Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1472 od 1492 PrviPrvi ... 472972137214221462147014711472147314741482 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 14,711 do 14,720 od 14915
    1. #14711
      SagA avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      2,298
      Teme
      84
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      105 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      684
      Like (dobivenih)
      2025
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku
      A tko si ti momče? Koji ti je ex nick? Heheh
      Ma nabijem te eheheh
      > La Cosa Nostra <





    2. #14712

      Datum pristupanja
      Jan 2013
      Lokacija
      - Uzice - (Srbija)
      Poruke
      739
      Teme
      11
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      191
      Like (dobivenih)
      110
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mbappe. Vidi poruku
      Moze li obrazlozenje od strane trenutnih voditelja i jednog od glavnih u YD(Andresa) iz kojeg razloga mi je skinuta legenda YDa, svi znamo kada se skida legenda, kada neko uradi nesto protiv bande, kada pljuje i sta ti ja znam, otkad se pocele legende skidati zbog odnosa izmedju dvije osobe, sto nema veze s YD i mojih 6 godina provedenih u YD?

      je li vi stvarno mislite svaki mjesec maket mi legendu pa je vratit pa maket pa vratit, odakle i ko je taj hrabri neka se javi ovdje, duze sam od svih tu bio, sem Andresa, imate 2 dana roka da se nadjem ponovo na listi gdje i pripadam, znaci nece mi niko legendu dirat kad mu padne na pamet, ne znam kakva vi sebi prava dajete ovdje, ako je potrebno ukljucit cemo u ovo i vrhovnike ovog srvra te ce isti biti sankcionisani, onaj koji mi je makeo i oni koji su ga podrzali u toj namjeri, bez osnovanog razloga, razlog je tako se crnom nadiglo i makeo

      Prika citaj prosle postove . Nisi maknut prava lista je u TB-u tako da ne brini .

    3. #14713
      Chimaev. avatar
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      Deutschland
      Poruke
      4,902
      Teme
      184
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      2407
      Like (dobivenih)
      1803
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od baumGartneR_ Vidi poruku
      Prika citaj prosle postove . Nisi maknut prava lista je u TB-u tako da ne brini .
      Nisi u toku druze, bio sam i na toj listi ali mi je maknuta legenda sinoc(crni tjera neki inat)
      [BORZ]Chimaev | AdrenalineX 12th racer of all time


    4. #14714
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,694
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mbappe. Vidi poruku
      Moze li obrazlozenje od strane trenutnih voditelja i jednog od glavnih u YD(Andresa) iz kojeg razloga mi je skinuta legenda YDa, svi znamo kada se skida legenda, kada neko uradi nesto protiv bande, kada pljuje i sta ti ja znam, otkad se pocele legende skidati zbog odnosa izmedju dvije osobe, sto nema veze s YD i mojih 6 godina provedenih u YD?

      je li vi stvarno mislite svaki mjesec maket mi legendu pa je vratit pa maket pa vratit, odakle i ko je taj hrabri neka se javi ovdje, duze sam od svih tu bio, sem Andresa, imate 2 dana roka da se nadjem ponovo na listi gdje i pripadam, znaci nece mi niko legendu dirat kad mu padne na pamet, ne znam kakva vi sebi prava dajete ovdje, ako je potrebno ukljucit cemo u ovo i vrhovnike ovog srvra te ce isti biti sankcionisani, onaj koji mi je makeo i oni koji su ga podrzali u toj namjeri, bez osnovanog razloga, razlog je tako se crnom nadiglo i makeo

      Ajdine, obraloženje je da nisi jedini koji je izgubio legendu. Postao si bezobrazan prema YDovcima (to nema veze što mutaš naše igrače IG), ne poštuješ nas. Čim sam se vratio da igram malo sa ekipom, vidio sam tvoju poruku na mom zidu "Da Bog da se utopio na tom Islandu" ili slično, poruka je izbrisana od strane GMODova. Napao si me i IG čim sam invitan i nakon toga si otišao QF. Znaš i sam da se ti i ja baš ne volimo, ali ipak sam ti bio spreman dati drugu šansu u YD. Ti je nisi prihvatio i otišao si u DB i počeo srat po nama. Tako da mislim da nemaš više šta tražiti u YD. Dobar si war igrač, nemam tu šta reći, ali YD nije samo war, i ja sam ti tu dokaz. Vodio sam YD 5 godina bez da sam odigrao wara i opet smo bili najjači na serveru.

      Odluka je bila od većine legendi, koje su bile IG sinoć. Ja i dalje čekam Harisa IG da popričamo IG u vezi toga svega.

      I samo da dodam, nisi tu najduže (sem mene), ima najmanje 20 igrača koji nisu nikad bili u niti jednom timu osim YD i uvijek se borili da YD ostane najjači tim na serveru. Takve osobe nikada neće izgubiti legende jer takvo nešto se cijeni, a ne ovo što ti radiš.

      A za ovo da mi imamo 2 dana da se nađeš na listi, hahahahahh. Ti nisi taj koji odlučuješ. Lijep pozdrav.


      Citiraj Prvotno napisano od SagA Vidi poruku
      Ma nabijem te eheheh

    5. #14715
      SagA avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      2,298
      Teme
      84
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      105 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      684
      Like (dobivenih)
      2025
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku

      Ajdine, obraloženje je da nisi jedini koji je izgubio legendu. Postao si bezobrazan prema YDovcima (to nema veze što mutaš naše igrače IG), ne poštuješ nas. Čim sam se vratio da igram malo sa ekipom, vidio sam tvoju poruku na mom zidu "Da Bog da se utopio na tom Islandu" ili slično, poruka je izbrisana od strane GMODova. Napao si me i IG čim sam invitan i nakon toga si otišao QF. Znaš i sam da se ti i ja baš ne volimo, ali ipak sam ti bio spreman dati drugu šansu u YD. Ti je nisi prihvatio i otišao si u DB i počeo srat po nama. Tako da mislim da nemaš više šta tražiti u YD. Dobar si war igrač, nemam tu šta reći, ali YD nije samo war, i ja sam ti tu dokaz. Vodio sam YD 5 godina bez da sam odigrao wara i opet smo bili najjači na serveru.

      Odluka je bila od većine legendi, koje su bile IG sinoć. Ja i dalje čekam Harisa IG da popričamo IG u vezi toga svega.

      I samo da dodam, nisi tu najduže (sem mene), ima najmanje 20 igrača koji nisu nikad bili u niti jednom timu osim YD i uvijek se borili da YD ostane najjači tim na serveru. Takve osobe nikada neće izgubiti legende jer takvo nešto se cijeni, a ne ovo što ti radiš.

      A za ovo da mi imamo 2 dana da se nađeš na listi, hahahahahh. Ti nisi taj koji odlučuješ. Lijep pozdrav.




      VOLIM I JA TEBE
      Nemoj da ti ulazim ig
      > La Cosa Nostra <





    6. #14716
      Marcelo Coleridge avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2011
      Poruke
      4,246
      Teme
      99
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      98 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      748
      Like (dobivenih)
      559
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mbappe. Vidi poruku
      Moze li obrazlozenje od strane trenutnih voditelja i jednog od glavnih u YD(Andresa) iz kojeg razloga mi je skinuta legenda YDa, svi znamo kada se skida legenda, kada neko uradi nesto protiv bande, kada pljuje i sta ti ja znam, otkad se pocele legende skidati zbog odnosa izmedju dvije osobe, sto nema veze s YD i mojih 6 godina provedenih u YD?

      je li vi stvarno mislite svaki mjesec maket mi legendu pa je vratit pa maket pa vratit, odakle i ko je taj hrabri neka se javi ovdje, duze sam od svih tu bio, sem Andresa, imate 2 dana roka da se nadjem ponovo na listi gdje i pripadam, znaci nece mi niko legendu dirat kad mu padne na pamet, ne znam kakva vi sebi prava dajete ovdje, ako je potrebno ukljucit cemo u ovo i vrhovnike ovog srvra te ce isti biti sankcionisani, onaj koji mi je makeo i oni koji su ga podrzali u toj namjeri, bez osnovanog razloga, razlog je tako se crnom nadiglo i makeo
      Posle svega, dodješ u naš chat i da nas javno omalovažavaš.Jos dok nije FR radio, te samo najavljen bio, prišao si mi da vidim tvoju situaciju jer tada NISI bio legenda i da porazgovaram sa svojim drugim voditeljem da te vratimo na to mestu gde misliš da pripadaš.Nakon razgovora došli smo do zaključka da te vratimo bez ikakvog pardona, čak si postavljao uvjete ako mi ne vratite legendu ja neću doći u YD i te male priče za klince.
      Vratili smo ti legendu, onda je došao Andres nazad i digao si pobunu odma i otišao iz YD u drugi tim dok si našoj legendi psovao sve i svašta.

      Preko svega toga, čovjek je bio spreman da predje preko toga i zaboravi na prošlost, kao i ti, ali nakon pola sata tvoje mišljenje se promenilo.

      Čim ti je vraćena legenda otišao si u drugi tim, sa nekim jadnim izgovorom da te ne poštujemo.Da nije tako, ne bi ti ni vratili legendu, ali ovog puta si se umislio previše i prešao svaku normalnu granicu ljudskog odnosa.

      YD je organizija više nas, ne jednog, i tu odlučuju svi koji imaju pravo glasa, a ne pojedinac.

      Nisam ja ništa svojevoljno '' makeo '' već previše si štetio YDu nego što si pomogao.

      Iskreno nemam protiv nikog ništa i želim ti sve najbolje, a okolo po serveru lajat drugima i tražiti rame za plakanje nije dobra stvar, ako imaš nešto da ti se još pojasni potraži me na serveru i razjasnit ću ti na ljudski način sve.

    7. Like Austin Dodgers, Andrés, Kyuubi Kurama se sviđa ovaj post
    8. #14717
      Whitey avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      341
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      616
      Like (dobivenih)
      971
      Rep
      Veceras oko ponoci (okvirno) kada dodjem IG imate sastanak sa mnom.
      Prisustvovati mora bar JEDAN predstavnik tima, naravno nece skoditi i ako vas bude vise.
      Ukoliko ne budete poslali predstavnika na sastanak biti cete sankcionisani.

    9. Like Andrés, Chimaev., Austin Dodgers se sviđa ovaj post
    10. #14718
      Moreno' avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      Lukavac
      Poruke
      4,416
      Teme
      170
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      7227
      Like (dobivenih)
      2581
      Rep
      Pozdrav Momci
      Cuo sam da mi je skinuta legenda u YD, zelim razlog zasto je skinuta, i da li postoji sansa da se vrati legenda ?
      @Andrés @Hare


      FR : Moreno - Pro Stunter's - Rank 6




    11. #14719
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,694
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Šansa da se vrati je ukoliko se Hare i Crni slože jedino. U tom slučaju moraš doći u YD i napraviti nešto posebno. Samo tako možeš dobiti legendu nazad. Pošto je razlog skidanja tvoje legende to što si otkako si dobio legendu, nisi baš dolazio, nisi pomgao YD, nisi bio s nama i kod nas u ekipi.

      Hare i Crni očekujem i vaš post vezano za Morena.

      Znam da ti i Pem imate problema međusobno, tako da ukoliko dođe do povratka morate se ili pomiriti ili ne dirati jedno drugo, ne razgovarati, ne provocirati se.

      Zanima me mišljenje Crnog i Hareta pa ćemo dalje odlučivati.

    12. Like Moreno' se sviđa ovaj post
    13. #14720
      Moreno' avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      Lukavac
      Poruke
      4,416
      Teme
      170
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      7227
      Like (dobivenih)
      2581
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku
      Šansa da se vrati je ukoliko se Hare i Crni slože jedino. U tom slučaju moraš doći u YD i napraviti nešto posebno. Samo tako možeš dobiti legendu nazad. Pošto je razlog skidanja tvoje legende to što si otkako si dobio legendu, nisi baš dolazio, nisi pomgao YD, nisi bio s nama i kod nas u ekipi.

      Hare i Crni očekujem i vaš post vezano za Morena.

      Znam da ti i Pem imate problema međusobno, tako da ukoliko dođe do povratka morate se ili pomiriti ili ne dirati jedno drugo, ne razgovarati, ne provocirati se.

      Zanima me mišljenje Crnog i Hareta pa ćemo dalje odlučivati.
      Ja se s tobom u potpunosti slazem, nisam bas dolazio u yd kako sam legenda
      Al sad bi dosao i ostai bi kolko god treba..eto nek nadlezni odluce


      FR : Moreno - Pro Stunter's - Rank 6




     

     
  • Stranica 1472 od 1492 PrviPrvi ... 472972137214221462147014711472147314741482 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •