Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1257 od 1365 PrviPrvi ... 25775711571207124712551256125712581259126713071357 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 12,561 do 12,570 od 13647

    Korisnici koji su pročitali ovu temu: 156

    1. #12561
      Ivan Sanchez avatar
      Ne igram više ...
       
      Datum pristupanja
      Jul 2012
      Poruke
      145
      Teme
      10
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      190
      Like (dobivenih)
      184
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Hector Rivera Vidi poruku
      Ma brate moj post se najvise odnosio na to sto su mnoge orge pocele da mijenjaju svoj koncept zadataka sve orge zele sto i neke druge imaju a u biti nisu napravljene za takve zadatke , sto se tice evenata nazalost sad su eventi na foru join nije stari sistem gdje mozemo pozvati gs ili pitati gs iz UR da samo za nas orgaju neke evente tako da trenutno zavisimo od zicanja , treninge je tesko orgati jer je dosta clanova u UR su r5 legende malo je R4 ,3,2,1 . jednostavno sistem svega je pojeban a i da pojasnim za oruzja to je bilo navedeno kao primjer i naravno da imamo pravo nositi gun i odbraniti se rekao sam samo pola pravila sto se tice UR i nema tu dileme ja sam zelio da ukazem na teritorije warove koji nama ne pristaju ne trebaju jer smo racerska orga.
      Ne znam kakva je situacija sa clanovima jer haman lideri ne mogu vidjeti listu clanova da bi se neko kikao i sl ko ne igra cesto i da se trebaju ubaciti novih clanova ali bas novih rookie clanova jer jedino tad cemo moci orgati neke treninge takmicenja u stuntovima i sl . Ja kako znam da su ljudi izglasali da hoce stari sistem evenata ali to niko nije realizirao.
      Iskreno na ovom modu novom sistemu UR kao orga koja ima nekoliko zadataka je ugusena , eventi zavisimo od gs-ova, treninzi stuntovi i sl nemamo mnogo 1-4 , a da ne pricam sto su izgleda u UR stariji clanovi koji imaju svoje RL obaveze pa ulaze tek navecer tako da je situacija otezana sto se tice svega od gore navedenog.
      Dakle, apsolvirali smo to u vezi sa oružjem i slažem s tobom da UR nema što raditi pri zauzimanju teritorija i war-ova. Nisam ni primjetio da se to krši s naše strane. Možda se nešto u međuvremenu izdogađalo kad nisam bio online. Ne znam. A što se tiče evenata i treninga, mislim da su oni krucijalni ak bi željeli da naša organizacija napreduje. Kako će lideri moći od ovih novih igrača (početnika) prepoznati talent kad se na eventu pojavi dosta njih, pa ih ne možeš sve ni upratit. Mislim da bi se to moglo riješiti na način da svi zainteresirani za ulazak u UR moraju proći jedan s naše strane organiziran event, te bi na tom eventu recimo morali trku završit u vremenski već predviđenom periodu. To govorim pretpostavljajući da su svi ovi stariji igrači već u nekim organizacijama. S druge strane su mi najjači oni koji se javljaju liderima kako bi u organizaciju, a pri tom ni ne voze te evente (barem ih ja nikad ne vidim). Mislim da bi se svatko barem malkice trebao dokazat, ako već želi biti dio naše organizacije (pa bio to random event ili već spominjani regrutacijski event organiziran s naše strane) Ali dobro, ovo je samo moje viđenje situacije, a tu su moderatori/skripteri da odluče je li to izvedivo. Mislim, ja nisam ni upućen u to koliko koja orga može imat članova, nit znam koliko ih trenutno mi imamo (pošto se u zadnje vrijeme dosta imena vrtjelo, neki su letjeli, neki su još ostali). Tako da na to nemam što nadodati. Ti bolje znaš

    2. #12562
      Ivan Sanchez avatar
      Ne igram više ...
       
      Datum pristupanja
      Jul 2012
      Poruke
      145
      Teme
      10
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      190
      Like (dobivenih)
      184
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Diego Santana Vidi poruku
      to ti vjerujem da ste ownali....hahah
      Vid ga Sarkazam na vrhuncu ccc nevjerni Tomo hahahaha .... cccc

    3. Like Diego Santana se sviđa ovaj post
    4. #12563
      Hector Rivera avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Tuzla , BiH
      Poruke
      1,711
      Teme
      67
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      6 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      516
      Like (dobivenih)
      587
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ivan_Sanchez Vidi poruku
      Dakle, apsolvirali smo to u vezi sa oružjem i slažem s tobom da UR nema što raditi pri zauzimanju teritorija i war-ova. Nisam ni primjetio da se to krši s naše strane. Možda se nešto u međuvremenu izdogađalo kad nisam bio online. Ne znam. A što se tiče evenata i treninga, mislim da su oni krucijalni ak bi željeli da naša organizacija napreduje. Kako će lideri moći od ovih novih igrača (početnika) prepoznati talent kad se na eventu pojavi dosta njih, pa ih ne možeš sve ni upratit. Mislim da bi se to moglo riješiti na način da svi zainteresirani za ulazak u UR moraju proći jedan s naše strane organiziran event, te bi na tom eventu recimo morali trku završit u vremenski već predviđenom periodu. To govorim pretpostavljajući da su svi ovi stariji igrači već u nekim organizacijama. S druge strane su mi najjači oni koji se javljaju liderima kako bi u organizaciju, a pri tom ni ne voze te evente (barem ih ja nikad ne vidim). Mislim da bi se svatko barem malkice trebao dokazat, ako već želi biti dio naše organizacije (pa bio to random event ili već spominjani regrutacijski event organiziran s naše strane) Ali dobro, ovo je samo moje viđenje situacije, a tu su moderatori/skripteri da odluče je li to izvedivo. Mislim, ja nisam ni upućen u to koliko koja orga može imat članova, nit znam koliko ih trenutno mi imamo (pošto se u zadnje vrijeme dosta imena vrtjelo, neki su letjeli, neki su još ostali). Tako da na to nemam što nadodati. Ti bolje znaš
      Ah brate sve si u pravu ali iskreno to je sve na liderima, nije moje da ulazim u njihov posao ali sto se tice tog sto govoris u pravu si jednostavno trebamo malo kriterijume povecati i stariji clanovi poput mene znaju itekako kako ide pravi test za UR

    5. #12564
      Tom Snake avatar
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Los Santos
      Poruke
      1,219
      Teme
      38
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      138
      Like (dobivenih)
      130
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Hector Rivera Vidi poruku
      Ah brate sve si u pravu ali iskreno to je sve na liderima, nije moje da ulazim u njihov posao ali sto se tice tog sto govoris u pravu si jednostavno trebamo malo kriterijume povecati i stariji clanovi poput mene znaju itekako kako ide pravi test za UR
      Dobro ste vi to sve rekli.. Al daj mi recite , stalno mi pricate da nadjem nove clanove .. Kako da invite-am nekog tko ne zna sta je MG , netko ko ne zna sta je UR , netko kog u zivotu nisam vidio na eventu ni nista, a vjerujte mi to su vecina ako ne i svi ljudi koji vec nisu u UR .. Rijetkost je da se nadju takvi ko mi.. I da, nisu ovo stara vremena da svi samo rokaju , sada svi imaju posla, faksa itd itd.. Jednostavno to nije ono.. Meni je najlaksi problem da inviteam nekog ko ne zna ni sta je UR , niti nikakva pravila , i sta imas od takvih clanova.. Nista.. Ako vama smeta moje vodenje organizacije , idemo izglasat da mi se skine lider ili u cemu je problem ?


    6. #12565
      Hector Rivera avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Tuzla , BiH
      Poruke
      1,711
      Teme
      67
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      6 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      516
      Like (dobivenih)
      587
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Barca Vidi poruku
      Dobro ste vi to sve rekli.. Al daj mi recite , stalno mi pricate da nadjem nove clanove .. Kako da invite-am nekog tko ne zna sta je MG , netko ko ne zna sta je UR , netko kog u zivotu nisam vidio na eventu ni nista, a vjerujte mi to su vecina ako ne i svi ljudi koji vec nisu u UR .. Rijetkost je da se nadju takvi ko mi.. I da, nisu ovo stara vremena da svi samo rokaju , sada svi imaju posla, faksa itd itd.. Jednostavno to nije ono.. Meni je najlaksi problem da inviteam nekog ko ne zna ni sta je UR , niti nikakva pravila , i sta imas od takvih clanova.. Nista.. Ako vama smeta moje vodenje organizacije , idemo izglasat da mi se skine lider ili u cemu je problem ?
      Ah brate u pravu si , nije ovo vise kao prije niti ce ikad biti, ali trebamo svi da znamo da smo svi mi poceli na takav nacin , evo ja cu sebe dati za primjer
      ja kad sam tek usao na ch 2012 nisam znao ni kako uci kao suvozac nisam znao da treba stisnuti G pa sam usao u UR jer mi je tad bilo prezime iG kobilic haha
      pa mi kobila rekao javi se kad budes lvl 3 i evo me sad legenda , neki ce ostati neki ce nauciti voziti stuntati itd neki ce otici biti kickani itd sve je to dio igre .
      I btw nemam nista protiv nijednog od lidera da ne bude zabune ili pogresno protumaceno .

    7. #12566
      Ivan Sanchez avatar
      Ne igram više ...
       
      Datum pristupanja
      Jul 2012
      Poruke
      145
      Teme
      10
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      190
      Like (dobivenih)
      184
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Barca Vidi poruku
      Dobro ste vi to sve rekli.. Al daj mi recite , stalno mi pricate da nadjem nove clanove .. Kako da invite-am nekog tko ne zna sta je MG , netko ko ne zna sta je UR , netko kog u zivotu nisam vidio na eventu ni nista, a vjerujte mi to su vecina ako ne i svi ljudi koji vec nisu u UR .. Rijetkost je da se nadju takvi ko mi.. I da, nisu ovo stara vremena da svi samo rokaju , sada svi imaju posla, faksa itd itd.. Jednostavno to nije ono.. Meni je najlaksi problem da inviteam nekog ko ne zna ni sta je UR , niti nikakva pravila , i sta imas od takvih clanova.. Nista.. Ako vama smeta moje vodenje organizacije , idemo izglasat da mi se skine lider ili u cemu je problem ?
      Lave, nitko ne pokazuje nezadovoljstvo tvojim vođenjem. Logično da nećeš primiti nekoga tko ne zna osnove. O tome sam i pričao. Ipak bi se trebalo pridržavati određenih standarda kad je u pitanju primanje novih članova. Ja sam samo izrazio svoju želju skripterima da nam se omogući i provjera vozačkog skilla tih koji ulaze. Naravno da bi i nama bilo zanimljivije kad bi mogli sami sebi organizirat međusobne evente. Dakle, nisam svoje želje adresirao liderima, već ovima što rade na poboljšanju servera.

    8. #12567
      Diego Santana avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      3,552
      Teme
      64
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      23 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2713
      Like (dobivenih)
      1011
      Rep
      @Barca; @Hector Rivera; imate i tajni board, tamo komentirajte, a i da se nadovezem na Hectora; navuci malo @Diego Rivera; za usi i neka se potrudi vise oko UR-a posto je on skripter i ima veliki utjecaj na to gdje ce UR biti na srvu. Odavno se trebalo sredit da UR moze privatne utrke radit i slicno, da nejdem sad u detalje svi sve znamo kaj nam fali i kaj treba.


      pozdrav od mene nema me bas ig

    9. Like Bernard Nardi se sviđa ovaj post
    10. #12568
      Hector Rivera avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Tuzla , BiH
      Poruke
      1,711
      Teme
      67
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      6 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      516
      Like (dobivenih)
      587
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Diego Santana Vidi poruku
      @Barca; @Hector Rivera; imate i tajni board, tamo komentirajte, a i da se nadovezem na Hectora; navuci malo @Diego Rivera; za usi i neka se potrudi vise oko UR-a posto je on skripter i ima veliki utjecaj na to gdje ce UR biti na srvu. Odavno se trebalo sredit da UR moze privatne utrke radit i slicno, da nejdem sad u detalje svi sve znamo kaj nam fali i kaj treba.



      pozdrav od mene nema me bas ig
      Ma valja jasta haha digic je to uz kaficu cemo mi to dogovoriti Ima tu nekih stvari koje moramo rijesiti da bi mogli vratiti koliko toliko stari car UR.a i da se nadovezem sto se tice novih clanova i dokazivanja moramo imati evente i treninge i sl.
      da bi se mogli dokazivati i uciti nesto novo bez toga dzaba sve ... Moramo vratiti tu vrstu dokazivanja i zbog rankova itd da se bore za veci rank i sto vise trude jer ovako besposleno kao sto je sad covjek ih i ne moze nagraditi rup i sl.
      Posljednje uređivanje od Hector Rivera : 16-12-18 at 01:10

    11. #12569
      Kamatar avatar
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Sisak
      Poruke
      380
      Teme
      49
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      500
      Like (dobivenih)
      650
      Rep
      Ja doso cisto da vidim sta serete tu opet

    12. Like Diego Santana se sviđa ovaj post
    13. #12570
      [Beky] avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Koprivnica, Croatia
      Poruke
      3,344
      Teme
      191
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      554
      Like (dobivenih)
      704
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Oconner Vidi poruku
      Ja doso cisto da vidim sta serete tu opet

      nist, santana skuplja postove uglavnom kak i inace
      “Never hate your enemies. It affects your judgment.”

    14. Like Kamatar se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1257 od 1365 PrviPrvi ... 25775711571207124712551256125712581259126713071357 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •