Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 18 od 35 PrviPrvi ... 8161718192028 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 171 do 180 od 343
    1. #171
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Neferpitou Vidi poruku
      [/FONT][/B]

      Samo Ferid je postao previše simpatičan, toliko da zaboravim da je on pobio čitavu porodicu od Mikaele i Yuu-a.

      Jeeeee Rekao mu je da ga voli, mada opet otvoreno za tumačenje, ali ja sam odpočetka njih gledala na više od prijatelja.

      Tu sam na chapterima kada se pojave vampiri iz Rusije, oni najmočniji.

      Vidi ga što je malen ko Demon, sad je baš Mika, nije Mikaela.
      Mikaela je toliko brinuo da Yuu nepostane Demon, da je on sam postao demon na kraju haha.

      Sad bas citam komentar za onaj chapter sto sam ti uslikao, ono volim te sto je rekao je "daisuky dayo", takvo volim te, se ne govori prijateljima, vec ljubavnicima.

      Sutra cu napisati Recenziju, mislim kraj je Mange, moze se napisati. Steta sto nisu adaptovali sve, bukvalno Anime je 10% price, sve zanimljivo i citav taj svijet vampira, demona, sve je u Mangi. Mada ako bi sve adaptovali to bi bilo jos 2 do 3 sezone..

      EDIT : Kako sam trazio GIFove i avatare, nasao sam dosta interesatnih stvari. Kao npr. Opening je zapravo Yuu se obraca Mikaeli, a closing je Mikaeling odgovor. Kao i da u prvoj sezoni Mika kaze Yuu, zasto mi nisi rekao "Dobrodosao kuci", a onda u 22 epizodi kada Mika pije njegovu krv, Yuu kaze "Dobrodosao kuci", znaci Anime je malo pametnija nego sto sam mislio haha.
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 06-03-21 at 15:41
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    2. Like Neferpitou se sviđa ovaj post
    3. #172

      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      339
      Teme
      45
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      222
      Like (dobivenih)
      85
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mikaela Vidi poruku
      Mikaela je toliko brinuo da Yuu nepostane Demon, da je on sam postao demon na kraju haha.

      Sad bas citam komentar za onaj chapter sto sam ti uslikao, ono volim te sto je rekao je "daisuky dayo", takvo volim te, se ne govori prijateljima, vec ljubavnicima.

      Sutra cu napisati Recenziju, mislim kraj je Mange, moze se napisati. Steta sto nisu adaptovali sve, bukvalno Anime je 10% price, sve zanimljivo i citav taj svijet vampira, demona, sve je u Mangi. Mada ako bi sve adaptovali to bi bilo jos 2 do 3 sezone..

      EDIT : Kako sam trazio GIFove i avatare, nasao sam dosta interesatnih stvari. Kao npr. Opening je zapravo Yuu se obraca Mikaeli, a closing je Mikaeling odgovor. Kao i da u prvoj sezoni Mika kaze Yuu, zasto mi nisi rekao "Dobrodosao kuci", a onda u 22 epizodi kada Mika pije njegovu krv, Yuu kaze "Dobrodosao kuci", znaci Anime je malo pametnija nego sto sam mislio haha.
      Duše drage.

      Pa ima smisla,znala sam da je tekst pjesme usmjeren na njih,sada kad pročitam tekst,apsolutno je tačno. A to za Dobrodoša nazad sam znala, evo i sliku sam našla.



      Postade ovaj chat, glavni chat Yuu-a i Mike he he. Aj privatno nastavimo,da ne bude da spamamo.
      I prefer to have my nightmares with open eyes

    4. Like Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    5. #173
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep


      ostavicu ovo ovde samo
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    6. #174
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Ako nekog zanimaju Mange, narucito Berserk, ova manga je u rangu sa istom.

      https://myanimelist.net/manga/70/Übel_Blatt

      Nas glavni lik je bio dio 14 heroja koji su otisli branit svijet od tame, ali samo ih se 7 vratilo. Zapravo nas glavni lik i trojica ostalih su izdani od strane grupe i ubijeni, ljudima su rekli da je nas glavni lik izdajica, i citavu istinu okrenuli naopacke. Sada su najpoznatiji heroji, ali nas glavni lik se vratio, da im se osveti i pobije ih svu sedmoricu. Sada se nalazi u tijelu djecaka, polu covjeka, polu vilenjaka, ali ima iste moci kao od prije i jedan je od najjacih boraca u ovom svijetu. To je neka osnova, prica je dosta kompleksnija.

      Ubel Blatt, odvija se u nekom neobicnom svijetu fantasije, ovo je bas dark dark fantasi kao i Berserk, dosta tema za odrasle, uz to i sex je dosta prisutan, glavni lik dosta kompleksan, svijet je fenomenalan, nakaradan i okrutan mnogo.
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 12-03-21 at 23:55
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    7. #175

      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      339
      Teme
      45
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      222
      Like (dobivenih)
      85
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mikaela Vidi poruku
      Ako nekog zanimaju Mange, narucito Berserk, ova manga je u rangu sa istom.

      https://myanimelist.net/manga/70/Übel_Blatt

      Nas glavni lik je bio dio 14 heroja koji su otisli branit svijet od tame, ali samo ih se 7 vratilo. Zapravo nas glavni lik i trojica ostalih su izdani od strane grupe i ubijeni, ljudima su rekli da je nas glavni lik izdajica, i citavu istinu okrenuli naopacke. Sada su najpoznatiji heroji, ali nas glavni lik se vratio, da im se osveti i pobije ih svu sedmoricu. Sada se nalazi u tijelu djecaka, polu covjeka, polu vilenjaka, ali ima iste moci kao od prije i jedan je od najjacih boraca u ovom svijetu. To je neka osnova, prica je dosta kompleksnija.

      Ubel Blatt, odvija se u nekom neobicnom svijetu fantasije, ovo je bas dark dark fantasi kao i Berserk, dosta tema za odrasle, uz to i sex je dosta prisutan, glavni lik dosta kompleksan, svijet je fenomenalan, nakaradan i okrutan mnogo.
      Hmm, kad budem raspoložena za neki dark fantasy mogla bih to pročitati. Čula sam za tu mangu, znam da je mnogo slična Berserku. Čudi me da ti čitaš nešto sa scenama sexa Znam da si gadljiv na to heh.
      I prefer to have my nightmares with open eyes

    8. #176
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Neferpitou Vidi poruku
      Hmm, kad budem raspoložena za neki dark fantasy mogla bih to pročitati. Čula sam za tu mangu, znam da je mnogo slična Berserku. Čudi me da ti čitaš nešto sa scenama sexa Znam da si gadljiv na to heh.
      Prica je za sada odlicna, svaki novi chapter je sve bolji.

      A sto se tice sexa, ne znam, znas da sam ace, kao sto si rekla vecinom sam gadljiv na takve stvari. Ali ja to dijelim na fan service i na sex kao bitan dio price. Mislim do sada sam procitao, vidio, dvije scene sexa, i oba su ima smisla u prici, prvi npr. glavni lik je bukvalno pa silovan, ali je iskoristio pokrete u toj radnji da odveze sebi ruke, a druga je da je morao spavati sa starijom djevojkom kako bi platio sverc na drugu stranu zida. Znaci, nije fan service, vec bitan dio price, a i dobro je vidjet glavnog lika koji nije neki stidljivi mladic koji kad vidi sisu poludi, mislim takvih likova je puno, i volim vidjeti ovakvog glavnog lika.

      Realno ovakve price, da nema scena za odrasle bilo bi neobicno, jednostavno u ovakvom svijetu, normalno je vidjeti ovakve stvari.
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    9. Like Neferpitou se sviđa ovaj post
    10. #177
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep


      Ostavicu ovo ovde.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    11. #178
      Gethoven avatar
      mojne da chashpri
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Lokacija
      Subotica
      Poruke
      3,442
      Teme
      269
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      27 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      49
      Like (dobivenih)
      416
      Rep
      Ne znam da li je neko od vas gledao nastavak Death Note u vidu mange, s obzirom da nije dobila neku veliku popularnost.
      U svakom slučaju ako ima neko ko je, ko vam je draži a ko inteligentniji, Minoru Tanaka ili Light Yagami?

      Posljednje uređivanje od Gethoven : 14-03-21 at 10:08

      Jeb* mi se za diplomu nema je ni predsednik!

    12. #179
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Tokubetsu Yomikiri je vrlo kratak kolko znam. Nisam citao Death Note mangu nikako, zasto bih kada je Anime dobra. Najinteligentniji lik u toj univerzumu je L sigurno.




      Citajuci MHA Mangu, napokon sam dosao do backstorya Shigarakija, i od lika koji mi je uvjek bio bezveze, lagano postaje najbolji villian price. Mislim niko mu nije htjeo pomoci kada je bio djete, svi su cekali da mu "heroj" pomogne, ali heroj koji je dosao u pomoc je "All for One", vjerovatno najvece zlo ove price, ali kako god, pomogao je ovome djetetu na svoj morbidan nacin.

      Dabi Dance, wow kakav chapter, najezio sam se kad sam ga citao... Spoiler je ispod. Godinama su ljudi trazili i ispitivali sve detalje u mangi i anime, da bi odkrili identitet Dabia, i u chapteru 290, napokon smo dobili odgovor, i nevjervatno je da svaki detalj sve sto su ljudi ispitivali, sve je imalo smisla, sve je bilo bitno. Chapter 290 nije ni twist, vec je vise slavljenje MHA Zajednice, kada je rekao svoje ime, uf kako sam se najezio, kolika je tezina tog imena i koliko mjenja sve.

      PAST NEVER DIES !

       

      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 18-03-21 at 13:42
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    13. Like Neferpitou se sviđa ovaj post
    14. #180
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      Persona 5 ima bas brutalan OST

      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

     

     
  • Stranica 18 od 35 PrviPrvi ... 8161718192028 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •