Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 15 od 35 PrviPrvi ... 5131415161725 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 141 do 150 od 343
    1. #141
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od h3h3 Vidi poruku
      Bole jesi li gledao Berserk iz '97? Ako nisi gledaj.


      Dijelim mišljenje da je HxH trebao završiti.
      Znam, ali ne gledam stare anime, kolko god dobre bile, jednostavno ne mogu ih gledati xd

      Citam upravo "Sweet Home", na Bastard sam se odma navukao, ovo vamo pa tamo, ali sve je bolje.

      Evo jedan panel, cisto da vidite, kako lijepo izgleda stvorenje iz ove Manhwe.


      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    2. #142
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      Ok ova epizoda je bila samo zatisje pred buru

      Ako nastave ovim tempom, epizode 11 i 12 AoTa ima da budu najbolje ocenjene epizode u celom serijalu

      Dobar posao MAPPA, dobar.
      Posljednje uređivanje od Archer : 14-02-21 at 23:47
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    3. #143
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep


      Sutra pisem recenziju o Mangi sto sam upravo zavrsio...

      @Neferpitou;, kako covjek moze ovako biti seban, zbog par crteza i pixela, zbog mange obicen

      Kraj je bas... Pukla mi dusa na pola, necu doci sebi sedam dana

      Trazio sam nesto, pogledo tvoje preporuke, i poceo sam citati Lumine, ono sto mi je zapalo za oko, je lijepota crteza. Ovo je prelijepo...

       

      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 16-02-21 at 16:30
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    4. Like Neferpitou se sviđa ovaj post
    5. #144

      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      339
      Teme
      45
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      222
      Like (dobivenih)
      85
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mikaela Vidi poruku


      Sutra pisem recenziju o Mangi sto sam upravo zavrsio...

      @Neferpitou;, kako covjek moze ovako biti seban, zbog par crteza i pixela, zbog mange obicen

      Kraj je bas... Pukla mi dusa na pola, necu doci sebi sedam dana

      Trazio sam nesto, pogledo tvoje preporuke, i poceo sam citati Lumine, ono sto mi je zapalo za oko, je lijepota crteza. Ovo je prelijepo...

       

      Aha,art stil ostavlja bez daha Znajući tvoj ukus,mislim da ćeš pročitat ovo brzo.
      I prefer to have my nightmares with open eyes

    6. Like Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    7. #145
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Neferpitou Vidi poruku
      Aha,art stil ostavlja bez daha Znajući tvoj ukus,mislim da ćeš pročitat ovo brzo.
      Iskreno, likovi su preslatki, i to je problem, nekada je previse, previse, ali navikavam se, prica je shoujo, ne znam, ali mislim da je djevojka ova mangu osmislila. Tek sam na 8 chapteru, nije mi dosadno citati ovo, to je najbitnije, interesatno je. Nakon dvije depresivne price, trebo mi je ovakav ton, iako ovde vidim u pozadini neki mracniji ton, vec me interesuje misterija duha crne macke sto je na Kodiju, vjerovatno zbog nje ima losu srecu.

      Interesantan koncept, glavni lik Lumine, koji je vjerovatno vukodlak, ali izgleda ko malo kuce, bodigard je Kodiju, koji je uvjek u problemima, jer ima neko prokletstvo i uz to je i vjestac, i uci magiju crnu. Jos je i duga, citam ovo taman sedmicu citavu.

      Krenuli su u skolu, ocekivao sam naravno da Kody bude maltertiran u skoli, ne znam cinilo se sve tako, ali maltretiraju ga djevojke ? Ovo prvi put vidim, makar unikatno nesto ha ha.

      Edit : Budel ona poruka sto je napisao Kodyu na stranom jeziku, "Volim Te", dobit cu secer. Sada kada ima priliku da nauci jezik od Lumina, vjerovatno ce znati i prevod
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 16-02-21 at 22:20
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    8. Like Neferpitou se sviđa ovaj post
    9. #146
      pa3k avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Rijeka / Sisak
      Poruke
      7,824
      Teme
      168
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3934
      Like (dobivenih)
      1543
      Rep


      Osjetio sam potrebu da bi ovo trebao ovdje podijeliti

    10. Like Neferpitou, Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    11. #147

      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      339
      Teme
      45
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      222
      Like (dobivenih)
      85
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mikaela Vidi poruku
      Iskreno, likovi su preslatki, i to je problem, nekada je previse, previse, ali navikavam se, prica je shoujo, ne znam, ali mislim da je djevojka ova mangu osmislila. Tek sam na 8 chapteru, nije mi dosadno citati ovo, to je najbitnije, interesatno je. Nakon dvije depresivne price, trebo mi je ovakav ton, iako ovde vidim u pozadini neki mracniji ton, vec me interesuje misterija duha crne macke sto je na Kodiju, vjerovatno zbog nje ima losu srecu.

      Interesantan koncept, glavni lik Lumine, koji je vjerovatno vukodlak, ali izgleda ko malo kuce, bodigard je Kodiju, koji je uvjek u problemima, jer ima neko prokletstvo i uz to je i vjestac, i uci magiju crnu. Jos je i duga, citam ovo taman sedmicu citavu.

      Krenuli su u skolu, ocekivao sam naravno da Kody bude maltertiran u skoli, ne znam cinilo se sve tako, ali maltretiraju ga djevojke ? Ovo prvi put vidim, makar unikatno nesto ha ha.

      Edit : Budel ona poruka sto je napisao Kodyu na stranom jeziku, "Volim Te", dobit cu secer. Sada kada ima priliku da nauci jezik od Lumina, vjerovatno ce znati i prevod
      Za poruku jos nista ne znam,i šta kažeš,jesil pročitao do kraja?
      I prefer to have my nightmares with open eyes

    12. #148
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Neferpitou Vidi poruku
      Za poruku jos nista ne znam,i šta kažeš,jesil pročitao do kraja?
      Pa ono, nakon sto sam procitao 2 odlicna naslova, Lumine je iskreno, OK. Nije remek djelo kao "Bastard", nije emotivna prica kao "Unc. Truth". Nakon citanja realnijih mangi, sa serijskim ubojicama, psihickim bolestima, "Lumine" mi je samo OK.

      Najjaca strana ove mange je izgled iste, lijepota je citati, sto se tice samog lika glavnog, Lumine je najbolji dio ove price. Iako ne volim, likove koji su previse dobri, Luminova dobrota ima smisla, on je vise kao "Pas, vuk" nego kao mladic, po ponasanju. Naravno njegov izgled je presladak, kada ima formu malog kuceta, presladak je...



      Ali prica, vukodlaci, vjestice, vise puta vidio, ali nije bas ni losa prica. Prica o Billu, je previse emotivna, dosta sam osjetljiv na macke, i citati o smrti jedne macke i kako se vratila vlasniku kao zla prikaza, je bas bila emotivno teska za citati. Kada bi bio Lumine na MAL, dao bi mu cistu 7/10. Bolje je od Avarage, ali odlicno nije.

      Vidim naravno da ima ogromnu zensku publiku, sigurno zbog izgleda likova, pravi Bishounen. Ali komentare sam prestao citat, kada su postali bizarni, znas kako Fujoshi kultura moze pretjerati, zaborave da glavni lik ima 13 godine, a Lumine izgleda kao djecak idalje, tako neke fikcije postaje nakaradne. Srecom autor nece da ide rutom Fujoshi fikcije..

      Opet bi pomeno Art Style, on je pre, prelijep, stvarno, orgazam za oci. Ukoliko zelite procitati nesto simpaticno, sa kompleksnim likovima, sa fantazi pricom, i uz to volite Bishounen, Lumine je dobar za citati.

      Ako hoces da napises Recenziju, javi da ti pomognem.

      Lumine,




      Sinoc sam napokon pogledao Demon Slayer Film, ono prvo bi mu dao 10/10, ali kada razmislim, prvi dio Filma je bio OK, ali zavrsni cin je bio 10/10. Sinoc sam bas razmisljao o smrti znas vec koga, iskreno on bi je bio najdrazi lik, i mnogo mi je zao sto je napustio svijet Demon Slayera. Nisam ocekivao iskreno da ce ubiti jednog takvog lika. Jedva cekam Sezonu 2,gledajuci Film sjetio sam se zasto je Demon Slayer odlican, muzika koja ima korijene nas Slavena, animacija fenomenalna, a prica, prica je OK. Villiani su najjaca strana, i jedna cekam backstory od Akaze, odlicno mi je sto svaki Demon je bio nekada covjek, i ima svoju pricu, i svi su zapravo ljudi koji su donjeli par pogresnih odluka, ali zapravo su izmucene duse.

      Demon Slayer, sveukupno, uvjek je bio odlican, ali ne 10/10. Najjaca strana su villiani, a najslabija glavni likovi. Tanjiro me i sinoc nervirao, "Ne smijem umrijeti, jer ce covjek koji me izbo, postati ubica", ma ko tako razmislja ? Ne volim kada je glavni lik, reinkarnacija Isusa sa svojom dobrotom. Anime kojima sam dao 10/10 imaju nesto zajednicko to sam shvatio, a to je da sam navijao za glavne likove, Hunter x Hunter, iako je Gon dobrica, prevelika, uvjek sam bio na njegovoj strani, tako i Made in Abyss. Sinoc sam se prepao da ce ubiti Akazu, i bilo mi je drago sto je pobjegao od sunca. Vecinom sam na nekoj sivoj strani, ne navijam ni za villiane ni za heroje, ali kada navijam za heroje onda je to remekdjelo neko. Vecinom iskreno vise volim price villiana i njihovo razmisljanje...

      Uh bas sam se ispisao...

      Demon Slayer Film 8/10
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 18-02-21 at 10:01
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    13. Like Neferpitou se sviđa ovaj post
    14. #149

      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      339
      Teme
      45
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      222
      Like (dobivenih)
      85
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mikaela Vidi poruku
      Pa ono, nakon sto sam procitao 2 odlicna naslova, Lumine je iskreno, OK. Nije remek djelo kao "Bastard", nije emotivna prica kao "Unc. Truth". Nakon citanja realnijih mangi, sa serijskim ubojicama, psihickim bolestima, "Lumine" mi je samo OK.

      Najjaca strana ove mange je izgled iste, lijepota je citati, sto se tice samog lika glavnog, Lumine je najbolji dio ove price. Iako ne volim, likove koji su previse dobri, Luminova dobrota ima smisla, on je vise kao "Pas, vuk" nego kao mladic, po ponasanju. Naravno njegov izgled je presladak, kada ima formu malog kuceta, presladak je...



      Ali prica, vukodlaci, vjestice, vise puta vidio, ali nije bas ni losa prica. Prica o Billu, je previse emotivna, dosta sam osjetljiv na macke, i citati o smrti jedne macke i kako se vratila vlasniku kao zla prikaza, je bas bila emotivno teska za citati. Kada bi bio Lumine na MAL, dao bi mu cistu 7/10. Bolje je od Avarage, ali odlicno nije.

      Vidim naravno da ima ogromnu zensku publiku, sigurno zbog izgleda likova, pravi Bishounen. Ali komentare sam prestao citat, kada su postali bizarni, znas kako Fujoshi kultura moze pretjerati, zaborave da glavni lik ima 13 godine, a Lumine izgleda kao djecak idalje, tako neke fikcije postaje nakaradne. Srecom autor nece da ide rutom Fujoshi fikcije..

      Opet bi pomeno Art Style, on je pre, prelijep, stvarno, orgazam za oci. Ukoliko zelite procitati nesto simpaticno, sa kompleksnim likovima, sa fantazi pricom, i uz to volite Bishounen, Lumine je dobar za citati.

      Ako hoces da napises Recenziju, javi da ti pomognem.

      Lumine,




      Sinoc sam napokon pogledao Demon Slayer Film, ono prvo bi mu dao 10/10, ali kada razmislim, prvi dio Filma je bio OK, ali zavrsni cin je bio 10/10. Sinoc sam bas razmisljao o smrti znas vec koga, iskreno on bi je bio najdrazi lik, i mnogo mi je zao sto je napustio svijet Demon Slayera. Nisam ocekivao iskreno da ce ubiti jednog takvog lika. Jedva cekam Sezonu 2,gledajuci Film sjetio sam se zasto je Demon Slayer odlican, muzika koja ima korijene nas Slavena, animacija fenomenalna, a prica, prica je OK. Villiani su najjaca strana, i jedna cekam backstory od Akaze, odlicno mi je sto svaki Demon je bio nekada covjek, i ima svoju pricu, i svi su zapravo ljudi koji su donjeli par pogresnih odluka, ali zapravo su izmucene duse.

      Demon Slayer, sveukupno, uvjek je bio odlican, ali ne 10/10. Najjaca strana su villiani, a najslabija glavni likovi. Tanjiro me i sinoc nervirao, "Ne smijem umrijeti, jer ce covjek koji me izbo, postati ubica", ma ko tako razmislja ? Ne volim kada je glavni lik, reinkarnacija Isusa sa svojom dobrotom. Anime kojima sam dao 10/10 imaju nesto zajednicko to sam shvatio, a to je da sam navijao za glavne likove, Hunter x Hunter, iako je Gon dobrica, prevelika, uvjek sam bio na njegovoj strani, tako i Made in Abyss. Sinoc sam se prepao da ce ubiti Akazu, i bilo mi je drago sto je pobjegao od sunca. Vecinom sam na nekoj sivoj strani, ne navijam ni za villiane ni za heroje, ali kada navijam za heroje onda je to remekdjelo neko. Vecinom iskreno vise volim price villiana i njihovo razmisljanje...

      Uh bas sam se ispisao...

      Demon Slayer Film 8/10
      Lumine je Bishounen,kao i Shoujo,kreator je žensko i pravljeno je za žensku publiku,ja sam fanatična o ovoj Web Mangi i sve u vezi iste.Svako ima svoj ukus,a popularnost ne može niko osporit,Lumine ima oko 20 miliona čitaoca.

      Ali ono što si i rekao,Lumine i njegova popularnost je uzrokovana likovima,naručito Lumine,koji je presladak.Polu dječak,polu vuk,sto posto Anđeo.



      Ja kao članica te fujoshi kulture,također imam problema o nekoj fanfikciji,i za dvojac ove mange je dovoljno da ostanu samo prijatelji,sve više bi bilo malo pogrešno.Lumine sigurno ima najljepši art stil,voljela bi kada bi ove manga dobila adaptaciju,više miliona gledaoca bi sigurno gledalo istu,tako da vjerujem da će nekada u budućnosti,Lumine dobiti Anime adaptaciju.

      Što se tiće Demon Slayera,ja nemam velik problem sa glavnim likovima,Tanjiro je bio baš dobar u filmu,naručito kada se ubijao svake sekunde da izađe iz sna u borbi protiv Demona.Unfotable radi odličan posao,Mange ima još mnogo,priča je trenutno na nekom 70 chapteru,znači ima još 140 chaptera da se adaptuje.Ali manga je završila pa me brine,da ne počnu preskakati Arcove i ne ubace neki Anime Original sadržaj,mada ovaj studio rijetko kada razočara,i mislim da će Mangu adaptovati tačno i do kraja.
      I prefer to have my nightmares with open eyes

    15. Like Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    16. #150
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      Srecno @Neferpitou; sa moderatorom ovog podforuma, nadam se da ces ga bolje odrzavati nego sto smo Bole i ja

      Also: https://myanimelist.net/anime/43299/Wonder_Egg_Priority
      Don't sleep on this one ^
      Posljednje uređivanje od Archer : 18-02-21 at 13:48
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    17. Like Kyūketsuki, Neferpitou se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 15 od 35 PrviPrvi ... 5131415161725 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •