Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 635 od 1404 PrviPrvi ... 1355355856256336346356366376456857351135 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 6,341 do 6,350 od 14032
    1. #6341
      Lemior avatar
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Dec 2019
      Lokacija
      Market
      Poruke
      411
      Teme
      29
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      326
      Like (dobivenih)
      367
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Russ Nekrasov Vidi poruku
      moguli onda gejmsedža dobit sbuskrajbaosamse na vedroksa
      E sad može

    2. #6342
      Marco Brutale avatar
      Samo jako
       
      Datum pristupanja
      Jun 2010
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      4,861
      Teme
      192
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      52 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2754
      Like (dobivenih)
      1716
      Rep
      https://croherze.com/forum/showthrea...iz-(1)-52-kolo

      aj malo kviza, nagrada 50 postova


      BMW Fan






    3. Like Trevor* se sviđa ovaj post
    4. #6343
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od John Stipsy Vidi poruku
      Ovih dana smo dobili zadatak da provjerimo igrace koji su puno puta prijavljivani za cit..Zato vas molim da imate instaliran temaviewer, ako ga nemate imat cete jos jednu sansu od admina na rp serveru da ga instalirate u roku 3 dana. Ako ga i dalje necete imati dobijate nazalost status citera i alk 3 dana..
      Citiraj Prvotno napisano od John Stipsy Vidi poruku
      Krivo si razumio tekst koji sam napisao..Biti ce provjereni samo oni igraci na koje se zali pola zajednice da koriste cit, a ne svi normalni igraci..
      Ja bih volio komentar na ove citate od osobe koja ih je napisala, te od @Carl Simmons; kojeg također pozivam na ove citate njegovog nadređenog, zašto onda se maltretira igrača koji je registriran tjedan dana, koji je u tih tjedan dana sudjelovao na 5-6 VS turnira i u svakom izgubio u prvoj rundi, u jednom prošao u drugu, te u zadnjem došao do finala (gdje je izgubio kao najveća lowara). U tom zadnjem VS turniru pobijedio je u 3 duela, od toga 2 su bila protiv člana njegove organizacije, znači pobijedio jednog XY igrača, te izgubio od još jednog.

      Zanima me li se ta jedna osoba žalila, ili se i pobjednik VS turnira žalio iako me u 5 sekundi dobio?

      Osim zajebancije, nikad se u 11 godina ovih nisam pravio nekim profićem pucanja na sampu, ne znam što bih sad imao od toga kad sam instalirao samp zbog ove korone i karantene, da se malo zabavim opet, mada ne bih niti instalirao samp da se DM nije otvarao, a s obzirom na stanje tamo prešao sam ovdje, NO sve to na stranu, ne tražim nikakav poseban tretman, ako nešto ne uvažavate novom igraču kad kaže, nemojte niti meni. Stavite mi i status kakav hoćete ako želite.

      Ali to onda govori o vama kad govorite jedno, pa terorizirate za svaku sitnicu, što se ovime i dokazalo, a ne kako je dotični napisao u citatima koje prilažem, ne može se čovjeku niti posrećiti u pucanju na skroz nebitnom VS turniru u rano poslijepodne, a da ću za takvu sitnicu puštati da mi se kopa po folderima i povijesti preuzimanja datoteka na Chromeu i što već sve gledate, ma nema šanse.

      Radite što hoćete, vaše je pravo, ali dajte bar ostanite dosljedni u onome što kažete.

      Victoria Concordia Crescit

    5. #6344
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,357
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1705
      Like (dobivenih)
      4551
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marcel Vidi poruku
      Ja bih volio komentar na ove citate od osobe koja ih je napisala, te od @Carl Simmons; kojeg također pozivam na ove citate njegovog nadređenog, zašto onda se maltretira igrača koji je registriran tjedan dana, koji je u tih tjedan dana sudjelovao na 5-6 VS turnira i u svakom izgubio u prvoj rundi, u jednom prošao u drugu, te u zadnjem došao do finala (gdje je izgubio kao najveća lowara). U tom zadnjem VS turniru pobijedio je u 3 duela, od toga 2 su bila protiv člana njegove organizacije, znači pobijedio jednog XY igrača, te izgubio od još jednog.

      Zanima me li se ta jedna osoba žalila, ili se i pobjednik VS turnira žalio iako me u 5 sekundi dobio?

      Osim zajebancije, nikad se u 11 godina ovih nisam pravio nekim profićem pucanja na sampu, ne znam što bih sad imao od toga kad sam instalirao samp zbog ove korone i karantene, da se malo zabavim opet, mada ne bih niti instalirao samp da se DM nije otvarao, a s obzirom na stanje tamo prešao sam ovdje, NO sve to na stranu, ne tražim nikakav poseban tretman, ako nešto ne uvažavate novom igraču kad kaže, nemojte niti meni. Stavite mi i status kakav hoćete ako želite.

      Ali to onda govori o vama kad govorite jedno, pa terorizirate za svaku sitnicu, što se ovime i dokazalo, a ne kako je dotični napisao u citatima koje prilažem, ne može se čovjeku niti posrećiti u pucanju na skroz nebitnom VS turniru u rano poslijepodne, a da ću za takvu sitnicu puštati da mi se kopa po folderima i povijesti preuzimanja datoteka na Chromeu i što već sve gledate, ma nema šanse.

      Radite što hoćete, vaše je pravo, ali dajte bar ostanite dosljedni u onome što kažete.
      Pobedio si najjaceg vsera na ch(mene) pa si zato morao da budes proveren
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    6. Like Mar$el, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    7. #6345

      Datum pristupanja
      Feb 2020
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      681
      Teme
      60
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      26
      Like (dobivenih)
      63
      Rep
      Gdje ste ljudi sta se radi

    8. #6346

      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Poruke
      1,548
      Teme
      287
      CHB
      380
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1545
      Like (dobivenih)
      710
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marcel Vidi poruku
      Ja bih volio komentar na ove citate od osobe koja ih je napisala, te od @Carl Simmons; kojeg također pozivam na ove citate njegovog nadređenog, zašto onda se maltretira igrača koji je registriran tjedan dana, koji je u tih tjedan dana sudjelovao na 5-6 VS turnira i u svakom izgubio u prvoj rundi, u jednom prošao u drugu, te u zadnjem došao do finala (gdje je izgubio kao najveća lowara). U tom zadnjem VS turniru pobijedio je u 3 duela, od toga 2 su bila protiv člana njegove organizacije, znači pobijedio jednog XY igrača, te izgubio od još jednog.

      Zanima me li se ta jedna osoba žalila, ili se i pobjednik VS turnira žalio iako me u 5 sekundi dobio?

      Osim zajebancije, nikad se u 11 godina ovih nisam pravio nekim profićem pucanja na sampu, ne znam što bih sad imao od toga kad sam instalirao samp zbog ove korone i karantene, da se malo zabavim opet, mada ne bih niti instalirao samp da se DM nije otvarao, a s obzirom na stanje tamo prešao sam ovdje, NO sve to na stranu, ne tražim nikakav poseban tretman, ako nešto ne uvažavate novom igraču kad kaže, nemojte niti meni. Stavite mi i status kakav hoćete ako želite.

      Ali to onda govori o vama kad govorite jedno, pa terorizirate za svaku sitnicu, što se ovime i dokazalo, a ne kako je dotični napisao u citatima koje prilažem, ne može se čovjeku niti posrećiti u pucanju na skroz nebitnom VS turniru u rano poslijepodne, a da ću za takvu sitnicu puštati da mi se kopa po folderima i povijesti preuzimanja datoteka na Chromeu i što već sve gledate, ma nema šanse.

      Radite što hoćete, vaše je pravo, ali dajte bar ostanite dosljedni u onome što kažete.
      Pozdrav, ako mislis da sam te na bilo koji nacin ostetio mozemo rijesiti preko PMa ili u prituzbama na GSa.. Uzivaj
      Dinero no compra​



    9. #6347
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carl Simmons Vidi poruku
      Ja radim samo sto mi se napise na /g chat, tokom VS Turnira su na /pitaj stizali LPovi , Ajde Carl provjeri ovoga , ajde provjeri, ajde ajde..
      Ne znam zasto se ovde sada nesto pravdas i izmisljas po glavnom chatu da bi ti drugi dali podrsku tome, znaci ako nemas nista u kompjuteru daj mi TW a ne izmisljas, ne dajem nikome da mi dira po kompu, ja nikome kad sam usao u komp fajl jedan privatni takao nisam, jer me to ne interesuje.

      Ne razumijem ovo tvoje cmizdrenje po GCu..
      Lijepo te molim da se naučiš pristojno i profesionalnije obraćati, nema potrebe za djetinjarije takve, šta shvaćaš osobno odmah kritiku na svoj rad, kontroliraj se.

      U glavni chat sam pisao jer su ovdje citati što citiram koje je tvoj nadređeni rekao, a kojih se ti ne pridržavaš. Ponavljam, maksimalno dva tipa su ti mogla nešto reći, vjv jedan jedini, a ne pola zajednice ili pola servera. Također jedan jedini put mi se posrećilo tako da sigurno je prvi put da me prijavio itko, a naravno da se prijavljuje za svaku sitnicu, ajme u finale je došao tip čiji nick ne znamo kroz zadnje 3 godine, citer 100%, idemo odmah kazna. Jer to je način rada za povećanje broja igrača.

      Očito imamo različite gledišta privatnosti, google chrome preuzimanja što si gledao drugom igraču nisu privatna stvar? To sam vidio samo kratkim pogledom na tvoju temu u pritužbama, niti ne znam što sve gledate, niti me zanima jer kod mene nitko ne bude ulazio 100%.

      Nije niti poanta bila žaliti se na TEBE kao individualca, ti si uključen u moj slučaj, da, ali kritika je veća od toga ako vodeći kažu jedno, a upućuju staff na drugo. Stoga primiri malo, ok rekao si svoje, više me zanima netko od bitnijih članova za pojašnjenje rečenog.


      EDIT: vidim obrisao si post koji sam citirao ovdje, ajde lijepo, jbg ali već sam ga vidio...

      Želim samo reći da zbog ove karantene dobili ste veći broj starih igrača koji su smoreni u izolaciji i vratili se na zajednicu, ne dolaze takve prilike često da se povećava broj igrača na umirućoj igrici...kažem to jer nisam prvi od starijih koji se žali na način rada, dajte zapitajte se malo kako to radite, kako poboljšati pristup, a ne skakati odmah na ljude za sitnice.
      Posljednje uređivanje od Mar$el : 11-04-20 at 14:22

      Victoria Concordia Crescit

    10. Like Karlo Tancredi, getdead, martinez., pvlnsc, xVikiliks se sviđa ovaj post
    11. #6348

      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Poruke
      155
      Teme
      3
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      188
      Like (dobivenih)
      178
      Rep
      hahhahahahahahahah DZOI DZOKSA provjerava igrače **** te hljeb

      #ch4life

      btw nista lose ne govorim, lik je sasvim adekvatan za to i ima potencijala, samo jako Dzoi !
      Posljednje uređivanje od martinez. : 11-04-20 at 15:14

    12. Like getdead, pvlnsc, zlatan, R u s s, knN, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    13. #6349
      Mehinov1c avatar
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Poruke
      6,261
      Teme
      525
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      45 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2457
      Like (dobivenih)
      1507
      Rep
      Offtopic:

      U doba takozvanog virusa korona treba naći način za "ubiti" dosadu u vrijeme karantina, obzirom da smo svi kolegijalno obuhvaćeni virusom te smo u karantinu već par sedmica odlučio sam napraviti League of Legends 1V1 turnir između korisnika CroHerze foruma.


      • Za više informacija zamolit ću vas da posjetite sljedeći link:

      Posljednje uređivanje od Mehinov1c : 11-04-20 at 16:13

    14. #6350
      Jorek Birnison avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,907
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3056
      Like (dobivenih)
      3775
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marcel Vidi poruku
      Ja bih volio komentar na ove citate od osobe koja ih je napisala, te od @Carl Simmons; kojeg također pozivam na ove citate njegovog nadređenog, zašto onda se maltretira igrača koji je registriran tjedan dana, koji je u tih tjedan dana sudjelovao na 5-6 VS turnira i u svakom izgubio u prvoj rundi, u jednom prošao u drugu, te u zadnjem došao do finala (gdje je izgubio kao najveća lowara). U tom zadnjem VS turniru pobijedio je u 3 duela, od toga 2 su bila protiv člana njegove organizacije, znači pobijedio jednog XY igrača, te izgubio od još jednog.

      Zanima me li se ta jedna osoba žalila, ili se i pobjednik VS turnira žalio iako me u 5 sekundi dobio?

      Osim zajebancije, nikad se u 11 godina ovih nisam pravio nekim profićem pucanja na sampu, ne znam što bih sad imao od toga kad sam instalirao samp zbog ove korone i karantene, da se malo zabavim opet, mada ne bih niti instalirao samp da se DM nije otvarao, a s obzirom na stanje tamo prešao sam ovdje, NO sve to na stranu, ne tražim nikakav poseban tretman, ako nešto ne uvažavate novom igraču kad kaže, nemojte niti meni. Stavite mi i status kakav hoćete ako želite.

      Ali to onda govori o vama kad govorite jedno, pa terorizirate za svaku sitnicu, što se ovime i dokazalo, a ne kako je dotični napisao u citatima koje prilažem, ne može se čovjeku niti posrećiti u pucanju na skroz nebitnom VS turniru u rano poslijepodne, a da ću za takvu sitnicu puštati da mi se kopa po folderima i povijesti preuzimanja datoteka na Chromeu i što već sve gledate, ma nema šanse.

      Radite što hoćete, vaše je pravo, ali dajte bar ostanite dosljedni u onome što kažete.
      Nije toliki problem sto ce uzeti TV da nadju nekome cit, veci je problem sto nista nece uraditi kad nadju cit istom ((pozdrav za Apache iz teescea koji nije imao ni 1h are-e, a nadjen mu aim))

      Nije sad da branim staff, ali njima danas dodju 6 novih igraca od kojih su 2 multy, 2 sa aimom, kako ce on znati da li si ti citer ili te jednostavno posrecilo? Ako je vec logger u izradi, i treba da bude ovako dok se ne smanji broj citera (koji se nikad nece smanjiti ako se ne pocnu kaznjavati)

      Takodje brate, nista licno, ali ti gledas iz perspektive old school igraca koji je tu dosao nakon par godina, uzmu u obzir kako je regularnim igracima koji se svaki dan susrecu sa citerima na VSu, tt, warovima itd., a nazalost trenutno nema bolje resenje od TVa
      Posljednje uređivanje od Jorek Birnison : 11-04-20 at 17:04
      blood makes you related, loyalty makes you family



    15. Like getdead se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 635 od 1404 PrviPrvi ... 1355355856256336346356366376456857351135 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •