Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8
    1. #1

      Datum pristupanja
      Mar 2016
      Poruke
      404
      Teme
      29
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      26 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      737
      Like (dobivenih)
      329
      Rep

      |~ 39. kolo iskrenih 20 - Beastmode ~|

      1) Za početak nam se predstavi, odakle dolaziš, koliko imas godina, da li radis neki posao itd?


      Pozdrav svima za pocetak. Neki od vas me već znaju, a za one koji me ne poznaju da se predstavim.
      Zovem se Antonio, imam 19 godina i rođen sam u Splitu. Trenutno živim u Baškoj Vodi(to je jedno malo mjesto 10km udaljeno od Makarske). Završio sam elektrotehničku školu. Imam dvije starije sestre. Bavim se facebook marketingom od kojeg praktički i živim, ali obzirom da sam tek počeo s tim(radim to otprilike 3-4 godine što je praktički ništa za takav vid posla) radim na tome da se moje znanje proširi i da krenem dalje s tim jer su ogromne mogućnosti navedenog posla.

      2) Šta voliš da radiš u slobodno vrijeme, privlači li te išta u životu od čega možeš imati koristi u budućnosti(zaraditi)?
      Šta želiš da postaneš i koji ti je životni san ?


      U slobodno vrijeme volim svirati(sviram više instrumenata, a to su harmonika, eufonij i truba čime se bavim već uspješnih 11 godina), nekada sviram sam, ali ponajviše sa svojim bendom točnije glazbom. Isto tako već otprilike 2 godine idem u teretanu, a ostalo slobodno vrijeme koje imam provodim učeći progamiranje jer je to jedna stavka kojom bi se volio baviti u životu. U 9 mjesec imam u planu upisati fakultet PMF-Informatika(smjer informatika koja se svodi na programiranje) i volio bi od toga jednog dana živjeti. Želio bi biti uspješan programer u nekoj svojoj firmi jer iskreno ne volim kad mi neko diše za vratom i navodi me šta i kako trebam raditi, tako da bi najviše volio imat svoju firmu a uz to u slobodno vrijeme svirati. Životni san mi je putovati kada mi vrijeme to dozvoli, obzirom da sam već sada bio na više destinacija(Španjolska, Francuska, Italija, Njemačka, Slovenija) uz to bi volio posjetiti Ameriku, Dubai(trebao sam ići na krstarenje u 9 mjesec ali ćemo vidjet kako će se trenutna situacija odviti zbog korone), Maldivi i tako neke lokacije slične navedenom.


      3) Da li si noćna ptica ili te izlasci toliko ne privlače ? Postoji li tvoj porok te koji je najveći ?
      Da li te muči što se to može prisvojiti tvom karakteru ? Da li bi išta zamjenio što se tiče noćnog života u svom gradu ?


      Jesam, volim izlaziti sa društvom po kafićima/klubovima iako više volim da se skupimo pa odemo negdje roštiljat, igrat na karte, malo se zapit i slično. Moj najveći porok su cigare(iako nisam neki pušač, popušim 4-5 cigara dnevno osim kada izlazim, tad ode malo više od pola kutije) s kojima sam prerano počeo i kojih sam se više puta pokušao ostaviti ali bezuspješno, ali to ne znači da jednog dana neću uspjet u svom cilju. Promjenio bi više stvari vezane za izlaske u mom gradu(doduše u mom gradu nema noćnih klubova pa odlazimo u Makarsku koja je udaljena 10km) kao što su: napraviti malo veće klubove, uvesti nešto novo što bi ljudima(nama) moglo biti zanimljivo jer je polako sve manje i manje ljudi u izlascima. Često odlazim i u druge gradove(u izlaske) kao što su Mostar, Posušje, nekada odemo i u Zagreb kada nam vrijeme to dozvoli i tako neke destinacije nama zanimljive za izlaske.


      4) Ispričaj nam neki svoj najluđi nezaboravan događaj.
      Da li ti se život sa tim događajem promijenio u bilo kojem aspektu ?


      Defintivno je to moje prvo pijanstvo koje se dogodilo u 7 razredu osnovne škole kada smo se prijatelji i ja odlučili "napit". Obzirom da smo tada većina nas smjela biti vanka do nekih 11 navečer(bilo je to ljeto, 7 mjesec) prvo smo trebali smisliti dobar razlog kako bi nas roditelji pustili malo duže vanka pa smo im rekli da idemo na pizzu u restoran, zatim smo se dogovorili da ćemo piti teqiullu i jager, a destinacija je bila šuma udaljena od naših kuća cca 1km). Nitko od nas nije bio punoljetan tako da smo morali pronaći osobu koja bi nam kupila piće, a to je bila sestra od prijatelja koji je išao s nama. Krenili smo oko 6 sati navečer tamo, ali je bilo obavezno provjeriti na internetu kako se teqiulla pije, i nakon što smo vidili, tako sam ja od kuće ponio nož, sol i limun. Kada smo došli na destinaciju svi smo se prvo bojali probati uopće obzirom da je smrdila kao i neka rakija, ali sam se ja prvi okušao u tome, prvih par čaša je išlo teško, a dalje je sve išlo kao voda. Nakon što sam popio otprilike pola litre teqiulle, tada sam malo odspavao jer nisam znao za sebe i došlo je otprilike 11h kada smo se uputili kući gdje sam ja pao par puta i govorio kako vidim NLO i slične gluposti, zatim su mi se gaće raspale na pola i takav sam kući došao. Ideja koju su mi prijatelji rekli je da kažem da sam pao glavom od pod i da mi se zbog toga manta(mislim, prva ideja je bila ući u krevet bez ikakve pažnje roditelja, ali to je bilo nemoguće pa su me vidjeli) koja naravno nije prošla, a druga solucija je bila ta da kažem da su mi stavili nešto u piće. Kada sam to rekao majka je poludila i pitala me gdje sam zadnji put pio nešto, ja odgovorio da sam pio vodu u jednom kafiću gdje je ona na kraju htjela otići i zvat policiju kako su joj sinu stavili nešto u piće, međutim otac joj je rekao da sam vidno pijan i da me samo stavi spavat i da ćemo sutra pričat pa je to i bilo tako. Ostali detalji nisu potrebni, sutrašnji dan nikako nije bio dobar.
      Definitivno mi je "promjenilo život" jer od tada sam rekao sam sebi da nikada više neću doć kući pijan pa makar i morao spavat na cesti ako je potrebno, pa je tako za sad i bilo.


      5) Šta misliš o današnjem prijateljstvu? Da li se družiš sa istim ljudima kao prije 5-10 godina, da li ste uspjeli održati to prijateljstvo ili se prijatelji sticajem životnih okolnosti često mijenjaju?
      Da li si ikada bio baš razočaran u prijateljstvo (ako jesi opiši ukratko) ?


      Danas je teško imati pravog prijatelja iz razloga što je većina ljubomorna na nekoga tko "uspije u životu" ili postigne nešto što je on dugo vremena htio. Previše je ogovaranja iza leđa, dvoličnih ljudi ili slično, ali uvijek tu ima onaj jedan ili dva kojima u potpunosti možeš sve reći i vjerovati im sve. Družim se s većinom prijatelja s kojima sam se uvijek družio(u osnovnoj školi otprilike) ali uvijek ima i onih koji su se odvojili od drugih zbog srednje škole i slično.
      Puno puta sam bio razočaran svojim društvom u aspektu ogovaranja, jedno priča drugo radi, ostavljanja na cjedilu i slično, ali vjerujem da je većina nas to jednom prošla, jednostavno se udaljiš od takvih osoba i to je sve. Mišljenja sam da je bolje imati jednog pravog prijatelja nego 50 "lažnih".


      6) Opiši nam neki svoj postupak iz prošlosti na koji si najviše ponosan? Neki postupak ili situacija u kojoj si maestralno odreagovao i postupio, da si poslije toga bio ponosan na sebe?

      Ponosan sam na to što sam bio državni prvak s svojim bendom i što sam trebao ići na europsko natjecanje u Italiju(sada u četvrtom mjesecu) ali je nažalost odgođeno za 11 mjesec zbog situacije sa COVID19, vjerujem da bi se dobro plasirali na tom natjecanju i da bi sigurno osvojili neku od prve tri nagrade obzirom koliko smo se pripremali i borili za takvo nešto.
      U većini situacija koja mi se događa znam reagirati pravovremeno i kako ja mislim da je najbolje. Jedan od primjera je i moj posao kojeg trenutno radim (gdje mi je potrebno malo more strpljenja, živaca i slično) kada se dogodi neka glupost(jer tko radi taj i griješi) pa tu situaciju ispravim u veoma kratkom roku ukoliko je pravovremeno uočim(a to većinom bude tako).


      7) Da li imas djevojku i kada bi te neko pitao za definiciju ljubavi, kako bi ti to opisao? Je li za tebe ljubav laz ili ipak najveca istina? Sta mislis o ljudima koji zive za ljubav, koji su se ubili zbog nekog prekida?

      Trenutno nemam djevojku. Obzirom da sam ja jako emotivna osoba i da se jako lako privežem za osobu, za mene ne postoji definicija ljubavi jer ljubav nikad nitko nije definirao.
      Kao što sam već gore naveo, obzirom da sam jako emotivna osoba, za mene je ljubav praktički sve i samim time je za mene ljubav najveća istina ali isto u životu treba paziti da ne ostaneš povrijeđen. Ljudi koji žive za ljubav su emotivni ljudi, a oni ljudi koji su se ubili zbog prekida su vjerovatno i prije toga imali neki problem sami sa sobom, jer za dignuti ruku na sebe zbog bilo kojeg razloga čovjek mora biti psihički nestabilan.

      8) Kada bi mogao bilo sta promijeniti u svom zivotu, sta bi to bilo?


      Pa iskreno, u prošlosti sam bio okružen lošim društvom koji su volili radit sve i svašta ali sam brzo shvatio da ako krenem tim putem da se iz toga nikada neću izvući pa sam se jednostavno maknio i odlučio krenuti dalje(kako i samo srednjoškolsko društvo kreće sa travom, drogom i slično, tako je i moje društvo krenilo, ali obzirom da nikada nisam bio od toga i da nikada nisam probao niti jedno od navedenog, odlučio sam se maknuti i potražiti neko novo, normalnije društvo). Isto tako dok sam bio mlađi, volio sam raditi gluposti, pričati sve i svašta, ali dobro, tada sam bio dijete(ne govorim da sada nisam, ali definitivno se osjećam i ponašam zrelije sada što je i normalno) i svi smo prolazili kroz takvu fazu života kada smo se htjeli dokazivati nekim stvarima koje većinom budu loše po naš obraz.


      9) Svi imamo poroke, koji su tvoji? Ako ih imas, ispricaj nam kako je doslo do toga, ako ne, sta mislis o onima koji imaju neke poroke? Sta bi im savjetovao?


      Već sam gore govorio o svojim porocima, a to su cigare i ponekad alkohol(ako se to može nazivati porokom, jer popijem kada izađem sa društvom, ali vjerujem da je sa većinom ista situacija). Cigare sam počeo pušiti u 7 razredu osnovne sa prijateljem koji mi je dao tu ideju da probamo pa se nama to svidilo i tako smo i nastavili s tim. Cigare bi konzumirali na mjestima gdje nas niko ne vidi, a cigare bi sakrivali što dalje od kuće kako niko od naših nebi posumnjao da pušimo. Obavezno prije dolaska kući bi bilo skakanje u ružmarin kako bi prikrili miris i žvakanje žvaka.
      Kako ja to volim reći, svak nosi svoj križ u svom životu i niko ne zna kroz šta je sve neko drugi prošao tako da i svi imamo neke svoje poroke, bilo bi lijepo kad bi se ljudi makar potrudili i rješili se svojih poroka, ali danas to većina nažalost ne radi.


      10) Šta mislis o LGBT zajednici, da li je to grijeh ili ne? Jesi li vjerski nastrojen? Osudjujes li previse ljude na osnovu izgleda?


      Moje mišljenje vezano za LGBT zajednicu je da to što rade, rade u svoja četiri zida i da nisu potrebne nikakve parade i slično tome. Svak neka u svom životu radi ono za što on smatra da je najbolje za njega, nikome se ne mješam u život pa tako neću ni u njihov. A na temu posvajanja djece i njihovu ženidbu mislim da to nema veze s vezom. Ako bi već do toga trebalo doći, onda smatram da bi to trebalo biti neko zrelije dijete(18+) koje bi se moglo pitati da li želi u takvu obitelj, jer bi to dijete vjerovatno bilo predmet sprdnje u školi/vrtiću ili općenito u društvu. Katolik sam, pa ću reći da je za mene to grijeh.
      Ne osuđujem ljude prema izgledu, svakoga je Bog stvorio na poseban način, i svako ima nešto posebno u sebi, definitivno nema potrebe za omalovažavanjem drugih na osnovu njihovog izgleda, ali je problem taj što je balkanski mentalitet takav da u svemu pokušava pronaći mjesto za vrijeđanje i omalovažavanje.

      1) Koji ti je najdraži CH server(FR/DM/RP?)


      Definitivno mi je najdraži CHFR jer na njemu jedino i igram. RP me nikada nije toliko privlačio iako ga i dan danas smatram najzabavnijim serverom(ukoliko ima igrača jer se uvijek može nešto raditi i nikada vam neće biti dosadno), a obzirom da je RP uvijek imao najviše igrača na CH, problem dosade je isključen(barem u mom nekom viđenju toga svega).
      Što se CHDM tiče, tamo sam igrao negdje 2015 godine jer sam ga smatrao zanimljivim a i tada je imao dosta više igrača nego što ih danas ima. 2016 godine sam postao voditelj CHDM servera kojeg sam vodio sa Pffeiferom i Mijom koji je u to vrijeme bio skripter tamo. Moje vodstvo nije potrajalo nešto dugo jer sam bio smjenjen od Hrce zbog odlaska na drugu zajednicu.

      2) Kojeg voditelja CH unazad do 2007. godine smatraš najboljim, a koga najuspješnijim?


      Najboljim voditeljom smatram Nikolu jer je uvijek imao svoje ja, i znao je kako treba postupiti u određenom momentu. Točnije znao je kada treba popustiti, a kada je trebalo zauzeti autoritet kojeg je on definitivno imao.
      Za najuspješnijeg voditelja bi rekao da je to bio isto Nikola jer je u vrijeme njega bilo 500/500 igrača i brojke su samo rasle.
      Moram priznati da sam bio zadovoljan sa idejom vođenja Natea i Pinkmana u vidu CHRP moda koji se počeo raditi od 0 i koji je po meni mogao imati dobar uspjeh na serveru uz još par ideja i volje. Što se Joce tiče, mislim da je malo prestrog prema igračima, ali neću se petljati u vođenje, svako neka vodi kako misli da je najbolje.


      3) Jesi li se ikad ulizivao voditeljima Staff-a zbog pozicije?


      Nekada prije jesam, ali vjerujem da je to velika većina radila a i oni koji kažu da nisu, dosta njih laže, ali ovisi to i o voditelju, nekad ako bi se pokušao ulizati nekome, samo bi sebe ocrnio i mogućnost za ulazak u staff bi bila sve manja i manja, ali danas ne vidim poentu toga jer svi voditelji imaju svoje ja, barem koliko sam ja uspio vidit.

      4) Jesi li nekad ocrnio svog kolegu samo da bi sebe uzdigao?


      To nikada nisam napravio, ja sam osoba koja će uvijek stati na stranu kolege ukoliko je upravu, a ukoliko nije, radije ću prešutiti i pustiti da zaduženi za taj dio rješe svoj dio posla kako oni smatraju da je najbolje.

      5) Smatraš li se dobrim FR HEAD adminom?


      Obzirom da sam ja na FR-u head admin sa "povlasticama"(ne znam kako bi se bolje izrazio), te nemam neke zadatke koje bi trebao obavljati kao što to drugi headovi rade i nema me na listi head admina na to pitanje odgovora nema.

      6) Opiši nam svoj prvi ulazak u Organizaciju/Mafiju/Bandu na RP serveru.


      Obzirom da nikada nisam igrao na RP-u, opisati ću vam svoj prvi ulazak u mafiju na FRu kako pitanje nebi ostalo neodgovoreno.
      Bilo je to 2013 ili 2014 godine kada sam se tek registrirao na CHFR sa nickom Gibbs, bio sam jako mlad i trebalo bi mi je vremena da pohvatam kako i šta ide, ali tu sam imao par prijatelja iz RL koji su tu igrali više nego ja(kao što su Ripper i Callegro koji su u to vrijeme bili i admini na FRu) pa su mi oni objasnili neke stvari koje mi nisu bile jasne i to da mi je bilo potrebno 800 minuta kako bi ušao u neku od mafija. Obzirom da sam tek počeo igrati na CHFR, bio mi je to jako zanimljiv server i tih 800 minuta sam nakupio praktički za 2 dana te sam se onda okušao u "prijavama" za neki tim. Najviše sam htio ići u PS jer su tamo bili moji prijatelji, a tada je lider bio Kelly(trenutni nick je Paul-Audi) i pitao sam ga mogu li ući u bandu na što mi je on rekao da će me morati testirati(tada je test bio VS, do 3 dobijene gdje sam ja njega dobio i tako sam ušao prvi put u PS). Obzirom da sam imao 13-14 godina bio sam jako sretan zbog svog prvog ulaska u mafiju gdje sam se zadržao dosta dugo vremena i na kraju postao lider te iste bande nakon par mjeseci.

      7) Koje ljude smatraš iskusnim WAR/VS igracima?

      Smatram da svaki igrač može biti iskusan i dobar WAR/VS igrač, nebitno da li je bio cheater prije ili sada koristi cheat ili je legit. Svako ko shvaća igru i ponaša se shodno tome je iskusan WAR/VS igrač.

      8) Reci nam sta bi promijenio na serveru? Zasto bas to?


      Obzirom da ne znam o kojem se serveru priča, ja ću navesti za sva 3 servera.
      Na CHFR bi napravio neki dobar update koji bi se spremao mjesec-dva i na kojem bi se aktivno radilo kako bi se igračima pružilo nešto što do sada nisu vidili i neki vid zabave koji bi ih držao na serveru i koji će privući nove igrače.
      Na CHRP ne igram, ali po slikama koje sam vidio i čuo, trebalo bi privodit kraju onaj "logger" koji se radi kako bi se zabranio ulaz čiterima IG što bi pomoglo svim serverima a ne samo RP-u.
      Na CHDM bi isto napravio neki malo veći update, jer sve što sada vidite na serveru, to se moglo vidjeti i 2016/2017(možda sam pogriješio godinu, ali otprilike tako negdje kada je Final Vailey dock napravio).

      9) Tvoje mišljenje može li se RP vratiti na stare staze slave?


      Pa mislim da je nemoguće vratiti RP na stare slave obzirom da je ovo 2020 godina i da sve manje igrača igra SAMP i općenito GTA SA, ali da se još uvijek može dovući neki veći broj igrača, sigurno da može, samo je potreban dobar marketing, dobar skripter(vjerovatno ga već sad imaju, ne pratim RP mod pa ne mogu komentirat) koji bi se pozabavio modom, dobar staff i to je sve.

      10) Skoro si dobio FR Head admina, da li bi mogao objasniti koje po tebi dobre osobine, možda i neke loše, treba da ima savršen head admin servera.


      Kao što sam već gore naveo, ja nisam neko tko je tu u rangu sa ostalim FR head adminima, već nemam nikakva zaduženja, ali mogu otprilike reći što ja mislim da je potrebno da ima jedan head admin.
      Potrebni su mu živci obzirom da danas igrači imaju sve veće zahtjeve i svašta nešto traže što je nekad i nemoguće izvest, pa svima nekad pukne film i polude više nakon svih tih zahtjeva i slično. Ali defitivno treba imat strpljenja, živaca i volje za to sve.


      Hvala svima koji ste pročitali do kraja.
      Lijep pozdrav, Beastmode.
      Posljednje uređivanje od Beastmode : 05-05-20 at 04:22

    2. #2

      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Poruke
      1,548
      Teme
      287
      CHB
      380
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1545
      Like (dobivenih)
      710
      Rep
      Prekratka pitanja za IC, mogu reci da i nisu upotpunjena, moje misljenje.
      Odgovori top.
      Dinero no compra​



    3. Like Beastmode se sviđa ovaj post
    4. #3

      Datum pristupanja
      Mar 2016
      Poruke
      404
      Teme
      29
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      26 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      737
      Like (dobivenih)
      329
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od dzoidzox Vidi poruku
      Prekratka pitanja za IC, mogu reci da i nisu upotpunjena, moje misljenje.
      Odgovori top.
      Pitanja su otprilike takva da se mogu odgovoriti u jednoj rečenici, ali eto.

    5. #4
      Shakespeare avatar
      .
       
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Otok
      Poruke
      6,349
      Teme
      254
      CHB
      50
      Spomenut(a)
      118 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      31 min
      Like (kliknutih)
      2925
      Like (dobivenih)
      1898
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od dzoidzox Vidi poruku
      Prekratka pitanja za IC, mogu reci da i nisu upotpunjena, moje misljenje.
      Odgovori top.
      Ja sam radio pitanja, pitanja su napravljena tako da ne smore ljude dok čitaju. Lp



      Svaka čast Best za odgovore.
      Posljednje uređivanje od Shakespeare : 05-05-20 at 05:49


      S.W.A.T - Corporal

    6. Like Beastmode se sviđa ovaj post
    7. #5
      pvlnsc avatar
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Bangkok , Thailand
      Poruke
      6,897
      Teme
      229
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      20 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      2101
      Like (dobivenih)
      1332
      Rep
      Lijepo razmisljanje za osobu od 19 godina , zanimljivi odgovori , na neke sam imao osjecaj kao da sam ja odgovorio

      Ova pitanja za servere nisam ni citao jer me smara iskreno hah

    8. Like Beastmode se sviđa ovaj post
    9. #6

      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Poruke
      10,051
      Teme
      19
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      13 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      312
      Like (dobivenih)
      642
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Beastmode Vidi poruku
      Pitanja su otprilike takva da se mogu odgovoriti u jednoj rečenici, ali eto.
      Naravno jer su ista pitanja kao i u prethodnih 30 kola xD

      Sve u svemu super su ti odgovori.

    10. Like Beastmode se sviđa ovaj post
    11. #7
      Tallulah Hiykin avatar
      God is Great ✝
       
      Datum pristupanja
      Feb 2020
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      552
      Teme
      6
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      151
      Like (dobivenih)
      114
      Rep
      Procito sam nekako sve je kratko i ne zanimljivo.
      "Expecting the world to treat you fairly because you’re an honest person is like expecting the bull not to charge you because you’re a vegetarian."


      FR / DM : nitroto RP: Tallulah Hiykin

    12. Like Beastmode, getdead se sviđa ovaj post
    13. #8
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,725
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2317
      Rep
      Svaka čast na iskrenim odgovorima! Sve rečeno je kratko i jasno.
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

    14. Like Beastmode se sviđa ovaj post
     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •