Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 90 od 108 PrviPrvi ... 40808889909192100 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 891 do 900 od 1077
    1. #891
      martinus avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      5,826
      Teme
      484
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      660
      Like (dobivenih)
      957
      Rep
      Gasol u Raptorsima.



      Istok će gorit u playoffu.
      | GSF Legend | Kendrick Washington | Ex. RP Admin lvl 3 |

      GSF since 8.7.2011
      Snove čuvaj samo za Nju.

    2. Like Caka se sviđa ovaj post
    3. #892
      Marcelo Coleridge avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2011
      Poruke
      4,246
      Teme
      99
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      98 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      748
      Like (dobivenih)
      559
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kendrick Washington Vidi poruku
      Gasol u Raptorsima.



      Istok će gorit u playoffu.

      Kidalica će biti.

      Knicksi otpustili Kantera.

    4. #893
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,329
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5224
      Like (dobivenih)
      8578
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marcelo Coleridge Vidi poruku
      Kidalica će biti.

      Knicksi otpustili Kantera.
      Ajmo OKC spoji stash braću opet!
      Istok će biti do jaja za gledanje u plejofu.
      Mislio sam da će OKC da trejduje Abrinesa i Pattersona danas, očigledno nije došlo do dogovora sa nekim drugim timom.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    5. #894
      martinus avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      5,826
      Teme
      484
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      660
      Like (dobivenih)
      957
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od almightyalfo Vidi poruku
      Ajmo OKC spoji stash braću opet!
      Istok će biti do jaja za gledanje u plejofu.
      Mislio sam da će OKC da trejduje Abrinesa i Pattersona danas, očigledno nije došlo do dogovora sa nekim drugim timom.
      Istok nije bio ovoliko kompetitivan u zadnjih 20ak godina, ne zaboravimo da bi i Pacersi vjv odradili koji "win-now" trade da se Dipo nije ozljedio.


      Sve te tri ekipe bi (i Boston) imale legitimnu šansu za naslov da nije Warriorsa.


      Jedva čekam playoff, ovo vrijeme mi je najdraže u NBAu, stvari se zakuhtavaju, all-star je tu, prave borbe kreću
      Posljednje uređivanje od martinus : 08-02-19 at 00:39
      | GSF Legend | Kendrick Washington | Ex. RP Admin lvl 3 |

      GSF since 8.7.2011
      Snove čuvaj samo za Nju.

    6. Like Archer se sviđa ovaj post
    7. #895

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,815
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      NBA je prodavnica zabave, ničega esencijalnog za život. NBAu kao takvom treba hypea, piskaranja, hajki, prepucavanja, jer to sve diže interes danas. Oko Georgea je bilo silnog hypea ljetos, ova sezona mu se prati strašno, George je izglasan za All-Star startera. Sa druge strane, oko Davisa je uvijek bila tišina, ako nije najbolji igrač ove sezone onda je u top 2, Davis nije All-Star starter. Misliš li da to nije smetalo Davisu? Bio sam siguran da će nešto srati u narednih par dana, zato sam i galamio kada je objavljeno da traži trade. George ima strašnu sezonu, MVP kalibar, ali AD je AD.

      NBA franšize su kompanije koje obrću godiše stotine miliona dolara. Da li stvarno misliš da bi takve organizacije dopustile da povjerljive informacije koje utiču na poslovanje cure na sve strane i to iz vlastitih kadrova? Uozbilji se, to je uzajamna veza mediji-franšize koja je dobra za obje strane, a ciljne informacije se plasiraju. Sve što Woj prenese slobodno prati zvanične stranice narednih 60 minuta, ako ne dođe do zvanične potvrde to je šupljak. Primijetit ćeš isto tako da ESPN ne prenese sve što Woj napiše. To se uglavnom svodi na nagađanja, pretpostavke, kalkulacije, jer se uglavnom promašaji ne pamte. Stalno bacaš informacije, ubodeš nešto, zaboravlja se ono promašeno. Woj je u tome dobar, ali isto tako imao je silnih bombi. Eto u posljednje vrijeme Paul će u Sixerse, KD će sjesti sa Wizardsima, kleo se da će George u Lakerse, tvrdio da Kawhiju ne pada na pamet igrati za Raptorse. Šta se poslije desilo...
      Svako ko ovo ozbiljnije prati prognozira, imam i ja pogođenih more, Krešo i ja smo pričali pred početak prošle sezone o reformi All-Stara i identičan format sastavili, pa se ne kurčimo time.

      Phila ima ozbiljne planove, ali će imati problema kad na ljeto Butler i Harris dobiju ponude drugih timova, a i Simmons dolazi na red ubrzo. Bio sam siguran da će tradeovati Fultza jer im je klupa problem, problem je i ovako. Ne znam što TRossa nisu tražili. Bucksi su doveli tačno šta im treba, ozbiljan je to tim uvijek bio, a sada sa pravim trenerom konačno mogu do uspjeha. Za Raptorse nemam riječi, genijalan potez, preje.bena rotacija. Šteta je što se Vic povrijedio, da nije Conley bi vjerovatno bio novi Pacer. Boston svakako nije imao šta raditi, jer sad nije bilo opcije koja bi im se isplatila nešto posebno, a svakako na ljeto se ide po Davisa. Playoff na Istoku će biti ludilo samo takvo, izbijanje bubrega.
      Skidam kapu Clippersima, za 24 sata su očistili dodatnih 15 miliona capa za narednu sezonu, to je potez ozbiljnih franšiza. Lakerse sam izgleda precijenio, jer nisu uspjeli nikoga od ovih dostupnih uganjati. Po meni je ovo davanje Zupca radi oslobađanja mjesta jako loš potez, Ivica je solidan igrač. Još kad tu dođe Melo...
      Pelicansi su sasvim očekivano ostali hladne glave i sačekat će ljeto, kad ozbiljnije ponude dođu. Od Bostona vjerovatno imaju Smarta, Browna, Horforda na novom ugovoru, Williamsa i 4-5 *****va.


      hahahahah
      Da se ne bi populacija Laker nacije drastično smanjila Bog im je noćas podario ovo proseravanje, pa oboriše rekord po tricama. Njima i Kingsima je najbolje legla ova odluka Clippersa da odustanu od ove sezone, otvara im se borba za playoff. Gledati LeBrona kako zapinje sad će isto biti uživanje. Možda čak i playoff mod upali ranije, stvarno smo svi mi trenutno počastvovani što imamo priliku ovakvog igrača u primeu koji traje čitavu karijeru gledati i pratiti.

    8. Like martinus, Archer se sviđa ovaj post
    9. #896
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,358
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1706
      Like (dobivenih)
      4552
      Rep
      ljudi je l sam ja jeidni koji misli da ce toronto da spusta sve sad ispod 100 haha
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    10. #897
      martinus avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      5,826
      Teme
      484
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      660
      Like (dobivenih)
      957
      Rep
      @North; da ne citiram jer bi stranica bila predugačka.


      Ja sam shvatio da si ti jedan veliki hater Lakersa (ipak si Kelt ), istini za volju, ja ih nisam nikada volio i dragi su mi samo zbog LeBrona, ništa više.


      Za ovo ostalo se čak donekle i slažem, sa par izuzetaka naravno.


      Woj da ne zna i pogađa je jedna velika glupost, čovjek ima veze i vezice u svakom front officeu u ligi i to je činjenica. Agenti njemu povjeravaju informacije iz razloga što će im on to vratiti i napraviti uslugu, utjecat na druge franšize kada su u pitanju ugovori i ostale stvari u pregovorima, obmanit će ekipe sa svojim ˝izvorima˝, odnosno, nekad čak i izmislit vijest (to si dobro rekao), apsolutno sve što on napiše, napiše sa dobrim razlogom, nema smisla da ti ja sad tu pišem kada na Googleu imaš doslovno sve o tome.



      Primjetio sam da užasno precijenjuješ assete Celticsa, što je isto u redu jer si njihov fan, ali i dalje ti tvrdim da ako Davis ode u Boston (oni su sada favoriti svakako), Tatum će ići u suprotnom smjeru.


      ___________________

      Ne slažemo se u svemu, što je čak i dobro jer onda nebi imali o čemu raspravljat
      | GSF Legend | Kendrick Washington | Ex. RP Admin lvl 3 |

      GSF since 8.7.2011
      Snove čuvaj samo za Nju.

    11. #898
      jukic1992 avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Poruke
      18
      Teme
      3
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2
      Like (dobivenih)
      8
      Rep
      Tko je po vama odradio najbolji trade??

    12. #899

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,815
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kendrick Washington Vidi poruku
      @North; da ne citiram jer bi stranica bila predugačka.
      Ja sam shvatio da si ti jedan veliki hater Lakersa (ipak si Kelt ), istini za volju, ja ih nisam nikada volio i dragi su mi samo zbog LeBrona, ništa više.
      Za ovo ostalo se čak donekle i slažem, sa par izuzetaka naravno.
      Woj da ne zna i pogađa je jedna velika glupost, čovjek ima veze i vezice u svakom front officeu u ligi i to je činjenica. Agenti njemu povjeravaju informacije iz razloga što će im on to vratiti i napraviti uslugu, utjecat na druge franšize kada su u pitanju ugovori i ostale stvari u pregovorima, obmanit će ekipe sa svojim ˝izvorima˝, odnosno, nekad čak i izmislit vijest (to si dobro rekao), apsolutno sve što on napiše, napiše sa dobrim razlogom, nema smisla da ti ja sad tu pišem kada na Googleu imaš doslovno sve o tome.
      Primjetio sam da užasno precijenjuješ assete Celticsa, što je isto u redu jer si njihov fan, ali i dalje ti tvrdim da ako Davis ode u Boston (oni su sada favoriti svakako), Tatum će ići u suprotnom smjeru.
      ___________________
      Ne slažemo se u svemu, što je čak i dobro jer onda nebi imali o čemu raspravljat
      Nisam ja hejter Lakersa kao franšize, već obje grupe Lakers fanatika. Jedna grupa su čisti kompleksaši koji se osjećaju toliko superiornijim u odnosu na ostale. Čim neki igrač nešto negoduje ETO GA U LAKERSE, George traži trade - ETO GA, Kawhi traži - ETO GA, AD - ETO GA, LeBron se na Istagramu dopisuje sa Kyriem - ETO GA. Bukvalno misle da će svaki igrač pišnuti u gaće čim se spomenu Lakersi. Onda sa realnije strane, posljednji superstar FA koje je u Lakerse došao prije LeBrona, koji je u LA došao zbog novca, djece i svojih privatnih investicija koje prelaze 200 miliona, je Shaq 1996. godine. Prvi su u redu kad treba pljunuti po ostalima, evo sad npr. su svršavali na ovo što je otac ADov rekao - nezahvalnost Bostona zbog načina kako je tradeovan IT, a bukvalno identičnu stvar su uradili Lakersi sa Bynumom za Howarda. Još i za CP3a isto tako, popišali se po Odomu, isto tako dva puta tjerali Fishera. Tu dolazi do izražaja druga skupina, koju mrzim ekstremno, kult Kobe Bryanta. Otjerali su Shaqa da zašitete Kobea, otjerali su Odoma i Fishera samo kako bi njemu udovoljili i na kraju ispalo da je on sam osvajao prstenje sa bezveze igračima, a nije tačno. Fisheru nisu dali ni da se oprosti kao Laker, a i on i Bynum i Odom su pišali krv za tim. Ovo je posao, svi na ovo gledaju kao posao, ko najviše ponudi taj dobija, niko nije nedodirljiv. Već imaš savjesne igrače tipa Tim Duncana i Dirka koji igraju za siću kako bi se ostatak tima nadogradio, shodno svojim mogućnostima. To je klasa, a ne smećari kao Kobe koji tim gurnu u godine lutrije.

      Ne kažem ja da Woj ne zna. Woj je majstor, ne bi radio za ESPN da ne zna, već samo da je tu dosta toga ciljno plasiranog. Timovi tu kontrolišu skoro sve šta će izaći, osim ovih koji žive od glamura tipa Knicksa i Lakersa, njima i odgovara da se što više piše i mase lože. Ovakve stvari previše utiču na timove, zato i vidiš da se skoro svaki veliki trade odradi u apsolutnoj tišini, bez pompe, bez hajke, a Woj to prenese sat prije zvanične potvrde. Ostalo je obično bombanje čemu svjedoči i more promašaja.

      Zašto ih precjenjujem? Svaki igrač Bostona je izuzetno tražen i imao bi mjesta u šestorci svih timova. Puno se više cijene igrači u timovima koji se bore za playoff i za finale nego oni koji igraju u lutrijskim timovima, bez ikakvih očekivanja i pritiska. Igrači Bostona su se u playoffu prošle sezone dokazali i to Boston čini najjačim konkurentom na tržištu. I Rozier i Brown i Tatum su pokazali da mogu iznijeti zadatak. To što su slabiji ove sezone je sasvim logično, u tim su došli Kyrie, Hayward i Theis, jedan je starter, drugi se oporavlja i moraš mu dati bar 20 minuta, kao i Theisu ako želiš da nivo zadrži. Svima se pozicija u ofanzivi pomjerila za bar 1-2 mjesta, nisu više prva i treća opcija kao što su bili. Ali naravno sve im je to omogućio Al. Igrači kao što su Horford i Green su suho zlato za svaki tim, to su igrači idealni za razvoj ostatka tima. Nesebični triple-double All-Star igrači koji mogu u tišini nositi tim, pokrivati nedostatke ostalih, igrati odbranu na svih 5 pozicija. Boston je i ranije imao fine *****ve, ali ih je bacao dok nije bilo nekoga ko ima iskustva i može raditi s njima. Pa ko je drugi Hawkse nosio do drugog omjera lige i finala konferencije nego Al? Bostonu je trebao takav igrač i plaćen je masno jer bi dobio ove pare od Atlante svakako. Sada je vrijeme da se krene dalje, volim ga kao da mi je brat, ali AD je AD. On je od onih igrača kakve liga nije imala prije, klasa, njegovo odrastanje mu je to omogućilo. Ako dovedeš Horforda bit će i Holiday koliko-toliko zadovoljan i to ti je dobra osnova za budućnost. Igrači koji dolaze u NBA su sve više i više djetinjastiji, jer su odrasli u dobrim vremenima i ako ćeš biti u lutriji trebaju ti igrači voljni da rade s njima. Pa i Phila je samo sjena onoga šta je mogla biti, dok nisu dočekali Simmonsa i Embiida uništili su MCWa, Noela i Okafora, sve top talenti.
      Ne vjerujem i nadam se da neće. Razumio bih taj potez, ali čisto sumnjam jer bi onda sve ovisilo od toga šta će biti od Haywarda. Dobit će kamaru *****va umjesto njega. Može čak i Rozier sign&trade, ali cilj će biti Kyrie produžen-Tatum-AD imati.
      @Alek_Cortez; tim Green-Kawhi-Ibaka-Gasol i Siakam može biti konkurentan za prvi defanzivni lige, još da su uspjeli Lowrya za Conleya poslati bilo bi vrh. Smiješno je koliko se pljuju Gasol i Conley, a sami su godinama uprkos povredama sami nosili ono sveće od franšize do playoffa.

      Po meni ih ima više. Clippersi su sjajan posao odradili i spremili se za ljeto kada mogu 2 All-Star igrača ganjati. Knicksi također, riješili su se metka u vidu Porzingisa koji očekuje maksimalni, a nije toga vrijedan ni kad je zdrav, a ne ovakav sklon povredama. Oba tima imaju čist cap i prostor za ljeto, pa se mogu nadati. Knicksi su također favoriti za prvi pick i izgleda da rade sve što je u njihovoj mogućnosti do njega da dođu.
      Raptorsi također odličan potez, sva četvorica igrača uključena u trade oko Gasola mogu biti slobodna na ljeto, tako da nisu na gubitku. Oni svakako i bez ove trojice imaju odličnu rotaciju što ih i čini favoritom na Istoku.
      Trade Phile se može posmatrati na više načina. Nisu ovim ojačali klupu što ih može zaje.bati, ali su opet dobili jednog od najboljih šutera lige. Imaju veliku opasnost na ljeto kada neko može ponuditi Butleru i Harrisu maksimalne, jer će ih tu teško zadržati. Ali opet ako jednog zadrže bit će odlično, a i sa druge strane trebao im je ovaj tade kako bi se Embiid rasteretio. Koliko god on bio fascinantan igrač, teški je maloumnik koji se previše troši i neće moći ovako dugo igrati. Žrtvovali su dosta toga za kratkoročni uspjeh.
      Posljednje uređivanje od Andrés : 08-02-19 at 23:16 Razlog: DP

    13. #900
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,329
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5224
      Like (dobivenih)
      8578
      Rep
      Kakva utakmica u Wells Fargo centru, au.

      Ajmo Sixersi, resite istok ove sezone #HereTheyCome

      Denver na aparatima, neka neka, tako i treba. Jokicu bezi iz te rupe.

      Fun Fact: Ben Simmons je sutirao za tri poena, da, dobro ste procitali - Sutirao za tri poena.

      Joj kad Knicksi ugrabe Ziona, pa uz njega dodju KD i AD, auuuu.
      Posljednje uređivanje od Archer : 09-02-19 at 04:28
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

     

     
  • Stranica 90 od 108 PrviPrvi ... 40808889909192100 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •