto sam iznad pisao, jer si tu cekao svog igraca koji je dosao i onda krenuo u napadat u konektore
      0:29 - okreces se iza i vidis da smo tu, ne cujes pucanje ali svejedno znas da smo tu, osim ako niste pricali i tvoj suigrac ti daje odlicne informacije cak i kad nije tamo gdje smo mi
      1:01 cijelo vrijeme pratis misem ka midu i oprezno trcis uz zidove jer znas da je igrac na midu i da te moze pogodit, a onda na 1:06 znas da igrac ide ka tebi tj da ce skocit sa mida i tu ga docekas shotgunom
      1:52 - ove situacije se sjecam iz wara, jer sam otisao na lijevo (vas desni) zid i cucno sam iza da se ne vidim uopce, jer sam znao da ces me ti vidjet, znaci niti sam pucao niti ista, nemoguce je da me vidis sa ovog mjesta i ja tebe sa zida kroz konektor vidim kako skaces, vracas se nazad kao sto se vidi i kreces me pucat. Cak mislim da sam taj dio i ja snimio da imam dokaz toga
      2:14 - misem opet pratis preko mida igraca koji trci i pucas ga cim ti se otvorio dovoljno da ga mozes pogodit. Pucas naravno shotgunom jer znas da je low, ali kako je moguce da to znas kako ne vidis nick i hp iznad glave? hahaha
      2:32 - ides u konektor, vidis da igrac ide ispod konektora, ti se vracas i pucas isti tren cim je izletio
      2:50 - pratis igraca kod rampe i znas gdje ide, izlazis iz konektora i pucas ga
      4:12 - kako si samo osjetio gdje igrac ide i gdje ga trebas cekat... Takodjer ovo sam namjerno napravio jer sam te vidio kad si proso ispod rampe prema desnoj strani mida, bio sam u konektoru i kad si proso poceo sam trcat prema rampi ocekujuci da ces me ti lijepo docekat, sto se i desilo jel. Cak i situacija nakon te na midu je sumnjiva no dobro
      4:28 - isto tako, doslovno ocekujes igraca gdje ce i tocno znas kad izlazi iz konektora i kad trebas stat pucat
      4:45 - ne znam jel ja zbog lose kvalitete ne vidim gdje si ti vidio i znao da je igrac kod acine tj u lijevom konektoru, ali ocito ti je opet dobra pretpostavka bila, jer tamo igrac i jeste bio
      4:57 - ili imas dobre reflekse da si oba puta pogodio da igrace ide uza zid i da dok pucas jedog, a drugi ti prolijece pred nisanom da ti njega ispratis i pogodis
      5:05 - cak i tu tocno znas di je igrac, iako ne cujes pucanje ni nista, a za naciljat i promijenit gun ti treba neko vrijeme, al ti svejedno uvjeren da je tocno tu i znas da je tu da ga pogodis iz prve

      https://www.youtube.com/watch?v=ACrCG4tCI3w&t=1s
      0:13 - znas da se igrac penje na mid, okreces mis prema tamo i tocno trcis na njega i naravno odmah pucas
      1:52 - ? Hahahahahahaa
      2:49 - nakon pucanja na spawn, ides nazad iz konektora odakle si i dosao, ti vidis da igrac ide prema tebi i vracas se i odmah ga pucas
      5:04 - tocno okreces mis gdje je igrac, znas da ide tu
      5:27 - ides pucat igraca sa ledja, vidis da je igrac poceo ici sa mida dole i ti se vracas
      8:16 - i tu okreces mis prema zidu konektora i pratis igraca koji je unutra
      9:28 - nigdje se ne vidi da je proletio crni skin pa da ti ocekujes da ce igrac tu izaci, onda ciljas pola sekunde tu i cekas da naleti na metak, opalis i ubijas, ma kakva intuicija, to je nesto strasno, ovo je mozda slag na kraju ociglednog pre-fire u oba wara. A nakon toga ti pratis misem igraca koji je lijevi zid kod kamp kucice, fokus misa je cijelo vrijeme tamo gdje je igrac i bio, osim, kazem opet, ako negdje niste pricali i ako ti nije igrac dojavio

      Treci video, tj war necu komentirat, upalio sam ga i na prvih 10 sekundi si uradio istu stvar kao u svim, znas tj vidis da se igrac penje na mid, ides na njega i ciljas cim dolazis na vrh mida i pogadjas

      Neke situacije sam mozda malo pretjero, neke sam mozda propustio, ali previse pre-fireanja u waru, previse pratis misem gdje je igrac i previse puta znas. Cak i da pricate vas dvojica i da komunicirate, cak mislim da i jeste, nebitno, to ne mijenja cinjenu tvoje pracenje misem igraca kroz zidove i konektore, jedino da se tvoj sugirac ne gasi i da ti svake sekunde javlja gdje se protivnik krece, gdje ide, gdje se vraca, gdje stoji itd... Napominjem, ne zanimas me ti, ko si sta si, ali evo sve nas zanima tvoje objasnjenje, koje nisi dao, zasto i kako ti se u svim warovima ne vide imena i heal u waru, a da ti znas da je low (jer kad je low pucas shotgunom i sa mp5), da ti znas koliko hpa ima i ostale stvari, zasto je to maknuto i kako to makinjes, koji je razlog toga?

      A ovo sto ti svugdje pise hector aim, samo ne znam koji doktor te proziva za aim jer ga nemas, to sigurno, ako se snimas zbog aima ne znam onda ko te trazio to, jedino sto je sumnjivo u vezi pucanja je crosshair koji se ne siri, uvijek je isti, koliko znam to je nemoguce, svaki crosshair se siri i skuplja kad pucas, ovisno o tome jel stojis i cucis, pa je tako ili manji ili veci, ali da je uvijek isti i da se ne siri, to prvi put vidim kao i ovo da nemas nickove (a WH je cheat koji ti prikazuje nickove kroz objekte), kako si to sakrio ne znam i cudno je kako to neko uopce ima

      A ako sam te bez razloga optuzio, ispricavam se tebi i tvom bratu unaprijed

      Vjecna ti slava prijatelju

    11. #10388
      Pervez Musharraf avatar
      Kume , mi te ne zanimamo
       
      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Lokacija
      Las Colinas
      Poruke
      398
      Teme
      43
      CHB
      100
      Spomenut(a)
      13 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      342
      Like (dobivenih)
      497
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Slim Shady Vidi poruku




      Laži, laži, laži me
      Lideru objasnio si mu neke stvari.
      "Wrong place, wrong time"
      ​​

    12. Like marjo se sviđa ovaj post
    13. #10389
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,100
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      56 min
      Like (kliknutih)
      4101
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Zamislite vi ove drame, strahota...
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    14. Like zlatan se sviđa ovaj post
    15. #10390
      DeBadosa avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2020
      Lokacija
      Chinatown
      Poruke
      7,027
      Teme
      560
      CHB
      1
      Spomenut(a)
      34 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      29 min
      Like (kliknutih)
      1771
      Like (dobivenih)
      684
      Rep
      Znači na Discordu svadza i ovdje baš super
      ××× Yakuza Marketing Voditelj Moderator ×××
      ​​

     

     
  • Stranica 1039 od 1404 PrviPrvi ... 39539939989102910371038103910401041104910891139 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •