Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 2384 od 2525 PrviPrvi ... 1384188422842334237423822383238423852386239424342484 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 23,831 do 23,840 od 25247
    1. #23831
      Pepsi Goran avatar
      Dule Savanović jedan je od
      nas! 3112!
       
      Datum pristupanja
      Jun 2019
      Poruke
      1,898
      Teme
      96
      CHB
      330
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      25 min
      Like (kliknutih)
      1104
      Like (dobivenih)
      558
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tenfo Vidi poruku
      Da li zna netko pouzdanu stranicu za stream Juventus - Barcelona večeras?

      Inače ne gledam preko neta, a koju god stranicu otvorim clickbait i hrpa reklama..
      Prosla je utakmica ali za ubuduce instaliraj aplikaciju mobdro dzabe u hd,samo malo duze ucitavaju serveri

    2. Like Tenfo se sviđa ovaj post
    3. #23832

      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Poruke
      1,548
      Teme
      287
      CHB
      380
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1545
      Like (dobivenih)
      710
      Rep


      Crna Gora u gasu
      Dinero no compra​



    4. Like dark side, Tony Rogers, hana se sviđa ovaj post
    5. #23833
      Tenfo avatar
      :D
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Poruke
      5,850
      Teme
      431
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      236 post(ova)
      Označen(a)
      33 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1414
      Like (dobivenih)
      2261
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Bozic Vidi poruku
      E jbg, da sam vidio ranije rekao bih ti.. Skini na telefon Arena Cloud aplikaciju, 3 mjeseca je dzaba, imas sve arene + nekih srbijanskih programa.
      Citiraj Prvotno napisano od Pepsi Goran Vidi poruku
      Prosla je utakmica ali za ubuduce instaliraj aplikaciju mobdro dzabe u hd,samo malo duze ucitavaju serveri
      Hvala, sad znam za ubuduće.

      Na kraju nisam ni gledao, a tražio sam pola sata stream. xD

    6. Like Pepsi Goran, Ralph se sviđa ovaj post
    7. #23834
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,661
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Dzoksa Vidi poruku


      Crna Gora u gasu
      Ja imam teoriju u vezi ove korone. Nisam nigdje procitao, vec mi je naumpalo da je vrlo moguce.

      Postoje dvije korone, ona prava koja se pojavila 2004 i nestala, ali je smrtnost bila oko 30 %, i ova nova korona kojoj je smrtnost oko 1 %.

      U nekim dijelovima svijeta, Korona je mnogo ubitacna, a negdje kao u BiH npr. umiru ljudi ali ne u razmjerama kao na tim mjestima gdje je zariste. I vecinom ko umre bio je u kontaktu sa osobama ili je putovao u ta zarista tipa Bergamo. Mislim nisam covjek koji ima zavjere o svemu, ali o ovoj bolest se svasta krije, kako to da ista bolest, neki je covjek ne osjeti, neki zaglavi bolnice 2 mjeseca. Znam da smo svi drugaciji, imunisistem, zdravlje, godine, ranjivost na bolesti, ali primjetim da je u nekim zaristima svijeta Korona mnogo opasna. Tako da mislim da se mi suocavamo sa dvije korone, v1 i v2.
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    8. Like getdead, Pepsi Goran se sviđa ovaj post
    9. #23835
      Ralph avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Banja Luka
      Poruke
      4,220
      Teme
      256
      CHB
      714
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      764
      Like (dobivenih)
      1149
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Brutt Salieri Vidi poruku
      Ja imam teoriju u vezi ove korone. Nisam nigdje procitao, vec mi je naumpalo da je vrlo moguce.

      Postoje dvije korone, ona prava koja se pojavila 2004 i nestala, ali je smrtnost bila oko 30 %, i ova nova korona kojoj je smrtnost oko 1 %.

      U nekim dijelovima svijeta, Korona je mnogo ubitacna, a negdje kao u BiH npr. umiru ljudi ali ne u razmjerama kao na tim mjestima gdje je zariste. I vecinom ko umre bio je u kontaktu sa osobama ili je putovao u ta zarista tipa Bergamo. Mislim nisam covjek koji ima zavjere o svemu, ali o ovoj bolest se svasta krije, kako to da ista bolest, neki je covjek ne osjeti, neki zaglavi bolnice 2 mjeseca. Znam da smo svi drugaciji, imunisistem, zdravlje, godine, ranjivost na bolesti, ali primjetim da je u nekim zaristima svijeta Korona mnogo opasna. Tako da mislim da se mi suocavamo sa dvije korone, v1 i v2.
      Postoji i mogućnost, koja apsolutno ne treba da bude isključena, a to je da je to vještački virus napravljen od strane vladara svijeta kojem je cilj smanjenje broja stanovništva na planeti.

      Lep pozdrav.

    10. Like Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    11. #23836
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,661
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Bozic Vidi poruku
      Postoji i mogućnost, koja apsolutno ne treba da bude isključena, a to je da je to vještački virus napravljen od strane vladara svijeta kojem je cilj smanjenje broja stanovništva na planeti.

      Lep pozdrav.
      Postoji mogucnost, ali korona je dobro poznati virus, koji je sa nama vise od 20 godina, to je poznat nam je dvije decenije. Uz svu modernu tehnologiju napraviti virus, i napraviti mu simptome je tesko i riskantno. Sta ako virus mutira ? Odnio vrag salu... Da li bi to USA, Kina uradila ? Naravno da bi, narucito USA. Oni su spremni isto testirati na vlastitoj djeci. To su vec neke vece teorije zavjere.

      Da li imamo problem sa previse stanovnista ? Imat cemo uskoro. Ako bi pravio neku bolest da smanjim stanovnistvo, pravio bi nesto sto ubija starije, penzionere koji uzimaju novac drzavi za svoj bivsi rad i ne doprinose vise drustvu. Ali i napravio bi nesto sto udara na plodnost stanovnista. Zasto ne rijesimo glad ? Zasto nema lijeka za tumor ? Zasto nema lijeka za AIDS ? Zasto Malerija ubija desetine miliona godisnje idalje ? Ocigledno je da neka strana ima u cilju smrt odredjenog stanovnistva.

      Ovaj virus ima i dobru stranu, jer smo vidjeli koliko je nemocna medicina moderna, sve zivo napreduje ali medicina je u stagnaciji. Srecom ova korona nije smrtonosna kao njena "Majka" korona v1. I ovako se spremamo za neku tezu pandemiju, mislim Bill Gates je rekao 2012. godine mislim da nas ubrzo ocekuje globalna pandemija, zbog nebrige medicine prema viruologiji.

      OKej je otvoreno mislit, i mislim da ova teorija zavjere nije losa po drustvo kao neke, tipa teorija u vezi vakcija. Ljudi vjeruju Karleusi vise nego doktorima strucnim, bolesti koje smo ubili prije deceniju su se vratile. Ugrozavaju zivote drugoj djeci koja nisu u mogucnosti da se vakcinisu. Takve teorije zavjere su stetne, odvratne i bezstidne. A ovakve, da je virus napravljen umjetno, mislim da takav virus uskoro mozemo ocekivati ali nano virus, ovo je mozda samo priprema

      Svakome inteligenton covjeku je bilo jasno da ce se ovo desiti. Ebola kada je izbila u Africi, nevjerovatno je koliko je bila zanemarena, tek kada se pojavila u USA, svijet se zabrinuo. Tako je to, svaki ljudski zivot vrijedi razlicito.

      Ja sam otvoren za teorije zavjere, ali one radoznale, normalne, bezopasne. Otvoreno razmisljam o svemu, odkad znam da razmisljam, o vjeri, o zivotu, o svemu imam teorije koje su mi najlogicnije. Sto se tice Korone, ne vjerujem da je umjetna bolest, jer mi nema logike u nekim poljima.
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 10-12-20 at 20:24
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    12. #23837

      .
       
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Aug 2020
      Lokacija
      El corona ili jail
      Poruke
      830
      Teme
      147
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      849
      Like (dobivenih)
      319
      Rep
      Jao te teorije zavjere taman sam ih prestao gledat hahaha dokle vise

    13. #23838
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,661
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Kladionica otvorena !

      Ponuda sa Subotu i Nedjelju. Nagrada 150 postova na forumu !

      KLIK, da odigras tikete
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    14. #23839
      Ralph avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Banja Luka
      Poruke
      4,220
      Teme
      256
      CHB
      714
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      764
      Like (dobivenih)
      1149
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Brutt Salieri Vidi poruku
      Postoji mogucnost, ali korona je dobro poznati virus, koji je sa nama vise od 20 godina, to je poznat nam je dvije decenije. Uz svu modernu tehnologiju napraviti virus, i napraviti mu simptome je tesko i riskantno. Sta ako virus mutira ? Odnio vrag salu... Da li bi to USA, Kina uradila ? Naravno da bi, narucito USA. Oni su spremni isto testirati na vlastitoj djeci. To su vec neke vece teorije zavjere.

      Da li imamo problem sa previse stanovnista ? Imat cemo uskoro. Ako bi pravio neku bolest da smanjim stanovnistvo, pravio bi nesto sto ubija starije, penzionere koji uzimaju novac drzavi za svoj bivsi rad i ne doprinose vise drustvu. Ali i napravio bi nesto sto udara na plodnost stanovnista. Zasto ne rijesimo glad ? Zasto nema lijeka za tumor ? Zasto nema lijeka za AIDS ? Zasto Malerija ubija desetine miliona godisnje idalje ? Ocigledno je da neka strana ima u cilju smrt odredjenog stanovnistva.

      Ovaj virus ima i dobru stranu, jer smo vidjeli koliko je nemocna medicina moderna, sve zivo napreduje ali medicina je u stagnaciji. Srecom ova korona nije smrtonosna kao njena "Majka" korona v1. I ovako se spremamo za neku tezu pandemiju, mislim Bill Gates je rekao 2012. godine mislim da nas ubrzo ocekuje globalna pandemija, zbog nebrige medicine prema viruologiji.

      OKej je otvoreno mislit, i mislim da ova teorija zavjere nije losa po drustvo kao neke, tipa teorija u vezi vakcija. Ljudi vjeruju Karleusi vise nego doktorima strucnim, bolesti koje smo ubili prije deceniju su se vratile. Ugrozavaju zivote drugoj djeci koja nisu u mogucnosti da se vakcinisu. Takve teorije zavjere su stetne, odvratne i bezstidne. A ovakve, da je virus napravljen umjetno, mislim da takav virus uskoro mozemo ocekivati ali nano virus, ovo je mozda samo priprema

      Svakome inteligenton covjeku je bilo jasno da ce se ovo desiti. Ebola kada je izbila u Africi, nevjerovatno je koliko je bila zanemarena, tek kada se pojavila u USA, svijet se zabrinuo. Tako je to, svaki ljudski zivot vrijedi razlicito.

      Ja sam otvoren za teorije zavjere, ali one radoznale, normalne, bezopasne. Otvoreno razmisljam o svemu, odkad znam da razmisljam, o vjeri, o zivotu, o svemu imam teorije koje su mi najlogicnije. Sto se tice Korone, ne vjerujem da je umjetna bolest, jer mi nema logike u nekim poljima.
      Ma postoje lijekovi sto posto.. samo ih neko cuva za sebe. Nisi svjestan koliko stvari se radi a da ljudi i narod nemaju uopšte predstavu o tome. Zapravo dobar dio filmova i serija na neki način to i prikazuju. U svakoj sali ima i malo istine što bi se reklo

    15. #23840
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,472
      Teme
      226
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      834
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Brutt Salieri Vidi poruku

      Da li imamo problem sa previse stanovnista ? Imat cemo uskoro. Ako bi pravio neku bolest da smanjim stanovnistvo, pravio bi nesto sto ubija starije, penzionere koji uzimaju novac drzavi za svoj bivsi rad i ne doprinose vise drustvu. Ali i napravio bi nesto sto udara na plodnost stanovnista. Zasto ne rijesimo glad ? Zasto nema lijeka za tumor ? Zasto nema lijeka za AIDS ? Zasto Malerija ubija desetine miliona godisnje idalje ? Ocigledno je da neka strana ima u cilju smrt odredjenog stanovnistva.
      Nećemo imati problema sa viškom stanovništa ni da uduplamo broj ljudi na zemlji. To je česta miskoncepcija koju propagiraju pojedinci - NE, prevelika je razlika između bogatih i siromašnih. Konkretno glad ne rješavamo jer to funkcionira na sljedeći način: ako svi imamo milion eura, milion eura nema nikakvu vrijednost. Što prepojednostavljeno znači da su bogati bogati samo zato što postoje ljudi koji su ekstremno siromašni i obrnuto. Potrebno je od 7-250mlrd dolara/godini da se "riješi" svjetska glad i pothranjenost. Za komparaciju, to je ugrubo jednogodišnji budžet američke vojske.
      Zanimljiva je činjenica da je nedavno izliječena druga osoba od HIV-a. Također čitam da postoje i tablete za prevenciju koje rade slično principu tableta za dan poslije. Ali načelno se jako slažem sa tobom.

      Citiraj Prvotno napisano od Bozic Vidi poruku
      Postoji i mogućnost, koja apsolutno ne treba da bude isključena, a to je da je to vještački virus napravljen od strane vladara svijeta kojem je cilj smanjenje broja stanovništva na planeti.

      Lep pozdrav.
      Prijatelju, da je to nekom krajnji cilj, mislim da bi napravio virus koji ima veći procenat smrtnosti od 2-3%.

      Citiraj Prvotno napisano od Bozic Vidi poruku
      Ma postoje lijekovi sto posto.. samo ih neko cuva za sebe. Nisi svjestan koliko stvari se radi a da ljudi i narod nemaju uopšte predstavu o tome. Zapravo dobar dio filmova i serija na neki način to i prikazuju. U svakoj sali ima i malo istine što bi se reklo
      Činjenica da postoji vakcina za coronavirus i da je već neko vrijeme u fazi testiranja je jako poznata. Pfizerova studija, Pfizerova vakcina. Ako te zanima, može se pronaći na internetu. Podatci govore da ima preko 90% uspješnosti za sada, pa vidjet ćemo.
      Posljednje uređivanje od Raskolnikov : 11-12-20 at 04:16
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


     

     
  • Stranica 2384 od 2525 PrviPrvi ... 1384188422842334237423822383238423852386239424342484 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •