Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8
    1. #1

      Aaaaaaaa
       
      Datum pristupanja
      Nov 2011
      Poruke
      7,866
      Teme
      718
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      214 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      3393
      Like (dobivenih)
      3671
      Rep

      |~ 40. kolo | Iskrenih 20 | s0beit_ ~|

      Ic pitanja:




      Možeš li nam opisati svoj dolazak na CH zajednicu? Da li je to bio prijedlog prijatelja ili nesto drugo? Kada je to bilo i jesi li ikad pozalio jer si dosao?

      Za CH sam saznao od RL drugara, još dok smo bili osnovna škola. Otišao sam jedan dan kod njega i vidim igra GTA SA online (ni za MP nisam znao) i to me je odmah zainteresovalo. Prvo smo počeli na nekim stranim serverima igrati i onda kada sam jednom otišao kod njega vidim igra na domaćem, a to je upravo bio CHRP. Sedeći tako kod njega, videvši tada to sve (prodaja/kupovina kuća, auta, motora, stanova, poslovi, organizacije, bande...) poželeo sam da i ja zaigram. Tako sam počeo na CHRP 2011 godine. Nisam nikada požalio što sam došao, jer ovo mi je eto neki vid zabave i dosta dobrih ljudi sam upoznao ovde.

      Prošao si kroz dosta organizacija kako na RPu tako i na FRu, reci nam u kojoj od tih orgnaizacija je bio tvoj najljepsi period igranja,zašto?

      Na RPu sam najduže bio u KGB i TRG i na ovim novijim modovima Y. Bio sam kratko i PD, H, EK. Što se RPa tiče najlepši period igranja je period iz TRGa (2012, 2013 godina). Tada sam upoznao, mogu slobodno reći, moje najbolje prijatelje iz SAMP sveta. Visili smo po cele dane IG, igrali WARove, zezali se, vozali se. Takođe i Y ekipa je odlična, ali TRG je TRG :D

      Što se FRa tiče, najviše sam vremena proveo u PS i YD. U PS sam ušao na poziv upravo ljudi koji su bili TRG na rpu i tu je počelo moje aktivno igranje na FRu. ostao sam u PSu do legende i nedugo nakon toga ekipa iz TRGa je polako prestajala sa igrom, ja sam želeo negde dalje i otišao u YD i nisam se pokajao. Mogu reći da mi je YD najlepši period igranja na FRu, ima neku svoju dušu, zajebancije, svajde, psovanja na /f, svašta nešto..

      Bio si Global Moderator, Super moderator, zbog čega si otišao s tih pozicija? Opiši nam malo taj period.

      Imao sam nekoliko moderatora na forumu, i kada je Joca preuzeo CH dobio sam GMODa. Kao GMOD sam nastavio raditi svoj posao kvalitetno, bio aktivan na forumu i to je rezultiraro unapređenjem na SMODa. Kada dobijete SMODa odma imate i više zaduženja, odgovornosti i morate paziti na mnogo više stvari. I posao SMODa sam obavljao dobro i bio sam aktivan, ali su nažalost obaveze oko fakulteta i ostale RL obaveze naterale da se povučem sa pozicije. Kasnije sam se ponovo vratio na SMODa, ali nakon nekog vremena, zbog obaveza, morao sam ponovo napustiti tu poziciju. Bilo mi je zabavno raditi i kao GMOD i kao SMOD, hteo sam pomoći svima i učiniti svima koliko je moguće. Slagao bih kada bih rekao da ne bih voleo opet biti SMOD i uopšte forum staff.

      Objasni nam svoju karijeru na FR-u, kako si došao do Staff Teama, kada i koji ti je voditelj najbolji do sad?

      Kao što sam gore naveo, FR sam počeo da igram na poziv ekipe iz TRGa. U to vreme sam bio još opsednut RPom i FR mi se nije činio ništa zanimljivim. Ali, vremenom RP se tada gasio (Zoranov mod, trebao global), i sve sam više bio na FRu, igrao WARove, vozio evente, ušao u PS... U staff sam ušao tako što me je moj prezimenjak Gagi Vasic (tadašnji head i voditelj DJova) postavio na DJa. Taj DJ je za mene bio nešto WOW, nešto novo. Jedva sam čekao da imam slobodnog vremena kako bih mogao IG da bih puštao pesme i zabavljao se sa igračima. U to vreme nije bilo kao sada da se pesma converta i pusti. To je bio posao od nekoliko minuta dok se pesma prvo skine na kompjuter pa se zatim uploada na čuveni Kiwi i onda pusti IG. Tada sam imao i sporiji internet pa sam se brinuo da li ću uspeti to sve stići uraditi i pustiti pesmu na vreme. Takođe, obaveza je bila postati na forum dokaze o izvršenoj kvoti, što sada nije slučaj i tada se DJ team cenio više nego sada.

      Nakon nekog vremena provedenog na DJu, sadašnji i tadašnji voditelj Ibrahim me je portao i pitao nekoliko stvari i postavio GSa. Bio sam presrećan, jer mi je to bila prva prilika za bilo kakav staff na CHu (GS na fr dobio negde 2014 godine, a na CHu od 2011). Trebalo mi je par dana da se priviknem na sve to, ali je sve došlo na svoje. Puštali se eventi, bio aktivan, takođe bilo je neophodno postati dokaze o ispunjenoj kvoti, ali sve u svemu bilo je zanimljivo. Radom i trudom došao sam na admina gde sam nastavio biti aktivan i obavljao sam šta se od mene tražilo i dogurao do heada. Mislim da je sada mnogo lakše doći do staffa jer nema više GS teama na FR već se ide odma na admina i tek sada se vidi koliko su se neki ranije zalagali da bi došli na visoke pozicije.

      Što se tiče najboljeg voditelja, hmm, pa ne bih znao da vam odgovorim, bilo ih je dosta, ali jedno je sigurno, Sabo sa svojim modom je nenadmašiv, a filozofija svakog voditelja se ugalvnom svodila na isto, briga i trud za unapređenje servera. Neko je u tome uspeo više, neko manje.

      Posto si stariji igrac , da li su prijasnji modovi bolji po tvom misljenju od trenutnih na serveru, koji smatras nauspjesniji mod i voditelja(RP/FR/DM) ? Svidja li ti se "nova" CH zajednica?

      Pošto sam ja najaktivnije igrao na Zoranovom modu, reći ću da mi je taj mod i najbolji na RPu. Od gašenja tog moda gotovo da i ne igram RP. Trenutni mod mi se sviđa što se tiče novosti koje su uvedene (od sistema pa do raznih novih poslova i mogućnosti u odnosu na Zoranov mod), ali mi se nikako ne sviđaju ove komande koje su prevedene na domaći jezik, nikad se na to naviknuti neću.

      FR mod, kao što sam i gore naveo Sabin. Svi ostali koji su dolazili da skriptaju imali su editan njegov mod, tako da nema se šta tu pametovati. Za voditelja sam rekao gore isto.

      DM - počeo sam ga igrati negde 2015 - 2016 i od tada pa do sada mod je nekako isti. Mod je dobar, ali mislim da je potrebno ubaciti nečega novog da bi se privukli igrači. Od kad znam za DM voditej je Pfeiffer, tako da ću reći da je i on najbolji.


      Da li ti je igra bila zabavnija dok si bio običan igrač bez pozicije ili sada sa adminom? Kada bi birao jedno od to dvoje sto bi izabarao?

      Pretpostavljam da se ovo pitanje odnosi samo na FR, pa ću tako i odgovoriti. Iskreno da vam kažem ni ne sećam se više tačno kako je to igrati a da nisam Staff. Zabavno mi je biti staff jer nosi neka iskušenja, pomažeš igračima, ugađaš im pa ću reći da mi je tako igra zabavnija. Doduše sada kada se pre 2 meseca otvorio FR, to jest kada sam pročitao da se otvara, vratio sam se da bih igrao na FRu i igrao bih ga svakako nevezano bio staff ili ne.


      Koja 3 igraca najvise pamtis i zasto(znam da ih ima, ali izdvoji 3 najbolja i napisi nesto o njima) ?

      Ivory Wallace, Aldin Kaldun, Marko Gomec (Baustelac). Ta tri momka ću pamtiti uvek. Nebrojeno sati smo proveli kako na RP u TRGu, igrajući WARove, zezajući se i ostalo, tako i na FR. Smatram ih prijateljima i želim im zahvaliti na svemu sto su učinili za mene i bili tu za mene kada je bilo potrebno. Danas, nažalost oni nisu baš aktivni ovde.

      Da li si ikada , na bilo kakav pa i na najmanji nacin , iskoristio svoju poziciju ? Jesu li voditelji za to ikad saznali?

      Hmm, pa možda jesam kad sam ja bio voditelj FRa, pa dodavao sebi score i setao statse. Mada i sad malo sebi WAR stats podešavam ali nije valjda strašno. Nikada nisam uradio nešto što bi naštetilo svim igračima ili CHu u bilo kom smislu.

      Jesi li ikad koristio neki cit, nedozvoljena sredstva i jesi li uhvacen? I sto mislis o citeri na CH, kako ih zaustaviti?

      Nick mi je citerski ali nisam imao nikada citova. Citeri na CH su večiti problem i uvek će ih biti. Kako ih zaustaviti - rekao bih nikako. Uvek se pronađe način da se koriste nedozvoljena sredstva. Moram priznati, svideo mi se ovaj način kontrole putem TeamViewer provere, daje trenutne rezultate, ali kada igrač (čiter) ima mogućnost napraviti novi acc i uspe da prikrije identitet neko vreme vidiš da se uzalud trudiš da nešto dovedeš u red. Banaš ga opet i opet sve u krug.

      Sta te zadrzalo toliko godina na SAMP sceni? Da li je to drustvo, zabava ili nesto drugo? Kada si prestao s igrom i zasto?

      Dok sam igrao RP, držao me je TRG i ekipa iz TRGa. Kasnije sam prešao na FR i FR i sve što nosi taj server me je držalo. Kada se FR ugasio pre 2 godine ako se ne veram tada sam prestao i sa igrom. Jednostavno RP mi više nije bio zanimljiv i ništa me nije držalo. Sada kada se FR vratio, vratio se i ja.



      Ooc pitanja:




      Za pocetak nam se predstavi, odakle dolazis, koliko imas godina, da li radis neki posao i sto volis raditi u slobodno vrijeme?

      Moje ime je Miljan Vasić. Dolazim iz sela Jaša Tomić, koje se nalazi na samoj granici Srbije i Rumunije, otprilike na pola puta između Zrenjanina i Temišvara. imam 21 godinu, uskoro punim 22 i studiram zaštitu biljaka na Poljoprivrednom fakultetu u Novom Sadu (trenutno završavam treću godinu). U slobodno vreme radim kući sa ocem, naravno u poljoprivredi. Nevezano za posao u slobodno vreme volim putovati, ići po kafićima, igrati basket.

      Vjeruješ li u ljubav? Imaš li djevojku/momka, i što mislis o istospolnim zajednicama?

      Pa može se reći da verujem. Sa trenutnom devojkom sam u vezi nešto više od godinu dana i za to vreme nismo imali nikakvih nesuglasica niti problema. Sve teče onako kako nisam ni zamišljao da može teći sa ženama haha.
      Za istopolne zajednice nemam komentar, veliki sam protivnik toga i užasavajuće mi je da čitam i gledam nešto o tome.

      Da li si ovisan o igricama ili sebi mozes jednostavno napraviti granicu i prestati, koliko si najvise sati dnevno odigrao za kompjuterom i jesi li zaboravio jesti zbog igrica ?

      Nisam zavistan o igricama uopšte. Jedino što eto trenutno igram je SAMP. Dok sam bio mlađi bila je druga priča, znao sam za kompjuterom provoditi i po 15 sati, ali srećom to vreme je prošlo, shvatio sam neke stvari i jednostavno ne smatram se za osobu koja ne može bez igrica.
      Ne samo da sam zaboravio jesti zbog igrica, neko sam nekada i druženja sa prijateljima izbegavao zbog toga, ali sada to više nije slučaj.

      Tko ti je uzor u zivotu i zasto , da li postoji neko na koga se mozes ugledati i reci ja zelim biti kao on i zasto ?

      Iz moje bliže okoline uzor u životu mi je moj otac. Divim mu se kako uspeva sve da postigne i da stvori za našu porodicu, kako je dobar čovek i kako bi učinio svima. Voleo bih da nastavim taj njegov posao, da postanem kao on, pa da i on jednog dana može biti ponosan na mene
      Sa šireg stanovištva, uzor mi je jedan jedini, nažalost pokojni Kobe Bryant. Od kad znam za košarku i sport pratio sam LAL i njega. Čovek je bio uporan, posvećen onome što radi, grizao je za pobedu, motivisao druge. Mnogim mlađim generacijama danas je on uzor.


      Pratiš li sport, jesi li sportski tip osobe da ne mozes bez treninga? Jesi li aktivan po tome pitanju? I sta mislis o Bodybuildingu i svoj toj bransi?

      Što se sporta tiče aktivno pratim košarku. Dok sam bio mlađi trenirao sam fudbal i pratio ga, trenirao sam rukomet, ali me nikada nije zanimalo da pogleam rukometnu utakmicu. Pre nekoliko godina doživeo sam povredu kolena, u to vreme kretao i na fax te sam prestao sa aktivnim bavljenjem sportom (rukometom). Tada sam prešao u teretanu i trenirao individualno koliko mi je vreme dozvoljavalo.
      Sportski tip osobe i jesam i nisam, volim otići igrati basket malo sa prijateljima, volim otići u teretanu, ali nisam neko ko juri neke rezultate i ko će preterivati u svemu. Svakako nisam neko ko ne može bez treninga.
      Što se bodybuildinga tiče, i sam sam na neki način bio u tome i nemam ništa protiv toga. Svaki vid aktivnosti je dobar za zdravlje i telo. Jedino, ne podržavam korišćenje hemijskih sredstava, ali ko voli nek izvoli.

      Koji je tvoj cilj u životu , cime bi se volio baviti i koja je tvoja svrha na ovome svijetu ? Da li si ispunio neke od svojih ciljeva, jeli to obitelj, brak ili nesto drugo?

      Prvi cilj trenutno mi je završiti fakultet i pronaći posao, a posle sve neka ide svojim tokom i kako mora. Voleo bih se baviti nečim što je u mojoj struci jer se u tome pronalazim.
      Moja svrha na ovome svetu, pa ne znam, jedan običan čovek koji će na neki način doprineti životu na zemlji ili neće.
      Ispunio sam ciljeve što se tiče vozačkih dozvola (ostalo još samo za bus) i posetio neke destinacije koje sam želeo. Što se tiče braka i porodice, ima još vremena.

      Koje je tvoje mišljenje za stanje u drzavi u kojoj živiš? Šta bi prvo uradio da si na nekoj višoj poziciji? Jesi li opcenito zadovoljan svojoj egzistencijom u domovini?

      Država Srbija je banana država. Država u kojoj ne smeš reći šta misliš a da tvoje mišljenje ne bude osuđivano. Država u kojoj te ubeđuju da su uslovi života idealni, a mladi beže iz nje čim pre. Voleo bih kada bi se sve to malo dovelo u red i kada bi svi imali jednaka prava, ali mislim da je to teško ostvarivo i zato sam i ja jedan od onih koji razmišljaju o napuštanju svoje zemlje.

      Baviš se poljoprivredom, reci mi koliko je taj posao težak, isplati li se na kraju svega tako zivjeti?

      Ko voli posao mu neće biti težak. Mi, konkretno, nemamo previše zemlje pa da je neophodno odreći se nekih stvari. Sve stižemo da uradimo na vreme, kvalitetno i da nam ostane vremena za odmor, putovanja, uživanja. Kada posao na njivi zove to se mora raditi tada, jer ako kažeš sutra ću može da te tvoj usev ne dočeka na njivi usled nekih vremenskih nepogoda. Neophodno je u tom trenutku odreći se uveče odlaska u kafić, možda i narednih 10 dana, ali znaš da ćeš kasnije moći uživati ceo mesec.
      U kakvoj smo državi, bavljenje poljoprivredom je na granici isplativosti i to samo onima koji imaju malo više zemlje. Mali poljoprivrednici jednostavno ne mogu opstati. Skupo gorivo (nema posebno gorivo za traktore), skupa semena, veštačka đubriva, pesticidi i na kraju svega toga mala cena konačnog proizvoda što proizvođače ubije u pojam.
      Ja konkretno, normalno živim od poljoprivrede, ali nikad se ne zna šta nosi ova godina a šta sledeća.

      Imaš li osobni budzet na papiru ili trosis kako zelis i koji je najskuplji poklon koji si nekome poklonio?

      Ne spadam u tu grupu ljudi koja može da baš troši i razbacuje novac kako želi. Naravno te sitne kupovine i slično ne razmišljam, ali kada su neke veće investicije uvek se sve stavi na papir i izračuna isplatili se ili ne.
      Najskuplji poklon koji sam nekom poklonio? Hmm, iskreno ne volim da kupujem i poklanjam poklone jer mi je to smatram nekim "podcenjivanjem", ali najskuplji je slika mene i sestre za njen 18ti rođendan.

      Da li imaš neki porok tipa kladionica, droga , alkohol , cigare? Da li ga se zelis rijesiti, koliko si vec dugo u tome ?

      Cigare nikad nisam probao, drogu nikad nisam probao, u kladionicu nikad nisam uštao. Što se alkohola tiče popijem sa prijateljima po nekad. Tako da poroka nemam i srećan sam zbog toga


      Sve najlepše svima, s0beit_



    2. #2
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,725
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2317
      Rep
      Hvala ti puno na odgovorima, čak sam se i pronašao u nekim.

      LP
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

    3. Like s0beit_ se sviđa ovaj post
    4. #3
      HallelujaH avatar
      Najljepša zemlja na svijetu.
       
      Datum pristupanja
      Oct 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      10,422
      Teme
      474
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      20 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2690
      Like (dobivenih)
      2129
      Rep
      Svaka čast stari, kratko i jasno, koliko je TRG tada bio jak.
      Ona baza u LV, crvena boja i onaj tvoj ženski skin koji si uvijek nosio.
      La Cosa Nostra

    5. Like s0beit_ se sviđa ovaj post
    6. #4
      Tallulah Hiykin avatar
      God is Great ✝
       
      Datum pristupanja
      Feb 2020
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      552
      Teme
      6
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      151
      Like (dobivenih)
      114
      Rep
      Svaka čast vasiću pročitao sam sve.Da, ti si vec jako dugo staff čestitam ti šta još uvijek imaš želje i vremena i strpljenja biti staff.
      "Expecting the world to treat you fairly because you’re an honest person is like expecting the bull not to charge you because you’re a vegetarian."


      FR / DM : nitroto RP: Tallulah Hiykin

    7. Like s0beit_ se sviđa ovaj post
    8. #5
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,694
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Sviđaju mi se odgovori. Ali ovaj pogotovo:

      Citiraj Prvotno napisano od s0beit_ Vidi poruku
      Tko ti je uzor u zivotu i zasto , da li postoji neko na koga se mozes ugledati i reci ja zelim biti kao on i zasto ?

      Iz moje bliže okoline uzor u životu mi je moj otac. Divim mu se kako uspeva sve da postigne i da stvori za našu porodicu, kako je dobar čovek i kako bi učinio svima. Voleo bih da nastavim taj njegov posao, da postanem kao on, pa da i on jednog dana može biti ponosan na mene
      Sa šireg stanovištva, uzor mi je jedan jedini, nažalost pokojni Kobe Bryant. Od kad znam za košarku i sport pratio sam LAL i njega. Čovek je bio uporan, posvećen onome što radi, grizao je za pobedu, motivisao druge. Mnogim mlađim generacijama danas je on uzor.
      Veliki resprect !

    9. Like s0beit_, Ron se sviđa ovaj post
    10. #6
      Raiffeisen avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Goteborg
      Poruke
      4,618
      Teme
      476
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      135 post(ova)
      Označen(a)
      9 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1066
      Like (dobivenih)
      1532
      Rep
      Sta reci za ovog momka nego da sve sto radi ,odradi savrseno ..
      tako isto i sa ovim odgovorima ..
      Bravo Vasicu

    11. Like s0beit_ se sviđa ovaj post
    12. #7
      On je Carr avatar
      Bolek moj najdrazi brat
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Poruke
      2,273
      Teme
      185
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      182 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      4809
      Like (dobivenih)
      3150
      Rep
      Dosta dobri odgovori, osim ovo da nema cheat.. Rekao mi je da ima aim
      gg uzivajte own




    13. Like Ron se sviđa ovaj post
    14. #8
      Shakespeare avatar
      .
       
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Otok
      Poruke
      6,345
      Teme
      254
      CHB
      50
      Spomenut(a)
      117 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      31 min
      Like (kliknutih)
      2923
      Like (dobivenih)
      1898
      Rep
      Da ne dužim mnogo ovdje .

      Svaka čast na odgovorima tvojim.

      Čekam te da kupiš Valtru, onda ćemo drugačije razgovarati.


      S.W.A.T - Corporal

    15. Like s0beit_ se sviđa ovaj post
     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •