Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 89 od 176 PrviPrvi ... 3979878889909199139 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 881 do 890 od 1751
    1. #881
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      @FearTheBeard; #feelsbadman, pogotovo ako imas visok level na steamu kao ja https://steamcommunity.com/id/-alfo-/
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    2. #882

      Datum pristupanja
      Oct 2013
      Lokacija
      71000
      Poruke
      172
      Teme
      16
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      114
      Like (dobivenih)
      45
      Rep
      @alfo; zglajzo si pravo hahahahah


    3. #883

      Datum pristupanja
      Mar 2016
      Poruke
      404
      Teme
      29
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      26 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      737
      Like (dobivenih)
      329
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od wreckinskrubs Vidi poruku
      Velika je razlika izmedju igrati prosecno i igrati perfektno.
      Isto tako je velika razlika izmedju 60/75(Hz) i 144-240(Hz).
      Takodje i u framerateu i fluidnosti same igre.
      Razlika jeste, tu nema govora, ali sam htio reći da je većina drugima samo izgovor to kako imaju loš kompjuter, a zapravo ne znaju igrat. I da im daš puno bolji PC vjerujem da bi bili 5+/- % bolji/lošiji.
      Razlika između 60 i 144Hz je svakako vrijedna novaca, a već 144 i 240, ne.

      Citiraj Prvotno napisano od krystaL Vidi poruku
      prelijepo izgleda samo ću i tebe pitati, kako uspiješ sa tako malom podlogom igratiiiiiiiii, aaaaaaaaaaaaaaa, ja bi izgorio jer mi je sens premal slomim ruku kad igram competitive ;D

      odakle je stol? ikea mozda?

      sljedeci upgrade je rtx, nema druge
      Hvala ti . A gledaj, navikao sam, meni je ovo i preveliko haha. Sens mi je na 1.3 a dpi na 800, pa mi je to taman tu negdje.

      Stol je rađen po mjeri jer nigdje nisam našao stol kakav meni odgovara(išao sam na 35mm debljinu ploče, što je teško igdje naći za stol).

      Nah, mislim da mi grafička neće još uvijek trebati sve dok ne budem radio custom vodeno(a tad ću mjenjati matičnu, grafičku, kućište i ram, ugl. sve osim procesora haha).

    4. #884
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      RTX je overhyped za sad. Nijedan naslov osim Battlefield V jos uvek ne podrzava ono sto RTX nudi.

      Menu je licno GTX980Ti najbolja graficka koju je nvidia napravila
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    5. #885

      Datum pristupanja
      May 2014
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      2,363
      Teme
      54
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      46 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1839
      Like (dobivenih)
      757
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od alfo Vidi poruku
      RTX je overhyped za sad. Nijedan naslov osim Battlefield V jos uvek ne podrzava ono sto RTX nudi.

      Menu je licno GTX980Ti najbolja graficka koju je nvidia napravila
      rtx ce gazit sve frende , najbolja graficka ce uvijek bit ona koja je izadje najnovija iz top serija uvijek se tezi bolje , sredit ce se optimizacije ,ja brijem upgradeat pc sa rtx 2070 jer polako mi gtx 970 biva sve losija , imam je 4 godine vec i vrti ona lijepo i dalje al sumnjam da ce moc vrtit ove nadolazece naslove , u blackops 4 battle royal naravno ne mogu igrat na ultra i tako dalje

    6. #886

      Datum pristupanja
      Mar 2016
      Poruke
      404
      Teme
      29
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      26 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      737
      Like (dobivenih)
      329
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od alfo Vidi poruku
      RTX je overhyped za sad. Nijedan naslov osim Battlefield V jos uvek ne podrzava ono sto RTX nudi.

      Menu je licno GTX980Ti najbolja graficka koju je nvidia napravila
      Sredit ce se to sad brzo..ali definitivno je 980 Ti trenutno najisplatljivija graficka jer je u rangu sa 1070 Ti, a mozes je naci u odlicnom stanju za 300€.

      A za rtx 2080 Ti i i7 8700k su bottleneck :^

    7. #887
      Bogi avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2012
      Poruke
      1,546
      Teme
      186
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      113 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1388
      Like (dobivenih)
      1159
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od krystaL Vidi poruku
      a gdje bi se drugdje igrala fifa nego na originu? hahahahahaha, naravno da ima, javi ako si za da te nabijem, moze i FUT ako oces
      ja evo ne znam druze, cuo sam da ima fifa i za ps4 i xbox.. jel to istina ili ? :O

    8. #888
      zlatan avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Lokacija:
      Poruke
      3,022
      Teme
      266
      CHB
      60
      Spomenut(a)
      118 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      2490
      Like (dobivenih)
      2283
      Rep
      Dođem do DMG-a na main accountu, falilo mi 2 wina do LE, 750h igre i dobijem VAC ban, razlog: cheat. Jedino što sam radio je wallbang na nekim mapama što sam pokupio od drugih CS igrača. Ziher ću koristiti neki cheat, skinovi vrijednosti 50ak €, nije puno ali svejedno, i zašto riskirati toliko uloženog vremena ( imao sam stanku od 2-3 mj na CSu ). I neki dan odlučim nakon mjesec dana što je prošlo od bana na main acc, kupiti novi CS i napraviti novi account i igrati, no VALVE je odlučio da ja opet imam cheat i opet dobijem ban, GG. Jesam li ja retadiran ili šta? Stvarno ne kužim na koju osnovu oni banaju? I taj Overwatch u CS-u je žešće sranje. Imam svega 7h igre na novom accountu ( SLIKA ) i ban.

    9. #889

      Datum pristupanja
      Mar 2016
      Poruke
      404
      Teme
      29
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      26 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      737
      Like (dobivenih)
      329
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Shroud Vidi poruku
      Dođem do DMG-a na main accountu, falilo mi 2 wina do LE, 750h igre i dobijem VAC ban, razlog: cheat. Jedino što sam radio je wallbang na nekim mapama što sam pokupio od drugih CS igrača. Ziher ću koristiti neki cheat, skinovi vrijednosti 50ak €, nije puno ali svejedno, i zašto riskirati toliko uloženog vremena ( imao sam stanku od 2-3 mj na CSu ). I neki dan odlučim nakon mjesec dana što je prošlo od bana na main acc, kupiti novi CS i napraviti novi account i igrati, no VALVE je odlučio da ja opet imam cheat i opet dobijem ban, GG. Jesam li ja retadiran ili šta? Stvarno ne kužim na koju osnovu oni banaju? I taj Overwatch u CS-u je žešće sranje. Imam svega 7h igre na novom accountu ( SLIKA ) i ban.
      Koliko ja znam(neću govorit ništa sa sigurnošću, govorim o onome koliko sam ja upućen), nije moguće dobiti VAC a da pritom ne koristiš ništa. To većinom budu samo izlike za one koji dobiju ban, haha.

      VAC radi u principu da detektira fileove sa tvog računala i ukoliko nađe neki file da je upaljen a da je nedozvoljen(aimbot, spinbot, wallhack,triggerbot, bunnyhop, itd..) automatski dobijaš ban, dok je kod Overwatcha drugačije. Tu već može doći do pogrešno bananog igrača - http://blog.counter-strike.net/index.php/overwatch/ tu ima više informaciji o OW. Nemoj shvatit ovo osobno, samo kažem kako mislim da je.


      Btw. preporuka za neki externi mic(da je kvalitetan a da nije previše skup, tipa nešto do 20-30e)? Na mojim slušalicama je mikrofon jako loš(a slušalice ne želim mjenjat zbog toga jer su zbog svega ostalog fenomenalne).

    10. #890
      zlatan avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Lokacija:
      Poruke
      3,022
      Teme
      266
      CHB
      60
      Spomenut(a)
      118 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      2490
      Like (dobivenih)
      2283
      Rep
      Ma sve sam ja to prijatelju moj pročitao i sve ja to znam no i dalje mi nije jasno, da možeš popušiti ban radi ničega, jer nakon tog prvog VAC bana, dobio sam drugi na novom accountu a tek 7h igre. Ne, nisam koristio naravno ništa, nemam potrebe i naveo sam gore zašto. Moguće da imam neki virus ili neki ***** na kompu pa ga detektira kao cheat, pojma nemam, ništa mi ne pada napamet osim toga. Kontam si nešto rušiti W pa opet kupiti i igrati, baš me zanima da li ću dobiti onda, ako dobijem onda su stvarno u kurcu kao community

    11. Like Beastmode se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 89 od 176 PrviPrvi ... 3979878889909199139 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •